Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Startér?

Tony (Člen)
31.01.2013 18:35:02
Offline

Startér?

Tak Vás tu zase všechny zdravím bigsmile
Jak si Filous všiml, už zase jezdim na béčku. Připravil jsem ji na sezonu, udělalo se "pěkně", tak jsem 2x vyrazil. Bohužel mi ale startér točil čím dál pomaleji a teď už netočí vůbec, jen bzučí. Přisuzoval jsem to baterce, ale tu jsem měřil a je na 100% dobrá.
Relátko spíná a proud do startéru jde smile2
Včera už to taky nechtělo startovat ale dnes ráno se to jakš takš roztočilo. Co s tím? Roztlačit to jde. Má cenu ten startér rozebírat (dát ho někomu) aby se to opravilo, kdyby to bylo jen něco jako "uhlíky"?
Nebo se na to mám vyass a koupit ho od někoho?
Nebo to muže bejt ještě něco jinýho?bigsmile
Dík moc...


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
tomsth (Člen)
31.01.2013 19:10:58
Offline

Re: Startér?

A jaks tu baterku jakože měřil? Jestlis' na ni píchnul voltmetr jen tak bez zátěže, poznáš podle toho velký kulový. Bych na tvym místě zkusil natáhnout nějaký silnější káble (ideálně startovací) z baterky z auta a zkusil to natočit. Do tý doby bych se na celou rozborku startéru vysral.


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Tony (Člen)
31.01.2013 19:19:21
Offline

Re: Startér?

tomsth psal:

A jaks tu baterku jakože měřil? Jestlis' na ni píchnul voltmetr jen tak bez zátěže, poznáš podle toho velký kulový. Bych na tvym místě zkusil natáhnout nějaký silnější káble (ideálně startovací) z baterky z auta a zkusil to natočit. Do tý doby bych se na celou rozborku startéru vysral.

Baterka měřena bez zátěže, se zátěží, dobíjení změřeno. Přes kabely je to stejný jako bez nich. Takže asi tak good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
31.01.2013 19:55:25
Offline

Re: Startér?

Jestli ti to pomuze jako ze asi ne tak se mi vali doma trosky stareho starteru za postu je tvuj...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
31.01.2013 23:12:35
Offline

Re: Startér?

Ještě bych skusil podotahovat káble,ne jen na baterce,ale na druhým konci,jestli tam někde nemáš blbej kontakt...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
01.02.2013 03:15:37
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

Ještě bych skusil podotahovat káble,ne jen na baterce,ale na druhým konci,jestli tam někde nemáš blbej kontakt...

Dobře, dneska zkusim ještě nastartovat pomocí silnýho kabelu přímo z baterky do startéru good
Banditatom: zatím moc díky, je možné, že Tvou možnost využiju good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
XJelen (Člen)
01.02.2013 09:05:41
Offline

Re: Startér?

počkám si na konečnej verdikt, ale troufnu si tvrdit, že přijde nová baterka... většina lidí tomu nechce věřit smile1


Strýcfajtr !!!
Tony (Člen)
01.02.2013 11:05:24
Offline

Re: Startér?

XJelen psal:

počkám si na konečnej verdikt, ale troufnu si tvrdit, že přijde nová baterka... většina lidí tomu nechce věřit smile1

Když to nejde ani přes kabely? :) A baterka se chovala normálně a přes zimu byla doma.
Nabitá, všechno OK smile2
Já se bojim startéru. když to nejde ani přes kabely...
Teď se ani trošku neprotočí


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
01.02.2013 11:19:59
Offline

Re: Startér?

vytáhni ho ven a v ruce s ním zkus pootočit. mě dělal kdysi to samé točil pak čím dál slabějc až pak už jen cvakal


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
01.02.2013 11:28:24
Offline

Re: Startér?

Banditatom psal:

vytáhni ho ven a v ruce s ním zkus pootočit. mě dělal kdysi to samé točil pak čím dál slabějc až pak už jen cvakal

Dneska to zkusim. Teď musim jet pryč autem ale večer ten startér vytáhnu...
Už jsem to zkoušel startovacím kabelem přímo z baterky a je to stejný... Už nic nedělá.
Snad se nespálilo vinutí. Už jsem koukal po startéru na netu ale našel jsem jen jeden. Nevim jestli neumim hledat.


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
03.02.2013 10:54:19
Offline

Re: Startér?

Lidi, v tomhle startéru je olej? Mám ho doma na ponku ale čumim, že tam jsou gumový O kroužky a ty štefty jsou od oleje. Já myslel, že u tohohle startéru vyjíždí pastorek jen při startování a pak zajede zpět. Díky za rychlou odpověď...bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
03.02.2013 10:57:36
Offline

Re: Startér?

Tony psal:

Lidi, v tomhle startéru je olej? Mám ho doma na ponku ale čumim, že tam jsou gumový O kroužky a ty štefty jsou od oleje. Já myslel, že u tohohle startéru vyjíždí pastorek jen při startování a pak zajede zpět. Díky za rychlou odpověď...bigsmile

Debilní otázka- neodpovídejte... :D


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
03.02.2013 11:04:13
Offline

Re: Startér?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1090048.jpg



Takhle by komutátor a uhlíky určitě vypadat neměly. No nic, jdu čistit... Pak se uvidí, jestli shořelo vinutí a nebo neidontknow


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
03.02.2013 11:07:59
Offline

Re: Startér?

hezkejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
03.02.2013 11:30:01
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

hezkejbigsmile

U Tvýho komentáře jsem chtěl kliknout na "to se mi líbí"... ještě že jsem si dneska ten fejsbuk zrušil... bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
hlemejzd999 (Člen)
03.02.2013 11:39:34
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

hezkejbigsmile

to vypadá , jak když nekde vykopou tu starou munici z války bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Tony (Člen)
03.02.2013 11:53:07
Offline

Re: Startér?

hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

hezkejbigsmile

to vypadá , jak když nekde vykopou tu starou munici z války bigsmile

bigsmile

Stejně se tu ještě zeptám... Ten pastorek (rotor) startéru nevyjíždí do soukolí v motoru, ale je s nim v kontaktu pořád? po celou dobu co se motor točí? to je pěkná kravina, ne? surprised


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
03.02.2013 12:05:22
Offline

Re: Startér?

Tony psal:
hlemejzd999 psal:
VikecB12 psal:

hezkejbigsmile

to vypadá , jak když nekde vykopou tu starou munici z války bigsmile

bigsmile

Stejně se tu ještě zeptám... Ten pastorek (rotor) startéru nevyjíždí do soukolí v motoru, ale je s nim v kontaktu pořád? po celou dobu co se motor točí? to je pěkná kravina, ne? surprised

Jo,je pořád na stejným místě a aby s nim motor netočil pořád,je tam volnoběžka,kerá taky umí semtam umřít. Je to pičovina,v tomhle se mě líbí startér na BMW,kde je stejnej jako na autě. Tuším že aji Moto Guzzi to tak mágood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
03.02.2013 12:21:37
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:
Tony psal:
hlemejzd999 psal:


to vypadá , jak když nekde vykopou tu starou munici z války bigsmile

bigsmile

Stejně se tu ještě zeptám... Ten pastorek (rotor) startéru nevyjíždí do soukolí v motoru, ale je s nim v kontaktu pořád? po celou dobu co se motor točí? to je pěkná kravina, ne? surprised

Jo,je pořád na stejným místě a aby s nim motor netočil pořád,je tam volnoběžka,kerá taky umí semtam umřít. Je to pičovina,v tomhle se mě líbí startér na BMW,kde je stejnej jako na autě. Tuším že aji Moto Guzzi to tak mágood

No jo vlastně, volnoběžka bigsmile good A když jsme u toho, nevíš prosím, jak dostat z toho statoru uhlíky? rovnou je všechny vyměnim, 2 jsou uplně v ass. Povolil jsem ty křížáky, ale nějak mi ten vnitřek ne a ne jít vytáhnout. Mužu normálně silou? bojim se aby to neprasklo cool


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
03.02.2013 13:04:47
Offline

Re: Startér?

Netuším,nikdy sem to nerozdělávalsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
03.02.2013 18:12:11
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

Netuším,nikdy sem to nerozdělávalsmile2

Stejně dík, že si tu nepovídám sám se sebou bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
K.a.s.y.m. (Člen)
03.02.2013 18:56:02
Offline

Re: Startér?

třeba ti pomůže toto..startery jsou na všech tušim stejný tak na rok výroby moc nekoukej
http://www.partsdepot.cz/originalni-dil … 2000/3807/


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
04.02.2013 13:57:56
Offline

Re: Startér?

Tony psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 090048.jpg

Takhle by komutátor a uhlíky určitě vypadat neměly. No nic, jdu čistit... Pak se uvidí, jestli shořelo vinutí a nebo neidontknow

to je humussickbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
04.02.2013 17:38:14
Offline

Re: Startér?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1090069.jpg


Poradí mi prosím někdo, jak dostan tenhle po*ranej černej plastovej vnitřek ze startéru? potřebuju vyměnit uhlíky ale tuhle blbost nemužu vyndat smile2 Kasymovi děkuju ale nějak jsem to z toho nevyčetl a to vnitřní uchycení mi na staršim modelu přijde jiný idontknow


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Zdenousek (Člen)
04.02.2013 18:15:48
Offline

Re: Startér?

Z fotky to neni moc vidět, ale nešlo by to takhle z toho víčka odletovat a ten držák uhlíků vůbec nevyndavat?? idontknow


My letci máme ocelové ptáky...
Filous (Člen)
04.02.2013 18:20:20
Offline

Re: Startér?

Tony psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 090069.jpg
Poradí mi prosím někdo, jak dostan tenhle po*ranej černej plastovej vnitřek ze startéru? potřebuju vyměnit uhlíky ale tuhle blbost nemužu vyndat smile2 Kasymovi děkuju ale nějak jsem to z toho nevyčetl a to vnitřní uchycení mi na staršim modelu přijde jiný idontknow

...se přiznam, že sem to taky nigdy nedělal, ale nedrží to tam ten "kontaktní" šroup???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2013 18:42:30
Offline

Re: Startér?

no já bych řek,že až vyndáš šroub a vymáčkneš ten černej plast resp. gumu směrem ven která je kolem toho kontaktu tak by to mělo jít vyndat.podle mě to tam jinak nedrží i v partsdepot to tak vypadá,že to nic jinýho nedrží..pokud se ti zdá ten rozpad jinej tak si najdi rok a model kterej máš.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Tony (Člen)
04.02.2013 19:29:45
Offline

Re: Startér?

Díky všem, je po problému good Kontakt (+) se šroubkem jsem v průchodce a kostře nechal a jen jsem od něj odletoval kontakt, kterej vede k uhlíkům good Vnitřek pak šel normálně vytáhnout.
Teď snad seženu uhlíky a pak se uvidí jestli to neodneslo vinutí smokin
Dám sem vědět, jak to dopadlo good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
04.02.2013 19:33:24
Offline

Re: Startér?

...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/3471_p1090070.jpg

Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
04.02.2013 19:47:22
Offline

Re: Startér?

Kdyš to doneseš do krámu,kde repasujou altíky a startéry,tak tam néjaký uhlíky namáknou a bude to za pár flincůgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
04.02.2013 20:26:09
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

Kdyš to doneseš do krámu,kde repasujou altíky a startéry,tak tam néjaký uhlíky namáknou a bude to za pár flincůgood

good během tejdne to zkusim


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
24.02.2013 11:23:58
Offline

Re: Startér?

Dlouho jsem nic nedělal, nebylo počasí, tak jsem na to kašlal. Ale v pátek jsem si koupil uhlíky Denso, byly jednou tak velký, než originály (tak malej rozměr jsem nesehnal), takže jsem je zbrousil na patřičnou velikost, upravil přívody, vyměnil je, všechno namazal a startér sestavil good
Před pěti minutama jsem ho prdnul na bandita a motorku nastartoval good
Za ty 2 roky, co mám bandita, mi asi nikdy takhle dobře netočil bigsmile Takže super good Díky všem, kteří jste se mi snažili pomoct smokin

A abych nezakládal nový téma, poradí mi někdo nějaký desky na předek za přijatelnou cenu? Nechtěl bych za ty 2 páry dát 2 litry idontknow A goldfren tady někde psal Filous že žerou kotouče, tak ty mi taky neraďte evil
Díky moc.
Nejlepší bude mi od určitý značky říct i přímo typ, v tom hledání moc dobrej nejsem bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
24.02.2013 12:19:15
Offline

Re: Startér?

Tak jsem je sundal a jezdim EBC. Mám je tam dát znovu? bigsmile Nějaký názory na ně?
jiný jsem nikdy nejezdil takže nevim bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Tony (Člen)
24.02.2013 12:31:47
Offline

Re: Startér?

Už čtvrtej příspěvek po sobě, zase si tu kecám sám bigsmile
Tak jsem si všechno přečetl a zkusim teď pro změnu sintermetalický good
Ale teď jestli syntrovaný EBC, SBS nebo Brembo? bigsmile
Teď raďte, na brzdy jsem přísnej, kolikrát se mi neudrží zadní kolo na zemi, takže poznám nějakej rozdíl mezi nima? bigsmile
A mohly by mi vydržet aspoň sezonu, což je něco kolem 12 tisíc, dík smile1


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
24.02.2013 12:36:52
Offline

Re: Startér?

ebc sbs a ani s brembama chybu neudělášgood

ale jestli chceš aby ti vydrželi tak kup goldfrenybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
24.02.2013 12:45:17
Offline

Re: Startér?

Banditatom psal:

ebc sbs a ani s brembama chybu neudělášgood

ale jestli chceš aby ti vydrželi tak kup goldfrenybigsmile

Dobrý, dík, teď jsem měřil kotouče... bigsmile
A když tam dám zase nesyntrovaný EBC jako doteď? žerou kotouče podobně jako goldfreny? bigsmile Radši o 600 víc za oboje destičky než bůra za 1 kotouč bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
24.02.2013 12:47:56
Offline

Re: Startér?

Tony psal:
Banditatom psal:

ebc sbs a ani s brembama chybu neudělášgood

ale jestli chceš aby ti vydrželi tak kup goldfrenybigsmile

Dobrý, dík, teď jsem měřil kotouče... bigsmile
A když tam dám zase nesyntrovaný EBC jako doteď? žerou kotouče podobně jako goldfreny? bigsmile Radši o 600 víc za oboje destičky než bůra za 1 kotouč bigsmile

jo mám doma jedny goldfreny kdybys chtělbigsmile maj najeto 10tis sou jako nové ale maj na krku jedny kotoučebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
24.02.2013 12:52:08
Offline

Re: Startér?

Banditatom psal:
Tony psal:
Banditatom psal:

ebc sbs a ani s brembama chybu neudělášgood

ale jestli chceš aby ti vydrželi tak kup goldfrenybigsmile

Dobrý, dík, teď jsem měřil kotouče... bigsmile
A když tam dám zase nesyntrovaný EBC jako doteď? žerou kotouče podobně jako goldfreny? bigsmile Radši o 600 víc za oboje destičky než bůra za 1 kotouč bigsmile

jo mám doma jedny goldfreny kdybys chtělbigsmile maj najeto 10tis sou jako nové ale maj na krku jedny kotoučebigsmile

S goldfrenama jdi do ass bigsmile
Blbej možná jsem ale číst ještě umím bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
24.02.2013 14:44:55
Offline

Re: Startér?

Já teďka asi 30tisíc km jezdím na Ferodo,nějaký ti sintercosi a nemizí ani desky,ani kotoučegood Cenu ale už nevím,nějakejch 600-700kč na jeden kotouč.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
24.02.2013 15:10:30
Offline

Re: Startér?

Tony psal:

Už čtvrtej příspěvek po sobě, zase si tu kecám sám bigsmile
Tak jsem si všechno přečetl a zkusim teď pro změnu sintermetalický good
Ale teď jestli syntrovaný EBC, SBS nebo Brembo? bigsmile
Teď raďte, na brzdy jsem přísnej, kolikrát se mi neudrží zadní kolo na zemi, takže poznám nějakej rozdíl mezi nima? bigsmile
A mohly by mi vydržet aspoň sezonu, což je něco kolem 12 tisíc, dík smile1

za mě AP racinggood


...relativní kochač...
Tony (Člen)
24.02.2013 15:48:37
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:

Já teďka asi 30tisíc km jezdím na Ferodo,nějaký ti sintercosi a nemizí ani desky,ani kotoučegood Cenu ale už nevím,nějakejch 600-700kč na jeden kotouč.

30 tisíc? good A brzdíš taky někdy jinak než motorem a nohama? evil smile1


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Filous (Člen)
24.02.2013 16:17:02
Offline

Re: Startér?

...kup EBC sinter HH...nic jinýho uš nejezdimgoodgoodgood ...48t km a kotouče netknutýgood ...mě vydržej cca 10 - 12t km a to jezdim i dromy, gde dostanou pokouřit...nevadnou, brzděj i mokrý a studený...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tony (Člen)
24.02.2013 16:40:59
Offline

Re: Startér?

Filous psal:

...kup EBC sinter HH...nic jinýho uš nejezdimgoodgoodgood ...48t km a kotouče netknutýgood ...mě vydržej cca 10 - 12t km a to jezdim i dromy, gde dostanou pokouřit...nevadnou, brzděj i mokrý a studený...

Asi je vemu, no... good Mě ani nepochválíš za ten startér? surprised bigsmile No kam jsem to dospěl headshake bigsmile bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Filous (Člen)
24.02.2013 17:14:43
Offline

Re: Startér?

Tony psal:
Filous psal:

...kup EBC sinter HH...nic jinýho uš nejezdimgoodgoodgood ...48t km a kotouče netknutýgood ...mě vydržej cca 10 - 12t km a to jezdim i dromy, gde dostanou pokouřit...nevadnou, brzděj i mokrý a studený...

Asi je vemu, no... good Mě ani nepochválíš za ten startér? surprised bigsmile No kam jsem to dospěl headshake bigsmile bigsmile

...aby ses neposral, šikulogoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
24.02.2013 17:17:42
Offline

Re: Startér?

Tony psal:
Filous psal:

...kup EBC sinter HH...nic jinýho uš nejezdimgoodgoodgood ...48t km a kotouče netknutýgood ...mě vydržej cca 10 - 12t km a to jezdim i dromy, gde dostanou pokouřit...nevadnou, brzděj i mokrý a studený...

Asi je vemu, no... good Mě ani nepochválíš za ten startér? surprised bigsmile No kam jsem to dospěl headshake bigsmile bigsmile

až se potkáme podrbu tě za filouse za ouškobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
24.02.2013 18:12:50
Offline

Re: Startér?

Oba jste mě potěšili bigsmile bigsmile bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
24.02.2013 18:18:18
Offline

Re: Startér?

Tony psal:
VikecB12 psal:

Já teďka asi 30tisíc km jezdím na Ferodo,nějaký ti sintercosi a nemizí ani desky,ani kotoučegood Cenu ale už nevím,nějakejch 600-700kč na jeden kotouč.

30 tisíc? good A brzdíš taky někdy jinak než motorem a nohama? evil smile1

Čoveče,celekm aji jo. Ale dost používám zadní brzdu,tam mám momentálně desky na výměnu,druhou sadu,první měněna v asi 10000km a teďka má najeto 41000km.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
24.02.2013 18:30:58
Offline

Re: Startér?

VikecB12 psal:
Tony psal:
VikecB12 psal:

Já teďka asi 30tisíc km jezdím na Ferodo,nějaký ti sintercosi a nemizí ani desky,ani kotoučegood Cenu ale už nevím,nějakejch 600-700kč na jeden kotouč.

30 tisíc? good A brzdíš taky někdy jinak než motorem a nohama? evil smile1

Čoveče,celekm aji jo. Ale dost používám zadní brzdu,tam mám momentálně desky na výměnu,druhou sadu,první měněna v asi 10000km a teďka má najeto 41000km.

Tak to je hustý. Já měl dvoje EBC na dvě sezony. Ale je fakt že to byly ty organický... goodbad


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr