Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pozor na socky

Baltazar (Člen)
07.01.2013 11:13:17
Offline

Pozor na socky

tak od 1.1 si dávejte bacha na jazyk, až budete nadávat na nemakačenka, bo jsem se přihlásil na pracovní úřad, zároveň, kdyby někdo chtěl přispět na stravu a bydlení konkrétní osobě a ne jen anonymě přes odvody ze mzdy, rád zde uvedu své číslo účtu, všechny příspěvky vítánybigsmile

Pro Dolínka a spol. kachny a prasátka taktéž vítánabigsmilebigsmilebigsmile


The father of the little princess of the dawn
Billy (Člen)
07.01.2013 12:21:20
Offline

Re: Pozor na socky

Zavrels kram ? surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
07.01.2013 12:45:37
Offline

Re: Pozor na socky

No co,už má nahrabaný,tak na to seregoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
07.01.2013 13:38:24
Offline

Re: Pozor na socky

Muj fotr to taky zapich, je nezamestnanej a nemocnej bigsmile, firmu prodava, proste uz se dneska nevyplati tady v tom bordelu nic delat, konkurence je silena bad


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
vorel (Člen)
07.01.2013 14:18:46
Offline

Re: Pozor na socky

bez konkurence by to taky nešlo


řikám si hurikán
Mour (Člen)
07.01.2013 14:21:10
Offline

Re: Pozor na socky

vorel psal:

bez konkurence by to taky nešlo

...šlo, ale byl by v tom bordel

vorel (Člen)
07.01.2013 14:23:20
Offline

Re: Pozor na socky

no záleží esli bys něco nabízel nebo poptával nebo jak se tomu trhu řiká


řikám si hurikán
VikecB12 (Člen)
07.01.2013 14:27:05
Offline

Re: Pozor na socky

Konkurence byt musí,ale pak se proti ní blbě prosazuje,kdyš je konkurence spřáhla s tím,kdo vo zakázkách rozhodujebigsmile Taky je blbý,kdyš sou s cenama pod vašima fstupníma nákladama,třeba díky tomu,že serou na zaměstnance a odvádění lovů za ně. Nechápu,že je tady takovej bordel,že to furt takhle funguje. A ten,kdo naseká dluhy a nadělá spoustu vrásek na čele fšm,kdo s nim přijdou do kontaktu,si žije jako prase v žitě a přesto papírově nic nemásurprisedbigsmile Je to bordel,ve kterým musíme plavatsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
07.01.2013 14:36:20
Offline

Re: Pozor na socky

VikecB12 psal:

Konkurence byt musí,ale pak se proti ní blbě prosazuje,kdyš je konkurence spřáhla s tím,kdo vo zakázkách rozhodujebigsmile Taky je blbý,kdyš sou s cenama pod vašima fstupníma nákladama,třeba díky tomu,že serou na zaměstnance a odvádění lovů za ně. Nechápu,že je tady takovej bordel,že to furt takhle funguje. A ten,kdo naseká dluhy a nadělá spoustu vrásek na čele fšm,kdo s nim přijdou do kontaktu,si žije jako prase v žitě a přesto papírově nic nemásurprisedbigsmile Je to bordel,ve kterým musíme plavatsmile2

máš recht a mě to pouídat nemušíšsmile2

na prácáku jsem byl jednou hned jsem jí řekl ať mě notravujou s těma povinnýma návštěvama, že jedu na 3 měsíce do rakouskabigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
07.01.2013 14:50:23
Offline

Re: Pozor na socky

VikecB12 psal:

A ten,kdo naseká dluhy a nadělá spoustu vrásek na čele fšm,kdo s nim přijdou do kontaktu,si žije jako prase v žitě a přesto papírově nic nemásurprisedbigsmile Je to bordel,ve kterým musíme plavatsmile2

Jestli bez hnutí brvy zvládneš, když za Tebou a tvojí rodinou (která s tím, že si nasekal dluhy nemá nic společnýho) chodí vymahači a říkaj ti, kde si byl naposled nakupovat, co koupil, v kolik dáváš dítě do školky a v kolik si ho bereš zpět, tak ty dluhy klidně nasekej, taky papírově nic neměj a žij si jako prase v žitě.
Někdo na tohle žaludek má. Já bych ho neměl.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
bandit.alien (Člen)
07.01.2013 16:51:20
Offline

Re: Pozor na socky

Tááky na pracáku,.. a tááky sem ani na jedný navštěvě nebyl,.. nikdo mi neřekl že jsou povinný :-D:-D tak jen doufat že za me to soc. a zdrav. zaplatěj :ass::redface:

mi (Člen)
07.01.2013 18:36:43
Offline

Re: Pozor na socky

VikecB12 psal:

Konkurence byt musí,ale pak se proti ní blbě prosazuje,kdyš je konkurence spřáhla s tím,kdo vo zakázkách rozhodujebigsmile Taky je blbý,kdyš sou s cenama pod vašima fstupníma nákladama,třeba díky tomu,že serou na zaměstnance a odvádění lovů za ně. Nechápu,že je tady takovej bordel,že to furt takhle funguje. A ten,kdo naseká dluhy a nadělá spoustu vrásek na čele fšm,kdo s nim přijdou do kontaktu,si žije jako prase v žitě a přesto papírově nic nemásurprisedbigsmile Je to bordel,ve kterým musíme plavatsmile2

Přesná definice jakože podnikání v našem zlobovaným jakože zákoným státě smile2


svět je cirkusovej stan
čočkin (Člen)
07.01.2013 22:28:58
Offline

Re: Pozor na socky

VikecB12 psal:

No co,už má nahrabaný,tak na to seregoodbigsmile

nebo tam bude spíš makat na černo bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Billy (Člen)
08.01.2013 19:31:26
Offline

Re: Pozor na socky

Vystihls to hnedle v tom ze vstupni vydaje jsou takovy za jaky to udela nekdo z jinyho kraje za finalovou cenu.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr