Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět se v prdel obrací už doopravdy

Billy (Člen)
01.07.2016 08:04:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ja jenom to tady prizivim, nevedel jsem o jedne zajimave veci, videl sem video jak se do afriky vozi elektro odpad po zaminkou secondhand, v realu to tam prej konci jako odpad na skladku. Mistni čmoudi to tam kuchaj na kovy a vypalujou kabely na miste, dovoz odpadu do afriky je z evropy + usa. Ja myslim ze kdyby to tady lidem ozivili jak to s tou ekologii EU mysli a jak ze na to platime a jak nam kurvjej paliva, auta, motorky, až po geberit s malou dirou na splachovani hovna s malim obsahem vody. Na jedne strane to posbirame ekologicky, kolem teho se namota hromada lidi co se prizivi a pak to prevezou do afriky a tam to cmoud zapali na miste aby z teho vytahl kus medi. bigsmile, musim se temu smat, at ta junie zdechne na svoji blbost.
Celkem kdyz zadate do googlu "afrika elektro odpad" je teho plnej net

http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpra … troodpadem


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Čigi (Člen)
01.07.2016 10:51:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

Ano před EU neexistoval svět... 
Ondroj a čigi sou...  bych blil.
Jediný co EU způsobila je že i lůza může cestovat a chtít "pracovat" v cizině....před EU kdo něco uměl byl vždy víc než vítán v každý zemi kde chyběly ty daný profese. Jen si potřeboval asi 3 razítka.. 
Mně stály překlady mejch vysvědčení atd 450 e :) a milion telefonů a zařizování A zbytek populace vydírat a buzerovat nesmyslnymi zákony aby je musel živit u moci.  Něco jako monarchie. A my sme všichni nevolnici

Klidne se vyblij. Nic na tom nezmenis.
Jedina pravda je, ze nikdy se neda vrait zpet. takze opevovana RVHP, komousi, hranice a kontrola telnich dutin, gulagy a jine vymozenosti se jiz nevrati. Pouze muze dojit neco nového a klidne i horsiho. Aby k tomu medoslo se musi 50/50 rozumne dohodnout. Zase se jde do rizika, protoze nikdy nebudeme vedet, co by se stalo, kyby se slo jinym smere. Po bitve kazdy general a zase par let nekolik nazoru historiku.

Jdu blit do sveho rajonu. Nic mi to nepomuze, jako tobe, protoze nase bliti a nase nazory jsou pro vysledek rozhodnuti mocnych v zakulisi stejne nepodstatne.

Takze se snazme pro ne makat, aby jsme byli stastni, ze se nam posune den danove svobody, diky tomu, ze kupujeme jejich vyrobky, sluzby a jine, co jsme vytvorili a muzeme si je za nase zdanene privlastnit. A bylo to tak za karde historicke etapy lidstva. Pokud chceme byt svobodi a stastni, treba na tech par let do pralesa, nez se nam i ten ztrati. Pruser je, ze nedovedeme zit s prírodou, ale z prirody a jak jsem napsal, nikdy se zpet neda.

Čigi (Člen)
01.07.2016 10:58:38
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

Trochu textu se mi tam ztratilo :) asi z rozcileni

Nerozciluj se, praskne ti zilka v kecce a skoncis na vozejku.
Problem s vnimanim textu je vazny problem. Doporucuji navstivit odborneho MuDr.

Kelly01 (Člen)
01.07.2016 11:39:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Čigi, já. to ani nečetl, ale nepochybuji že napsals pičovinu, takovou svou "přezdívku"...


God Save The Queen!
osiris (Člen)
01.07.2016 12:52:45
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

A v tom Rakousku podal nekdo stiznost proti tem vysledkum?help

...vypadá to že jo, čerstvej rozsudek, volby se budou opakovat bigsmile
http://zpravy.idnes.cz/rakousko-volby-u … anicni_aha


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Billy (Člen)
01.07.2016 13:42:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:
Ondráš psal:

A v tom Rakousku podal nekdo stiznost proti tem vysledkum?help

...vypadá to že jo, čerstvej rozsudek, volby se budou opakovat bigsmile
http://zpravy.idnes.cz/rakousko-volby-u … anicni_aha

hehe pekne good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Francouz (Člen)
02.07.2016 09:44:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ja myslim ze Anglie najde velice rychle rovnovahu, jsou to bezny turbulence vznikajici pri kazdych velkych zmenach, a pak mozna zavrou svou nevymachanou tlamu i skarohlidi z ceskych novin, az se britove zbavi bruselskych zhovadilosti a zivot se vrati do prirozeneho stavu.
My se zatim dal priblizujeme k vysnenemu bruselskemu idealu, ktery bude vypadat asi tak, ze uz nedostaneme zadnou vyplatu, ale kdyz budeme chtit nakoupit, posleme do Bruselu seznam s nakupem a zazadame si o dotaci, a ta nam prijde zpet seskrtana o polozky ktere nejsou dost ekologicke. Myslim ze k tomu to realne smeruje, ale driv nez tohle nastane se EU konecne rozpadne na prach, i kdyz po dobrym to asi nepujde, bude treba trochu nasili nebot Juncker a spol nepochopili ze je treba neco zmenit a napriklad odstoupit, ne oni to pochopili jako ze je treba pritahnout oprate, a tak se z toho stane jeste vetsi zalar narodu s jeste silnejsima odstredivyma tendencema.

Francouz (Člen)
02.07.2016 10:07:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Cigi, o 50:50 by se dalo hovorit leda kdyby nebezela ta nechutna agitka, vyslovene nalejvarna, tyhle propagande nesaha rude pravo a podobne ani po kotniky, a ty se porad zaklinas jak hrozna pro tebe ta minula doba byla a je zajimavy ze ti tohle nevadi. Takze je takovej malej zazrak ze to klaplo i pres tohle vsechno jak nad Britanii nevyjde v pripade brexitu slunce, a lidi umrou hlady, a prijde mor, a bude velky horko a velka zima, a sucho a extremni deste, a Britanie se potopi na dno oceanu a to vsechno diky tomu ze tam nebude vladnout moudre EU. Ze to je 50:50 je jen zbozne prani lidi jako jsi ty, staci bavit se s lidma, precist si diskuze na internetu a podobne, a poznal bys, ze drtiva vetsina lidi je proti, neb EU uz nema co nabidnout, nemuze se pochlubit jak skvele to je misto pro zivot, zbyva mu uz jen straseni, neco jak Nemecko na konci valky rozjelo hesla "radujte se z valky, mir bude strasny", a presne v tyhle situaci brusel je.

Čigi (Člen)
02.07.2016 15:38:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Okolo 50/50 vychazi ze zucastnenych. Ty jsi presvedceny ze vetsina nezucastnenych je na te tvoji strane. Opirat se o nazory pouzivatelu ruznych for je zavadejici. Znam spoustu s podobnymi nazory te nasi strany, kteri povazuji za zbytecne se proti nazorum druhe strany vyjadrovat. Nemyslim si, ze mi nekdo masiruje mozek. Mam jej nastesti jeste pouzitelny na to, k cemu byl stvoren. Tim nechci rict, ze druha strana na tom neni stejne. Pouze politicke hratky se nedaji zadefinovat tak jasne, ze 1+1=2. To rovna se je u me presvedceni, ze nic zasadniho se nezmeni. Vzdy bude nekdo nespokojeny a i kdybych byl objektivne ten jediny cestny, do politiky bych nesel. Staci mi sefovat par desitkam podrizenych a je tezke jim vysvetlovat, ze na vetsinu jsou zakony, predpisy, vyhlasky, kolektivni smlouvy, pracovni a metodicke postupy a hlavne normy. A firma je vysoce nedemokratike spolecenstvi. Hlabne, kdz je nadnarodni.

Me mezi vas neprivedly podobne nazory, tady prezentovane, ale to, ze vlastnim to, co vetsina z vas. Proto co se prezentuje na jinych forech mi je nezname a vlastne fuk. Jsem clenem jineho fora automobilove znacky, ktere si striktne hlida jeji zamereni a to na techniku a apoliticke veci okolo ni. Je to ve stanovach a neni se proc zlobit, kdyz se njaky prispevek smazne, jako mimo misu.
Toto forum je zalozeno na jinych zasadach a i z technicke sekce se stava po dvou prispevcich diskusni forum.
Dovoluji si obcas vlozit i svuj nazor a diky i za obcasne reakce. Vetsinou me vsak utvrzuji v mem nazoru. Co si mysli Kelli a par dalsi je mi jasne.

4Fun.cz (Člen)
02.07.2016 16:17:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Čigi psal:
Fresh Man psal:

Trochu textu se mi tam ztratilo :) asi z rozcileni

Nerozciluj se, praskne ti zilka v kecce a skoncis na vozejku.
Problem s vnimanim textu je vazny problem. Doporucuji navstivit odborneho MuDr.

Čigi.Já Ti zasese radil aby jsi změnil doktora nebo prášky.Poslechl jsi? bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Kim (Člen)
02.07.2016 17:00:11
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

4Fun.cz psal:
Čigi psal:
Fresh Man psal:

Trochu textu se mi tam ztratilo :) asi z rozcileni

Nerozciluj se, praskne ti zilka v kecce a skoncis na vozejku.
Problem s vnimanim textu je vazny problem. Doporucuji navstivit odborneho MuDr.

Čigi.Já Ti zasese radil aby jsi změnil doktora nebo prášky.Poslechl jsi? bigsmile

všichni sme Gogobigsmilebigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Kelly01 (Člen)
02.07.2016 18:07:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Trvám na tvrdém "y"fuck


God Save The Queen!
Francouz (Člen)
02.07.2016 20:15:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

I kdyby to bylo 50:50 tak to neni moc chvalyhodny vysledek pro EU, dobry zbozi se chvali samo, tos neslysel? Z puvodni dobre myslenky zlepsit zivot pro celou sjednocenou evropu, ze vsech tech skvelych idei a planu zustalo akorat 50:50 udrzovane pomoci propagandy a straseni, to neni moc dobra vizitka fungovani EU nemyslis?  Vyhrozovani a straseni stejne casem zakonite pozbyde ucinnosti a EU ktera jde proti svym obcanum padne tak jako tak, to je historicky overeny fakt, ktery by bruselsky oslove nebo ty vedeli, kdybyste obcas do ty historie zabrousili. Takze ty a Ondras byste si meli honem rychle vzpomenout, ze jeste nedavno existoval svet bez EU, kde nebylo vubec spatny zit, a napriklad mohly vzniknout motorky na kterych jezdime a ktery uz v tomhle eurobordelu jsou zakazany, a potazmo diky tomu i tenhle web tvlidontknow

nicola.foxx (Člen)
03.07.2016 15:09:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Řekl bych, že jestli se ti nelíbí diskuze na tomto fóru vedené, včetně technické, tak se můžeš sebrat a jít si na to tvoje druhé diskuzní forum.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
03.07.2016 15:14:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

nicola.foxx psal:

Řekl bych, že jestli se ti nelíbí diskuze na tomto fóru vedené, včetně technické, tak se můžeš sebrat a jít si na to tvoje druhé diskuzní forum.

Nebude lepsi kdyz se mu tunaj nelibi ho poslat rovnou do prdele?smokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
03.07.2016 17:28:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tak to pozor Čigi !!! ...naopak na tomto foru panují tvrdé a nekompromisní podmínky, které jsou striktně vyžadovány a za nedodržení pravidel dostává dotyčný ban  ..a to nejen v technické, ale i v diskuzi !!!


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
03.07.2016 17:48:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

A odpovědný jedinec si ho na sebe uvalí i sám bigsmile
Vím o čem mluvím smokin


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
03.07.2016 22:52:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.czexit.net

jo, petice jak ukázat Bruselu ass


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
nicola.foxx (Člen)
04.07.2016 08:19:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

Nebude lepsi kdyz se mu tunaj nelibi ho poslat rovnou do prdele?smokin

Tome, původně jsem to tam měl, ale za takový důvěrnosti fakt nestojí.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
05.07.2016 18:30:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

https://www.novinky.cz/ekonomika/408469 … kacky.html

Tak to je uz uplne v picibigsmile zahradni sekacka s katalyzatorembigsmile timhle tempem mirime zpet do pravekugooduz se tesim a svetle zitrky evropybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
SO 545 (Člen)
05.07.2016 18:50:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banda darmozracov ktora nema ani elementarnu potuchu ako zije plebs.

Verim ze coskoro budu bez prace.

WenzelB6 (Člen)
05.07.2016 21:51:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

https://www.novinky.cz/ekonomika/408469-evropsky-parlament-schvalil-emisni-limity-pro-buldozery-lokomotivy-i-sekacky.html

Tak to je uz uplne v picibigsmile zahradni sekacka s katalyzatorembigsmile timhle tempem mirime zpet do pravekugooduz se tesim a svetle zitrky evropybigsmile

se sekačkou tak jako s dozerem na STKbigsmile nafotěj, zaplombujoubad

Francouz (Člen)
05.07.2016 21:52:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Nadhera! Padna odpoved pro ty co si mysli, ze EU nedokaze nic rozhodnout bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
06.07.2016 00:11:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlavne dukaz, jak se pouili z Brexitu, pro ty kdo si mysli, ze je EU reformovatelna

Francouz (Člen)
06.07.2016 06:53:33
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tak poucili se, ne ze ne, je treba zarazit jakekoliv referendum. Tim rozpad oddali o par let a bude to nasilnou formou. Ale mezitim jeste stihnou udelat emise na RC modely. Co na tom, ze kamionama prevazime neskutecny hromady zbozi co lze vyrobit nebo vypestovat na miste pres celou Evropu sem a tam, kazda picovina, kazdy 2 sroubky jsou zabaleny v plastu jako krava, kazdej den mame vsichni ve schrankach a za steracema hromahu barevnych letaku s picovinama co nikdo necte, je treba myslet ekologicky Halik!
Letos na 1. dubna jsem cetl nejakej ten povinnej for co si novinari neodpusti, byl to nejakej absurdni zakaz od EU, uz nevim presne co to bylo, ale rikal jsem si, hlavne at se to nedostane k nejakymu bruselskymu curakovi co si to precte, nebo to ty blbci zavedou.

Ondráš (Člen)
06.07.2016 08:30:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Do diskuze tu ještě chybím já. smokinUž jsem Vám tu scházel, co? bigsmile

Fresh Man psal:

Ano před EU neexistoval svět...

Byl před EU, bude po EU, stejně jako byl před Františkej Josefem a byl po Františku Josefu.

Fresh Man psal:

Jediný co EU způsobila je že i lůza může cestovat a chtít "pracovat" v cizině....

S tím souhlas... Mezi tu lůzu se počítám. Kdyby to nebylo, těžko bych byl v zahraničí.

Fresh Man psal:

Jen si potřeboval asi 3 razítka.. 
Mně stály překlady mejch vysvědčení atd 450 e :) a milion telefonů a zařizován

Když nepočítám ČR, tak jsem pracoval ve 3 státech EU.
Finanční náklady: 0,- (diplom z VŠ je podle EU norem, netřeba překládat)
Počet razítek: 0,- (pracovní povolení není potřeba)
Návštěva úřadů: Vždy jeden v každé zemi (na SK zdravotní pojišťovna, zbytek žádost o číslo sociálního pojištění)
Ostatní vyřízeno z domova přes Internet.

Neber to jako opozici k tomu co říkáš, ale spíš jako porovnání zkušeností. Shánění práce je samozřejmě otázka jiná, ale pokud jí máš, tak platí proces popsaný výše.

Fresh Man psal:

A my sme všichni nevolnici

To budeme i po EU, jen zatím nevíme pod kým. smile1

Francouz psal:

precist si diskuze na internetu a podobne, a poznal bys, ze drtiva vetsina lidi je proti

Byl jsem na 4 dny v ČR... Když občas čtu diskuze na internetu, tak je 95% lidí v souladu s tím co říkáš. Když jsem se s lidma bavil osobně, tak to cca 95% bylo více méně u prdele. help

Francouz psal:

Takze ty a Ondras byste si meli honem rychle vzpomenout, ze jeste nedavno existoval svet bez EU, kde nebylo vubec spatny zit.

Ale mě se v tomhle světě nežije zas tak špatně jak mi tu vnucuješ v každém příspěvku.cool Zařídil jsem si to tak, aby to tak bylo.smokin Samozřejmě, že jsou věci kvůli kterým mám výhrady. Ideální svět nebude nikdy.
Já mám z před EU 2 silné vzpomínky. Někdy z roku 89, kdy jsem v zimě stál s mámou frontu na banány před Jednotou a pak po revoluci, když jsem s mámou stál frontu na Kuponovou knížku.smokin
Ani jedno ve mě nevyvolává nostalgii. bigsmile
Jo a v roce 2003 jsem řídil připitej, chytli mě policajti a i tak mě pustili. bigsmile

Francouz psal:

, a napriklad mohly vzniknout motorky na kterych jezdime a ktery uz v tomhle eurobordelu jsou zakazany, a potazmo diky tomu i tenhle web tvlidontknow

Tak zase vznikly jiné věci, třeba forum s elektromobilama... Třeba bysme se tu sešli ve stejné diskuzi jen nad elektrokolama... To nemůžeš vědět. smokin Dokud budu naživu, nebo dokud mě za moje názory někdo nezabije nebo nezavře, tak tenhle web poběží.evil Necenzurovaně a pokud to bude nutné tak i pirátsky.cool

Ohledně Bexritu: Každej den prolítnu BBC (nečtu všechno). Jediné co je jisté, je že nikdo neví co bude, jen že 350mil do zdravotnictví nepůjde a jak to bude s imigrací Poláků, Čechů atd., to je ve hvězdách.
Občas se objeví i něco co nikdo nebo málokdo tušil (třeba že se bude možná muset změnit i Velkopáteční dohoda zajišťující klid v Severním Irsku). To je tak momentálně asi celé dění. Možná to někdo sleduje víc.help

2 Čigi: Tady bylo vždycky jediné pravidlo diskuze a to, že žádné nebylo. A tak je to myslím správné.smokin

A to s těma sekačkama je pussy.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Drakoxxl (Člen)
06.07.2016 10:34:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Cesta do HR a zpět ouplně v klidu, nikde jsme na hranicích nemuseli sundávat helmy a ve dvou případech jen letmo ukázat OP good
Jo a co jsem viděl v praxi proti předchozímu pobytu před 6 rokama, bylo jak funguje HR EET v praxi surprised, opravdu kdejakej malej stánek s pussy, nebo palačinkama a nebo knajpa si ti nedovolí prodat cokoliv bez účtenky, bo takový maj strach ze sankcí evil Nadruhou stranu je vidět, že teda konkrétně v tom Primoštenu se mraky peněz vrací z daní do vylepšování obce, jako jsou nové pláže (dřív sklaliska), kolonády, přístav, stánky, free hajzly, kultura atp. good


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
06.07.2016 11:07:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Lepší někdy, než nikdy.
Americkej (Člen)
06.07.2016 15:49:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

54 ... jo, už se to začíná vyplácet ... ale někomu jinýmu.smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
andre.marek (Člen)
06.07.2016 21:08:05
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Drakoxxl psal:

Cesta do HR a zpět ouplně v klidu, nikde jsme na hranicích nemuseli sundávat helmy a ve dvou případech jen letmo ukázat OP good
Jo a co jsem viděl v praxi proti předchozímu pobytu před 6 rokama, bylo jak funguje HR EET v praxi surprised, opravdu kdejakej malej stánek s pussy, nebo palačinkama a nebo knajpa si ti nedovolí prodat cokoliv bez účtenky, bo takový maj strach ze sankcí evil Nadruhou stranu je vidět, že teda konkrétně v tom Primoštenu se mraky peněz vrací z daní do vylepšování obce, jako jsou nové pláže (dřív sklaliska), kolonády, přístav, stánky, free hajzly, kultura atp. good

My jsme se právě vrátili z Rumunska a na hranicích tam čekačka tak minim. 20 minut na výměnu směny, důkladná kontrola dokladů, včetně odchodu do budky, chtěl i techničák od moto sicksick musel jsem slézt a hledat ho v útrobách...
Zpět jen letmá kontrola od Maďara goodgood a to nás ještě nechal předjet frontu bokem služebním průjezdem bo začínalo pršet bigsmilebigsmile
Jinak cesta super, jak bude trochu času, hodím sem nějakou foto a zkušenosti.

tajnej (Člen)
08.07.2016 12:48:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

https://www.novinky.cz/ekonomika/408469-evropsky-parlament-schvalil-emisni-limity-pro-buldozery-lokomotivy-i-sekacky.html

Tak to je uz uplne v picibigsmile zahradni sekacka s katalyzatorembigsmile timhle tempem mirime zpet do pravekugooduz se tesim a svetle zitrky evropybigsmile

A dělaj se vůbec ňáký sekačky s motorem Suzuki? Hondu by si tu snad nikdo nekoupil né, takže není tenhle problém vlastně marginální? smile1
Asi poňouknu Ondráše, abychom si založili vlákno na aku sekačky, tak až se neprosekáte emisema, místo brblání přijďte juknout, už v tom budem dóst znalý.

K.a.s.y.m. (Člen)
08.07.2016 13:28:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tajnej psal:
Banditatom psal:

https://www.novinky.cz/ekonomika/408469-evropsky-parlament-schvalil-emisni-limity-pro-buldozery-lokomotivy-i-sekacky.html

Tak to je uz uplne v picibigsmile zahradni sekacka s katalyzatorembigsmile timhle tempem mirime zpet do pravekugooduz se tesim a svetle zitrky evropybigsmile

A dělaj se vůbec ňáký sekačky s motorem Suzuki? Hondu by si tu snad nikdo nekoupil né, takže není tenhle problém vlastně marginální? smile1
Asi poňouknu Ondráše, abychom si založili vlákno na aku sekačky, tak až se neprosekáte emisema, místo brblání přijďte juknout, už v tom budem dóst znalý.

až tak nevýznaný téma to neni já sekačku s honda motorem mám bigsmile  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
25.07.2016 09:23:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...pěkně si teď Němci užívají svých přistěhovalců....

Není dne, aby se nepsalo, jako jsou úžasně mírumilovní sick

Loser (Administrator)
25.07.2016 09:39:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:

...pěkně si teď Němci užívají svých přistěhovalců....

Není dne, aby se nepsalo, jako jsou úžasně mírumilovní sick

v ramci politiky sdileni to nejsou jen jejich pristehovalci. Oni se o ne s nami podeli


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Drakoxxl (Člen)
25.07.2016 10:01:05
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13612312_658333587656571_9069018793716042216_n.jpg?oh=87ca9f8ba883f365fa494687f52a5ecd&oe=581C4C33

Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
25.07.2016 10:17:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Pamatuju si z dřívějška,jak bylo ve zprávách slyšet,že bouchla bomba v Libanonu,že vybouchl autobus v Izraeli atd a jen sme říkali,co je to začuráky a že je vůbec baví v tom bordelu žít. A dneska je to realita evropyidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Rum-cajs (Člen)
25.07.2016 10:55:39
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Me vam to prijde nejaky divny cely... Mamlas s bomou v batohu se nejdriv cpe na festak, kde by i blbyho napadlo ze bez lupenu smula (natoz s baglem), a pak to odpali pred kavarnou. Kurna kdyby chtel skodit tak aspon vleze dovnitr ne?
A nechci kospirovat, ale je mi divny, ze tejden po Erdoganovo prevratu najednou takovej narust incidentu...

Billy (Člen)
26.07.2016 09:19:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Rum-cajs psal:

Me vam to prijde nejaky divny cely... Mamlas s bomou v batohu se nejdriv cpe na festak, kde by i blbyho napadlo ze bez lupenu smula (natoz s baglem), a pak to odpali pred kavarnou. Kurna kdyby chtel skodit tak aspon vleze dovnitr ne?
A nechci kospirovat, ale je mi divny, ze tejden po Erdoganovo prevratu najednou takovej narust incidentu...

Verim temu ze si to Erdogan udelal sam ten puč sam, voblbl par stovek vojaku, udelal to presne v dobe kdy to potreboval. Pozavira vsechny okolo kdo je proti nemu, umlcel nektera media ktera jdou proti nemu. Chce menit ustavu, jestli zavede i ten trest smrti.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
26.07.2016 14:42:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zdá se to jenom mě,nebo i někomu dalšímu,že čmoudi rozjeli solidní džihád na naší evropské půdě? Dneska prozměnu podřízli nějakýho flanďáka ve franciiidontknow Už to není jedna akce měsíčně,ani týdně,ale vobdenidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Rum-cajs (Člen)
26.07.2016 14:53:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Nezda, a asi nejenom nam, v proarms v cestlicich maj vyprodany normalni 9x19, zbyly jim jen subsoniky... Teda mozna je to tim, ze maj ve Vlasimi celozavodku, ale stejne. Bude veselo jeste

VikecB12 (Člen)
26.07.2016 14:56:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Že sem si nenechal pětašťourubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Rum-cajs (Člen)
26.07.2016 16:11:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Uz mi do toho zapada i ta pritroubla reklama s fousatym harantem...

K.a.s.y.m. (Člen)
26.07.2016 16:16:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Rum-cajs psal:

Nezda, a asi nejenom nam, v proarms v cestlicich maj vyprodany normalni 9x19, zbyly jim jen subsoniky... Teda mozna je to tim, ze maj ve Vlasimi celozavodku, ale stejne. Bude veselo jeste

vydrž do konce měsíce..pak jina celozávodka končí a najedou v obvyklim tempu smile1 taky mám konečně chvíli klid a nikdo za baráken nestříli poránu dávky z automatů smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Francouz (Člen)
26.07.2016 21:34:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Zatim jeste nerozjeli cely repertoar kterym disponuji. Neni tezke uhodnout co bude nasledovat, pokud nemate mysleni naivniho slunickovyho idiota vericiho, ze je mozne se s tou muslimskou pakazi szit. Nic jineho tahle chamrad neumi od sameho pocatku existence tohoto zparchantelyho naroda a jejich zkurveneho nabozenstvi. Zatim je to jak jsme my s rozumem rikali uz v minulosti ze to tak bude. Cekaji nas lahudky jako unosy s vydiranim a vykupnym, proste muslimsky svet se vsim cim si uz tam u nich osladuji zivot. A do tohohle vseho prijde ten plesatej blbej kripl s obnovenou myslenkou zasadit sem seminko terorismu v podobe 80 parazitu, kteri sice opet zdrhnou do Nemecka, ale driv nebo pozdeji prijdou i tihle arabsky primitivove na to, ze v Nemecku si to opet pretvorili k obrazu svemu a tim z toho udelali nepouzitelnou islamskou zemi, a je treba zas hnout prdelema do lepsiho co je vedle a udelat z toho dalsi klasickej arabakov kde se jim nebude libit. A do te doby se musime zbavit vlastizradcu ze "systemovych" stran, vykopat je z oken a nobodat na vidle a zvolit do cela nekoho kdo neni oportunisticky zmrd.

VikecB12 (Člen)
26.07.2016 21:44:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

No dneska mluvili vo nějakejch 2000-2500 čmoudech,kerý musíme do konce roku,nebo toho příštího přijmout a nikdo s těch našich sráčů proti tomu nic nedělá. Mrdky zasraný zkorumpovanýfuck


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
26.07.2016 22:46:41
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tohle je napsané tak, jak kdyby mi to autor vykradl z hlavy. Podepíšu každou větu:

Ringo Čech mě pobavil ;))

"Nejsme hrdý národ. Jenže jsme tu furt.

Přišel Němec, pobyl a zase odešel a my jsme tady furt.
Přišel mužik, pobyl, odešel a my jsme tady ještě pořád furt.
Přišla Unie, pobude a až se rozpadne, my tu zase budeme furt. Těžko nás porazit, když nebojujeme. A žádný vetřelec nezvládne poslouchat naše vtipy déle jak čtyři sta let, to je vyzkoušeno.
Nestojíme za moc, ale ještě pořád stojíme tady.
To není špatné.

Politika tady stojí za hovno. Svatá pravda. Politici jsou šmejdi, kradou a sousedovi, který je volil by patřilo dát po hubě. Ale je fakt, že je zvolil ve volbách. To znamená, že tady míváme volby. A že na politiky můžeš nadávat nahlas a nikdo tě nezavře?
To není špatné.
Žijeme v drahotě a bídě. Je to pravda. Všechno stojí peníze a těch nikdo nemáme dost. S bídou vyjdou naprosté většině jen na vlastní bydlení, placatou televizi,ledničku, mikrovlnku, pračku, počítač, mobil a aspoň jedno auto do rodiny. Hlady už tady nikdo neumřel sto let. Máme se tak zle, že jsme líní se za lepší prací odstěhovat z Brna do Ostravy, protože je to hrozně daleko a tady máme garsonku po babičce. Čtvrtina lidí má denně na cigára, polovina na benzin do auta a tři čtvrtiny na kořalku.
To není špatné.

Svatá pravda, šéfové obecně jsou na hovno. Pokud ale můžeš nadávat na šéfa,znamená to, že máš práci.To není špatné.
Daně jsou vysoké. Jsou. Jsou nekřesťansky vysoké. Pokud ale musíš platit daně, znamená to, že jsi i něco vydělal nebo něco máš.Horší by bylo, kdybys nic nevydělal a nic neměl.Nakonec to není tak špatné.
Zaměstnanci jsou líní nevděční parchanti.Ale pokud máš zaměstnance, kterým platíš, znamená to, že jsi borec, který dokáže vést firmu a vydělat tolik peněz, že může dát obživu dalším lidem.To není špatné.
Zdravotnictví stojí za hovno. No samozřejmě. Na každém pokoji by měla být telka, všichni by měli mít bílé plomby a právo na okamžitou transplantaci jater. Takhle se musíme spokojit s tím, že pro nás v nouzi vcelku rychle dojede sanitka, že nás nejdřív zachrání a až pak se ptají po průkazce pojištěnce, že v nemocnici platíme jen za karbanátek a že v rámci pojištění dostáváme velice slušné a odborné služby.
To není špatné.
Počasí stojí za hovno. Naprostá pravda. V létě velké vedro, v zimě krutý mráz. Ale nemáme tsunami,ničivá tornáda ani zemětřesení.
To není špatné.
Příroda stojí za hovno. Pravda. Ani pořádné hory, ani pořádné moře, ani pořádná džungle. Ale zas tu nemáme na každém kroku jedovaté hady, chlupaté pavouky, moskyty, v lese na tebe neskočí hladový tygr a pravděpodobnost, že tě do Berounky stáhne krokodýl, je taky poměrně nízká.
To není špatné.
Celé je to tu na hovno. Je to přesně tak. Ale nikdo nás tu nedrží.Můžeme se kdykoli sebrat a odstěhovat se na jiné, lepší místo, kde bude všechno v cajku. A taky nám nikdo nezakáže se vrátit, když zjistíme, že takové místo neexistuje a mnohde je to i mnohem horší než tady. A to není špatné. Přes všechny ty výše popsané kruté hrůzy, ve kterých tady musíme žít,dokážeme každodenně řešit kraviny, jako kdo je baníkovec a kdo sparťan, že v televizi dávají ptákoviny a dokážeme se smrtelně vážně hádat a urážet kvůli tomu, že jeden chce DPH zvednout o procento a druhý o dvě snížit.I přesto si lajsnu prohlásit, že se tady máme jako prasata v žitě, v nejklidnějším koutě galaxie. Nic důležitého tu nemáme, takže nám to nikdo nechce vzít. Nic nám zas tak moc nechybí, takže sami na nikoho neútočíme.Nejsme bůhvíjak bohatí, aby se nám sem stěhovaly hladové hordy, a nejsme zdaleka tak chudí, abychom se ve stěhovavé hordy proměnili sami. Díky tomu všemu sice nedržíme jako národ moc pohromadě, ale zase nás nikdo jako jedince nijak neomezuje a nemá tendence násilím sjednocovat. Pokud existuje na světě místo, kde se může každý v klidu a svobodně rozhodnout, čím chce být, jak chce žít a čeho chce dosáhnout, je to tady. Můžeme studovat, cestovat, podnikat, pracovat, chlastat pivo, dělat cokoli, co chceme. To není špatné. Akorát možná neškodí si to sem tam připomenout. Líbí se mi tu.
Zůstanu tu i příští rok."

Ringo Čech


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
27.07.2016 01:50:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...už jenom zařídit,aby to tak ještě chvilku vydrželoidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Luk (Člen)
27.07.2016 07:14:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Petr J. (Člen)
27.07.2016 15:44:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

.....Už to není jedna akce měsíčně,ani týdně,ale vobdenidontknow

...už spíš každý den.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … dkyni.html

Banditatom (Člen)
27.07.2016 16:08:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.....Už to není jedna akce měsíčně,ani týdně,ale vobdenidontknow

...už spíš každý den.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … dkyni.html

To musel byt strasny zoufalec...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
27.07.2016 16:44:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Petr J. psal:
VikecB12 psal:

.....Už to není jedna akce měsíčně,ani týdně,ale vobdenidontknow

...už spíš každý den.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … dkyni.html

To musel byt strasny zoufalec...

...třeba byla hodně udržovaná....jako Kellyho Bandit....bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
27.07.2016 17:04:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Petr J. psal:
Banditatom psal:
Petr J. psal:


...už spíš každý den.....

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … dkyni.html

To musel byt strasny zoufalec...

...třeba byla hodně udržovaná....jako Kellyho Bandit....bigsmilebigsmile

.... patnact plastik styri facelifty sest prelivu a valela se skoro vsude?idontknow takhle nejak si to myslel?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
27.07.2016 18:46:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Petr J. psal:
Banditatom psal:


To musel byt strasny zoufalec...

...třeba byla hodně udržovaná....jako Kellyho Bandit....bigsmilebigsmile

.... patnact plastik styri facelifty sest prelivu a valela se skoro vsude?idontknow takhle nejak si to myslel?bigsmile

...a ještě jetá jenom starým gerontem...přesně bigsmilebigsmile

Borák (Člen)
29.07.2016 13:20:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


...nikdo nevojebe Ježíše...
Mour (Člen)
29.07.2016 13:35:50
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...v karburátorové motorce by to nemělo vadit idontknow surprised ...ale jinak máš pravdu , jsou to pičusové fuck sick

VikecB12 (Člen)
29.07.2016 14:32:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:

...v karburátorové motorce by to nemělo vadit idontknow surprised ...ale jinak máš pravdu , jsou to pičusové fuck sick

Opak je pravdou. Kamoš,žijící ve francii to jednou natankoval omylem do své(dříve mébigsmile) kawy ZRX1100 z roku 99 a dojel pár km domů,začalo to cukat,kuckat,pak jít na tři,pak na dva a pak už to ani neškytlo. Navštivil tedy motoservis někde tam v té prdeli a první na co se ho ptali,jestli nenatankoval E10... Nadrž vylili,karbece vypustili,nalili nějakej vípaur,napustili karbece,ještě jednou vypustili a pak už to vesele frčelo dál. Takže dopiče s E10 a hlavně dopiče s unijou,mrdky zasranýfuck A Babiš a dalších pár takových zmrdů v evropě se budou pakovat čímdál víc,naukor vobyčejnejch lidí,kerý postaví před hotovou věc a nedají jim na výběridontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
29.07.2016 14:58:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:
Mour psal:

...v karburátorové motorce by to nemělo vadit idontknow surprised ...ale jinak máš pravdu , jsou to pičusové fuck sick

Opak je pravdou. Kamoš,žijící ve francii to jednou natankoval omylem do své(dříve mébigsmile) kawy ZRX1100 z roku 99 a dojel pár km domů,začalo to cukat,kuckat,pak jít na tři,pak na dva a pak už to ani neškytlo. Navštivil tedy motoservis někde tam v té prdeli a první na co se ho ptali,jestli nenatankoval E10... Nadrž vylili,karbece vypustili,nalili nějakej vípaur,napustili karbece,ještě jednou vypustili a pak už to vesele frčelo dál. Takže dopiče s E10 a hlavně dopiče s unijou,mrdky zasranýfuck A Babiš a dalších pár takových zmrdů v evropě se budou pakovat čímdál víc,naukor vobyčejnejch lidí,kerý postaví před hotovou věc a nedají jim na výběridontknow

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

Ondráš (Člen)
29.07.2016 15:36:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

Vyjdáření německé Suzuki:

http://motorrad.suzuki.de/meine-suzuki/tipps-faq/faq/bioethanol-beimischungen-zum-kraftstoff-e10/e10liste.jpg/@@adoptedimages/suzuki.content.interfaces.IImage/1274f78f-e982-4233-9d61-4e940bf6329f.jpeg



Řešení je jezdit na něco co biosložku neobsahuje (to by měly bejt benzíny od 98 oktanů vejš).help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
29.07.2016 15:52:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Mour psal:

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

Vyjdáření německé Suzuki:
http://motorrad.suzuki.de/meine-suzuki/ … 6329f.jpeg

Řešení je jezdit na něco co biosložku neobsahuje (to by měly bejt benzíny od 98 oktanů vejš).help

...good jasan, sice furt nevím proč ne, ale neva .......v tom článku, který jsem našel já a ze kterého je ten odkaz na stáhnutí, píšou, že o tu E10 není v Německu zájem a že pumpaři uvažují o zpětném zavedení E95. No a pak jsem si taky našel, že E98 je u nás nyní asi za 29,- Kč, takže na to sere Bílej tesák good ...a asi slyšíme zas trávu růst  bigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
29.07.2016 17:02:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Lih má víc kyslíku (než klasický benzín bez přísad) a když to lambda sonda u motoru který na to není uzpůsobenéý zaregistruje, tak může přenastavit vstřikování tak, že do motoru jde chudá směs.

U karburátorů problém asi bude v tom, že líh hoří pomaleji než benzín a má vyšší oktanové číslo, tudíž ten chod motoru asi nebude v továrním nastavení optimální = vyšší opotřebení.

Takže problém je spíš asi v nastavení motoru než v tom, že líh samotný by něco ničil.
Ta úprava by nejspíš znamenala jiné svíčky, upravit předstih, přetryskovat, možná difuzor v karburátoru...
A asi hlavně změnit kompresní poměr (snížit hlavu)...help
Jsou prej ale 120ky, který jezdí na E85 smile1

Ale jsem jen prostý zabíječ much a třeba si to blbě ze školy pamatuju, nebo to s něčim motam.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
29.07.2016 17:27:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:
VikecB12 psal:
Mour psal:


...v karburátorové motorce by to nemělo vadit idontknow surprised ...ale jinak máš pravdu , jsou to pičusové fuck sick

Opak je pravdou. Kamoš,žijící ve francii to jednou natankoval omylem do své(dříve mébigsmile) kawy ZRX1100 z roku 99 a dojel pár km domů,začalo to cukat,kuckat,pak jít na tři,pak na dva a pak už to ani neškytlo. Navštivil tedy motoservis někde tam v té prdeli a první na co se ho ptali,jestli nenatankoval E10... Nadrž vylili,karbece vypustili,nalili nějakej vípaur,napustili karbece,ještě jednou vypustili a pak už to vesele frčelo dál. Takže dopiče s E10 a hlavně dopiče s unijou,mrdky zasranýfuck A Babiš a dalších pár takových zmrdů v evropě se budou pakovat čímdál víc,naukor vobyčejnejch lidí,kerý postaví před hotovou věc a nedají jim na výběridontknow

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

No právě že to o E10 na něho vybafli hnedka jak jim popsal situaci,takže to pro ně není ojedinělá záležitost... Bylo by mě uplně šumák,kdyby bylo u benzinek na vyběr deset druhu benzinu a každej si podle svého ekomyšlenísick mohl vybrat to,čemu věří že je gut,ale sere mě to,že někdo nahoře a daleko vymyslí pičovinu jak zvon a přez tu nejede vlak. Furt nas ze fšech stran tlačí,aby sme kupovali auta,měnili je už né po 5,ani 3letech,ale ideálně obrok a to se mě moc ekologický nazdá. Mnohem ekologičtější mě připadal skandinávskej zpusob vyroby a prezentace aut(než zmagořili) a to ten,že kdo si koupí nový švédský auto,kupuje si ho na 30let a tomu bylo vše podřízenýgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
02.08.2016 06:41:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SO 545 (Člen)
02.08.2016 12:21:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Islam tu tiez nepatri.Invazivny je viac ako dost.

Fresh Man (Člen)
02.08.2016 15:28:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Bandit pičo
XJelen (Člen)
02.08.2016 16:49:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Mour psal:

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

Vyjdáření německé Suzuki:
http://motorrad.suzuki.de/meine-suzuki/ … 6329f.jpeg

Řešení je jezdit na něco co biosložku neobsahuje (to by měly bejt benzíny od 98 oktanů vejš).help

Jediné co biosračku opravdu neobsahuje nikdy je Verva 100 a Maxxmotion 100 protože se dělají v rakousku.
Všechno ostatní vždycky (základní paliva benzín i nafta) a něco někdy (různý vépaury a 98 atd.) bohužel nelze jednoduše určit kdy. Ověřeno u dodavatelů!


Strýcfajtr !!!
honza1977 (Člen)
02.08.2016 19:44:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

SLUGI psal:

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/410349/myvalove-vrany-i-zelvy-zmizi-eu-naridila-likvidaci-nepreziji-ani-v-zoo.html
...  idontknow fuckfuck

To musí bejt ňáká kachna. Přece nemůžou vybíjet veverky a z druhý strany vítat nepůvodní čmoudy, který lidský zdraví a hospodárnost ohrožujou daleko víc fuck

tachec (Člen)
03.08.2016 05:37:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:
Ondráš psal:
Mour psal:

....kámoš natankoval bůhvíjaký sajrajt u pumpy .....já se ale zatím nikde nedočet o jaké skutečné poškození motorů se jedná, mimo teda německou zkoušku Opla, kterému se za 27 tis. km posralo čerpadlo surprisedidontknow ( je otázka jestli by se neposralo i tak bigsmile )

Vyjdáření německé Suzuki:
http://motorrad.suzuki.de/meine-suzuki/ … 6329f.jpeg

Řešení je jezdit na něco co biosložku neobsahuje (to by měly bejt benzíny od 98 oktanů vejš).help

Jediné co biosračku opravdu neobsahuje nikdy je Verva 100 a Maxxmotion 100 protože se dělají v rakousku.
Všechno ostatní vždycky (základní paliva benzín i nafta) a něco někdy (různý vépaury a 98 atd.) bohužel nelze jednoduše určit kdy. Ověřeno u dodavatelů!

A co Optimal Diesel od EuroOilu/Čepra - ten taky biosložku neobsahuje - a je to základní palivo.


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
03.08.2016 06:40:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

http://janpolanecky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=540971
Něco pro Ondráše

ad 1) Přečti si ten dokument EU na který v bodu 1) odkazuje. Uvidíš, že je v něm napsáno něco jiného něž ten pán říká.
Otázka je, jestli to udělal úmyslně, nebo jestli jeho znalost angličtiny není dostatečná na to, aby ten dokument pochopil. Nevím co je v jeho pozici horší.help
Je taky dobré si všimnout, že Švédsko, UK nebo Finsko mají v tom 10 let starém dokumentu 1,5% (na rozdíl od našich 3,3%). To je taky nařízení EU?
Body 2) a 4) už jsem tu snad kdysi komentoval včetně té "boržury" od Macha o vystoupení z EU, ze které ten pán čerpá.
ad 3) Ano, cla zvyšují cenu dovážených produktů. To je obecná vlastnost cel a to nejen v EU, ale ve všech státech světa.smokin Říká se v tom bodě ještě něco víc?

Jestli myslíš, že Ti co chtějí odejít z EU mluví vždycky pravdu a nic než pravdu (k tomu jim dopomáhej Faragecool), tak se bojím, že se pleteš. Tohle najdeš v obou táborech. help

Pokud příště nechceš, abych to komentoval, tak to jen neadresuj.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
03.08.2016 09:28:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

tachec psal:
XJelen psal:
Ondráš psal:

Vyjdáření německé Suzuki:
http://motorrad.suzuki.de/meine-suzuki/ … 6329f.jpeg

Řešení je jezdit na něco co biosložku neobsahuje (to by měly bejt benzíny od 98 oktanů vejš).help

Jediné co biosračku opravdu neobsahuje nikdy je Verva 100 a Maxxmotion 100 protože se dělají v rakousku.
Všechno ostatní vždycky (základní paliva benzín i nafta) a něco někdy (různý vépaury a 98 atd.) bohužel nelze jednoduše určit kdy. Ověřeno u dodavatelů!

A co Optimal Diesel od EuroOilu/Čepra - ten taky biosložku neobsahuje - a je to základní palivo.

Bohužel obsahuje povinný 4% (dle Evropské směrnice 98/70/EG až do 7%), nevím jak to kamuflujou, asi se učili u ONO. Docela by mě zajímal dodací list z Eurooilu na ten Optimal, je to myslím předposlední kolonka dole. Je to tam ze zákona, jedině ty dva benzíny z Rakouska to nemají, protože podle jejich legislativy můžou domíchávat něco jinýho (Etyl-butyl - bohužel přesnej název nevím, ale ta jejich srajda neobsahuje řepkosračku).


Strýcfajtr !!!
Fresh Man (Člen)
03.08.2016 09:32:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Jasný že na obou stranách je dobytek = politik..  Jen že se aspoň občas vytáhne kolik ta dementní byrokracie stojí


Bandit pičo
K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2016 09:39:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:
tachec psal:
XJelen psal:


Jediné co biosračku opravdu neobsahuje nikdy je Verva 100 a Maxxmotion 100 protože se dělají v rakousku.
Všechno ostatní vždycky (základní paliva benzín i nafta) a něco někdy (různý vépaury a 98 atd.) bohužel nelze jednoduše určit kdy. Ověřeno u dodavatelů!

A co Optimal Diesel od EuroOilu/Čepra - ten taky biosložku neobsahuje - a je to základní palivo.

Bohužel obsahuje povinný 4% (dle Evropské směrnice 98/70/EG až do 7%), nevím jak to kamuflujou, asi se učili u ONO. Docela by mě zajímal dodací list z Eurooilu na ten Optimal, je to myslím předposlední kolonka dole. Je to tam ze zákona, jedině ty dva benzíny z Rakouska to nemají, protože podle jejich legislativy můžou domíchávat něco jinýho (Etyl-butyl - bohužel přesnej název nevím, ale ta jejich srajda neobsahuje řepkosračku).

na KM u nás maj na stojanu vedle normální nafty ještě nějakou Diesel PRO+ a přimo na stojanu je u toho že to je bez biosložky..tak to se schválně poptám smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Francouz (Člen)
03.08.2016 09:47:41
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

To E10 je zklamani, pekna kurvarna da se rict, a to jsme tady nedavno probirali, ze jezdit se starym Banditem se bude dat stale. Chvili se jeste bude vyrabet 98 jestli jsem to spravne pochopil, ale nafurt to urcite taky nebude, vzdyt EU musi zachranit planetarni ekologiisick

Ondráš (Člen)
03.08.2016 10:14:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:

Bohužel obsahuje povinný 4% (dle Evropské směrnice 98/70/EG až do 7%), nevím jak to kamuflujou, asi se učili u ONO.

Nechci kecat, ale někde jsem četl, že ty limity jsou nastavený na celou produkci refinérky, takže oni to jaksi "nahoní" na tom co se prodává víc a pak tomu můžou "povolit" na těch prémiových, ale tvrdit to s jistotou nemůžu.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
03.08.2016 10:45:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
XJelen psal:

Bohužel obsahuje povinný 4% (dle Evropské směrnice 98/70/EG až do 7%), nevím jak to kamuflujou, asi se učili u ONO.

Nechci kecat, ale někde jsem četl, že ty limity jsou nastavený na celou produkci refinérky, takže oni to jaksi "nahoní" na tom co se prodává víc a pak tomu můžou "povolit" na těch prémiových, ale tvrdit to s jistotou nemůžu.help

Je tam že do vyčerpání nějaké kvóty to musí být všude, u standardních i u prémiových. Z pěti dodáků od VPower co jsem dostal do ruky to dva měli a tři ne. Když jsem se ptal, kdy mám teda tankovat, abych to vychytal, jestli třeba konec měsíce apod., jsem dostal odpověď, že se to nedá přesně určit a zjistí to až řidič z dodáku v rafinerce.


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
03.08.2016 11:29:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

XJelen psal:
Ondráš psal:
XJelen psal:

Bohužel obsahuje povinný 4% (dle Evropské směrnice 98/70/EG až do 7%), nevím jak to kamuflujou, asi se učili u ONO.

Nechci kecat, ale někde jsem četl, že ty limity jsou nastavený na celou produkci refinérky, takže oni to jaksi "nahoní" na tom co se prodává víc a pak tomu můžou "povolit" na těch prémiových, ale tvrdit to s jistotou nemůžu.help

Je tam že do vyčerpání nějaké kvóty to musí být všude, u standardních i u prémiových. Z pěti dodáků od VPower co jsem dostal do ruky to dva měli a tři ne. Když jsem se ptal, kdy mám teda tankovat, abych to vychytal, jestli třeba konec měsíce apod., jsem dostal odpověď, že se to nedá přesně určit a zjistí to až řidič z dodáku v rafinerce.

Takže z toho vyplívá že u premiovejch paliv máš prostě šanci na palivo s nejmenšim množstvim biosračky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
03.08.2016 11:48:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

No tak se to bude jmenovat místo benzínu třeba topivo E95, jako že místo klasické žárovky koupíš zdroj tepla 100W sick ....nevěřím, že s tím EU nařízením pumpaři nevyjebou, bo ten auto/moto park starších samohybů je pro ně v ČR zatím velmi zajímavý.

Čigi (Člen)
03.08.2016 11:53:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

Jasný že na obou stranách je dobytek = politik..  Jen že se aspoň občas vytáhne kolik ta dementní byrokracie stojí

Nikdo nikdy nevypocita, co kolik opravdu stoji a kolik by to pri dodrzeni vsech zakonu a pravidel stat mohlo a melo.
Take propagator neceho nového nikdy nepredlozi predpokladane naklady na svoji inovaci. Ze zkusenosti vime, jak kazde z politických rozhodnuti vse prodrzi.

Bud je politik Matka Tereza (tomu jiz veri malokdo), nebo deviantni indivíduum touzici po moci, pres kterou se dostane k materialnim statkum.

Clo je neco, co ma "chranit" trh. Pokud mame zakaz detske prace, neignorujeme zivotni prostredi, mame stanovenou minimalni mzdu, dodrzujeme patenty a prumyslove vzory, mame pravo sekat clo, na neco, co nekdo vyrobi levne, protoze nema naklydy, jako my. Prusvih je, ze stale jsou na trhu veci, ktere ani zdaleka nedosahuji ani tu nejmensi cenu prace a kde je material a logistika. Z toho vyplyvy, ze nechrani a proto z Evropy odchazi prace k tem, co nic nemusi dodrzovat.

Cerpani fondu EU je kapitola sama pro sebe. Vse dotovane deformuje. Byt krmeny tim, ze na me nekdo prispiva z jine zeme, me urazi. Pravdu vidim jinak. Ten plus neni neco, co odvedlo Nemecko jen tak. Je to malicka cast zisku, co z trhu a vyrob v nasich zemickach maji. A to meli jiz pred nasim vstupem do EU, takze unie s tim nema nic spolecneho.

Pokud po EU neco dojde, bude to jine a presto v podstate stejne. Nekdo bude mit moc, nekdo ji bude prosazovat a nekdo na ni bude muset odvadet desatky.

A zase bude velka cast lidstva nespokojena.

osiris (Člen)
03.08.2016 12:18:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

...silnější pes mrdá
(sorry housko)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
03.08.2016 17:58:05
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

...silnější pes mrdá
(sorry housko)

za pravdu se zlobit nedá :)


ale di, Ty brepto ...
Ondráš (Člen)
04.08.2016 06:09:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:

No tak se to bude jmenovat místo benzínu třeba topivo E95, jako že místo klasické žárovky koupíš zdroj tepla 100W sick ....nevěřím, že s tím EU nařízením pumpaři nevyjebou, bo ten auto/moto park starších samohybů je pro ně v ČR zatím velmi zajímavý.

Mě tak napadlo... Na co dneska jezdí veteráni třeba z roku 1930? Mi neříkej, že na cokoliv ze standardní nabídky na pumpách. Tehdy měli oktanové číslo tak max kolem 60.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
04.08.2016 06:27:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Mour psal:

No tak se to bude jmenovat místo benzínu třeba topivo E95, jako že místo klasické žárovky koupíš zdroj tepla 100W sick ....nevěřím, že s tím EU nařízením pumpaři nevyjebou, bo ten auto/moto park starších samohybů je pro ně v ČR zatím velmi zajímavý.

Mě tak napadlo... Na co dneska jezdí veteráni třeba z roku 1930? Mi neříkej, že na cokoliv ze standardní nabídky na pumpách. Tehdy měli oktanové číslo tak max kolem 60.help

jo na naturál..jen maj prostě přenastavený karburátory a zapalování aby to rozumně schroupli a u starších aut je to ještě jednodušší..nastavení předstihu jsi měl na volantu to samí nastavení směsi před pár lety jsem jel na motorce kde jsi nastavoval i jehlu v šoupátku páčkou vedle plynu..no sranda,ale pro přizpůsobení se palivu a počasí atd naprosto geniální bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
04.08.2016 09:47:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Dik.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
vendous (Člen)
05.08.2016 21:45:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Smrt je ze všeho to poslední.
nicola.foxx (Člen)
06.08.2016 10:56:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Chápu jí, ale jinak je to příšerná sračka.sicksick


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Ondráš (Člen)
06.08.2016 12:29:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ty kárvo... Ten Honza už totálně zblbnul...surprised (to je ten chlap co se tam s ní cicmá - manžel)
Dobrej bubeník. Seděl mě u přijímaček na Ježkárnu. Chudák jeho táta, ten se musí obracet v hrobě.help

Se mu po tomhle musí tlemit i vrátná.bigsmile

Pro ty co jí neznaj vůbec: https://www.stream.cz/hudebni-masakry/1 … ie-zizkova
A ten její vůl jí v tom podporuje.idontknow


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pulmotor (Člen)
07.08.2016 09:59:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Ty kárvo... Ten Honza už totálně zblbnul...surprised (to je ten chlap co se tam s ní cicmá - manžel)
Dobrej bubeník. Seděl mě u přijímaček na Ježkárnu. Chudák jeho táta, ten se musí obracet v hrobě.help

Se mu po tomhle musí tlemit i vrátná.bigsmile


Pro ty co jí neznaj vůbec: https://www.stream.cz/hudebni-masakry/1 … ie-zizkova
A ten její vůl jí v tom podporuje.idontknow

Nesnášímpussy "VELKÉ VÁLEČNÍKY CO VÁLČEJ JENOM HUBOU" tzv.burcujou národ sick
Keci o síle PERA nás dostaly do těhle sraček.
Je to stejnej dobytek jako všichni politici,prostě se vezou na vlně a snažej na tom vyrejžovat.
Tohle fungovalo ve středověku,dneska je to k smíchu (hospodský revolucionáři)bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
Dneší "tak zvanej národ" by nechal Husa upálit a nikdo by ani nehnul brvou.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
yebat (Člen)
09.08.2016 15:13:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

https://www.youtube.com/watch?v=M-T7a6F6l6k

masakr...
ještě horší je, že tyhle idioty někdo opravdu volí...

SLUGI (Člen)
11.08.2016 20:03:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

... kuwa kdy už konečně uzákoněj odstřel?  evil
https://www.novinky.cz/diskuse?id=45423 … tionId=742


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Drakoxxl (Člen)
23.11.2016 11:08:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Když už budou bojovat proti dezinformacím, tak jestli budou bojovat taky proti nezveřejňování pravdivých informací evil
http://www.byznysnoviny.cz/2016/11/22/v … -totality/


Lepší někdy, než nikdy.
Mour (Člen)
23.11.2016 11:55:53
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Drakoxxl psal:

Když už budou bojovat proti dezinformacím, tak jestli budou bojovat taky proti nezveřejňování pravdivých informací evil
http://www.byznysnoviny.cz/2016/11/22/v … -totality/

...budou, tím že pravdivou informaci prohlásí za dezinformaci a toho dezinformátora je třeba exemplárně potrestat idontknow surprised

Banditatom (Člen)
23.11.2016 12:06:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:
Drakoxxl psal:

Když už budou bojovat proti dezinformacím, tak jestli budou bojovat taky proti nezveřejňování pravdivých informací evil
http://www.byznysnoviny.cz/2016/11/22/v … -totality/

...budou, tím že pravdivou informaci prohlásí za dezinformaci a toho dezinformátora je třeba exemplárně potrestat idontknow surprised

Tak je to zpravne tak to ma bytgoodfuck ovcan ktery nemluvi nema nazora poslusne ovcujesick silne me to neco pripominaidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
23.11.2016 13:44:14
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Mour psal:
Drakoxxl psal:

Když už budou bojovat proti dezinformacím, tak jestli budou bojovat taky proti nezveřejňování pravdivých informací evil
http://www.byznysnoviny.cz/2016/11/22/v … -totality/

...budou, tím že pravdivou informaci prohlásí za dezinformaci a toho dezinformátora je třeba exemplárně potrestat idontknow surprised

Tak je to zpravne tak to ma bytgoodfuck ovcan ktery nemluvi nema nazora poslusne ovcujesick silne me to neco pripominaidontknow

manzelstvi? bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
23.11.2016 17:52:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:
Banditatom psal:
Mour psal:


...budou, tím že pravdivou informaci prohlásí za dezinformaci a toho dezinformátora je třeba exemplárně potrestat idontknow surprised

Tak je to zpravne tak to ma bytgoodfuck ovcan ktery nemluvi nema nazora poslusne ovcujesick silne me to neco pripominaidontknow

manzelstvi? bigsmilebigsmilebigsmile

Taky ti lhali kdyz te do chomoutu vtahovali?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
23.11.2016 17:53:12
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

To loser a neni tvoje taky nahodou malinka?bigsmile to ja jen estliva to neni hen ten napoleonsky sindrombigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
24.11.2016 09:43:51
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:

To loser a neni tvoje taky nahodou malinka?bigsmile to ja jen estliva to neni hen ten napoleonsky sindrombigsmile

ver, ze po dvou detech uz neni malinka zadna bigsmilebigsmilebigsmile O to vetsi je pak i ten napoleonuv syndrom. Uz jsem doma schoval valecky na testo a dalsi nebezpecne zbrane bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
24.11.2016 12:40:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:
Banditatom psal:

To loser a neni tvoje taky nahodou malinka?bigsmile to ja jen estliva to neni hen ten napoleonsky sindrombigsmile

ver, ze po dvou detech uz neni malinka zadna bigsmilebigsmilebigsmile O to vetsi je pak i ten napoleonuv syndrom. Uz jsem doma schoval valecky na testo a dalsi nebezpecne zbrane bigsmilebigsmilebigsmile

Jeste prej pomaha zkratit retez,ale ja to zatim nezkousel😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
24.11.2016 12:46:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:
Banditatom psal:

To loser a neni tvoje taky nahodou malinka?bigsmile to ja jen estliva to neni hen ten napoleonsky sindrombigsmile

ver, ze po dvou detech uz neni malinka zadna bigsmilebigsmilebigsmile O to vetsi je pak i ten napoleonuv syndrom. Uz jsem doma schoval valecky na testo a dalsi nebezpecne zbrane bigsmilebigsmilebigsmile

Prosim te dit by potrebovala zebrikbigsmile


Jo a v nabidce mam valecky kamenne kdyby tvoja chtelaevilkdyz uz tak at je to rychle a netrapis sebigsmile ja se zas doma bojim pit kafe cajsurprised nemuzou vedet co jim do toho ta moje bosorka nasypalabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
24.11.2016 14:04:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:
Loser psal:
Banditatom psal:

To loser a neni tvoje taky nahodou malinka?bigsmile to ja jen estliva to neni hen ten napoleonsky sindrombigsmile

ver, ze po dvou detech uz neni malinka zadna bigsmilebigsmilebigsmile O to vetsi je pak i ten napoleonuv syndrom. Uz jsem doma schoval valecky na testo a dalsi nebezpecne zbrane bigsmilebigsmilebigsmile

Jeste prej pomaha zkratit retez,ale ja to zatim nezkousel😁😁😁

mne uz byl zkracen bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kukii (Člen)
24.11.2016 17:32:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:
K.a.s.y.m. psal:
Loser psal:


ver, ze po dvou detech uz neni malinka zadna bigsmilebigsmilebigsmile O to vetsi je pak i ten napoleonuv syndrom. Uz jsem doma schoval valecky na testo a dalsi nebezpecne zbrane bigsmilebigsmilebigsmile

Jeste prej pomaha zkratit retez,ale ja to zatim nezkousel😁😁😁

mne uz byl zkracen bigsmilebigsmilebigsmile

Chlapci máte to nějak špatně nastavené..  U nás je to naopak, vyhanim Rendyho na pivko a on nic bigsmile


Život je boj-mašina je nej!!!
Banditatom (Člen)
24.11.2016 17:57:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kukii psal:
Loser psal:
K.a.s.y.m. psal:


Jeste prej pomaha zkratit retez,ale ja to zatim nezkousel😁😁😁

mne uz byl zkracen bigsmilebigsmilebigsmile

Chlapci máte to nějak špatně nastavené..  U nás je to naopak, vyhanim Rendyho na pivko a on nic bigsmile

Nevymenime si partnery?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr