Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » spojka brzda a dva prsty

děda (Člen)
14.01.2013 14:45:22
Offline

spojka brzda a dva prsty

Mam takovej dotazek jak poladit spojku a brzdu abych to domačkl jen dvema prsty.Nemyslim si ze bych byl nejakej chcipak ale ani hovno to dvema prstama neumacknu.Pomuzou treba jinaci packy?idontknow

osiris (Člen)
14.01.2013 15:40:45
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

...koukám že máš šestku, tam jedině vyčistit a namazat stavící element (labyrint a kuličky) ve víku a mít volně průchozí a nezalomenej nebo našponovanej bovden, ale obecně jde ta mechanická spojka hůř, abys nečekal zázrak
...brzda, jestli nemáš zatuhlou páčku (což bys snad poznal i při jízdě) a místo kapaliny bahno, tak bys měl bez nějakejch potíží zvládat s jakoukoliv páčkou (u zkrácenejch samozřejmě počítáš, že nemáš takovou páku)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
děda (Člen)
14.01.2013 17:42:03
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

osiris psal:

...koukám že máš šestku, tam jedině vyčistit a namazat stavící element (labyrint a kuličky) ve víku a mít volně průchozí a nezalomenej nebo našponovanej bovden, ale obecně jde ta mechanická spojka hůř, abys nečekal zázrak
...brzda, jestli nemáš zatuhlou páčku (což bys snad poznal i při jízdě) a místo kapaliny bahno, tak bys měl bez nějakejch potíží zvládat s jakoukoliv páčkou (u zkrácenejch samozřejmě počítáš, že nemáš takovou páku)

díky moc
brzda ta jo ta ok ale ta spojka me sere .
Ne ze bych to chtel skrz jezdeni po zadnim ale zajimalo by me zda je na to nejaka finta u banditáka :D

CaFry (Člen)
14.01.2013 17:57:22
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

Na mojim Banďouru brzda dvuma prstama, spojka by taky šla ale rači všema, větši sila rychlejši zmačknelismus good a mam vše origoš cool


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
děda (Člen)
20.01.2013 15:49:15
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

no mě ta spojka zajimala i skrz hazeni na zadni :D jak jinak to dostat nahoru jako na jednicku vyplachem je vo pejči :D pussy

VikecB12 (Člen)
20.01.2013 16:22:30
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

děda psal:

no mě ta spojka zajimala i skrz hazeni na zadni :D jak jinak to dostat nahoru jako na jednicku vyplachem je vo pejči :D pussy

Tak na to je jedinej lék,říkáme mu B12coolgood
Ale taky zvedám aji přez spojku a normálně ju líznu celou rukou,nikdy sem dva prsty nepoužil. Teda né na motorceevilbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
20.01.2013 17:57:57
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

VikecB12 psal:
děda psal:

no mě ta spojka zajimala i skrz hazeni na zadni :D jak jinak to dostat nahoru jako na jednicku vyplachem je vo pejči :D pussy

Tak na to je jedinej lék,říkáme mu B12coolgood
Ale taky zvedám aji přez spojku a normálně ju líznu celou rukou,nikdy sem dva prsty nepoužil. Teda né na motorceevilbigsmile

ja chci 12tku ale nikdo semnou nechce change :D a na prodej já nevím ja nerad něco prodávám :D lidi sou pičepussy

VikecB12 (Člen)
20.01.2013 21:15:05
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

tak to máš dost na hovno,šestka na záda jde,ale není to vono,malá rychlostbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
11.05.2013 23:44:16
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

VikecB12 psal:

tak to máš dost na hovno,šestka na záda jde,ale není to vono,malá rychlostbigsmile

tak na zadni uz sem ju postavil jednicka gas do 6tis pustil a pridal a uz to jelo
ale stou spojkou nevim  no musim se prece drzet :D

Tony (Člen)
13.05.2013 15:51:28
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

děda psal:
VikecB12 psal:

tak to máš dost na hovno,šestka na záda jde,ale není to vono,malá rychlostbigsmile

tak na zadni uz sem ju postavil jednicka gas do 6tis pustil a pridal a uz to jelo
ale stou spojkou nevim  no musim se prece drzet :D

Hele já mám taky šestku- 13 let starou a spojka mi jde dvouma prstama v klidu. Vždyť když to chceš zvednout na zadní, tak tu spojku opravdu jen malinko lízneš, to ti musí jít dvouma good Jinak mi to jde dvouma prstama i na přední, ale to už se musim celkem snažit vyvinout sílu :D To už není taková sranda bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
děda (Člen)
14.05.2013 11:50:49
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

Tony psal:
děda psal:
VikecB12 psal:

tak to máš dost na hovno,šestka na záda jde,ale není to vono,malá rychlostbigsmile

tak na zadni uz sem ju postavil jednicka gas do 6tis pustil a pridal a uz to jelo
ale stou spojkou nevim  no musim se prece drzet :D

Hele já mám taky šestku- 13 let starou a spojka mi jde dvouma prstama v klidu. Vždyť když to chceš zvednout na zadní, tak tu spojku opravdu jen malinko lízneš, to ti musí jít dvouma good Jinak mi to jde dvouma prstama i na přední, ale to už se musim celkem snažit vyvinout sílu :D To už není taková sranda bigsmile

pokud jde jen o lehké líznutí tak to joo

Tony (Člen)
14.05.2013 13:39:36
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

děda psal:
Tony psal:
děda psal:


tak na zadni uz sem ju postavil jednicka gas do 6tis pustil a pridal a uz to jelo
ale stou spojkou nevim  no musim se prece drzet :D

Hele já mám taky šestku- 13 let starou a spojka mi jde dvouma prstama v klidu. Vždyť když to chceš zvednout na zadní, tak tu spojku opravdu jen malinko lízneš, to ti musí jít dvouma good Jinak mi to jde dvouma prstama i na přední, ale to už se musim celkem snažit vyvinout sílu :D To už není taková sranda bigsmile

pokud jde jen o lehké líznutí tak to joo

jojo, čím míň to proklouzne, tím líp (pro tu spojku) smile1


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
qwerty (Člen)
14.05.2013 13:44:11
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

surprised bandita trapit na zadni headshake

Mne to jde vsecko dvema prstama evilsmokin


WD club member.
Mour (Člen)
14.05.2013 13:59:11
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

qwerty psal:

surprised bandita trapit na zadni headshake

Mne to jde vsecko dvema prstama evilsmokin

..Ty se na tom pincku sedneš na zadni sedadlo a vybuli se to na zadek samo, tak jakymi dvuma prstami? bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
14.05.2013 14:03:45
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

qwerty psal:

surprised bandita trapit na zadni headshake

Mne to jde vsecko dvema prstama evilsmokin

mne to jde na zadni normalne pridanim plynu idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
14.05.2013 21:21:09
Offline

Re: spojka brzda a dva prsty

hlemejzd999 psal:
qwerty psal:

surprised bandita trapit na zadni headshake

Mne to jde vsecko dvema prstama evilsmokin

mne to jde na zadni normalne pridanim plynu idontknowbigsmile

...to mně taky ,ale chudák reťaz ...vostatně spojkou chudák spojka :)


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr