Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ten dědek Klaus se snad posral..

Dajda (Člen)
02.01.2013 19:41:51
Offline

Ten dědek Klaus se snad posral..

Hromadná amnestie?Co tím chtěl dokázat,píčus jeden...chce se mi z toho sick idontknow

VikecB12 (Člen)
02.01.2013 19:43:42
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Tohle posralbadidontknowsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
02.01.2013 19:44:44
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

podle mě musel na něčem fičet jinak to není možnésicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
yebat (Člen)
02.01.2013 19:47:25
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/24453_10151348115758556_322969922_n.jpg
yebat (Člen)
02.01.2013 19:48:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

jinka, já to nechápu... leda jestli chtěl lidi ještě víc nasrat, aby senám už konečně otevřeli nože v kapse a něco sme udělali...

kojaksro (Člen)
02.01.2013 20:22:18
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

.....jak jsem ho respektoval tak tohle teda posralbadbadbadheadshake


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
4Fun.cz (Člen)
02.01.2013 20:25:12
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

JJ dědek veme kramle za kopečky jak mu to skončí a tuná sa z teho ojebemsick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
SO 545 (Člen)
02.01.2013 20:28:41
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

V podstate kokot jak nas /brepta/l akurat som neveril ze niekto ma sancu dohnat jeho uroven.

bobule (Člen)
02.01.2013 20:29:21
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

sicksicksick


to jebu
banda1250 (Člen)
02.01.2013 20:37:04
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

je to pussy jak hovadosick

zzzmrzlinar (Člen)
02.01.2013 20:39:42
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

původně mi to neznělo zas tak hrozně, myslel jsem, že půjde jen o "banální" především nedbalostní trestní činy, ale jak přišlo, že se to týká klidně třetiny vězňů a pak hlavně  který všichni hajzli to dostanou tak mi začíná srát.

osobně mi nejvíc vadí zkurv Trpišovský

a je mi lito policajtů a lidí z tý nový vlny státních zástupců, kteří obětovali spoustu času práce a úsili konečně některý zkurvence dostat za mříže a teď je maj zase venku

Ondráš (Člen)
02.01.2013 20:43:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Co na to Jarken?help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Dajda (Člen)
02.01.2013 20:43:28
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

zzzmrzlinar psal:

původně mi to neznělo zas tak hrozně, myslel jsem, že půjde jen o "banální" především nedbalostní trestní činy, ale jak přišlo, že se to týká klidně třetiny vězňů a pak hlavně  který všichni hajzli to dostanou tak mi začíná srát.

osobně mi nejvíc vadí zkurv Trpišovský

a je mi lito policajtů a lidí z tý nový vlny státních zástupců, kteří obětovali spoustu času práce a úsili konečně některý zkurvence dostat za mříže a teď je maj zase venku

z duše mi mluvíš,předsedogood

Lihy (Člen)
02.01.2013 21:35:38
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ale tak co, končí mu období a asi potřeboval něco na důchod a aby nebylo jasný od koho, tak to dal všem no....
kokot

Billy (Člen)
02.01.2013 21:39:33
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Od zacatku do konce co byl u koryt je to porad stejna svine sick. Ten seznam co pustil ven bude kurva dlouhej a pestrej. Proste se to domluvilo a upeklo legalne, jak je to na te fotce trefne, PŘECI MŮŽU sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
02.01.2013 21:56:30
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš psal:

Co na to Jarken?help

Koho chleba jíš...  bigsmile


God Save The Queen!
John (Člen)
02.01.2013 22:25:57
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Normálka ne , je třeba ušetřit za obědy a ulehčit soudům , alespoń nachvíli a že to odserou zase obyčejný občani je přece u asssicksick

PALOUS (Člen)
02.01.2013 22:54:19
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

mě dojímáte do jednohobigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
03.01.2013 00:10:06
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

jsem ho tak nějak bral, že si mlel svoju i přes to, co mu radili, o EU, o euru, o ekologii, že i když to nemělo velkej smysl, tak nepodpesal všechny nesmysly co mu dali pod ruku. ale tímto mě totálně dostal. jaký k tomu měl důvod? vždyť to co vypustil ven jsou přesně takoví ti zmrdi, kterí se čórkama a levotama živí celý život a až přetekl pohár a nějakýmu schopnýmu cajtovi se podařilo je dostat za katr, tak tato amnestie je zase pustí a tito zmrdi se budou tlemit do ksichtu těm, které okrádali. je mi z toho fakt k blití.sicksicksicksicksicksicksicksicksicksicksick a jestli je to opravdu tak, že jen využil příležitosti, aby pomohl svým kamarádíčkům, kteří tady tunelovali a rozkrádali co se dalo, o to je mi blitnějismile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
čočkin (Člen)
03.01.2013 01:48:56
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Je to jen další parazit co se drží nahoře zuby nehty už 20 let, myslel jsem si že už má nahrabáno dost ale zřejmě mu to nestačí tak si nadělil před odchodem takovej zlatej padáček bigsmile  možná je to spíš vzducholodˇ...  sick


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
vendous (Člen)
03.01.2013 08:19:26
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Jeho postoj se mi celkem zamlouval ale tohle mi přijde opravdu jako když potřeboval pomoct svejm kamarádíčkům kteří tady v devadesátejch letech tunelovalisick


Smrt je ze všeho to poslední.
XJelen (Člen)
03.01.2013 09:10:28
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Baví mě Vaše překvapení... bože jaks to mohls udělat?surprised

byl to kokot vždycky, akorát mu to spousta lidí žrala pod tou jeho maskou toho jediného moudrého a vševědoucího, potažmo všemohoucího. Ten bordel na hradě byl pořád stejnej, tohle vůbec nevybočuje. Stačilo pozorněji sledovat dění okolo něj, sice se to objevilo v mediích vždycky jednom jednou, pak už někdo zasáhl. Jákl, Hájek atd. Teď akorát bych řek, že už se s tím moc nesral, bo už mu můžete všichni políbit prdel. smile1


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
03.01.2013 09:15:26
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

a co jste rikali, kdyz to v devadesatym udelal Havel? Stejne si myslim, ze Klaus udelal medvedi sluzbu svemu nastupci. Ten by jiste pristoupil k podobnemu kroku a hned na zacatku by si to u vas posral.
V techto amnestiich nejde o to propustit kdejakyho joudu corkare, vozralyho ridice nebo neplatice alimentu (to jsou jen maly ryby, ktery se tam bud brzo vratej nebo vyuzijou podane ruky a budou sekat dobrotu). V techto amnestiich jde prevazne o to, vytahnout ven svoje kamarady korupcniky a mit po ruce zase starou partu.

Ja bych to tak cerne nevidel. Ti, co sedeli za danove uniky ci korupci a podobne si budou nejakej cas uzivat svejch penez + je jiste podporej kamaradi za to, ze u soudu nepraskali, no a pak pojedou na novo. Tim, ze by stravili v base o par mesicu navic, by na jejich charakteru a obchodnich praktikach vubec nic nezmenilo. A nam muze byt v podstate jedno, jestli nas vojebava Franta, Karel nebo Lojza. Kdyz jednoho z nich zavrou, za velkeho jasotu a placani se po ramenou si tam stejne dosadime druhyho


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
K.a.s.y.m. (Člen)
03.01.2013 09:16:08
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Kikinu jsem nikdy neměl rád a nikdy mít nebudu a timhle to jen dokázal tak nevim co se divíte je to zmrd nic vícbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
03.01.2013 09:58:56
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

bratři pro to maj jasnej výraz: MÁ V PIČI


řikám si hurikán
spidys (Člen)
03.01.2013 10:12:33
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

...Ja bych to tak cerne nevidel. Ti, co sedeli za danove uniky ci korupci a podobne si budou nejakej cas uzivat svejch penez + je jiste podporej kamaradi za to, ze u soudu nepraskali, no a pak pojedou na novo. Tim, ze by stravili v base o par mesicu navic, by na jejich charakteru a obchodnich praktikach vubec nic nezmenilo. A nam muze byt v podstate jedno, jestli nas vojebava Franta, Karel nebo Lojza. Kdyz jednoho z nich zavrou, za velkeho jasotu a placani se po ramenou si tam stejne dosadime druhyho

Co to je za názor?? idontknowidontknowidontknow
No tak fajn, vrahouna necháme bejt, protože příště zase někoho zapíchne a pak ho zašijem, korupčníka necháme bejt, dyť je to jedno, voni až mu dojdou nahrabaný prachy, tak zase někde něco spáchá a pak ho zašijem... idontknowidontknowidontknow
Ty woe, když už jednou udělám nějakej škraloup a ať už je to korupce, daňovej únik, úmyslný ublížení na zdraví, vražda atd. tak ty zmrdi maj za to pykat.
Jako jak tobě by se teď líbilo, kdyby tě někdo voškubal vo nemalý prachy, nebo ti někdo nějak jinak ublížil, doufal by si, že bude za to potrestanej a tenhle šašek by to vyřešil jednim "dobrym skutkem"?? Taky by si nad tim určitě mávnul rukou a řek bysis, hmm tak von jistě zase někdy něco udělá a to už si to vodsedí.

Takovýhle zmrdy pustěj, budou mít čistej trestní rejstřík a dostanou třeba i vodškodný?? To se ti zdá jako normální??

Vopravdu tahle zkurvená republika nahrává akorát zmrdům a cikánům, který škoděj. Slušný lidi, který poctivě makaj a chovaj se slušně, tak akorát škubou.

Chce se mi z toho blejt. Už aby ty zmrdy co tam u těch koryt stojej, aby je někdo vyházel z vokna.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
mi (Člen)
03.01.2013 10:15:42
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

tvl zmrd zmrdanej skorumpovanej sicksicksicksicksicksicksick


svět je cirkusovej stan
Antihero (Člen)
03.01.2013 10:49:27
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

...to máte za to, že ste si ho nezastřelili pořádně...


There's a pie in the sky when you die.
Loser (Administrator)
03.01.2013 11:44:51
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

spidys psal:
Loser psal:

...Ja bych to tak cerne nevidel. Ti, co sedeli za danove uniky ci korupci a podobne si budou nejakej cas uzivat svejch penez + je jiste podporej kamaradi za to, ze u soudu nepraskali, no a pak pojedou na novo. Tim, ze by stravili v base o par mesicu navic, by na jejich charakteru a obchodnich praktikach vubec nic nezmenilo. A nam muze byt v podstate jedno, jestli nas vojebava Franta, Karel nebo Lojza. Kdyz jednoho z nich zavrou, za velkeho jasotu a placani se po ramenou si tam stejne dosadime druhyho

Co to je za názor?? idontknowidontknowidontknow
No tak fajn, vrahouna necháme bejt, protože příště zase někoho zapíchne a pak ho zašijem, korupčníka necháme bejt, dyť je to jedno, voni až mu dojdou nahrabaný prachy, tak zase někde něco spáchá a pak ho zašijem... idontknowidontknowidontknow
Ty woe, když už jednou udělám nějakej škraloup a ať už je to korupce, daňovej únik, úmyslný ublížení na zdraví, vražda atd. tak ty zmrdi maj za to pykat.
Jako jak tobě by se teď líbilo, kdyby tě někdo voškubal vo nemalý prachy, nebo ti někdo nějak jinak ublížil, doufal by si, že bude za to potrestanej a tenhle šašek by to vyřešil jednim "dobrym skutkem"?? Taky by si nad tim určitě mávnul rukou a řek bysis, hmm tak von jistě zase někdy něco udělá a to už si to vodsedí.

Takovýhle zmrdy pustěj, budou mít čistej trestní rejstřík a dostanou třeba i vodškodný?? To se ti zdá jako normální??

Vopravdu tahle zkurvená republika nahrává akorát zmrdům a cikánům, který škoděj. Slušný lidi, který poctivě makaj a chovaj se slušně, tak akorát škubou.

Chce se mi z toho blejt. Už aby ty zmrdy co tam u těch koryt stojej, aby je někdo vyházel z vokna.

Tak aby si treba nekdo nahodou nemyslel, ze se maji propustit snad uplne vsichni vezni.
http://www.hrad.cz/cs/prezident-cr/rozh … ndex.shtml

Ven proste pujde ten, komu zbyva mene nez rok (takze to je celkem irelevantni), pak tem, co jim byl ulozen trest max 24 mesicu, ale nedopustili se vrazdy atd (viz odkaz),s tim, ze dostanou podminku (cajk).
To, ze soudy a policie resi nejake kauzy (korupce, tunely, ...) vice jak 8 let, je uz jejich pruser a ted za to stat (takze my) zaplati. Navic dle Evropske unie jsou nepripustne soudni tahanice trvajici vice jak 6 let, takze Klaus k tomu prihodil jeste dva roky navic.

To, ze me nekdo vobere na ulici nebo mi vykrade auto nebo byt nebo mi rozbije drzku a tak, se mi muze stat kdykoliv i bez amnestie. Navic to maj tihle typci vychytany tak, ze stejne dostanou neco malo kolem roku, coz je jim uplne jedno, pac v te base bydlej stejne jako na svobode.
Absolutne jsem nepochopil, proc v praze posilili hlidky a tezkoodenci drzeli pohotovost idontknowidontknowidontknow To si jako mysleli, ze to bude jak v Batmanovi, kde propustili vsechny vezne, zavreli policajty a najednou byla ve meste obrovska rabovacka a znasilnovani a vrazdeni ... idontknow
Akorat tim vystrasili lidi a ted kazdej rve, co je to za curaka a kdesi cosi. Kdyby si radsi precetli podminky udeleni amnestie a trochu se nad tim zamysleli, mozna by se jim o trosicku lepe usinalo (ale o moc asi ne)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Loser (Administrator)
03.01.2013 11:48:33
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

timto jsem nechtel nic a nikoho obhajovat. Jen jsem nastinil svuj uhel pohledu na vec


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
03.01.2013 11:58:40
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

spidys psal:

Vopravdu tahle zkurvená republika nahrává akorát zmrdům a cikánům, který škoděj. Slušný lidi, který poctivě makaj a chovaj se slušně, tak akorát škubou.

Chce se mi z toho blejt. Už aby ty zmrdy co tam u těch koryt stojej, aby je někdo vyházel z vokna.

Já myslel, že už jsi dost starej na to, abys pochopil, že Ti co přijdou po těch co vyhodíš z okna o nic lepší nebudou, ba právě naopak.smokin

A jak to píšu každýmu. Když se ti tu nelíbí, tak emigruj. Nikdo Tě tu žít nenutí. Ještě by se k tomuhle brekotu mohl přidat Vikec. bigsmile

Každý národ má vládu jakou si zaslouží. Pokud se Ti tahle vláda a národ nelíbí, můžeš se z Tebe stát přeba Polák a můžete jet podle křesťanských zásad.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
03.01.2013 12:01:34
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

timto jsem nechtel nic a nikoho obhajovat. Jen jsem nastinil svuj uhel pohledu na vec

Pěkně si to řekl.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
03.01.2013 12:04:25
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

klidně ať čurákov vyplenígoodevil jsou tu jedinci co by s toho měli radostevil
bigsmile
spidysej: v devadesátým mě byl nějakej Vašek uplně u prdelesmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
03.01.2013 12:14:30
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš psal:
Loser psal:

timto jsem nechtel nic a nikoho obhajovat. Jen jsem nastinil svuj uhel pohledu na vec

Pěkně si to řekl.good

No....nevím idontknowsurprised .....hlavně, že ten Klaus do tý Unie v projevu tak řezal a nyní se mu těch nepřípustných Unijních 6 let průtahů vůči amnestii kamarádů docela hodí sick bigsmile

...ještě, že se ten zmrd co mi ukrad motku někdě schovává a nebylo proti němu zahájeno trestní řízení a tím pádem se na něho amnestie nevztahuje ....jinak by mě jeblo fuck

Ono se to docela kladně kecá, když se to člověka netýká osobně goodbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
03.01.2013 12:18:08
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Moure: tak on se skrývá?evil to máme velkou šanci ho najít prvníevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
03.01.2013 12:19:43
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

A k jakej prilezitosti to vyhlasil? 
Jinac asi souhlas s Loser. Ondras.ale eště sem necet podrobnosti..
+ ten vozrala Havel
Dal amnestyji taky a jakou, a ted po nem pojmenujou letiště.. ;-)


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
03.01.2013 12:24:20
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

No mně pride každá kauza kera trva 6 nebo vic let zkorumpovana..


Bandit pičo
Mour (Člen)
03.01.2013 12:32:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Banditatom psal:

Moure: tak on se skrývá?evil to máme velkou šanci ho najít prvníevil

Jsou dvě věco co mě v tomto těší:
1)Skrývá se, protože se bojí policie
2)Ovárek mu zlámal ruce a je někde ve sklepě

bigsmilebigsmile

Antihero (Člen)
03.01.2013 13:00:13
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

ty woe, dyť je to jenom mediální masírka, těžkooděnci, hlídky....
každýmu je jasný, že kapsář nebo alimentář co dostal rok nezačne po amnestii ze samé radosti z propuštění vraždit.
Už vychladněte, jenom tomu pánovi děláte radost, že je zase "kontroverzní"


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 13:04:02
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Antihero psal:

ty woe, dyť je to jenom mediální masírka, těžkooděnci, hlídky....
každýmu je jasný, že kapsář nebo alimentář co dostal rok nezačne po amnestii ze samé radosti z propuštění vraždit.
Už vychladněte, jenom tomu pánovi děláte radost, že je zase "kontroverzní"

Vraždit né,ale krast začne klidně okamžitě,bude totiž nutně potřebovat vatu na naházení do bedýnky někde v herně nebo nonstopusick
Proč je pouštět a nenechat je,ať si to vodserouidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
03.01.2013 13:09:15
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Vikec: a co budou delat, kdyz je propustej az po radnem odpikani trestu?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kožak (Člen)
03.01.2013 13:10:44
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

Vikec: a co budou delat, kdyz je propustej az po radnem odpikani trestu?

to už budou napravený nééé bigsmile


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 13:13:04
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

Vikec: a co budou delat, kdyz je propustej az po radnem odpikani trestu?

Ale proč jim vycházet vstřícidontknow Jit vo rok dřív dom je sakra vstřícnej krok,kerej se mě nelíbí,kor když sou ty tresty unás tak směšnýsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
03.01.2013 13:20:05
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser (Administrator)
03.01.2013 13:21:47
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

problem neni v amnestii. Problem je v zakonech, vyskach trestu a v soudech.
Udelovani milosti ma prezident dano ustavou. Pokud se to nekomu nelibi, bude asi treba podat ustavni stiznost a snazit se o upravu ustavy a omezovani prezidentskych pravomoci.
Ted mame "jedinecnou sanci" si zvolit prezidenta dle svych predstav, kterej bude mit stejne pravomoce jako ten predchozi. Pokud vam vadi udelovani milosti v takovem rozsahu, napiste si svemu kandidatovi, jakej na to ma nazor a jestli by to taky udelal.
O moudrosti, hrdinstvi a slibovani bych pred volbama nemel zadne iluze smile1

A pro uklidneni nekterych: 1.1.1990 udelil prezident Vaclav Havel rozsahlou amnestii, ktera se tykala zhruba 31 000 veznu. Propustena byla zhruba polovina. V naslednych letech se na kriminalite podilelo asi 9% techto propustenych. Takze zadnej stres bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kožak (Člen)
03.01.2013 13:23:15
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Mour psal:

http://hradec.idnes.cz/propusteny-vezen-kradl-0sd-/hradec-zpravy.aspx?c=A130103_122417_hradec-zpravy_tuu

bigsmilebigsmile

to je v klidu...vždyť jenom čórujou bigsmile


MRDAT!!!
osiris (Člen)
03.01.2013 13:24:30
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

loseroj: nemanipuluj bigsmile ...v těch havlovejch byla spousta politickejch, to byl taky z velký části její důvod, to ty ale moc nepamatuješ smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
03.01.2013 13:29:17
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

osiris psal:

loseroj: nemanipuluj bigsmile ...v těch havlovejch byla spousta politickejch, to byl taky z velký části její důvod, to ty ale moc nepamatuješ smile1

nemanipuluju. Situace je v podstate stejna. Ted akorat jakoze nemame ty politicky. A jde o to, ze se ven jiste nedostane uplne kazdej, na koho se to vztahuje. Jak jsem psal, tak za havla byla propustena asi jen polovina tech, na ktery se to vztahovalo.

Ty uz si taky za chvilu nebudes pamatovat bigsmile Proto je dulezite umet si to dohledat. Vzpominky jsou osemetna vecbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
03.01.2013 13:41:56
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loseroj: ..hele já Ti to spočtu.

Na svobodu se po Havlově amnestii dostalo 23.000 lidí, z toho prý bylo 60% politických, vedoucích mlékáren, lidí co nekoho přejeli, co nepracovali - příživa atd. (komanči dávali za toto docela vysoké tresty - nepracovals tak bing na rok do basy na tvrdo) takže mi vychází, že těch opravdových lumpů zbylo okolo 9.000. No ale těch 9% je počítáno ze 23.000 lidí což je zhruba 2000 lidí, kteří se vrátili za trestnou činnost zpět do basy.

Výsledek: 9000 propuštěných skutečných lumpů a 2000 se vrátili hned za spáchanou tr.činnost zpět. A už jsme na 22%. Takže těch 9% je pouze statistika bigsmilebigsmilebigsmile

Loser (Administrator)
03.01.2013 13:52:05
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

no a statistika prece nikdy nelze bigsmilebigsmile Jde jen o to, jak je podavana bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
spidys (Člen)
03.01.2013 13:55:08
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš: je mi jasný, že ať tam bude kdokoli, bude to stát za pyču, dokud tu bude procházet špína a korupce, jako doteď.
Ondráš: Emigrovat sem měl, ale před 15-ti lety. Teď už se člověku nechce moc někde začínat vod nuly.
Vikec: souhlas. Proč jim vycházet vstříc a nenechat je vodsedět to co jim kdo teda už vyměřil.
Osiris: Souhlas. Sice neuznávám žádný amnestie, když už teda je někdo poprávu vodsouzenej, tak si to má vodsedět, ale za Havla tam bylo plno politickejch a tak se vod toho vodvíjí i údajná statistika následný kriminality.
Loser: Nikdo ti tvůj názor nebere, jen si myslim, že si s nim trochu přešláp. Udělit amnestii jako dárek k výročí?? idontknow Ty woe, proč jako dárek k výročí nedal poctivejm lidem litr nebo dva? To radši pustěj na svobodu zmrdy, který eště dostanou prachy na dopravu a na žrádlo. Ty woe, to je fakt výsměch.
Jako co ty zmrdi udělali takovýho, že dostali odměnu k výročí? Kradli? Podváděli? Tak tohle je ta správná cesta v tý naší republičce kocourkový?
Ahá, takže já kdybych ti šlohnul a prodal bike a na to konto mě teď amnestovali, tak ty bys byl víc jak kilo v mínusu a šli bysme teď na pívo, protože je to vlastně cajk.

Kuwa tady v tom státě to vopravdu stojí za pěknou vyliž prdel. Vyjebávaj s náma, jak jen to de, tleměj se nám do xichtu, amnestie za vodměnu, pro slušný lidi za vodměnu vyšší daně a pro sebe vyšší platy. Fakt super sicksicksick


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 14:16:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Spidysgood Ale drž hubu,máme se přece krásně,můžeme si jít přece koupit nejnovější ajfoun,nebo jinou nepostradatelnou věc,která nám dá pocit klidu a bezpečí,že si mužeme fšecko dovolit a fšecko mámebigsmile
Kolik lidí slyšelo za poslední 4 roky v hlavních médiích vo revoluci na islandu? Nikde ani zmíňka,jenom,aby sme se toho nechytli a nevyházeli ty nahoře uplně stejně jako ti zmrzlíci...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
03.01.2013 14:20:34
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Litr nebo dva dat nemohl, protoze na to nema pravomoce (nebo myslis, ze Fiser nebo Okamura by ti ho dali? smile1) Stejne jako za Havla byla spousta politickejch, i dnes je tam spousta lidi, kteri se tam dostali aniz by se povazovali za zlodeje nebo vrahy - pri havarce nekoho zabili, nemeli prachy na splaceni pujcek, stejne tak se to tyka tech odsouzenejch k verejne prospesnym pracem, ozrali se a nekde neco rozmlatili, porvali se a nebo v neumerne sebeobrane nekoho sejmuli, ... je toho celkem dost, za co lidi sedi. To ze se nejvic pise o tech, kteri tam stridave travi celej zivot je snad jasny (lip se to cte). A jak jsem psal - problem neni v amnestii, ale v zakonech a udelovani vyse trestu. Kdyz by ti, co treba petkrat opakovane spachali nejakej stejnej mensi trest, dostali desitku, tak asi domu nepujdou. Ti, co tu desitku dostali za tunelovani a ted uz jim zbyva jen necelej rok, tak pujdou ven (to mi neprijde tak hrozny - svoje si odsedeli a ten rok na tom nic nezmeni). Samozrejme, ze se v tom da najit nekolik extremu, ktery zastinej zbytek tech pripadu. Ale nad tim uz se moc lidi nezamysli.
Kdyz mi slohnes motorku, tak s tebou na pivo nepujdu ani kdyz te pustej po radne dobe bigsmile
Si predstav, ze pojedes s Monikou ze srazu a rozsekate se nekde v zatacce, kde treba jeste smetes nejakou matku s deckem. Ty jedinej to prezijes. Uz tak budes zit s obrovskym pocitem viny a navic ti treba naparej 3 roky. Taky budes rad, kdyz pak dostanes po dvou letech amnestii. Stejne za to budes pikat celej zivot i na svobode.

Ja se na to proste divam z tehle stranky. Tech bububu a kritickejch scenaru z medii uz mam plny zuby. Radsi se pokousim na veci divat z trochu jine (pro me prijatelnejsi)strany


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
03.01.2013 14:25:33
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

Litr nebo dva dat nemohl, protoze na to nema pravomoce (nebo myslis, ze Fiser nebo Okamura by ti ho dali? smile1) Stejne jako za Havla byla spousta politickejch, i dnes je tam spousta lidi, kteri se tam dostali aniz by se povazovali za zlodeje nebo vrahy - pri havarce nekoho zabili, nemeli prachy na splaceni pujcek, stejne tak se to tyka tech odsouzenejch k verejne prospesnym pracem, ozrali se a nekde neco rozmlatili, porvali se a nebo v neumerne sebeobrane nekoho sejmuli, ... je toho celkem dost, za co lidi sedi. To ze se nejvic pise o tech, kteri tam stridave travi celej zivot je snad jasny (lip se to cte). A jak jsem psal - problem neni v amnestii, ale v zakonech a udelovani vyse trestu. Kdyz by ti, co treba petkrat opakovane spachali nejakej stejnej mensi trest, dostali desitku, tak asi domu nepujdou. Ti, co tu desitku dostali za tunelovani a ted uz jim zbyva jen necelej rok, tak pujdou ven (to mi neprijde tak hrozny - svoje si odsedeli a ten rok na tom nic nezmeni). Samozrejme, ze se v tom da najit nekolik extremu, ktery zastinej zbytek tech pripadu. Ale nad tim uz se moc lidi nezamysli.
Kdyz mi slohnes motorku, tak s tebou na pivo nepujdu ani kdyz te pustej po radne dobe bigsmile
Si predstav, ze pojedes s Monikou ze srazu a rozsekate se nekde v zatacce, kde treba jeste smetes nejakou matku s deckem. Ty jedinej to prezijes. Uz tak budes zit s obrovskym pocitem viny a navic ti treba naparej 3 roky. Taky budes rad, kdyz pak dostanes po dvou letech amnestii. Stejne za to budes pikat celej zivot i na svobode.

Ja se na to proste divam z tehle stranky. Tech bububu a kritickejch scenaru z medii uz mam plny zuby. Radsi se pokousim na veci divat z trochu jine (pro me prijatelnejsi)strany

...Rohlinsová taky zabila a v base na tvrdo není idontknow

Banditatom (Člen)
03.01.2013 14:25:40
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

to už je asi 3 nebo 4 zpráva jak se propuštění chovaj pěkně http://www.novinky.cz/krimi/289240-prop … krast.html bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Loser (Administrator)
03.01.2013 14:28:40
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Mour: neni jich tam spousta podobnejch. Je tam zase spousta jinejch bigsmilebigsmilebigsmile Jak jsem rikal uz dvakrat - je to o zakonech, ktery umoznuji mereni nekolika metry.


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Antihero (Člen)
03.01.2013 15:07:49
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser ty máš ale výdrž, jak dybys nevěděl, že ti malí akorát šlapou po ještě menších a slabších a ty hovna co jim padají na hlavu vod těch nahoře nevidí.
Ale jinak fakt respekt za to co píšeš.


There's a pie in the sky when you die.
vorel (Člen)
03.01.2013 15:19:14
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Esli to Havel udelal dobre nebo blbe nema ted v tydle situaci zadnej vyznam

Ted hlavne aby v druhym nebyl Zemak s Fisemhelp


řikám si hurikán
4Fun.cz (Člen)
03.01.2013 16:28:52
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Fresh Man psal:

A k jakej prilezitosti to vyhlasil? 
Jinac asi souhlas s Loser. Ondras.ale eště sem necet podrobnosti..
+ ten vozrala Havel
Dal amnestyji taky a jakou, a ted po nem pojmenujou letiště.. ;-)

Až natáhne brka tenhle Vašík tak po něm možů pojmenovat třeba nějaký tunel né?smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
vorel (Člen)
03.01.2013 16:37:51
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Nebo basu


řikám si hurikán
čočkin (Člen)
03.01.2013 17:05:43
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

nebo se na něj mužou taky pěkně vysrat !!!  goodbigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
mi (Člen)
03.01.2013 17:14:25
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

nebo prahu :D


svět je cirkusovej stan
Banditatom (Člen)
03.01.2013 17:24:23
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

nebo krchov v čurákověgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
DrIVER (Člen)
03.01.2013 17:47:29
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Amnestie....phe. Mě teda víc nadzvelo, jak si pěkně přidali před vánocemi platy. Právě  ti co nepromeškaj jedinou příležitost jak z normálního občánka vytáhnout každou blbou korunu. Ti co to nejmíň potřebujou. Ti co nás ostatní budou poučovat, jak si musíme od huby utrhnout.
A jak si to pěkně zdůvodnili. Jak se všichni dokázali domluvit. Nikdo za nic nemůže, my to vlastně nechtěli, to vostatní, soudci, a .....bla bla bla.

Ubohost, ubohost, ubohost. Fakt si s náma vytíraj ass Ti žijou jinej level.

čočkin (Člen)
03.01.2013 18:26:37
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

ted se uvolnilo místo v kriminálech tak bych tam nacpal celý vedení státu včetně Venci K a tam by si mohli hlasovat třeba jestli je lepší divočák na šípkový nebo se zelim a knedlikem (dal bych jim za trest jen chleba a vodubigsmile
a nebo je poslat terorizovat mars... za odměnu bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
čočkin (Člen)
03.01.2013 18:35:08
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

zapoměl jsem to hlavní     " REVOLUCE "  a defenestrace  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Drakoxxl (Člen)
03.01.2013 18:47:35
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

1 mukl = 30.000,-Kč (náklady za měsíc)
7000 muklů = 210.000.000,-Kč a o to tu jde především.
Bezpečnost občanů nikoho nezajímá.
Chce se mi blejt velebnosti. help


Lepší někdy, než nikdy.
VikecB12 (Člen)
03.01.2013 18:58:55
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Drakoxxl psal:

1 mukl = 30.000,-Kč (náklady za měsíc)
7000 muklů = 210.000.000,-Kč a o to tu jde především.
Bezpečnost občanů nikoho nezajímá.
Chce se mi blejt velebnosti. help

No a to teda teďka propustí bachaře,přestanou topit ve věznicích,nebo na čem ušetří?
Bych ty zmrdy nahnal do kamenejch kopek,kybl na hovna,hrnek vody,tvrdej chleba a celej den makat v kamenolomu,klidně zbytečně nosit kameny z jedné strany na druhou. Samozřejmě myslím vrahy,přepadače,násilníky,né někoho kdo se tam dostane za autonehodu,nebo neplacení alošů a podobný hovadiny.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vorel (Člen)
03.01.2013 19:01:11
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

0,005% rozpoctuidontknow


řikám si hurikán
vorel (Člen)
03.01.2013 19:03:28
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

dá se něco dělat kdys se prezident zblazni? co na to ústava?


řikám si hurikán
Myšák (Člen)
03.01.2013 19:12:35
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Co panikaříte? smile1 Děláte jak kdyby je pustili vsechny a jen ty nehorší smile1 Davový šílenství bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
čočkin (Člen)
03.01.2013 19:13:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

myslíš zbavit ho  "povinností"  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
osiris (Člen)
03.01.2013 19:14:38
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

vorel psal:

dá se něco dělat kdys se prezident zblazni? co na to ústava?

...podepsal primáš


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomsth (Člen)
03.01.2013 19:29:53
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

VikecB12 psal:
Drakoxxl psal:

1 mukl = 30.000,-Kč (náklady za měsíc)
7000 muklů = 210.000.000,-Kč a o to tu jde především.
Bezpečnost občanů nikoho nezajímá.
Chce se mi blejt velebnosti. help

No a to teda teďka propustí bachaře,přestanou topit ve věznicích,nebo na čem ušetří?
Bych ty zmrdy nahnal do kamenejch kopek,kybl na hovna,hrnek vody,tvrdej chleba a celej den makat v kamenolomu,klidně zbytečně nosit kameny z jedné strany na druhou. Samozřejmě myslím vrahy,přepadače,násilníky,né někoho kdo se tam dostane za autonehodu,nebo neplacení alošů a podobný hovadiny.

Ráčím mít stejnej názor, ale bohužel "velký dramatik" - Václav Ruzyňský - zavedl humanizaci vězeňství sick
http://www.youtube.com/watch?v=C02TImSbOdw


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
vorel (Člen)
03.01.2013 19:33:31
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

DrIVER psal:

Amnestie....phe. Mě teda víc nadzvelo, jak si pěkně přidali před vánocemi platy. Právě  ti co nepromeškaj jedinou příležitost jak z normálního občánka vytáhnout každou blbou korunu. Ti co to nejmíň potřebujou. Ti co nás ostatní budou poučovat, jak si musíme od huby utrhnout.
A jak si to pěkně zdůvodnili. Jak se všichni dokázali domluvit. Nikdo za nic nemůže, my to vlastně nechtěli, to vostatní, soudci, a .....bla bla bla.

Ubohost, ubohost, ubohost. Fakt si s náma vytíraj ass Ti žijou jinej level.

ty bys hlasoval jak?


řikám si hurikán
Filous (Člen)
03.01.2013 20:22:55
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

...teť dávali ve správách reportáš, jag ty kucí přičmoudlý pouštěj...ty voe, tam snat nebyl žádnej bílej, to co vocamcať leze je samej samej umaštěnec...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
spidys (Člen)
03.01.2013 20:33:19
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Filous psal:

...teť dávali ve správách reportáš, jag ty kucí přičmoudlý pouštěj...ty voe, tam snat nebyl žádnej bílej, to co vocamcať leze je samej samej umaštěnec...

Co se čílíš, to sou ty chudinky co tam sou jenom "omylem" bigsmilebigsmilebigsmile

Asi si pořídim peněženku na řetízek.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Martin B12 (Člen)
03.01.2013 20:43:47
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Filous psal:

...teť dávali ve správách reportáš, jag ty kucí přičmoudlý pouštěj...ty voe, tam snat nebyl žádnej bílej, to co vocamcať leze je samej samej umaštěnec...

Celý ty zprávy bylysicksicksick tohle venca posral idontknowale pozitivni prej je že ta sebranka kolen tý pussy Peake zůstsne ve vláděfucksick


street triple picco
Smoula.koumak (Člen)
03.01.2013 21:27:16
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Loser psal:

Litr nebo dva dat nemohl, protoze na to nema pravomoce (nebo myslis, ze Fiser nebo Okamura by ti ho dali? smile1) Stejne jako za Havla byla spousta politickejch, i dnes je tam spousta lidi, kteri se tam dostali aniz by se povazovali za zlodeje nebo vrahy - pri havarce nekoho zabili, nemeli prachy na splaceni pujcek, stejne tak se to tyka tech odsouzenejch k verejne prospesnym pracem, ozrali se a nekde neco rozmlatili, porvali se a nebo v neumerne sebeobrane nekoho sejmuli, ... je toho celkem dost, za co lidi sedi. To ze se nejvic pise o tech, kteri tam stridave travi celej zivot je snad jasny (lip se to cte). A jak jsem psal - problem neni v amnestii, ale v zakonech a udelovani vyse trestu. Kdyz by ti, co treba petkrat opakovane spachali nejakej stejnej mensi trest, dostali desitku, tak asi domu nepujdou. Ti, co tu desitku dostali za tunelovani a ted uz jim zbyva jen necelej rok, tak pujdou ven (to mi neprijde tak hrozny - svoje si odsedeli a ten rok na tom nic nezmeni). Samozrejme, ze se v tom da najit nekolik extremu, ktery zastinej zbytek tech pripadu. Ale nad tim uz se moc lidi nezamysli.
Kdyz mi slohnes motorku, tak s tebou na pivo nepujdu ani kdyz te pustej po radne dobe bigsmile
Si predstav, ze pojedes s Monikou ze srazu a rozsekate se nekde v zatacce, kde treba jeste smetes nejakou matku s deckem. Ty jedinej to prezijes. Uz tak budes zit s obrovskym pocitem viny a navic ti treba naparej 3 roky. Taky budes rad, kdyz pak dostanes po dvou letech amnestii. Stejne za to budes pikat celej zivot i na svobode.

Ja se na to proste divam z tehle stranky. Tech bububu a kritickejch scenaru z medii uz mam plny zuby. Radsi se pokousim na veci divat z trochu jine (pro me prijatelnejsi)strany

ty vole Loser, ty o o tomhle fakt moc nevíš...
v base nesedí žádnej chudák za normální nehodu nebo že jednou ujel a někde se porval. Za těžký nehody jsou skoro vždycky podmínky jako má (vlastně měla) pipinka Darinka, nepo se dává, těm co ujeli z místa, byly ožralý atd.  zkus třeba § 55 odst. 2 tr. zákoníku. Stejně tak žádnej zloděj nejde sedět, když něco ukradne (pokud to není teda pořádná rána), zase je to jen o tom, že se chytí několikrát, dostane několik alternativních trestů a podmínek  a pak když už neví soudce kudy kam, tak ho pošle za katr...  Právě tohle je jen mediální kampaň, jak ve zprávách říkají, kolik jim hrozí, to jsou vždy jen maximální tresty, ale ty téměř nikdo nedostane...

A to že se posiluje kvůli tomu výkon (jakože hlídky) je úplně normální, je kurva rozdíl, jestli se pouští sem tam jeden nebo jich pustěj tisíce. Velká část těch co půjdou ven se prostě živí zlodějnou (recidivisti, který maj třeba 25 trestů). je to takovej nekonečnej kolotoč, dostaneš tam jednoho, pustí dalšího, dostaneš tam toho novýho a už zase pouští dalšího. Jenže když lezou ven postupně, víš po kom jít a tak se aspon nějak daří objasňovat různý vloupačky atd., takhle je pustí všechny najednou a to už nikomu nic nedokážeš... stačí se podívat právě na Havlovo amnestii, u nás máme dvě věznice a hned jak některý pustili, tak ve vedlejším městě znásilňovali, kradli atd.

A pochybuju, že se tím něco ušetří, maximálně za žrádlo a trochu za vodu, ostatní náklady zůstanou, hadry budou chvíli ve skladech, bachaři zůstanou, topit se bude. Navíc při propuštění dostane každej 2 tis. dávku, pak se skoro všichni přihlásí na pracák a budou brát dávky (většinou 2tis. měsíčně, ty schopnější ještě na bydlení většinou kolem 3 tis. měsíčně), postupně tam půjde většina zpátky, nákaldy na to je tam dostat raději ani nepočítám....

Jediný v čem máš pravdu, že sou tu zákony napiču


Bandit v lese :-))
Koldan (Člen)
03.01.2013 22:11:15
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Smoula.koumak psal:
Loser psal:

Litr nebo dva dat nemohl, protoze na to nema pravomoce (nebo myslis, ze Fiser nebo Okamura by ti ho dali? smile1) Stejne jako za Havla byla spousta politickejch, i dnes je tam spousta lidi, kteri se tam dostali aniz by se povazovali za zlodeje nebo vrahy - pri havarce nekoho zabili, nemeli prachy na splaceni pujcek, stejne tak se to tyka tech odsouzenejch k verejne prospesnym pracem, ozrali se a nekde neco rozmlatili, porvali se a nebo v neumerne sebeobrane nekoho sejmuli, ... je toho celkem dost, za co lidi sedi. To ze se nejvic pise o tech, kteri tam stridave travi celej zivot je snad jasny (lip se to cte). A jak jsem psal - problem neni v amnestii, ale v zakonech a udelovani vyse trestu. Kdyz by ti, co treba petkrat opakovane spachali nejakej stejnej mensi trest, dostali desitku, tak asi domu nepujdou. Ti, co tu desitku dostali za tunelovani a ted uz jim zbyva jen necelej rok, tak pujdou ven (to mi neprijde tak hrozny - svoje si odsedeli a ten rok na tom nic nezmeni). Samozrejme, ze se v tom da najit nekolik extremu, ktery zastinej zbytek tech pripadu. Ale nad tim uz se moc lidi nezamysli.
Kdyz mi slohnes motorku, tak s tebou na pivo nepujdu ani kdyz te pustej po radne dobe bigsmile
Si predstav, ze pojedes s Monikou ze srazu a rozsekate se nekde v zatacce, kde treba jeste smetes nejakou matku s deckem. Ty jedinej to prezijes. Uz tak budes zit s obrovskym pocitem viny a navic ti treba naparej 3 roky. Taky budes rad, kdyz pak dostanes po dvou letech amnestii. Stejne za to budes pikat celej zivot i na svobode.

Ja se na to proste divam z tehle stranky. Tech bububu a kritickejch scenaru z medii uz mam plny zuby. Radsi se pokousim na veci divat z trochu jine (pro me prijatelnejsi)strany

ty vole Loser, ty o o tomhle fakt moc nevíš...
v base nesedí žádnej chudák za normální nehodu nebo že jednou ujel a někde se porval. Za těžký nehody jsou skoro vždycky podmínky jako má (vlastně měla) pipinka Darinka, nepo se dává, těm co ujeli z místa, byly ožralý atd.  zkus třeba § 55 odst. 2 tr. zákoníku. Stejně tak žádnej zloděj nejde sedět, když něco ukradne (pokud to není teda pořádná rána), zase je to jen o tom, že se chytí několikrát, dostane několik alternativních trestů a podmínek  a pak když už neví soudce kudy kam, tak ho pošle za katr...  Právě tohle je jen mediální kampaň, jak ve zprávách říkají, kolik jim hrozí, to jsou vždy jen maximální tresty, ale ty téměř nikdo nedostane...

A to že se posiluje kvůli tomu výkon (jakože hlídky) je úplně normální, je kurva rozdíl, jestli se pouští sem tam jeden nebo jich pustěj tisíce. Velká část těch co půjdou ven se prostě živí zlodějnou (recidivisti, který maj třeba 25 trestů). je to takovej nekonečnej kolotoč, dostaneš tam jednoho, pustí dalšího, dostaneš tam toho novýho a už zase pouští dalšího. Jenže když lezou ven postupně, víš po kom jít a tak se aspon nějak daří objasňovat různý vloupačky atd., takhle je pustí všechny najednou a to už nikomu nic nedokážeš... stačí se podívat právě na Havlovo amnestii, u nás máme dvě věznice a hned jak některý pustili, tak ve vedlejším městě znásilňovali, kradli atd.

A pochybuju, že se tím něco ušetří, maximálně za žrádlo a trochu za vodu, ostatní náklady zůstanou, hadry budou chvíli ve skladech, bachaři zůstanou, topit se bude. Navíc při propuštění dostane každej 2 tis. dávku, pak se skoro všichni přihlásí na pracák a budou brát dávky (většinou 2tis. měsíčně, ty schopnější ještě na bydlení většinou kolem 3 tis. měsíčně), postupně tam půjde většina zpátky, nákaldy na to je tam dostat raději ani nepočítám....

Jediný v čem máš pravdu, že sou tu zákony napiču

souhlasím, ostatně napsal jsem to na začátku stejně:...to co vypustil ven jsou přesně takoví ti zmrdi, kterí se čórkama a levotama živí celý život a až přetekl pohár a nějakýmu schopnýmu cajtovi se podařilo je dostat za katr, tak tato amnestie je zase pustí a tito zmrdi se budou tlemit do ksichtu těm, které okrádali...

je to krok vedle a nesouhlasím s tím. to co předvedl Havel bylo přece jen o něčem jiném. Při jeho amnestii se opravdu dalo předpokládat, že tam bude spousta těch co si otevřeli hubu na předsedu výboru KSČ ve městě nebo nevylepovali vlaječky soudružských států při oslavách. To co teď způsobil Klaus je propuštění šmejdů, kteří se lehkým překračováním pavidel živí celý život. a jestli tím chtěl ukázat to, že naši soudci jsou neschopní, protože řeší některé případy víc jak osm let, tak to je u mě ode dneška úplnej zmrd. Být poškozeným, který už osm let čeká až náš soudní systém zažaluje toho zmrda co mi ublížil, a pak Klaus dojde se svojí amnestíí, tak du okamžitě k mezinárodnímu soudu a a žaluju stát za mé poškození. není můj problém, že naši zákonodárci nejsou schopni vyřešit to, že mě někdo okradl, třeba proto, že se případ protahuje, nebo proto, že je soudců málo. Možná spíš naopak těmto lidem nahrál, aby mohli stát žalovat. Pokud já bych byl mezi těma poškozenýma, kteří dali peníze do kampeliček, Hsystému a jinejch případů, které jsou dnes amnestované, okamžitě bych podal žalobu na Klause, že mě jako veřejný zastupitel poškodil. Dle mého názoru ač prezident,i tak by měl být za své činy odpovědný. nevím zda to jde, neznám zákony, ale logika mi říká jedno: byl jsem poškozen, máme právní systém, který mi má pomoci se domoct náhrady škody a pokud ten právní systém zahraje míč do autu, tak, že já zůstanu poškozen a viník se tlemí, ať mi to nahradí ten kdo to tak povolil, ať už konkrétní člověk nebo instituce


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
spidys (Člen)
03.01.2013 22:21:25
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Souhlas s váma (Šmoula, Koldan), akorát nevim, jestli žaloba u mezinárodního soudu by byla možná, případně co platná. Každopádně by to mohla bejt asi zajímavá situace smile1


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
osiris (Člen)
03.01.2013 22:29:15
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

pro koumáka: pěkně napsaný, obzvlášť první odstavec jsou fakta


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Myšák (Člen)
03.01.2013 22:30:27
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Martin B12 psal:
Filous psal:

...teť dávali ve správách reportáš, jag ty kucí přičmoudlý pouštěj...ty voe, tam snat nebyl žádnej bílej, to co vocamcať leze je samej samej umaštěnec...

Celý ty zprávy bylysicksicksick tohle venca posral idontknowale pozitivni prej je že ta sebranka kolen tý pussy Peake zůstsne ve vláděfucksick

Celý zprávy byly sicksicksick .. to je pravda....hlavně ale proto, jak bylo bijící do očí účelný zmanipulování a separace faktů přesně tak, aby ovce slyšely přesně to, co chtěj slyšet. Netvrdim tim, že schvaluju amnestii, ale na tv hovna si mohli dát větší práci, když se chtěli zavděčit ovcím (to by ale nemusely ovce pobrat)...to co sem zahlíd bylo hodně slaboduchý a trapný sick


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Myšák (Člen)
03.01.2013 22:33:22
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

A dalsich 5000 zmrdu ceka na vykon trestu, tak se vlastne je vymenej smile1


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
yebat (Člen)
03.01.2013 22:36:18
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

a já ten zbroják furt odkládám... bad

Martin B12 (Člen)
03.01.2013 23:11:13
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Myšák psal:
Martin B12 psal:
Filous psal:

...teť dávali ve správách reportáš, jag ty kucí přičmoudlý pouštěj...ty voe, tam snat nebyl žádnej bílej, to co vocamcať leze je samej samej umaštěnec...

Celý ty zprávy bylysicksicksick tohle venca posral idontknowale pozitivni prej je že ta sebranka kolen tý pussy Peake zůstsne ve vláděfucksick

Celý zprávy byly sicksicksick .. to je pravda....hlavně ale proto, jak bylo bijící do očí účelný zmanipulování a separace faktů přesně tak, aby ovce slyšely přesně to, co chtěj slyšet. Netvrdim tim, že schvaluju amnestii, ale na tv hovna si mohli dát větší práci, když se chtěli zavděčit ovcím (to by ale nemusely ovce pobrat)...to co sem zahlíd bylo hodně slaboduchý a trapný sick

souhlas , je fakt že oslavující indiánská rodina nakonec už byla moc bigsmile ale za mě to posral fuck


street triple picco
Billy (Člen)
04.01.2013 07:25:00
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

VikecB12 psal:
Antihero psal:

ty woe, dyť je to jenom mediální masírka, těžkooděnci, hlídky....
každýmu je jasný, že kapsář nebo alimentář co dostal rok nezačne po amnestii ze samé radosti z propuštění vraždit.
Už vychladněte, jenom tomu pánovi děláte radost, že je zase "kontroverzní"

Vraždit né,ale krast začne klidně okamžitě,bude totiž nutně potřebovat vatu na naházení do bedýnky někde v herně nebo nonstopusick
Proč je pouštět a nenechat je,ať si to vodserouidontknow

jaky sezeni a valeni se?  dejme jim nucene prace v dolech a jinych zarizenich


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
04.01.2013 07:59:54
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Pánové nenechte si odvézt pozornost jiným směrem, ti hnědí zlodějíčkové jsou druhořadí a nepodstatní v této amnestii. sickfuck

Pšán (Člen)
04.01.2013 08:33:42
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Mour psal:

Pánové nenechte si odvézt pozornost jiným směrem, ti hnědí zlodějíčkové jsou druhořadí a nepodstatní v této amnestii. sickfuck

..maj recht..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Drakoxxl (Člen)
04.01.2013 09:51:52
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

V dnešním Právu rozhovor s panem Karlem Tichým, bývalým policistou a vyšetřovatelem nejzávaznějších tunelářských kauz. Pan Tichý mimo jiné říká: "Cítím obrovský pocit zmaru a zklamání. A troufám si tvrdit, že v tomhle směru mohu mluvit i za své bývalé kolegy, Celé to dlouholeté vyšetřování mělo zásadní dopady na naše životy, zdraví nebo rodiny a teď vidíme, že to celé bylo k ničemu...My jsem dali dohromady všechno, co jsme mohli...ani na jejich straně (u státních zástupců) k žádným umělým průtahům nedocházelo...Navíc tam byla spousta odkladů ze zdravotních důvodů ze strany podezřelých, věděli jsme, že si často vyráběli umělé zdravotní důvody. Tam je potřeba vidět to prodlužování, ale s tím nemohly orgány nic dělat...Ten tým, který amnestii připravoval, musel dobře vědět, jakých kauz se to bude týkat...Oni (současní kriminalisté) teď uvidí, že i když se budou snažit sebevíc, jako jsme se snažili v těchto případech my, může se vždy stát za pár let něco podobného...Kde teď mají ti policisté vidět vizi, jak mají vidět smysl své práce?" sick
Symbolická petice smile2 http://jednej.cz/petition.php?id=123


Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
04.01.2013 10:02:25
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

co pořád řešíte? prasátko vašek si zařídil pěkného zlatého padáka a má uplně v prdeli všechny naše názory jsme pro něj jen zdroj financísicksicksick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
04.01.2013 11:27:32
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

spidys psal:

Ondráš: Emigrovat sem měl, ale před 15-ti lety. Teď už se člověku nechce moc někde začínat vod nuly.

Já myslim, že je to o tom co tě sere víc. Jestli to, že na nějakou dobu přijdeš o něco peněz, nebo ta situace tady. Pracovitej člověk (což myslím že jsi) se dokáže prosadit kdekoliv.

Freš tu taky nechal všechno a začal na Maltě "od nuly", protože ho srala víc republika, než to, že se tam bude rok, dva rozkoukávat, než se tam zařídí a bude minimálně stejně spokojenej jako tady.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
04.01.2013 11:28:13
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Šmoula nám dospěl,kluk jeden ušatá a navíc má pravdugood
jinak amnestie je mi u prdele,klaus taky a nevidím důvod,
proč se těma poblázněnejma hysterikama z médií nechat
vůbec stresovat..bigsmile


...a bude hůř!
Ondráš (Člen)
04.01.2013 11:39:55
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

karlos100 psal:

Amnestie je mi u prdele,klaus taky a nevidím důvod,
proč se těma poblázněnejma hysterikama z médií nechat
vůbec stresovat..bigsmile

good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
04.01.2013 12:12:15
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš psal:

Já myslim, že je to o tom co tě sere víc. Jestli to, že na nějakou dobu přijdeš o něco peněz, nebo ta situace tady. Pracovitej člověk (což myslím že jsi) se dokáže prosadit kdekoliv.

Freš tu taky nechal všechno a začal na Maltě "od nuly", protože ho srala víc republika, než to, že se tam bude rok, dva rozkoukávat, než se tam zařídí a bude minimálně stejně spokojenej jako tady.

Já nevim co tu měl Freš za závazky, ale asi převládal jinej chtíč.
Každopádně nemá smysl a ani nechci tu vypisovat jaký mám závazky a důvody pro to někam nezdrhnout, každopádně asi ty důvody budou silnější než u 20-ti letýho nebo 25-ti letýho kluka nebo holky, který skončej školu, bydlej u rodičů a maj vylítnout z hnízda.
Možná sem i srab nevim, každopádně mám teď jiný priority než si hledat bydlení, učit se jazyk a hledat si práci někde, kde by mohlo bejt třeba líp.

Neboj, poznáš bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
spidys (Člen)
04.01.2013 12:12:34
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš psal:

Já myslim, že je to o tom co tě sere víc. Jestli to, že na nějakou dobu přijdeš o něco peněz, nebo ta situace tady. Pracovitej člověk (což myslím že jsi) se dokáže prosadit kdekoliv.

Freš tu taky nechal všechno a začal na Maltě "od nuly", protože ho srala víc republika, než to, že se tam bude rok, dva rozkoukávat, než se tam zařídí a bude minimálně stejně spokojenej jako tady.

Já nevim co tu měl Freš za závazky, ale asi převládal jinej chtíč.
Každopádně nemá smysl a ani nechci tu vypisovat jaký mám závazky a důvody pro to někam nezdrhnout, každopádně asi ty důvody budou silnější než u 20-ti letýho nebo 25-ti letýho kluka nebo holky, který skončej školu, bydlej u rodičů a maj vylítnout z hnízda.
Možná sem i srab nevim, každopádně mám teď jiný priority než si hledat bydlení, učit se jazyk a hledat si práci někde, kde by mohlo bejt třeba líp.

Neboj, poznáš bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Ondráš (Člen)
04.01.2013 12:28:10
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

spidys psal:

Možná sem i srab nevim, každopádně mám teď jiný priority než si hledat bydlení, učit se jazyk a hledat si práci někde, kde by mohlo bejt třeba líp.

Takže se Ti tu vlastně nežije špatně, ne?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
osiris (Člen)
04.01.2013 12:37:01
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Ondráš psal:

............Freš tu taky nechal všechno a začal na Maltě "od nuly", protože ho srala víc republika, než to, že se tam bude rok, dva rozkoukávat, než se tam zařídí a bude minimálně stejně spokojenej jako tady.

...no však ono to taky není tak jak jsi to popsal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
04.01.2013 12:46:03
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

Brácha byl rok v Kanadě..jel tam s pan, která tam měla domluvenou práciskrz čecha, kterej po světě vlastní řadu zubních laborek.Takže tam bydleli v jedný místnosti, ona makala a on se poflakoval půl roku, než sehnal práci jako uklízečka hajzlů v nemocnici..pak sehnal nějký střechy atd..každpopádně svět uplně jinej, mnohem lepší, slušnější..Ale pokud nemáš známý, tak musíš bejt buď genius nebo svinskej klikař..což nejsem ani jedno, takže tady shnijubigsmile


PURE NAKED BIKE!
Ondráš (Člen)
04.01.2013 12:57:48
Offline

Re: Ten dědek Klaus se snad posral..

osiris psal:

...no však ono to taky není tak jak jsi to popsal

Alespoň že už se nenadává na to, že za to můžou komunisti.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr