Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tajnej (Člen)
15.01.2013 14:57:08
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Já v prvnim kole volil toho, koho bych na Hradě rád viděl a né menší zlo.
Nevidím totiž do zákulisí natolik, abych byl schopen posoudit, který zlo je menší.
V druhým kole přemejšlím, že můj negativní postoj k oběma kandidátům (to jako že nikomu hlas nedám) může bejt pozitivním signálem snad nastupující politický generaci.

Otázka totiž podle mýho nezní: koho bych radši (ne)měl na Hradě,
ale: jestli chci v příštích parlamentních volbách volit menší zlo, nebo někoho novýho, snad nezamontovanýho do současnýho dobře jedoucího namazanýho stroje na moc a prachy...

Pro Vorela a Datla: jak jsem si v lyžárně nemoh vzpomenout na všecky ty strany, prostřednictvím kterejch se náš zásadovej Karel dral k moci, tak tady to v jednom paradoxu shrnuli za mě: http://www.ceskapozice.cz/domov/politik … y-paradoxy

Drakoxxl (Člen)
15.01.2013 15:29:29
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tajnej: hezky v paradoxu sečtenogood
Psal jsem to tady před volbama 2010, že největší hrozbou ti co budou volit knížete a jeho topku bude Kalous mazaný, který pod jeho plachtami frčí stále dál.
A proto malé podotknutí, že kromě těch kratochvílí prezidenta, jako je amnestie a milost, jmenování soudců a dalších hotentótů (ČNB,NKÚ), tak taky bude jmenovat premiéra budoucí vlády, která se nám možná do léta změní.evil
P.S.: Jak psali jiní, dejte si tam koho chcete, páč já ass na druhý kolo.
Padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina. bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
vorel (Člen)
15.01.2013 16:35:59
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tajnej psal:

Já v prvnim kole volil toho, koho bych na Hradě rád viděl a né menší zlo.
Nevidím totiž do zákulisí natolik, abych byl schopen posoudit, který zlo je menší.
V druhým kole přemejšlím, že můj negativní postoj k oběma kandidátům (to jako že nikomu hlas nedám) může bejt pozitivním signálem snad nastupující politický generaci.

Otázka totiž podle mýho nezní: koho bych radši (ne)měl na Hradě,
ale: jestli chci v příštích parlamentních volbách volit menší zlo, nebo někoho novýho, snad nezamontovanýho do současnýho dobře jedoucího namazanýho stroje na moc a prachy...

Pro Vorela a Datla: jak jsem si v lyžárně nemoh vzpomenout na všecky ty strany, prostřednictvím kterejch se náš zásadovej Karel dral k moci, tak tady to v jednom paradoxu shrnuli za mě: http://www.ceskapozice.cz/domov/politik … y-paradoxy

No ja to s dovolenim vidim jinak, jsem optimista ale ne az takovej abych doufal v opravdovou zmenu.
Za druhy nebudu volit mensi zlo ale za sebe dobro
Za treti nemam rad vetu drat se k moci, je dost vyjimek kdy nekdo vstoupil do politiky aby pracoval cestne. U me jsou Karel I Franz jedni z nich


řikám si hurikán
osiris (Člen)
15.01.2013 17:10:40
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
15.01.2013 17:14:54
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu

goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
15.01.2013 17:21:41
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu

Todle se dá tesat do kamenegood Kdyby neměl toho kokota kalouska za zády,tak by to nejspíš vyhrál. Takhle si myslím že mu tan čurák zlomí vaz a popravdě já ho taky právě kvuli tomu zmrdovi volit nebudu. Kalouska bych hrozně rád viděl,jak de do tepláků,nebo se houpe někde na špagátě a né aby našeptával prezidentovifuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
15.01.2013 17:23:36
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

osiris psal:

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu

Muj problem blbyho krivaka asi je ze Kalouska beru jako dobryho ministra financich


řikám si hurikán
osiris (Člen)
15.01.2013 17:27:53
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

VikecB12 psal:
osiris psal:

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu

Todle se dá tesat do kamenegood Kdyby neměl toho kokota kalouska za zády,tak by to nejspíš vyhrál. Takhle si myslím že mu tan čurák zlomí vaz a popravdě já ho taky právě kvuli tomu zmrdovi volit nebudu. Kalouska bych hrozně rád viděl,jak de do tepláků,nebo se houpe někde na špagátě a né aby našeptával prezidentovifuck

...hele já bych i snes, že je s nim v jedný paratji, ale to že mu v případě jeho křiváren dokáže přitakávat a bít se za něj, za jeho nevinnost, to prostě neskousnu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
15.01.2013 17:30:39
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Menuj je


řikám si hurikán
osiris (Člen)
15.01.2013 17:37:37
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
osiris psal:

...kámko, jak teda může ruku v ruce existovat s kalouskem, když řikáš čestně ...asi že mu čestně přitakává, to pak jo ...čestnej by zmrda musel poslat do prdele a ne ho hájit, snad jedině hluchoněmej, nebo blbej, nebo křivák s ním může šlapat lajnu

Muj problem blbyho krivaka asi je ze Kalouska beru jako dobryho ministra financich

...u mě je prostě ten kterej krade byť i dobrej makač a skvělej fachman (klidně se sorbonou a šesti diplomama), furt zloděj ať dělá jakoliv kvalitně a dře jak soumar
...z celýho národa dělá svejma tupejma pohádkama o svý nevině pan rišelijé kokoty a to mě sere jak ďas; nikdo z celý politický scény nemá tak vymakanou korupční a prospěchářskou síť jako von ...a kdo se nezalek, tak rychle dojel


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
15.01.2013 17:39:52
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Menuj je

...ty vole, víš co? di do vole prdele, klidně v dobrým good ...tos snad nemoh myslet vážně, na tudle úroveň mě netahej, myslím že inteligentní seš dost


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
15.01.2013 17:48:46
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ja to myslel taky v dobrym, ale nevim fakt co udelal jako ministr blbe
Z davnych dob mel problem na vojenskejch zakazkach, kamaradil s bartakemn s tim me taky sral
A taky ti zdrazil pemprsky, v tom to asi budesmile1


řikám si hurikán
osiris (Člen)
15.01.2013 18:09:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

...áha, jen jako ministr ...to ale já neberu, já to všechno za hlavu hodit nedokážu
...kdyby neměla spravedlnost svázaný ruce, aby si z očí nemohla sundat šátek, tak by nebyl dobrej ministr, ale ještě lepší mukl a toho by si nezlob se na mě, za to všechno co má na triku zasloužil ze všeho nejvíc


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
4Fun.cz (Člen)
15.01.2013 18:34:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Ja to myslel taky v dobrym, ale nevim fakt co udelal jako ministr blbe
Z davnych dob mel problem na vojenskejch zakazkach, kamaradil s bartakemn s tim me taky sral
A taky ti zdrazil pemprsky, v tom to asi budesmile1

Myslíš problém kvůlivá němu umírali kluci jo?....Na toho hajzla by měla nastoupit parta černejch negrů s letlampou aby si kluci trochu zablbli sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
vorel (Člen)
15.01.2013 18:41:29
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Pokud nenapises co ukrad nebo kde se zaplet je to jen vserobecny lidovy placani
Chyba byla ze si vzal na ministerstvo kamo Baraka
Klidne menuj, treba uznam spatnou pamet
Neboj taky zacnu vyskakovat az to veme pevne do ruky Sobotka se Zaoralkem kery mi urcite zvolite


řikám si hurikán
Drakoxxl (Člen)
15.01.2013 18:49:44
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Proč myslíš, že o Kalouskovi je teď  mediální ticho, to jen aby si ho lidi s Karlem nespojovali. http://www.reflex.cz/clanek/jine-volba- … druhe.html
to: Vorel tady si něco z poslední doby vyber http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/1 … ce-a-kauzy
Třeba zdanění hazardu a jeho slavná církevní restituce. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
15.01.2013 18:54:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

A jinak mi je roztomilí žvatlající stařík stejně u ass jako lukoilfriend.


Lepší někdy, než nikdy.
vorel (Člen)
15.01.2013 18:56:01
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

OK, zdanění hazardu a povolování výherních automatu je svinstvo
církevní restituce nejsou jeho, a navíc mi nevadej, dostanou majetek a stát přestane církev platit včetně oprav kostelu, u me dobry


řikám si hurikán
richie (Člen)
15.01.2013 19:24:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Muj problem blbyho krivaka asi je ze Kalouska beru jako dobryho ministra financich

já nejsem sám v ČR? bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Kim (Člen)
15.01.2013 19:25:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vogo zapomíná se,zapomíná...přečti si tohle,možná si vzpomenešsmile1
http://jpavol.sweb.cz/C%20zlocinec%20kalousek.htm


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
XJelen (Člen)
15.01.2013 19:30:37
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Vorliku, s tim Karlem ti i rozumim, v podstatě mi to přijde taky lepší varianta proti křupanovi, ale s Mildou kamaráde nevim nevim... měl jsem tu čest i naživo a to co jsem slyšel od lidí kdysi jemu blízko, příteli to je dobrej kluk, ale kókót!!! ale musí se nechat, zásadovej je, to jo... prostě stojí si za svým, i když sám pochopí, že stojí kurva špatně a nejede přes to vlak.


Strýcfajtr !!!
vorel (Člen)
15.01.2013 19:37:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tys vogo moravak, na to nezapominej


řikám si hurikán
vorel (Člen)
15.01.2013 19:51:58
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

XJelen psal:

Vorliku, s tim Karlem ti i rozumim, v podstatě mi to přijde taky lepší varianta proti křupanovi, ale s Mildou kamaráde nevim nevim... měl jsem tu čest i naživo a to co jsem slyšel od lidí kdysi jemu blízko, příteli to je dobrej kluk, ale kókót!!! ale musí se nechat, zásadovej je, to jo... prostě stojí si za svým, i když sám pochopí, že stojí kurva špatně a nejede přes to vlak.

no tak jako, je to stara kurva, ale sere me ten vseobecnej hon, a navíc zaprudit do barvare je fajne
mi se líbí jak je chytrej a mazanej a vtipnej a asi proto sem neobjektivni


řikám si hurikán
richie (Člen)
15.01.2013 19:53:46
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

tys vogo moravak, na to nezapominej

ajo bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
kojaksro (Člen)
15.01.2013 20:30:11
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

....volil jsem a volit budu Karla. To že je spjatej s TOP je mi celkem u ass, veřím, že tam (na Hradčanech) bude za sebe, za svůj program a za to co slíbil lidem. Ale třeba jsem naivní, důvěřivej a vono to tak nebude. Ale když budu sedět doma na prdeli, volit nepůjdu tak to nejzistím.smokin

......co se týká parlamentních voleb, tak to je pěkně v pussy, protože tam vopravdu není kohobad, ledaže by se stal zázrakhelp


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
vorel (Člen)
15.01.2013 20:36:06
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

kojaksro psal:

....volil jsem a volit budu Karla. To že je spjatej s TOP je mi celkem u ass, veřím, že tam (na Hradčanech) bude za sebe, za svůj program a za to co slíbil lidem. Ale třeba jsem naivní, důvěřivej a vono to tak nebude. Ale když budu sedět doma na prdeli, volit nepůjdu tak to nejzistím.smokin

......co se týká parlamentních voleb, tak to je pěkně v pussy, protože tam vopravdu není kohobad, ledaže by se stal zázrakhelp

good


řikám si hurikán
bubák (Člen)
15.01.2013 21:40:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

OK, zdanění hazardu a povolování výherních automatu je svinstvo
církevní restituce nejsou jeho, a navíc mi nevadej, dostanou majetek a stát přestane církev platit včetně oprav kostelu, u me dobry

to si děláš trochen kozy nebo o tom nic nevíš? eště 17 let budeme černoprdelníkům platit ročně cca 1,5 miliardy na jejich platy atd... mimo majetek kerej jim prej nepude vrátit jim eště máme vyplatit dalších cca 59 miliard během 30ti let.... sorry ale dobu kdy nebudem nic plati církvím nejspíš nezažiješ..... a věřim že já taky ne....


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
Kožak (Člen)
15.01.2013 21:56:39
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tady si dělaj kozy všichni bigsmile


MRDAT!!!
Borák (Člen)
15.01.2013 22:02:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

no a víš vo tom že kdyš zblbneš pár lidí založíš nějakou církef přihlásíš to a založíš farnost tak stát tě musí platit?
a takovejch vejrů se ted stát zbaví a každej spolek si na sebe musí vydělat sám ..už jen to že se dokázali domluvit mezi sebou jakym poměrem si ten majetek rozdělej je vobroskej uspjěch ...takže za restituce sem fšema deseti ..právě proto že semsi vo tom něco přečet smokin
a sem za Karla ...ten zmetek Kalous mě sere taky ,ale myslím že Kárl bude prezident za kterýho se nebudu stydět ...
už jen proto že bych stejně nejradši vymazalMasaryka a fše co přišlo po něm .
chci návrat monarchie
za c. a k. nám stejně bylo nejlíp bigsmile
a dyš nás rakušáci nebudou chtít tak bych na ně hupnul a připojil je teda k nám .problém s Temelínem to vyřeší a budem mít blíž k moři evil


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
15.01.2013 22:08:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Kožak psal:

tady si dělaj kozy všichni bigsmile

bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
karlos100 (Člen)
16.01.2013 08:15:56
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

[
Muj problem blbyho krivaka asi je ze Kalouska beru jako dobryho ministra financich

Vorle,opravdu se ti zdá,že se veřejný finance zlepšujou??surprised
Nebo spíš, že se vynakládají rozumněji a účelněji a prospěšněji pro
příští generace?? Fakt by mě zajímalo,na jakým úspěchu má Kalous
podíl,protože si nedokážu žádnej vybavit..
...v tom případě asi každej žijeme v jiný zemibigsmile


...a bude hůř!
Drakoxxl (Člen)
16.01.2013 08:47:26
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

kojaksro psal:

....volil jsem a volit budu Karla. To že je spjatej s TOP je mi celkem u ass, veřím, že tam (na Hradčanech) bude za sebe, za svůj program a za to co slíbil lidem. Ale třeba jsem naivní, důvěřivej a vono to tak nebude. Ale když budu sedět doma na prdeli, volit nepůjdu tak to nejzistím.smokin

......co se týká parlamentních voleb, tak to je pěkně v pussy, protože tam vopravdu není kohobad, ledaže by se stal zázrakhelp

Kámo, tobě rozumím a přeju ať ti volba vyjde, páč na nás v podhradí stejně zbyde jen bič, protože cukřík si nechají sami. evil


Lepší někdy, než nikdy.
vorel (Člen)
16.01.2013 09:12:53
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

bubák psal:
vorel psal:

OK, zdanění hazardu a povolování výherních automatu je svinstvo
církevní restituce nejsou jeho, a navíc mi nevadej, dostanou majetek a stát přestane církev platit včetně oprav kostelu, u me dobry

to si děláš trochen kozy nebo o tom nic nevíš? eště 17 let budeme černoprdelníkům platit ročně cca 1,5 miliardy na jejich platy atd... mimo majetek kerej jim prej nepude vrátit jim eště máme vyplatit dalších cca 59 miliard během 30ti let.... sorry ale dobu kdy nebudem nic plati církvím nejspíš nezažiješ..... a věřim že já taky ne....

Tak vidím že na to musíme podrobněji.
To že se stát zavázal k církevním restitucím se stalo před víc jak deseti lety.
Na straně jedné dostanou majetek zabavenej před rokem 48, co jim patřilo ale vydat nepůjde bude nahrazeno finanční kompenzací. Na oceňování bylo už několik komisí, pokud se pamatuju i za vlády socanů. Vždy v komisích seděli lidi z různejch stran i zástupci církví. Ty výsledky byly vždy přes 50 miliard. Teď dosšlo ke konečné dohodě a těch cca. 50 miliard dostanou postupně, bo najednou by to byl velkej zásah do rozpočtu. Roční splátka 1,5 miliardy je mimochodem 0,0015% výdajů rozpočtu.
Na straně druhé od účinnosti nebude stát odpovědný už nikdy za opravy církevního majetku a za platy černoprdelníků.
A mi to tak přijde dobře.
Debata teď se vedla jen o tom esli to neodložit na lepší časy a estli se majetek neohodnotil příliš velkoryse.
Názory že všechno církev kdysi sama nakradla na tom nic nezměněj, ten závazek prostě stát (žádnej Kalousek) udělal kdysi jednomyslně.
To je jako když se rozvedeš s bábou se kterou nechceš bejt a buď vysolíš co si přeje a ať si de po svejch a nebo se s ní budeš navždy dohadovat, necháš jí bydlet ve svým domě, jezdit ve svým autě a bude tě to srát.

No a teď bysme si mohli střihnout druhej pilíř, co vy na to?


řikám si hurikán
vorel (Člen)
16.01.2013 09:22:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

karlos100 psal:
vorel psal:

[
Muj problem blbyho krivaka asi je ze Kalouska beru jako dobryho ministra financich

Vorle,opravdu se ti zdá,že se veřejný finance zlepšujou??surprised
Nebo spíš, že se vynakládají rozumněji a účelněji a prospěšněji pro
příští generace?? Fakt by mě zajímalo,na jakým úspěchu má Kalous
podíl,protože si nedokážu žádnej vybavit..
...v tom případě asi každej žijeme v jiný zemibigsmile

Minimálně v tom že drží schodek na přijatelný výši, byly tu schodky přes 200miliard a to byl hospodářskej růst

Tím vůbec neřikám že mě nesere kolik odteče korupcí na všech úrovních a výška mandatorních výdajů státu, tudle nějakej hlava pomazaná řikal, že snížení o 20% by znamenalo vyrovnanej rozpočet, takže budou nějakejch 500-600 miliard


řikám si hurikán
Drakoxxl (Člen)
16.01.2013 11:29:59
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

No mě u těch církví vadí taky to, že ten velkoryse vracený majetek obratem prodají bez zdanění. Tudle vyjímku prosadil kdo,he? Rovnost restituentů je zdeformovaná.
Jinak kardinál Kalousek je jako organizovaný zločin, furt je o krok napřed před zákonem. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Baltazar (Člen)
16.01.2013 11:32:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Vorel- já bych za ten rozpočet až tak Kalouska nechválil,protože si myslím, že už nejní z čeho brát, a dluh je tak obrovskej, že ani kdyby náhodou byl vyrovnanej rozpočet tak to asi nikdy nesplatíme, nejsem ekonom, ale je mi jasný, že tím, že utáhne daně jak cip, to asi tomu rozpočtu moc nedá, každej kdo může to ojebe a zaplatěj to jen obyčejný lidi a ty myslím už toho maj tak akorát aby se nažrali a zaplatili nájem.

Osobně si o Kalouskovi myslím, že to je jeden z největších zmrdů, který to tu celý rozkrádaj. Ale zároveň doufám, že se kníže nenechá manipulovat, snad to nemá zapotřebí.
Daleko větší strach mám z lidí okolo majora, bez kámoše Šloufa se ani neusere a to je přinejmenším stejná svině jako Kalousek, navíc major je posedlej mocí, a půjdou se Šloufem na ruku rusům a teď je otázka co je horší zlo? západ či východ? Já jednu zkušenost mám a to s východem a odtamtuď nikdy nic dobrýho nepřišlo.

Někdy mi vrtá hlavou, jestli se to záměrně nesměřuje k Argentině, kdy ti co měli prachy tak po krachu skoupili co se dalo, protože lidi aby se nažrali tak prodali úplně všechno.


The father of the little princess of the dawn
Loser (Administrator)
16.01.2013 12:09:34
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
nicola.foxx (Člen)
16.01.2013 12:29:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Loser psal:

http://www.youtube.com/watch?v=sskXO5wlRI4&feature=share

A kolikrát jste někdo slyšel zpívat hymnu Klause a Zemana?
Zazpíval(odrecitoval) jak uměl.
Státní hymna je pro mě svatá a tohle jí určitě neurazilo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
vorel (Člen)
16.01.2013 12:58:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Drakoxxl psal:

No mě u těch církví vadí taky to, že ten velkoryse vracený majetek obratem prodají bez zdanění. Tudle vyjímku prosadil kdo,he? Rovnost restituentů je zdeformovaná.
Jinak kardinál Kalousek je jako organizovaný zločin, furt je o krok napřed před zákonem. evil

můžeš poslat odkaz kde se o tom dočtu?


řikám si hurikán
vorel (Člen)
16.01.2013 13:53:15
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Baltazar psal:

Vorel- já bych za ten rozpočet až tak Kalouska nechválil,protože si myslím, že už nejní z čeho brát, a dluh je tak obrovskej, že ani kdyby náhodou byl vyrovnanej rozpočet tak to asi nikdy nesplatíme, nejsem ekonom, ale je mi jasný, že tím, že utáhne daně jak cip, to asi tomu rozpočtu moc nedá, každej kdo může to ojebe a zaplatěj to jen obyčejný lidi a ty myslím už toho maj tak akorát aby se nažrali a zaplatili nájem.

Osobně si o Kalouskovi myslím, že to je jeden z největších zmrdů, který to tu celý rozkrádaj. Ale zároveň doufám, že se kníže nenechá manipulovat, snad to nemá zapotřebí.
Daleko větší strach mám z lidí okolo majora, bez kámoše Šloufa se ani neusere a to je přinejmenším stejná svině jako Kalousek, navíc major je posedlej mocí, a půjdou se Šloufem na ruku rusům a teď je otázka co je horší zlo? západ či východ? Já jednu zkušenost mám a to s východem a odtamtuď nikdy nic dobrýho nepřišlo.

Někdy mi vrtá hlavou, jestli se to záměrně nesměřuje k Argentině, kdy ti co měli prachy tak po krachu skoupili co se dalo, protože lidi aby se nažrali tak prodali úplně všechno.

Neboj, v procentu zadlužení k HDP jsme na tom sice hrozně, ale o dost líp než většina ostatních zemí


řikám si hurikán
Baltazar (Člen)
16.01.2013 14:53:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

No to sem se uklidnil kámobigsmile


The father of the little princess of the dawn
Drakoxxl (Člen)
16.01.2013 16:11:34
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
Drakoxxl psal:

No mě u těch církví vadí taky to, že ten velkoryse vracený majetek obratem prodají bez zdanění. Tudle vyjímku prosadil kdo,he? Rovnost restituentů je zdeformovaná.
Jinak kardinál Kalousek je jako organizovaný zločin, furt je o krok napřed před zákonem. evil

můžeš poslat odkaz kde se o tom dočtu?

Tady je to mezi řádky, páč jako navrhovatel ministrně kultury (TOPka) si to dali do zákona a přece nevěříš, že Kalous co by bývalý ortodoxní křesťaň to chtěl jinak. Teď záleží jak to bude doopravdy s novelou zákona Doktora, který jim to jen kvůli tomu podepsal evil
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci … -s-navrhy/
P.S.: Seru na politiku, dnes jsem úspěšně završil zimní semestr a jdu slavit wine cool
Tady vo tom už zpívali Krucipískové: https://www.youtube.com/watch?v=J5Q1lqwtlc8


Lepší někdy, než nikdy.
Petr J. (Člen)
16.01.2013 17:03:16
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

Drakoxxl (Člen)
16.01.2013 17:28:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Petr J. psal:

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

Já volím Tullamore evil


Lepší někdy, než nikdy.
osiris (Člen)
16.01.2013 17:29:18
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Petr J. psal:

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

...s obouma šlápneš do hovna smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
16.01.2013 17:36:58
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Drakoxxl psal:
Petr J. psal:

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

Já volím Tullamore evil

Nejlepší možnost,která se v tomhle vlákně mihlagoodsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
16.01.2013 18:08:18
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Petr J. psal:

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

Dohodli, Kaloskasmile1


řikám si hurikán
yebat (Člen)
16.01.2013 18:11:09
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

o čem je vlastně tohle vlákno? nechce se mi to číst celý... idontknow

osiris (Člen)
16.01.2013 18:37:46
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
Petr J. psal:

Tak už jste se dohodli, koho tedy budeme volit? Já totiž pořád nevím....idontknow

Dohodli, Kaloskasmile1

...nó, zatím seš jenom tady vo 13 v mínusu smile1 ...takže bych nekecal jak politik smile1
...tim neřikám že to tak v koncovce dopadne


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
vorel (Člen)
17.01.2013 14:49:25
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

ale tak asi to bude stará sviňa, ale socanům to umí říct moc hezky a rozpočet taky drží a proto stejně neodvolámsmile1
JanHus


řikám si hurikán
karlos100 (Člen)
17.01.2013 14:55:38
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

ale tak asi to bude stará sviňa, ale socanům to umí říct moc hezky a rozpočet taky drží a proto stejně neodvolámsmile1
JanHus

původně jsem Tě chtěl poslat na hranicibigsmilebigsmile
ale nestojí to,kvůlivá těm dvěma šmejdům za to...


...a bude hůř!
Drakoxxl (Člen)
17.01.2013 16:58:53
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_kalous_na_hrad.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
17.01.2013 17:04:27
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Volební kalkulačka pro nerozhodnuté evil
http://volebnikalkulacka.cz/volba-prezidenta-cr-2013/


Lepší někdy, než nikdy.
béšestka (Člen)
17.01.2013 20:55:50
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ahoj, od 10.00 ČT 24, hlava jak pátrací balon,  žvanění ne.cool
TAKŽE VÁHY KOMUsurprised


Prstořeza známej:-)
nicola.foxx (Člen)
18.01.2013 10:54:57
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Drakoxxl psal:

Volební kalkulačka pro nerozhodnuté evil
http://volebnikalkulacka.cz/volba-prezidenta-cr-2013/

Tak podle tohodle bych měl volit Fischera a pak Zemanasurprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
faitík (Člen)
18.01.2013 11:19:44
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

nicola.foxx psal:
Drakoxxl psal:

Volební kalkulačka pro nerozhodnuté evil
http://volebnikalkulacka.cz/volba-prezidenta-cr-2013/

Tak podle tohodle bych měl volit Fischera a pak Zemanasurprised

záleží na tom kdo to zprácovával, že jo... Že by jejich volební tým?idontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Ondráš (Člen)
18.01.2013 11:43:42
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Mě teda vyšel Sobotka...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Luk (Člen)
18.01.2013 12:21:24
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ondráš psal:

Mě teda vyšel Sobotka...help

me takybigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Mour (Člen)
18.01.2013 12:27:03
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Luk psal:
Ondráš psal:

Mě teda vyšel Sobotka...help

me takybigsmile

...no a pak to takhle vyšlo asi dalším pěti voličům a jste kompletní bigsmilebigsmilebigsmile

Drakoxxl (Člen)
18.01.2013 15:02:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Mour psal:
Luk psal:
Ondráš psal:

Mě teda vyšel Sobotka...help

me takybigsmile

...no a pak to takhle vyšlo asi dalším pěti voličům a jste kompletní bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmile


Lepší někdy, než nikdy.
Luk (Člen)
18.01.2013 15:18:43
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Mour psal:
Luk psal:
Ondráš psal:

Mě teda vyšel Sobotka...help

me takybigsmile

...no a pak to takhle vyšlo asi dalším pěti voličům a jste kompletní bigsmilebigsmilebigsmile

jelikoz jsem to tusil, tak jsem tam hodil knizepanasmokin


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
vorel (Člen)
18.01.2013 16:16:59
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

1 kolo už bylo, vy kalkuklačky


řikám si hurikán
Datel (Člen)
18.01.2013 17:15:13
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Tajnej: ano, je to plné paradoxů a sám nevim co s tim idontknow

Jinak můj pohled na danou situaci je takový:

Kalousek: nemám ho rád. Je mi nesympatický a jako ministr vnitra stál za hovno (viz. již zmíněné padáky a jiné) a jako ministr financí taky (plošné zvyšování daní je krátkozraké a napadne to každého blbce. Místo toho aby se vymyslelo, jak v dlouhodobém horizontu rozpumpovat ekonomiku).

Zeman: Baví mě svými bonmoty a trefnými poznámkami, ale ještě nemám tak krátkou paměť, abych si nepamatoval taky jeho výstřelky a ekonomické průsery, kterých se dopouštěl, když byl premiérem fuck

Knížepán: Četl sem o něm článek, kde mu novinář položil otázku, "jak se mu žije v takové vládě?" Výsledek byl takový, že moc dobře ne, ale že s tím moc neudělá. V tomto duchu mě trochu zklamal smile2
V dalším článku, kde sepsul rakušáky ohledně Temelína a kde jim vzkázal, že si mají uvědomit, že nejsou Švýcarskem a Vídeň je východněji než Praha si mě zasejc získal good
A že je proevropsky zaměřený? Šak sme tam chtěli všichni! Takže teď nějak nechápu ty nářky. Taky se mě spousta věcí na EU nelíbí, jak nám nařizují co máme žrát a čím doma svítit sick, ale s tím se dá žít a zvyknout idontknow
Nakonec jestli si někdo myslí, že to nějaký Klaus nebo Zeman změní, tak je naivka, bo hlavní slovo bude mět nakonec Německo a Francie

Restituce: serou mě a hodně, ale skousnu to kvůlivá našim děckám. Můj ročník je jak pokusní králíci. Začalo to množinama a důchodovou reformou konče..... prozatím smile2, takže ať mi to hodí klidně na prsa bigsmile

Zapomněl sem na něco? bigsmile

vorel (Člen)
18.01.2013 17:47:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

No esli uz mas druhej pilirsmile1


řikám si hurikán
Datel (Člen)
18.01.2013 18:03:23
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

No esli uz mas druhej pilirsmile1

Seru jim na to fuckbigsmile

Banditatom (Člen)
18.01.2013 18:04:24
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Datel psal:
vorel psal:

No esli uz mas druhej pilirsmile1

Seru jim na to fuckbigsmile

správně Datlík myslí na kamarádoj živnost co?evilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Datel (Člen)
18.01.2013 18:17:08
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Banditatom psal:
Datel psal:
vorel psal:

No esli uz mas druhej pilirsmile1

Seru jim na to fuckbigsmile

správně Datlík myslí na kamarádoj živnost co?evilbigsmile

Jako jak? Že mě budeš v duchode živit?  No chci být rentierem, ale Pola dělá málo pojistek, takže tě beru za slovo good

vorel (Člen)
18.01.2013 19:01:13
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Datel psal:
vorel psal:

No esli uz mas druhej pilirsmile1

Seru jim na to fuckbigsmile

Mam pocit ze delas chybu, je to asocialne vyhodny krok


řikám si hurikán
Datel (Člen)
18.01.2013 19:08:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
Datel psal:
vorel psal:

No esli uz mas druhej pilirsmile1

Seru jim na to fuckbigsmile

Mam pocit ze delas chybu, je to asocialne vyhodny krok

U mě je problém už v DNA...prej jen to co zbylo bigsmile

béšestka (Člen)
18.01.2013 19:21:00
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

http://www.youtube.com/watch?v=rgWhZm38H_c
smile1
...následuje zpěv hymnysmile1

můj hlas už dostal v prvním
rišelie bachacool do vysokýho čela se líp trefujesmokinbigsmile


Prstořeza známej:-)
Banditatom (Člen)
21.01.2013 20:03:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tak knížepán si to posral kecama o dekretechfucksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
21.01.2013 21:01:19
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

proč? povídal to samý co major a Vašik pašik před pár roky, majorovi se to nehodí tak vobrátil, je to zmrdsick

Banditatom psal:

tak knížepán si to posral kecama o dekretechfucksick


The father of the little princess of the dawn
mr.BSE (Člen)
21.01.2013 21:13:02
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

zrovna vohledne dekretu s nim souhlasim good bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
21.01.2013 22:38:43
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Baltazar psal:

proč? povídal to samý co major a Vašik pašik před pár roky, majorovi se to nehodí tak vobrátil, je to zmrdsick

Banditatom psal:

tak knížepán si to posral kecama o dekretechfucksick

...a pamatuješ jak karel vobrátil s amnestií? bigsmile jeden větší jak druhej bigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
22.01.2013 07:47:25
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Osi souhlas, teď si jen musíme zvolit, co je pro koho menší zlo, pro mě kníže

osiris psal:
Baltazar psal:

proč? povídal to samý co major a Vašik pašik před pár roky, majorovi se to nehodí tak vobrátil, je to zmrdsick

Banditatom psal:

tak knížepán si to posral kecama o dekretechfucksick

...a pamatuješ jak karel vobrátil s amnestií? bigsmile jeden větší jak druhej bigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
pulmotor (Člen)
22.01.2013 17:37:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Pánové původně jsem se chtěl na volbu nějakýho šáši úplně vykašlat ale mít jako reprezentanta naší země zmrda co si drží druhý vopčanství kdyby se to tu náhodou posralo tak šupky dupky  do švajcu i s prašulema fuck, první dáma neumí ani žbleptnout česky idontknow,
a von vypadá a mluví jak reprezentant Jedličkova ústavu sick tak to fuck ne headshake
   Říct mně někdo před 10 lety že budu volit něco souvisejícího se Zemanem sick tak mu rošlapu ksicht že ho nedaj do kupy ani podle detajlních fotek, ale člověk musí v tomhle světě  vopravdu slevit ze svejch nároků. Je to prokazatelně čech s jednim vopčanstvím, vzdělanej je taky slušně, von i jeho žena mluví česky a nesere se s pakáží novinářskou která všechno překroutí.
Když tohle píšu tak na sebe nejsem vůbec hrdej ale jiná volba pro mně nenísmile2smile2smile2.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Progear 650 (Člen)
22.01.2013 17:42:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Pulmotor: tak...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
osiris (Člen)
22.01.2013 18:33:04
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Progear 650 psal:

Pulmotor: tak...

...tak


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
22.01.2013 19:38:41
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

pulmotor psal:

Pánové původně jsem se chtěl na volbu nějakýho šáši úplně vykašlat ale mít jako reprezentanta naší země zmrda co si drží druhý vopčanství kdyby se to tu náhodou posralo tak šupky dupky  do švajcu i s prašulema fuck, první dáma neumí ani žbleptnout česky idontknow,
a von vypadá a mluví jak reprezentant Jedličkova ústavu sick tak to fuck ne headshake
   Říct mně někdo před 10 lety že budu volit něco souvisejícího se Zemanem sick tak mu rošlapu ksicht že ho nedaj do kupy ani podle detajlních fotek, ale člověk musí v tomhle světě  vopravdu slevit ze svejch nároků. Je to prokazatelně čech s jednim vopčanstvím, vzdělanej je taky slušně, von i jeho žena mluví česky a nesere se s pakáží novinářskou která všechno překroutí.
Když tohle píšu tak na sebe nejsem vůbec hrdej ale jiná volba pro mně nenísmile2smile2smile2.

krasne jsi to shrnul pussy good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
22.01.2013 19:49:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Ještě před tejdnem sem si říkal že kdyš už to nebude avatar,tak toho knížete snesu,ale furt to ve mě hlodalo a nakonec sem si urovnal v hlavě to,že ten Zeman je asi blíž vobyč lidem a na toho spáče seru. Pulmotor to vystihl naprosto přesně a nedá se než souhlasit. Takže ač sem se na druhym kole nechtěl podílet,tak asi budu muset.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tajnej (Člen)
22.01.2013 21:04:49
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Baltazar psal:

Osi souhlas, teď si jen musíme zvolit, co je pro koho menší zlo, pro mě kníže

Musíme?

Když se nám podaří nepodlehnout úspěšný virální kampani na zázračný lék Schwarzenbergcilín a přečteme si na příbalovém letáku o vedlejších účincích, tak Schwarzenberga volit není správný. Ta kocovina z vedlejších účinků na nás padne hned při ňákejch příštích volbách.
Když se nám podaří nezapomenout na všechny se Zemanem spojený sviňárny, když byl u vesla, tak Zemana volit je ještě asi míň správný.

Kdyby jeden byl hodně černej a druhej hodně bílej, ale oni maj pod nažehlenejma košilema dost flekatý nátělníky oba dva.
Já myslím, že pokud jsme už v prvním kole dali nejevo, co si myslíme, tak za týhle konkrétní situace do druhýho kola nemusíme.

Pro mě bude další kolo prezidentskejch voleb zase za pět let (jestli se toho já a budoucí prezident ve zdraví dožijem).
Vám, kteří to cítíte jinak, přeju o víkendu šťastnou ruku. Dobře zvolit, obávám se, bohužel asi nemůžete.

Baltazar (Člen)
22.01.2013 22:06:31
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?


The father of the little princess of the dawn
4Fun.cz (Člen)
22.01.2013 22:21:30
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

tajnej psal:
Baltazar psal:

Osi souhlas, teď si jen musíme zvolit, co je pro koho menší zlo, pro mě kníže

Musíme?

Když se nám podaří nepodlehnout úspěšný virální kampani na zázračný lék Schwarzenbergcilín a přečteme si na příbalovém letáku o vedlejších účincích, tak Schwarzenberga volit není správný. Ta kocovina z vedlejších účinků na nás padne hned při ňákejch příštích volbách.
Když se nám podaří nezapomenout na všechny se Zemanem spojený sviňárny, když byl u vesla, tak Zemana volit je ještě asi míň správný.

Kdyby jeden byl hodně černej a druhej hodně bílej, ale oni maj pod nažehlenejma košilema dost flekatý nátělníky oba dva.
Já myslím, že pokud jsme už v prvním kole dali nejevo, co si myslíme, tak za týhle konkrétní situace do druhýho kola nemusíme.

Pro mě bude další kolo prezidentskejch voleb zase za pět let (jestli se toho já a budoucí prezident ve zdraví dožijem).
Vám, kteří to cítíte jinak, přeju o víkendu šťastnou ruku. Dobře zvolit, obávám se, bohužel asi nemůžete.

Máš recht.Není moudré chcat proti větru.Budem doufat že za 5 let bude funět správným směrem...


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
osiris (Člen)
22.01.2013 22:37:00
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Baltazar psal:

http://zpravy.idnes.cz/zeman-byl-pri-debate-v-uzkych-poslechl-si-jak-mrazek-vola-sloufa-psx-/domaci.aspx?c=A130122_214615_domaci_js

...boha, to se chceš fakt přetahovat? bigsmilebigsmile ...na voba kokoty se toho najde tuny ...a nemysli si že ten tvůj je menší bigsmile
http://www.prvnizpravy.cz/sloupky.php?i … 259038e91e

a pro odlehčení bigsmile: http://www.youtube.com/watch?v=rk4TfZHx … embedded#!


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
22.01.2013 22:54:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

podle mě je Zeman větší zmrd
jen pro připomenutí
http://www.stastnevdovy.cz/videa/idioti … milos.html


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kim (Člen)
22.01.2013 23:24:22
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

přeju Vám št'astnou volbusmile1...žádný "zlo" se mi volit nechceass


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Dado (Člen)
23.01.2013 00:30:48
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

to video je zajímavý, myslim, že ke zdi, za vlastizradu, by bylo celkem adekvátnísick docela ty praktiky kovanejch komoušů pobrali slušně, je to kzblití . Za mě Karelgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
hlemejzd999 (Člen)
23.01.2013 00:49:47
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

za mě nasrat ...proč budu jednomu z těch kokotu pomáhat na hrad ?
aby mi kynul pravici  do podhradí  s úsměvem a výrazem : a teď mi můžete polibit prdel ?
ať se tam dostane , jak chce , já mu v tom pomáhat nebudu , ani jednoho tam nechci , ani toho , ani toho druhyho  jsem v prvním kole nevolil.p
a  jestli si někdo myslí , ze zvolením prezidenta se tu něco zázrakem změní , tak je naivní .....leda střelbou do těchfuck dalších 200 kokotu ...pro výstrahu ..
. Co takovej mamrd udělá pro lidi ? pro stát ?...nic , jen další kokot v řadě .
mrdat  celyho slafenberka i s majorem ...fuck


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Dado (Člen)
23.01.2013 08:52:43
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

každej po svýmsmile1  ale historicky máme lepší zkušenost s Karly nežli s Miloši bigsmilebigsmilebigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
vorel (Člen)
23.01.2013 20:04:30
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

hlemejzd999 psal:

za mě nasrat ...proč budu jednomu z těch kokotu pomáhat na hrad ?
aby mi kynul pravici  do podhradí  s úsměvem a výrazem : a teď mi můžete polibit prdel ?
ať se tam dostane , jak chce , já mu v tom pomáhat nebudu , ani jednoho tam nechci , ani toho , ani toho druhyho  jsem v prvním kole nevolil.p
a  jestli si někdo myslí , ze zvolením prezidenta se tu něco zázrakem změní , tak je naivní .....leda střelbou do těchfuck dalších 200 kokotu ...pro výstrahu ..
. Co takovej mamrd udělá pro lidi ? pro stát ?...nic , jen další kokot v řadě .
mrdat  celyho slafenberka i s majorem ...fuck

Uvjedom si ze ti zmrdi tam sedej taky kvuli tobe

Ja tam hodim toho slusnejsiho


řikám si hurikán
hlemejzd999 (Člen)
23.01.2013 20:36:20
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:
hlemejzd999 psal:

za mě nasrat ...proč budu jednomu z těch kokotu pomáhat na hrad ?
aby mi kynul pravici  do podhradí  s úsměvem a výrazem : a teď mi můžete polibit prdel ?
ať se tam dostane , jak chce , já mu v tom pomáhat nebudu , ani jednoho tam nechci , ani toho , ani toho druhyho  jsem v prvním kole nevolil.p
a  jestli si někdo myslí , ze zvolením prezidenta se tu něco zázrakem změní , tak je naivní .....leda střelbou do těchfuck dalších 200 kokotu ...pro výstrahu ..
. Co takovej mamrd udělá pro lidi ? pro stát ?...nic , jen další kokot v řadě .
mrdat  celyho slafenberka i s majorem ...fuck

Uvjedom si ze ti zmrdi tam sedej taky kvuli tobe

Ja tam hodim toho slusnejsiho

kvuli mne , nebo diky mně ? jedinej z nich , kterej sedi je Rath , ale ten zas nesedi kvuli mně ...bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
23.01.2013 22:10:17
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

Jinak
Nejsem hrdej ze sem cech, bo sem soucasti naroda kerej si sam zvoli tudle sortu politiku a pak jen pycuje
Nejsem hrdej ze sem cech bo sem na to nemel zadnej vliv
Nejsem hrdej ze sem cech bo naakej cenda cutbul do micudy
Nevim kdo vymyslel nesmysl czech force
Dublejt

Jen karl mi rozumi


řikám si hurikán
4Fun.cz (Člen)
23.01.2013 22:57:54
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

A trochu jiný úhel pohledu  http://www.youtube.com/watch?v=W1dnEyRUrvo


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
hlemejzd999 (Člen)
23.01.2013 23:48:12
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Jinak
Nejsem hrdej ze sem cech, bo sem soucasti naroda kerej si sam zvoli tudle sortu politiku a pak jen pycuje
Nejsem hrdej ze sem cech bo sem na to nemel zadnej vliv
Nejsem hrdej ze sem cech bo naakej cenda cutbul do micudy
Nevim kdo vymyslel nesmysl czech force
Dublejt

Jen karl mi rozumi

no ja nevim , me nevadi , ze jsem cech , ja jsem cechem rad ...dycky se mo libi , kdyz nekdo rika , ze neni hrdej , ze je cech ...ja bych treba nechtel bejt spanel , nebo ital , rusak, ukrajinec , polák  ani rek , nebo madar ...ani mozna american , tam te zavrou i za noseni noze bigsmile
jakakoli sorta politiku je mi u zadele , ja je nevolil , tak ani nepicuju , picovat muze ten , kdo je volil a neco vod nich potrebuje - ja vod nikoho nic nechci , tak nepicuju ani se o ne nezajimam , dane platim , , a ucastnit se techle komedialnich vystupu a debat nechci, pak stejne vsichni zjisti , ze si s nima politici akorat po volbach vytrou prdel bigsmile
kokoti a mamrdi jim rikam , protoze nic jinyho nejsou , to nemuzou bejt uplne normalni lidi , ktery verejne lzou a vselijak spletaj nitky a s kym a za kolik idontknow a  dvacet let po revoluci porad stejny - zlodeji a lhari , to tu mohli klidne dal bejt komunisti , jen ty banany by zacali vozit ...ale jak rikam , koho to zajima , at je chodi volit .
me jako obycejneho cloveka ty jejich zvasty nudej a nezajimaj a nejinak je tomu v pripade volby prezidenta .
proste me politika nezajima , slafnberk  a major taky ne , v prvnim kole jsem stejne  volil jen podle toho , kdo mi byl vic sympatickej  a ted uz tam ten muj clovek neni v seznamu , tak nemam duvod jit k volbam .
volit nekoho  tech dvou? ja je neznam a sympatickej mi neni ani jeden z nich , on se tam  stejne dostane i bez moji pomoci  a budu rad ,az bude tenhle tejatr za nama , zas bude stat chleba 25 korun a bude jaro , naplnim nadrz a budu to mrdat jako doted ...
proste mam jiny zaliby , nez zpravy o koalici , kauzach s dotacema , a stranicke hadky .
no a jestli de vo budoucnost , tak deti se s tim budou muset v budoucnu holt nejak poprat , jako sme to tak nejak udelaly  my .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
vorel (Člen)
24.01.2013 09:39:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

4Fun.cz psal:

A trochu jiný úhel pohledu  http://www.youtube.com/watch?v=W1dnEyRUrvo

Pro mne tendenční nicneříkající, nicnedokazující koláž, jakejch naseru kýbl, typická šloufovina
Kampaň založená na nejnižších pudech je kampaň pro lůzu, nacionalismus, nesmyslný slib zrušení vlády (jako proč ne, ale ta pouze může vyhnít zevnitř), nesmyslný slib zrušení kalouska na hradě...a proti tomu úsměv


řikám si hurikán
osiris (Člen)
26.01.2013 23:56:58
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

vorel psal:

Jinak
Nejsem hrdej ze sem cech.........Jen karl mi rozumi...............

...tak sa odjeb odtialto ...třeba do austrie bigsmile

ps: asi je fakt, že voliči karla musej mít sníženej práh vlastenectví bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
27.01.2013 00:03:28
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
27.01.2013 00:09:55
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?


The father of the little princess of the dawn
osiris (Člen)
27.01.2013 00:12:49
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?

baltazaroj:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_taktadyjsmehotovykamted.jpg


TAK TADY JSME HOTOVÝ, KAM TEĎ?

ps: nemá cenu už toho lkání nechat? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Baltazar (Člen)
27.01.2013 00:26:07
Offline

Re: zimní téma č. 1-koho budete volit prezidentem?


The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr