Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

jaryn (Člen)
07.11.2012 10:54:23
Offline

zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

koukám na iDnes a sick.. Tomio Okamura vede...idontknowhelp


God Gave me Everything I want
luboss (Člen)
07.11.2012 11:31:43
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Muj tatik mu rika tokio okamura bigsmile


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
XJelen (Člen)
07.11.2012 11:48:30
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

hlasuje se až v lednu... nejspíš dám tomu kdo bude schopen ustřelit Mr.Becherovku
jinak jde vo hovno, pravomoce krom jmenování nejvyšších soudců a bankovní rady jsou nula, takže spíš půjde vo to kdo bude dělat venku menší ostudu. Myslím že po Václavu Einsteinovi šlohpérovi to bude buřt.


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
07.11.2012 11:49:09
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

za prve bych se vubec zamyslel nad tim, proc mame volit prezidenta?! Tady nejsme v jUeSeSEj, kde je prezident "hlava vseho a o vsem rozhoduje". Nas prezident jen podepise nebo nepodepise (coz je stejne jedno, pac napodruhe uz podepsat musi), co se mu predlozi z parlamentu + ma reprezentativni funkci.

za druhe se zamysleme nad podminkami, ktere musi uchazeci o hrad splnovat. Nekterym staci, ze je doporuci par papalasu se shora, jini musi nasbirat minimalne 50k hlasu. Takze na startu jsou jakesi nerovne podminky, ktere se ovsem pozdeji mohou otocit (mas uz nejakou jistotu, ze aspon tech 50k te bude volit)

za treti: Co vedlo k prosazeni prime volby prezidenta? Zjevne uz byli politici unaveni tim, ze jim tam do toho starej Vena kafra a protahuje podepisovani kdejakyho srance, co prijde z Brusele (podle slova prdel). Takze, co s tim? Jasne! Navrhneme si svoje kandidaty z nasich rad(stejne jako driv), kteri budou mit nasi podporu a odnekud jim prisoupneme prachy na kampan (o transparentnosti cehokoliv se v tomto state da silne pochybovat). Dal povolime obycejnym lidem, aby se teto estrady taky zucastnili. Podminkou bude 50k podpisu vod te chatry, co nam odvadi malo na danich.

za ctvrte: Kdo z lidu se asi tak prihlasi k prezidentovani? Bud totalni trotlove, kteri si mysli, ze jsou nejvhodnejsim kandidatem na hradniho saska. Nebo verejne zname osobnosti (verim, ze jednou se prihlasi i Samer Isa). Nebo lidi, kteri jiz maji s politikou neco spolecneho a vi, kde a jak se ohnout (pripadne jaka mista oliznout), aby se vlk nazral a koza zustala cela.

Ktere skupiny lidi maji sanci posbirat potrebny pocet podpisu a dostat se az k volbe? No trotlove to asi nebudou. Takze nam zustali tri skupiny, ktere budou o hrad souperit. Z nich dve jsou si velice podobne a zdaji se byt nejsilnejsimi psy, kteri by radi mrdali. Pokud bude zvolen jeden z nich, ti nahore budou mit pohodicku, pze uz se vsichni dobre znaji a vi, co na koho plati a jak si ho usmernit. Pokud bude zvolen nekdo ze skupiny znamych osobnosti (coz je vetsi pravdepodobnost), je usmernovani jeste jednodussi, pze staci udelat bububu a hrdy kasparek, stahne ocasek a bude panackovat.

Kdo je ve finale na koni? At uz je to kdokoliv, chudy lid (ktery jasa nad tim, ze si muze zase neco zvolit) to nebude.

Takze koho to tam vlastne mame?
Fiser: byvaly komunista, ktery vstoupil jen proto, aby se mu lepe budovala kariera a po prevratu nevahal zase vystoupit, aby kariera nedostala na frak. (Neverte svym domenkam, ze je to prece OK, protoze kazdej si chce nejak prilepsit a vzdyt prece nikomu neublizil. Nemuzete vedet, co delal, aby si vstup do strany a karierni postup zaslouzil.) Navic je krasne videt, jak dokaze byt flexibilni a "stat si za svym". Oblibenost ziskal premierovanim v preklenovacim obdobi, kdy zvolil taktiku "kdo nic nedela, nic neskazi".

Okamura: asi podobny pripad, jako kdyz na Nove pred dvaceti lety zacal odkecavat zpravy cernej Koranteng. Vsichni byli velice humanisticti a antirasisticti a prevazne pokrokovy - mame v telce svyho cernouska!!! Daleko zavaznejsi je ale nastup japonskeho misence se srdceryvnym zivotnim pribehem, ktery se dokazal probit tim nelehkym zivotem a je uspesny a hlavne roztomily (on nam ale zpravy cist nebude. .... ikdyz, kdovi). Nic jinyho sice neumi, v rozhovorech ma velice zajimave myslenky, ktere snad nechape ani on (ale zni to skvele), ale nejvetsi pozitivum je proste to, ze je to sympticky pan. A to je rozhodujici kriterium pro vetsinu zen (stejne jako pred par lety John)

Franz: kde ten se zde kurva vzal? Drive byly jeho fotky videt v bulvarnich denicich se spoustou vykricniku a nechapavych otazniku. Buch! Najednou se hlasi na hrad a spousta lidi ho podporuje, protoze v televizi rikali, ze ma doktorat (ten ma dneska kde kdo) a je vlastne strasne inteligentni. Kdo z vas kdy slysel jeho hudbu ci si od nej neco precetl? Asi nikdo. Ale to je vlastne jedno, protoze vypada jako radikalni clovek a mohl by tam s tema nahore zatocit (jak???) a ve svete diky nemu budeme zase na nejakej cas vice videt. Nejvetsi skupina jeho podporovatelu jsou recesisti nebo lidi, kteri ho neslyseli nikdy mluvit, ale z nejakyho duvodu se nechteji pridat na stranu Tomia.

O Tanicce Fisherova, Dienstbierovi a dalsich nema smysl se vyjadrovat. Ti nemaji sanci.

Tak ted nevim, koho bych chtel za prezidenta radeji. Mozna se prestehuju k amikum. Tam ted ten sympaticky cernousek z lidu slibuje nenadalou prosperitu a blahobit.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
07.11.2012 12:02:29
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ty woe Loser, ty si mě zase pod dlouhý době přiměl sem něco napsat bigsmile
Nechceš si založit ňákej svůj politickej Blog?
Určitě by si třeba na http://blog.idnes.cz/ urval nějakou přední příčku v žebříčku Top 10 bigsmile

Jinak předpokládám, že si to psal včera večer doma a vodeslal až dneska místo pauzy na voběd, protože tohle ti muselo zabrat minimálně hodinu bigsmilebigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Mour (Člen)
07.11.2012 12:04:41
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Loser: Jeden kandidát Ti tam chybí, pravděpodobně ten, který doufám vyhraje goodbigsmile

Loser (Administrator)
07.11.2012 12:22:12
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

spidys psal:

Ty woe Loser, ty si mě zase pod dlouhý době přiměl sem něco napsat bigsmile
Nechceš si založit ňákej svůj politickej Blog?
Určitě by si třeba na http://blog.idnes.cz/ urval nějakou přední příčku v žebříčku Top 10 bigsmile

Jinak předpokládám, že si to psal včera večer doma a vodeslal až dneska místo pauzy na voběd, protože tohle ti muselo zabrat minimálně hodinu bigsmilebigsmile

napsal jsem to asi behem deseti minut v totalni nasranosti. Pac tohle me opravdu ubiji. A neni to jediny.
Politickejch blogu je mrte a neni treba zakladat dalsi. Lidi to stejne nectou a kdyz jo, tak to nepochopi.
Je lepsi v hospode vykladat, ze vyhral tvuj kandidat a u piva tise sledovat, jak te tvuj vyvoleny ignoruje a posila tam odkud on sam pred chvili vylezl.

Mour: jsou tri lidi, ktery bych volil. Ani jeden nema o tuto funkci zajem, protoze vi, kde budou uzitecnejsi


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pšán (Člen)
07.11.2012 12:37:54
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

..volba prezidenta je jak volba miss,nic to neovlivní..
..totálně nasraný jsem byl z politiky do dnešního rána..
..potom,co si ptáci posadili do sněmovny Pekárka,jsem se na ni dvakrát vysral
  a jednou sick
..je to tu pussy-ou ke zdi a přicucnuté..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hlemejzd999 (Člen)
07.11.2012 12:44:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

já budu volit Avatara ..když už prdel , tak pořádná good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
spidys (Člen)
07.11.2012 14:13:53
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Zbyňo, volba prezidenta mě nechává naprosto klidnym. Vim, že i kdybych volil sebelepšího (i když tam nikdo takovej neni), tak nám to ku prospěchu nebude. To by museli vyměnit všechny.
Každej si hrabe do svýho koryta. A i kdyby tam nakrásně skončil někdo dokonalej, tak ho za krátkou chvíli rychle převychovaj.
Nejsem žádnej politolog, tomu vůbec nerozumim, ale když to už nějakou dobu sleduju v bedně, jak je to celý zkorumpovaný, tak jeden panák na trůnu nic nezmění. Ať už byl červenej, modrej, žlutej nebo já nevim jakej.
Takže asi jak psal XJelen prostě aspoň vybrat tak aby ve světě dotyčnej nedělal vostudu.

Je to čistě jen můj názor. Nikomu ho necpu a chápu, že to někdo jinej vidí uplně jinak.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
mr.BSE (Člen)
07.11.2012 15:11:53
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Taky vemu Franze, neco sem si vo nem pocetl, neco shlidnul a sebekriticky priznavam, ze kdyby nebyl zkerovanej jak Maor, tak vo nej nezavadim pohledem.
Spis bych to shrnul tak, ze ti vostatni sou me totalne, ale totalne proti srsti v cele s tim zmrdem Fiserovskym fuck a Franz mne vadi nejmin good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
vorel (Člen)
07.11.2012 16:40:01
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

volit pudu abych moch nadávat, bude to někdo z těch 3 pro mě přijatelnejch  Rojtovka, Karel nebo Luděček
probůch jen ne Okamurafuckfuckfuck


řikám si hurikán
Kukii (Člen)
07.11.2012 20:45:49
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

volby strávim winewinewinewinebeerbeerbeersmokinsmokinsmokinsicksickbigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Borák (Člen)
07.11.2012 21:00:40
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

já volim jich
protože na severu je furt kosa smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kožak (Člen)
07.11.2012 21:26:47
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

u voleb sem vživotě nebyl...jen jednou u těch prvních a to abych se ulil z pakárny na frontě....když už tam má někdo z těhlech bejt ať je to ten skérovanejbigsmile


MRDAT!!!
vorel (Člen)
07.11.2012 22:01:02
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Loser psal:
spidys psal:

Ty woe Loser, ty si mě zase pod dlouhý době přiměl sem něco napsat bigsmile
Nechceš si založit ňákej svůj politickej Blog?
Určitě by si třeba na http://blog.idnes.cz/ urval nějakou přední příčku v žebříčku Top 10 bigsmile

Jinak předpokládám, že si to psal včera večer doma a vodeslal až dneska místo pauzy na voběd, protože tohle ti muselo zabrat minimálně hodinu bigsmilebigsmile

napsal jsem to asi behem deseti minut v totalni nasranosti. Pac tohle me opravdu ubiji. A neni to jediny.
Politickejch blogu je mrte a neni treba zakladat dalsi. Lidi to stejne nectou a kdyz jo, tak to nepochopi.
Je lepsi v hospode vykladat, ze vyhral tvuj kandidat a u piva tise sledovat, jak te tvuj vyvoleny ignoruje a posila tam odkud on sam pred chvili vylezl.

Mour: jsou tri lidi, ktery bych volil. Ani jeden nema o tuto funkci zajem, protoze vi, kde budou uzitecnejsi

Jeden z nich je Losnagood


řikám si hurikán
huskyb12 (Administrator)
07.11.2012 22:22:14
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

jedině Francin, nemůžu se dočkat, jak ty vostatní prkený světový politici budou vedle něj vypadat :)))
novoroční projev bude taky krutopřísnej :)


ale di, Ty brepto ...
faitík (Člen)
07.11.2012 23:05:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
Loser psal:
spidys psal:

Ty woe Loser, ty si mě zase pod dlouhý době přiměl sem něco napsat bigsmile
Nechceš si založit ňákej svůj politickej Blog?
Určitě by si třeba na http://blog.idnes.cz/ urval nějakou přední příčku v žebříčku Top 10 bigsmile

Jinak předpokládám, že si to psal včera večer doma a vodeslal až dneska místo pauzy na voběd, protože tohle ti muselo zabrat minimálně hodinu bigsmilebigsmile

napsal jsem to asi behem deseti minut v totalni nasranosti. Pac tohle me opravdu ubiji. A neni to jediny.
Politickejch blogu je mrte a neni treba zakladat dalsi. Lidi to stejne nectou a kdyz jo, tak to nepochopi.
Je lepsi v hospode vykladat, ze vyhral tvuj kandidat a u piva tise sledovat, jak te tvuj vyvoleny ignoruje a posila tam odkud on sam pred chvili vylezl.

Mour: jsou tri lidi, ktery bych volil. Ani jeden nema o tuto funkci zajem, protoze vi, kde budou uzitecnejsi

Jeden z nich je Losnagood


Koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?
Ále, třeba Bahňáka...

bigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PFremer (Člen)
08.11.2012 07:06:00
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Přesně jak si psal...
Dal jsem podpis Francovibigsmile, na základě jeho titulu, je pravda, že dnes ho má každý...


Ale tím pro mě celá volba hasne, abych mohl volit, musel bych jet do UL, takže dát 600 za benzín a na to seru, nehledě na to, že nemám televizi a nemůžu poslouchat ty jejich kydy, tak mě nemůžou ovlivnit k jejich volbě. Navíc, jak bylo zmíněno, náš prezident je jen loutka, takže ass.

Jó, když by tam byl Goťák bigsmile, ten by můj hlas dostal hnedle, toho zná celý svět. A propisky nekrade bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
richie (Člen)
08.11.2012 11:14:56
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jelikož je to funkce, který má hovno pravomoc, tak budu volit podle toho, s kým bude vetší prdel....

S pokérovaným nacistou Franzem by mohla bejt sranda... ale tipuju, že se Zemanem bude ještě větší (jeho bonmoty stojí za to)

tož tak bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
PFremer (Člen)
08.11.2012 12:39:16
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

richie psal:

Jelikož je to funkce, který má hovno pravomoc, tak budu volit podle toho, s kým bude vetší prdel....

S pokérovaným nacistou Franzem by mohla bejt sranda... ale tipuju, že se Zemanem bude ještě větší (jeho bonmoty stojí za to)

tož tak bigsmile

Sranda by byla asi i se Švajcmberkembigsmile, než by anče, kuba a hajnej něco udělali, on by usnul bigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
vorel (Člen)
08.11.2012 15:54:55
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

richie psal:

Jelikož je to funkce, který má hovno pravomoc, tak budu volit podle toho, s kým bude vetší prdel....

S pokérovaným nacistou Franzem by mohla bejt sranda... ale tipuju, že se Zemanem bude ještě větší (jeho bonmoty stojí za to)

tož tak bigsmile

s tim nacistou si dost mimo, vostatní máš dobřesmile1


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
08.11.2012 16:46:10
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

huskyb12 psal:

jedině Francin, nemůžu se dočkat, jak ty vostatní prkený světový politici budou vedle něj vypadat :)))
novoroční projev bude taky krutopřísnej :)

tak tak už se těšímgood


The father of the little princess of the dawn
Harba (Člen)
08.11.2012 16:58:01
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Až bude prezident Franc, tak nebude na známce vidět razítko.smile1

osiris (Člen)
08.11.2012 18:49:41
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Baltazar psal:
huskyb12 psal:

jedině Francin, nemůžu se dočkat, jak ty vostatní prkený světový politici budou vedle něj vypadat :)))
novoroční projev bude taky krutopřísnej :)

tak tak už se těšímgood

...jako recesi ho beru bigsmile, ale myšleno vážně, může mít takovýho "prezidenta" (náčelníka) jen tlupa pomalovanejch mrňavejch bosonohů z amazonie ...v případě solidní reprezentace státu tohle normální není smile1
...nakonec ani on, pokud má v hlavě uklizeno, jak se prezentuje, tak to nebere doopravdy a sklouzne se jen rád popularitou ve sféře umění trošku vejš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
08.11.2012 19:03:09
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

...jo a jinak, já bych to viděl na 3 kousky, ukazovala by se bobošíková, mluvil by za ní zeman a za něj by přemejšleli třeba kníže s dientsbierem bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
08.11.2012 19:06:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:
Baltazar psal:
huskyb12 psal:

jedině Francin, nemůžu se dočkat, jak ty vostatní prkený světový politici budou vedle něj vypadat :)))
novoroční projev bude taky krutopřísnej :)

tak tak už se těšímgood

...jako recesi ho beru bigsmile, ale myšleno vážně, může mít takovýho "prezidenta" (náčelníka) jen tlupa pomalovanejch mrňavejch bosonohů z amazonie ...v případě solidní reprezentace státu tohle normální není smile1
...nakonec ani on, pokud má v hlavě uklizeno, jak se prezentuje, tak to nebere doopravdy a sklouzne se jen rád popularitou ve sféře umění trošku vejš smile1

Tobě to tady už nepřipadá jak v amazonii?bigsmile už za nás rozhodujou aj zkorumpovaný a voni proti nim bojujou?kurva jsem asi blbej ale tohle už je fakt dost.Neznám ho ale rozhodně ho budu volit už jen proto  že si ho zasloužej ty hovadabigsmile


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
08.11.2012 19:16:26
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

...jenže on jim svejma chabejma pravomocema nijak neublíží (jasně že bohužel), takže tvoje angažovanost vyjde naprázdno a bude z toho jen prezident exot bigsmile - budou si nás plíst ne se slovenskem, ale s čadem v africe bigsmile ...né nebude, nezvolej ho smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
banda1250 (Člen)
08.11.2012 19:17:39
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:

...jo a jinak, já bych to viděl na 3 kousky, ukazovala by se bobošíková, mluvil by za ní zeman a za něj by přemejšleli třeba kníže s dientsbierem bigsmile

kníže né,ten furt chrápebigsmile

osiris (Člen)
08.11.2012 19:18:39
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

banda1250 psal:
osiris psal:

...jo a jinak, já bych to viděl na 3 kousky, ukazovala by se bobošíková, mluvil by za ní zeman a za něj by přemejšleli třeba kníže s dientsbierem bigsmile

kníže né,ten furt chrápebigsmile

...však proto by měl po ruce druhýho myslitele, takovýho budíčka bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
08.11.2012 19:30:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:

...jenže on jim svejma chabejma pravomocema nijak neublíží (jasně že bohužel), takže tvoje angažovanost vyjde naprázdno a bude z toho jen prezident exot bigsmile - budou si nás plíst ne se slovenskem, ale s čadem v africe bigsmile ...né nebude, nezvolej ho smile1

bigsmilebigsmilejá to vím a ví to každej,stejně ve finále k volbám chodí jen ten kdo  zažil komanče páč výsledky tomu napovídají.A už vidím jak ty naše mámy a tátové jásaj maor na hradbigsmileostatně je to smutný ale aspoň je vidět jak se na to pravičáci vysraly?ne tak to asi není je zklamanej každej a nikdo už neví koho volit páč to je pořád jedna a ta samá banda jen v jiným dresu.S tím že budou vracet majetky černoprdelníkům tím mě taky dostaly páč vše co měly,nakradly za staletí a vobyčejný lidi musely držet hubu.A že to nikoho nebude bolet?bych řek že nás všechny páč ty šišky musej někde splašit.Ještě by teda měly prolomit dekrety a bude vymalovánosmile2


Jebat motorky :-)
osiris (Člen)
08.11.2012 19:37:44
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

PALOUS psal:

.............ne tak to asi není je zklamanej každej a nikdo už neví koho volit páč to je pořád jedna a ta samá banda jen v jiným dresu................

...s na to káp good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
08.11.2012 19:46:42
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Opravdu doporučuji zkouknout,je tam aj kus pohádkybigsmile http://www.youtube.com/watch?v=S_SA0aB7 … e=youtu.be


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
08.11.2012 20:00:54
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Je to hnus kucisick To si fakt nevyberem,samej kokotfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
banda1250 (Člen)
08.11.2012 20:07:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

bigsmilebigsmilejak říkášgood

hlemejzd999 (Člen)
08.11.2012 20:55:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

známky budou ... bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_5272728-franz-for-president.jpg


...já už mám s kandidátem Franzem  koupenou hru ...můžeš tam mydllit poslance , vládu, úředníky na ministerstvech  ...vydává to jako promo k volbám ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_p1020765.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Fresh Man (Člen)
09.11.2012 00:37:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

kucí  až vám pošlem fšechny ty negry a líbijce co sou ted tady tak budete vědět koho volit bigsmile kohokolif proti EU good


Bandit pičo
vorel (Člen)
09.11.2012 09:54:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.


řikám si hurikán
yebat (Člen)
09.11.2012 10:16:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

To se takhle jednou sejde Čech, Žid, Rakušan, Japonec a potetovaný .." Vtip? Ne, prezidentské volby ČR

ABik (Člen)
09.11.2012 10:18:33
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

good

Teď se na tebe snese kritika místních upivakecalů bigsmilecool
Kterého z kandidátů na hlavu státu volit netuším. Ovšem určitě to nebude ten pokérovaný Judr. Ne proto, že by byl hloupý nebo neměl kvalitní názor (neznám je, řeším pouze hypoteticky), ale kvůli jeho vzhledu. Pokud se nešťstnou náhodou sejde víc hlasů pro něj, tak doufám, že bude volba zneplatněna, protože s tímto pánem bychom byli v zahraničí za šašky a bandu pitomců. Uvědomte si, že osoba prezidenta má náš stát reprezentovat a ruku na srdce - ne vždy pojede do Afriky na sraz náčelníků.

Tak a teď do mně a do vorla bigsmile

VikecB12 (Člen)
09.11.2012 15:17:46
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ale kdyš sme banda kokotů,tak by nás měl reprezentovat taky kokot a né nějakej seriozní pán. To pak navenek vypadá,že je tady fšechno f cajku a přitom je to tady jak v nějakým ůstavu chorobomyslnejch. Takže ano,ať vesvětě vědí,co sme zač a skérovanej vhůru na hradbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
09.11.2012 15:38:45
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:

Ale kdyš sme banda kokotů,tak by nás měl reprezentovat taky kokot a né nějakej seriozní pán. To pak navenek vypadá,že je tady fšechno f cajku a přitom je to tady jak v nějakým ůstavu chorobomyslnejch. Takže ano,ať vesvětě vědí,co sme zač a skérovanej vhůru na hradbigsmilebigsmile

seriozni tam stejne zadnej neni bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
karlos100 (Člen)
09.11.2012 15:39:38
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

..protože je to stejně volba k hovnu,zvolil bych Franze, z podobnýho
důvodu jako Huskybigsmile
už vidím jak všude čuměj,jaký jsme tu divošigood recese až za hrobbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
WenzelB6 (Člen)
09.11.2012 17:35:44
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

karlos100 psal:

..protože je to stejně volba k hovnu,zvolil bych Franze, z podobnýho
důvodu jako Huskybigsmile
už vidím jak všude čuměj,jaký jsme tu divošigood recese až za hrobbigsmilebigsmilebigsmile

mas recht Karlosi sedivyho  je uz tady toho azaz a Franc nebude
krast tuzky

vorel (Člen)
09.11.2012 18:20:34
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jako já bych ho bral, jedinej z nich nejni politik a až na tu tlamu je úplně normální
Šanci má ale nulovou, na to na světě chybí trochu víc tolerance
Jako komickyho reprezentanta čechů bych ho neviděl


řikám si hurikán
Lihy (Člen)
09.11.2012 21:08:21
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

good
a právě proto, že na stát seru a nic od něj nečekám, tak klidně budu volit pokérovanýho avatara, bo ten novoroční projev by mě fakt zajímalbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
09.11.2012 21:14:08
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Lihy psal:

a právě proto, že na stát seru a nic od něj nečekám, tak klidně budu volit pokérovanýho avatara, bo ten novoroční projev by mě fakt zajímalbigsmile

good přesně...stát na všechny tak jako tak mrdá , tak co bigsmile
James Cameron by taky  volil Franze ! goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
09.11.2012 22:03:12
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

...já se na to můžu vysrat, ať tam bude japonec, maor, žid nebo jakejkolif jinej kašpar, rohlik a benzín levnější nebude a šmír špinit nepřestane...tagže mrdatfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Harba (Člen)
09.11.2012 22:30:08
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ještě chybí zastupce romske většiny a pořádná bukvice a jsou kompletbadbad

Filous (Člen)
09.11.2012 22:33:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Harba psal:

Ještě chybí zastupce romske většiny a pořádná bukvice a jsou kompletbadbad

...na tom je něco pravdybigsmile ...takovej průřes společnostíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Zdenek (Člen)
10.11.2012 05:08:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Dejte mě hlas a já tu hlavu státu beru, měl bych na to čas, funkce spravedlivě rozdělím, např. Baltazar, Palous ministři vodního hospodářství, atd. atd. Zdenek.smile1

svatej (Člen)
10.11.2012 08:44:59
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Zdenek psal:

Dejte mě hlas a já tu hlavu státu beru, měl bych na to čas, funkce spravedlivě rozdělím, např. Baltazar, Palous ministři vodního hospodářství, atd. atd. Zdenek.smile1

surprised ááá, kamarádšofty,už je to tady.evilbigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
Žirafa (Člen)
10.11.2012 08:51:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/301_volba.jpg

Jaký si to uděláš, takový to máš...
Monty Jack (Člen)
10.11.2012 22:48:32
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Loser psal:

Franz: ... Kdo z vas kdy slysel jeho hudbu ci si od nej neco precetl? Asi nikdo. ...

nebudu hodnotit vhodnost kandidatury (i když zrovna von mi nevotvírá kudlu v kapse) nicméně co se hudby týče - pokud někdo aspoň vobčas vleze do divadla, tak ji nejspíš slyšel :)

http://franz.wz.cz/musiceng/seznameng/index.html


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Baltazar (Člen)
10.11.2012 23:37:02
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

good

vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.


The father of the little princess of the dawn
hlemejzd999 (Člen)
11.11.2012 19:43:16
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

no tak vydíte ....už spochybňujou podpisy u kandidátů ...každej druhej podpis je prej nějak pofidérní a nejde dohledat v registru obyvatel, nebo nesouhlasí bydliště atd.  jedinný dva kandidáti prej maj dostatek hlasů pro kandidaturu protože po odečtení poloviny hlasů jim stejně 50 tisíc zbyde - Zeman a Fišer bigsmile...prej prezidenta budeme volit my ...pěkný hovno bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
12.11.2012 09:06:18
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

no tak vono na rovinu, ty podpisy byly jasnej průser vod začátku, když každej jouda podepíše každej arch kterej mu šoupnou v hospodě pod ruku, v okamžiku, kdy začnou ty adresy porovnávat, tak přijdou na to , že tam bude spousta podpisů u několika kandidátů najednou. Jenom jsem si říkal, že se možná až takhle poctivě nebude chtít s tim nikdo matlat... a helemese.


Strýcfajtr !!!
Monty Jack (Člen)
12.11.2012 09:15:55
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

mám za to, že podepsat je možné naprosto všechny petice kandidátů - na platnost to nemá vliv.
Co jsem zaznamenal, tak neplatné podpisy jsou lidí co nejsou dohledatelní v registrech obyvatel - neexistující či neplatné kombinace jména a adresy, nečitelné, bez podpisu, atp.


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
karlos100 (Člen)
12.11.2012 09:47:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

XJelen psal:

no tak vono na rovinu, ty podpisy byly jasnej průser vod začátku, když každej jouda podepíše každej arch kterej mu šoupnou v hospodě pod ruku, v okamžiku, kdy začnou ty adresy porovnávat, tak přijdou na to , že tam bude spousta podpisů u několika kandidátů najednou. Jenom jsem si říkal, že se možná až takhle poctivě nebude chtít s tim nikdo matlat... a helemese.

když víš,kdo má vyhrát,tak se s tím holt matlat musíš,abys ten zbytek vodstavilbigsmile
ale já si stejně myslím,že ty podpisy u většiny "kandidátů" sbírali už předem prověřený lidi,a chyby jsou záměrný a plánovanýgood
jinak ale paranoik nejsembigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
hlemejzd999 (Člen)
12.11.2012 10:22:02
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

esli to teda nevyhraje Avatar , tak je u mě mrtvej Homolka bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
12.11.2012 17:49:14
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

A já mám v píči.Nech tam sedí třeba Dežo Lakatoš,Sijůxové nebo Komači. ... ale tuhle písničku začínám mít v oblibě, bo to tak stejně skončí...   http://www.youtube.com/watch?v=IDYViF33aik


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Petr J. (Člen)
12.11.2012 21:25:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

...je to tak...souhlasím

...jak tak bloudím nejen na motorce republikou, je spousty míst, co za těch posledních let neskutečně rozkvetlo, je prostě u nás spousty krásných míst...

...a jak tak bloudím za hranicemi, jsem rád, že to tu máme jaké máme...i když je stále co zlepšovat, ale to se od piva v hospodě nezlepší

Mour (Člen)
13.11.2012 07:30:52
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Petr J. psal:
vorel psal:

Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

...je to tak...souhlasím

...jak tak bloudím nejen na motorce republikou, je spousty míst, co za těch posledních let neskutečně rozkvetlo, je prostě u nás spousty krásných míst...

...a jak tak bloudím za hranicemi, jsem rád, že to tu máme jaké máme...i když je stále co zlepšovat, ale to se od piva v hospodě nezlepší

....přátelé, víte co říkal můj oblíbený hrdina Neználek v knize "Něznajkin na Luně" od Nikolaje Nosova? ...."S plným břichem houby zle" goodbigsmilebigsmile

Jaster (Člen)
13.11.2012 10:56:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

zas si vem, kolik peněz ročně teče do eu, a kolik se teda vrátí na ty stavby co píšeš. podle mě víc se do eu nasyspe než vrátí... sick stačí snížit platy politikům a hned bude ve státní kase víc peněz. koho volit nevim bigsmile a teď jakještě začínají tvrdit s podpisy co jich je nepravdivých, aby se tam nedostali jiní, tolik jich být nemůže


motto "Vem za heft a val"
ABik (Člen)
13.11.2012 11:33:04
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jaster psal:
vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

zas si vem, kolik peněz ročně teče do eu, a kolik se teda vrátí na ty stavby co píšeš. podle mě víc se do eu nasyspe než vrátí... sick stačí snížit platy politikům a hned bude ve státní kase víc peněz. koho volit nevim bigsmile a teď jakještě začínají tvrdit s podpisy co jich je nepravdivých, aby se tam nedostali jiní, tolik jich být nemůže

bigsmilebigsmilebigsmile sniž platy politikům a všem nám bude dobře bigsmilebigsmilebigsmile Zkusíme trochu matematiky cool Jestliže našim poslancům snížíš plat o 25.000 Kč, pak za rok ušetříš 60.000.000 Kč. Každý občan dostane 60 Kč a jsme všichni happy bigsmilebigsmilebigsmile

Jistě - když započítáme ministerské platy, prezidentský plat, senátory...tak se dostaneme na vyšší číslo. Ale ani toto číslo nic nevyřeší a rozhodně nevyrovná mínus v rozpočtu na příští rok.

Stejně je celá debata zbytečná bigsmile

Frodo89 (Člen)
13.11.2012 13:04:14
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

V té tvé naštvanosti jsi nějak zapoměl na důchodce z vysočiny...
Zeman má dle mého jediný štěstí, že se drži už hezkou řadku let mimo aktivní politiku tedy mnoho lidi nemá žadný velky duvod byt na něj naštvaní...
A tak nějak z recese nebo dokonce i vážně ho budu volit.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
vorel (Člen)
13.11.2012 17:13:56
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jaster psal:
vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

zas si vem, kolik peněz ročně teče do eu, a kolik se teda vrátí na ty stavby co píšeš. podle mě víc se do eu nasyspe než vrátí... sick stačí snížit platy politikům a hned bude ve státní kase víc peněz. koho volit nevim bigsmile a teď jakještě začínají tvrdit s podpisy co jich je nepravdivých, aby se tam nedostali jiní, tolik jich být nemůže

Ver nebo never ale sme zatim ve velkym plusu
Politici? Koho tim myslis? Pokud sasky v parlamentu tak viz. Abik
Chtelo by to propustit 20%statnich zamestnancu, to by bylo poznat


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
13.11.2012 17:41:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
Jaster psal:
vorel psal:

Vogové, to je zas zeď nářků tadyk
Minimálně 3 z nich sou slušný a řek bych že nekradou
Mě se v týdle zemi žije celkem slušně, nikdo mě nevomezuje, daně platim jako bych platil všude jinde, že každej z nás krade a ojebává co to de v rámci svý funkce je jasný a neměnný, kecy na tom nic nezměněj. To, že toho poslední dobou víc vylejzá na povrch je vlasně dorá zpráva. Vemte si ale ce se tu i po částečným rozkradení všechno za evropský peníze postavilo, v jakejch autech sme jezdili před deseti lety. Mi prostě vadí jednochý kecy na téma my a voni, každej můžem bejt voni taky.
Myslim že stačí hlavně vod státu nic neočekávat, smířit se s tim nikdo už nikdy nezlevní ani energije ani benál a starat se vo sebe jak to de. Peněz se válí všude eště dost, stačí se trochu zamyslet nebo dělat dobře svoje řemeslo.
Srát na stát, na připojišťování, pilíře, srát na voni a starat se vo sebe. A co nejvíc se energeticky pokusit vosamostatnit.
Takže závěrem, jediný co mě fakt sere je evropská definice marmelády. Vostatní je v nejlepčim pořádku.

zas si vem, kolik peněz ročně teče do eu, a kolik se teda vrátí na ty stavby co píšeš. podle mě víc se do eu nasyspe než vrátí... sick stačí snížit platy politikům a hned bude ve státní kase víc peněz. koho volit nevim bigsmile a teď jakještě začínají tvrdit s podpisy co jich je nepravdivých, aby se tam nedostali jiní, tolik jich být nemůže

Ver nebo never ale sme zatim ve velkym plusu
Politici? Koho tim myslis? Pokud sasky v parlamentu tak viz. Abik
Chtelo by to propustit 20%statnich zamestnancu, to by bylo poznat

V plusu? A kde sou fšecky ty obrovský fabriky,který neměli ve strojírenství konkurenci? Kde sou veškerý velkochovy prasat,krav a jinejch pochutin?Vyměnili sme je za interšpáry,ve kterejch dělá 20lidí za minimumidontknow Se zbytkem souhlasím,každej s těch poslanců má deset náměstků,ti mají dalších deset svejch pohunků a fšichni si vydělávají vyrazně nadstandartně,takže dopiče s nima,poslancům dát dvounásobek průměrné mzdy,premiérovi trojnásobek,prezidentovi štyrnásobek a víc ani hovno. Senát zrušit. A najednou by to nebylo ABíkovejch 60 000 000kč,ale několikanásobek těchto "drobnejch"....


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
13.11.2012 18:40:29
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ano v plusu a velkým
Kdyby tu zůstaly ty bezkonkurenční podniky tak bys myslím neměl práci co máš
Byly bezkonkurenční v rámci RVHP.
Zemědělství na tom dobře není, sme tak na ččtvrtině stavu dobytka,ale furt jsme soběstačná tak že 70%. Z toho plyne že se to zredukovat muselo. Samozřejmě evropská zemědělská politika je špatná, naší zemědělci máj o 20% nižší dotace než německý nebo francouzský
Co tam eště máš?
Platy v parlamentu, dovedes si představit co by tam zůstalo za voly?ne že by tydle nebyli ale ty nový by byli tuplovany a kradli by 2x tolik


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
13.11.2012 19:00:09
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Je to jednoduchý,celá unie byla celá hrrr přizvat čecháčky a nic z toho nemít,ba naopak jim bohatě polepšitevil
S masem nevím jak sme soběstační,kdyš téměř veškerý maso co se dá v krámu koupit má zemi původu D nebo PL. Prasečáky vokolo sou prázdný,nebo rozfrcaný na skladyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Borák (Člen)
13.11.2012 19:08:21
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

hezky se to čte u vína a voříšků
..myslím že takhle dobře sme se zatim neměli, a aspoň je vo čem kecat a nadávat f hospodě.taky bysme mohli sedět doma na zápraží chlastat samohonku páč na to zajít do knajpy by nebylo
jinak musím citovat " jsme první generace v historii lidstva která nemá zásoby"
fše co potřebuješ si můžeš koupit a nemusíš ani stát frontu smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
VikecB12 (Člen)
13.11.2012 19:21:36
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

šak počkej až dva-tři dny nepujde proud,to ti bude kručet v břišebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
13.11.2012 19:27:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:

Je to jednoduchý,celá unie byla celá hrrr přizvat čecháčky a nic z toho nemít,ba naopak jim bohatě polepšitevil
S masem nevím jak sme soběstační,kdyš téměř veškerý maso co se dá v krámu koupit má zemi původu D nebo PL. Prasečáky vokolo sou prázdný,nebo rozfrcaný na skladyidontknow

Neříkám že sme soběstačny, říkám ze 70%
Když sem za komancu dělal "univerzitu" byla dojivost naší slavný červený straky 3200l, holanďani a danové dojili 10000l
Tak je to se vším, musel bys nameskoj hodně namazat aby te nechal vodvyzt Zbynduv Perpetis do Lybie vetrieskej


řikám si hurikán
Borák (Člen)
13.11.2012 19:28:41
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

helejc musim přiznat že bych bafnul klíč a jel se podívat do práce do skladu bigsmile
a už mám teda seznam co vzít aby to vydrželo bez mrazáku bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
Banditatom (Člen)
13.11.2012 19:35:02
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Borák psal:

hezky se to čte u vína a voříšků
..myslím že takhle dobře sme se zatim neměli, a aspoň je vo čem kecat a nadávat f hospodě.taky bysme mohli sedět doma na zápraží chlastat samohonku páč na to zajít do knajpy by nebylo
jinak musím citovat " jsme první generace v historii lidstva která nemá zásoby"
fše co potřebuješ si můžeš koupit a nemusíš ani stát frontu smokin

Pockej paru letsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
13.11.2012 19:36:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:

šak počkej až dva-tři dny nepujde proud,to ti bude kručet v břišebigsmile

Borakovi nee. ten by musel zustat v praci dokud by to vsechno z lednicky nesezral......a ze by to bylo prescasovych hodin! bigsmile

vorel (Člen)
13.11.2012 20:08:40
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Mi vogo ukaž velkou fabriku v ceskejch rukou co funguje
Prostě je to bez cizího vedeni a investic problém
Viz poldovka, škodovka atd
Sme levná a šikovná pracovní síla, vostatni teorie sou k hounu


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
14.11.2012 08:16:55
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Mi vogo ukaž velkou fabriku v ceskejch rukou co funguje
Prostě je to bez cizího vedeni a investic problém
Viz poldovka, škodovka atd
Sme levná a šikovná pracovní síla, vostatni teorie sou k hounu

ale dyž my chcem bejt světový a nejlepčí minimálně z evropy,
a néé nějaký banánibigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Lihy (Člen)
14.11.2012 08:46:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Neříkám že sme soběstačny, říkám ze 70%
Když sem za komancu dělal "univerzitu" byla dojivost naší slavný červený straky 3200l, holanďani a danové dojili 10000l

10000l ale asi neždímali z tý stračenybigsmile
Každopádně jsou u nás ve statku celkem pašáci že s tý straky (teda mixnutou holštýnským a bůh ví čim ještě) dohnali k výkonu 24l/den
Jinak ani tak moc nejde o dojivost (bo máš stejně kvóty) ale o nákladovou cenu za litr (jasný že to i s tim objemem souvisí)...tam maj aspoň tam o kterejch mluvim rezervu, mlíko maj dalece kvalitnější než je nejvyšší třída při výkupu, takže kdyby dávali míň kvalitní krmení, asi by se náklady taky šouply...ale je to tak dobře? Já myslim že ne. Nebo můžou vyhodit 50ti letý ženský co tam dělaj 30 let a vzít místo nich ukrajinky...taky mi to nepřipadá uplně v pořádku.  Na druhou stranu určitě by se dala najít cesta jak nesnižovat kvalitu a dokázat na tom profitovat, ale je to těžší než jen každý ráno votevřít vrata cisterně...

XJelen (Člen)
14.11.2012 09:23:14
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

k tý soběstačnost headshake
Mochov východně od Prahy byl dlouhá léta považován za místo, odkud k českým hospodyňkám plyne mražená česká zelenina. Pokud dnes do Mochova  zavoláte a budete chtít hovořit s někým, kdo má na starost výrobu, neuspějete. "To musíte volat do Rakouska, veškerá výroba se  přesunula  tam, tady je už jenom obchod", říká do telefonu spojovatelka. A skutečně. Výrobky, které jsou dnes v obchodní síti stále prodávány pod  značkou  Mochov, respektive Mochovská zelenina, mají na obalu připsáno Made in  Austria. Nadnárodní koncern Ardo o přesunu výroby obchodní partnery Informoval v listopadu loňského roku. Podobných příběhů najdeme celou řadu, psány jsou jak přes kopírák. Během letošního  roku zcela ukončil v Česku výrobu i koncern Unilever. V povltavských  tukových závodech v Nelahozevsi dostalo Výpověď přes šest stovek lidí. Výsledkem je, že všechny rostlinné tuky, které z Nelahozevsi do českých kuchyní putovaly (Perla, Flora, Rama, Hera) jsou dnes dováženy z  jiných evropských závodů. Týdeník Ekonom se zajímal, odkud k nám míří například Hera, Tradiční surovina pro vánoční cukroví. Místem výroby  jsou polské Katowice, uvádí mediální zástupce Unileveru  Martina Janebová. Z Polska se na český trh dovážejí i některé cukrovinky s logem pražské čokoládové hvězdy Orion, zrozené v roce 1896. Dnes z produkce švýcarského koncernu Nestlé. Konkrétně Oplatka  Delissa. Tajné  informace? U některých firem je cítit, že o tomto tématu se baví jen  velmi nerady. Když chtěl týdeník Ekonom do koncernu Tchibo informaci o  aktuálním místě výroby kávy Jihlavanka, nejprodávanější kávy na našem  trhu (která se kdysi skutečně pražila v Jihlavě, ale v roce 2005 se výroba přestěhovala do Vídně), odpověď nedostal. Výrobní závody máme ve  více zemích, ale konkrétní místa nesdělujeme, uvedla PR manažerka české pobočky Tchibo Eva Kadlecová. Na  zaslané otázky nereagoval ani švýcarský koncern Hero, který na český trh uvádí dětskou výživu pod tradiční značkou Sunar. Z údajů na obalech  lze ale dovodit, že aktuálním místem původu je převážně Velká Británie, u některých produktů Španělsko. Přitom ještě do roku 1999 se Sunar vyráběl v Zábřehu na Moravě. Zákazníci v supermarketech si těchto  přesunů většinou ani nevšimnou, protože na obalech informace o původu chybějí či je zde uvedeno pouze Made in EU. Navíc řadě spotřebitelů je možná ukradené, kde se co vyrábí. Jedno by  jim to ale být nemělo. ,,Kdo tady jednou bude platit daně, z čeho  ten  stát bude žít a kde lidi seženou práci,když se všechna výroba přesune pryč?" táže se prezident Potravinářské komory ČR Miroslav Toman. Z těchto důvodů komora chce, aby se informace o místě Výroby na obalech  povinně zveřejňovaly. Klamání spotřebitele? Kdo by neznal televizní reklamu o Pepovi ze středočeských Sedlčan? Plísňový sýr prodávaný pod  značkou >Sedlčanský Hermelín< je další ze stálic českých ledniček. Jaké  překvapení na zákazníky asi čeká, když zjistí, že některé šarže pocházejí z Polska. Týdeník Ekonom se opakovaně snažil od zástupců firmy  Bongrain získat k celé věci nějaké stanovisko.

Bez úspěchu. Výrobce  přitom nijak neomluví, že polská výroba je výrazně menšinová a dochází k ní jen tehdy, když česká mlékárna kapacitně nestíhá. Alespoň tak zní  neoficiální odpověď jednoho z manažerů. V Polsku se dnes ale  částečně vyrábí I některé sýry Lučina, další tradiční produkt sedlčanských mlékáren. Skupina Bongrain v tom ale není sama. Konkurenční  Francouzský koncern Bel, který od roku 2000 vlastní Želetavskou sýrárnu na Třebíčsku, používá podobné praktiky. Část tavených sýrů -  chlubících se  více než stoletou značkou Želetava - vyrábí na Slovensku. Konkrétně v Michalovcích. České značky z ciziny, to není jen záležitost potravinářského průmyslu. Například autobaterie Akuma se dnes vyrábějí v Itálii (veškerou výrobu tam z Mladé Boleslavi přesunul italský koncern Fiamm,  který  Akumu ovládl v roce 1998). Tužky pod značkou Koh-I-noor vyrábí  impérium rodiny Břízových nejen v Česku, ale i v Rusku, Bulharsku a  Číně. Výroba zápalek Solo se ze Sušice přesunula do Indie, elektrospotřebičů  ETA zase do Číny. Altruismus nečekejme. Vraťme se ale k hypotetickému importu škodovek z Číny. Filiálka Volkswagenu v Šanghaji už vyrábí modely Fabia, Octavia a Superb a v roce 2013 přibude I Yeti. Čína je už pro Škodovku největším trhem. Letos by tam mělo být prodáno 180 tisíc  vozů. Nynější šéf Škodovky Winfried Vahland v minulých dnech uvedl, že Škodovka bude zvažovat i dovoz levnějších čínských autodílů pro výrobu v  Evropě. Kolik už zbývá k tomu, aby se do Evropy vozily celé čínské škodovky, nejen díly? Mzdové náklady mluví jednoznačně ve prospěch čínských dělníků...

sorry za tapetu.


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
14.11.2012 09:37:06
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

se nevomlouvej brašulegood vo soběstačnosti republiky mám svý mínění
a Vorlovo optimistickejch 70% je podle mě z říše pohádekbigsmile


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 09:49:52
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

A přesto co si tohle lidi přečtou se najdou tací,co dnešní době tleskají(ten kdo je momentálně na koni a vydělá si nadstandartně,ale nebude pořád,pokud pudem doprdele fšichni)headshake Situace je taková,že deme doprdele před našima vočima a lidem je to jedno,hlavně kdyš bude výrobek lacinější. Na tom kde vznikl a kdo do něho vložil svoji práci nesejde. Na kvalitě už vubec ne. Takže unie nám semka servíruje spotřební sračky podřadné kvality(třeba jiný složení potravin pro západní a východní evropu u stejnýho výrobkusick) a zato si nazpět bere to nejcenější co sme tady měli,práciidontknow A to se dlouhodobě vyplatíbigsmile To že si teďka mužem nacpat do huby voříšky a zapíjet je vínem je hezký,ale za deset let možná budem rádi za tvrdou kůrku fčerejšího kvalitního chleba z polskabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
14.11.2012 10:00:46
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jen si přiznejte, že to jde do prdele..nejen my, ale celej tenhle povedej svět..takhle to nepujde dlouho..evil

Potravinová krize ve světě (kolevá přemnoženýmu člověku)..a stačí mít jen jednoho známýho v ňákým tom větším suprkrámě,aby ti podal informaci,kolik zkaženejch žrádel(masa,ovoce,zeleniny) se posílá zpět/vyhazuje..všeho jsou hromady, nestačí se to ani sežratsick

Docela rád vzpomínám na to, že jsem musel ještě jako malej hrošík naběhnout před potraviny před votvíračkou, abych stih čerstvý pečivo..no a co? Aspoň nebyl člověk línej a něco se těšilbigsmile

Nebo když mě otec vzal do fabriky..všichni makali..veselo, kdo zná Železnej Brod, tak ví, že celý město a okolí z toho profitovalo, všichni měli práci..chlastalo se..a kdo máknul víc, tak měl i slušný peníze..a ten smrad ze závodní jídelny..asi jsem se narodil do blbý doby nebo nevimidontknow
Dneska je z celosvětově známý fabriky sklad bůhví čeho a na místo přilehlýho parku stojej krásný dva suprkrámysick..kde živoří pár pokladních, páč lidi nemaj za co utrácet..(je to tam fakt město duchů)sick

K čemu mi je, že můžu mít hyperplazmový televize, cestovat kam chci,chodit do multikin na akční trháky apod, když nic z toho nepotřebuju?surprised
Potřeboval bych spíš postavit domeček, ovšem u nás na přiblblý vsi stojí metr čtverečnej krásných 850-1300,-..goodbigsmile..uplně super doba pro mladý lidibigsmile

Fotr koupil pozemek za půlku tehdejší průměrný vejplaty..kde je chyba?surprised


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 10:00:47
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

A do těhle sraček ještě tihle zmrdifuckfuckfuck Se nestačím divit,jak si evropa nechá srat na hlavu. Po tom,co tam tohle řekl ten jejich vůdce,bych v bruselu bouchl do stolu a zařval "A ven,fšichnifuckhttp://www.novinky.cz/vanoce/284678-bru … mistu.html


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
14.11.2012 10:12:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Meloun psal:

...
K čemu mi je, že můžu mít hyperplazmový televize, cestovat kam chci,chodit do multikin na akční trháky apod, když nic z toho nepotřebuju?surprised

kdyby mi nevadilo, že nemůžu cestovat kam chci, tak už dávno mám nějaký prase, slepice, krůty, králiky, kozu, pár řádků brambor, nějakou tu zeleninu... a všechny supermárkety mi můžou políbit prdel....jenže tak nějak se mi furt moc nechce se vzdát svobody bo když sou zvířata neni den volna....ale vo svobodě si tu už psal bigsmilebigsmilebigsmile
ps. ještě bych choval jeleny....nebo daňky...na masoevilbigsmilebigsmilebigsmile

Meloun (Člen)
14.11.2012 10:16:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Lihy psal:
Meloun psal:

...
K čemu mi je, že můžu mít hyperplazmový televize, cestovat kam chci,chodit do multikin na akční trháky apod, když nic z toho nepotřebuju?surprised

kdyby mi nevadilo, že nemůžu cestovat kam chci, tak už dávno mám nějaký prase, slepice, krůty, králiky, kozu, pár řádků brambor, nějakou tu zeleninu... a všechny supermárkety mi můžou políbit prdel....jenže tak nějak se mi furt moc nechce se vzdát svobody bo když sou zvířata neni den volna....ale vo svobodě si tu už psal bigsmilebigsmilebigsmile
ps. ještě bych choval jeleny....nebo daňky...na masoevilbigsmilebigsmilebigsmile

No vidiš, a já bych nějakou tu farmičku klidně i bral..zviřátka vokolo, tvrdá,ale hezká práce..a pak pěkně občas rohnout pašíka..nějaký maso vyměnit se sládkem za pivo..good


PURE NAKED BIKE!
XJelen (Člen)
14.11.2012 10:46:16
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Lihy psal:

...ps. ještě bych choval jeleny....nebo daňky...na masoevilbigsmilebigsmilebigsmile

ty vole ňákej hubatej při svý figuře! fuckbigsmile


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
14.11.2012 10:48:57
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

XJelen psal:
Lihy psal:

...ps. ještě bych choval jeleny....nebo daňky...na masoevilbigsmilebigsmilebigsmile

ty vole ňákej hubatej při svý figuře! fuckbigsmile

ci fix na tebe sem uplně zapomněl....auau
bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
14.11.2012 11:34:59
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:

A do těhle sraček ještě tihle zmrdifuckfuckfuck Se nestačím divit,jak si evropa nechá srat na hlavu. Po tom,co tam tohle řekl ten jejich vůdce,bych v bruselu bouchl do stolu a zařval "A ven,fšichnifuckhttp://www.novinky.cz/vanoce/284678-bru … mistu.html

no tak už abych se začal po nečem schánět ...kde je to vlákno vo těch zbraních ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
ABik (Člen)
14.11.2012 12:50:49
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

A do těhle sraček ještě tihle zmrdifuckfuckfuck Se nestačím divit,jak si evropa nechá srat na hlavu. Po tom,co tam tohle řekl ten jejich vůdce,bych v bruselu bouchl do stolu a zařval "A ven,fšichnifuckhttp://www.novinky.cz/vanoce/284678-bru … mistu.html

no tak už abych se začal po nečem schánět ...kde je to vlákno vo těch zbraních ? bigsmile

Objednal jsem si další brokovnici good

Petr J. (Člen)
14.11.2012 13:02:52
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Lihy psal:
XJelen psal:
Lihy psal:

...ps. ještě bych choval jeleny....nebo daňky...na masoevilbigsmilebigsmilebigsmile

ty vole ňákej hubatej při svý figuře! fuckbigsmile

ci fix na tebe sem uplně zapomněl....auau
bigsmile

...jo....abych se nepřidal fuckbigsmilebigsmile

vorel (Člen)
14.11.2012 13:10:14
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vogo Víkecu, že ty chodíš na voranžový a červený mítingy?
To co píšeš je problem celýho světa, levný sračky za každou cenu
Řiká se tomu trh neboli nabídka a poptávka, vyrábí se to co se kupuje
Nic společnýho s naší zemí to nemá, my se v tom jen vezeme

Co se týče bilance s EU jsme v plusu cca 100 miliard (od vstupu do 2009)
https://www.euroskop.cz/8922/sekce/cr-a-rozpocet-eu/


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 14:13:44
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

vogo Víkecu, že ty chodíš na voranžový a červený mítingy?
To co píšeš je problem celýho světa, levný sračky za každou cenu
Řiká se tomu trh neboli nabídka a poptávka, vyrábí se to co se kupuje
Nic společnýho s naší zemí to nemá, my se v tom jen vezeme

Co se týče bilance s EU jsme v plusu cca 100 miliard (od vstupu do 2009)
https://www.euroskop.cz/8922/sekce/cr-a-rozpocet-eu/

Ano,bilance v číslech je to krásná,ale jaksi už nikdo nevyčíslí ty přestěhovaný pracovní místa od nás někam dopičebigsmile Tohle kdyby někdo spočítal,tak by sme se možná sami divili,jak s nama vyjebali. Ty,kdyby ses měl vžít to vedení EU bys rozhodl takto?-"přijmeme je,něco nám dají,ale aby sme nebyli kurvy,dáme jim dvakrát tolik nazpět"idontknow  Jo a nemám rát ani červený,ani voranžový,ani modrý,dokonce ani spící šlechtu. Momentálně není na scéně nikdo,ke komu by mě to táhlosmile2 Ale co,vono to časem nějak dopadne a byl bych hrozně rát,kdybych se šeredně spletl a čekala nás krásná budoucnostbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
ABik (Člen)
14.11.2012 15:32:26
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:
vorel psal:

vogo Víkecu, že ty chodíš na voranžový a červený mítingy?
To co píšeš je problem celýho světa, levný sračky za každou cenu
Řiká se tomu trh neboli nabídka a poptávka, vyrábí se to co se kupuje
Nic společnýho s naší zemí to nemá, my se v tom jen vezeme

Co se týče bilance s EU jsme v plusu cca 100 miliard (od vstupu do 2009)
https://www.euroskop.cz/8922/sekce/cr-a-rozpocet-eu/

Ano,bilance v číslech je to krásná,ale jaksi už nikdo nevyčíslí ty přestěhovaný pracovní místa od nás někam dopičebigsmile Tohle kdyby někdo spočítal,tak by sme se možná sami divili,jak s nama vyjebali. Ty,kdyby ses měl vžít to vedení EU bys rozhodl takto?-"přijmeme je,něco nám dají,ale aby sme nebyli kurvy,dáme jim dvakrát tolik nazpět"idontknow  Jo a nemám rát ani červený,ani voranžový,ani modrý,dokonce ani spící šlechtu. Momentálně není na scéně nikdo,ke komu by mě to táhlosmile2 Ale co,vono to časem nějak dopadne a byl bych hrozně rát,kdybych se šeredně spletl a čekala nás krásná budoucnostbigsmile

Obávám se, že stejně jako se stěhují pracovní místa od nás, tak se stěhují i odjinud z evropy. Takže s náma v tomto směru nevyjebává EU, ale spíš Asie.
Když už jsme u toho, tak třeba DAIKIN u nás postavil dvě továrny. Proč s tím nešel rovnou do Číny? Já, ač to tak nevypadá, tak živím od 2 do cca 50 lidí a taky bych mohl zaměstnat UKčka.
Jak je možné, že s tím masivním odlivem pracovních míst nestoupla nezaměstnanost do astronomických výšin (BTW v zemi původu DAIKINu je 20% nezaměstnanost a serou na to a staví u nás, protože jsme levnější).
Nemyslím si, že furt jen nadávat je cesta z prdele ven. Jestliže se stěhuje práce do Asie, tak buďme levní jako ti asiati. Pojďme být opravdu chudí a pracovat za hrnek rýže na den a tři vlnité plechy na budku ve slumu ročně. Prdlačku, všichni by chtěli dělat hovno, v práci čumět na net a brát prachy jako ředitel.

vorel (Člen)
14.11.2012 15:43:45
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

seš blázen jestli si myslíš, že by ty komunistický podniky com nám jak řikáš ukradli zůstaly rok konkurenceschopný s lidma co je vedli a strojema ubvnitř, rozhlídni se kolem sebe kolik novejch výrobních hal všude je (jo samozřejmě hnusnejch, na orný půdě atd.)

BTW: avatar má hlasy v pořádku, ta důstojná pani taky


řikám si hurikán
vorel (Člen)
14.11.2012 15:49:26
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

XJelen psal:

k tý soběstačnost headshake
Mochov východně od Prahy byl dlouhá léta považován za místo, odkud k českým hospodyňkám plyne mražená česká zelenina. Pokud dnes do Mochova  zavoláte a budete chtít hovořit s někým, kdo má na starost výrobu, neuspějete. "To musíte volat do Rakouska, veškerá výroba se  přesunula  tam, tady je už jenom obchod", říká do telefonu spojovatelka. A skutečně. Výrobky, které jsou dnes v obchodní síti stále prodávány pod  značkou  Mochov, respektive Mochovská zelenina, mají na obalu připsáno Made in  Austria. Nadnárodní koncern Ardo o přesunu výroby obchodní partnery Informoval v listopadu loňského roku. Podobných příběhů najdeme celou řadu, psány jsou jak přes kopírák. Během letošního  roku zcela ukončil v Česku výrobu i koncern Unilever. V povltavských  tukových závodech v Nelahozevsi dostalo Výpověď přes šest stovek lidí. Výsledkem je, že všechny rostlinné tuky, které z Nelahozevsi do českých kuchyní putovaly (Perla, Flora, Rama, Hera) jsou dnes dováženy z  jiných evropských závodů. Týdeník Ekonom se zajímal, odkud k nám míří například Hera, Tradiční surovina pro vánoční cukroví. Místem výroby  jsou polské Katowice, uvádí mediální zástupce Unileveru  Martina Janebová. Z Polska se na český trh dovážejí i některé cukrovinky s logem pražské čokoládové hvězdy Orion, zrozené v roce 1896. Dnes z produkce švýcarského koncernu Nestlé. Konkrétně Oplatka  Delissa. Tajné  informace? U některých firem je cítit, že o tomto tématu se baví jen  velmi nerady. Když chtěl týdeník Ekonom do koncernu Tchibo informaci o  aktuálním místě výroby kávy Jihlavanka, nejprodávanější kávy na našem  trhu (která se kdysi skutečně pražila v Jihlavě, ale v roce 2005 se výroba přestěhovala do Vídně), odpověď nedostal. Výrobní závody máme ve  více zemích, ale konkrétní místa nesdělujeme, uvedla PR manažerka české pobočky Tchibo Eva Kadlecová. Na  zaslané otázky nereagoval ani švýcarský koncern Hero, který na český trh uvádí dětskou výživu pod tradiční značkou Sunar. Z údajů na obalech  lze ale dovodit, že aktuálním místem původu je převážně Velká Británie, u některých produktů Španělsko. Přitom ještě do roku 1999 se Sunar vyráběl v Zábřehu na Moravě. Zákazníci v supermarketech si těchto  přesunů většinou ani nevšimnou, protože na obalech informace o původu chybějí či je zde uvedeno pouze Made in EU. Navíc řadě spotřebitelů je možná ukradené, kde se co vyrábí. Jedno by  jim to ale být nemělo. ,,Kdo tady jednou bude platit daně, z čeho  ten  stát bude žít a kde lidi seženou práci,když se všechna výroba přesune pryč?" táže se prezident Potravinářské komory ČR Miroslav Toman. Z těchto důvodů komora chce, aby se informace o místě Výroby na obalech  povinně zveřejňovaly. Klamání spotřebitele? Kdo by neznal televizní reklamu o Pepovi ze středočeských Sedlčan? Plísňový sýr prodávaný pod  značkou >Sedlčanský Hermelín< je další ze stálic českých ledniček. Jaké  překvapení na zákazníky asi čeká, když zjistí, že některé šarže pocházejí z Polska. Týdeník Ekonom se opakovaně snažil od zástupců firmy  Bongrain získat k celé věci nějaké stanovisko.

Bez úspěchu. Výrobce  přitom nijak neomluví, že polská výroba je výrazně menšinová a dochází k ní jen tehdy, když česká mlékárna kapacitně nestíhá. Alespoň tak zní  neoficiální odpověď jednoho z manažerů. V Polsku se dnes ale  částečně vyrábí I některé sýry Lučina, další tradiční produkt sedlčanských mlékáren. Skupina Bongrain v tom ale není sama. Konkurenční  Francouzský koncern Bel, který od roku 2000 vlastní Želetavskou sýrárnu na Třebíčsku, používá podobné praktiky. Část tavených sýrů -  chlubících se  více než stoletou značkou Želetava - vyrábí na Slovensku. Konkrétně v Michalovcích. České značky z ciziny, to není jen záležitost potravinářského průmyslu. Například autobaterie Akuma se dnes vyrábějí v Itálii (veškerou výrobu tam z Mladé Boleslavi přesunul italský koncern Fiamm,  který  Akumu ovládl v roce 1998). Tužky pod značkou Koh-I-noor vyrábí  impérium rodiny Břízových nejen v Česku, ale i v Rusku, Bulharsku a  Číně. Výroba zápalek Solo se ze Sušice přesunula do Indie, elektrospotřebičů  ETA zase do Číny. Altruismus nečekejme. Vraťme se ale k hypotetickému importu škodovek z Číny. Filiálka Volkswagenu v Šanghaji už vyrábí modely Fabia, Octavia a Superb a v roce 2013 přibude I Yeti. Čína je už pro Škodovku největším trhem. Letos by tam mělo být prodáno 180 tisíc  vozů. Nynější šéf Škodovky Winfried Vahland v minulých dnech uvedl, že Škodovka bude zvažovat i dovoz levnějších čínských autodílů pro výrobu v  Evropě. Kolik už zbývá k tomu, aby se do Evropy vozily celé čínské škodovky, nejen díly? Mzdové náklady mluví jednoznačně ve prospěch čínských dělníků...

sorry za tapetu.

nechceš tím naznačit že se svět spyknul proti ČR a co de odsouvá jinam žeáno
jen uvádíš příklady kde se to stalo zěáno
sou i příklady vopačnýho směru žeáno


řikám si hurikán
XJelen (Člen)
14.11.2012 16:28:19
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
XJelen psal:

k tý soběstačnost headshake
Mochov východně od Prahy byl dlouhá léta považován za místo, odkud k českým hospodyňkám plyne mražená česká zelenina. Pokud dnes do Mochova  zavoláte a budete chtít hovořit s někým, kdo má na starost výrobu, neuspějete. "To musíte volat do Rakouska, veškerá výroba se  přesunula  tam, tady je už jenom obchod", říká do telefonu spojovatelka. A skutečně. Výrobky, které jsou dnes v obchodní síti stále prodávány pod  značkou  Mochov, respektive Mochovská zelenina, mají na obalu připsáno Made in  Austria. Nadnárodní koncern Ardo o přesunu výroby obchodní partnery Informoval v listopadu loňského roku. Podobných příběhů najdeme celou řadu, psány jsou jak přes kopírák. Během letošního  roku zcela ukončil v Česku výrobu i koncern Unilever. V povltavských  tukových závodech v Nelahozevsi dostalo Výpověď přes šest stovek lidí. Výsledkem je, že všechny rostlinné tuky, které z Nelahozevsi do českých kuchyní putovaly (Perla, Flora, Rama, Hera) jsou dnes dováženy z  jiných evropských závodů. Týdeník Ekonom se zajímal, odkud k nám míří například Hera, Tradiční surovina pro vánoční cukroví. Místem výroby  jsou polské Katowice, uvádí mediální zástupce Unileveru  Martina Janebová. Z Polska se na český trh dovážejí i některé cukrovinky s logem pražské čokoládové hvězdy Orion, zrozené v roce 1896. Dnes z produkce švýcarského koncernu Nestlé. Konkrétně Oplatka  Delissa. Tajné  informace? U některých firem je cítit, že o tomto tématu se baví jen  velmi nerady. Když chtěl týdeník Ekonom do koncernu Tchibo informaci o  aktuálním místě výroby kávy Jihlavanka, nejprodávanější kávy na našem  trhu (která se kdysi skutečně pražila v Jihlavě, ale v roce 2005 se výroba přestěhovala do Vídně), odpověď nedostal. Výrobní závody máme ve  více zemích, ale konkrétní místa nesdělujeme, uvedla PR manažerka české pobočky Tchibo Eva Kadlecová. Na  zaslané otázky nereagoval ani švýcarský koncern Hero, který na český trh uvádí dětskou výživu pod tradiční značkou Sunar. Z údajů na obalech  lze ale dovodit, že aktuálním místem původu je převážně Velká Británie, u některých produktů Španělsko. Přitom ještě do roku 1999 se Sunar vyráběl v Zábřehu na Moravě. Zákazníci v supermarketech si těchto  přesunů většinou ani nevšimnou, protože na obalech informace o původu chybějí či je zde uvedeno pouze Made in EU. Navíc řadě spotřebitelů je možná ukradené, kde se co vyrábí. Jedno by  jim to ale být nemělo. ,,Kdo tady jednou bude platit daně, z čeho  ten  stát bude žít a kde lidi seženou práci,když se všechna výroba přesune pryč?" táže se prezident Potravinářské komory ČR Miroslav Toman. Z těchto důvodů komora chce, aby se informace o místě Výroby na obalech  povinně zveřejňovaly. Klamání spotřebitele? Kdo by neznal televizní reklamu o Pepovi ze středočeských Sedlčan? Plísňový sýr prodávaný pod  značkou >Sedlčanský Hermelín< je další ze stálic českých ledniček. Jaké  překvapení na zákazníky asi čeká, když zjistí, že některé šarže pocházejí z Polska. Týdeník Ekonom se opakovaně snažil od zástupců firmy  Bongrain získat k celé věci nějaké stanovisko.

Bez úspěchu. Výrobce  přitom nijak neomluví, že polská výroba je výrazně menšinová a dochází k ní jen tehdy, když česká mlékárna kapacitně nestíhá. Alespoň tak zní  neoficiální odpověď jednoho z manažerů. V Polsku se dnes ale  částečně vyrábí I některé sýry Lučina, další tradiční produkt sedlčanských mlékáren. Skupina Bongrain v tom ale není sama. Konkurenční  Francouzský koncern Bel, který od roku 2000 vlastní Želetavskou sýrárnu na Třebíčsku, používá podobné praktiky. Část tavených sýrů -  chlubících se  více než stoletou značkou Želetava - vyrábí na Slovensku. Konkrétně v Michalovcích. České značky z ciziny, to není jen záležitost potravinářského průmyslu. Například autobaterie Akuma se dnes vyrábějí v Itálii (veškerou výrobu tam z Mladé Boleslavi přesunul italský koncern Fiamm,  který  Akumu ovládl v roce 1998). Tužky pod značkou Koh-I-noor vyrábí  impérium rodiny Břízových nejen v Česku, ale i v Rusku, Bulharsku a  Číně. Výroba zápalek Solo se ze Sušice přesunula do Indie, elektrospotřebičů  ETA zase do Číny. Altruismus nečekejme. Vraťme se ale k hypotetickému importu škodovek z Číny. Filiálka Volkswagenu v Šanghaji už vyrábí modely Fabia, Octavia a Superb a v roce 2013 přibude I Yeti. Čína je už pro Škodovku největším trhem. Letos by tam mělo být prodáno 180 tisíc  vozů. Nynější šéf Škodovky Winfried Vahland v minulých dnech uvedl, že Škodovka bude zvažovat i dovoz levnějších čínských autodílů pro výrobu v  Evropě. Kolik už zbývá k tomu, aby se do Evropy vozily celé čínské škodovky, nejen díly? Mzdové náklady mluví jednoznačně ve prospěch čínských dělníků...

sorry za tapetu.

nechceš tím naznačit že se svět spyknul proti ČR a co de odsouvá jinam žeáno
jen uvádíš příklady kde se to stalo zěáno
sou i příklady vopačnýho směru žeáno

my nesmíme ani naznačovat! bigsmile
toho vopačnýho směru moc okolo sebe nevidim, možná před lety, kdy se plnily průmyslový zóny výrobou přestěhovanejch z jinejch zemí. Myslím ty samý průmyslový zóny, který se teď potichu opouštěj když skončily výhody.smile2


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 16:36:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

ABik psal:
VikecB12 psal:
vorel psal:

vogo Víkecu, že ty chodíš na voranžový a červený mítingy?
To co píšeš je problem celýho světa, levný sračky za každou cenu
Řiká se tomu trh neboli nabídka a poptávka, vyrábí se to co se kupuje
Nic společnýho s naší zemí to nemá, my se v tom jen vezeme

Co se týče bilance s EU jsme v plusu cca 100 miliard (od vstupu do 2009)
https://www.euroskop.cz/8922/sekce/cr-a-rozpocet-eu/

Ano,bilance v číslech je to krásná,ale jaksi už nikdo nevyčíslí ty přestěhovaný pracovní místa od nás někam dopičebigsmile Tohle kdyby někdo spočítal,tak by sme se možná sami divili,jak s nama vyjebali. Ty,kdyby ses měl vžít to vedení EU bys rozhodl takto?-"přijmeme je,něco nám dají,ale aby sme nebyli kurvy,dáme jim dvakrát tolik nazpět"idontknow  Jo a nemám rát ani červený,ani voranžový,ani modrý,dokonce ani spící šlechtu. Momentálně není na scéně nikdo,ke komu by mě to táhlosmile2 Ale co,vono to časem nějak dopadne a byl bych hrozně rát,kdybych se šeredně spletl a čekala nás krásná budoucnostbigsmile

Obávám se, že stejně jako se stěhují pracovní místa od nás, tak se stěhují i odjinud z evropy. Takže s náma v tomto směru nevyjebává EU, ale spíš Asie.
Když už jsme u toho, tak třeba DAIKIN u nás postavil dvě továrny. Proč s tím nešel rovnou do Číny? Já, ač to tak nevypadá, tak živím od 2 do cca 50 lidí a taky bych mohl zaměstnat UKčka.
Jak je možné, že s tím masivním odlivem pracovních míst nestoupla nezaměstnanost do astronomických výšin (BTW v zemi původu DAIKINu je 20% nezaměstnanost a serou na to a staví u nás, protože jsme levnější).
Nemyslím si, že furt jen nadávat je cesta z prdele ven. Jestliže se stěhuje práce do Asie, tak buďme levní jako ti asiati. Pojďme být opravdu chudí a pracovat za hrnek rýže na den a tři vlnité plechy na budku ve slumu ročně. Prdlačku, všichni by chtěli dělat hovno, v práci čumět na net a brát prachy jako ředitel.

Šárka v DAIKINu dělá,továrny mají fšude po světě,myslím že aji v té číně. Mají je takhle rozesetý kvuli dodávce na tamnější trhy,né až tak kvuli pracovní síle ale toe jedno...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 16:42:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

seš blázen jestli si myslíš, že by ty komunistický podniky com nám jak řikáš ukradli zůstaly rok konkurenceschopný s lidma co je vedli a strojema ubvnitř, rozhlídni se kolem sebe kolik novejch výrobních hal všude je (jo samozřejmě hnusnejch, na orný půdě atd.)

BTW: avatar má hlasy v pořádku, ta důstojná pani taky

Vogu a byl ses v těch novejch halách podívat někdy? Hala jak hovado a v ní dělá 10lidí. Vosum v administrativě a dva skladnícibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
14.11.2012 16:46:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Joa kdo teda bude ten prezident náš milovanej zatracovanej?help


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr