Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Karburátor-hadice

Jandys (Člen)
04.01.2013 21:39:56
Offline

Karburátor-hadice

Zdarec help ,už jsem prošel vše možné a i tady na foru a jsem z toho už nějaký doblblý,tak se raději optám ještě raz bigsmile Mám Bandit 600 , r.96 ,konečně mám čas si vše zkontrolovat a v klidu prohlédnout,sundal jsem nádrž,povolil objímky a vytáhl karbce i celý airbox (kontrola a vyčištění),při bližším seznámení s karbci jsem zjistil že mi tam chybí 2.hadice,mezi 1-2 a 3-4 jsou nahoře 2.vývody pro ně,musí tam být nebo ne-mají nějaký věští význam a kde mají končit (do čeho zapojit) ??? Na nádrži vpravo (naproti od ventilu) je nátrubek,tuším asi přepad idontknow (taky bez hadice) To je tak když se začne řešit spousta věcí po předešlých majitelích kteří se nestarali nebo to odflákli smile2 jdu bod po bodu aby vše bylo ok a nic se nesralo.Díky za radysmile1


...alkohol jako takový moc nemusím ale strašně rád su ožralý...
Filous (Člen)
04.01.2013 22:24:14
Offline

Re: Karburátor-hadice

...na karpcích sou to přepady, kerý nejsou nikam připojený a vedou podél érboksu a končej pod nim, tj. za motorem...dyš tam ty hadice nejsou, tag se nic neděje, jen dyš budou plnit svoji funkci, poteče ti benzín na motor a svody, coš nese určitý rizika, hádej jakýsurprised ...a na nádrži to bude buťto zase přepad nebo vodvzdušnění, nevim kerá ti chybí, silnější je přepat, slapčí vodvzdušnění...vodvzdušnění končí za motorem, přepat pod motorem...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Jandys (Člen)
04.01.2013 23:17:22
Offline

Re: Karburátor-hadice

Opět dík good No je to tak že tam ty hadice vůbec nebyly a nejsou,jak to mám vše sundané tak nacházím další a další "boty" co kde není nebo chybí sick Jak píšeš bude to asi přepad,musím koupit hadice a dát je tam (vyvedu je za motor-tam jak je z airboxu dolů) Zrovna jsem dořešil to jak mi benál odkapával z třetího karbce ven (viz předchozí téma) byl zteřelý a rozprazkaný konec té hrubší hadice do karbců a taky jak je ta vanička s odkalovacím šroubem tak to těsnění taky naprd-vyřešeno silikontmelemna těsnění a uvidí sesmile1


...alkohol jako takový moc nemusím ale strašně rád su ožralý...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr