Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » komu je tricet a nema potomka ?

barynek (Člen)
15.01.2013 23:41:09
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:

Koldan a Barynek.: Víte voba prd..nebudu tady rozebírat svoje rodinný vztahy,ale hezký nejsou..na dítě hnusnej bejt nehodlám,ale rozplývat se taky nehodlám..Vejškrab pani je blbot. - viz. mateřskej pud,jak jsem psal výše - čtěte pozorně! Nějak se s tim vypořádám,ale radost z toho mít nebudu..ne jako, když si přivezeš vysněný štěňátko..
A takovejch smradů, co maj doma zlatý rodiče, který bych z fleku bral a přitom jsou to zmrdi zralý na rozkopání rypáku, znám dost..Tak mi vysvětli tu rovnici mezi fajn vychovaným člověkem a zmrdem vzhledem ke vztahu k rodičům..evil..Co jsem teda já? Přijdu vám jako vyvrhel?..vychovávám se sám už od věku, kdy vy jste se chodili k mamince přtulit..nevěříte? Věřtebigsmile..teď se tomu tlemim,ale dřív to tak nebylo..zkrátka škola života..

tak pozor-já neříkám nic o tom, jaký jsou tvoje rodinný vztahy nebo ne, nevím to a nehodlám to zjišťovat.. jestli jsi vyvrhel nebo ne, at rozhodnou jiní, já to neposoudim. Seš trochu magor, ale kdo tady nenícool
nakonec je to tvůj život, já tě za tvý rozhodnutí jebat nebudu. mnoho zdaru chlapegood
howgh


Bandit 4EVER!!!
Meloun (Člen)
15.01.2013 23:41:27
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

VikecB12 psal:

Tak su tadysmokinbigsmile 
Nevím jak Melouna,ale mě nejvíc sere to,že každej se vohlíží zasebe,jak to fšichni dřív zvládli atd. Jo,protože věčina lidí věděla,že za nima stojí rodiče,prarodiče a kdyš se dostali do sraček,tak bejvalo zvykem zajít za tatem nebo dědem,kteří věčinou uměli hospodařit a finančně bejvali v klidu. Taky se po nich častokrát dědilo,třeba nemovitosti... Dneska je věčina lidí ráda,že to táhnou vod vejplaty k vejplatě,finanční rezerva žádná a to se týká třeba aji generace načich rodičů,takže naše generace si nemá kam jít pro tu pomoc v případě nějakejch sraček,natož aby něco zdědili a ty dnešní mrňousové to budou mít ještě horší,protože se ty sračky vokolo jenom prohlubujou. Navíc pravděpodobnost toho,že budou mít pěknej život je mizivá,evropa a celkovej systém je před zhroucením,čeká je/nás trhání evropy,který neproběhne bez boje,nebo boj s nájezdem isámu do evropy a těch vostatních sraček vokolo je na můj fkus moc. Pokud doháníme ameriku,tak je čeká život v gengu,fetování,vraždění a né život jak ho známe z dětství.  To byl důvod mojí skepse. Kdyby mě bylo dvacet,tak bych nad tim nepřemejšlel a bylo by to pro mě jednoduší....

Vikec opět mým tiskovým mluvčím..good


PURE NAKED BIKE!
Petr J. (Člen)
15.01.2013 23:58:11
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

to Víkec: co ty víš o životě v Americe? Byls tam někde, že vyprávíš o životě v gangu, fetování a vraždění?

Oba jste plakalové...když na děti nemáte (mentálně), tak proč si je pořizujete? Když jste takoví hrdinové, tak jste měli říct svým partnerkám ne a vyřešit to tak, aby jste potomky neměli...

Víkecu, generace našich rodičů je první, která nemusí žít ze zásob, stačí JEN zajít do obchodu a ten chleba si koupit, tak co tu tlacháš o tom, jak je špatně. Zajeď si do Albánie, ať víš, co je to mít se špatně fuck když jsme na jaře seděli s beduiny kolem jejich ohně, pili čaj a pokuřovali, tak povídali o tom, kterak mají jen těch pár velbloudů a jak vlastně jim nic nechybí...nemají notebooky, televize, vlastní postele, vany, teplou vodu...

...jste oba mimo...

Meloun (Člen)
16.01.2013 00:32:07
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Petr J. psal:

to Víkec: co ty víš o životě v Americe? Byls tam někde, že vyprávíš o životě v gangu, fetování a vraždění?

Oba jste plakalové...když na děti nemáte (mentálně), tak proč si je pořizujete? Když jste takoví hrdinové, tak jste měli říct svým partnerkám ne a vyřešit to tak, aby jste potomky neměli...

Víkecu, generace našich rodičů je první, která nemusí žít ze zásob, stačí JEN zajít do obchodu a ten chleba si koupit, tak co tu tlacháš o tom, jak je špatně. Zajeď si do Albánie, ať víš, co je to mít se špatně fuck když jsme na jaře seděli s beduiny kolem jejich ohně, pili čaj a pokuřovali, tak povídali o tom, kterak mají jen těch pár velbloudů a jak vlastně jim nic nechybí...nemají notebooky, televize, vlastní postele, vany, teplou vodu...

...jste oba mimo...

Dej bože zpět ten čas, kdy se postavení lidí ve společnosti vyvíjelo od toho, jak je kdo schopnej nebo snaživej..Víc Ti k tomu, Petře, neřeknu..čest výjimkám..Amensmokin


PURE NAKED BIKE!
Meloun (Člen)
16.01.2013 00:46:46
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Oba jste plakalové...když na děti nemáte (mentálně), tak proč si je pořizujete? Když jste takoví hrdinové, tak jste měli říct svým partnerkám ne a vyřešit to tak, aby jste potomky neměli...

Neznáš můj případ a ihned závěry..je to malinko složitější..Nicméně se stalo, nejsem tomu rád a to hlavně proto, že se vžívám do role toho dítěte..Neznáš okolnosti..mentálně si věřim na spoustu věcí, ale výchova dítěte není jen o tom mít maminku doma s potomkem a večer se s tim pomazlit..nebo jsi snad byl na mateřský a zároveň v práci??Tak povidej, rád se poučim..evilhelpbigsmile
Btw..(to je prej mimochodem)..mám kurva mladší sourozence..Kolik myslíš, že z těch milionů lidí po světě denně má mentálně na to vychovávat děti? Afrika..Indie..Čína..Hmmm?


PURE NAKED BIKE!
karlos100 (Člen)
16.01.2013 10:52:34
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Petr J. psal:

to

Víkecu, generace našich rodičů je první, která nemusí žít ze zásob, stačí JEN zajít do obchodu a ten chleba si koupit, tak co tu tlacháš o tom, jak je špatně. ...

..tady máš ten pokrok v zásobováníbigsmilebigsmilebigsmile

http://www.novinky.cz/veda-skoly/290144 … tudie.html


...a bude hůř!
Filous (Člen)
16.01.2013 11:04:46
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:
VikecB12 psal:

Tak su tadysmokinbigsmile 
Nevím jak Melouna,ale mě nejvíc sere to,že každej se vohlíží zasebe,jak to fšichni dřív zvládli atd. Jo,protože věčina lidí věděla,že za nima stojí rodiče,prarodiče a kdyš se dostali do sraček,tak bejvalo zvykem zajít za tatem nebo dědem,kteří věčinou uměli hospodařit a finančně bejvali v klidu. Taky se po nich častokrát dědilo,třeba nemovitosti... Dneska je věčina lidí ráda,že to táhnou vod vejplaty k vejplatě,finanční rezerva žádná a to se týká třeba aji generace načich rodičů,takže naše generace si nemá kam jít pro tu pomoc v případě nějakejch sraček,natož aby něco zdědili a ty dnešní mrňousové to budou mít ještě horší,protože se ty sračky vokolo jenom prohlubujou. Navíc pravděpodobnost toho,že budou mít pěknej život je mizivá,evropa a celkovej systém je před zhroucením,čeká je/nás trhání evropy,který neproběhne bez boje,nebo boj s nájezdem isámu do evropy a těch vostatních sraček vokolo je na můj fkus moc. Pokud doháníme ameriku,tak je čeká život v gengu,fetování,vraždění a né život jak ho známe z dětství.  To byl důvod mojí skepse. Kdyby mě bylo dvacet,tak bych nad tim nepřemejšlel a bylo by to pro mě jednoduší....

Vikec opět mým tiskovým mluvčím..good

...hoši ani piču!!! ...mám super rodiče, ale dyš sem f devatenácti voznámil, že se s Ájou CHCEME vzít (né že musíme), tag mi tata řek: "...fajn, já s tim nemám problém, ale počitej s tim, že vot tý chvíle žijete za svý" ...a žili sme...jednou sem si pučil šestku, páč sme si vybrali drahou sedačku, na kerou sem neměl a tu šesku sem zas vrátil...to je celý, žádný injekce, žádný dědictvícool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
16.01.2013 12:31:06
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Jóóó pesimismus je kurva.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
16.01.2013 12:51:08
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

nicola.foxx psal:

Jóóó pesimismus je kurva.

To je realismus..neplést si pojmy..evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
gore (Člen)
16.01.2013 13:07:31
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:
nicola.foxx psal:

Jóóó pesimismus je kurva.

To je realismus..neplést si pojmy..evilbigsmile

..bigsmilejag do tohodle zapadá umělecký směr z 2.poloviny 19.stoletíidontknowbigsmilebigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Mour (Člen)
16.01.2013 13:22:48
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

pussy ..to tu je schýza jak cyp bigsmile

Eště, že mám postavený domek, děcko pude v páté na gympl, žádná parta tu není, ve sportu je 6 v ČR ve své kategorii a třídě, manželka celkem slušně vydělává, já si někdy pojezdím na motorce ....no ještě, že nemusíme mít dítě teď, to bych se asi zbláznil bigsmilebigsmilebigsmile

Fresh Man (Člen)
16.01.2013 14:26:21
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Hlavní problém. .. Nejsou zencky,myslim takový ty na doma..
Hehe takže pak nejsou ani fakani smile1 takže pohoda smile1


Bandit pičo
Borák (Člen)
17.01.2013 00:21:30
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

moure kolik že je cerce ? smokin

kurwa s těma prachama a najednou horší životní situací fuckfuckděte do prdele
dycky sem měl hofno
pak sem hup do rodinny .děcko a jedno k tomu...
jako že mě někdo podporoval? dyš přijel táta a přivez karton mlíka byl svátek teda přivez i králíka .sem 200km vod rodičů .moch sem za nima jezdit 2x do roka na víc sem neměl ..
f 90tym roce sem měl 30a víc měsíčně ...makal sem jak šulin a hofno .šel sem do hor prachy stejný ale zas hofno .jen práce .pak princezna .chtěl sem bejt trochen sní a tim pádem prašule dolu .děti..na pivo sem najednou votáčel korunu..
až ti děcko hupne do náruče a řekne tati pohádku dem spát zapomeneš na ty kydy cos sem psal smokin
vobčas to stálo za piču ale neměnil bych...ted už to vím


...nikdo nevojebe Ježíše...
Mour (Člen)
17.01.2013 07:29:59
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Borák psal:

moure kolik že je cerce ? smokin

kurwa s těma prachama a najednou horší životní situací fuckfuckděte do prdele
dycky sem měl hofno
pak sem hup do rodinny .děcko a jedno k tomu...
jako že mě někdo podporoval? dyš přijel táta a přivez karton mlíka byl svátek teda přivez i králíka .sem 200km vod rodičů .moch sem za nima jezdit 2x do roka na víc sem neměl ..
f 90tym roce sem měl 30a víc měsíčně ...makal sem jak šulin a hofno .šel sem do hor prachy stejný ale zas hofno .jen práce .pak princezna .chtěl sem bejt trochen sní a tim pádem prašule dolu .děti..na pivo sem najednou votáčel korunu..
až ti děcko hupne do náruče a řekne tati pohádku dem spát zapomeneš na ty kydy cos sem psal smokin
vobčas to stálo za piču ale neměnil bych...ted už to vím

good ....11 bigsmilebigsmile

Baltazar (Člen)
17.01.2013 08:04:34
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

tejdě si to teprve užiješgood

vendous psal:

No tak to mě bude za chvilku 40 a dnes za mnou přišla má jedinečná žíňka že budu zase tatínek. Hmm tak nevim jestli zapít žal nebo radost


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
17.01.2013 08:12:22
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

good

Borák psal:

moure kolik že je cerce ? smokin

kurwa s těma prachama a najednou horší životní situací fuckfuckděte do prdele
dycky sem měl hofno
pak sem hup do rodinny .děcko a jedno k tomu...
jako že mě někdo podporoval? dyš přijel táta a přivez karton mlíka byl svátek teda přivez i králíka .sem 200km vod rodičů .moch sem za nima jezdit 2x do roka na víc sem neměl ..
f 90tym roce sem měl 30a víc měsíčně ...makal sem jak šulin a hofno .šel sem do hor prachy stejný ale zas hofno .jen práce .pak princezna .chtěl sem bejt trochen sní a tim pádem prašule dolu .děti..na pivo sem najednou votáčel korunu..
až ti děcko hupne do náruče a řekne tati pohádku dem spát zapomeneš na ty kydy cos sem psal smokin
vobčas to stálo za piču ale neměnil bych...ted už to vím

goodgoodgoodgoodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
Baltazar (Člen)
17.01.2013 08:25:51
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

mě by zajímalo, kde furt někdo bere, že za někým stáli rodiče.my byli 4 haranti, naši měli políčko, tak jsme dostali brambory a zeleninu, od ženy rodiče měli taky hovno, když šel tchán makat do němec, tak nám koupil barevnou televizi. bydleli jsme u našich a když jsme dostali jako jedni z posledních byt, tak jsme si ho pak museli hned koupit .
první co jsme kdy dostali bylo když mi bylo 40 tak nám tchán zaplatil základovou desku pod barák, a to jen proto, že vyplnil dobře tiket.
pořád jsme museli řešit prachy a řešíme je do teď, ale přijde holka vleze si k tobě a začne ti vyprávět pohádky, kurva to je přeci to nejlepšígood
nějak ty plky tady nechápu?idontknow


The father of the little princess of the dawn
Zdenek (Člen)
17.01.2013 09:18:04
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Život je krásnej, já vám i trochu závidím, že máte menší děti, ale snad přijdou pravnoučata a bude zas veselo. Zdenek.goodbigsmile

svatej (Člen)
17.01.2013 09:18:42
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Vjetrnik: porad ta stejna,jak ste videli v lete.cool Uz mi asi zustane.evil
Fresh: no,uz bych moh dorazit se podivat,co? evil Ouplne dovolenou u tebe vychvalujou.surprisedgoodbigsmile


Amen. . .
Petr J. (Člen)
17.01.2013 09:50:30
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

svatej psal:

Vjetrnik: porad ta stejna,jak ste videli v lete. Uz mi asi zustane.

...ona Tobě nebo Ty jí? bigsmilebigsmile

Meloun (Člen)
17.01.2013 10:15:20
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Tak já nevim..vy mě snad přesvědčíte..bigsmile

Nejsem lidumil..raději bych další pejsky..s těma si člověk tak hezky pokecá..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
yebat (Člen)
17.01.2013 10:26:50
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

do takovejch sraček ho zas nepřivedeš...
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/2 … sveta.html

Mour (Člen)
17.01.2013 10:38:51
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Baltazar psal:

mě by zajímalo, kde furt někdo bere, že za někým stáli rodiče.my byli 4 haranti, naši měli políčko, tak jsme dostali brambory a zeleninu, od ženy rodiče měli taky hovno, když šel tchán makat do němec, tak nám koupil barevnou televizi. bydleli jsme u našich a když jsme dostali jako jedni z posledních byt, tak jsme si ho pak museli hned koupit .
první co jsme kdy dostali bylo když mi bylo 40 tak nám tchán zaplatil základovou desku pod barák, a to jen proto, že vyplnil dobře tiket.
pořád jsme museli řešit prachy a řešíme je do teď, ale přijde holka vleze si k tobě a začne ti vyprávět pohádky, kurva to je přeci to nejlepšígood
nějak ty plky tady nechápu?idontknow

..no jestlis tak vyrost na bramborách a zelenině, co by se teda stalo kdyby Ti  dali maso?  surprisedidontknow bigsmilebigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
17.01.2013 10:49:01
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Právě že ta zelenina ho nafoukla...nevíš, že zelenina nadýmá? bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
17.01.2013 14:19:37
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Mour psal:
Baltazar psal:

mě by zajímalo, kde furt někdo bere, že za někým stáli rodiče.my byli 4 haranti, naši měli políčko, tak jsme dostali brambory a zeleninu, od ženy rodiče měli taky hovno, když šel tchán makat do němec, tak nám koupil barevnou televizi. bydleli jsme u našich a když jsme dostali jako jedni z posledních byt, tak jsme si ho pak museli hned koupit .
první co jsme kdy dostali bylo když mi bylo 40 tak nám tchán zaplatil základovou desku pod barák, a to jen proto, že vyplnil dobře tiket.
pořád jsme museli řešit prachy a řešíme je do teď, ale přijde holka vleze si k tobě a začne ti vyprávět pohádky, kurva to je přeci to nejlepšígood
nějak ty plky tady nechápu?idontknow

..no jestlis tak vyrost na bramborách a zelenině, co by se teda stalo kdyby Ti  dali maso?  surprisedidontknow bigsmilebigsmilebigsmile

...von vyrůstal za komárů a to se veškerá zelenina hnojila fšeljakejma dusičnanama a stříkalo se pesticídama a von po tom tak trochu narost, takovej mutantekbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
17.01.2013 14:43:10
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Filous psal:
Mour psal:
Baltazar psal:

mě by zajímalo, kde furt někdo bere, že za někým stáli rodiče.my byli 4 haranti, naši měli políčko, tak jsme dostali brambory a zeleninu, od ženy rodiče měli taky hovno, když šel tchán makat do němec, tak nám koupil barevnou televizi. bydleli jsme u našich a když jsme dostali jako jedni z posledních byt, tak jsme si ho pak museli hned koupit .
první co jsme kdy dostali bylo když mi bylo 40 tak nám tchán zaplatil základovou desku pod barák, a to jen proto, že vyplnil dobře tiket.
pořád jsme museli řešit prachy a řešíme je do teď, ale přijde holka vleze si k tobě a začne ti vyprávět pohádky, kurva to je přeci to nejlepšígood
nějak ty plky tady nechápu?idontknow

..no jestlis tak vyrost na bramborách a zelenině, co by se teda stalo kdyby Ti  dali maso?  surprisedidontknow bigsmilebigsmilebigsmile

...von vyrůstal za komárů a to se veškerá zelenina hnojila fšeljakejma dusičnanama a stříkalo se pesticídama a von po tom tak trochu narost, takovej mutantekbigsmilebigsmilebigsmile

..no jen jestli ty brambory tajně nepančovali pašíkem bigsmile

nicola.foxx (Člen)
17.01.2013 14:45:51
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Koldan (Člen)
17.01.2013 20:46:18
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

nicola.foxx psal:

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow

vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
nicola.foxx (Člen)
18.01.2013 08:58:22
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Koldan psal:
nicola.foxx psal:

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow

vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

Jestli se nepouštíme na celkem tenkej ledidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
svatej (Člen)
18.01.2013 09:15:05
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

nicola.foxx psal:
Koldan psal:
nicola.foxx psal:

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow

vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

Jestli se nepouštíme na celkem tenkej ledidontknow

surprised máte štěstí, že du kolem! - POUŠTÍTE!!! evilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Amen. . .
svatej (Člen)
18.01.2013 09:16:38
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Petr J. psal:
svatej psal:

Vjetrnik: porad ta stejna,jak ste videli v lete. Uz mi asi zustane.

...ona Tobě nebo Ty jí? bigsmilebigsmile

surprised woe,jeden. Koukej si dorazit pro pohlavek!evilgood


Amen. . .
karlos100 (Člen)
18.01.2013 10:04:06
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

svatej psal:
nicola.foxx psal:
Koldan psal:


vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

Jestli se nepouštíme na celkem tenkej ledidontknow

surprised máte štěstí, že du kolem! - POUŠTÍTE!!! evilbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Filous (Člen)
18.01.2013 22:08:52
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Koldan psal:
nicola.foxx psal:

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow

vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

...jo jo, Pavlíka tenkrát našli v jedný jeskyni veprostřet lesů u Vodolky...zrovna se prej cpal syrovou kejtou vot jelena (né vot Vjetrníka, aby nedošlo k mejlce), celej byl zapatlanej vot krve a mumlal prej u toho "papů, papů" a podle toho poznali, že je to eště miminko, tag si ho vodvezli domu na statek na korbje Lijasky jako další zvířátkosurprised ...no a páč se vo něj hesky starali, vypiplali z něj takovýho hodnýho človjekagoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
18.01.2013 23:20:43
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

...jj, voni to vjedi jen ty nejbliší, ale dyš mu umyli tu zamaštěnou dršku vot krve, viděli v něm človjeka bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Fresh Man (Člen)
19.01.2013 01:42:27
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Filous psal:
Koldan psal:
nicola.foxx psal:

A čím krmili Dolínkasurprisedidontknow

vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

...jo jo, Pavlíka tenkrát našli v jedný jeskyni veprostřet lesů u Vodolky...zrovna se prej cpal syrovou kejtou vot jelena (né vot Vjetrníka, aby nedošlo k mejlce), celej byl zapatlanej vot krve a mumlal prej u toho "papů, papů" a podle toho poznali, že je to eště miminko, tag si ho vodvezli domu na statek na korbje Lijasky jako další zvířátkosurprised ...no a páč se vo něj hesky starali, vypiplali z něj takovýho hodnýho človjekagoodbigsmile

a z ty korby vot liasky mel potom kolibku akurat na mírugood


Bandit pičo
Koldan (Člen)
19.01.2013 10:28:01
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

jj, u nás f práci sa vo ňom taky povídá, prej měl místo hrkávky buben z mixu se zbytkama betonusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
19.01.2013 11:04:42
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Fresh Man psal:
Filous psal:
Koldan psal:


vole, Dolínek nigdá malej vořešprutek nebylevil

...jo jo, Pavlíka tenkrát našli v jedný jeskyni veprostřet lesů u Vodolky...zrovna se prej cpal syrovou kejtou vot jelena (né vot Vjetrníka, aby nedošlo k mejlce), celej byl zapatlanej vot krve a mumlal prej u toho "papů, papů" a podle toho poznali, že je to eště miminko, tag si ho vodvezli domu na statek na korbje Lijasky jako další zvířátkosurprised ...no a páč se vo něj hesky starali, vypiplali z něj takovýho hodnýho človjekagoodbigsmile

a z ty korby vot liasky mel potom kolibku akurat na mírugood

...a proto má k tomu trucku takovej láskyplnej fstachgoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Meloun (Člen)
19.01.2013 12:14:20
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Raděj na to serte, než si to přečte..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_hulk.jpg



evil
evilbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
19.01.2013 13:14:20
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:

Raděj na to serte, než si to přečte..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2_hulk.jpg

evil
evilbigsmile

tak sem sa splet, jag koukám tag i Dolínek byl dysi malejbigsmile nemáš fotku z dospjělosti?surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
19.01.2013 14:11:13
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

pičo ten nás tu pobije zas fšechny! bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.01.2013 17:15:27
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Koldan psal:
Meloun psal:

Raděj na to serte, než si to přečte..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 2_hulk.jpg

evil
evilbigsmile

tak sem sa splet, jag koukám tag i Dolínek byl dysi malejbigsmile nemáš fotku z dospjělosti?surprised

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
21.01.2013 09:52:46
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

XJelen psal:

pičo ten nás tu pobije zas fšechny! bigsmilebigsmilebigsmile

Jednou ranou všechny.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
21.01.2013 14:30:36
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

XJelen psal:

pičo ten nás tu pobije zas fšechny! bigsmilebigsmilebigsmile

si to zasloužítegoodbigsmile


...a bude hůř!
XJelen (Člen)
21.01.2013 15:19:20
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

vogo já sem ze hry, sem mu radši včera cinknul, abych se mu připoměl jako kámoš, tak dostanu jenom záhlavec bigsmile


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
21.01.2013 15:24:41
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

XJelen psal:

vogo já sem ze hry, sem mu radši včera cinknul, abych se mu připoměl jako kámoš, tak dostanu jenom záhlavec bigsmile

záhlavec od Páji?? a to si myslíš,že jsi v pohodě?? surprisedbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
21.01.2013 19:40:11
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Z vlastní surprised zkušenosti vím že Pája good netluče,,jen zahazuje,, ty už si natlučeš sám pussy.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
21.01.2013 19:54:39
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Vám utrhne hlavu a nasere do krkubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
21.01.2013 23:21:23
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Zas z něj nedělejte nelidu, normálně vás roztrhne a sežere :)))


ale di, Ty brepto ...
Meloun (Člen)
22.01.2013 00:54:07
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Pája je fajn..good..já se ho nebojim, pač člověk, co má doma buldočka (a kor ze stejný "chovný stanice" jako já) nemůže bejt zlej..surprised
On je jak ten buldoček..s každým kamarád, ale jak ho někdo nasere, tak roztrhá i kavkazskýho ovčáka..bigsmilebigsmile


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.01.2013 06:29:22
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:

Pája je fajn..good..já se ho nebojim, pač člověk, co má doma buldočka (a kor ze stejný "chovný stanice" jako já) nemůže bejt zlej..surprised
On je jak ten buldoček..s každým kamarád, ale jak ho někdo nasere, tak roztrhá i kavkazskýho ovčáka..bigsmilebigsmile

je preci znami ze kazdej pes si uzpusobi svyho panicka k obrazu svymusmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
22.01.2013 08:13:45
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Meloun psal:

Pája je fajn..good..já se ho nebojim, pač člověk, co má doma buldočka (a kor ze stejný "chovný stanice" jako já) nemůže bejt zlej..surprised
On je jak ten buldoček..s každým kamarád, ale jak ho někdo nasere, tak roztrhá i kavkazskýho ovčáka..bigsmilebigsmile

Pája je určitě jeden z nejlaskavějších lidí co znám,
ale pičo,nedovedu si představit ten mazec,ho nasrat..
Tak sebevražedně blbej aby to udělal, snad nikdo nemůže bejtbigsmile
to není o strachu,kámobigsmile


...a bude hůř!
yebat (Člen)
22.01.2013 08:14:47
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Žena se v noci probudí a vidí, že manžel není v posteli.
Najde ho jak sedí u kuchyňského stolu, jen tak civí do zdi, utírá si slzu a srká kafe.
„Co se děje, drahý?“
„Ale, jenom jsem si vzpomínal, jak jsme se před dvaceti lety poprvé potkali a začali spolu chodit. Tobě bylo tehdy jen čtrnáct. Pamatuješ?“
Žena pamětí manžela dojata až k slzám:
„Ano, pamatuju.“
Manžel polyká slzy:
„A pamatuješ, když nás tvůj táta myslivec přistihl na zadním sedadle v mým autě?“
„Jo, jo, pamatuju!“
„A vzpomínáš, jak mi vrazil brokovnici do obličeje a řekl – vezmeš si mou dceru, nebo chceš, abych tě poslal na dvacet let do vězení?“
„To víš, že vzpomínám," odpoví manželka něžně.
On si setře další slzu s tváře:
„Dneska by mě pustili.“

Banditatom (Člen)
22.01.2013 15:18:33
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

yebat psal:

Žena se v noci probudí a vidí, že manžel není v posteli.
Najde ho jak sedí u kuchyňského stolu, jen tak civí do zdi, utírá si slzu a srká kafe.
„Co se děje, drahý?“
„Ale, jenom jsem si vzpomínal, jak jsme se před dvaceti lety poprvé potkali a začali spolu chodit. Tobě bylo tehdy jen čtrnáct. Pamatuješ?“
Žena pamětí manžela dojata až k slzám:
„Ano, pamatuju.“
Manžel polyká slzy:
„A pamatuješ, když nás tvůj táta myslivec přistihl na zadním sedadle v mým autě?“
„Jo, jo, pamatuju!“
„A vzpomínáš, jak mi vrazil brokovnici do obličeje a řekl – vezmeš si mou dceru, nebo chceš, abych tě poslal na dvacet let do vězení?“
„To víš, že vzpomínám," odpoví manželka něžně.
On si setře další slzu s tváře:
„Dneska by mě pustili.“

pojĎ si to pussy utřítbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
svatej (Člen)
23.01.2013 10:06:13
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

XJelen psal:

vogo já sem ze hry, sem mu radši včera cinknul, abych se mu připoměl jako kámoš, tak dostanu jenom záhlavec bigsmile

surprised srabe a vůbec nedržíš s bandou.bigsmilebigsmilebigsmile
Pája je OK, ale jen bych nechtěl bejt budoucí zeťák, to musí být přísný.evilbigsmilebigsmile


Amen. . .
Mour (Člen)
23.01.2013 10:34:52
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

svatej psal:
XJelen psal:

vogo já sem ze hry, sem mu radši včera cinknul, abych se mu připoměl jako kámoš, tak dostanu jenom záhlavec bigsmile

surprised srabe a vůbec nedržíš s bandou.bigsmilebigsmilebigsmile
Pája je OK, ale jen bych nechtěl bejt budoucí zeťák, to musí být přísný.evilbigsmilebigsmile

...nekecej, že bys nechtěl evilsmokinbigsmile

Petr J. (Člen)
23.01.2013 10:51:39
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Mour psal:
svatej psal:

Pája je OK, ale jen bych nechtěl bejt budoucí zeťák...

...nekecej, že bys nechtěl

...taky si myslím, že kecá...bigsmile

nicola.foxx (Člen)
23.01.2013 12:40:37
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

No zrovna v jeho případě by to moh bejt vopravdu riskbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
jimacu (Člen)
28.03.2013 19:39:12
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

Tohleto je bomba, dneska nám řekli na ultazvuku, že budeme mít páreček, takže kluk dostane kartáče, a holka bude vytírat bigsmile  smokin

jimacu (Člen)
28.03.2013 19:41:47
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

A já budu mít páreček, kluk dostane kartáče, a holka bude vytírat. beersmokinbigsmile

Petr J. (Člen)
28.03.2013 19:55:45
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

jimacu psal:

Tohleto je bomba, dneska nám řekli na ultazvuku, že budeme mít páreček

...já budu mít taky páreček...dneska k večeři a ani jsem nemusel na ultrazvuk...idontknowbigsmile

Filous (Člen)
29.03.2013 08:35:15
Offline

Re: komu je tricet a nema potomka ?

jimacu psal:

A já budu mít páreček, kluk dostane kartáče, a holka bude vytírat. beersmokinbigsmile

...toš gratulacegoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr