Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Outdor boty

hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 19:40:37
Offline

Outdor boty

máte někdo zkušenosti s nejakejma  takovejdlema dobrejma botama , ale zase aby nebyly za nějakou silenou raketu ?
sem si před měsícem koupil Landrover Dei-tex  a dneska koukám , jak mám mokrou ponozku....ta kurva praskla v podrazce je trhlina , zejtra jim je jedu  hodit na hlavu .help


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
29.01.2013 19:42:05
Offline

Re: Outdor boty

zkušenost: jít do obchodu, najít nejlevnější ve slevě s Goretexem, HOTOVO smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 20:01:41
Offline

Re: Outdor boty

richie psal:

zkušenost: jít do obchodu, najít nejlevnější ve slevě s Goretexem, HOTOVO smile1

no to sem právě udělal bigsmile...takhle to dopadlo...
asi budu muset zajít do neakeho Hudy sportu, nebo tak neco , jenže tady u nás je hovno .
chtěl jsem poradit jen neco z těch levnějších značek
na nejaky garmont nebraska , nebo scarpa Luna...na to seru , to je 3k a vejs  , chce to od někoho , kdo je má .
v krámě ti vychvali i prdel , ze by ses z ní napil...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
29.01.2013 20:01:51
Offline

Re: Outdor boty

cokoli v gore-texu od garmont (tyhle mám já, spokojenej jak želva - http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-si … 13474.html), scarpa, keen, salomon, merrel, asolo - záleží kolik chceš investovat a na co je chceš


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 20:05:40
Offline

Re: Outdor boty

barynek psal:

cokoli v gore-texu od garmont (tyhle mám já, spokojenej jak želva - http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-si … 13474.html), scarpa, keen, salomon, merrel, asolo - záleží kolik chceš investovat a na co je chceš

bigsmile teď to píšu vejš ...na boty za čtyřku seru ...bigsmile
máš. tam neco jinýho ?bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
29.01.2013 20:07:30
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
barynek psal:

cokoli v gore-texu od garmont (tyhle mám já, spokojenej jak želva - http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-si … 13474.html), scarpa, keen, salomon, merrel, asolo - záleží kolik chceš investovat a na co je chceš

bigsmile teď to píšu vejš ...na boty za čtyřku seru ...bigsmile
máš. tam neco jinýho ?bigsmile

Tak zalez do deichmena kup neco s goretexem a za pul roku to vymensmokinja si dva roky nekoupil boty pac furt menimbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
29.01.2013 20:10:45
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
barynek psal:

cokoli v gore-texu od garmont (tyhle mám já, spokojenej jak želva - http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-si … 13474.html), scarpa, keen, salomon, merrel, asolo - záleží kolik chceš investovat a na co je chceš

bigsmile teď to píšu vejš ...na boty za čtyřku seru ...bigsmile
máš. tam neco jinýho ?bigsmile

mám ty boty ze slevy, stály mě trojku a nějakej desetník navíc, a mám je už tři roky a není na nich nic, stači je občas stříknout nějakým ošetřovadlem a jede se dál, v zíme je mám na noze furt, v létě v horách taky, tak jakejpak problém? Na levný věci, který musím co chvíli reklamovat jsem si bohudík už odvykl - takže raději si připlatím a jsem spokojenej parchant - platí pro boty, lyžařský bundy, kalhoty - pro všechny věci, který mi maj sloužit víc než záruční dobu


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 20:11:38
Offline

Re: Outdor boty

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:
barynek psal:

cokoli v gore-texu od garmont (tyhle mám já, spokojenej jak želva - http://www.rockpoint.cz/boty-garmont-si … 13474.html), scarpa, keen, salomon, merrel, asolo - záleží kolik chceš investovat a na co je chceš

bigsmile teď to píšu vejš ...na boty za čtyřku seru ...bigsmile
máš. tam neco jinýho ?bigsmile

Tak zalez do deichmena kup neco s goretexem a za pul roku to vymensmokinja si dva roky nekoupil boty pac furt menimbigsmile

ty voe tam jim jedu zejtra hodit ty Lendrouvry , bigsmile měsíc a sou f pici


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
29.01.2013 20:12:08
Offline

Re: Outdor boty

navíc třeba salomony pořídíš kolem dvojky, ale ne každýmu zase sedí, jsou docela úzký a jestli máš tlustou a širokou hňápu, tak se s nima hnedka rozlučsmile1


Bandit 4EVER!!!
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 20:15:58
Offline

Re: Outdor boty

barynek psal:

navíc třeba salomony pořídíš kolem dvojky, ale ne každýmu zase sedí, jsou docela úzký a jestli máš tlustou a širokou hňápu, tak se s nima hnedka rozlučsmile1

nooo to bych si tak predsta oval do těch dvou litru good
jenže mám zrovna tlustou a širokou hnatu bigsmile
tyhle mi sedly perfektně , jenže takový mrdky za 13 stovek už nechci.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
barynek (Člen)
29.01.2013 20:23:22
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
barynek psal:

navíc třeba salomony pořídíš kolem dvojky, ale ne každýmu zase sedí, jsou docela úzký a jestli máš tlustou a širokou hňápu, tak se s nima hnedka rozlučsmile1

nooo to bych si tak predsta oval do těch dvou litru good
jenže mám zrovna tlustou a širokou hnatu bigsmile
tyhle mi sedly perfektně , jenže takový mrdky za 13 stovek už nechci.

kolem dvojky ale nebude gore-tex, pokud to pro tebe není alfa/omega tak je pořídíš. Holt za kvalitní boty (myslím i z hlediska zdravotního s anatomickym vnitřkem) s kvalitní podrážkou si halt připlatíš nějakej groš..
S haksnou jsem na tom stejně jako ty, zkus garmonty, ty jsou fakt dobrýgood
předtím jsem měl gore-texový columbie za cca 2700, už přesně nevím, ale ty mi vydržely něco kolem 6let - zhuntoval jsem je pak v Kanadě, ale na mojí hnátu taky OKgood


Bandit 4EVER!!!
richie (Člen)
29.01.2013 20:27:04
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
richie psal:

zkušenost: jít do obchodu, najít nejlevnější ve slevě s Goretexem, HOTOVO smile1

no to sem právě udělal bigsmile...takhle to dopadlo...
asi budu muset zajít do neakeho Hudy sportu, nebo tak neco , jenže tady u nás je hovno .
chtěl jsem poradit jen neco z těch levnějších značek
na nejaky garmont nebraska , nebo scarpa Luna...na to seru , to je 3k a vejs  , chce to od někoho , kdo je má .
v krámě ti vychvali i prdel , ze by ses z ní napil...

hele k značkám:
já: Zamberlan
mladá: Raichle
oboje pecka, votastováno v hnusnych podminkach, goretex stále drží (máme to 5 let +)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
barynek (Člen)
29.01.2013 20:28:22
Offline

Re: Outdor boty

richie psal:
hlemejzd999 psal:
richie psal:

zkušenost: jít do obchodu, najít nejlevnější ve slevě s Goretexem, HOTOVO smile1

no to sem právě udělal bigsmile...takhle to dopadlo...
asi budu muset zajít do neakeho Hudy sportu, nebo tak neco , jenže tady u nás je hovno .
chtěl jsem poradit jen neco z těch levnějších značek
na nejaky garmont nebraska , nebo scarpa Luna...na to seru , to je 3k a vejs  , chce to od někoho , kdo je má .
v krámě ti vychvali i prdel , ze by ses z ní napil...

hele k značkám:
já: Zamberlan
mladá: Raichle
oboje pecka, votastováno v hnusnych podminkach, goretex stále drží (máme to 5 let +)

nic pro plazivýho, moc drahýbigsmile


Bandit 4EVER!!!
richie (Člen)
29.01.2013 20:30:21
Offline

Re: Outdor boty

barynek psal:
richie psal:
hlemejzd999 psal:


no to sem právě udělal bigsmile...takhle to dopadlo...
asi budu muset zajít do neakeho Hudy sportu, nebo tak neco , jenže tady u nás je hovno .
chtěl jsem poradit jen neco z těch levnějších značek
na nejaky garmont nebraska , nebo scarpa Luna...na to seru , to je 3k a vejs  , chce to od někoho , kdo je má .
v krámě ti vychvali i prdel , ze by ses z ní napil...

hele k značkám:
já: Zamberlan
mladá: Raichle
oboje pecka, votastováno v hnusnych podminkach, goretex stále drží (máme to 5 let +)

nic pro plazivýho, moc drahýbigsmile

čéče Zamberlan byl v akci za 2ku myslím


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Pšán (Člen)
29.01.2013 20:47:13
Offline

Re: Outdor boty

..hele,plazivej,nedám dopustit a to je má desetiletá zkušenost,tak za mě Merrelly..
..začal jsem Merrell Reaktor,měl jsem je pět let,od podzimu do jara nenosím nic jiného,a musel jsem si pořídit posléze jiné bo podrážka byla tak hladká,že na sněhu už šlo o hubu (mojí)..a jelikož se v té době nedělaly,tak jsem sáhl po dalších..mám je třetí rok a jsem spokojen stejně jako předtím..jsou to hen tyto http://panska-obuv.heureka.cz/merrell-m … nska-obuv/ ..koukám,že jsou o litr levnější než jsem je kupoval já,takže si je možná koupím do foroty..
..jinak naprosto souhlasím s Barynkem-zimní potřeby je třeba zainvestovat,oplatí se to..je to sice jednorázově větší položka,ale oplatí se to pohodlí,komfort,a teplo se suchem..
..léto odchodíš v triku a křuskách od rákosky,ale zimu prostě neojebeš..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
29.01.2013 20:48:36
Offline

Re: Outdor boty

Vlezl sem k Baťovi,koupil nějaký za 1800,doma jednou za rok stříknu nějakým sprejem na impregnaci a su asi 4 roky spokojenej parchant. Vopčas v nich na rybách šlápnu po kotník do vody a zatim vevnitř suchogood Aji se mě v tom docela dobře jezdí na mašině,kdyš jedu nalehkogood Značku netuším,asi nic extrabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
29.01.2013 20:53:27
Offline

Re: Outdor boty

Hele ty s tou boudou na hrbete kup si kanady v armadni vyprodeji jsou za tasku hrusek a fakt vydrzibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
barynek (Člen)
29.01.2013 20:53:32
Offline

Re: Outdor boty

VikecB12 psal:

Vlezl sem k Baťovi,koupil nějaký za 1800,doma jednou za rok stříknu nějakým sprejem na impregnaci a su asi 4 roky spokojenej parchant. Vopčas v nich na rybách šlápnu po kotník do vody a zatim vevnitř suchogood Aji se mě v tom docela dobře jezdí na mašině,kdyš jedu nalehkogood Značku netuším,asi nic extrabigsmile

záolěží co od toho chceš - neříkám, že ty boty neumí dobrý věci (žena má taky něco od Bati), ale tady jde podle mě cena ruku v ruce s kvalitou a výdrží


Bandit 4EVER!!!
Banditatom (Člen)
29.01.2013 20:58:46
Offline

Re: Outdor boty

barynek psal:
VikecB12 psal:

Vlezl sem k Baťovi,koupil nějaký za 1800,doma jednou za rok stříknu nějakým sprejem na impregnaci a su asi 4 roky spokojenej parchant. Vopčas v nich na rybách šlápnu po kotník do vody a zatim vevnitř suchogood Aji se mě v tom docela dobře jezdí na mašině,kdyš jedu nalehkogood Značku netuším,asi nic extrabigsmile

záolěží co od toho chceš - neříkám, že ty boty neumí dobrý věci (žena má taky něco od Bati), ale tady jde podle mě cena ruku v ruce s kvalitou a výdrží

goodnez batovky tak uz deichmanovkysickuz to nema s kvalitou moc spolecneho


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honza (Člen)
29.01.2013 21:04:29
Offline

Re: Outdor boty

Nebo zkus nekde najit nejaky Lowy za dobrou ( neco takovyho treba: http://www.prosportshop.cz/outdoor/obuv … acite.html), tuhle znacku povazuju za jednu z tech "poctivejch"... Jinak ve vyberu "tezkych bot" si davat hranici nakupu uplne nizko, nevim no... Salomony z roku 2000 za ctyrku me vydrzely 10 let a malo jsem v nich nenachodil, Scarpy pocitam ze vydrzi podobne...


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Pšán (Člen)
29.01.2013 21:05:49
Offline

Re: Outdor boty

..z Daichmana už ani tkaničky..sick


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Banditatom (Člen)
29.01.2013 21:08:37
Offline

Re: Outdor boty

Pšán psal:

..z Daichmana už ani tkaničky..sick

Proc?bigsmileja mam boty za 599kc uz dva roky x-krat jinacibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Pšán (Člen)
29.01.2013 21:12:04
Offline

Re: Outdor boty

Banditatom psal:
Pšán psal:

..z Daichmana už ani tkaničky..sick

Proc?bigsmileja mam boty za 599kc uz dva roky x-krat jinacibigsmile

..abych po TÝDNU vracel zimní boty???ass
..ale zase mě naučil na zimně nešetřit..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
barynek (Člen)
29.01.2013 21:14:16
Offline

Re: Outdor boty

Honza psal:

Nebo zkus nekde najit nejaky Lowy za dobrou ( neco takovyho treba: http://www.prosportshop.cz/outdoor/obuv … acite.html), tuhle znacku povazuju za jednu z tech "poctivejch"... Jinak ve vyberu "tezkych bot" si davat hranici nakupu uplne nizko, nevim no... Salomony z roku 2000 za ctyrku me vydrzely 10 let a malo jsem v nich nenachodil, Scarpy pocitam ze vydrzi podobne...

na ty jsem si nemohl za boha vzpomenoutgood


Bandit 4EVER!!!
Kim (Člen)
29.01.2013 21:24:44
Offline

Re: Outdor boty

zlatý Prestige a v letě pantoflegoodbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Petr J. (Člen)
29.01.2013 21:33:48
Offline

Re: Outdor boty

Do města Lowy, mimo město Asolo...celá rodina a nikdo si nikdy nestěžoval...good

hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 21:35:14
Offline

Re: Outdor boty

dík za tipy pánové , doma to skouknu na netu , teď sem na telefonu , tak to mám pomalý .
good
pak ze to nepude bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
mi (Člen)
29.01.2013 21:37:47
Offline

Re: Outdor boty

Kim psal:

zlatý Prestige a v letě pantoflegoodbigsmile

komisky sou nafurt stačí před zimou namastit bigsmile


svět je cirkusovej stan
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 21:44:21
Offline

Re: Outdor boty

http://www.hudy.cz/zimni_obuv_panska/59 … ha-wp.html
co třeba tydle ? sou to zimní Solomon ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
huskyb12 (Administrator)
29.01.2013 21:48:14
Offline

Re: Outdor boty

rád bych Ti poradil, mam ňáký Ády, nebyly drahý, je v nich pohůdka a sucho, mam je snad 5 let a sou bez známek vopotřebení, důležitý ale je, že sem nechodivej :)


ale di, Ty brepto ...
mi (Člen)
29.01.2013 21:51:46
Offline

Re: Outdor boty

Takle vlese tahám ze stráně vjetve na topení normalně v komiskách monterkách a mikině a kolem mě šlapou turisti a jeden povídá že má boty za 3 litry a mokro v botě, hadry na sobě za milijon a je mu zima a že nechápe jak tu práci v tak ubohým oděvu a obuvi vzládám, mu říkám uplně v pohodě nohy vsuchu za 3 kila lacli taky a sem spocenej jak svině jak sou ty vjětve těžký, říkám podte mi helfnout a bude vám teplo a to že ne že na to nemá hadry, no když popošli dál sem si zapalil chvíli nad tim přemejšlel a došel k zavěru že dneska co reklama řekne je svatý sickbigsmile


svět je cirkusovej stan
Pšán (Člen)
29.01.2013 22:09:54
Offline

Re: Outdor boty

..pokud Ady,tak terexy...a nešlapneš vedle..smile1
  http://panska-obuv.heureka.cz/adidas-te … x-mid-gtx/
  ale cenovka je trošičku jinde..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
29.01.2013 22:46:18
Offline

Re: Outdor boty

Banditatom psal:
barynek psal:
VikecB12 psal:

Vlezl sem k Baťovi,koupil nějaký za 1800,doma jednou za rok stříknu nějakým sprejem na impregnaci a su asi 4 roky spokojenej parchant. Vopčas v nich na rybách šlápnu po kotník do vody a zatim vevnitř suchogood Aji se mě v tom docela dobře jezdí na mašině,kdyš jedu nalehkogood Značku netuším,asi nic extrabigsmile

záolěží co od toho chceš - neříkám, že ty boty neumí dobrý věci (žena má taky něco od Bati), ale tady jde podle mě cena ruku v ruce s kvalitou a výdrží

goodnez batovky tak uz deichmanovkysickuz to nema s kvalitou moc spolecneho

Kokoti,nemyslel sem,že mám boty Baťa,ale koupený u Baťi,značku nevím,mají tam toho tři prdelebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 22:52:02
Offline

Re: Outdor boty

barynek psal:
richie psal:
hlemejzd999 psal:


no to sem právě udělal bigsmile...takhle to dopadlo...
asi budu muset zajít do neakeho Hudy sportu, nebo tak neco , jenže tady u nás je hovno .
chtěl jsem poradit jen neco z těch levnějších značek
na nejaky garmont nebraska , nebo scarpa Luna...na to seru , to je 3k a vejs  , chce to od někoho , kdo je má .
v krámě ti vychvali i prdel , ze by ses z ní napil...

hele k značkám:
já: Zamberlan
mladá: Raichle
oboje pecka, votastováno v hnusnych podminkach, goretex stále drží (máme to 5 let +)

nic pro plazivýho, moc drahýbigsmile

Zamberlan hnusný , Raichle drahý bigsmile
ale koukám ty Merel maj snad v Jihlavě ...uvidim , jestli my ty moje  zejtra vymění , nebo mě pošlou do prdele, tak bych se mrknul asi v Jihlavě - měli by bejt na prodejně  , maj tam i ty Ády good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
29.01.2013 22:57:43
Offline

Re: Outdor boty

pšánovi: stejný gaťata, stejný keňuvky, jestli se trefíme i do kacabajky, tak jsme bratři bigsmile ...no vlastně i stejně zpíváme goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pšán (Člen)
29.01.2013 23:12:15
Offline

Re: Outdor boty

osiris psal:

pšánovi: stejný gaťata, stejný keňuvky, jestli se trefíme i do kacabajky, tak jsme bratři bigsmile ...no vlastně i stejně zpíváme goodbigsmile

..já vím,Bohumile,já vím..a maj recht..někdy spolem zase zabékamé..goodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
yoby (Člen)
29.01.2013 23:32:10
Offline

Re: Outdor boty

Hele, koukni na http://www.prabos.cz/ , mam od nich boty už snad 8 let a furt chodí

hlemejzd999 (Člen)
29.01.2013 23:39:12
Offline

Re: Outdor boty

yoby psal:

Hele, koukni na http://www.prabos.cz/ , mam od nich boty už snad 8 let a furt chodí

jo jo good...v Petexu  v Pejru  tam maj vlastně taky tyhle boty good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
29.01.2013 23:40:02
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
barynek psal:
richie psal:


hele k značkám:
já: Zamberlan
mladá: Raichle
oboje pecka, votastováno v hnusnych podminkach, goretex stále drží (máme to 5 let +)

nic pro plazivýho, moc drahýbigsmile

Zamberlan hnusný , Raichle drahý bigsmile
ale koukám ty Merel maj snad v Jihlavě ...uvidim , jestli my ty moje  zejtra vymění , nebo mě pošlou do prdele, tak bych se mrknul asi v Jihlavě - měli by bejt na prodejně  , maj tam i ty Ády good

čéče, jestli si vybíráš outdoorový boty podle designu, tak si kup baleríny a do lesa nechoď - to není COOL good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
čočkin (Člen)
30.01.2013 00:00:34
Offline

Re: Outdor boty

yoby psal:

Hele, koukni na http://www.prabos.cz/ , mam od nich boty už snad 8 let a furt chodí

nenašel jsem jedinou cenovku? idontknow  surprised


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
tajnej (Člen)
30.01.2013 00:07:28
Offline

Re: Outdor boty

nechci vůbec propagovat goretex, ale ta firma má takovou politiku, že výrobky s jejich membránou má tendenci schvalovat jako kompletní výrobek a tak by boty s visačkou goretex měly bejt kvalitní - co se týká nepromokavosti - bez ohledu na značku. proto taky stojej pálku. nicméně tekoucí goretex v botách je jednoznačnej důvod pro reklamaci a neměl by s ní bejt problém. aspoň tak to vím z první ruky od dvou kamarádů, co to prodělali.
a že každá membrána se ohejbáním a třením (třeba na palcích) časem prodře a zkurví, je taky jasná věc. komu nevadí občas si koupit nový boty, volí membránu. kdo chce pořádný boty na deset let, volí kvalitní kůži s málo švama a krémuje. obě volby jsou dobrý, obě nejsou v řádu sto, ale tisícikorun.
tož tak to vidím já.

hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 00:07:53
Offline

Re: Outdor boty

richie psal:
hlemejzd999 psal:
barynek psal:

nic pro plazivýho, moc drahýbigsmile

Zamberlan hnusný , Raichle drahý bigsmile
ale koukám ty Merel maj snad v Jihlavě ...uvidim , jestli my ty moje  zejtra vymění , nebo mě pošlou do prdele, tak bych se mrknul asi v Jihlavě - měli by bejt na prodejně  , maj tam i ty Ády good

čéče, jestli si vybíráš outdoorový boty podle designu, tak si kup baleríny a do lesa nechoď - to není COOL good

ale ja je nechci do lesa ..to sem nikdy neřek bigsmile
taky v tom normalně chodim i ve městě , tak aby zas nevypadaly jak moje neprořezný boty k motorovce bigsmile ( ty mám do lesa bigsmile)
nevim , proč by i outdoorový boty nemohly bejt pěkný , mimo to , že jsou pohodlný , voděodolný a do terenu ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
30.01.2013 07:32:07
Offline

Re: Outdor boty

když chci něco co má vydržet ,tak jedině ármy bigsmile
http://www.top-armyshop.cz/zimni-boty-o … em?gid=122


MRDAT!!!
Filous (Člen)
30.01.2013 08:00:29
Offline

Re: Outdor boty

...mam dvoje...jedny celokožený bezešvý AlpinePro, kerý mažu a sou snat nezničitelný a Garmont Nevimco GTX, kerý stáli původně bůra a byli ve slevje za 1900,- a s vobojema sem spokojenej parchant...pravda je, že trekáče vot Dajchmanna bych si asi nekupoval, tam si kupuje botky pani, tahá je sezónu a pag je zahodí, bo to je módní vobuf, kerou zničí a kerá nestojí majlant...prostě ve slevách se dá sehnat slušná bota za slušný prachy, dyš nemusíš mít nejnovjejší model...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2013 08:14:24
Offline

Re: Outdor boty

Pšán psal:

..hele,plazivej,nedám dopustit a to je má desetiletá zkušenost,tak za mě Merrelly..
..začal jsem Merrell Reaktor,měl jsem je pět let,od podzimu do jara nenosím nic jiného,a musel jsem si pořídit posléze jiné bo podrážka byla tak hladká,že na sněhu už šlo o hubu (mojí)..a jelikož se v té době nedělaly,tak jsem sáhl po dalších..mám je třetí rok a jsem spokojen stejně jako předtím..jsou to hen tyto http://panska-obuv.heureka.cz/merrell-m … nska-obuv/ ..koukám,že jsou o litr levnější než jsem je kupoval já,takže si je možná koupím do foroty..
..jinak naprosto souhlasím s Barynkem-zimní potřeby je třeba zainvestovat,oplatí se to..je to sice jednorázově větší položka,ale oplatí se to pohodlí,komfort,a teplo se suchem..
..léto odchodíš v triku a křuskách od rákosky,ale zimu prostě neojebeš..

ja si koupil Merelli taky a az se rozsypou tak nikdy vic.boty za 2500 a po trech mesicich se mi rozsypala vystylka na pate..na reklamaci se mi vysmali ze prej v nich blbe chodim.tak jse je zalepil chemoprenem a jedeme dal po dalsim mesici popraskali ve spicce tesne podle podlazky a zacalo do nich tect.tak jsem to znova zalepil chemoprenem a uvidime jak dlouho to vydrzi..je teda fakt ze nez popraskali ta se v nic dalo chodit ve vode jak v holinac a nojy jsem mel suchy,ale na tri mesice s takhle drahy nekupuju.takze za me uz Merell ani nahodou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 09:03:18
Offline

Re: Outdor boty

Filous psal:

...mam dvoje...jedny celokožený bezešvý AlpinePro, kerý mažu a sou snat nezničitelný a Garmont Nevimco GTX, kerý stáli původně bůra a byli ve slevje za 1900,- a s vobojema sem spokojenej parchant...pravda je, že trekáče vot Dajchmanna bych si asi nekupoval, tam si kupuje botky pani, tahá je sezónu a pag je zahodí, bo to je módní vobuf, kerou zničí a kerá nestojí majlant...prostě ve slevách se dá sehnat slušná bota za slušný prachy, dyš nemusíš mít nejnovjejší model...

hm,  hezký..., taky bych si koupil teď jiný nekde jinde kdyz uz jsem takhle dostatečně informovanej , ale to musim napřed vyreklamovat v tom Dajchmanu a tam mě tušim pošlou do prdele , pač mi daj na výběr bud reklamaci do 30 dní , nebo si vybrat jiný boty vod nich smile2 a jiný mi neseděli na nartu , nebo v šířce bad
už to vidim : takže je asi pošlu do prdele rovnou bigsmile, pohádám se  s nima , že mi budou 30 dní boty ležet u nich a já budu chodit bos ? , následně si pudu nekam koupit jiný za dvaapůl , ty se mi rozpadnou , jak píše Kasym a budu nasranej zas na nekoho jinýho bigsmile
bóže jak já tohle nenávidim !!! . ..je mi to nepříjemný nekde skemrat , at mi to vymenej , nebo vratej prachy ...
to si člověk nemůže dneska koupit boty a tim to končí ? ...„ a chodil v  nich dokud neumřely ?“
pamatuju si , že si jednou starší brácha koupil za komančů pjekný kotníkový tenisky s kůže ( nevim , kde je schrastil ale vypadaly na tu dobu parádně ) měl je asi tři roky , pral je a čistil a já je po něm asi ještě pět let nosil idontknow
no jo , no ...tak já jedu do toho dajchmana...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Pšán (Člen)
30.01.2013 09:19:49
Offline

Re: Outdor boty

K.a.s.y.m. psal:
Pšán psal:

..hele,plazivej,nedám dopustit a to je má desetiletá zkušenost,tak za mě Merrelly..
..začal jsem Merrell Reaktor,měl jsem je pět let,od podzimu do jara nenosím nic jiného,a musel jsem si pořídit posléze jiné bo podrážka byla tak hladká,že na sněhu už šlo o hubu (mojí)..a jelikož se v té době nedělaly,tak jsem sáhl po dalších..mám je třetí rok a jsem spokojen stejně jako předtím..jsou to hen tyto http://panska-obuv.heureka.cz/merrell-m … nska-obuv/ ..koukám,že jsou o litr levnější než jsem je kupoval já,takže si je možná koupím do foroty..
..jinak naprosto souhlasím s Barynkem-zimní potřeby je třeba zainvestovat,oplatí se to..je to sice jednorázově větší položka,ale oplatí se to pohodlí,komfort,a teplo se suchem..
..léto odchodíš v triku a křuskách od rákosky,ale zimu prostě neojebeš..

ja si koupil Merelli taky a az se rozsypou tak nikdy vic.boty za 2500 a po trech mesicich se mi rozsypala vystylka na pate..na reklamaci se mi vysmali ze prej v nich blbe chodim.tak jse je zalepil chemoprenem a jedeme dal po dalsim mesici popraskali ve spicce tesne podle podlazky a zacalo do nich tect.tak jsem to znova zalepil chemoprenem a uvidime jak dlouho to vydrzi..je teda fakt ze nez popraskali ta se v nic dalo chodit ve vode jak v holinac a nojy jsem mel suchy,ale na tri mesice s takhle drahy nekupuju.takze za me uz Merell ani nahodou.

..jako,to je blbá zkušenost,to tě chápu..
..moje je naprosto opačná,takže ty mě v Merrellech uvidíš,já tebe už nésmile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
vorel (Člen)
30.01.2013 09:33:37
Offline

Re: Outdor boty

eště abys to měl jednoduchý sou značky: Chlupatej slon, Geront a Julius
ani s jedněma nešlápneš do houna
já mám slabost pro http://mammut.cz/eshop-mammut/panske-bo … en-664.htm


řikám si hurikán
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 11:44:59
Offline

Re: Outdor boty

tak jsem zpět z městečka ...


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1073.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1075.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1074.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1076.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_imag1077.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Borák (Člen)
30.01.2013 12:04:50
Offline

Re: Outdor boty

nenechám dopustit na tyhle ..supr se s nima stojí f zimě u krmelce na sjezdofce
http://www.lanson.cz/cs/node/756


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 12:11:57
Offline

Re: Outdor boty

no jo Borák , ty už jsou zas vysoký jak prase , to než zavážeš , tak je polodne bigsmile , já to potřebuju tak na všeobecný nošení všude , ne jen do lesa ke krmelci bigsmile
uvidim , jaký budou ...zkoušel jsem si i Garmont a Lowa  a ty mi nějak neseděly na hnátě , mám širokou tlustou nohu s vysokym nártem bigsmile
odkaz zde : http://www.merrell.com/US/en-US/Product … mensions=0
stály 2190,- kč


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
XJelen (Člen)
30.01.2013 12:46:26
Offline

Re: Outdor boty

merell asi nebyl úplně krok vedle...
beru cokoliv od LOWA zhruba kolem 4tis a měním cca po pěti letech, nosím 365 dní v roce (kromě kanceláře, ale dřív i po stavbách). Cena sice vyšší, ale při rozpočtu na pět let je to stejný jako každej rok za vosum stovek.
Jo a nebolej mě v tom haksny, což je můj problém u většiny ostatních


Strýcfajtr !!!
andre.marek (Člen)
30.01.2013 15:24:55
Offline

Re: Outdor boty

Já nedám dopustit na AKU
Nyní mám asi 5-6 rokem tyto:
http://www.alpisport.cz/cz/produkt/96-8 … -8786.aspx
Už začínají být známky ochození podrážky, ale nosím je v zimě prakt. trvale, v létě tůry, absolvovaly týden v Tatrách, Roháče apod..
Před tím nějaký trochu nižší model - není kožený, za velmi podobnou cenu - ten jsem si nechal akorát nově podrazit a používám na práci - celkem nyní 11-12rok, stále v suchu, ty starší teda už po větší zátěži promoknou na špičce bigsmile

Borák (Člen)
30.01.2013 16:42:42
Offline

Re: Outdor boty

ty Zamberlan mám taky a sem s nima spokojenej .mám to na normální nošení a šmajdám f nich tak 4járy a bez problémů a stráty kytičky


...nikdo nevojebe Ježíše...
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 18:54:13
Offline

Re: Outdor boty

pan Vacík mě ubezpečoval , že při reklamaci se Merrel chová uplně vzorně  a že na tyhle konkretní  křusky nemaj reklamace  a že když měli nějakou na merrel (co prej si pamatuje , tak dvě bigsmile), tak mel dotyčný boty do deseti dnů nové .
právě jsem se s nim bavil o tom tvym problemu , tak řikal , že to musela bejt neochota prodejce tohle řešit , že u nich se tohle nestane ...
vypadal u toho věrohodně bigsmile
ozkoušel jsem tam asi šestery boty , poradil , vysvětlil , dal mi kafe surprisedbigsmile
zaplatil jsem , odešel bigsmile
tak snáť budou lepší , než ty křusky z Daichmana bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2013 18:59:40
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:

pan Vacík mě ubezpečoval , že při reklamaci se Merrel chová uplně vzorně  a že na tyhle konkretní  křusky nemaj reklamace  a že když měli nějakou na merrel (co prej si pamatuje , tak dvě bigsmile), tak mel dotyčný boty do deseti dnů nové .
právě jsem se s nim bavil o tom tvym problemu , tak řikal , že to musela bejt neochota prodejce tohle řešit , že u nich se tohle nestane ...
vypadal u toho věrohodně bigsmile
ozkoušel jsem tam asi šestery boty , poradil , vysvětlil , dal mi kafe surprisedbigsmile
zaplatil jsem , odešel bigsmile
tak snáť budou lepší , než ty křusky z Daichmana bigsmile

asi zkušenost pro příště..nekupovat to v Intersportu ,ale u malýho prodejce.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 19:12:31
Offline

Re: Outdor boty

K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

budu ti přát aby jsi neměl zkušenost jako jágood

pan Vacík mě ubezpečoval , že při reklamaci se Merrel chová uplně vzorně  a že na tyhle konkretní  křusky nemaj reklamace  a že když měli nějakou na merrel (co prej si pamatuje , tak dvě bigsmile), tak mel dotyčný boty do deseti dnů nové .
právě jsem se s nim bavil o tom tvym problemu , tak řikal , že to musela bejt neochota prodejce tohle řešit , že u nich se tohle nestane ...
vypadal u toho věrohodně bigsmile
ozkoušel jsem tam asi šestery boty , poradil , vysvětlil , dal mi kafe surprisedbigsmile
zaplatil jsem , odešel bigsmile
tak snáť budou lepší , než ty křusky z Daichmana bigsmile

asi zkušenost pro příště..nekupovat to v Intersportu ,ale u malýho prodejce.

no vypadal , že tem botam dost rozumí , poradil mi ,co je u kterých dobrý a co zase špatný , který se na co víc hoděj a tak ...prej pro nej testuje nový boty nejakej chlapek ,co má 120 kilo , a když přijdou každej rok nový  modelový řady , tak jim dává zabrat a pak mu řekne , který maj nejaký mouchy a tak bigsmile  , maj nejakej turistickej spolek , nebo co ...
prostě takovej pohodovej pán , to v nejakym velkym řetezci na tebe prodavač čumí , jak na tele .
uvidíme ,no...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2013 19:35:50
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
hlemejzd999 psal:


pan Vacík mě ubezpečoval , že při reklamaci se Merrel chová uplně vzorně  a že na tyhle konkretní  křusky nemaj reklamace  a že když měli nějakou na merrel (co prej si pamatuje , tak dvě bigsmile), tak mel dotyčný boty do deseti dnů nové .
právě jsem se s nim bavil o tom tvym problemu , tak řikal , že to musela bejt neochota prodejce tohle řešit , že u nich se tohle nestane ...
vypadal u toho věrohodně bigsmile
ozkoušel jsem tam asi šestery boty , poradil , vysvětlil , dal mi kafe surprisedbigsmile
zaplatil jsem , odešel bigsmile
tak snáť budou lepší , než ty křusky z Daichmana bigsmile

asi zkušenost pro příště..nekupovat to v Intersportu ,ale u malýho prodejce.

no vypadal , že tem botam dost rozumí , poradil mi ,co je u kterých dobrý a co zase špatný , který se na co víc hoděj a tak ...prej pro nej testuje nový boty nejakej chlapek ,co má 120 kilo , a když přijdou každej rok nový  modelový řady , tak jim dává zabrat a pak mu řekne , který maj nejaký mouchy a tak bigsmile  , maj nejakej turistickej spolek , nebo co ...
prostě takovej pohodovej pán , to v nejakym velkym řetezci na tebe prodavač čumí , jak na tele .
uvidíme ,no...

kdes je kupoval?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Humlak (Člen)
30.01.2013 20:05:32
Offline

Re: Outdor boty

Já mám na zimu tohle jak je trochu více sněhu jinak chodím v keckách v kterých se do toho leze. Už to mám asi 4rokem : http://www.overshoe.cz/produkt/navigato … roduktId=5

Humlak (Člen)
30.01.2013 20:06:50
Offline

Re: Outdor boty

I nějaká videa k tomu : http://www.overshoe.cz/cz/video/

hlemejzd999 (Člen)
30.01.2013 20:10:21
Offline

Re: Outdor boty

K.a.s.y.m. psal:

kdes je kupoval?

Sport Vacík v pejru...z namesti pruchodem od sporitelny smerem k poste po levej strane  ..ma tam Garmont a Merrel   a zrovna pekny slevy a ve sportu na druhej strane namesti
Dolezalova maj zas Lowa a Garmisch ve slevach ...tam maj taky znalou prodvacku good, jenze ty lowa ,  který se mi tam libily mi moc nebyly dobre na noze smile2


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2013 20:42:27
Offline

Re: Outdor boty

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

kdes je kupoval?

Sport Vacík v pejru...z namesti pruchodem od sporitelny smerem k poste po levej strane  ..ma tam Garmont a Merrel   a zrovna pekny slevy a ve sportu na druhej strane namesti
Dolezalova maj zas Lowa a Garmisch ve slevach ...tam maj taky znalou prodvacku good, jenze ty lowa ,  který se mi tam libily mi moc nebyly dobre na noze smile2

jo to vim kde je...díky


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr