Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Leštěnka ;)

PFremer (Člen)
03.01.2013 10:27:39
Offline

Re: Leštěnka ;)

nety psal:
PFremer psal:
faitík psal:

dyť von stejně nejezdí - proto taky prodal autobus, asi někdy v červenci nebo srpnu - že se prej do konce roku stejně už nesveze... a že jezdí málo a na to mu kult stačígood
nech ho osi, von už si to doma i obhájil před manželkou. Kdyby couvnul tak bude za bačkorubigsmile

V červenci, to si pamatuju...smile2 člověk si jede na 4 dny na vodu a taková pěkná motorka je v píči!!!! surprised

Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

... tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin
Jinak nety, co si měl na busu za řidítka? Chci dát rovnější, ale nevim jaký, aby to nebylo zase moc. Jinak, je lepší dát vyšší adaptéry,když budou nižší řidítka, bo stačej origa? Přeci jen doba je zlá a každá kačka se počítá...good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
nety (Člen)
03.01.2013 10:34:16
Offline

Re: Leštěnka ;)

PFremer psal:
nety psal:
PFremer psal:


V červenci, to si pamatuju...smile2 člověk si jede na 4 dny na vodu a taková pěkná motorka je v píči!!!! surprised

Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

... tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin
Jinak nety, co si měl na busu za řidítka? Chci dát rovnější, ale nevim jaký, aby to nebylo zase moc. Jinak, je lepší dát vyšší adaptéry,když budou nižší řidítka, bo stačej origa? Přeci jen doba je zlá a každá kačka se počítá...good

měl jsem tam 28mm Renthal Fatbar (konkrétní číslo bych ti řek z krabice) a musím říct, že to byl tak neskutečnej luxus... pro mě ideální zahnutí... jezdí je i KIM na gsx. Mam teď barracadu, dobrý jsou, ale Renthaly byly jen jedny...


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Brkos (Člen)
03.01.2013 10:37:03
Offline

Re: Leštěnka ;)

nety psal:
PFremer psal:
faitík psal:

dyť von stejně nejezdí - proto taky prodal autobus, asi někdy v červenci nebo srpnu - že se prej do konce roku stejně už nesveze... a že jezdí málo a na to mu kult stačígood
nech ho osi, von už si to doma i obhájil před manželkou. Kdyby couvnul tak bude za bačkorubigsmile

V červenci, to si pamatuju...smile2 člověk si jede na 4 dny na vodu a taková pěkná motorka je v píči!!!! surprised

Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

Nevymejšlej a kup mojí fz1 bigsmile

osiris (Člen)
03.01.2013 10:37:58
Offline

Re: Leštěnka ;)

PFremer psal:

............. tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin

...když chceš tak jo, ale zkus si zatočit s těma čudlíkama co máš vpředu i vzadu smile1, pak si z toho uděláš žebřiňák na normální silnici nepoužitelnej bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PFremer (Člen)
03.01.2013 10:50:13
Offline

Re: Leštěnka ;)

nety psal:
PFremer psal:
nety psal:


Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál :-D Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

... tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína :-D Takový malý telátko na nafukovacích balónech :smokin:
Jinak nety, co si měl na busu za řidítka? Chci dát rovnější, ale nevim jaký, aby to nebylo zase moc. Jinak, je lepší dát vyšší adaptéry,když budou nižší řidítka, bo stačej origa? Přeci jen doba je zlá a každá kačka se počítá...:good:

měl jsem tam 28mm Renthal Fatbar (konkrétní číslo bych ti řek z krabice) a musím říct, že to byl tak neskutečnej luxus... pro mě ideální zahnutí... jezdí je i KIM na gsx. Mam teď barracadu, dobrý jsou, ale Renthaly byly jen jedny...

28? tak to už redukci potřebuje:headshake:, no, bude toho zas kotel, protože teď tam mám vyhřejvaný gripy a chci normální + opletený hadice a takový ty pičoviny co nutně potřebuju:-D, to bude mít štěpán zas kšeft...:evil:


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
faitík (Člen)
03.01.2013 10:52:46
Offline

Re: Leštěnka ;)

nety psal:
PFremer psal:
faitík psal:

dyť von stejně nejezdí - proto taky prodal autobus, asi někdy v červenci nebo srpnu - že se prej do konce roku stejně už nesveze... a že jezdí málo a na to mu kult stačígood
nech ho osi, von už si to doma i obhájil před manželkou. Kdyby couvnul tak bude za bačkorubigsmile

V červenci, to si pamatuju...smile2 člověk si jede na 4 dny na vodu a taková pěkná motorka je v píči!!!! surprised

Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

B1250 bude škoda nosmile2, ale nety! Kult je kult!bigsmilebigsmilebigsmilesmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
PFremer (Člen)
03.01.2013 10:53:30
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
PFremer psal:

............. tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin

...když chceš tak jo, ale zkus si zatočit s těma čudlíkama co máš vpředu i vzadu smile1, pak si z toho uděláš žebřiňák na normální silnici nepoužitelnej bigsmile

jj, hned jsem si musel na tu chvilku přitvrdit předek, zdálo se mi to strašně měkký oproti 1250. Na jaře to musim poladit celýbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Honzik8719 (Člen)
03.01.2013 11:22:12
Offline

Re: Leštěnka ;)

nety psal:
PFremer psal:
nety psal:


Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

... tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin
Jinak nety, co si měl na busu za řidítka? Chci dát rovnější, ale nevim jaký, aby to nebylo zase moc. Jinak, je lepší dát vyšší adaptéry,když budou nižší řidítka, bo stačej origa? Přeci jen doba je zlá a každá kačka se počítá...good

měl jsem tam 28mm Renthal Fatbar (konkrétní číslo bych ti řek z krabice) a musím říct, že to byl tak neskutečnej luxus... pro mě ideální zahnutí... jezdí je i KIM na gsx. Mam teď barracadu, dobrý jsou, ale Renthaly byly jen jedny...

jestli chceš nízký a akurát široký tak LSL streetbar...měl jsem je na Bulíkovi a kdyby Kawa neměla už široký vjetve tak už jsou objednaný zase good


...relativní kochač...
nety (Člen)
03.01.2013 11:23:48
Offline

Re: Leštěnka ;)

faitík psal:
nety psal:
PFremer psal:


V červenci, to si pamatuju...smile2 člověk si jede na 4 dny na vodu a taková pěkná motorka je v píči!!!! surprised

Toho byla škoda, taková leštěnka... ale co, život jde dál bigsmile Podvozkově mě přijde ta 1250 snad ještě tvrdší jak ten bus.

B1250 bude škoda nosmile2, ale nety! Kult je kult!bigsmilebigsmilebigsmilesmokin

měknu...bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 11:41:55
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
VikecB12 psal:
osiris psal:


...no ty seš jeden z těch praštěnejch bigsmile ...prosimtě, nech těch předsudků o tom že ty starý vrány maj lepší jízdní vlastnosti, ani hovno smile1 ...a ty vopěvovaný píčoviny o lepším (starým) motoru jsou taky dobrej mazec bigsmile
...jo, starej motor je hezčí a je vzducháč, to je ale všechno smile1

Osi,moje srovnání není kult verzus vodník,ale kult verzus moja K6,kde podvozek je stejnej s vodníkem... Nikde sem nepsal,že má kult lepší jízdní vlastnosti,ale že je lehčí a ten motor prostě běží jinak,ale není to motorem,ale jinou karburací. Kult měl tragickej origo centrál,ten sem vyměnil za olinsa a mašina se chovala mnohem líp a pak už ten rozdíl v podvozku vuči K6 nebyl nijak zásadníidontknow Nesmíš srovnávat Netyho béčko se starým B6 tvojeho mladýho,to propast bude veliká,dvanactka je pořád ještě vo kus dálgood

...tyvole surprised neblbni, srovnávám dvanáctku s dvanáctkou, hubenou šestku do toho vůbec nepleť bigsmile
...lepší jízdní vlastnosti? traverza nemá (naopak, horší), na tom jsme se teda už shodli
...lehčí? ty seš jouda smile1 ...fakt si myslíš, že pár kilo poznáš? chce se mi věřit, že tu hmotnost jsi myslel jen papírově, ale vůbec ne vůči jízdním vlastnostem smile1 a o manipulaci na místě bys to jistě vážně taky nemyslel
...motor? tak ještě k tomu přidej něco jako používaj italofilové, to o duši bigsmile ...nene, ten novej motor je ok, má krásnej uhlazenej průběh, ideální zátah v širokým spektru, to co normální uživatel chce smile1 ...a ty, "závodník" smile1 jim tady budeš blbnout hlavu tím, že je lepší když jim to na začátku zvadne a pak to škubne? bigsmile

Osi,kurva,měl sem je doma dva roky souběžně,častokrát sem jel na obou v jednom dni a rozdíl ve váze byl znatelnej právě při manipulaci v garáži,asi jako kdyby byla v jednom nádrž prázdná a v druhým plná. Na 1250 sem nejel,netuším jakej má průběh a jak je uhlazená. Srovnávám dva vzducháče a ten starej byl míň ucukanej než novej,nic víc,nic míňgood Je pravda,že nad 200km/h byl víc nervozní podvozkově než novej,ale rychleji stejně moc nejezdím. A kdyš sme se byli se Šárkou projet na obou a prohodili sme si je,tak mě po chvilce řekla,ať si ten těškej tank vemu zpátky,že chce starcabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
03.01.2013 12:09:35
Offline

Re: Leštěnka ;)

Vikecej: neřeš oni potřebujou na těch moderních krumplech min. ABS, 26vstřikovacíh map, kontrolu trakce, elektronickej plyn, tlačítkem nastavitelnej podvozekevilbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
osiris (Člen)
03.01.2013 12:48:32
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:
osiris psal:
VikecB12 psal:

Osi,moje srovnání není kult verzus vodník,ale kult verzus moja K6,kde podvozek je stejnej s vodníkem... Nikde sem nepsal,že má kult lepší jízdní vlastnosti,ale že je lehčí a ten motor prostě běží jinak,ale není to motorem,ale jinou karburací. Kult měl tragickej origo centrál,ten sem vyměnil za olinsa a mašina se chovala mnohem líp a pak už ten rozdíl v podvozku vuči K6 nebyl nijak zásadníidontknow Nesmíš srovnávat Netyho béčko se starým B6 tvojeho mladýho,to propast bude veliká,dvanactka je pořád ještě vo kus dálgood

...tyvole surprised neblbni, srovnávám dvanáctku s dvanáctkou, hubenou šestku do toho vůbec nepleť bigsmile
...lepší jízdní vlastnosti? traverza nemá (naopak, horší), na tom jsme se teda už shodli
...lehčí? ty seš jouda smile1 ...fakt si myslíš, že pár kilo poznáš? chce se mi věřit, že tu hmotnost jsi myslel jen papírově, ale vůbec ne vůči jízdním vlastnostem smile1 a o manipulaci na místě bys to jistě vážně taky nemyslel
...motor? tak ještě k tomu přidej něco jako používaj italofilové, to o duši bigsmile ...nene, ten novej motor je ok, má krásnej uhlazenej průběh, ideální zátah v širokým spektru, to co normální uživatel chce smile1 ...a ty, "závodník" smile1 jim tady budeš blbnout hlavu tím, že je lepší když jim to na začátku zvadne a pak to škubne? bigsmile

Osi,kurva,měl sem je doma dva roky souběžně,častokrát sem jel na obou v jednom dni a rozdíl ve váze byl znatelnej právě při manipulaci v garáži,asi jako kdyby byla v jednom nádrž prázdná a v druhým plná. Na 1250 sem nejel,netuším jakej má průběh a jak je uhlazená. Srovnávám dva vzducháče a ten starej byl míň ucukanej než novej,nic víc,nic míňgood Je pravda,že nad 200km/h byl víc nervozní podvozkově než novej,ale rychleji stejně moc nejezdím. A kdyš sme se byli se Šárkou projet na obou a prohodili sme si je,tak mě po chvilce řekla,ať si ten těškej tank vemu zpátky,že chce starcabigsmile

...(samozřejmě, že jsem něco najel na všech třech specifikacích a to novější bylo vždycky lepší) já ti to ale řeknu takhle, píšeš tady hovadiny jak kdybys měl motorku první měsíc a ten zbytek ti řekli kluci v hospodě; tu hmotnost nepoznáš, myslíš že to tak je jen proto, že chceš aby to tak bylo; rozdíl jako plná vs. prázdná nádrž? to je opravdu blud, protože i kdyby byl novej model těžší o tolik, tak ten nárust nemá až na samým vršku motorky kde je nádrž, to spíš můžeš přemejšlet o geometrii, o typu gum, o jejich nafoukání, ale tohle fakt ne smile1
...a ten ucukanej motor sis měl nechat seřídit, ten rozdíl jakej se snažíš ty v lidech vyvolat tam rozhodně není
...že se šárce jelo jinak na starým a novějším modelu? (i na stejnejch modelech se jí pojede jinak) řidítka, sklon, stupačky, pérování, všechno jsi měl nastavený stejně? určitě ne smile1
...jestli nějakýho mladýho smrada přesvědčíš (nebo chceš přesvědčit) o tom, že stará traverza je lepší, než stroj o hodně let mladší, tak mě fakt ne smile1
...jestli hezčí, prosím, proti tomu nemužu říct ani půl slova, esteticky to má každej v  hlavě postavený jinak, ale co se týče technický stránky, tak nesouhlasím smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 13:01:06
Offline

Re: Leštěnka ;)

To rozhodně nemusíšgood 100lidí,100názorů...Každá novější věc nemusí byt mermomocí lepší,viz třeba sedadla na banditech,kdy nejnovější je asi zároveň nejskurvenějšísick Ale je to divný,vždyť ten pokrok musí byt zákonitě k lepšímuidontknow
Nepotřebuju nikoho ukecávat,aby si koupil kulta,to mě nezajímá. Jen mě sere,že vo tom někdo mluví,jako vo motorce kde je propastnej rozdíl při jízdě voproti nástupci vo 10let novějšímu,kdyš vím,že ten rozdíl tam není nějak propastnej,rozhodně né aby vyvážil cenu,která je u novejch modelů víc jak dvojnásobná. Ale bavím se vo tomhle konkrétním šperku,né vo nějaké ludře,kerá má stopadesát najetejchgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
03.01.2013 13:14:29
Offline

Re: Leštěnka ;)

novější věci stojej víc a víc za hovno...včecky, poněvač už je to všechno jenom vo spotřebě a né kvalitě..hauk :)


MRDAT!!!
nety (Člen)
03.01.2013 13:29:51
Offline

Re: Leštěnka ;)

Ja uz zase nejsem nejmladsi..to sem zase dostal novy jmeno.od 5.tridy me tak nerekli bigsmile
jinac se to vyresilo samo,osud zasahnul.bo ten,kdo ho mel rezervovan nebyl jaryn,ale nekdo jiny,takze pred hodinou odjel smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
03.01.2013 13:37:18
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

To rozhodně nemusíšgood 100lidí,100názorů...Každá novější věc nemusí byt mermomocí lepší,viz třeba sedadla na banditech,kdy nejnovější je asi zároveň nejskurvenějšísick Ale je to divný,vždyť ten pokrok musí byt zákonitě k lepšímuidontknow
Nepotřebuju nikoho ukecávat,aby si koupil kulta,to mě nezajímá. Jen mě sere,že vo tom někdo mluví,jako vo motorce kde je propastnej rozdíl při jízdě voproti nástupci vo 10let novějšímu,kdyš vím,že ten rozdíl tam není nějak propastnej,rozhodně né aby vyvážil cenu,která je u novejch modelů víc jak dvojnásobná. Ale bavím se vo tomhle konkrétním šperku,né vo nějaké ludře,kerá má stopadesát najetejchgood

To se me libi good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
osiris (Člen)
03.01.2013 13:43:46
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

To rozhodně nemusíšgood 100lidí,100názorů...Každá novější věc nemusí byt mermomocí lepší,viz třeba sedadla na banditech,kdy nejnovější je asi zároveň nejskurvenějšísick Ale je to divný,vždyť ten pokrok musí byt zákonitě k lepšímuidontknow
Nepotřebuju nikoho ukecávat,aby si koupil kulta,to mě nezajímá. Jen mě sere,že vo tom někdo mluví,jako vo motorce kde je propastnej rozdíl při jízdě voproti nástupci vo 10let novějšímu,kdyš vím,že ten rozdíl tam není nějak propastnej,rozhodně né aby vyvážil cenu,která je u novejch modelů víc jak dvojnásobná. Ale bavím se vo tomhle konkrétním šperku,né vo nějaké ludře,kerá má stopadesát najetejchgood

...design, ergonomie (mimochodem, to že nesedne tobě neznamená, že je horší), to se dá diskutovat, proč ne? ale technická stránka? novější krok byl vždycky krokem k lepšímu (netahejme do toho výdrž dílů, ta se snižuje pořád ve všech oborech a víme proč asi)
...nevím koho myslíš, nebo kde se mluví o propastným rozdílu, to to zase neobracejme, já si stojím za tím, že nový modely tak jak šly, byly vždy lepší, ať motorem, nebo podvozkem (tudíž by byl nety hloupej kdyby měnil)
...píšeš dvojnásobná cena? vždyť i rohlík stál před 10. lety míň, tím nemá cenu argumentovat, ba naopak, dřív si musel sáhnot kurevsky hlouběji do svejch úspor aby jsi kopil funglovku, proti platům a ceně funglovky dneska
...proč mluvíš o šperku? ani jeden nevíme v jakým stavu ta která konkrétní mašina je, klidně to může bejt navoněná bída, takže hypoteticky, jako předtím, starej model není lepší technikou než novej, jinak to říct asi neumím
...mimochodem, to právě ty seš ten, kdo už drahnou dobu propaguje starý modely jako nejlepší, já na to zareagoval teprve až teď, kdy jsem si řek, že už toho voblbování je na můj vkus příliš smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
03.01.2013 13:43:53
Offline

Re: Leštěnka ;)

Kožak psal:

novější věci stojej víc a víc za hovno...včecky, poněvač už je to všechno jenom vo spotřebě a né kvalitě..hauk :)

...aha ...a to myslíš v případě bandita? bigsmile kdy rozpočtovkou byl dřív a je i teď? nebo mi snad uniklo, že kdysi měl zlatý kluzáky a karbonovou nádrž? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 14:07:27
Offline

Re: Leštěnka ;)

Osi,nalej si cistýho vína. Autobus s jednim laufem je taky proti dvoulaufu hnus,SV dokud bylo s karbecama,byl to divočák,pak mrdka a tak je to sefším. Vobčas nakouknu třeba na volvoforum a tam taky není nová adekvátní náhrada za strý krabice,kokta f dehtu už taky není nesmrtelná,novej baworák pouští zvuk motoru z repráků a podobný sračky sou fšudebigsmile Nikdo neříká,aby sme žili v jeskyni,ale ať je pokrok k užitku a zlepšení,né jenom aby za každou cenu byl,ikdyš třeba k horšímu,tomu prostě netleskámheadshake
Kunčím,nemá to smysl,voba si meleme tu svoubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Brkos (Člen)
03.01.2013 15:07:52
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Osi,nalej si cistýho vína. Autobus s jednim laufem je taky proti dvoulaufu hnus,SV dokud bylo s karbecama,byl to divočák,pak mrdka a tak je to sefším. Vobčas nakouknu třeba na volvoforum a tam taky není nová adekvátní náhrada za strý krabice,kokta f dehtu už taky není nesmrtelná,novej baworák pouští zvuk motoru z repráků a podobný sračky sou fšudebigsmile Nikdo neříká,aby sme žili v jeskyni,ale ať je pokrok k užitku a zlepšení,né jenom aby za každou cenu byl,ikdyš třeba k horšímu,tomu prostě netleskámheadshake
Kunčím,nemá to smysl,voba si meleme tu svoubigsmile

Ty pořád říkáš, jak je SV mrdka, ale podle mě teda bandita spráská, jak 600-650 tak 1200-SV1000.

Progear 650 (Člen)
03.01.2013 15:09:35
Offline

Re: Leštěnka ;)

Brkos psal:
VikecB12 psal:

Osi,nalej si cistýho vína. Autobus s jednim laufem je taky proti dvoulaufu hnus,SV dokud bylo s karbecama,byl to divočák,pak mrdka a tak je to sefším. Vobčas nakouknu třeba na volvoforum a tam taky není nová adekvátní náhrada za strý krabice,kokta f dehtu už taky není nesmrtelná,novej baworák pouští zvuk motoru z repráků a podobný sračky sou fšudebigsmile Nikdo neříká,aby sme žili v jeskyni,ale ať je pokrok k užitku a zlepšení,né jenom aby za každou cenu byl,ikdyš třeba k horšímu,tomu prostě netleskámheadshake
Kunčím,nemá to smysl,voba si meleme tu svoubigsmile

Ty pořád říkáš, jak je SV mrdka, ale podle mě teda bandita spráská, jak 600-650 tak 1200-SV1000.

SV 650 nemá na bandasku ani omylem... o tom já něco vím... okruh, sprinty...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Brkos (Člen)
03.01.2013 15:10:26
Offline

Re: Leštěnka ;)

Progear 650 psal:
Brkos psal:
VikecB12 psal:

Osi,nalej si cistýho vína. Autobus s jednim laufem je taky proti dvoulaufu hnus,SV dokud bylo s karbecama,byl to divočák,pak mrdka a tak je to sefším. Vobčas nakouknu třeba na volvoforum a tam taky není nová adekvátní náhrada za strý krabice,kokta f dehtu už taky není nesmrtelná,novej baworák pouští zvuk motoru z repráků a podobný sračky sou fšudebigsmile Nikdo neříká,aby sme žili v jeskyni,ale ať je pokrok k užitku a zlepšení,né jenom aby za každou cenu byl,ikdyš třeba k horšímu,tomu prostě netleskámheadshake
Kunčím,nemá to smysl,voba si meleme tu svoubigsmile

Ty pořád říkáš, jak je SV mrdka, ale podle mě teda bandita spráská, jak 600-650 tak 1200-SV1000.

SV 650 nemá na bandasku ani omylem... o tom já něco vím... okruh, sprinty...

A proto tě spráskal Jindra na mokru na slickách a rosinka ti dejchala na záda? bigsmile

Progear 650 (Člen)
03.01.2013 15:13:06
Offline

Re: Leštěnka ;)

Brkos psal:
Progear 650 psal:
Brkos psal:


Ty pořád říkáš, jak je SV mrdka, ale podle mě teda bandita spráská, jak 600-650 tak 1200-SV1000.

SV 650 nemá na bandasku ani omylem... o tom já něco vím... okruh, sprinty...

A proto tě spráskal Jindra na mokru na slickách a rosinka ti dejchala na záda? bigsmile

bavíme se o motoru ne??? na plyn SV nemá šanci.. to že je Jindra kokot a jel na rozmrdaným SV a bylo mu všechno jedno je věc druhá...surprised


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Brkos (Člen)
03.01.2013 15:16:31
Offline

Re: Leštěnka ;)

Progear 650 psal:
Brkos psal:
Progear 650 psal:


SV 650 nemá na bandasku ani omylem... o tom já něco vím... okruh, sprinty...

A proto tě spráskal Jindra na mokru na slickách a rosinka ti dejchala na záda? bigsmile

bavíme se o motoru ne??? na plyn SV nemá šanci.. to že je Jindra kokot a jel na rozmrdaným SV a bylo mu všechno jedno je věc druhá...surprised

Fajn kategorie 650 budiž, ale bandit 1200 by SV1000 nedala a to si sem stoprocentně jistej bigsmile

VikecB12 (Člen)
03.01.2013 15:23:24
Offline

Re: Leštěnka ;)

A to je jako nějaký terno,že nová motorka,modla pubertálních sráču, jede stejně jako 20let stará motorkaidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Brkos (Člen)
03.01.2013 15:25:04
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

A to je jako nějaký terno,že nová motorka,modla pubertálních sráču, jede stejně jako 20let stará motorkaidontknowbigsmile

Já jsem bral srovnatelný ročníkygood

osiris (Člen)
03.01.2013 16:23:41
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Osi,nalej si cistýho vína. Autobus s jednim laufem je taky proti dvoulaufu hnus,SV dokud bylo s karbecama,byl to divočák,pak mrdka a tak je to sefším. Vobčas nakouknu třeba na volvoforum a tam taky není nová adekvátní náhrada za strý krabice,kokta f dehtu už taky není nesmrtelná,novej baworák pouští zvuk motoru z repráků a podobný sračky sou fšudebigsmile Nikdo neříká,aby sme žili v jeskyni,ale ať je pokrok k užitku a zlepšení,né jenom aby za každou cenu byl,ikdyš třeba k horšímu,tomu prostě netleskámheadshake
Kunčím,nemá to smysl,voba si meleme tu svoubigsmile

...no ty už hlavně meleš trošku o něčem jiným smile1
...k autobusu: ok, to ti neberu good, o designu jsem psal že nemá cenu polemizovat, zrovna tak, jako o ergonomii (i když ta jde kupředu podle normálních běžnejch měřítek, jestli je někdo třeba hrbatej, tak je jasný, že mu ta většinově optimální nesedne)
...věz ale, že když jsem kupoval atobus, novej, tak v roce 2005 byly k mání verze obě, jak dvoulauf, tak tu co mám, ukázal jsem si na tu co jsem chtěl, žádná znouzecnost, ale výběr cool vidíš a přesto jednolauf bigsmile
...k autům: to nemá cenu snad ani komentovat; všechny ty novoty maj víc užitnejch vlastností a přínosu než negativ, jinak by se to tak nedělalo, to že ti to nevoní a prioritu hledáš v jinejch věcech než pokroková většina, je pro tebe věc asi blbá, ale pro jiný (a těch je víc, protože pro menšinu nikdo vyrábět kvůli malý ziskovosti nechce) naopak ne


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
4Fun.cz (Člen)
03.01.2013 16:59:54
Offline

Re: Leštěnka ;)

Mno ony ty NOVOTY po roce,dvou už nejsou novoty a proto vyrábí ludry, které po pěti letech máš zavézt do šmelcu aby sis mohl koupit zasejc ludru, ale!!! ta už bude mít nové NOVOTY. Chápu do dobře Osi ???bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
osiris (Člen)
03.01.2013 17:15:25
Offline

Re: Leštěnka ;)

...ne, nechápeš, vůbec ...to sme rozebírali o několik příspěvků vejš, tos asi nečet, jinak bys tohle nepsal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
03.01.2013 17:56:11
Offline

Re: Leštěnka ;)

ještě že je ta zima dlouhá.. bigsmile uděláme anktetu, moderna versus kus železa bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
čočkin (Člen)
03.01.2013 18:09:08
Offline

Re: Leštěnka ;)

nový auta jsou poruchový mrdky a to nevyvážeji ani všechny píčoviny co tam jsou rok vot roku navíc a to myslim i drahý značky jako mercedes, bavorák nebo volvo

takže si myslim že s motorkama je to podobný

- o něco lepší technika a výbava na úkor spolehlivosti a životnosti a tim pádem spousta výdajů navíc vo proti starejm wránám


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
osiris (Člen)
03.01.2013 18:15:43
Offline

Re: Leštěnka ;)

...tyvole, jak u blbejch ve dvorečku bigsmile
ano, to víme, na tom se všichni shodujeme, proto neposuzujeme životnosti dílů, ale technický vlastnosti smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
03.01.2013 18:32:52
Offline

Re: Leštěnka ;)

já myslim že tady posuzuje každej kdeco a každej si ty příspěvky vyloží trošku jinak bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 18:51:52
Offline

Re: Leštěnka ;)

Ale jedna a myslím že nejduležitější technická vlastnost motorek a aut je,aby jezdily,čím dýl,tím líp. A v tom sou fšecky moderní mrtky s jejich startstop systémama f prdeli.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
03.01.2013 18:59:39
Offline

Re: Leštěnka ;)

někdo bere některou vlasnost jako plus a někdo jako mínus,pak záleží na vkusu každýho soudruha,která motyka nebo plechovka mu vyhovuje.

4Fun.cz (Člen)
03.01.2013 19:06:25
Offline

Re: Leštěnka ;)

Já třeba rád cestuju...proto jsem pořídil Forda....Tam jedu Fordem a zpátky autobusem bigsmile  , ale soudruzi ve Fordě šli kupředu, mysleli pokrokově a do nových modelů stáhli do palubního počítače kompletní jízdní řády.A to je ten pokrok, ty nové technické vymoženosti bigsmilebigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
čočkin (Člen)
03.01.2013 19:09:09
Offline

Re: Leštěnka ;)

přesně good bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Kožak (Člen)
03.01.2013 19:18:25
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
Kožak psal:

novější věci stojej víc a víc za hovno...včecky, poněvač už je to všechno jenom vo spotřebě a né kvalitě..hauk :)

...aha ...a to myslíš v případě bandita? bigsmile kdy rozpočtovkou byl dřív a je i teď? nebo mi snad uniklo, že kdysi měl zlatý kluzáky a karbonovou nádrž? smile1

myslel sem to všeobecně....ani ten vzduch neni co bejval ,no možná je to zdání to jak už je člověk vopotřebenej bigsmile a čert vem "karbon a zlato" když sem kvůli němu pak 2krát do měsíce v servisu smile1


MRDAT!!!
Libor nx (Člen)
03.01.2013 19:18:34
Offline

Re: Leštěnka ;)

4Fun.cz psal:

Já třeba rád cestuju...proto jsem pořídil Forda....Tam jedu Fordem a zpátky autobusem bigsmile  , ale soudruzi ve Fordě šli kupředu, mysleli pokrokově a do nových modelů stáhli do palubního počítače kompletní jízdní řády.A to je ten pokrok, ty nové technické vymoženosti bigsmilebigsmilebigsmile

Ale prdlajs žádný jízdní rády,má to čidlo na chlast.Když chceš jed zpátky,nesmíš pak v autě dejchat,vono to pak nejedeheadshakebigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
03.01.2013 19:32:07
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Ale jedna a myslím že nejduležitější technická vlastnost motorek a aut je,aby jezdily,čím dýl,tím líp. A v tom sou fšecky moderní mrtky s jejich startstop systémama f prdeli.

...technický jízdní vlastnosti jsme spolu probírali, viď
...to tlačíš jiným směrem, o tom, že se v hojný míře používaj plastový kurvítka místo železnejch (ale i kvůli úspoře nákladů a hmotnosti, ne jen z hamižnosti) a tím pádem to má kratší dobu užívání se přece nikdo nepře
...mimochodem, mě příjde celkem logický, že to co se víc používá se má nárok i dřív zkurvit (nebo když je k jedný věci implementovaná další a jsou svou funkcí vzájemně ovlivněný, nebo propojený)
...dyť to je jednoduchý, vyrábí se to tak, protože to tak lidi chtěj a kupujou, starý železný stroje bez ničeho se stavěj víceméně na zakázku, každej tu možnost má, je to ale za jiný prachy


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bery (Člen)
03.01.2013 20:17:47
Offline

Re: Leštěnka ;)

surprised týýý vole. sem si měl nechat trabanta. to byl taky kult - lehkej, opravitelnej a nereznul idontknow bigsmilebigsmilebigsmile


momentalně zavostalej
Filous (Člen)
03.01.2013 20:45:48
Offline

Re: Leštěnka ;)

...naprosto souhlasim s Osim a chápu to co se vám zabedněncum snaží říct...a to i přes to, že mam rači železný vjeci a že bych nebyl nijak sklamanej, dyby výropci přestali montovat vstřikovací jednotky a vrátili se ke karburacím a vzduchem chlazenejm motorům...pro mě maj ty starý vjeci tag ňák vječí kouzlo a nevadí mi, že se s nima musíš prát a nedělaj fšecko tag ňák sami...na druhou stranu mam kámoše, kerej si kupuje auta a motorky u Hondy a to dycky to nejnovjejší, našlapaný elektronikou, páč von je fascinovanej pokrokem a moderníma technologijema...teť má tu novou NX700, s automatem a gdovíčim a je s toho uplně unešenej...a mě se chce zvracet, bo nemá ani spojkovou páčku a ani řadičku...prostě von rát ajpody a tydle novoty, já zas šroubovák, kladivo a špinavý ruce...každej sme jinej, ale pivo si spolu dáme rádi...no a proto chápu i Vikeca, ale Osi má prostě recht...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Dado (Člen)
03.01.2013 22:00:58
Offline

Re: Leštěnka ;)

souhlasim s Filousem co souhlasil s Osim, to jak máš nebo nemáš spolehlivou motyku , je daný tvoji karmou, a to jak se na ní cejtíš je zase tim jak máš dlouhou stehení kostbigsmile Guzzipussybigsmile


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Koldan (Člen)
03.01.2013 22:41:09
Offline

Re: Leštěnka ;)

stojím za Osirisem. jediné v čem je kult lepší je to, že je to "kult". notabene, který byl tady vypěstován celkem dost uměle několika subjektivními prohlášeními o vzhledu atd. jinak přirovnání k "italským motorkám s duší" bylo celkem trefnébigsmile ale chápu to, že někdo si rád pouští hudbu na gramofonových deskách, než na suprčupr aparatuře, protože to má pro něj svoje kouzlo, ale ať mě nikdo nepřesvědčuje, že ten zvuk a poslech je obecně kvalitnějšíheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
03.01.2013 22:52:30
Offline

Re: Leštěnka ;)

...dík za naději bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/osiris/bozemuj.gif

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
03.01.2013 22:56:14
Offline

Re: Leštěnka ;)

...nevím co teď, když jsem se kdysi dozvěděl, že ježíšek neexistuje, byl jsem z toho v prdeli .:)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Borák (Člen)
03.01.2013 23:01:21
Offline

Re: Leštěnka ;)

a ted si přectaf že přinde doby kdy se ti nepostaví smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Dado (Člen)
03.01.2013 23:02:06
Offline

Re: Leštěnka ;)

neboj zas bude lípsmile1good


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Koldan (Člen)
03.01.2013 23:17:22
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:

...nevím co teď, když jsem se kdysi dozvěděl, že ježíšek neexistuje, byl jsem z toho v prdeli .:)

surprisedsurprisedsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
03.01.2013 23:20:54
Offline

Re: Leštěnka ;)

...to ne bigsmilebigsmile ...myslel jsem naopak druhou stranu, konzervativce, když to někdo pak třeba dočte až tam, k tomu ježíškoj, aby si řek, že jsou horší věci než zjistit bezvýznamnou píčovinu bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
03.01.2013 23:22:40
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Ale jedna a myslím že nejduležitější technická vlastnost motorek a aut je,aby jezdily,čím dýl,tím líp. A v tom sou fšecky moderní mrtky s jejich startstop systémama f prdeli.

Jsou lidi, který ale nepotřebujou aby auto najelo půl mega bez poruchy, Jsou lidi, který maj auto třeba jen do 100tkm a ti si to pak užívaj. Vše je to jen o pohledu na věc a finančních možnostech. Ačkoliv taky kolikrát nadávám jak se šetří na materiálech, rád si sednu do novýho auta a nechám se rozmazlovat technologiema, fičurama a podobně. Pak sednu do starýho krámu, kterej sice jede i na fritovací olej a jsem nešťastnej.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
03.01.2013 23:22:41
Offline

Re: Leštěnka ;)

Koldan psal:
osiris psal:

...nevím co teď, když jsem se kdysi dozvěděl, že ježíšek neexistuje, byl jsem z toho v prdeli .:)

surprisedsurprisedsurprised

...a kurva redfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
03.01.2013 23:23:19
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Ale jedna a myslím že nejduležitější technická vlastnost motorek a aut je,aby jezdily,čím dýl,tím líp. A v tom sou fšecky moderní mrtky s jejich startstop systémama f prdeli.

Jsou lidi, který ale nepotřebujou aby auto najelo půl mega bez poruchy, Jsou lidi, který maj auto třeba jen do 100tkm a ti si to pak užívaj. Vše je to jen o pohledu na věc a finančních možnostech. Ačkoliv taky kolikrát nadávám jak se šetří na materiálech, rád si sednu do novýho auta a nechám se rozmazlovat technologiema, fičurama a podobně. Pak sednu do starýho krámu, kterej sice jede i na fritovací olej a jsem nešťastnej.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Dado (Člen)
03.01.2013 23:29:56
Offline

Re: Leštěnka ;)

myslim že to celý padá na formu konverzace, jako fórum na inetu obecně, nemám rád ty diskuse ve fóru, daj se vždycky vyložit dvojako, na pumpě u kafe by bylo hned jasno.good


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
Kožak (Člen)
04.01.2013 07:53:33
Offline

Re: Leštěnka ;)

Dado psal:

myslim že to celý padá na formu konverzace, jako fórum na inetu obecně, nemám rád ty diskuse ve fóru, daj se vždycky vyložit dvojako, na pumpě u kafe by bylo hned jasno.good

je to tak :)


MRDAT!!!
Mour (Člen)
04.01.2013 07:53:47
Offline

Re: Leštěnka ;)

Jo jo, máte pravdu kluci, jak já nadával, na tu starou poctivou upracovanou karburatorovou dvanáctistovku, když mi při najetých 80-ti tis.km po druhé odešla lamda ve VW Polo 1,2 i , ......že ji tam kuwa!! nemám fuck

...ale což už, pokrok nezastavíš goodsurprisedidontknowbigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
04.01.2013 09:15:01
Offline

Re: Leštěnka ;)

zajímavá debata.

Nový stroje jsou jistojistě fajnovější, ale přidávám se k těm který spíš ty bájtech z bláta udělaný novinky velmi serou.

Překousnu, že moje "zánovní" Kawa je o 2 třídy hůř udělaná než moje bývalá 20 let stará Kawa. Když už to poznám i já nemekánik tak už je to fakt na hraně (všude bordel vod svařování, šrouby i závity udělaný asi z hoven, všechno fórový a v kabelech bludiště, ale alespoň to spolehlivě jezdí.

Ale když přijede kámoš co si do firmy koupil 2 slavné VW Transportery, že mu někde na 150 tisících vodešly totál převodovky a motory tak ať m nikdo nevypráví, že za to můžou marketingový specialisti co stavěj Transportera za mega a čtvrt na 150 tisíc. A takovejch případů je všude hafo.

Holt jak zjistili ševci před válkou, lidi holt ty levný "baťovky" budou kupovat i když jsou to šlupky

Ondráš (Člen)
04.01.2013 10:46:36
Offline

Re: Leštěnka ;)

Udělejte prosím výcuc pro Kellyho, ať to nemusím číst.goodsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
04.01.2013 10:56:36
Offline

Re: Leštěnka ;)

Stačil první příspěvekbigsmile

Kult v N je kult, zbytek jsou sračky podpořený plastem a nic ho nedokáže překonat, zvláš't s vačkama z GSXR a jeho karburátoryasssmokin


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
04.01.2013 11:21:01
Offline

Re: Leštěnka ;)

Filous psal:

...naprosto souhlasim s Osim a chápu to co se vám zabedněncum snaží říct...a to i přes to, že mam rači železný vjeci a že bych nebyl nijak sklamanej, dyby výropci přestali montovat vstřikovací jednotky a vrátili se ke karburacím a vzduchem chlazenejm motorům...pro mě maj ty starý vjeci tag ňák vječí kouzlo a nevadí mi, že se s nima musíš prát a nedělaj fšecko tag ňák sami...na druhou stranu mam kámoše, kerej si kupuje auta a motorky u Hondy a to dycky to nejnovjejší, našlapaný elektronikou, páč von je fascinovanej pokrokem a moderníma technologijema...teť má tu novou NX700, s automatem a gdovíčim a je s toho uplně unešenej...a mě se chce zvracet, bo nemá ani spojkovou páčku a ani řadičku...prostě von rát ajpody a tydle novoty, já zas šroubovák, kladivo a špinavý ruce...každej sme jinej, ale pivo si spolu dáme rádi...no a proto chápu i Vikeca, ale Osi má prostě recht...

s tím se nedá,než souhlasitgoodbigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
04.01.2013 11:29:04
Offline

Re: Leštěnka ;)

Nečet jsem to, ale určitě někdo "recht" nemábigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
04.01.2013 12:51:28
Offline

Re: Leštěnka ;)

Mour psal:

Jo jo, máte pravdu kluci, jak já nadával, na tu starou poctivou upracovanou karburatorovou dvanáctistovku, když mi při najetých 80-ti tis.km po druhé odešla lamda ve VW Polo 1,2 i , ......že ji tam kuwa!! nemám fuck
...ale což už, pokrok nezastavíš goodsurprisedidontknowbigsmile

...jojo, máš pravdu chlape, zkurvený posilovače brzd a řízení a co teprv stěrače, to taky nadávám jak vzteklej když se to někdy kurva posere fuck  ...proč to do těch aut serou, dědek dřív odpřáh žebřiňák, nechal koně napást a bylo
...mimochodem, že mimo jinejch "pokroků" díky i tý lambdě máš poloviční spotřebu ti nevadí? bigsmile
...ale co už, remcání věčně nespokojenejch čechů nezastavíš goodsurprisedidontknowbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
04.01.2013 13:01:06
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:

...jojo, máš pravdu chlape, zkurvený posilovače brzd a řízení a co teprv stěrače, to taky nadávám jak vzteklej když se to někdy kurva posere fuck  ...proč to do těch aut serou, dědek dřív odpřáh žebřiňák, nechal koně napást a bylo

Když si prásknul do koní, tak to jezdilo i driftem a hlavně si mohl jezdit nalitej a nikdo ti nic neřekl.smokin

osiris psal:

...ale co už, remcání věčně nespokojenejch čechů nezastavíš goodsurprisedidontknowbigsmile

good
To je takovej náš národní sport.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
pepa (Člen)
04.01.2013 15:28:29
Offline

Re: Leštěnka ;)


GSX 1400 K7
Loser (Administrator)
04.01.2013 16:03:24
Offline

Re: Leštěnka ;)

Ondráš psal:
osiris psal:

...jojo, máš pravdu chlape, zkurvený posilovače brzd a řízení a co teprv stěrače, to taky nadávám jak vzteklej když se to někdy kurva posere fuck  ...proč to do těch aut serou, dědek dřív odpřáh žebřiňák, nechal koně napást a bylo

Když si prásknul do koní, tak to jezdilo i driftem a hlavně si mohl jezdit nalitej a nikdo ti nic neřekl.smokin

jsem si vzpomel na obiho nocni driftovacku s konskym povozem na Kube a na hlasku: "ty vole, ten kon je najebanej viac ako ja" bigsmilebigsmilebigsmile A pak jsme jeste presvedcovali konskyho taxikare, ze mu nezaplatime, protoze jsme si to ridili sami. Chudak ten vecer malem prisel vo zivobytibigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Libor nx (Člen)
04.01.2013 16:10:46
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:

...mimochodem, že mimo jinejch "pokroků" díky i tý lambdě máš poloviční spotřebu ti nevadí? bigsmile

nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

osiris (Člen)
04.01.2013 16:52:30
Offline

Re: Leštěnka ;)

Libor nx psal:
osiris psal:

...mimochodem, že mimo jinejch "pokroků" díky i tý lambdě máš poloviční spotřebu ti nevadí? bigsmile

nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nety (Člen)
04.01.2013 17:08:14
Offline

Re: Leštěnka ;)

sem to zapomněl vypnout bigsmile


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Progear 650 (Člen)
04.01.2013 17:16:59
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
Libor nx psal:
osiris psal:

...mimochodem, že mimo jinejch "pokroků" díky i tý lambdě máš poloviční spotřebu ti nevadí? bigsmile

nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla

osi, u nafty, při poměru spotřeba/výkon, je to jeste víc... good
napr. M5 diesel, spotreba cca 7L a má to 380koní nebo kolik...good
jo a jinak samo souhlasim s Tebou....good
i když mám rad auta a motorky, co něco vydržej a nejsou hned v piči, ale to je o PC a materiáléch atd, atd...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Libor nx (Člen)
04.01.2013 18:36:19
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
Libor nx psal:
osiris psal:

...mimochodem, že mimo jinejch "pokroků" díky i tý lambdě máš poloviční spotřebu ti nevadí? bigsmile

nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla

Napíšu to asi tahle:Měl jsem předtím Fáčko jako druhé auto v rodíně a říkal jsem si je čas koupit něco novějšího,pokrokovějšího.Proto jsem koupil pro paní jetou Fábii 1.4mpi.Stejnej motor jako ve fáčku,tak snad bude stejně spolehlivej a spotřeba bude taky dobrá,ale vono hovno.Spolehlivost dobrá až na eletriku,ale nesouvisela s motorem,spíš to bylypussyviny.Zato ta spotřeba to je masakr,pod 8L se nedostanu ani kdybych snad to auto tlačilheadshakeidontknow a v zimě to jezdí úplně v pohodě za 10LhelpHledal jsem na netu jestli je to normální a věc se má tak,Fábie 1.4 mpi starší verze plní euro2 má jednu lambádu a katalyzátor.Tato verze má spotřebu jako staré dobré fáčko.Druhá verze,tu mám já,plní euro 4 a má dvě lambády a dva katalyzátory.
Tak ať mi někdo vysvětlí k čemu jsou takzvaně pokrokovější čidla,lambády,katalyzátory a řídicí jednotky,když to pak žere jako karburátorovej dvoulitr?Ekologie?Neznamená ekoligičtější = úspornější idontknow

mr.BSE (Člen)
04.01.2013 18:39:07
Offline

Re: Leštěnka ;)

jj,  2.0TS se taky delal v EURO2(1 lambda, 114kW) a EURO3(2 lambdy, 110kW) a ta EURO3 ma v prumeru o litr a pul vetsi spotrebu. Nebavim se samozrejme o porovnani dvou kusu, znam tech majitelu dost a vsichni se na tom shodujou


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
04.01.2013 19:50:47
Offline

Re: Leštěnka ;)

no dobře, tak ten pěknej kousek je pryč ...
ale proč to měnit, jedinej důvod je, že bude veterán vo 4 roky dřív, než ten můj :)


ale di, Ty brepto ...
Koldan (Člen)
04.01.2013 20:05:44
Offline

Re: Leštěnka ;)

huskyb12 psal:

no dobře, tak ten pěknej kousek je pryč ...
ale proč to měnit, jedinej důvod je, že bude veterán vo 4 roky dřív, než ten můj :)

šak bažegood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Billy (Člen)
04.01.2013 20:06:38
Offline

Re: Leštěnka ;)

PFremer psal:
nety psal:
PFremer psal:


... tvrdší? to určitě, bus je jak limuzína bigsmile Takový malý telátko na nafukovacích balónech smokin
Jinak nety, co si měl na busu za řidítka? Chci dát rovnější, ale nevim jaký, aby to nebylo zase moc. Jinak, je lepší dát vyšší adaptéry,když budou nižší řidítka, bo stačej origa? Přeci jen doba je zlá a každá kačka se počítá...good

měl jsem tam 28mm Renthal Fatbar (konkrétní číslo bych ti řek z krabice) a musím říct, že to byl tak neskutečnej luxus... pro mě ideální zahnutí... jezdí je i KIM na gsx. Mam teď barracadu, dobrý jsou, ale Renthaly byly jen jedny...

28? tak to už redukci potřebujeheadshake, no, bude toho zas kotel, protože teď tam mám vyhřejvaný gripy a chci normální + opletený hadice a takový ty pičoviny co nutně potřebujubigsmile, to bude mít štěpán zas kšeft...evil

jiny unasece na prumer 28mm cca 800-900,- vetve 2000,- konicky 28/22mm, mam skorem rovny myslim ze to jsou renthaly, ale kurva uz nevim mam je uz nejakej patek nasazeny. musel bych skocit dolu do garaze. Sou skorem rovny, proste pecka, udelali me velkou radost, ja sem hold krapet jinak v ramenach nez treba Progres cool cca 2x tak sirsi smokin


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
osiris (Člen)
04.01.2013 20:09:18
Offline

Re: Leštěnka ;)

Libor nx psal:
osiris psal:
Libor nx psal:

nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla

Napíšu to asi tahle:Měl jsem předtím Fáčko jako druhé auto v rodíně a říkal jsem si je čas koupit něco novějšího,pokrokovějšího.Proto jsem koupil pro paní jetou Fábii 1.4mpi.Stejnej motor jako ve fáčku,tak snad bude stejně spolehlivej a spotřeba bude taky dobrá,ale vono hovno.Spolehlivost dobrá až na eletriku,ale nesouvisela s motorem,spíš to bylypussyviny.Zato ta spotřeba to je masakr,pod 8L se nedostanu ani kdybych snad to auto tlačilheadshakeidontknow a v zimě to jezdí úplně v pohodě za 10LhelpHledal jsem na netu jestli je to normální a věc se má tak,Fábie 1.4 mpi starší verze plní euro2 má jednu lambádu a katalyzátor.Tato verze má spotřebu jako staré dobré fáčko.Druhá verze,tu mám já,plní euro 4 a má dvě lambády a dva katalyzátory.
Tak ať mi někdo vysvětlí k čemu jsou takzvaně pokrokovější čidla,lambády,katalyzátory a řídicí jednotky,když to pak žere jako karburátorovej dvoulitr?Ekologie?Neznamená ekoligičtější = úspornější idontknow

...co ti mám na tohle říct headshake asi spíš nic, protože s tím svým argumentem cos sem napsal si budeš myslet to svý až do bezvědomí
...když si sám nevezmeš v potaz točivej moment, pružnost motoru a i hmotnost obou aut; když pomíjíš fakt, že dvoulambdový 1,4mpi se nepovedli a musel se v nich přehrávat aspoň softvér
...zpočátku, než jsi zareagoval, jsem psal všechno obecně, ne na tvoje dvě konkrétní auta idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Libor nx (Člen)
04.01.2013 20:21:06
Offline

Re: Leštěnka ;)

osiris psal:
Libor nx psal:
osiris psal:

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla

Napíšu to asi tahle:Měl jsem předtím Fáčko jako druhé auto v rodíně a říkal jsem si je čas koupit něco novějšího,pokrokovějšího.Proto jsem koupil pro paní jetou Fábii 1.4mpi.Stejnej motor jako ve fáčku,tak snad bude stejně spolehlivej a spotřeba bude taky dobrá,ale vono hovno.Spolehlivost dobrá až na eletriku,ale nesouvisela s motorem,spíš to bylypussyviny.Zato ta spotřeba to je masakr,pod 8L se nedostanu ani kdybych snad to auto tlačilheadshakeidontknow a v zimě to jezdí úplně v pohodě za 10LhelpHledal jsem na netu jestli je to normální a věc se má tak,Fábie 1.4 mpi starší verze plní euro2 má jednu lambádu a katalyzátor.Tato verze má spotřebu jako staré dobré fáčko.Druhá verze,tu mám já,plní euro 4 a má dvě lambády a dva katalyzátory.
Tak ať mi někdo vysvětlí k čemu jsou takzvaně pokrokovější čidla,lambády,katalyzátory a řídicí jednotky,když to pak žere jako karburátorovej dvoulitr?Ekologie?Neznamená ekoligičtější = úspornější idontknow

...co ti mám na tohle říct headshake asi spíš nic, protože s tím svým argumentem cos sem napsal si budeš myslet to svý až do bezvědomí
...když si sám nevezmeš v potaz točivej moment, pružnost motoru a i hmotnost obou aut; když pomíjíš fakt, že dvoulambdový 1,4mpi se nepovedli a musel se v nich přehrávat aspoň softvér
...zpočátku, než jsi zareagoval, jsem psal všechno obecně, ne na tvoje dvě konkrétní auta idontknow

Nebudu to už dál rozvádět,je to jen jeden z příkladů.Jenom mi vadí,že věci co dobře fungují se někdo snaží pokrokovo zněnit a pak to stojí za prd.To nemyslím jen plechovky.

Billy (Člen)
04.01.2013 20:30:45
Offline

Re: Leštěnka ;)

Brkos psal:
Progear 650 psal:
Brkos psal:


A proto tě spráskal Jindra na mokru na slickách a rosinka ti dejchala na záda? bigsmile

bavíme se o motoru ne??? na plyn SV nemá šanci.. to že je Jindra kokot a jel na rozmrdaným SV a bylo mu všechno jedno je věc druhá...surprised

Fajn kategorie 650 budiž, ale bandit 1200 by SV1000 nedala a to si sem stoprocentně jistej bigsmile

Vikec mel na mysli karbec/vstrik u SV 650


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
04.01.2013 20:40:47
Offline

Re: Leštěnka ;)

Kelly01 psal:

Stačil první příspěvekbigsmile

Kult v N je kult, zbytek jsou sračky podpořený plastem a nic ho nedokáže překonat, zvláš't s vačkama z GSXR a jeho karburátoryasssmokin

Vacky mam uz, jenom ty FCR karbce chybjej cool


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Borák (Člen)
04.01.2013 22:20:27
Offline

Re: Leštěnka ;)

světu mír a dětem čekuládu bigsmile

jinam mi ruplo čidlo teploty na fritáku a pšoni ty smažáky jedly trochen připečený ,ale sere to pes smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
04.01.2013 23:55:43
Offline

Re: Leštěnka ;)

světu prd a harantům jednu do břichabigsmile, polákům dáváš jen to co od nich tví dodavatelé vozí tak to neřeš, hlavněmi na víkend odlož "pravej Borákův stejk", ne že si kvůli němu musím vyhodit rameno jak Filousbigsmile


God Save The Queen!
Zdenda (Člen)
05.01.2013 07:53:55
Offline

Re: Leštěnka ;)

Progear 650 psal:
osiris psal:
Libor nx psal:


nemáš až takovou pravdu,předcedo headshake

...a přečet sis to pořádně? smile1
...jestli narážíš na funkci lambdy, tak je potřeba si v tý větě všimnout písmenka " i " to proto že to snížení není jen díky jí samotný, ale ve spolupráci právě s těma jinejma pokrokama jak se tam píše, další čidla vstupů, teplot a hlavně řídící jednotky, který optimalizujou směs (emise, ty nás teď ale nezajímaj), potažmo kvalitu spalování a tím pádem spotřebu
...no a jestli to je kvůli tomu že jsem napsal, že poloviční (kde to byl spíš obraznej příměr), tak seš hnidopich a samozřejmě máš pravdu bigsmile ...ale jen u benzínu teda, u vznětovejch by to i ta půlka možná byla

osi, u nafty, při poměru spotřeba/výkon, je to jeste víc... good
napr. M5 diesel, spotreba cca 7L a má to 380koní nebo kolik...good
jo a jinak samo souhlasim s Tebou....good
i když mám rad auta a motorky, co něco vydržej a nejsou hned v piči, ale to je o PC a materiáléch atd, atd...

M5d cca 7 litrů? Jel jsi s tím nebo jen čerpáš z PR? Já s tím jel cca 100km a při klidný jízdě, opravdu klidný 9, trochu živější 12 a aby se člověk svezl tak i klidně 15+


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
05.01.2013 10:28:12
Offline

Re: Leštěnka ;)

Nevím,kde vám  auta žerou půlku,mě žere nová dodávka stejnejch 10litrů,jako žrala ta stará,víc jak dvacetiletáidontknow Aby dnešní dodávka jela stejně,jako ta dvacetiletá,která měla tenkrát 100-120koní,musí mít dnešní 150-170,jinak je to lenochidontknow(bavím se o naložené) Stará vážila prázdná 1950kg,nová 2250kg,takže nakládat můžu míň,abych nepřekračoval 3500kg. Takže samá pozitivabigsmile
Dědek náš míval stodvacítku,jezdil do vosmi litrů,pak feldu,taky do vosmi,teďka hnujdaj i30 taky slabá vosmička a to čím je starší,tím jezdí pomalejšidontknow
Takže v tomhle pokrok kupředu nevidím. Jasný,každej ať si vybere sám,ale proč těm,co si vyberou cestu starejch házet klacky pod nohy,v podobě různejch poplatků? Ten,kdo si koupil poctivou káru,vodjezdil s ní 20let přece vyprodukoval míň svinctva než ten,kdo za stejnou dobu spotřeboval 7autidontknow Svět momentálně táhne autoprůmysl,tak je hold propaganda jasnábigsmile
Zvrhlo se nám to špatnym směrem,máme se bavit vo kultovifuck
Sme na banditforu,takže aspoň tady by měl byt bandit kult nejvícfuck
Pochybovat vo tom mužou max na motorkáříchfuck
bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jaryn (Člen)
06.01.2013 12:53:28
Offline

Re: Leštěnka ;)

katalog Motohouse 2013: B 12 jen v "S" a "full-S",B 650 jen "full-S". Prej napřesrok možná nástupce...:idontknow: Pak tu bude podobná diskuze jako teď. Bude se velebit to starý a nadávat (možná někdo) na to nový. (jako když se po Busu ukázal B-King...)
Prd tomu srovnávání B 12 rozumím. Měl jsem jen chvíli kulta po Michalovi-DK a hádám,že na ničem lepším se už nesvezu... Jsem rád,že jsem si nechal Inazumu...


God Gave me Everything I want
Kožak (Člen)
26.04.2013 22:02:08
Offline

Re: Leštěnka ;)


MRDAT!!!
Filous (Člen)
26.04.2013 22:20:38
Offline

Re: Leštěnka ;)


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
26.04.2013 22:32:58
Offline

Re: Leštěnka ;)

...parádní....good....ale už jich mám prý dost...redface

Willy (Člen)
26.04.2013 23:52:56
Offline

Re: Leštěnka ;)

Jj kluci v Bylanech je maj fakt pěkný, ten můj je taky od nich. goodgoodgood


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
yebat (Člen)
27.04.2013 02:22:50
Offline

Re: Leštěnka ;)

sakra... to je kousek... surprised
jenže dvě motorky se mi do garáže nevejdou (finančně) a svojí šestku tak rychle neprodám... smile2

libac22 (Člen)
27.04.2013 13:20:27
Offline

Re: Leštěnka ;)

vypadá jak uplně nová surprised nadhera good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Pigi (Člen)
27.04.2013 13:30:18
Offline

Re: Leštěnka ;)

Tak to je moooc hezký goodgood


eSko je prostě eSko ;)
tomasNJ (Člen)
28.04.2013 00:09:52
Offline

Re: Leštěnka ;)

ale stejně... KULT JE KULTgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
VikecB12 (Člen)
28.04.2013 08:02:59
Offline

Re: Leštěnka ;)

tomasNJ psal:

ale stejně... KULT JE KULTgood

goodgoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
28.04.2013 10:01:39
Offline

Re: Leštěnka ;)

tomasNJ psal:

ale stejně... KULT JE KULTgood

good ...prozřels? bigsmilebigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
28.04.2013 10:14:15
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:
tomasNJ psal:

ale stejně... KULT JE KULTgood

goodgoodgood

goodgoodgoodgood šetřímbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
28.04.2013 14:06:48
Offline

Re: Leštěnka ;)

Mour psal:
tomasNJ psal:

ale stejně... KULT JE KULTgood

good ...prozřels? bigsmilebigsmilebigsmile

dyt já mám KULTA taky doma... sice se menuje triumph, ale muj starý spíd je taky kultofkagood

starý bandit je daleko daleko pěknější, nez to co přišlo po něm...surprisedheadshake


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Honzik8719 (Člen)
28.04.2013 15:59:54
Offline

Re: Leštěnka ;)

Banditatom psal:
VikecB12 psal:
tomasNJ psal:

ale stejně... KULT JE KULTgood

goodgoodgood

goodgoodgoodgood šetřímbigsmile

kult je úplně nejvíc!!!coolgoodgoodgoodgoodgoodgood


...relativní kochač...
Kožak (Člen)
28.04.2013 17:14:58
Offline

Re: Leštěnka ;)

libac22 psal:

vypadá jak uplně nová surprised nadhera good

esi km nelžou je akorát zajetá smile1


MRDAT!!!
libac22 (Člen)
28.04.2013 18:15:29
Offline

Re: Leštěnka ;)

Kožak psal:
libac22 psal:

vypadá jak uplně nová surprised nadhera good

esi km nelžou je akorát zajetá smile1

no ty km za 8 let se mi nezdaj reálný ale vzhledově by to odpovídalo good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
VikecB12 (Člen)
28.04.2013 18:47:29
Offline

Re: Leštěnka ;)

Je hezkejgood Ve 4000km sem tuším ještě viděl na kotoučích původní rýhy od broušení a taky si nejsu jistej,jestli měl tenhle model origo rozetu černou...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
28.04.2013 18:48:33
Offline

Re: Leštěnka ;)

VikecB12 psal:

Je hezkejgood Ve 4000km sem tuším ještě viděl na kotoučích původní rýhy od broušení a taky si nejsu jistej,jestli měl tenhle model origo rozetu černou...

...a zlatej řetěz žeevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr