Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Tag kdopak dneska vyjel ?

Mour (Člen)
17.10.2016 15:44:41
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

A na fotkách je vysvětlení, proč má bramborák na sobě tolik držáků a nosičů bigsmile
P.S.: Nutno říct, že to bylo v cca natočenejch 120tis km evil

Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

....Copyright by Bro Houska:   ALE DI TY BREPTO !!!  bigsmilebigsmilebigsmile

tajnej (Člen)
17.10.2016 16:16:10
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Dneska ráno jsem potřeboval přes celou Prahu a nechtělo se mi plechovkou ani sockou, ale teda mlha a zima, že jsem čekal každou chvilku, kdy na mě ve Kbelích z tý mlhy vyskočí král Šumavy.

vendous (Člen)
17.10.2016 16:25:27
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:


...Vendo vydrž, vyplavuje se ti volejem starý mazivo...chvíli to bude trvat...

V mojem pripade 12 000km?idontknow

...tag to netušim, gdes měls trabl...mě to ďálo ze začátku a teť mam takle zajebaný kolo max po dovolený, gdy najedu tag 3000km bes mytí...já sem s tym vehementem prostě spokojenej parchant...

Tak zkusim vydržet ale estli to nepřestane tak se vrátim k mazadlům


Smrt je ze všeho to poslední.
Honzik8719 (Člen)
17.10.2016 17:58:32
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

A na fotkách je vysvětlení, proč má bramborák na sobě tolik držáků a nosičů bigsmile
P.S.: Nutno říct, že to bylo v cca natočenejch 120tis km evil

Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

a u haryka seš zase po generálce motorubigsmile musíš to brát sportovně bigsmile
každopádně vydrolený vačky, v piči převodovka, litr oleje na tisíc, 4 řetezovky spotřebovaný, tuna mazadel, třikrát dělaný ložisko v krku a ani přepákování posmrti tě pořád domu doveze a nemusíš to strkat do dročky aby tě dovezli s kardanem v pussyevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Petr J. (Člen)
17.10.2016 22:15:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tajnej psal:

Dneska ráno jsem potřeboval přes celou Prahu a nechtělo se mi plechovkou ani sockou, ale teda mlha a zima, že jsem čekal každou chvilku, kdy na mě ve Kbelích z tý mlhy vyskočí král Šumavy.

...je pravda, že dnes ráno úplně krásně nebylo.....cool

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1268.jpg
VikecB12 (Člen)
17.10.2016 23:25:06
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Honzik8719 psal:
VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

A na fotkách je vysvětlení, proč má bramborák na sobě tolik držáků a nosičů bigsmile
P.S.: Nutno říct, že to bylo v cca natočenejch 120tis km evil

Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

a u haryka seš zase po generálce motorubigsmile musíš to brát sportovně bigsmile
každopádně vydrolený vačky, v piči převodovka, litr oleje na tisíc, 4 řetezovky spotřebovaný, tuna mazadel, třikrát dělaný ložisko v krku a ani přepákování posmrti tě pořád domu doveze a nemusíš to strkat do dročky aby tě dovezli s kardanem v pussyevilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Trabant jede taky furt akdo z vás s nim jezdíbigsmile Už ani Sujazuwakibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
18.10.2016 13:34:19
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Víkecu do nich, fandím Ti...goodbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
18.10.2016 15:49:26
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

Víkecu do nich, fandím Ti...goodbigsmilebigsmile

copak klub polamaných vrtulí drží při sobě..... jo bodedjď by ne když se všeci znáte ze servisejevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
18.10.2016 15:56:03
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ty budou asi neco jako Ducatisti😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
18.10.2016 16:10:02
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Tuším, že i HáDéisti jsou na tom dost podobně bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
18.10.2016 18:18:08
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

a proto sme/ste na banditstránkách,protože nechcete držet přisobě,žeobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
18.10.2016 19:46:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Mour psal:

Tuším, že i HáDéisti jsou na tom dost podobně bigsmilebigsmilebigsmile

Kurfa Lihy gde si?helpbigsmile


...relativní kochač...
Luk (Člen)
19.10.2016 07:54:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

v servisu?idontknow

redfacebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Banditatom (Člen)
19.10.2016 11:37:12
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Luk psal:

v servisu?idontknow

redfacebigsmile

goodbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pajk (Člen)
21.10.2016 20:53:06
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

A na fotkách je vysvětlení, proč má bramborák na sobě tolik držáků a nosičů bigsmile
P.S.: Nutno říct, že to bylo v cca natočenejch 120tis km evil

Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

Ale jdi ty breptosmile1, po najetejch 50 tis. na bandasce jsem vyměnil pouze přední desky a řetězovku. Mimo standardní údržby jako, oleje, filtry a gumy ani kačku navíc. Těď téměř 70 a žádná změna, pořád jako novásmokingood. Vše origo včetně žárovek a baterky po 11 sezónáchcool.

vendous (Člen)
23.10.2016 09:10:10
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3890_fullsizeoutput_25ce.jpeg


Tak včera eště 100km ale asi na to letos už seru, začína na tom bejt chladno.
Po cestě dom sem pořádně zmok, ale aspoň mám vypranou kombinézu bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.10.2016 09:14:40
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Pajk psal:
VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

A na fotkách je vysvětlení, proč má bramborák na sobě tolik držáků a nosičů bigsmile
P.S.: Nutno říct, že to bylo v cca natočenejch 120tis km evil

Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

Ale jdi ty breptosmile1, po najetejch 50 tis. na bandasce jsem vyměnil pouze přední desky a řetězovku. Mimo standardní údržby jako, oleje, filtry a gumy ani kačku navíc. Těď téměř 70 a žádná změna, pořád jako novásmokingood. Vše origo včetně žárovek a baterky po 11 sezónáchcool.

Na ty tvy motorce je neco spatne..takhle by vyrobci brzy zkrachovali kdyby byli vsechny tak bezproblemovy😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
23.10.2016 18:39:59
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. psal:
Pajk psal:
VikecB12 psal:


Tak v těhle kilometrech je na bandasce komplet v piči převodovka,vydrolený vačky,žere litr oleja na tisíc,spotřebovaný 4 řetězofky,tuna mazadel,kerý sou nalepený na kyfce a fšude kolem řetězu,třikrát dělaný ložisko v krku,přepákování posmrti a pár dalších drobnostíbigsmilegoodgood

Ale jdi ty breptosmile1, po najetejch 50 tis. na bandasce jsem vyměnil pouze přední desky a řetězovku. Mimo standardní údržby jako, oleje, filtry a gumy ani kačku navíc. Těď téměř 70 a žádná změna, pořád jako novásmokingood. Vše origo včetně žárovek a baterky po 11 sezónáchcool.

Na ty tvy motorce je neco spatne..takhle by vyrobci brzy zkrachovali kdyby byli vsechny tak bezproblemovy😁

Tak vono 70 tisíc není 150 nebo 180,kerý má každej druhen baworák. Ten muj starej dvouventil má nějaký 3kila a furt to vrčí normálněgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
23.10.2016 18:47:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...tak dnes 52km na kole údolím Vltavy s průměrem 22km/hod....cool

bigsmile

Banditatom (Člen)
23.10.2016 18:57:20
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

...tak dnes 52km na kole údolím Vltavy s průměrem 22km/hod....cool

bigsmile

Pumpicky maj chlivek jindebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
23.10.2016 19:22:24
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

a ja už to mrdamgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
hlemejzd999 (Člen)
23.10.2016 19:40:26
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
Petr J. psal:

...tak dnes 52km na kole údolím Vltavy s průměrem 22km/hod....cool

bigsmile

Pumpicky maj chlivek jindebigsmile

bigsmilegoodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
23.10.2016 19:49:56
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ja kbybych nemusel pokladat podlahu v damskem pokoji, tak na to dneska urco nemrdam goodbigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
23.10.2016 19:56:03
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tomasNJ psal:

a ja už to mrdam

...na mopedu sezona ještě nekončí...akorát bych zítra potřeboval, aby nepršelo, čeká mne dost ježdění smile2

Banditatom (Člen)
23.10.2016 20:39:25
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tomasNJ psal:

a ja už to mrdamgood

Bodejt dis sto rozmrdalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
andre.marek (Člen)
23.10.2016 21:20:47
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

A já dnes nalepil kousek ipy, omítnul sokl před izolací a odpoledne pár kilometrů kolem komína goodgood
Ale teplota teda nic moc... A zase mi utíká lepené kolo smile2, které bylo 3x dole a 3x se lepilo hříbkem zevnitř fuckfuckfuck
Nechce někdo lehce jetou gumu? cca 3000km, Pirelli Angel GT 190/50? Už v ní nemám důvěru redface, na jaře koupím novou.

Banditatom (Člen)
23.10.2016 21:24:41
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

andre.marek psal:

A já dnes nalepil kousek ipy, omítnul sokl před izolací a odpoledne pár kilometrů kolem komína goodgood
Ale teplota teda nic moc... A zase mi utíká lepené kolo smile2, které bylo 3x dole a 3x se lepilo hříbkem zevnitř fuckfuckfuck
Nechce někdo lehce jetou gumu? cca 3000km, Pirelli Angel GT 190/50? Už v ní nemám důvěru redface, na jaře koupím novou.

Nech ju podlepit a mas klidgood  ja v praci fuck


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
čočkin (Člen)
23.10.2016 22:17:58
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

andre.marek psal:

A já dnes nalepil kousek ipy, omítnul sokl před izolací a odpoledne pár kilometrů kolem komína goodgood
Ale teplota teda nic moc... A zase mi utíká lepené kolo smile2, které bylo 3x dole a 3x se lepilo hříbkem zevnitř fuckfuckfuck
Nechce někdo lehce jetou gumu? cca 3000km, Pirelli Angel GT 190/50? Už v ní nemám důvěru redface, na jaře koupím novou.

tak to někdo 3krát zkurvilidontknow  mě jednou nějakej důchodce taky lepil gumu na bandasce hříbkem, vorval mi ráfek a taky to zalepil na piču a ucházelo tosick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tomasNJ (Člen)
24.10.2016 21:39:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
tomasNJ psal:

a ja už to mrdamgood

Bodejt dis sto rozmrdalbigsmile

vole... to dávno jezdí...smile1good


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Lihy (Člen)
26.10.2016 21:07:44
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Honzik8719 psal:
Mour psal:

Tuším, že i HáDéisti jsou na tom dost podobně bigsmilebigsmilebigsmile

Kurfa Lihy gde si?helpbigsmile

Že tě stresujou řeči asiatůbigsmile Je jasný, že na dálnym východě vědi o západních strojích prdlačkubigsmilebigsmilebigsmile
I když upřímně, jelikož jsem se letos projel na motorce jen na tajnym závodu a vod tý doby možná jednou dvakrát kolem komína...tak si o nějakejch 100000 na počítadle můžu ještě hezky dlouho nechat zdátbad

Borák (Člen)
26.10.2016 21:55:43
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

ja už mazlika zaparkoval f chlifku
..letos už to mrdám...ježdění i stafbu smokinbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_20161021_134520.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/71_20161021_130159.jpg

...nikdo nevojebe Ježíše...
Lubošek (Člen)
27.10.2016 18:36:01
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Borku, tak by se nechali zaparkovat i pelechy bigsmile


Byla doba, kdy sex byl bezpečný a motorky nebezpečné
Petr J. (Člen)
04.11.2016 20:09:27
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...tak dnes ráno 70km km na GS a potom odpoledne 70km na kole....bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
04.11.2016 20:35:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

...tak dnes ráno 70km km na GS a potom odpoledne 70km na kole....bigsmilebigsmile

Polib me sedinkubigsmile tady rano -3 pres den 4!odvoz listi uklid zahrady(pro prazaky ta zelena vec kolem domu/panelakuevil) a ted k tomu hlavnimu.....to ti jako umrelo nekde v dedine gs a pak si jel tech 70km zpatky na kole?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
04.11.2016 20:42:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

odvoz listi uklid zahrady(pro prazaky ta zelena vec kolem domu/panelakuevil)

...tady když to padá dolu, tak už je to zralý, takže žlutý....

U vás to padá zelený? To máte blbý...


Banditatom psal:

.....to ti jako umrelo nekde v dedine gs a pak si jel tech 70km zpatky na kole?evil

...GS je nesmrtelný, to bys mohl vědět i vás na dědině...bigsmile

Takže ještě jednou:
- ráno pěkně na motorce na sluničku 70km
- odpoledne na kole na sluníčku 70km

bigsmile

Mour (Člen)
04.11.2016 22:44:49
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
Petr J. psal:

...tak dnes ráno 70km km na GS a potom odpoledne 70km na kole....bigsmilebigsmile

Polib me sedinkubigsmile tady rano -3 pres den 4!odvoz listi uklid zahrady(pro prazaky ta zelena vec kolem domu/panelakuevil) a ted k tomu hlavnimu.....to ti jako umrelo nekde v dedine gs a pak si jel tech 70km zpatky na kole?evil

....posral se mu gs kardan ....psali to jejich kamosu na gs foru bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
04.11.2016 23:38:15
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

Polib me sedinkubigsmile tady rano -3 pres den 4

...no řekni, nebylo hřích nevyrazit?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1416.jpg



bigsmile

VikecB12 (Člen)
08.11.2016 07:48:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Já dal ještě víkend v sedlegoodbigsmile V sobotu dopo sem se na mašině přesunul 40km na bečku a sele a v nedělu tech samejch 40km dombigsmile A kupodivu nebyla ani zimagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.11.2016 08:31:58
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Já dal ještě víkend v sedlegoodbigsmile V sobotu dopo sem se na mašině přesunul 40km na bečku a sele a v nedělu tech samejch 40km dombigsmile A kupodivu nebyla ani zimagood

A zlutej trikot si mel?evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
08.11.2016 08:54:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Já dal ještě víkend v sedlegoodbigsmile V sobotu dopo sem se na mašině přesunul 40km na bečku a sele a v nedělu tech samejch 40km dombigsmile A kupodivu nebyla ani zimagood

A zlutej trikot si mel?evil

Vole,píšu na mašiněgood A tosem teda skoro žlutej trikot měl,protože sem jel ve své černožluté bundě BMW Rallyebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
08.11.2016 09:06:27
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Já dal ještě víkend v sedlegoodbigsmile V sobotu dopo sem se na mašině přesunul 40km na bečku a sele a v nedělu tech samejch 40km dombigsmile A kupodivu nebyla ani zimagood

A zlutej trikot si mel?evil

...bych ho spíš viděl na puntíkovaný trikot krále hor good bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
08.11.2016 12:47:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

No mé vrchařské tempo je vyloženě vražednébigsmile Nikdy nevím,kdy mě při tom mrdnehelp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.11.2016 13:16:42
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

No mé vrchařské tempo je vyloženě vražednébigsmile Nikdy nevím,kdy mě při tom mrdnehelp

Kdybys mel rozum tak tu tvoji lososovou pomstu ritualne upalis v nedeli pred kostelembigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
08.11.2016 13:55:48
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Znáte cirkus ? Medvěd na koloběžce, kůň na skatebordu ?
Já včera viděl jelena na motorce, je slepej a estě blbe svítí, páč se mu to vod Mourosrazu samo nevopravilo sick
:)


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
08.11.2016 14:01:47
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

huskyb12 psal:

Znáte cirkus ? Medvěd na koloběžce, kůň na skatebordu ?
Já včera viděl jelena na motorce, je slepej a estě blbe svítí, páč se mu to vod Mourosrazu samo nevopravilo sick
:)

Njn majitel bmw....musi trikrat do servisu aby mu ve ctvrtem servisu vymenili zarovku samozrejme v krabicce bmwbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
08.11.2016 17:35:19
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

....bigsmile

...dnes najeto 150km...ale už jsme si dovezl nové objímky Touratech, tak jak bude čas...takže až někdy v prosinci....redface

Jinak od 140 mi dnes ledově foukalo do pravého rukávu, od 160 už i do levého...a pořád na mne na palubce blikala sněhová vločka a přitom sníh pořád nikde bigsmile

Banditatom (Člen)
08.11.2016 17:59:00
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

....bigsmile

...dnes najeto 150km...ale už jsme si dovezl nové objímky Touratech, tak jak bude čas...takže až někdy v prosinci....redface

Jinak od 140 mi dnes ledově foukalo do pravého rukávu, od 160 už i do levého...a pořád na mne na palubce blikala sněhová vločka a přitom sníh pořád nikde bigsmile

Dit je to jak rikambigsmile pul dne jezdil po servisech aby mu nakonec prodali nejdrazzsi vec co meli na krame.....a s hvezdickou to tim ze to je krumplevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
08.11.2016 18:51:43
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

Dit je to jak rikambigsmile pul dne jezdil po servisech aby mu nakonec prodali nejdrazzsi vec co meli na krame.....a s hvezdickou to tim ze to je krumplevilbigsmile

...náhodou, objímky jsme dostal zadarmo...fuckbigsmile....že totiž ty předchozí neměly co praskat...to že jsem to v Maroku zahodil v balvanech jsem jim ale neříkal bigsmile

čočkin (Člen)
08.11.2016 20:08:22
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

tag u nás (na jižní hranici středních čech) je bílo, těd na to čumim z voknasurprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
08.11.2016 20:35:59
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

A já se dneska slunil na Novejch mlýnech,nefoukalo,bylo moc fajn,ale ty kurvy šupinatý vůbec nežraly,tak dejte pokoj se sněženímsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
08.11.2016 21:57:23
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

A já se dneska slunil na Novejch mlýnech,nefoukalo,bylo moc fajn,ale ty kurvy šupinatý vůbec nežraly,tak dejte pokoj se sněženímsick

...velryby loví kapry? idontknowbigsmile Od kdy?

VikecB12 (Člen)
08.11.2016 23:25:33
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Vodjaktěživabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tajnej (Člen)
09.11.2016 00:42:02
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

A já se dneska slunil na Novejch mlýnech,nefoukalo,bylo moc fajn,ale ty kurvy šupinatý vůbec nežraly,tak dejte pokoj se sněženímsick

my dneska vyjeli (autem) zkusit vyndat ňáký zubatý z lužnice a ve třech lidech za celej den 1 zubatá a 1 okoun smile2 skoro žádný záběry, v řece při brodění zima jak sviň a cestou dom u třeboně vánice jak 2 svině. to vypadá, že letní radovánky budem muset na čas nahradit ledníma radovánkama.

VikecB12 (Člen)
09.11.2016 09:39:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

No přemejšlel sem,že se na to vláčení touhle dobou taky dám,protože při tom chození kolem vody není taková zima jak při čekámí na kapříka,ale vidím,že uspěšnost je totožnábigsmile Ale i tak je u vody dobřecool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
09.11.2016 09:41:43
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...pánové, hlavně jak jste z domu good bigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
09.11.2016 10:26:07
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Sakra,parťák mě prokouklredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
09.11.2016 12:05:47
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Sakra,parťák mě prokouklredfacebigsmile

Vsem je jasne ze tam nechodite kvuli rybambigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
09.11.2016 12:58:13
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

čočkin psal:

tag u nás (na jižní hranici středních čech) je bílo, těd na to čumim z voknasurprised

Hele u nas taky bilo


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
WenzelB6 (Člen)
09.11.2016 13:23:56
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

u nás slunko, vrány chcípaj horkem, beer

Mour (Člen)
09.11.2016 13:29:44
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

U nás v robotě v Přivoze černo bigsmile

Banditatom (Člen)
09.11.2016 15:37:14
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Mour psal:

U nás v robotě v Přivoze černo bigsmile

Tam je ale cerno furtbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
09.11.2016 16:04:14
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Sakra,parťák mě prokouklredfacebigsmile

Vsem je jasne ze tam nechodite kvuli rybambigsmile

...to jsou ti štastně ženatí....bigsmilebigsmile....asi se ještě pojedu projet na kole....ať také vypadnu bigsmile

VikecB12 (Člen)
09.11.2016 22:29:16
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Dneska u řeky opět sluníčko a aspoň ty čudle bralibigsmile S tym sněhem myslim pěkně kecátebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
10.11.2016 07:13:19
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Dopiče,už to svinctvo u nas pada takyfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
10.11.2016 07:40:54
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Chááá chááá😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
10.11.2016 07:53:36
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

U nás zas černo surprised   bigsmile

nicola.foxx (Člen)
10.11.2016 08:54:19
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

TVL já byl na Ohři, -5 mlha a za 5 hodin na úseku skoro 10km ani ťuknutí.
Ať už de ten svaz s tím zarybňováním soukromejch revírů za úplatek do prdele.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
logarex (Člen)
10.11.2016 09:41:46
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Taky se přidám, 28.10., 76 cm, 6,4 kg (jen jikry 1,20 kg), návnada mražená kuku z Lidlu, nástraha konzervovaná kuku z Lidlu, chytám na ni celej rok a good Jen větší kapři smile1


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
logarex (Člen)
10.11.2016 09:44:17
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4172_2016-10-28_155430.jpg


Ještě fotečky good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4172_2016-10-28_155438.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/4172_2016-10-28_164541.jpg

"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.11.2016 12:17:36
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Vzal jsi kaprika domu ohrat? To je chvalihodne😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
10.11.2016 12:18:37
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. psal:

Vzal jsi kaprika domu ohrat? To je chvalihodne😁😁😁

2h pri 200Cbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
logarex (Člen)
10.11.2016 12:46:39
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. psal:

Vzal jsi kaprika domu ohrat? To je chvalihodne😁😁😁

Jasně že vzal. Byla to sice mateční ryba, ale doroste jiná good


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
VikecB12 (Člen)
10.11.2016 17:25:37
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Na kukuřicu chytam taky furt. Max na fidra ještě masáky,nebo rohlik. Z bojlisu už sem vyrostlbigsmile Dnes sem na nich seděl 3 hodiny a krom malejch plotic nic. Ale to přijdegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
11.11.2016 11:30:11
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

TVL tu 76 jsi vzal domů a zabil? Jestli jo, tak se nedá říct jinak, než že jsi blbec.
Všude přemnožený Sumci, kapři mizej, svaz na zarybňování sere a pak to ještě někdo plení tím, že bere ryby který je nařízeno pouštět.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
logarex (Člen)
11.11.2016 11:48:03
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

nicola.foxx psal:

TVL tu 76 jsi vzal domů a zabil? Jestli jo, tak se nedá říct jinak, než že jsi blbec.
Všude přemnožený Sumci, kapři mizej, svaz na zarybňování sere a pak to ještě někdo plení tím, že bere ryby který je nařízeno pouštět.

Zpomal. Zapoměl jsem říct, že to bylo na rybníku, kterej máme pronajatej a hospodaříme si na něm sami včetně plůdkovejch rybníčků. Rybu si děláme sami. U ČRS jsem se na to dávno vys..... za ty prachy. Jinak bych jí samozřejmě vrátil vodě.


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
VikecB12 (Člen)
11.11.2016 19:59:56
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Unás nic takovýho nařízenýho není a když budu mít jednou v roce chuť si s parťákama ugrilovat šupinu,tak ho vemu klidně taky. Tady svaz zarybňuje za love vybraný za povolenky a dole na Mušově na svazové vodě je prumyslová těžba ryb a soukromník si mastí kapsuidontknow  Takže rybář si tu rybu neveme a těžař jo? Supergood
Já si beru pravidelně dva kapry ročně,věčinou nějakou tu 55-60ku tak bych neměl sebemenší výčitky si vzít klidně i tu sedumdesátku. Najaře toho na řece lidi vytahají a vodnesou mrakyidontknow
Noa dneska se mě taky dařilogood Byl sem nachalupě na jednom rybníčku a tahal sem kapříka za kapříkem,fšechno kolem padesátky,ale hezký lysce a hrbatýgood Fšechno na kukuřicugood Ale kupodivu sem toho víc vytáhl na těžko s třema zrnama pod háčkem,než na fídra,kam sem dával zrno jedno,max dvěidontknow
Fišlám zdar!!!bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
12.11.2016 00:00:18
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...voe, ja tomu picu rozumim a tichejm blaznum nerozumim vubsc , ale tristvrte metru velka ryba je us dospjela, tagze bych ji lohnul hnet a picu bych ji hazel spatky  dys us sem ji vytach...vlastne bych sezral cokolof, co bych vytach, mrdat nakej svas a miry, dys se to da sezrat, tag se to proste sezere...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
12.11.2016 08:18:52
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Udelejte si svy vlakno o tichejch blaznenech stejnecjako pumpicky a nezasirejte seriozni tema takovejma hovadinama o tom co se da nebo neda chytat😁😁😁😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
12.11.2016 09:02:43
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. psal:

Udelejte si svy vlakno o tichejch blaznenech stejnecjako pumpicky a nezasirejte seriozni tema takovejma hovadinama o tom co se da nebo neda chytat😁😁😁😁😁😁

goodgood rybopumpickarska infekcebigsmile rodicove nezalozime si detsky chlivek?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
12.11.2016 10:17:10
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

..babybox..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kukii (Člen)
12.11.2016 14:13:37
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Pšán psal:

..babybox..

bigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Kukii (Člen)
12.11.2016 14:14:30
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Udelejte si svy vlakno o tichejch blaznenech stejnecjako pumpicky a nezasirejte seriozni tema takovejma hovadinama o tom co se da nebo neda chytat😁😁😁😁😁😁

goodgood rybopumpickarska infekcebigsmile rodicove nezalozime si detsky chlivek?bigsmile

Chlivek můžeme zrobit u někoho doma bigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
logarex (Člen)
12.11.2016 14:37:28
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Unás nic takovýho nařízenýho není a když budu mít jednou v roce chuť si s parťákama ugrilovat šupinu,tak ho vemu klidně taky. Tady svaz zarybňuje za love vybraný za povolenky a dole na Mušově na svazové vodě je prumyslová těžba ryb a soukromník si mastí kapsuidontknow  Takže rybář si tu rybu neveme a těžař jo? Supergood
Já si beru pravidelně dva kapry ročně,věčinou nějakou tu 55-60ku tak bych neměl sebemenší výčitky si vzít klidně i tu sedumdesátku. Najaře toho na řece lidi vytahají a vodnesou mrakyidontknow
Noa dneska se mě taky dařilogood Byl sem nachalupě na jednom rybníčku a tahal sem kapříka za kapříkem,fšechno kolem padesátky,ale hezký lysce a hrbatýgood Fšechno na kukuřicugood Ale kupodivu sem toho víc vytáhl na těžko s třema zrnama pod háčkem,než na fídra,kam sem dával zrno jedno,max dvěidontknow
Fišlám zdar!!!bigsmile

good


"Když Tě strach brzdí, přidej plyn"
Ondráš (Člen)
12.11.2016 15:54:14
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Udelejte si svy vlakno o tichejch blaznenech stejnecjako pumpicky a nezasirejte seriozni tema takovejma hovadinama o tom co se da nebo neda chytat😁😁😁😁😁😁

goodgood rybopumpickarska infekcebigsmile rodicove nezalozime si detsky chlivek?bigsmile

Pičo a co my bezdětný, svobodný, co se na rybařinu už vysrali (ty kretény namachornavý u nás z organizace už jsem fakt nedával) a kolem kola chodíme obloukem?help

Začínáme být stejně vzácní jako bílý heterosexuální muž.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
12.11.2016 17:36:18
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ondráš psal:

Pičo a co my bezdětný, svobodný, co se na rybařinu už vysrali (ty kretény namachornavý u nás z organizace už jsem fakt nedával) a kolem kola chodíme obloukem?help

Začínáme být stejně vzácní jako bílý heterosexuální muž.bigsmile

...nezbude Ti nic jiného, než si něco z toho pořídit...prut, kolo nebo bejby...bigsmile

VikecB12 (Člen)
12.11.2016 22:44:48
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Ještě se může dat k myslivcům,ale to sou uplný kokotibigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
12.11.2016 22:48:53
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 psal:

Ještě se může dat k myslivcům,ale to sou uplný kokotibigsmilebigsmile

...takový kokot přeci on není....bigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
13.11.2016 13:32:44
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Naše místní myslivce bych nedal z důvodu jejich spotřeba alkoholu... Hodinu po honu jsou schopný bejt na plech.redface
Ale pruty mám. Sice tam jsou tak 10 let starý vlasce, háčky když jsem to naposled viděl byly všechny orezlé, ale ještě furt je ve skříni mám.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
08.12.2016 20:56:33
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

...tak dnes prvních 100km...

...přes poledne to šlo, ale když jsem vracel, byl jsem zmrzlý na kost...redface....měl bych zase odjet do tepla...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_2031.jpg
Mour (Člen)
08.12.2016 21:03:54
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:

...tak dnes prvních 100km...

...přes poledne to šlo, ale když jsem vracel, byl jsem zmrzlý na kost...redface....měl bych zase odjet do tepla...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_2031.jpg

....ze by uz bylo 2017 ?  bigsmile

Banditatom (Člen)
08.12.2016 21:26:20
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Nam to staci rict jednoubigsmile ale furt hledam kde na te fotce mas tu motorku?idontknowevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
08.12.2016 21:48:51
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

Nam to staci rict jednoubigsmile ale furt hledam kde na te fotce mas tu motorku?idontknowevil

...specielně Tobě to pošlu ještě mailem...bigsmile

VikecB12 (Člen)
12.12.2016 16:45:49
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20161212_150327.jpg


http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/58_img_20161212_134337.jpg


Tak dneska mě slunko vytáhlo u brlohubigsmile Absťák zažehnanej,může začít sněžitbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
WenzelB6 (Člen)
16.12.2016 09:49:22
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

VikecB12 
Tak dneska mě slunko vytáhlo u brlohubigsmile Absťák zažehnanej,může začít sněžitbigsmile

Pěkná barevná duha wine beersmile1

Petr J. (Člen)
16.12.2016 10:07:45
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

WenzelB6 psal:

Tak dneska mě slunko vytáhlo...

...sice slunko není, ale jdu jezdit...bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2016 10:17:07
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Petr J. psal:
WenzelB6 psal:

Tak dneska mě slunko vytáhlo...

...sice slunko není, ale jdu jezdit...bigsmile

Na kole joooo😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
16.12.2016 10:52:29
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Magori tudle -4C mrznouci mlha idealni na vyletbadi kdyz pitbike opravenj a taky uvazuju zitra o kontrole stavu luk a hajusurprisedidontknowevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2016 12:43:23
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Banditatom psal:

Magori tudle -4C mrznouci mlha idealni na vyletbadi kdyz pitbike opravenj a taky uvazuju zitra o kontrole stavu luk a hajusurprisedidontknowevil

To vis no cim vic k praze tim vic slunicka..tady sviti a je to bez mracku..na trenky to neni ale pri spravnym obleceni by to slogoodbigsmile:


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
16.12.2016 12:46:31
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Magori tudle -4C mrznouci mlha idealni na vyletbadi kdyz pitbike opravenj a taky uvazuju zitra o kontrole stavu luk a hajusurprisedidontknowevil

To vis no cim vic k praze tim vic slunicka..tady sviti a je to bez mracku..na trenky to neni ale pri spravnym obleceni by to slogoodbigsmile:

...Tomáš beztak něco někde kope, bo tady taky v OVě slunko a nebe bez mráčku good ...a v Přivozu černo bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
16.12.2016 13:38:16
Offline

Re: Tag kdopak dneska vyjel ?

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:
Banditatom psal:

Magori tudle -4C mrznouci mlha idealni na vyletbadi kdyz pitbike opravenj a taky uvazuju zitra o kontrole stavu luk a hajusurprisedidontknowevil

To vis no cim vic k praze tim vic slunicka..tady sviti a je to bez mracku..na trenky to neni ale pri spravnym obleceni by to slogoodbigsmile:

...Tomáš beztak něco někde kope, bo tady taky v OVě slunko a nebe bez mráčku good ...a v Přivozu černo bigsmile

😁😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr