Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jakub Kornfeil o titul?

jaryn (Člen)
17.12.2012 08:45:15
Offline

Jakub Kornfeil o titul?

Píšou na iDnes,že přestoupil do nějaký dost dobrý stáje. Houby tomu rozumím,ale myslíte, že má na to být po příští sezóně mezi nejlepšíma pěti?


God Gave me Everything I want
Petr J. (Člen)
17.12.2012 08:57:48
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

osiris (Člen)
17.12.2012 09:00:42
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

...motorku na bednu má rozhodně


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
17.12.2012 09:28:32
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

nezakřiknout a v tichosti držet palec redface


Strýcfajtr !!!
Borák (Člen)
17.12.2012 10:02:27
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

snad už dostane pořádnej matroš good


...nikdo nevojebe Ježíše...
tachec (Člen)
17.12.2012 10:09:39
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

Aspoň zzzmrzlinar uvidí, že závodění na motorkách v Česku zatím do prdele nejde bigsmile

Kuba to má v hlavě srovnaný a i když na něj bude o dost větší tlak, tak si myslím, že si bude jezdit tu svoji stabilní jízdu - třeba to nebude stačit na bednu, ale v popředí bysme ho mohli vidět good


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
zzzmrzlinar (Člen)
17.12.2012 10:11:31
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

zrovna jsem to na idnesu čet.

No já doufám že zazáří, víc takovejhle šanci už asi nebude. Celý loňsko a letošek jsem si říkal, že je takovej nějakej jalovej, tak teď se konečně ukáže, jestli za to mohl team a motorka. Fakt je, že jakejkoliv jeho týmovej kolega mu nikdy nesahal výsledkově ani po kotníky.

Každopádně jeho přestup je asi jediná dobrá zpráva z český silnice za poslední dobu.

Jo a překvapilo mě, že ten Redox je jeho sponzor a to ještě slovenskej, Výrobci popelářskej aut smile1
http://www.redox.sk/
dávám jim za jedna good

zzzmrzlinar (Člen)
17.12.2012 14:50:09
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tý woe, todlenc musí bejt kachna nééé??? Pešoun do Moto GP?

http://www.bikeracing.cz/moto-magazin/r … 13-a13534/

idontknow

jaryn (Člen)
17.12.2012 15:08:00
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

zzzmrzlinar psal:

tý woe, todlenc musí bejt kachna nééé??? Pešoun do Moto GP?

http://www.bikeracing.cz/moto-magazin/r … 13-a13534/

idontknow

to mi poser kulicha... Ještě se po vzoru Kresty složíme na Popova a bude komu fandit...


God Gave me Everything I want
osiris (Člen)
17.12.2012 15:11:36
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

zzzmrzlinar psal:

tý woe, todlenc musí bejt kachna nééé??? Pešoun do Moto GP?

http://www.bikeracing.cz/moto-magazin/r … 13-a13534/

idontknow

...good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
17.12.2012 15:26:18
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tak kdyby to tak chtělo vyjít, teď to říkali i v rádiu. Prej pán co šéfuje Ioda Racingu (takže mistr Ioda) je bejvalej šéf týmu ve kterým Pešek jezdil 2007 (asi bejvalý Derbi teda).

bylo by to jako ve 250kách, Abájovec na celkem slušný motorce a proti němu Pešek na plečce smile1  Na tu modrobílou Iodu jsem v Brně koukal a i vod pohledu je to jednoznačně nejhorší stroj v MotoGP, ale myslím, že stroje změnili bo tam píšou něco o Suter BMW

zzzmrzlinar (Člen)
17.12.2012 15:33:34
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

jaryn psal:
zzzmrzlinar psal:

tý woe, todlenc musí bejt kachna nééé??? Pešoun do Moto GP?

http://www.bikeracing.cz/moto-magazin/r … 13-a13534/

idontknow

to mi poser kulicha... Ještě se po vzoru Kresty složíme na Popova a bude komu fandit...

mno včera psal redaktor na motorkářích pod článkem vo Chmelíkovi, že v Rakousku jejich jedinej jezdec kterej by teoretisch mohl jezdit svěťák dělá sbírku na závodění formou samolepek za 10 éček. Já bych se teda rozhodně hecnul a zakoupil, zvlášť když jsou zmiňovaný mladý borci Popov, Chmelík, Hanika

zzzmrzlinar (Člen)
17.12.2012 15:44:44
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

zzzmrzlinar psal:
jaryn psal:
zzzmrzlinar psal:

tý woe, todlenc musí bejt kachna nééé??? Pešoun do Moto GP?

http://www.bikeracing.cz/moto-magazin/r … 13-a13534/

idontknow

to mi poser kulicha... Ještě se po vzoru Kresty složíme na Popova a bude komu fandit...

mno včera psal redaktor na motorkářích pod článkem vo Chmelíkovi, že v Rakousku jejich jedinej jezdec kterej by teoretisch mohl jezdit svěťák dělá sbírku na závodění formou samolepek za 10 éček. Já bych se teda rozhodně hecnul a zakoupil, zvlášť když jsou zmiňovaný mladý borci Popov, Chmelík, Hanika

http://www.motorkari.cz/detail-diskuze- … ?cid=23461

DrIVER (Člen)
17.12.2012 18:05:22
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

To vypadá na prima sezonu.
Kuba1 si věří na bedny v BSB, Kuba2 v MOTO3, Karel v CRT a Lukin slaví comeback ve třídě, vo který jiní jenom sní. surprisedbigsmile Máme se na co těšit, jenom abychom nebyli moc zklamaní. bigsmile
...ne vážně, přeju jim to, a nám taky. good

VikecB12 (Člen)
17.12.2012 18:35:21
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

No ty krávo,to by byl během týdne slušnej vobrat v české silnicisurprisedbigsmile Ještě někam fouknou toho Popova a něco vymyslet s Hanikou a bude to oukejgood Ale nejvíc bych přál nějaký kloudný angažmá Kubovi Smržovigood
Ale do jara daleko a může se fšecko třikrát posratsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
17.12.2012 19:26:49
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

ty vole co s Peškem?
bud ma rymu...
nebo narazenej prst, protoze mu tym blbe naladil podvozek a von sebou minule placnul...
je to vocas, nemam ho rad smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
17.12.2012 22:12:54
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

mr.BSE psal:

ty vole co s Peškem?
bud ma rymu...
nebo narazenej prst, protoze mu tym blbe naladil podvozek a von sebou minule placnul...
je to vocas, nemam ho rad smile1

pešek je pešek a to já neměl rád nikdyevil


Jebat motorky :-)
Libor nx (Člen)
17.12.2012 23:20:10
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

VikecB12 psal:

No ty krávo,to by byl během týdne slušnej vobrat v české silnicisurprisedbigsmile Ještě někam fouknou toho Popova a něco vymyslet s Hanikou a bude to oukejgood Ale nejvíc bych přál nějaký kloudný angažmá Kubovi Smržovigood
Ale do jara daleko a může se fšecko třikrát posratsmile2

Hele ten Hanika pojede ještě jednůc redbul cup né idontknowKdyby to Peškoví vyšlo,byla by to parádagood

VikecB12 (Člen)
17.12.2012 23:31:36
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

Libor nx psal:
VikecB12 psal:

No ty krávo,to by byl během týdne slušnej vobrat v české silnicisurprisedbigsmile Ještě někam fouknou toho Popova a něco vymyslet s Hanikou a bude to oukejgood Ale nejvíc bych přál nějaký kloudný angažmá Kubovi Smržovigood
Ale do jara daleko a může se fšecko třikrát posratsmile2

Hele ten Hanika pojede ještě jednůc redbul cup né idontknowKdyby to Peškoví vyšlo,byla by to parádagood

No myslím že pojede redbul,říkal že na nic jinýho nemají love.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
XJelen (Člen)
18.12.2012 08:20:28
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

Peška jsem míval rád, ale na rovinu... přece po všech těch jeho aférách nemůžete věřit, že mu vyjde taková pecka headshake pustí si hubu na špacír dřív než se postaví poprvý na start a zas budem poslouchat, jak on o ničem neví , ještě v den závodu idontknow
opravdu si myslím, že tendle kluk je dávno ztracenej redface


Strýcfajtr !!!
zzzmrzlinar (Člen)
18.12.2012 08:51:44
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

XJelen psal:

Peška jsem míval rád, ale na rovinu... přece po všech těch jeho aférách nemůžete věřit, že mu vyjde taková pecka headshake pustí si hubu na špacír dřív než se postaví poprvý na start a zas budem poslouchat, jak on o ničem neví , ještě v den závodu idontknow
opravdu si myslím, že tendle kluk je dávno ztracenej redface

no tak víš jak je to s tím unaveným štěstím. Taky je pravda, že se časem ukázalo, že za spoustu věcí nemoh on. (katastrofální team Mateoni s katastrofální motorkou).

Přeju mu tuhle "další poslední" šanci, která bohužel přišla několik let "po smrti" Kdyby to fakt náhodou vyšlo tak se spíš bojím, že bude těžce zametat chvost. Několik let pořádně nejezdil a se Suter BMW nezajeli jiný. Ale to teď tak důležitý enbude.

gore (Člen)
18.12.2012 09:22:44
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

PALOUS psal:
mr.BSE psal:

ty vole co s Peškem?
bud ma rymu...
nebo narazenej prst, protoze mu tym blbe naladil podvozek a von sebou minule placnul...
je to vocas, nemam ho rad smile1

pešek je pešek a to já neměl rád nikdyevil

...bigsmile si na něj koukal a von tě pag bouchnul gdyž chodil vokolo vidbigsmile..mno tag to joooobigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
jaryn (Člen)
20.12.2012 21:20:52
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tak prej Pešek má podepsáno...goodgoodgood Už se těším...


God Gave me Everything I want
zzzmrzlinar (Člen)
20.12.2012 23:36:48
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

jaryn psal:

tak prej Pešek má podepsáno...goodgoodgood Už se těším...

prej to zaplatil na Ječmen z AČR v rámci války proti Abrahámovi a jeho ČSMS. No tak aspoň k něčemu je to dobrý, jestli je na tom teda něco pravdy

vorel (Člen)
21.12.2012 10:05:08
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

já slyšel že v tom jede žito 44


řikám si hurikán
Honza (Člen)
21.12.2012 11:45:07
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

vorel psal:

já slyšel že v tom jede žito 44

goodbigsmilebigsmilebigsmile Ať ječmen nebo žito, je to klasa... bigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
zzzmrzlinar (Člen)
27.12.2012 22:30:07
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tak už to s Pešounem zas tak úplně jednoznačně nevypadá, ta požadovaná částka je vlastně několikrát větší a zajištěna ještě rozhodně není...

mno uvidíme idontknow

tachec (Člen)
16.01.2013 07:31:04
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

zzzmrzlinar psal:

tak už to s Pešounem zas tak úplně jednoznačně nevypadá, ta požadovaná částka je vlastně několikrát větší a zajištěna ještě rozhodně není...

mno uvidíme idontknow

Tak prachy na sezónu už jsou snad sehnané...

http://www.motohouse.cz/lukas-pesek-akt … -zajistena


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
zzzmrzlinar (Člen)
16.01.2013 10:15:30
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tachec psal:
zzzmrzlinar psal:

tak už to s Pešounem zas tak úplně jednoznačně nevypadá, ta požadovaná částka je vlastně několikrát větší a zajištěna ještě rozhodně není...

mno uvidíme idontknow

Tak prachy na sezónu už jsou snad sehnané...

http://www.motohouse.cz/lukas-pesek-akt … -zajistena

jo, právě jsem to čet a vypadá to dobře. Sice jeho manager povídal, jakožýe úplně definitivně podepsaný to nemá, ale snad to už dopadne dobře.

Jinak se toho docela bojím, takový borec jako Edwards si s tím poradit neuměl tak jsem fakt zvědavej na Pešouna jak si to povodí. Ale proč ne, staly se už divnější věcy

Petr J. (Člen)
16.01.2013 17:03:56
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

Jen by mě Pešek vyměnit kadeřníka...vypadá jak bukvice...bigsmile

DrIVER (Člen)
16.01.2013 17:28:10
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

Petr J. psal:

Jen by mě Pešek vyměnit kadeřníka...vypadá jak bukvice...bigsmile

Přehazovačka se vracíbigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
14.02.2013 15:57:20
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tak ten Kornfeil na tý KTM odvozenině docela ožil, drží se už třetí den mezi 6-10 místem. Snad to bude v sezóně konečně vypadat.

Co je ovšem nekonečná škoda, že Popov se nedostal na tu Mahindru, teda vlastně Suter nebo co to teď je, těm to teď lítá jako blázen a nepochybuju, že by byl minimálně stejně dobrej jako ty současný jezdci.  bad

http://www.motorkari.cz/motosport/silni … 24000.html

osiris (Člen)
14.02.2013 16:23:41
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

...jenže oni se nechtěli smluvně zavázat, že bude dostávat stejnej materiál jako ty dva ...a hlavně se motoru moc nevěřilo, že ho vůbec budou schopný dát včas do cajku ve vůbec solidní konkurenceschopnosti; ještě není nic směrodatnýho, ukážou až první závody, ale je možný, že se jim to povedlo good, ty indočíňani jsou ochotný do toho rvát prachy, který hlavně maj
...ono jestli se mírovi povede jezdit na materiálu na kterým koncem sezóny testoval, tak to bude asi taky prda, protože rozdíl proti tý líný mrše byl prej neskutečnej a jet s takovým materiálem by bejvalo bylo jiný kafe
ps: někdy ti povyprávím příběh o jednom z důvodů (vlastně klidně o dvou, ale je tam stejnej činitel odporu), jak bylo mírovi "znemožněno" startovat příští rok v ms


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
zzzmrzlinar (Člen)
14.02.2013 16:54:51
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

tak ten příběh mě velmi zajímá, zní to skro strašidelně.

není třeba možnost, že kdyby se jeden z jezdců Mahikundy zranil tak že by dostal možnost jet jako náhradník?

osiris (Člen)
14.02.2013 17:16:51
Offline

Re: Jakub Kornfeil o titul?

...loni jel ale jejich motorku v civ/u, tak to bylo logický vyústění; letos ale pojede pravděpodobně hondu v cev/u (je prestižnější než civ), takže...   ...kdo ví


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr