Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 (Člen)
21.01.2015 14:53:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ano, protože nic není zadarmo idontknow


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2015 15:01:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

vikecovi: chápu správně, že 2/3 rozpočtu na kanalizaci dostat a 1/3 si sehnat sám je špatně?

takhle to asi nemyslel.problém je v tom ze musíš zaplatit vše a po ukončeno projektu dostaneš zpět dvě třetiny.navíc to většinou ani nelze udělat pomocí vlastních zdrojů protože musíš udělat výběrové řízení protože to dotace vyžaduje.Vyhraje to nejlevnější firma a v průběhu se vyskytnou problémy takže cena je většinou úplně jinde. Navíc vyřízení dotace taky neni zrovna sranda. Takže se na většinou radši vyserou...a tohle bohužel nemám ze své hlavy..takhle to skutečně je.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
21.01.2015 15:02:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

na picu je spis to, ze se stavi veci, ktery nikdo nepotrebuje (jen kvuli tomu, aby se vycerpaly dotace) misto toho, aby se ty prachy pouzili na veci, ktery jsou opravdu potreba.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
VikecB12 (Člen)
21.01.2015 15:03:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:

vikecovi: chápu správně, že 2/3 rozpočtu na kanalizaci dostat a 1/3 si sehnat sám je špatně?

Netvrdím že je to špatně,jen na to ta obec nikdy tu jednu čtvrtinu nesežene,protože ten příjem nemá. A sme zase na začátku,u těch altánků a jinejch kravin,kde nemusí dat ani to jednu třetinu. Takže na tohle peníze sou a na to,aby tu kanalizaci zatáhli celou už né? Navíc ta obec ju nechce,chce ju po nich EUidontknow
Sere mě to,že se na jednu stranu mrhá prostředkama a na druhou stranu na nich sedí jak žaba na pramenuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
21.01.2015 22:43:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Hezky popsaný..bad

Taky si řikám, že ti lidi(politici) nemůžou bejt tak blbý sami od sebe..viz. Švédsko a jejich sluníčkování..sick

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/a … mem-355142


PURE NAKED BIKE!
Fresh Man (Člen)
22.01.2015 11:05:30
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

proč by nekdo nekomu dával neco zadarmo ??? nebo na to přidával peníze ze svýho ???
asi blbost ne???


Bandit pičo
Francouz (Člen)
22.01.2015 11:17:27
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Tak co jsou dotace, to jsou prachy co se posilaj do Bruselu a z Bruselu je zase posilaj zpet na tu kanalizaci kterou milostive schvali, zamestna se tim hromada byrokracie a cast penez se po ceste ztrati, korupce si v tom skvele lebedi. A nejsou to jen dotace, dalsi picoviny kteryma nas oblazujou, veci co se nejak jmenovaly uz se musi jmenovat jinak, zarovky zakazany, ted vysavace, u aut se prebijeji emisni limity jak licitovani u karet, 10% do roku 2012, 20% do roku 2014, 30% do roku 2016, blazinec, a hromada dalsich veci na ktery si ani ted nevzpomenu. To se neda uz napravit, armada darmozroutu v Bruselu se nikdy nezmeni, nic uzitecnyho z nich nevypadlo a uz nevypadne, je treba je shodit z toho ruzovyho oblacku nejlepe na dlazbu, a nejlepe rozpadem EU, ktera nic dobryho nebuduje, zije se jen z minulosti, a ozivit organizaci EFTA, ktera resi volny obchod a volny pohyb osob, a ekonomiku si jede kazdy stat za sebe.

K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2015 12:30:24
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

jo jo kdo hlasoval v referendu pro unii se může chytit za hlavu  smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
22.01.2015 12:57:40
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Francous, kdyby tu bylo tlačítko Like jako na Xichtbooku tak by ho asi zmáčk, bo naprosto souhlasím.

Dotace jsou z 95% největší zlo co jde vymyslet. Někde jsem slyšel přirovnání, že je to jako by sis dělal sám sobě transfuzi krve z pravé ruky do levé a cestou litr vylil na podlahu.

K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2015 13:25:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

jo jo názornej příklad jsou dotace na kotle..za 60000 ti prodaj kotel za 20000 a 2/3 ti přidají na dotacích smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
22.01.2015 14:21:45
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

jo jo názornej příklad jsou dotace na kotle..za 60000 ti prodaj kotel za 20000 a 2/3 ti přidají na dotacích smile1

a ještě jako pýtscha utratíš několik tisíc za papírování, hodnotící zprávy, uplácení uředníka a jiné sračky.

kdo máte chuť a čas mrkněte na tohle, zde je ta zrůdnost dotací vysvětlena celkem pěkně
http://www.novaustava.cz/clanky/proc-ev … tace-skodi

...

tachec (Člen)
22.01.2015 14:53:35
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
osiris (Člen)
22.01.2015 15:05:08
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

zzzmrzlinar psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo jo názornej příklad jsou dotace na kotle..za 60000 ti prodaj kotel za 20000 a 2/3 ti přidají na dotacích smile1

a ještě jako pýtscha utratíš několik tisíc za papírování, hodnotící zprávy, uplácení uředníka a jiné sračky.

kdo máte chuť a čas mrkněte na tohle, zde je ta zrůdnost dotací vysvětlena celkem pěkně
http://www.novaustava.cz/clanky/proc-ev … e-skodi...

...tak taky příklad, jste snad natolik dospělí abyste si dokázali zvážit jestli "na to mám" nebo budu mít (budu chtít mít) a když si uvědomím, že na to nemám, případně se nebudeš chtít otáčet tolik, abys na splátky počáteční investice, která se ti ze 2/3 vrátí, vydělal, tak si např. ten kotel nekupujte smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
22.01.2015 18:13:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:
zzzmrzlinar psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo jo názornej příklad jsou dotace na kotle..za 60000 ti prodaj kotel za 20000 a 2/3 ti přidají na dotacích smile1

a ještě jako pýtscha utratíš několik tisíc za papírování, hodnotící zprávy, uplácení uředníka a jiné sračky.

kdo máte chuť a čas mrkněte na tohle, zde je ta zrůdnost dotací vysvětlena celkem pěkně
http://www.novaustava.cz/clanky/proc-ev … e-skodi...

...tak taky příklad, jste snad natolik dospělí abyste si dokázali zvážit jestli "na to mám" nebo budu mít (budu chtít mít) a když si uvědomím, že na to nemám, případně se nebudeš chtít otáčet tolik, abys na splátky počáteční investice, která se ti ze 2/3 vrátí, vydělal, tak si např. ten kotel nekupujte smile1

No jo,to je hezký,ale taky se na to musíš podívat pohledem reálným a vidět,že se tím přidělováním dotací veřejně rozkrádají peníze,který sou na to určený a efektivita jejich využití je totálně ve sračkách. To že tohle není vina jen eu je mě jasný,ale kdyby nebyl nastaven systém takhle,tak se to nebude rozkrádat formou předražení fšeho v řádech stovek procent.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2015 18:25:11
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

osiris psal:
zzzmrzlinar psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo jo názornej příklad jsou dotace na kotle..za 60000 ti prodaj kotel za 20000 a 2/3 ti přidají na dotacích smile1

a ještě jako pýtscha utratíš několik tisíc za papírování, hodnotící zprávy, uplácení uředníka a jiné sračky.

kdo máte chuť a čas mrkněte na tohle, zde je ta zrůdnost dotací vysvětlena celkem pěkně
http://www.novaustava.cz/clanky/proc-ev … e-skodi...

...tak taky příklad, jste snad natolik dospělí abyste si dokázali zvážit jestli "na to mám" nebo budu mít (budu chtít mít) a když si uvědomím, že na to nemám, případně se nebudeš chtít otáčet tolik, abys na splátky počáteční investice, která se ti ze 2/3 vrátí, vydělal, tak si např. ten kotel nekupujte smile1

já bych samozřejmně takovou píčovinu neudělal bo malou násobilku a google ovládám,ale je dost lidí který tohle prostě neviděj a jdou slepě za slevou.
Já si radši vzal hypotéku na 25 let a postavil si novej barák kde skoro netopimbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
22.01.2015 18:37:11
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:

Ohledne volneho cestovani a pracovani v zahranici neni treba zustavat v EU. Vse se da prece zaridit dodatecnejma samostatnejma smlouvama. I pred vstupem do EU u nas mohli slovaci klidne pracovat a bezplatne studovat. Nejakej pojebanej Erasmus taky fungoval. Kdyz se chce ....

Myslis, ze se nekomu chce znova projednavat a dohadovat bilateralni smlouvy ve vsech oblastech se vsema 26 clenama EU?

zzzmrzlinar psal:

jenom bych chtěl říct, že EU opravdu není potřeba k tomu, abychom znovu nemuseli stát hodiny na hranicích.

Shengen opravdu nevyzaduje clenstvi v EU, ale taky neni nikde receno, ze nam po vystoupeni z EU automaticky zustane. Stejne tak clenstvi v EHP. Tam by zalezelo co by se vyjednalo a to, ze nase vyjednavaci pozice neni nijak silna snad nemusim zduraznovat.
Kdyz budeme v EHS a ne v EU, tak stejne budeme muset prijmout legislativu EU v naproste vetsine podminek pro vyrobu, obchod a sluzby. Takze to, ze nam pak EU nebude moct nic diktovat je trochu alibismus. A ze je tu jako alternativa EFTA? Myslite, ze nas do ni prijmou potom co jsme si rozmysleli to clenstvi v EHS? Co jim rekneme jako duvod? Ze nechceme diktat EU? Vzdyt kdyz budes chtit prodavat v EU, tak ty podminky budes muset stejne splnit. Jedinej rozdil bude, ze nebudeme mit moznost do techto podminek kecat. Ne ze bychom ted byli nejakou vlivnou silou, ale muze se toho chytit treba Polsko, Slovensko a Madarsko (Visegradska 4) a pak uz je ta vyjednavaci sila vetsi.
I to tady nekolikrate opevovane Norsko ma svoji legislativu ze 75% srovnanou s legislativou EU.
Prijde mi, ze od toho cekate ze se zacne vsechno manit k lepsimu, protoze uz nam nikdo nebude nic diktovat. Ja myslim, ze by to bylo to same, jen uz do toho nebudeme moct kecat my.

VikecB12 psal:

Já sem jezdil přez hranice kdyš sme nebyli v EU a šlo to, a zrovna zavedením šengenu se pro mě lautr nic nezměnilo,pořád mě staví při každé cestě do německa,jen né na čáře,ale 150metrů za ní v první dědině(Hora sv. Šeb) a šacujou mě jako nějakýho fšiváka.

Taky Te zastavi a nechaj 12 hodin cekat nez na Tebe prijde rada?

VikecB12 psal:

Ondráš: Ty děláš,jako by se před vstupem do EU nemohlo cestovatidontknow Pokud vím,tak sme do EU nevstoupili v roce 89... Takže celou tu dobu lidi nějak strádali?

Nerekl jsem, ze jsme nemohli cestovat, jen ze je to ted jednodussi.
Stejne tak zdravotni pojisteni... Treba si duchodce Houska smile1 usmysli, ze bude na duchod ve Spanelsku. Bez EU by si jako duchodce musel platit ve Spanelsku zdravotni pojisteni. Takhle jen vyplni formular S1 a bude mit ve Spanelsku plnou peci (kterou bude jako duchodce potrebovatevil) a ne jen neodkladnou.smokin
Jasny. Tohle je jen pro malou skupinku lidi, ale verim, ze Houska by nebyl jediny kdo by toho z mistnich vyuzil.

VikecB12 psal:

A k té kanalizaci na chalupě: Samozřejmě že se o dotaci pokoušeli,jenže jedna z podmínek je,že si obec zaplatí (a teď nevím přesně) třetinu,nebo polovinu sama a zbytek zatáhne unie,jenže ta obec má rozpočet pul milionu a z toho jaksi nezatáhne lautr nic.
...
Navíc ta obec ju nechce,chce ju po nich EU

Nakladani s odpady pomoci centralni cistirny odpadnich vod je pokud vim povinne pro obce s vice jak 2000 EO (ekvivalentnich obyvatel). Ostatni obce muzou pouzit decentralizovanou likvidaci.
Nerikej mi, ze obec s 2000 EO ma rozpocet 0.5 milionu. Tolik ma rozpocet nejmensi obec v republice (Vysoka Lhota - 17 obyvatel). Pokud by byl rozpocet fakt pul milionu, tak bude velikost obce +/- stejna a cisticku pro 20 lidi koupis v Mountfieldu (s trochou nadsazky).
Muzes prosim alespon rict o jakou obec se jedna?

A kdyz ta obec neni schopna postavit kanalizaci ani s prispenim EU, tak myslis, ze po vystoupeni z EU se ty penize najdou? Jedine co se zmeni, ze ty altany uz nikdo neopravi a vy budto budete misto stocneho ty septiky vyvazet hovnocucem a nebo poustet do potoka.
Ty jsi napred.good Ty uz pumpu na mocku mas.bigsmile

zzzmrzlinar psal:

kdo máte chuť a čas mrkněte na tohle, zde je ta zrůdnost dotací vysvětlena celkem pěkně
http://www.novaustava.cz/clanky/proc-ev … tace-skodi

Souhlas s Osirisem. Nerikej, ze ty by ses choval jako ten otec v prikladu a poslal svoji rodinu do dluhu (osobniho bankrotu) jen proto, ze by ti nekdo nabizel, ze ti na neco prispeje. Myslim, ze i ty znas to porekadlo, ze kdo chce opici, musis mit i na banany.

Tahle debata bude nekonecna.

Loser psal:

a ja si myslim, ze se vrti psem, aby se zamaskovalo neco, co se nam urcite nebude libit vic nez nejakej islam.

EU si myslim padne a stejne tak i Euro (z cehoz vidim, ze tady bude mit spousta lidi radost) a asi se s nejvetsi pravdepodobnosti dostane do popredi TAFTA (nebo nejaka jeji nastupnicka organizace), ale vzhledem k tomu, ze tomu bude vladnout USA, tak cele Evrope nebude diktovat Brusel, ale Washington. Nebude Euro, ale neco jako EuroDolar ktery nam vnuti FED. ECB bude maximalne pobockou FEDu.
Jo... Zlata EU... To byly casy.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
22.01.2015 18:46:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:

Já si radši vzal hypotéku na 25 let a postavil si novej barák kde skoro netopimbigsmile

Vikecu... On ma hypoteku... Vynadej mu jakej je to blbec, ze se zadluzil na 25 let. smile1

VikecB12 psal:

To že tohle není vina jen eu je mě jasný,ale kdyby nebyl nastaven systém takhle,tak se to nebude rozkrádat formou předražení fšeho v řádech stovek procent.

Zajimave je, ze stejny system je i v ostatnich statech EU... A v prvni desitce zemi s nejnizsi korupci je 5 statu EU (http://goo.gl/LhByTg).
Jsi si opravdu jisty, ze je to chyba systemu?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
22.01.2015 19:45:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Běžte do řiti nebo mi dejte jednou větou co řešítesurprised


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
22.01.2015 19:53:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
K.a.s.y.m. psal:

Já si radši vzal hypotéku na 25 let a postavil si novej barák kde skoro netopimbigsmile

Vikecu... On ma hypoteku... Vynadej mu jakej je to blbec, ze se zadluzil na 25 let. smile1
Ale kdeže,von platí něco,co bude jednou jeho. Blbec je ten,kdo platí za to,co jeho nikdy nebude...

VikecB12 psal:

To že tohle není vina jen eu je mě jasný,ale kdyby nebyl nastaven systém takhle,tak se to nebude rozkrádat formou předražení fšeho v řádech stovek procent.

Zajimave je, ze stejny system je i v ostatnich statech EU... A v prvni desitce zemi s nejnizsi korupci je 5 statu EU (http://goo.gl/LhByTg).
Jsi si opravdu jisty, ze je to chyba systemu?

goodgoodgood jak to napíše pravdoláskařská organizace,tak to musí byt přece naprostá pravda,vubec nepadá v uvahu,aby třeba někdo kecalcool
bigsmilebigsmilebigsmile
Podívej se,z čeho čerpáš,samá oficiální informace vládnoucí třídy,tedy vždy v pozitivním duchugood Komunisti taky nikdy oficiálně nezveřejnili že někde něco schází,nebo že na něco nebude a jak to dopadlo...
Máš pravdu,tohle nikam nepovede,ty seš zarytě prounijní,já zarytě proti.
Jen mě zajímá,kde bereš sílu ráno vstát a jít se podílet na něčem,o čem sám víš že nemá budoucnost. Prošlapávání slepejch uliček se tomu tušímříkáidontknow
Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
22.01.2015 20:12:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Běžte do řiti nebo mi dejte jednou větou co řešítesurprised

...začíná to bejt vobsáhlýbigsmile


...a bude hůř!
Libor nx (Člen)
22.01.2015 20:19:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile

Se toho důchodu stejně nedožijemidontknowale jako výhoda EU to není špatný.goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2015 20:39:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile

Se toho důchodu stejně nedožijemidontknowale jako výhoda EU to není špatný.goodbigsmile

no já spíš vidim důchod někde v asii u moře(nemyslim moravu a nádrž Nové mlýny)  a v dřevěný chýši kde mi těch 250E bude stačit na jídlo a kurvy bo bydlení topení a vodu nebudu muset řešit když je tam celej rok teplo bigsmile.. a pohřeb bude probíhat hozenim do moře bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
22.01.2015 21:15:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:
Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile

Se toho důchodu stejně nedožijemidontknowale jako výhoda EU to není špatný.goodbigsmile

no já spíš vidim důchod někde v asii u moře(nemyslim moravu a nádrž Nové mlýny)  a v dřevěný chýši kde mi těch 250E bude stačit na jídlo a kurvy bo bydlení topení a vodu nebudu muset řešit když je tam celej rok teplo bigsmile.. a pohřeb bude probíhat hozenim do moře bigsmile

asi si přidám něco na důchodový spoření,abych si užil trochu luxusu.goodbigsmile

hans (Člen)
22.01.2015 21:36:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Běžte do řiti nebo mi dejte jednou větou co řešítesurprised

EU - na hovno či s láskou??


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Luk (Člen)
22.01.2015 21:42:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráši, don Quijote je proti tobě línej vandrákbigsmile
respektgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
SLUGI (Člen)
22.01.2015 21:52:46
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

K.a.s.y.m. psal:
Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile

Se toho důchodu stejně nedožijemidontknowale jako výhoda EU to není špatný.goodbigsmile

no já spíš vidim důchod někde v asii u moře(nemyslim moravu a nádrž Nové mlýny)  a v dřevěný chýši kde mi těch 250E bude stačit na jídlo a kurvy bo bydlení topení a vodu nebudu muset řešit když je tam celej rok teplo bigsmile.. a pohřeb bude probíhat hozenim do moře bigsmile

... to bych bral  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Meloun (Člen)
22.01.2015 22:20:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Do piče s celou EU! V životě jsem byl jen v Kudowa zdrój, kousek v německu, chorvatsku a pravidelně jezdim do Vizovic..a víc vidět nepotřebuju..bigsmile

Já bych si i zaválčil klidně..ale co dcera??surprised Král takovej hovňousek, královna vobluda a takový hezký stvoření..surprisedbigsmile Jestli dovede domu akbara, tak pujdou voba - to je vražda ze cti..to tu budem za chvíli mít..surprised

..a na Pattaye už jsou děvky vomšelý a drahý..prej kolem 20 americkejch peněz..kam se vodjebat jinam?help

Furt EU a nejčastějc teď u nás objednávaj japonci..chudým to jde lodí cca 2 měsíce..bohatý to chtěj letecky..a to nejsou v EU!!surprised


PURE NAKED BIKE!
Francouz (Člen)
22.01.2015 22:26:54
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráši, tak neda se predpokladat, ze EU se slozi vystoupenim pidizemicky jako jsme my. My se zas pridame az naposled jako obvyklebigsmile
Ale treba ta Anglie by mohla byt pro nas nadeje, ja kdyz jsem tam zil, tak se tam 3 mesice jak u blbych denodenne resilo prejmenovani zmrzliny - ice cream, ice je led, ale zmrzlina je z mlikaass  Jeste predtim jak muzou byt zahnuty banany, a jeste predtim ta zalezitost s nemoci silenych krav, kdy jim EU naridila vymlatit chovy, a bylo to jen politikareni a co kde protlacila nejaka loby, tahle nemoc u krav se totiz vyskytovala odjakziva, stary sedlaci ji rikali zbejcila krava, a ted z toho politici udelali problem a resili to uplne obskurnim zpusobem. K tomu anglanum naridili metrickou soustavu, coz je asi dobre v ramci sjednoceni, ale jim se pochopitelne nelibilo, ze jim to kua nekdo narizuje z nejakyho Bruselu. A tyhle veci jsou asi zaklad, proc je Anglie tak skepticka.
Dejme tomu, ze Anglie vystoupi, vim co udelaj v Bruselu, reknou ze to stejne neni evropsky kontinent, ale jen ostrov u Evropy a pojedem dal z kopce. Ale muze to byt prvni vlastovka a muzou se pridat dalsi, protoze vsude roste nasranost na stejny absurdity jako v ty Anglii, a EU vesele priklada pod kotel dalsi picoviny odtrzeny od reality.

Francouz (Člen)
22.01.2015 22:37:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Jo a jeste dodatek k tomu ze nam bude vladnout USA, ja myslim ze ted to tak prave je, ze amici maj pod palcem EU, pekne vsechny staty pohromade. Takze z blata pod okap. USA pry maji hruzu, ze se Nemecko skamaradi s Ruskem, proto se je snazi rozesirat, coz se jim s pomoci Merklovy dari. A Nemecko je fakticky sef EU.

Ondráš (Člen)
23.01.2015 01:51:30
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

goodgoodgood jak to napíše pravdoláskařská organizace,tak to musí byt přece naprostá pravda,vubec nepadá v uvahu,aby třeba někdo kecalcool
bigsmilebigsmilebigsmile
Podívej se,z čeho čerpáš,samá oficiální informace vládnoucí třídy,tedy vždy v pozitivním duchugood Komunisti taky nikdy oficiálně nezveřejnili že někde něco schází,nebo že na něco nebude a jak to dopadlo...

Zkus místo prázdných a nic neříkajících výkřiků o hanbě a podvodech sehnat důvěryhodnější data. Mile rád si je přečtu.good

VikecB12 psal:

Jen mě zajímá,kde bereš sílu ráno vstát a jít se podílet na něčem,o čem sám víš že nemá budoucnost. Prošlapávání slepejch uliček se tomu tušímříkáidontknow

To je ten rozdil mezi tebou a mnou. Ty tu vedeš boj s větrnejma mlýnama, hledáš furt věci na který bys nadával, hledal někoho kdo za může...
Já si hledám věci, který mě udělaj dobře a tyhle sračky mě nějak moc netrápí. Já vím, že s tím nic neudělám a ani dělat nechci. Našel jsem si na tom to dobrý a snažím se to využívat. Ty tomu říkáš být ovce ve stádě, ale člověk je stádní tvor. Už jsem to zde jednou zminil, že ne všechno co EU přinesla je dobrý, ale něco jo.
Vidíš co tě to stojí nervů ze kterejch budeš mít max. tak žaludeční vředy... A přitom ten boj je marnej, protože nikdo z vás co tu nadáváte se nikdy nezvedne aby pro to mimo nadávání něco udělal. Vím, že Gore je v zastupitelstvu a kakáč byl(je) nějaký velký zvíře v ČSSD... Je tu snad ještě někdo?help Byl bych rád, kdybych se v tomhle mém vyjádření zmejlil. Byl by to alespoň znak toho, že vám to není úplně lhostejné.good
Z mého pohledu se já divím vám, že se kvůli tomu nervujete, když pro to nejste sami ochotný nic udělat. Beru to, že nadávání na cokoliv je českej národní sport, ale jestli ti to fakt tak vadí, tak pro to něco udělej ať se s tím nemusíš nervovat. Cokoliv. Kandiduj do obecního zastupitelstva, založ politickou stranu která si to dá za cíl, nebo se staň alespoň členem nějaké takové strany a posílej jí členské příspěvky... 

VikecB12 psal:

Ale je fakt,že zástupy českejch důchotců ti asi zatleskají,při vidině důchodu ve špáňu s českým duchodem 250éček to bude vodvaz jako krávabigsmile

Tohle bohužel neplatí pro současné důchodce... Nikdy se nezavděčíš všem.
Proto jsem taky uvedl Housku...
Ale tobě je 32. Do penze půjdeš v nějakejch 68. To je za 36 let.
Odhad je, že v roce 2050 bude průměrný věk dožití 79 let (u chlapů). Takže si důchodu budeš užívat nějakých 10 let.
Průměrné zhodnocení penzijních fondů jsou nějaká 3% (konzervativní fond opírající se o výnosy ze státních dluhopisů + státní dotace a výnosy z těch dotací).
Pokud si od teď budeš spořit 600 měsíčně (což je řekněme 20 piv), budeš mít v důchodu 0,5 mil. Když budeš dávat 1000, tak budeš mít 900 tis. Odhadovaných 10 let v důchodu, tak to máš cca 90 tis na rok.

Tady jsem ti našel ve Španělsku něco za €200/měsíc s garáží která má 100 čtverečních metrů, takže bude dost místa na všechny ty pumpy na močku. I se sajdou. smokin
http://www.kyero.com/property/2721627-c … et-zurgena
Řekněme, že to i s nějakejma poplatkama bude €270 (odhaduji)... To máš ročně těch cca 90 tis, takže máš na 10 let vystaráno. Budeš pronajímat barák na Moravě, takže budeš mít další peníze k důchodu.
Nebude to sice kdo ví jaký terno, ale vyžít se z toho myslím bude dát. A až tam budeš dělat bečku, tak pamatuj, že šunka z iberijských prasat...cool To je delikatesa.good

O tom jak se budeš mít rozhoduješ jen a jen ty. Když se budeš chtít mít špatně, budeš se mít špatně. Když se budeš chtít mít dobře, budeš se mít dobře.good
Řekněme, že ty výpočty který jsem tu uvedl jsou optimistické, ale nikoliv utopistické, takže když fakt někdo (našeho, ale možná i něco staršího věku) bude chtít, tak si myslím, že to není nereálné.

Vidíš že se na to co jsem psal ozvalo pár lidí... Kolik z nich vědělo, že je možný si takovým způsobem přeúčtovat zdravotní péči...? Možná kdyby ses místo nadávání trochu pídil, tak bys třeba taky něco pěkného našel.good

BTW. Dlužíš mi furt tu vesnici...smokin

2 Francouz: Nezlob se na mě, ale srovnávat UK, která má svůj vlastní Commonwealth a nás malou bezvýznamnou zemi...help
Mě to přijde stejný jako srovnávat nás se Švýcarskem. Anglie byla vždycky na sebe hrdá... Náš národ... Nejdřív Habsburkové, pak Němci, pak Rusové a všichni si nás podrobili bez boje... Ani ta bitva na Bílé hoře nebyla moc bitva... V Anglii by se to nestalo. A z podobného důvodu se s nima myslím nemůžeme moc srovnávat.

Francouz psal:

Jo a jeste dodatek k tomu ze nam bude vladnout USA, ja myslim ze ted to tak prave je, ze amici maj pod palcem EU, pekne vsechny staty pohromade. Takze z blata pod okap. USA pry maji hruzu, ze se Nemecko skamaradi s Ruskem, proto se je snazi rozesirat, coz se jim s pomoci Merklovy dari. A Nemecko je fakticky sef EU.

Ale furt je ta vláda jen jaksi zákulisní... Takže je to o tom jaký na koho najdou kompromitující materiály. V momentě, kdy budou mít pod palcem měnu a tím pádem i ekonomiku, lidi očipovaný, tak se nebudou muset snažit někoho uplácet nebo nějak vydírat, ale můžou sami nařizovat a nikdo jim v tom nezabrání.help

A ještě něco. Pro všechny. Mě je to celkem jedno jestli budeme v EU nebo ne. Já se o sebe postarám i když ČR v EU nebude. Jen když v EU je, tak jsou některé věci pro mě jednodušší. Kdyby teda nedej Bože k tomu, že ČR vystoupí z EU došlo, tak úplně nadšenej z toho nebudu, ale věšet se kvůli tomu taky nebudu a ani případné uštěpačné poznámky na moje prounijní zaměření mě nevyvedou z klidu. Můj život nestojí a nepadá s Unií. smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
gore (Člen)
23.01.2015 07:11:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

Vím, že Gore je v zastupitelstvu

...a v městské radě:cool   :bigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
PALOUS (Člen)
23.01.2015 07:37:37
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

gore psal:
Ondráš psal:

Vím, že Gore je v zastupitelstvu

...a v městské radě:cool   :bigsmilebigsmile

A v radě pro boj s kriminalitou, páč dnes ty mladý to jsou samé drogy bigsmile


Jebat motorky :-)
Billy (Člen)
23.01.2015 08:25:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Meloun psal:

Do piče s celou EU! V životě jsem byl jen v Kudowa zdrój, kousek v německu, chorvatsku a pravidelně jezdim do Vizovic..a víc vidět nepotřebuju..bigsmile

Já bych si i zaválčil klidně..ale co dcera??surprised Král takovej hovňousek, královna vobluda a takový hezký stvoření..surprisedbigsmile Jestli dovede domu akbara, tak pujdou voba - to je vražda ze cti..to tu budem za chvíli mít..surprised

..a na Pattaye už jsou děvky vomšelý a drahý..prej kolem 20 americkejch peněz..kam se vodjebat jinam?help
V Equadoru jsou prej devky porad za skorozadarmo good, kontakt by taky byl good bigsmile
Furt EU a nejčastějc teď u nás objednávaj japonci..chudým to jde lodí cca 2 měsíce..bohatý to chtěj letecky..a to nejsou v EU!!surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Loser (Administrator)
23.01.2015 09:02:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

ja jen tak pro zajimavost .... kdyby si to chtel nekdo precist

https://zridkavesely.net/MyWeb/www/EU/j … t-z-eu.pdf

jinak teda, Ondrasi, bojujes zdatne a docela me prekvapuje tvuj postoj. Ja si vzdycky myslel, ze jsi na "nasi" strane bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Libor nx (Člen)
23.01.2015 09:07:23
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

goodgoodbigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/132_img_732085914318736.jpeg
Borák (Člen)
23.01.2015 09:36:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kakáče bych nezminoval ..no nejni zvire.to je trubka bez nazoru


...nikdo nevojebe Ježíše...
Drakoxxl (Člen)
23.01.2015 09:38:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kdyby chtěl někdo ušetřit ve stáří za bydlení. bigsmile
http://reality.bazos.cz/inzerat/4183081 … plochy.php


Lepší někdy, než nikdy.
Francouz (Člen)
23.01.2015 10:00:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondrasi nezlob se na me ty, ale ja nas vubec s Anglii nesrovnaval. Mluvil jsem o tom, co by mohlo zahejbat s rozpadem EU.
A krome Anglie to muze byt treba Recko jako dalsi, nebo mozna i prvni exit, a ja bych se rekum ani trochu nedivil. A to co je dnes Recko, to je jen predvoj vsech problemu, protoze cela vypecena EU jede na dluh kterej se driv nebo pozdeji bude muset nejak splacet, a jsou tu dalsi zeme, ktere uz ke krachu nemaji daleko, jako treba Spanelsko, kde maj spoustu jeste hezcich prikladu jak fungujou EU dotace, viz to mezinarodni letiste co si postavili nekde na uzemi nikoho, privedli k tomu i dalnicni privadec ale nikdo tam nelita a nikdo tam nezije.
A kdo evropskym zemim pujcuje? Jsou to prave duchodovy fondy, ktere staty zridily aby bankeri meli s cim handlovat, a neni to nic jinyho nez tunel na lidi kterej s neschopnosti statu splacet sve pohledavky vezme za sve, a jestli Vikec zadny duchodovy pojisteni nema tak se mu vubec nedivim, protoze v duchodu si za svych 0,5 mio co si setril cely zivot bude moct diky inflaci koupit treba jen 10 rohliku.

Libor nx (Člen)
23.01.2015 10:29:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Drakoxxl psal:

Kdyby chtěl někdo ušetřit ve stáří za bydlení. bigsmile
http://reality.bazos.cz/inzerat/4183081 … plochy.php

Z tohodle budou stavět tábory pro důchodce,protože už nás nebudou mít kam dávat.idontknowhelp

Kelly01 (Člen)
23.01.2015 10:48:57
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

A je to pro celek tucet gerontůgood


God Save The Queen!
Fresh Man (Člen)
23.01.2015 10:54:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … -soud.html

a todle by taky mohla řešit EU - ta banda darmožroutů v bruselskym parlamentu..


Bandit pičo
Terez(k)a (Člen)
23.01.2015 11:10:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man psal:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/359586-muzi-maji-pravo-doma-mocit-vstoje-rozhodl-nemecky-soud.html

a todle by taky mohla řešit EU - ta banda darmožroutů v bruselskym parlamentu..

To jsem četla ráno a docela mě to nejdřív pobavilo. Kdo jim to tam proboha poslal, jakejma píčovinama se zabejvaj.? Co takhle zákon, že ženský musej čůrat vestoje? bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
23.01.2015 13:11:01
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Terez(k)a psal:
Fresh Man psal:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/359586-muzi-maji-pravo-doma-mocit-vstoje-rozhodl-nemecky-soud.html

a todle by taky mohla řešit EU - ta banda darmožroutů v bruselskym parlamentu..

To jsem četla ráno a docela mě to nejdřív pobavilo. Kdo jim to tam proboha poslal, jakejma píčovinama se zabejvaj.? Co takhle zákon, že ženský musej čůrat vestoje? bigsmile

naprostej souhlas, okamžitě zahájit kampaň na to aby ženský scali vestoje, ale jako vopravdicky, ne že budou šidit čurokapem, nebo podobnejma věcma

http://www.curokap.cz/

...

zzzmrzlinar (Člen)
23.01.2015 13:27:36
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

a je to ho i víc
http://www.vestoje.cz/index.php?route=product/special

a co vymyslet opačnou pomůcku pro chlapy. Jakože zůstaneš stát, ale aby i ti s mizernou muškou nescali vedle by si na šulina nasadili půlmetrovou hadici (ti šťastnější i kratší), která by svedla proud odpadní tekutiny (chcanek) přímo do mísy. Tím by u mizerných mířičů nedocházelo k poškození mramorových dlaždic. Zkusím si ten nápad nechat patentovat. good

K.a.s.y.m. (Člen)
23.01.2015 14:07:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

už aby bylo teplo a začali jste řešit jiný píčoviny smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
23.01.2015 14:12:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Vole, ale ty cenysurprised

Když si sroluje časák má to stejný a nemusí to sebou tahatsmokin


God Save The Queen!
Loser (Administrator)
23.01.2015 14:29:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Vole, ale ty cenysurprised

Když si sroluje časák má to stejný a nemusí to sebou tahatsmokin

zas musi ale tahat casak bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
WenzelB6 (Člen)
23.01.2015 14:45:49
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Vole, ale ty cenysurprised

Když si sroluje časák má to stejný a nemusí to sebou tahatsmokin

při čtení se to nepěkně krabatíbigsmile

Ondráš (Člen)
23.01.2015 15:02:59
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Vole, ale ty cenysurprised

Když si sroluje časák má to stejný a nemusí to sebou tahatsmokin

Kdyz se nauci chcat, tak aby to teklo po noze, tak zadny casak nepotrebuje. Maximalne vonavku, ale tu sebou stejne nosi.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
23.01.2015 15:47:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Kelly01 psal:

Vole, ale ty cenysurprised

Když si sroluje časák má to stejný a nemusí to sebou tahatsmokin

Kdyz se nauci chcat, tak aby to teklo po noze, tak zadny casak nepotrebuje. Maximalne vonavku, ale tu sebou stejne nosi.smokin

hele Ondráši, pochcaný ženský s pochcanejm nohama?, nepleteš si to zase s pornem, toho je taky plnej internet bigsmile

Ondráš (Člen)
23.01.2015 15:53:20
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

zzzmrzlinar psal:

hele Ondráši, pochcaný ženský s pochcanejm nohama?, nepleteš si to zase s pornem, toho je taky plnej internet bigsmile

Skoda papiru, setrime lesy.smokin
A dneska je to v mode byt v souladu se prirodou... Hlavne u intelektualek s bobrem vysedavajicich v cajovnach debatujice nad nikdy neotevrenejma skriptama z filozoficke fakulty kde studuji sociologii.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
23.01.2015 15:59:02
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

jo a to porno ta skvělá EU taky brzo zakáže, s tím počítej. Možná, že s tím přijde už naše "eurocifršpionka" Jourová, bo to znerovnoprávňuje ženy. Max, že by sme se pak čuměli na výhradně chlapporno, ale to za sebe řeknu že by mě fakt tak moc nebavilo bigsmile

Loser (Administrator)
23.01.2015 16:06:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

zzzmrzlinar psal:

jo a to porno ta skvělá EU taky brzo zakáže, s tím počítej. Možná, že s tím přijde už naše "eurocifršpionka" Jourová, bo to znerovnoprávňuje ženy. Max, že by sme se pak čuměli na výhradně chlapporno, ale to za sebe řeknu že by mě fakt tak moc nebavilo bigsmile

neprobehlo nahodou neco takovyho v anglii? Ze aby se deti nedostali na internetu k pornu, tak sibudes muset prvne u nejakyho uradu (mozna jen providera) zazadat o licenci na sledovani porna  a oni ti ho na zaklade te licence pak povoli.
Nejakej takovej blabol asi pred rokem koloval svetem


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
23.01.2015 16:27:23
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

zzzmrzlinar psal:

jo a to porno ta skvělá EU taky brzo zakáže, s tím počítej. Možná, že s tím přijde už naše "eurocifršpionka" Jourová, bo to znerovnoprávňuje ženy. Max, že by sme se pak čuměli na výhradně chlapporno, ale to za sebe řeknu že by mě fakt tak moc nebavilo bigsmile

Myslim, ze zakaz porna je neco proti cemu by lidi fakt povstali, protoze to se tyka vsech. A kdo rika ze ne, tak keca.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
23.01.2015 16:52:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:

ja jen tak pro zajimavost .... kdyby si to chtel nekdo precist

https://zridkavesely.net/MyWeb/www/EU/j … t-z-eu.pdf

jinak teda, Ondrasi, bojujes zdatne a docela me prekvapuje tvuj postoj. Ja si vzdycky myslel, ze jsi na "nasi" strane bigsmile

Na vasi strane baru budu vzdycky pokud Vam nebudu zrovna nalejvat...smokin

Cetl jsem si to skoro cele... Nebudu to tu moc komentovat, preci jen je to 5 let stare a nektere veci se zmenily.
Jako treba to, ze jelikoz pry Svycarsko nema na benziu spotrebni dan budou vsichni jezdit kupovat benzin do Svycarska, protoze to bude levnjsi nez se spotrebni dani v EU. To je tam zmineno nekolikrat a zrovna tohle moc nevychazi.

Dal treba (citace z jeho knihy): " Česká republika má smlouvy, které jí zaručují bezpečnostní garance a volný obchod i po vystoupení z EU. Případná dohoda sepsaná  při vystupování z EU by nicméně mohla zajistit lepší podmínky, než jaké máme beztak  garantované."
...
Česká republika je naštěstí signatářskou zemí dohody o Evropském hospodářském prostoru, která existuje paralelně se  zakládajícími smlouvami o Evropské unii. Jinými slovy, vystoupením z EU zůstává v platnosti členství České republiky v  Evropském hospodářském prostoru, který zajišťuje České republice volný obchodní přístup jak na trhy tří zemí EFTA (bez Švýcarska), tak všech zemí Evropské unie.
...
Může nám Evropská unie dohodu o EHP vypovědět a ztrestat nás tak za vystoupení z EU? Nemůže.


Na Machovych strankach se pak naleza tento text (otazka od Macha na EK):
Zaniká členskému státu vystoupením z Evropské unie i jeho členství v Evropském hospodářském prostoru, nebo je každý členský stát také smluvní stranou Dohody o Evropském hospodářském prostoru a po vystoupení z EU je nadále členem EHP?
Odpoved (Barroso):
Článek 50 Smlouvy o EU stanoví, že v okamžiku, kdy členský stát oznámí svůj záměr vystoupit z Evropské unie, sjedná Unie s tímto státem dohodu „o podmínkách jeho vystoupení, s přihlédnutím k rámci jeho budoucích vztahů s Unií“. Otázka, zda tento stát, pokud si to přeje, může setrvat v rámci Evropského hospodářského prostoru jako stát ESVO, a nikoli jako členský stát EU, by tedy byla součástí těchto jednání. Nicméně taková pokračující účast tohoto státu v EHP by vyžadovala nejen souhlas Unie a jejích členských států, ale také států ESVO.

V ESVO nejsme a taky nemame zadnou jistotu, ze by nas tam vzali. Ze by bylo nemozne setrvat v EHP to neznamena, ale taky tam nikde neni zadna jistota...help

Jeste jedna vec z knihy:
"Kdyby česká ekonomika doháněla německou ekonomiku i nadále stejným tempem jako v uplynulém desetiletí (2000-2010), do deseti let by se hrubý domácí produkt v obou zemích vyrovnal.
Už nebudeme chudší sousedé, průměrný Čech si vydělá stejně jako průměrný Němec, české firmy budou investovat kapitál v Německu, zemi s levnější pracovní silou.

Klaus a Jezek rikali neco podobneho na zacatku 90. let.

Růst ekonomiky je úzce spjat s ekonomickou svobodou. Kde jsou nízké daně, a kde neexistují zbytečná omezení svobody volby, tam reálné výdělky lidí rostou.
"
Aneb Neviditelna ruka trhu se o vsechno postara... To uz tu taky jednou bylo...

Ale celkova myslenka dotahnout CR na status a uroven Svycarska je hezka.good Tu podporuju.good
Nejsem si ale jisty jak by se lidu v CR libil jeho navrh na vyrovnany statni rozpocet. Me se to celkem libi, ale me by se to asi nedotklo.
- Zrusit dotace na stavebni sporeni
- Snizeni rodicovskeho prispevku a prispevku na peci
- Zrusit 9. rocnik skoly (usetri se 12 mld. - ale kolik bude stat to zruseni tam nepise)
- Propusit 20 tis. statnich uredniku (bude nezamestnany urednik levnejsi nez zamestnany urednik?)

Plany to jsou hezke, to jo.help

2 Francouz: EU nevydrzi, to jsem si jist (uz jsem to psal).
A ten duchod... hale... To je vsechno jenom vesteni z koule. Vynosy toho duchodoveho sporeni jsou navazany na ekonomiku, takze inflace by se tam urcitym zpusobem reflektovala. Urcite lepsi mit urok 3 procenta nez si schranovat vsechny penize na beznem ucte, kde je urok 0% a nebo ve strozoku, kde ti splesnivi.
Ja jsem tim spis chtel rict, ze clovek bude mi duchod takovy jaky si ho udela...

Ta jurta se mi libi.good
A kluci indicky tady ve firme rikali, ze v Indii by se s €250/osoba a mesic vyzilo s prehledem.good Doporucuji oblast ktery se rika Goa. Ta je prej pekna.smokin

A na tohle tema uz seru... Radsi se budu bavit o chcani po noze a pornu.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
23.01.2015 17:28:52
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondras: ty ses blazen. Ale jinak koukam, ze jsme v praci placeni zhruba za to samy bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
23.01.2015 17:41:44
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Loser psal:

Ale jinak koukam, ze jsme v praci placeni zhruba za to samy bigsmilebigsmilebigsmile

A to jsem jeste tak poctivej (blbej), ze to tu fakt odsedim (9-17:30).
Indove prijdou v 10, ve 12 jdou na hodinu na obed a v 16 se bali.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
23.01.2015 17:57:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Loser psal:

Ale jinak koukam, ze jsme v praci placeni zhruba za to samy bigsmilebigsmilebigsmile

A to jsem jeste tak poctivej (blbej), ze to tu fakt odsedim (9-17:30).
Indove prijdou v 10, ve 12 jdou na hodinu na obed a v 16 se bali.bigsmile

tak indove jsou uplne jinej level. Na ty my, prachsprosti cehuni, jeste dlouho mit nebudeme bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
23.01.2015 18:50:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Loser psal:

Ale jinak koukam, ze jsme v praci placeni zhruba za to samy bigsmilebigsmilebigsmile

A to jsem jeste tak poctivej (blbej), ze to tu fakt odsedim (9-17:30).
Indove prijdou v 10, ve 12 jdou na hodinu na obed a v 16 se bali.bigsmile

...ze sem se kurva neucil lip, moch sem sedumapul hodiny denne studovat vyhody a nevyhody EU a este za to dostat zaplacenobigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
23.01.2015 19:07:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Klobouk dolů Ondráši good Tvé odpovědi silně naplňují definici "vyčerpávající"goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
24.01.2015 12:47:47
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš:  obec Orlovice... A máš pravdu,hospodaří s cca 3,5mil. Atuším mají nějakejch 380 obyvatel... Mazec byl letošek,kdy dostali 11,5 mil dotaci na vodovod,kterej se sice zhruba zhotovil,ale jaksi nemají vypořádaný papírování kolem vrtu za obcí,takže vodovot není zkolaudovanej,voda neteče a ani není jasný kdy poteče a jestli nebude muset obec dotaci vrátit. Jak to bude v reálu netuším.. 
Nicméně to tam de vod deseti k pěti,není tam praca,novej barak se tam postavi jeden za deset let a kdo nejezdi dělat do Brna,tak je tam jak poustevnikbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
24.01.2015 21:04:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

VikecB12 psal:

Ondráš:  obec Orlovice... A máš pravdu,hospodaří s cca 3,5mil. Atuším mají nějakejch 380 obyvatel... Mazec byl letošek,kdy dostali 11,5 mil dotaci na vodovod,kterej se sice zhruba zhotovil,ale jaksi nemají vypořádaný papírování kolem vrtu za obcí,takže vodovot není zkolaudovanej,voda neteče a ani není jasný kdy poteče a jestli nebude muset obec dotaci vrátit. Jak to bude v reálu netuším.. 
Nicméně to tam de vod deseti k pěti,není tam praca,novej barak se tam postavi jeden za deset let a kdo nejezdi dělat do Brna,tak je tam jak poustevnikbigsmile

Já slíbil, že už se o tom nebudu bavit.
Tak dám jen dokaz a to, že obec hospodaří pěkně a dokonce by mohla občas i víc pustit chlup.good
http://www.rozpocetobce.cz/seznam-obci/593460-orlovice

Ostatní si tam můžou najít i svoji obec.good
http://www.rozpocetobce.cz/


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Terez(k)a (Člen)
26.01.2015 15:34:29
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

no, tak Orlovice jsou na tom dobře... zato Černíny jsou trochu pod čarou... musíme víc jezdit na Vidlák, než nám ho zavřou, protože zrušej silnici, když nebude ani na asfalt a na pouliční osvětlení ..
http://www.rozpocetobce.cz/seznam-obci/534013-cerniny

Terez(k)a (Člen)
26.01.2015 15:36:15
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:

A na tohle tema uz seru... Radsi se budu bavit o chcani po noze a pornu.smokin

v sukni to jde líp smile1 ale pak se lepěj nohy k sobě a lítaj kolem mouchy.... říkala sousedka bigsmile

SLUGI (Člen)
27.01.2015 12:11:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Libor nx (Člen)
28.01.2015 18:20:16
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

yebat (Člen)
31.01.2015 06:22:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

"hodní a milí lidé"

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … dceru.html

dokud se zabíjej mezi sebou, tak hodní a milí opravdu jsou...

Kedar (Člen)
31.01.2015 08:11:47
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

yebat psal:

"hodní a milí lidé"

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … dceru.html

dokud se zabíjej mezi sebou, tak hodní a milí opravdu jsou...

No beru to tak že se to stalo v jejich komunitě holčině bylo 19 takže by mohla začít rodit potenciální členy IS.Tak jen tak dál.


Jinej už nebudu
kratas (Člen)
31.01.2015 11:08:22
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.novinky.cz/domaci/360275-pod … stila.html



to je opravdu neskutečné....takže za to, že se koupu se svou dcerou a spíme spolu v posteli, půjdu asi také sedět...někteří lidi jsou fakt totální maxi  pussypussypussypussypussy


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
31.01.2015 11:12:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kratas psal:

http://www.novinky.cz/domaci/360275-podezreni-ze-otec-zneuziva-dceru-nahlasila-psycholozka-i-kdyz-nic-nezjistila.html



to je opravdu neskutečné....takže za to, že se koupu se svou dcerou a spíme spolu v posteli, půjdu asi také sedět...někteří lidi jsou fakt totální maxi  pussypussypussypussypussy

tak jestli je jí 16 a je k tomu , tak ti to ani nezazlívám bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kratas (Člen)
31.01.2015 12:08:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

2,5 😁


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hans (Člen)
31.01.2015 12:56:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kratas psal:

2,5 😁

Tak to asi na ten kriminal bude smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
kratas (Člen)
31.01.2015 13:19:31
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

... Už si balím pyžamo 😐


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
hlemejzd999 (Člen)
31.01.2015 13:49:39
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kratas psal:

... Už si balím pyžamo 😐

v týdle kategorii si taky nezapomeň přibalit lubrikant bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
31.01.2015 13:50:43
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlemejzd999 psal:
kratas psal:

... Už si balím pyžamo 😐

v týdle kategorii si taky nezapomeň přibalit lubrikant bigsmile

spíš si do prdele narvi písek, abys tam všechny nasral... bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
31.01.2015 13:56:55
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

yebat psal:
hlemejzd999 psal:
kratas psal:

... Už si balím pyžamo 😐

v týdle kategorii si taky nezapomeň přibalit lubrikant bigsmile

spíš si do prdele narvi písek, abys tam všechny nasral... bigsmile

voni se s nim srát nebudou...dyž to nepude spodem , tak vrchem bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
kratas (Člen)
31.01.2015 15:02:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

..to jsou vyhlíkdy....no to bude mazec...mám dvě dcery smile2


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
yebat (Člen)
31.01.2015 16:53:56
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

kratas psal:

..to jsou vyhlíkdy....no to bude mazec...mám dvě dcery smile2

tak to tě vorožní... jeden doprdele, a druhej do huby...

bigsmile

Kelly01 (Člen)
31.01.2015 17:45:42
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Co ho, ale já mám 2 fenky a to je horší, do toho se vloží i ochránci zvířat smile2
Nehledě na Filouse, ten má sice jenom jednu, ale zas k tomu chlastá, ten se sociálce nevyhnebigsmile


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
31.01.2015 17:51:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

A co nevlastní dcera,to je ješte horší.surprisedhelp

Kelly01 (Člen)
31.01.2015 17:53:07
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Hochu, hochu, o nejasné orientaci a nevlastním synu bych ti mohl vyprávět smokin


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
31.01.2015 18:17:10
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Kelly01 psal:

Hochu, hochu, o nejasné orientaci a nevlastním synu bych ti mohl vyprávět smokin

Co jsi měl problém s orientací.surprisedbigsmile

Ondráš (Člen)
31.01.2015 21:11:06
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Libor nx psal:
Kelly01 psal:

Hochu, hochu, o nejasné orientaci a nevlastním synu bych ti mohl vyprávět smokin

Co jsi měl problém s orientací.surprisedbigsmile

Nesmíš Kelly tolik pít... Já jsem jednou pil, ztratil orientaci a 3x jsem projel celou Prahu než jsem se trefil domu.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Libor nx (Člen)
31.01.2015 21:27:26
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ondráš psal:
Libor nx psal:
Kelly01 psal:

Hochu, hochu, o nejasné orientaci a nevlastním synu bych ti mohl vyprávět smokin

Co jsi měl problém s orientací.surprisedbigsmile

Nesmíš Kelly tolik pít... Já jsem jednou pil, ztratil orientaci a 3x jsem projel celou Prahu než jsem se trefil domu.smokin

Není orientace jako orientace.evilbigsmile

VikecB12 (Člen)
02.02.2015 22:40:34
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Krásně nestranně moderovanej pořed veřejnoprávní televizeidontknow
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 … -hyde-park
Ta paní se chová jako pussy a snad o tom ani nevíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ondráš (Člen)
03.02.2015 01:00:09
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Ježiš to je piča... idontknow
Mě přijde, že se na to vysílání vůbec nepřipravila...
A na hodinách dějepisu asi spala, jinak by se nemohla ptát tak debilně na ty historický události.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
hlemejzd999 (Člen)
03.02.2015 01:30:00
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

že se vůbec na tu ČT koukáte idontknow
mě tam některý lidi už vyloženě serou
tak jednostranný diskuze např. s Moravcem, nebo tenhle hájpárk...
poslední dobou je ta televize uplně k hovnu...
ještě, že mám Discovery a Viasat smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
03.02.2015 08:29:32
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlemejzd999 psal:

že se vůbec na tu ČT koukáte idontknow
mě tam některý lidi už vyloženě serou
tak jednostranný diskuze např. s Moravcem, nebo tenhle hájpárk...
poslední dobou je ta televize uplně k hovnu...
ještě, že mám Discovery a Viasat smokin

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
03.02.2015 08:57:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

já mám kamaráda, kterej chodí dolu ( bydlí v v bytovce ) do sklepa přikládat do kotle....sedne si tam dycky na basu a zpátky už vožralej nevyleze do schodů, tak spí tam ( a to o dost dřív , než ve 22:00 ) bigsmilebigsmilebigsmile
párkrát se ho manželka pokoušela vyprostit aspoň domu, ale nešlo to bigsmile
on je vždycky zaháknutej v mezeře  za kotlem bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
03.02.2015 09:58:58
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

já mám kamaráda, kterej chodí dolu ( bydlí v v bytovce ) do sklepa přikládat do kotle....sedne si tam dycky na basu a zpátky už vožralej nevyleze do schodů, tak spí tam ( a to o dost dřív , než ve 22:00 ) bigsmilebigsmilebigsmile
párkrát se ho manželka pokoušela vyprostit aspoň domu, ale nešlo to bigsmile
on je vždycky zaháknutej v mezeře  za kotlem bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

Kámoš má na to přísloví:

Mám se s ní hádat ? bigsmilebigsmilebigsmile

nicola.foxx (Člen)
03.02.2015 11:17:21
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Banditatom (Člen)
03.02.2015 13:27:03
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:
hlemejzd999 psal:

že se vůbec na tu ČT koukáte idontknow
mě tam některý lidi už vyloženě serou
tak jednostranný diskuze např. s Moravcem, nebo tenhle hájpárk...
poslední dobou je ta televize uplně k hovnu...
ještě, že mám Discovery a Viasat smokin

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

...no a k tem lahvacum?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
03.02.2015 13:41:25
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Mour psal:
hlemejzd999 psal:

že se vůbec na tu ČT koukáte idontknow
mě tam některý lidi už vyloženě serou
tak jednostranný diskuze např. s Moravcem, nebo tenhle hájpárk...
poslední dobou je ta televize uplně k hovnu...
ještě, že mám Discovery a Viasat smokin

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

...no a k tem lahvacum?bigsmile

Aby pak nevyšlo najevo z lahváčů 2-3 petky.evilbigsmile

Mour (Člen)
03.02.2015 14:18:19
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Banditatom psal:
Mour psal:
hlemejzd999 psal:

že se vůbec na tu ČT koukáte idontknow
mě tam některý lidi už vyloženě serou
tak jednostranný diskuze např. s Moravcem, nebo tenhle hájpárk...
poslední dobou je ta televize uplně k hovnu...
ještě, že mám Discovery a Viasat smokin

...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

...no a k tem lahvacum?bigsmile

..už nic ...wine došla smile2 help bigsmile

Banditatom (Člen)
03.02.2015 14:46:28
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Mour psal:
Banditatom psal:
Mour psal:


...já si dám v garáži 2-3 lahváče a v 22:00 spím goodbigsmilebigsmile

...no a k tem lahvacum?bigsmile

..už nic ...wine došla smile2 help bigsmile

surpriseda co brzdyidontknow?evil ja byl u tchana pro nejake zasobysmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
03.02.2015 23:10:18
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

první česko-islámská písnička surprisedfuck https://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I

Libor nx (Člen)
03.02.2015 23:12:13
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Fresh Man (Člen)
04.02.2015 14:23:11
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

http://www.novinky.cz/krimi/360618-soud … ehode.html
ten konec ... že výrok bílý svině.. nebyl součastí utoku bigsmilesurprisedhelp


Bandit pičo
Filous (Člen)
04.02.2015 15:23:04
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Libor nx psal:

první česko-islámská písnička surprisedfuck https://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I

...ty vole, brejnstorming jag svině, chudáci dětismile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
04.02.2015 15:52:48
Offline

Re: svět se v prdel obrací už doopravdy

Filous psal:
Libor nx psal:

první česko-islámská písnička surprisedfuck https://www.youtube.com/watch?v=KYikHS1am9I

...ty vole, brejnstorming jag svině, chudáci dětismile2

brejnwošing ... goodale maš recht


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr