Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » kawa Z 1000

Jaster (Člen)
19.01.2013 15:08:42
Offline

kawa Z 1000

přemýšlím o změně, že bych poslal svýho bandita a koupil něco jinýho. Nejsem teda úplně rozhodnutej, protože nechce se mi pustit takovej držák jako je bandit, ještě po tom co jsem do něj narval peněz bigsmile uvažoval jsem nad B12. ale čím dál víc se mi líbí Z 1000, po tom co jsme se svezl tak ještě víc.

chci něco aby to mělo ladáky už a k tomu i origo, kdybych vyjel mimo čr. barva nejlíp černý, ale kdyby v dobrým stavu třeba zelená, tak beru a nechám přestříkat. Nejlíp do těch 80 000kč

Zatím asi nejvíc zaujalo tohle:
www.motocentrumolomouc.cz/nakedbike/115 … aki-z-1000

Jaký máte názor?


motto "Vem za heft a val"
hlemejzd999 (Člen)
19.01.2013 15:20:39
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

přemýšlím o změně, že bych poslal svýho bandita a koupil něco jinýho. Nejsem teda úplně rozhodnutej, protože nechce se mi pustit takovej držák jako je bandit, ještě po tom co jsem do něj narval peněz bigsmile uvažoval jsem nad B12. ale čím dál víc se mi líbí Z 1000, po tom co jsme se svezl tak ještě víc.

chci něco aby to mělo ladáky už a k tomu i origo, kdybych vyjel mimo čr. barva nejlíp černý, ale kdyby v dobrým stavu třeba zelená, tak beru a nechám přestříkat. Nejlíp do těch 80 000kč

Zatím asi nejvíc zaujalo tohle:
www.motocentrumolomouc.cz/nakedbike/115 … aki-z-1000

Jaký máte názor?

hnusný ...Honzik 1234 by ti moch povyprávět bigsmile
možná v jinej barvě , ale ta by to i tak asi nespravila bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Honzik8719 (Člen)
19.01.2013 15:50:00
Offline

Re: kawa Z 1000

hlemejzd999 psal:
Jaster psal:

přemýšlím o změně, že bych poslal svýho bandita a koupil něco jinýho. Nejsem teda úplně rozhodnutej, protože nechce se mi pustit takovej držák jako je bandit, ještě po tom co jsem do něj narval peněz bigsmile uvažoval jsem nad B12. ale čím dál víc se mi líbí Z 1000, po tom co jsme se svezl tak ještě víc.

chci něco aby to mělo ladáky už a k tomu i origo, kdybych vyjel mimo čr. barva nejlíp černý, ale kdyby v dobrým stavu třeba zelená, tak beru a nechám přestříkat. Nejlíp do těch 80 000kč

Zatím asi nejvíc zaujalo tohle:
www.motocentrumolomouc.cz/nakedbike/115 … aki-z-1000

Jaký máte názor?

hnusný ...Honzik 1234 by ti moch povyprávět bigsmile
možná v jinej barvě , ale ta by to i tak asi nespravila bigsmile

nojonojo porát...mám jí ted doma, v červený, zatim sem na tom najel hovno takže žádný velký reference...co na to říct, kup vozkoušej když nesedne prodej kup jinoubigsmile


...relativní kochač...
Kelly01 (Člen)
19.01.2013 15:58:29
Offline

Re: kawa Z 1000

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile


God Save The Queen!
yebat (Člen)
19.01.2013 16:00:54
Offline

Re: kawa Z 1000

to mi chceš říct, že ta moje co měla při koupi 21 a servisku jsem nedostal, měla jako víc jo? surprisedbigsmile

Honzik8719 (Člen)
19.01.2013 16:17:19
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

navíc je to padlý jako 90%Zedů a i jako ten mujbigsmile,na podsedláku neni nálepka Z1000 kterou tam po lakování nikdo už zpátky nedává a nápis na nádrži v tomhle stylu byl až na Zedovi rok 2006 dřív byli obyč samolepysmokin


...relativní kochač...
osiris (Člen)
19.01.2013 16:25:02
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

.......................Nejsem teda úplně rozhodnutej..............

...tak to neřeš ;-)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Jaster (Člen)
19.01.2013 16:35:51
Offline

Re: kawa Z 1000

teď jsem mluvil s majitelem motorky, prodává kvůli času, že najezdil za 2 roky asi 4000km, má to asi 4roky doma. Jezdí autodopravu, zbytečně mu to prej stojí doma a proto prodává, jinak by si ji nechal .... (no to slyším na hodně místech) je fakt, že můj strýc má motorku už asi 8 let a najezdil tak 2000km bigsmile nechápu.

Jinak padlý to je, to mi řekl, předchozí majitel prej na křižovatce, na fotkách jsem si sám všiml škrábnutých origo výfuků na levý straně, dával novou masku, o laku nic neříkal, ale ten určitě taky novej. jinak že když to koupil dal to do servisu projít a nic s tím prý není, rám, motor i vidle v cajku. vzal bych stejně sebou kámoše co servisuje, aby se na to podíval. asi do toho pujdu a toho svýho prodám, ale bude padat hodně slz bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
19.01.2013 16:36:47
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:
hlemejzd999 psal:
Jaster psal:

přemýšlím o změně, že bych poslal svýho bandita a koupil něco jinýho. Nejsem teda úplně rozhodnutej, protože nechce se mi pustit takovej držák jako je bandit, ještě po tom co jsem do něj narval peněz bigsmile uvažoval jsem nad B12. ale čím dál víc se mi líbí Z 1000, po tom co jsme se svezl tak ještě víc.

chci něco aby to mělo ladáky už a k tomu i origo, kdybych vyjel mimo čr. barva nejlíp černý, ale kdyby v dobrým stavu třeba zelená, tak beru a nechám přestříkat. Nejlíp do těch 80 000kč

Zatím asi nejvíc zaujalo tohle:
www.motocentrumolomouc.cz/nakedbike/115 … aki-z-1000

Jaký máte názor?

hnusný ...Honzik 1234 by ti moch povyprávět bigsmile
možná v jinej barvě , ale ta by to i tak asi nespravila bigsmile

nojonojo porát...mám jí ted doma, v červený, zatim sem na tom najel hovno takže žádný velký reference...co na to říct, kup vozkoušej když nesedne prodej kup jinoubigsmile

no mě se to líbí a lehce jsem na tom jel a sedlo mi to, tak to asi okusím a v nejhorším otočím bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
19.01.2013 17:10:23
Offline

Re: kawa Z 1000

Takže prodávám, i kdybych nekoupil přímo to co jsem si vyhlédl, tak jako tak koupím jiný.

Rok 2002, najeto myslím necelých 50 000km (já osobně přes 30 000km, stočený to neni).
Pneumatiky dvousměs Sportec M3 předek 90%,zadek 80%, úplně nová baterka Nitro (přišla včera), nová řetězovka ČZ a spojka před 3000km, nový vzduch.filtr Hiflo před 7000km, destičky AP Racing - předek 70%, zadek 20% (+ jinej zadní kotouč, posraný bendixy ho projely), svíčky před NGK9000km, přetěsněný vidlice před 7000km, olej s filtrem měněn minulej rok, je na tom tak 3500km. jediný co bude potřeba udělat bude seřízení ventilů a karburátorů.
Doplňky - závažíčka, street řidítka, laděný výfuk yoshimura dual oval (+origo), klín pod motorem, kouřový plexi, tankpad, proužky na zadním kole, atd.
Kosmetický vady - asi 3žebra ulomený, dva kopnutý svody, důlek mezi nohama na nádrži. Jinak na podsedlovce a př.blatníku novej lak před 3rokama.

NUTNO VIDĚT.
Cena asi 59000kč, bez ladáku možno levněji.

Fotky zde:
http://motoganglibe.rajce.idnes.cz/posl … 310011.JPG

Aktuálnější udělám


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
19.01.2013 17:13:10
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

Takže prodávám, i kdybych nekoupil přímo to co jsem si vyhlédl, tak jako tak koupím jiný.

Rok 2002, najeto myslím necelých 50 000km (já osobně přes 30 000km, stočený to neni).
Pneumatiky dvousměs Sportec M3 předek 90%,zadek 80%, úplně nová baterka Nitro (přišla včera), nová řetězovka ČZ a spojka před 3000km, nový vzduch.filtr Hiflo před 7000km, destičky AP Racing - předek 70%, zadek 20% (+ jinej zadní kotouč, posraný bendixy ho projely), svíčky před NGK9000km, přetěsněný vidlice před 7000km, olej s filtrem měněn minulej rok, je na tom tak 3500km. jediný co bude potřeba udělat bude seřízení ventilů a karburátorů.
Doplňky - závažíčka, street řidítka, laděný výfuk yoshimura dual oval (+origo), klín pod motorem, kouřový plexi, tankpad, proužky na zadním kole, atd.
Kosmetický vady - asi 3žebra ulomený, dva kopnutý svody, důlek mezi nohama na nádrži. Jinak na podsedlovce a př.blatníku novej lak před 3rokama.

NUTNO VIDĚT.
Cena asi 59000kč, bez ladáku možno levněji.

Fotky zde:
http://motoganglibe.rajce.idnes.cz/posl … 310011.JPG

Aktuálnější udělám

Jo a v TP 25kw jinak plnej výkon bigsmile.


motto "Vem za heft a val"
Miras (Člen)
19.01.2013 17:51:34
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

Kupoval jsem z němec B12 najeto 1800km pár měsíců stará - serviska taky nebyla. Nepochopitelný, ale děje se to idontknow

Jaster (Člen)
19.01.2013 18:16:02
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

svýho bandita jsem kupoval taky bez servisky, s cca 19tis km. a za celou dobu žádnej problém


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
19.01.2013 19:25:39
Offline

Re: kawa Z 1000

A já mám bandita funglofku a servisku taky nemám,byl to šedej dovoz a serviska prostě není. chuj s tym,na papír to nejezdísmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.01.2013 19:32:04
Offline

Re: kawa Z 1000

Tak jinak, kupoval jsem motorky vždycky nový nikdy jetý..

Minimálně první 2 servisní prohlídky jsem vždycky absolvoval kvůli záruce..

Byly najetý vždycky během prvního roku, ale nikdy mne nenapadlo servisku vyhodit nebo ztratitidontknow

Ke změnám a ztrátám dochází vždy leda u bazarníků a překupníků(já jsem vyjímkou bo historii a servisky dokládám, bůh a Vikec jsou mi svědkemass)smokin

Neznám jedinéko "prvního majitele" který by nevěděl kde má servisku nebo by ji "ztratil", či ji odmítl vydat a to i v případě, že tam nebyl např. posledních 5 let jediný záznamidontknow

A polibte mi prdel, je to diskuze o hovněsickbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
19.01.2013 19:33:13
Offline

Re: kawa Z 1000

VikecB12 psal:

A já mám bandita funglofku a servisku taky nemám,byl to šedej dovoz a serviska prostě není. chuj s tym,na papír to nejezdísmokin

Můj první byl "šedý" dovoz a servisku jsem dostal automatickysurprised


God Save The Queen!
yebat (Člen)
19.01.2013 19:45:46
Offline

Re: kawa Z 1000

A tak servisku si můžu i koupit... :D a razítko mi taky udělaj...

Kelly01 (Člen)
19.01.2013 20:12:19
Offline

Re: kawa Z 1000

Napsal jsem zkušenosti "běžného" občana EU, neřeším vychcánky kupující či ztrácející servisky z důvodu lepšího prodeje, stahování KM a podobný pussyviny..

Mimochodem, tam vás mám takybigsmile


God Save The Queen!
Jaster (Člen)
19.01.2013 20:20:15
Offline

Re: kawa Z 1000

tak jsme bandita vyčistil lehce a nakopnul na chvíli.
A mám najeto 40 000km, nevim proč jsem měl v hlavě že už mám 50 000 bigsmile
A na moto jsou ješté pancéřové hadice, gripy bandit od harrise. atd.
Když si zamyslím co jsem do toho všechno narval, tak až škoda prodávat surprised


motto "Vem za heft a val"
Kelly01 (Člen)
20.01.2013 08:13:07
Offline

Re: kawa Z 1000

Sundej ten komickej klínek a štítek a možná to prodáš a na ocenění doplňků rychle zapomeňbigsmile


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
20.01.2013 09:27:42
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Tak jinak, kupoval jsem motorky vždycky nový nikdy jetý..

Minimálně první 2 servisní prohlídky jsem vždycky absolvoval kvůli záruce..

Byly najetý vždycky během prvního roku, ale nikdy mne nenapadlo servisku vyhodit nebo ztratitidontknow

Ke změnám a ztrátám dochází vždy leda u bazarníků a překupníků(já jsem vyjímkou bo historii a servisky dokládám, bůh a Vikec jsou mi svědkemass)smokin

Neznám jedinéko "prvního majitele" který by nevěděl kde má servisku nebo by ji "ztratil", či ji odmítl vydat a to i v případě, že tam nebyl např. posledních 5 let jediný záznamidontknow

A polibte mi prdel, je to diskuze o hovněsickbigsmile

mám stejnej názor. kdybych koupil funglovku, minimálně první dvě prohlídky bych v servisce měl a pokud bych prodával mašinu s 18000 km, dal bych k tomu servisku, i kdyby tam byla prohlídka jen jednaevil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
20.01.2013 10:14:34
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Sundej ten komickej klínek a štítek a možná to prodáš a na ocenění doplňků rychle zapomeňbigsmile

goodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
20.01.2013 11:03:05
Offline

Re: kawa Z 1000

Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

mám20000bez servisky a co?


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
20.01.2013 11:06:54
Offline

Re: kawa Z 1000

PALOUS psal:
Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

mám20000bez servisky a co?

jenže ty seš divnej, tagže ty jako vzorek být brán nemůžešsmokinbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bobule (Člen)
20.01.2013 11:30:01
Offline

Re: kawa Z 1000

PALOUS psal:
Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

mám20000bez servisky a co?

To je jasný, protože ty jedinej si přetáčíš tacho dopředu abys moch machrovat kolik máš najetobigsmile


to jebu
PALOUS (Člen)
20.01.2013 16:12:51
Offline

Re: kawa Z 1000

Koldan psal:
PALOUS psal:
Kelly01 psal:

Problém je prodejcebigsmile

Tam bych kačku nepustilbigsmile

A motorka co má 22000km a nemá serviskusurprised

To jsem ještě nevidělassbigsmile

mám20000bez servisky a co?

jenže ty seš divnej, tagže ty jako vzorek být brán nemůžešsmokinbigsmile

naprosto souhlasímbigsmilea asi divnej jsem když jsem si koupil motorku a abych ji za 4 roky prodal za půlidontknowočividně je mezi lidma ještě hodně bohatých který jen kupujou a hned prodají.jinak servisku jako takovou mám ale je dodržovaná jen první rok a kdybych měl ty zmrdy krmit tak na to jebu a při koupi je taková serviska stejně k hounu kdyš na ní pak kupa let nic nenísickjak říkám nová je nejvíc páč si ji vyválím sám ale jaksi mě to zatím nejdebigsmile


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
20.01.2013 16:18:30
Offline

Re: kawa Z 1000

...ale v tvojích letech se neumíš ani vyváletbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
20.01.2013 18:22:45
Offline

Re: kawa Z 1000

na motocentum olomouc nebo jak se jmenujou bacha, ať budeš kupovat cokoli..... po zkušenosti bych jim nevěřil ani slovo.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Jaster (Člen)
20.01.2013 19:29:25
Offline

Re: kawa Z 1000

mluvil jsem se samotným majitelem, ten mi řekl co a jak s tou moto. nemělo by to být špatný, ale i tak si budu brát známýho co to projde a řekne ber nebo na to ser.
radši bych bral od přímo majitele, mám vyhlídnutou ještě jednu kousek od brna, za stejnou cenu, ladáky pod sedlem ixil, má i servisku bigsmile tak asi by jsme to sfoukli najednou, kdyby ta v olomouci stála za hovno, tak by jsme sjeli ještě k brnu.
ale nejdřív musím prodat bandita a nebo to nechat nějaký motocentrum odkoupit, ale ty mi za to dají asi hovno bigsmile asi origo lauf prodám zvlášť. a snížím cenu, už se mi asi 3 zájemci ozvali, a řekli že dají do úterý vědět. tak uvidím


motto "Vem za heft a val"
huskyb12 (Administrator)
20.01.2013 21:28:23
Offline

Re: kawa Z 1000

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))


ale di, Ty brepto ...
Jaster (Člen)
20.01.2013 21:47:54
Offline

Re: kawa Z 1000

huskyb12 psal:

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))

jo to jsem četl i cítil že do 6000ot se skoro nic extra neděje a pak to zas rve za ruce. ale že žere 12?? a sakra bigsmile já počítal s 9l asi tak. s banditem sem jezdil okolo 5-6l


motto "Vem za heft a val"
huskyb12 (Administrator)
20.01.2013 21:59:51
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
huskyb12 psal:

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))

jo to jsem četl i cítil že do 6000ot se skoro nic extra neděje a pak to zas rve za ruce. ale že žere 12?? a sakra bigsmile já počítal s 9l asi tak. s banditem sem jezdil okolo 5-6l

no, esli jezdils s Bandaskou za 5-6, tak to 9 bude :)


ale di, Ty brepto ...
mr.BSE (Člen)
20.01.2013 22:06:47
Offline

Re: kawa Z 1000

furt čekám na vyjádření od Richieho smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Jaster (Člen)
20.01.2013 22:10:38
Offline

Re: kawa Z 1000

huskyb12 psal:
Jaster psal:
huskyb12 psal:

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))

jo to jsem četl i cítil že do 6000ot se skoro nic extra neděje a pak to zas rve za ruce. ale že žere 12?? a sakra bigsmile já počítal s 9l asi tak. s banditem sem jezdil okolo 5-6l

no, esli jezdils s Bandaskou za 5-6, tak to 9 bude :)

tak to jsme klidnější bigsmile nervu to pořád pilu, jen občas, pak se dostanu na těch 7,5l, ale většinou jsem na těch 5,5 zrhuba.  když na zedu najedu 200km na nádrž, tak budu spokojen... no uvidíme, snad mi to bude sedět a v nejhorším pošlu dál a vyberu něco jinýho.


motto "Vem za heft a val"
Honzik8719 (Člen)
20.01.2013 22:42:25
Offline

Re: kawa Z 1000

mr.BSE psal:

furt čekám na vyjádření od Richieho smile1

goodgoodgoodbigsmile


...relativní kochač...
richie (Člen)
20.01.2013 22:44:19
Offline

Re: kawa Z 1000

BSE: jsem zde smile1

spotřeba: 5,9 - 8,2(okruh)

docela čučím kolik to žralo Houskovi....

jinak to fakt do 6ti tisíc moc nejede.... já teď dal dopředu o zub menší pastorek - bomba smile1

jinak jak psal Honzik... zkus a uvidíš... sedne nebo nesedne good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Pšán (Člen)
20.01.2013 22:55:40
Offline

Re: kawa Z 1000

..8,2 okruhsurprised.tak to ber..ani nebudu psát,co si řekla a vyždrndala moje koza na okruhu..ale zase,chuj s tym,stálo to za to..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
richie (Člen)
20.01.2013 22:59:38
Offline

Re: kawa Z 1000

Pšán psal:

..8,2 okruhsurprised.tak to ber..ani nebudu psát,co si řekla a vyždrndala moje koza na okruhu..ale zase,chuj s tym,stálo to za to..

tak 8,2 bylo od benzínky k benzínce... takže okruh moh bejt třeba 9 ... ale furt mě to přijde v pohodě


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Pšán (Člen)
20.01.2013 23:38:27
Offline

Re: kawa Z 1000

richie psal:
Pšán psal:

..8,2 okruhsurprised.tak to ber..ani nebudu psát,co si řekla a vyždrndala moje koza na okruhu..ale zase,chuj s tym,stálo to za to..

tak 8,2 bylo od benzínky k benzínce... takže okruh moh bejt třeba 9 ... ale furt mě to přijde v pohodě

..to je v pohodě..i tak jsi na třičtvrteční okruhové spotřebě co moje koza..a to jsi kua dál s objemem,końma,kroutivcem a rychlostí..ale jak píši,chuj s tym bo Hajabusna mi neutekla,ba co víc,byla stahovánacool


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
pulmotor (Člen)
20.01.2013 23:43:08
Offline

Re: kawa Z 1000

Teda čučím surprised na tu spotřebu,nikdy jsem se u motek vo spotřebu moc nezajímal ale vím že když jsem si byl s bratrem freschem nebo s Karlem zalítat tak jsem se ze žádnou motkou nedostal pod 12 litrů pussy Podle mně každá motorka jede až vod 8000 
a ty nový 600 jako má Karel tak ty až vod 10000-12000 a pak to fuck papá zdatně.No a Farošek v zátěži tj.udržení votáček mezi 8000 až 10000 zvládne na jednu nádrž 100km a přepíám na reserfuhelp.Je fakt že znám lidi co dokážou na 1000 "jezdit"sick celej den na 1 nádrž
ale ty si můžou koupit klidně 250 a rozdíl nepoznaj proto že i na tom litru využijou tak 30 konísick.
Spotřeba je asi důležitá u cestáků a velkejch endurgood ale sporty a super sportycool tam když vopravdu jedeš tak to prostě zaplatíš pussy a když na to nemáš tak si místo motky kup lístek na hromadnou dopravubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
20.01.2013 23:49:55
Offline

Re: kawa Z 1000

Vono je taky rozdíl,kdyš motorka jede prázdná(Progír,Ričíbigsmile) a kdyš někoho veze,nebo dokonce veze dva(měredface) Ale litrovou motorku,kerou bych musel honit jak šestku bych teda nesneslsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
21.01.2013 00:00:24
Offline

Re: kawa Z 1000

pulmotor psal:

Teda čučím surprised na tu spotřebu,nikdy jsem se u motek vo spotřebu moc nezajímal ale vím že když jsem si byl s bratrem freschem nebo s Karlem zalítat tak jsem se ze žádnou motkou nedostal pod 12 litrů pussy Podle mně každá motorka jede až vod 8000 
a ty nový 600 jako má Karel tak ty až vod 10000-12000 a pak to fuck papá zdatně.No a Farošek v zátěži tj.udržení votáček mezi 8000 až 10000 zvládne na jednu nádrž 100km a přepíám na reserfuhelp.Je fakt že znám lidi co dokážou na 1000 "jezdit"sick celej den na 1 nádrž
ale ty si můžou koupit klidně 250 a rozdíl nepoznaj proto že i na tom litru využijou tak 30 konísick.
Spotřeba je asi důležitá u cestáků a velkejch endurgood ale sporty a super sportycool tam když vopravdu jedeš tak to prostě zaplatíš pussy a když na to nemáš tak si místo motky kup lístek na hromadnou dopravubigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile.

100km na nádrž...takovou spotřebu sem nedal ani na RSV co si pamatuju na nejkratší úsek od plný k žíznivýmu voku bylo něco kolem 120kmredface uvidíme co dovede sežrat Zedbigsmile je to takový na dva tábory jedny říkaj spotřebu rozumnou(jako Richie) a druhý nesmyslnou, že to div nežere trávu ze škarpy a malý děcka u školkybigsmile tak ňák na to seru a když nejsou love tak radši nejezdim než abych jel na mrdalagood


...relativní kochač...
richie (Člen)
21.01.2013 00:04:37
Offline

Re: kawa Z 1000

pravdu má asi Vikec.... holt to bude váhou jezdce....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
hlemejzd999 (Člen)
21.01.2013 07:44:44
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:

tak radši nejezdim než abych jel na mrdalagood

hm, tak to už se spolu nesvezem smile2bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
21.01.2013 08:12:14
Offline

Re: kawa Z 1000

je teda fakt že mě to žere to stejný aji ve dvou (plusminus pul litru) ... no a já plus mladá dohromady vážíme jak normální člověk

spíš bych to viděl tak, že mám seřízený klapky vstřikování, často měněnej vzduchovej filtr, origo výfuk atd.

když pak někdo má zahnojenej vzducháč, neseřízenej motor a laďák bez PC tak to může žrát víc...

ale piču tomu rozumím idontknow


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
21.01.2013 09:12:52
Offline

Re: kawa Z 1000

Mě fascinoval loňskou sezonu Mara(75kg),kerýmu žrala B12 pořád mezi 4,5-5litrya to aji kdyš sme se uplně necourali a já jezdil za 6-7 stejným tempem. A to bude mít to jeho béčko najetejch 80 000km,teda aspoň to co je na tachobigsmile
V moment,kdy já začánal hledat benzinku,jemu zbejvalo ještě 100km do tankovánísurprised
Nicmeně teďka mu na tom dělá Frank v Holubicích servis,tak předpokládám že mu tu spotřebu dokurvíbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zzzmrzlinar (Člen)
21.01.2013 09:41:12
Offline

Re: kawa Z 1000

nejmíň půlka těchhle případů šílený spotřeby je způsobená tím, že se do toho sral někdo kdo neměl. Měl jsem Bandita, kde se někdo sral do karbošů a žralo to asi deset. Kámoš mi vrátil jehly jak měli bejt hnedka to jezdilo za 6-7, jelo to úplně stejně a ještě to bylo přijemnější na plynu.

Ale vono to spoustě lidí dělá dobře, bo si pak myslel jak nejsou krutopřísný střelci když jim to žere jak kamion.

Tím neříkám, že nejsou motorky co prostě nesmyslně žerou už vod výroby.

Jaster (Člen)
21.01.2013 10:01:46
Offline

Re: kawa Z 1000

richie psal:

BSE: jsem zde smile1

spotřeba: 5,9 - 8,2(okruh)

docela čučím kolik to žralo Houskovi....

jinak to fakt do 6ti tisíc moc nejede.... já teď dal dopředu o zub menší pastorek - bomba smile1

jinak jak psal Honzik... zkus a uvidíš... sedne nebo nesedne good

tak ty jsi mě uklidnilk nejvíc bigsmile já jsem včera začal pročítat na motorkářích od majitelů kolik jim to žere, a všichni tam měli ten průměr 7. no když to bude žrát, dám to seřídit. všichni si stěžujou an vibrace kolem 7000ot, je to fakt tak šílený nebo se to je jak na banditu, tam jsou myslím okolo 5-6000ot, ale nikdy mi nejak extra nevadili, jen když jsme jel dálku tak jsem se v těch otáčkách furt pohyboval


motto "Vem za heft a val"
ABik (Člen)
21.01.2013 10:08:45
Offline

Re: kawa Z 1000

Jestli někoho sere spotřeba, tak moje je konkrétně 1 nádrž na 54minut a 48sekund bigsmile (ale musím to nalít až úplně po hrdlo). V Mostě teda dám o dvě kola víc, takže 58minut a 44sekund bigsmilebigsmilegoodsmokin

richie (Člen)
21.01.2013 10:10:05
Offline

Re: kawa Z 1000

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Jaster (Člen)
21.01.2013 10:21:47
Offline

Re: kawa Z 1000

richie psal:

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....

ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html


motto "Vem za heft a val"
ABik (Člen)
21.01.2013 10:25:47
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
richie psal:

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....

ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

libac22 (Člen)
21.01.2013 10:29:42
Offline

Re: kawa Z 1000

ABik psal:
Jaster psal:
richie psal:

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....

ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile dobrej vocas good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
richie (Člen)
21.01.2013 10:33:36
Offline

Re: kawa Z 1000

libac22 psal:
ABik psal:
Jaster psal:


ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile dobrej vocas good

no ty vole, to bude prodejce smile1

a ještě sloupl ze svojí Fóbie nálepku 16v a nalepil to na válec smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Jaster (Člen)
21.01.2013 10:35:12
Offline

Re: kawa Z 1000

ABik psal:
Jaster psal:
richie psal:

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....

ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile u toho jsem se zasmál taky


motto "Vem za heft a val"
libac22 (Člen)
21.01.2013 10:42:20
Offline

Re: kawa Z 1000

richie psal:
libac22 psal:
ABik psal:


To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile dobrej vocas good

no ty vole, to bude prodejce smile1

a ještě sloupl ze svojí Fóbie nálepku 16v a nalepil to na válec smile1

myslím ž to je z vochcávky bigsmilebigsmilebigsmile to jsem nežral ty krávo surprised


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
richie (Člen)
21.01.2013 10:45:55
Offline

Re: kawa Z 1000

libac22 psal:
richie psal:
libac22 psal:


bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile dobrej vocas good

no ty vole, to bude prodejce smile1

a ještě sloupl ze svojí Fóbie nálepku 16v a nalepil to na válec smile1

myslím ž to je z vochcávky bigsmilebigsmilebigsmile to jsem nežral ty krávo surprised

ať je to z čehokoliv vypadá to strašně bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Jaster (Člen)
21.01.2013 10:58:12
Offline

Re: kawa Z 1000

richie psal:
libac22 psal:
richie psal:


no ty vole, to bude prodejce smile1

a ještě sloupl ze svojí Fóbie nálepku 16v a nalepil to na válec smile1

myslím ž to je z vochcávky bigsmilebigsmilebigsmile to jsem nežral ty krávo surprised

ať je to z čehokoliv vypadá to strašně bigsmile

všechny nálepky z toho sundám bigsmile to se mi tam nelíbí taky bigsmile


motto "Vem za heft a val"
XJelen (Člen)
21.01.2013 11:05:17
Offline

Re: kawa Z 1000

ABik psal:
Jaster psal:
richie psal:

no hele můj průměr je cca 6,8 při zábavný jízdě (těch 5,9 si mi podařilo jednou, když jsem jel od Vídně do Salzburgu v hrozným lijáku po dálnici a nešlo jet moc rychle, páč nad 140 jsem strašně mrznul bigsmile )

vibrace ANO, po roce už o tom nevíš....

ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

co se ti na tom nezdá? šest na levým a šest na pravým kotouči goodbigsmile

já nevim, v těchdle ludrách se moc neorientuju, ale není to moc za starýho zeda?


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.01.2013 11:53:31
Offline

Re: kawa Z 1000

XJelen psal:
ABik psal:
Jaster psal:


ok. tak uvidíme, ale spotřeba mě tolik netrápí, když to bude nějak únosný.

mám vyhlídnutou tu v tom olomouci a pak ještě tuhle kousek od Brna
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor … 11231.html

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

co se ti na tom nezdá? šest na levým a šest na pravým kotouči goodbigsmile

já nevim, v těchdle ludrách se moc neorientuju, ale není to moc za starýho zeda?

taky si rikam co se jim nezda.taky mam na Zabakovi ve predu 12 pistkusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
21.01.2013 12:16:54
Offline

Re: kawa Z 1000

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
ABik psal:

To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

co se ti na tom nezdá? šest na levým a šest na pravým kotouči goodbigsmile

já nevim, v těchdle ludrách se moc neorientuju, ale není to moc za starýho zeda?

taky si rikam co se jim nezda.taky mam na Zabakovi ve predu 12 pistkusmile1

12 pístku sice máš, ale dvanáctipístkové brzdy určitě ne smokinbigsmile

Banditatom (Člen)
21.01.2013 12:18:05
Offline

Re: kawa Z 1000

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
ABik psal:


To ber good Dvanáctipístkové přední brzdy zaručeně jinde nedostaneš bigsmile

co se ti na tom nezdá? šest na levým a šest na pravým kotouči goodbigsmile

já nevim, v těchdle ludrách se moc neorientuju, ale není to moc za starýho zeda?

taky si rikam co se jim nezda.taky mam na Zabakovi ve predu 12 pistkusmile1

taky si říkám, že to nějak tak na autobusu mámidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
21.01.2013 15:06:03
Offline

Re: kawa Z 1000

Ričí promine,ale mě to připadá jako vrchol nefkusubigsmile Je to jak na míru ušitý pojebanejm francouzkejm bajkerům,keří to jen "vyšperkujou" proužkama na kola,miniblinkrama a uřezaným blatníkem a mají hotovej šoubajkstrýtfajtrbigsmile A nesmí to postrádat počmáraný rukojetě a tankpad,pokudmožno imitace karbónubigsmile Zábavný to možná bude,ale název Z1000 si to vzhledem k puvodní řadě Z nezasloužísmile2  Ale aspoň v té záplavě jehle sráčů vynikají pořádný mašinygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
21.01.2013 15:33:44
Offline

Re: kawa Z 1000

VikecB12 psal:

Ričí promine,ale mě to připadá jako vrchol nefkusubigsmile Je to jak na míru ušitý pojebanejm francouzkejm bajkerům,keří to jen "vyšperkujou" proužkama na kola,miniblinkrama a uřezaným blatníkem a mají hotovej šoubajkstrýtfajtrbigsmile A nesmí to postrádat počmáraný rukojetě a tankpad,pokudmožno imitace karbónubigsmile Zábavný to možná bude,ale název Z1000 si to vzhledem k puvodní řadě Z nezasloužísmile2  Ale aspoň v té záplavě jehle sráčů vynikají pořádný mašinygood

jasný každýmu se líbí něco jinýho.... mě je třeba design u ass

ale ať to trochu rozproudíme - co ty vo tom víš, dyť máš Sko bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Filous (Člen)
21.01.2013 15:39:54
Offline

Re: kawa Z 1000

ABik psal:

Jestli někoho sere spotřeba, tak moje je konkrétně 1 nádrž na 54minut a 48sekund bigsmile (ale musím to nalít až úplně po hrdlo). V Mostě teda dám o dvě kola víc, takže 58minut a 44sekund bigsmilebigsmilegoodsmokin

...Berta taky uměla na dromu maks 55 mincool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
huskyb12 (Administrator)
21.01.2013 17:12:07
Offline

Re: kawa Z 1000

hale, aby se to nezvrhlo někam jinam :)
mě je "fuk" co to žere, ale v kombinaci s pidi nádrží mě to sralo ...
jo a bajk měl asi 5 tis km a byla to předváděčka, čili těžkej život, ale plnej origo servis ...


ale di, Ty brepto ...
Progear 650 (Člen)
21.01.2013 19:08:50
Offline

Re: kawa Z 1000

Nejvíc je SKring... Cca 43 minut a dolejval sem 16L do 17L nádrže... A to ta motorka jezdí prázdná bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Baltazar (Člen)
21.01.2013 19:18:43
Offline

Re: kawa Z 1000

vy teda plejtváte a vo ekologii vám asi taky nejde cožbigsmile


The father of the little princess of the dawn
Koldan (Člen)
21.01.2013 19:41:05
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
huskyb12 psal:

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))

jo to jsem četl i cítil že do 6000ot se skoro nic extra neděje a pak to zas rve za ruce. ale že žere 12?? a sakra bigsmile já počítal s 9l asi tak. s banditem sem jezdil okolo 5-6l

to by odpovídalo spíš klidnější jízdě, prostě na pohodu. takže mi moc nejde do hlavy proč volíš stroj, který potřebuje držet pod krkem a točit, aby to byla zábava. pokud to v sobě nemáš, neužiješ si to. znám kluky co maj šestky a drží to furt u červeného, protože mají takový styl a baví je to. to já bych si prostě neužil to, že aby se něco dělo, musím to pořádně točit jak nějakou šestku a pořád to držet v otáčkách. proto mám plnotučnou. tam je zábava už od prvních otáček a vyhovuje mi, že i když to nemáš vytočené do červeného jede to.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Jaster (Člen)
21.01.2013 20:29:01
Offline

Re: kawa Z 1000

Koldan psal:
Jaster psal:
huskyb12 psal:

vopravdu Zeta ? Do šesti se neděje vůbec nic, nad šest je to zlá věc ...
U motorek mě spotřeba nezajímá, ale aby věc s tak prťavou nádrží při zábavě žrala 12 je i na mě moc - nemluvim vo ringu, ale silniční zábavě, furt na benzínce, tolik kafat a cigár sem eště za vodpoledne nedal :)))

jo to jsem četl i cítil že do 6000ot se skoro nic extra neděje a pak to zas rve za ruce. ale že žere 12?? a sakra bigsmile já počítal s 9l asi tak. s banditem sem jezdil okolo 5-6l

to by odpovídalo spíš klidnější jízdě, prostě na pohodu. takže mi moc nejde do hlavy proč volíš stroj, který potřebuje držet pod krkem a točit, aby to byla zábava. pokud to v sobě nemáš, neužiješ si to. znám kluky co maj šestky a drží to furt u červeného, protože mají takový styl a baví je to. to já bych si prostě neužil to, že aby se něco dělo, musím to pořádně točit jak nějakou šestku a pořád to držet v otáčkách. proto mám plnotučnou. tam je zábava už od prvních otáček a vyhovuje mi, že i když to nemáš vytočené do červeného jede to.

většinou dávám hlavně na vzhled, než na jízdní vlastnosti. když mi to nebude sedt, zpřevoduju do síly. ta v olomouci už má o zub na kolečku méně.
když bratr si koupil cbr šestku, a byla do síly, tak mě to na ní bavilo a pučoval jsme si jí občas, ale jak tam dal normální sadu, tak už mě to vůbec nebavilo, že to nejelo v nízkých a pak to zas jelo. pokud ten Zed je takovej, tak zpřevoduju... nejdřív si to musím zjistit sám jaký to je, každej je zvyklej na něco jinýho, někomu to přijde líný v nízkejch, mě to tam třeba přijde akorád... jel jsem na tom asi 7km a nějak mrtvý mi to nepřišlo, tak z šestky bandita, to živější je i v nižších bigsmile
o B12 jsem taky přemýšlel, ale nakonec zkusím něco jinýho a třeba se po nějaký době koupím b12.


motto "Vem za heft a val"
Jaster (Člen)
23.01.2013 20:36:01
Offline

Re: kawa Z 1000

Bandit má kupce,  tak zítra jedu na toho Zeda od Brna, pokud bude slušnej tak ho přivezu, doufám že nepojedu zbytečně.


motto "Vem za heft a val"
Honzik8719 (Člen)
23.01.2013 22:09:28
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

Bandit má kupce,  tak zítra jedu na toho Zeda od Brna, pokud bude slušnej tak ho přivezu, doufám že nepojedu zbytečně.

chceš mýho červenýho? bigsmile


...relativní kochač...
Jaster (Člen)
27.01.2013 10:59:46
Offline

Re: kawa Z 1000

Tak jsem to ve čtvrtek dovezl. Má servisku, naposledy ve 24000km v servise, ted má najeto 35000km. Kromě kosmetických vad, jsem nic nenašel. Horší že jsem se na tom nemohl nikde projet ani doma. Všude je sních a led. Ale kluk co prodával, věrohodnej, jezdí závody supermoto poslední 2roky.

Do Olomouce jsem ani nejel, už při kontaktu telefonicky a když jsme se jich na tu motorku ptal, tak hned jak mi tvrdil, že je to nebouraný ani to nespadlo - a já mluvil s majitelem přímo, kterej mi řekl že to spadlo na bok předchozím majitelem na křižovatce, ale že je vše opravený a není to nikde poznat.

Jen jak je hrozně polepená, to všechno sundám ty samolepky monster atd. a bude vypadat skvěle jako na fotce co jsme upravil v photoshopu bigsmile
Už se nemůžu dočkat jara good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2641_dsc_8283u.jpg

motto "Vem za heft a val"
richie (Člen)
27.01.2013 11:47:46
Offline

Re: kawa Z 1000

gratulace good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
libac22 (Člen)
27.01.2013 12:04:27
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

Tak jsem to ve čtvrtek dovezl. Má servisku, naposledy ve 24000km v servise, ted má najeto 35000km. Kromě kosmetických vad, jsem nic nenašel. Horší že jsem se na tom nemohl nikde projet ani doma. Všude je sních a led. Ale kluk co prodával, věrohodnej, jezdí závody supermoto poslední 2roky.

Do Olomouce jsem ani nejel, už při kontaktu telefonicky a když jsme se jich na tu motorku ptal, tak hned jak mi tvrdil, že je to nebouraný ani to nespadlo - a já mluvil s majitelem přímo, kterej mi řekl že to spadlo na bok předchozím majitelem na křižovatce, ale že je vše opravený a není to nikde poznat.

Jen jak je hrozně polepená, to všechno sundám ty samolepky monster atd. a bude vypadat skvěle jako na fotce co jsme upravil v photoshopu bigsmile
Už se nemůžu dočkat jara good

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … _8283u.jpg

to se nebojíš , třeba že bude hnutá surprised a pak se budeš mlátit do hlavy žes jí kupoval v zimě smile1
ale jináč je v černý pěkná good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Banditatom (Člen)
27.01.2013 12:14:01
Offline

Re: kawa Z 1000

To jaster: diť je to jak vod komedijantejsick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Jaster (Člen)
27.01.2013 12:18:24
Offline

Re: kawa Z 1000

libac22 psal:
Jaster psal:

Tak jsem to ve čtvrtek dovezl. Má servisku, naposledy ve 24000km v servise, ted má najeto 35000km. Kromě kosmetických vad, jsem nic nenašel. Horší že jsem se na tom nemohl nikde projet ani doma. Všude je sních a led. Ale kluk co prodával, věrohodnej, jezdí závody supermoto poslední 2roky.

Do Olomouce jsem ani nejel, už při kontaktu telefonicky a když jsme se jich na tu motorku ptal, tak hned jak mi tvrdil, že je to nebouraný ani to nespadlo - a já mluvil s majitelem přímo, kterej mi řekl že to spadlo na bok předchozím majitelem na křižovatce, ale že je vše opravený a není to nikde poznat.

Jen jak je hrozně polepená, to všechno sundám ty samolepky monster atd. a bude vypadat skvěle jako na fotce co jsme upravil v photoshopu bigsmile
Už se nemůžu dočkat jara good

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … _8283u.jpg

to se nebojíš , třeba že bude hnutá surprised a pak se budeš mlátit do hlavy žes jí kupoval v zimě smile1
ale jináč je v černý pěkná good

jo to se bojím, ale na tom sněhu jet z kopce 2km k silnici kde byla suchá a pak zpět do kopce jsem si netroufal, navíc na řezaných slickách. snad tomu nic nebude.
Je na tom vidět, že se o to staral , na supermoto měl nehodu a má v sobě šrouby  tak na to neměl čas, ani nemohl jezdit. od října mu to stálo v faráži pod plachtou a sundal asi plachtu teprve až když jsme přijeli, podle toho prachu a že měl kolem motorky další věci. startoval to teda po tý dlouhý době až před náma a chytla pěkně hned. rám jsme prohlíželi a žádný sváry a snad cajk.


motto "Vem za heft a val"
Drakoxxl (Člen)
27.01.2013 12:52:15
Offline

Re: kawa Z 1000

Toho boxera si taky dodělal ve photoshopu bigsmile
Jinak ať slouží good


Lepší někdy, než nikdy.
Jaster (Člen)
27.01.2013 12:56:23
Offline

Re: kawa Z 1000

Drakoxxl psal:

Toho boxera si taky dodělal ve photoshopu bigsmile
Jinak ať slouží good

toho jsem neretušoval bigsmile


motto "Vem za heft a val"
libac22 (Člen)
27.01.2013 13:26:41
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
libac22 psal:
Jaster psal:

Tak jsem to ve čtvrtek dovezl. Má servisku, naposledy ve 24000km v servise, ted má najeto 35000km. Kromě kosmetických vad, jsem nic nenašel. Horší že jsem se na tom nemohl nikde projet ani doma. Všude je sních a led. Ale kluk co prodával, věrohodnej, jezdí závody supermoto poslední 2roky.

Do Olomouce jsem ani nejel, už při kontaktu telefonicky a když jsme se jich na tu motorku ptal, tak hned jak mi tvrdil, že je to nebouraný ani to nespadlo - a já mluvil s majitelem přímo, kterej mi řekl že to spadlo na bok předchozím majitelem na křižovatce, ale že je vše opravený a není to nikde poznat.

Jen jak je hrozně polepená, to všechno sundám ty samolepky monster atd. a bude vypadat skvěle jako na fotce co jsme upravil v photoshopu bigsmile
Už se nemůžu dočkat jara good

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … _8283u.jpg

to se nebojíš , třeba že bude hnutá surprised a pak se budeš mlátit do hlavy žes jí kupoval v zimě smile1
ale jináč je v černý pěkná good

jo to se bojím, ale na tom sněhu jet z kopce 2km k silnici kde byla suchá a pak zpět do kopce jsem si netroufal, navíc na řezaných slickách. snad tomu nic nebude.
Je na tom vidět, že se o to staral , na supermoto měl nehodu a má v sobě šrouby  tak na to neměl čas, ani nemohl jezdit. od října mu to stálo v faráži pod plachtou a sundal asi plachtu teprve až když jsme přijeli, podle toho prachu a že měl kolem motorky další věci. startoval to teda po tý dlouhý době až před náma a chytla pěkně hned. rám jsme prohlíželi a žádný sváry a snad cajk.

no tak snad to bude cajk a vohnutou motyku by snad neprodával good
at je ještě lepší než očekávání good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Ondráš (Člen)
28.01.2013 10:19:00
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:
Jaster psal:

Bandit má kupce,  tak zítra jedu na toho Zeda od Brna, pokud bude slušnej tak ho přivezu, doufám že nepojedu zbytečně.

chceš mýho červenýho? bigsmile

Ty voe...bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
28.01.2013 10:21:54
Offline

Re: kawa Z 1000

Ondráš psal:
Honzik8719 psal:
Jaster psal:

Bandit má kupce,  tak zítra jedu na toho Zeda od Brna, pokud bude slušnej tak ho přivezu, doufám že nepojedu zbytečně.

chceš mýho červenýho? bigsmile

Ty voe...bigsmile

Nety cislo 2 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
28.01.2013 11:47:54
Offline

Re: kawa Z 1000

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:
Honzik8719 psal:


chceš mýho červenýho? bigsmile

Ty voe...bigsmile

Nety cislo 2 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

sem čekal kdo se chytne jako prvníbigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Jaster (Člen)
28.01.2013 12:01:56
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:


Ty voe...bigsmile

Nety cislo 2 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

sem čekal kdo se chytne jako prvníbigsmilebigsmile

ji snad prodáváš? bigsmile bratr se na tom ještě nesvezl a řekl že bude chtět taky zeda a červenýho bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Banditatom (Člen)
28.01.2013 12:29:51
Offline

Re: kawa Z 1000

Ondráš psal:
Honzik8719 psal:
Jaster psal:

Bandit má kupce,  tak zítra jedu na toho Zeda od Brna, pokud bude slušnej tak ho přivezu, doufám že nepojedu zbytečně.

chceš mýho červenýho? bigsmile

Ty voe...bigsmile

von s ním muší bejt určitě něco do rodinej to jina není možnýbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
28.01.2013 12:40:46
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:


Nety cislo 2 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

sem čekal kdo se chytne jako prvníbigsmilebigsmile

ji snad prodáváš? bigsmile bratr se na tom ještě nesvezl a řekl že bude chtět taky zeda a červenýho bigsmile

když se prodá tak se prodá, když se neprodá tak se neprodásmokin


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
28.01.2013 12:42:00
Offline

Re: kawa Z 1000

Banditatom psal:
Ondráš psal:
Honzik8719 psal:


chceš mýho červenýho? bigsmile

Ty voe...bigsmile

von s ním muší bejt určitě něco do rodinej to jina není možnýbigsmile

ta podoba na rejstříků vozidel je jasnábigsmile náhodou Mario když sem od něj bral Bulíka tak říkal že je to jeho 35 mašina bigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Ondráš (Člen)
28.01.2013 12:44:55
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:

sem čekal kdo se chytne jako prvníbigsmilebigsmile

Pokud ty řekneš tohle, tak člověk nikdy neví jestli si děláš prdel, nebo ne... smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
PFremer (Člen)
29.01.2013 07:54:36
Offline

Re: kawa Z 1000

Co tohle Zko? Kurňa, to by bylo něco... good
http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 23839.html


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
VikecB12 (Člen)
29.01.2013 12:52:46
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:
Ondráš psal:


Ty voe...bigsmile

von s ním muší bejt určitě něco do rodinej to jina není možnýbigsmile

ta podoba na rejstříků vozidel je jasnábigsmile náhodou Mario když sem od něj bral Bulíka tak říkal že je to jeho 35 mašina bigsmilebigsmilebigsmile

good mám podobný skóre s mašinamabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
31.01.2013 15:23:11
Offline

Re: kawa Z 1000

tak jsem to dnes projel, moc jsem tomu nedával, ještě to klouže a ještě k tomu ty řezaný slicky moc nesedí, tak jsem jel spíš jak posranej bigsmile
rám se zdá dobrej, tlumiče musím povolit, on je měl dost na tvrdo a nerovnosti nedělají dobře mejm rukám, vibrace kolem těch 7000ot. tam jsou znát dost. brzdí to perfektně, a svezení se mi líbilo, ted se ještě víc nemůžu dočkat jara.
Jen na to musím koupit větší plexi, nový gumy mám objednaný bigsmile


motto "Vem za heft a val"
Honzik8719 (Člen)
31.01.2013 16:02:51
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:

tak jsem to dnes projel, moc jsem tomu nedával, ještě to klouže a ještě k tomu ty řezaný slicky moc nesedí, tak jsem jel spíš jak posranej bigsmile
rám se zdá dobrej, tlumiče musím povolit, on je měl dost na tvrdo a nerovnosti nedělají dobře mejm rukám, vibrace kolem těch 7000ot. tam jsou znát dost. brzdí to perfektně, a svezení se mi líbilo, ted se ještě víc nemůžu dočkat jara.
Jen na to musím koupit větší plexi, nový gumy mám objednaný bigsmile

větší plégo mám doma jestli vot GIVI jestli chceš pustim ti ho za rozumněsmokin


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
31.01.2013 17:50:07
Offline

Re: kawa Z 1000

Ale co z toho,bandit to nikdy nebudebigsmilecool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
31.01.2013 18:51:49
Offline

Re: kawa Z 1000

VikecB12 psal:

Ale co z toho,bandit to nikdy nebudebigsmilecool

co bys po tem chtěl je to jen jebkakosmostroj bigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
Jaster (Člen)
31.01.2013 22:08:46
Offline

Re: kawa Z 1000

Honzik8719 psal:
Jaster psal:

tak jsem to dnes projel, moc jsem tomu nedával, ještě to klouže a ještě k tomu ty řezaný slicky moc nesedí, tak jsem jel spíš jak posranej bigsmile
rám se zdá dobrej, tlumiče musím povolit, on je měl dost na tvrdo a nerovnosti nedělají dobře mejm rukám, vibrace kolem těch 7000ot. tam jsou znát dost. brzdí to perfektně, a svezení se mi líbilo, ted se ještě víc nemůžu dočkat jara.
Jen na to musím koupit větší plexi, nový gumy mám objednaný bigsmile

větší plégo mám doma jestli vot GIVI jestli chceš pustim ti ho za rozumněsmokin

máš foto? a za kolik? já už si objednal od skidmaxu, ale dyžtak bych zrušil a vzal od tebe bigsmile

jo jako jízda na banditu to nebude


motto "Vem za heft a val"
Honzik8719 (Člen)
31.01.2013 22:26:27
Offline

Re: kawa Z 1000

Jaster psal:
Honzik8719 psal:
Jaster psal:

tak jsem to dnes projel, moc jsem tomu nedával, ještě to klouže a ještě k tomu ty řezaný slicky moc nesedí, tak jsem jel spíš jak posranej bigsmile
rám se zdá dobrej, tlumiče musím povolit, on je měl dost na tvrdo a nerovnosti nedělají dobře mejm rukám, vibrace kolem těch 7000ot. tam jsou znát dost. brzdí to perfektně, a svezení se mi líbilo, ted se ještě víc nemůžu dočkat jara.
Jen na to musím koupit větší plexi, nový gumy mám objednaný bigsmile

větší plégo mám doma jestli vot GIVI jestli chceš pustim ti ho za rozumněsmokin

máš foto? a za kolik? já už si objednal od skidmaxu, ale dyžtak bych zrušil a vzal od tebe bigsmile

jo jako jízda na banditu to nebude

poslal jsem ti maila na dalfosmoto@seznam.cz tak jen abys věděl smokin


...relativní kochač...
Jaster (Člen)
14.08.2013 10:49:27
Offline

Re: kawa Z 1000

Nalítal jsem okolo 4500km. A mám pár dotazů.
Včera jsem musel dolejval olej a docela dost. Stejně ho budu teď někdy měnit a seřizovat ventily. Bandit vždy trochu oleje vzal, tam to bylo běžný. Ale u Zeda jsem myslel že ten by neměl brát vůbec. tak se ptám jestli mám řešit nebo ještli je to běžný. Má to najeto podle tacho přes 40 000km, skutečnost kolik nevím bigsmile
Ale kdyby to žralo víc olej, šel by kouř z výfuků a smrdělo by to ne?

A v těch vedrech když jsem navečer jezdil, bylo vždy tak nad 30stupňů tak jsem měl teplotu furt kolem 90 a stačilo do obce zpomalit na 50km/h a hned to lezlo přes 100, větrák spínal bez problémů. Nikdy jsem motorku s teploměrem oleje neměl, tak nevím jestli to prostě v těch vedrech neuchladí. Kámoš u kinga tam se mu to drželo kolem 80-90.


motto "Vem za heft a val"
Mour (Člen)
14.08.2013 12:05:42
Offline

Re: kawa Z 1000

Já si myslím, že u Bandita šestky není běžný dolívat olej bigsmile ....a např. i novější Yamaha běžně bere olej , Kawa je asi stejná jak Yamaha bigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
14.08.2013 12:20:31
Offline

Re: kawa Z 1000

...teploty (a ke všemu v těch vedrech) se vůbec neděs
...a jestli jsi se nepřepsal a myslel jsi fakt teplotu oleje, tak to by bylo naopak ještě skoro málo, ne moc smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
14.08.2013 13:15:56
Offline

Re: kawa Z 1000

No a hlevně nevím,kdes přišel na to,že kawa olej nebude brat vubecidontknow Starší kawky brali voleja jak dvoutakty,yamahy taky,suzuki taky,jen ta honda jim to trochu kazíbigsmile Vůbec bych to neřešil.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr