Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » TP pionyr

Foglik (Člen)
04.02.2013 14:33:43
Offline

TP pionyr

help Čau. Dneska sem po roce spravovani myho druhyho priblizovadla vyrazil na STK abych si konecne mohl vyzvednout znacky z Depozita a narazil sem na zacarovany kruh... Kdysi davno byla nejaka tiskova chyba v technicakach na tyhle masinky u rozmeru pneu - 2,27x16, spravne jde o 2,75x16 a bohuzel to i s tou chybou prepisujou do novych TP. Takze na STK mi napsal spatny rozmer pneu a at mi to na urade opravi... ze vi ze to byla chyba v TP a ze uz se s tim setkal. Problem ale nastal na urade .. pani za prepazkou po me chce takovy veci co ji nejsem schopnej dodat... Bud chce vyjadreni od vyrobce motocyklu a nebo od vyrobce pneumatik ze se ty pneu muzou na pionyra montovat a ze do ty doby mi neda znacky... Nesetkal se s tim nekdo z vas? Diky za rady.

Loser (Administrator)
04.02.2013 14:40:57
Offline

Re: TP pionyr

s flaskou na STKsmile1


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Foglik (Člen)
04.02.2013 14:50:15
Offline

Re: TP pionyr

no a v tom je problem... jelikoz uz sem na STK byl a v protokolu mam napsano ze sou gumy spatnych rozmeru... a ted uz se tomu nikomun a STK jinde nechce

karlos100 (Člen)
04.02.2013 15:25:57
Offline

Re: TP pionyr

Foglik psal:

no a v tom je problem... jelikoz uz sem na STK byl a v protokolu mam napsano ze sou gumy spatnych rozmeru... a ted uz se tomu nikomun a STK jinde nechce

to je jasný,že nechtěj,systém je onlajn,všude vidí jakou si měl závadu
a konkrétní technik by si musel vzít na sebe,že to je jinak..
a poplatek na párek se dává předembigsmilebigsmilebigsmile
rada,zajeď do prodejny pneu,můžou ti dát prohlášení,že konkrétní typ
pneu je povolen na konkrétní motocykl.. Myslím ale autorizovanej prodejce,
ne u jardy fouska v garážibigsmile není stopro jistý jestli ti to uzná dopravka,
léta nám to u nás v Sokolově stačilo. Tak zhruba rok už to ale nejde..
Pak ti nezbyde než prohlášení výrobce..


...a bude hůř!
Mour (Člen)
04.02.2013 15:30:06
Offline

Re: TP pionyr

karlos100 psal:
Foglik psal:

no a v tom je problem... jelikoz uz sem na STK byl a v protokolu mam napsano ze sou gumy spatnych rozmeru... a ted uz se tomu nikomun a STK jinde nechce

to je jasný,že nechtěj,systém je onlajn,všude vidí jakou si měl závadu
a konkrétní technik by si musel vzít na sebe,že to je jinak..
a poplatek na párek se dává předembigsmilebigsmilebigsmile
rada,zajeď do prodejny pneu,můžou ti dát prohlášení,že konkrétní typ
pneu je povolen na konkrétní motocykl.. Myslím ale autorizovanej prodejce,
ne u jardy fouska v garážibigsmile není stopro jistý jestli ti to uzná dopravka,
léta nám to u nás v Sokolově stačilo. Tak zhruba rok už to ale nejde..
Pak ti nezbyde než prohlášení výrobce..

...ty woe, no to mi poser prsa ...pussy na úřadě se splete a člověk má absolvovat tohle fuck , ....a jinak ten na té technicke to bude taky pěkný cyp bad

Foglik (Člen)
04.02.2013 15:42:03
Offline

Re: TP pionyr

no... mam kontakt na nejakyho Inzenyra ze Zlina od Mitasu... ze mi prej snad poradi, ale ze bude onlajn v CR az ve ctvrtek ze je ted na sluzebce... Pneumatiky sem vsude sehnal bud 2,25x16 a nebo 2 1/4x16 ... ale to mi asi taky na STK neuznaji... Jinak sem se ptal par lidi ted tady v okoli u nas tak to tam fakt pise vsem ta pani pussy na urade... jinak ja ji dneska poslal i s panem vedoucim po tech trech hodinach dohadovani a jezdeni od certa k dablu do patricnych mist ass ...

VikecB12 (Člen)
04.02.2013 15:54:13
Offline

Re: TP pionyr

No a přesně tohle mě na dnešní době seresmile2 Kokot na STK,kerýmu musí byt jasný kde je chyba,piča na uřadě,která to samozřejmě nechce pochopit,protože prostě nemusícoolsick A člověk je za kundu,lítá vod čerta k ďáblu kvuli štyrycetiletýmu přibližovadlusmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Foglik (Člen)
04.02.2013 15:56:38
Offline

Re: TP pionyr

no on rikal na STK ze to vi... ale ze prej napsat to tam musi... a ze jenom mam rict pani na uradu aby opravila chybu... jenze ta chybu neprizna, protoze tech chyb uz nasekala strasne... kdo vi kolika lidem uz to takhle napsala

Banditatom (Člen)
04.02.2013 15:59:03
Offline

Re: TP pionyr

tohle kolečko jsem si kdysi taky vyběhalfuck a to jsem prosím měl clio 1.2 s 420kwbigsmile po tom co jsem si zařval zanadával a poslal je do ass přepsali mě to...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
04.02.2013 16:04:42
Offline

Re: TP pionyr

pani... to muselo litat 420kw a tak maly auto. Jinak sem zkousel dohledat Povazske Strojarne a jestli google nekeca tak sou od roku 2000 v konkurzu, takze z nich papir o tom ze meli tiskovou chybu v TP k motocyklu nedostanu

mi (Člen)
04.02.2013 18:05:10
Offline

Re: TP pionyr

je vubec todle možný, no u nás je no! skuz někde nákou stk na učilišti tam maj věčinou rozum....


svět je cirkusovej stan
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2013 18:50:56
Offline

Re: TP pionyr

jo jo taky jsem tohle absolvoval..úplně nejjednodušší je se obrátit na výrobce vozidla a nebo gum ,že něco takovýho pro daný typ vozidla nebylo nikdy schváleno jinak se s tebou na úřadě nikdo bavit nebude..holt to tady tak je..za chybu úředníka platíš ty ať se ti to líbí nebo ne.
na STK to prostě musej napsat protože kdyby si se na tom zabil při výjezdu z STK nebo někdy jindy tak toho dotyčnýho technika pošlou do basy.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Foglik (Člen)
04.02.2013 19:02:28
Offline

Re: TP pionyr

no jo... ale pruser je ze vyrobce vozidla uz neni... a vyrobce gum si nejsem tak uplne jistej jestli mi neco daji... Sem domluvenej v Charasportu ze mi dyztak daji papir ze lze na pionyr montovat pouze pneu o rozmerech 2,75x16 ... ale jde o to co na to zase ta pussy na urade povi. Proste ted mam doma "skoro" novyho pionyra co ma 1600km a uplne novy papiry... no mozna zrusim pojistku a necham to v depozitu a s tim velkym TP si na urade pred urednici vytru ass .. a ten jeji vyraz si vyfotim na pamatku :D

Mour (Člen)
04.02.2013 19:04:24
Offline

Re: TP pionyr

K.a.s.y.m. psal:

jo jo taky jsem tohle absolvoval..úplně nejjednodušší je se obrátit na výrobce vozidla a nebo gum ,že něco takovýho pro daný typ vozidla nebylo nikdy schváleno jinak se s tebou na úřadě nikdo bavit nebude..holt to tady tak je..za chybu úředníka platíš ty ať se ti to líbí nebo ne.
na STK to prostě musej napsat protože kdyby si se na tom zabil při výjezdu z STK nebo někdy jindy tak toho dotyčnýho technika pošlou do basy.

...že pustil motorku co má zapsaný v TP neexistující rozmě 2,27...místo správných 2,75 surprised ...neslyšte zas trávu růst bigsmile

Foglik (Člen)
04.02.2013 19:06:54
Offline

Re: TP pionyr

no jo... ale pro ne neni dulezity to ze tam je neexistujici rozmer... sam technik koukal co to ma byt za picovinu, a at mi to prej opravi na urade. ale tam s nima neni rec. Ta pussy za prepazkou mi tvrdi ze mi tam nemuze zapsat rozmer 2,75x16 protoze ho vyrobce neschvalil pro dany typ motocyklu idontknow i kdyz je divny proc ho tam vsichni maji... jenom u nas na urade to schvaleny neni.

K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2013 19:10:36
Offline

Re: TP pionyr

Mour psal:
K.a.s.y.m. psal:

jo jo taky jsem tohle absolvoval..úplně nejjednodušší je se obrátit na výrobce vozidla a nebo gum ,že něco takovýho pro daný typ vozidla nebylo nikdy schváleno jinak se s tebou na úřadě nikdo bavit nebude..holt to tady tak je..za chybu úředníka platíš ty ať se ti to líbí nebo ne.
na STK to prostě musej napsat protože kdyby si se na tom zabil při výjezdu z STK nebo někdy jindy tak toho dotyčnýho technika pošlou do basy.

...že pustil motorku co má zapsaný v TP neexistující rozmě 2,27...místo správných 2,75 surprised ...neslyšte zas trávu růst bigsmile

to je ale v pořádku že ji poustil,ale v protokolu o STK je napsaná závada v jinym rozměru tim je z obliga..kdyby to tam nenapsal a něco se stalo pak má problém bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2013 19:14:30
Offline

Re: TP pionyr

Foglik psal:

no jo... ale pro ne neni dulezity to ze tam je neexistujici rozmer... sam technik koukal co to ma byt za picovinu, a at mi to prej opravi na urade. ale tam s nima neni rec. Ta pussy za prepazkou mi tvrdi ze mi tam nemuze zapsat rozmer 2,75x16 protoze ho vyrobce neschvalil pro dany typ motocyklu idontknow i kdyz je divny proc ho tam vsichni maji... jenom u nas na urade to schvaleny neni.

no proto ti znova píšu ,že musíš mít od výrobce vozidla dobropis jaký gumy tam patří jinak ti to neopravý..na úřadě ti udělaj změnu v TP jen na základě nějakýho papíru od výrobce co tam má schválený k provozu..prostě ta pussy na přadě nenapíš nic bez papíru protože by napsala další píčovinu jako už tam máš kapišto bigsmile
a teprve podle toho si obuj fichtla na gumy jaký máš v TP a jeď znova na STK je jasný ,že tam patří na předek 2,25 a na zadek 2,50 nebo taky 2,25 podle roku a typu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Foglik (Člen)
04.02.2013 19:17:31
Offline

Re: TP pionyr

no na predek a zadek patri 2,75x16  ... gumy 2,25 mam na 555ce ale s tema mi taky STK neudelaji protoze to je 2,25 a ne 2,27... no budu jezdit po okolnich STK a uplacet a treba se nekde chytnu

K.a.s.y.m. (Člen)
04.02.2013 19:24:37
Offline

Re: TP pionyr

Foglik psal:

no na predek a zadek patri 2,75x16  ... gumy 2,25 mam na 555ce ale s tema mi taky STK neudelaji protoze to je 2,25 a ne 2,27... no budu jezdit po okolnich STK a uplacet a treba se nekde chytnu

sorry ,že to tak řeknu,ale seš blb..protože do toho nikdo nepůjde. jak je to jednou v systému máš smolíka..ten úplatek jsi měl nabídnout dřív než jsi na STK vlez...stejně tě nakonec nemine kontaktovat výrobce a sehnat dobropis...jde to řešit i mailem.
ale každej strujce svýho štěstí sám..hodně štěstí ve snažení


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.02.2013 19:26:40
Offline

Re: TP pionyr

chtěl bych po tom technikovi na stk,aby napsal na protokol poznámku,že danej rozměr je neexistující a jedná se o překlep z minula. Soudruh by byl z vobliga a kunda na dopravce by měla v ruce lejstro,na který čeká.
Ofšem,tohle měls řešit hnedka na stk,ne to nechat "na pak"


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Foglik (Člen)
04.02.2013 19:28:03
Offline

Re: TP pionyr

ale vyrobce sem bohuzel nikde nesehnal... podle poslednich informaci je firma v konkurzu od roku 2000... uplatek na tyhle STK bohuzel neprosel ani hned na zacatku jinak uz bych to mel hotovy

Foglik (Člen)
04.02.2013 19:29:45
Offline

Re: TP pionyr

to jak rikas sem po nem chtel... ale rekl mi ze to bohuzel nemuze...

tomsth (Člen)
04.02.2013 19:55:39
Offline

Re: TP pionyr

Údajně - osobní zkušenost nemám - se mohou úředníci podívat do jakéhosi katalogu vozidel, kde jsou všechny obvyklé údaje k danému typu vozidla včetně možných rozměrů gum zapsány a mohou evidentně nesmyslné údaje v TP opravit i bez dobrozdání od výrobce. Počti si zde http://www.jawamania.info/poradna/detai … onid=50446 případně zde http://www.jawamania.info/poradna/detai … onid=52122 . Prostě musíš bábě u vokýnka vysvětlit, že má možnost si to zjistit sama, jinak že se vodtamtud nehneš bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
VikecB12 (Člen)
04.02.2013 20:05:51
Offline

Re: TP pionyr

tomsth psal:

Údajně - osobní zkušenost nemám - se mohou úředníci podívat do jakéhosi katalogu vozidel, kde jsou všechny obvyklé údaje k danému typu vozidla včetně možných rozměrů gum zapsány a mohou evidentně nesmyslné údaje v TP opravit i bez dobrozdání od výrobce. Počti si zde http://www.jawamania.info/poradna/detai … onid=50446 případně zde http://www.jawamania.info/poradna/detai … onid=52122 . Prostě musíš bábě u vokýnka vysvětlit, že má možnost si to zjistit sama, jinak že se vodtamtud nehneš bigsmile

Akorát musí k vedlejšímu vokýnku,kde se délají dovozy a zapisujou třeba tažný a podobný hovadiny.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Foglik (Člen)
04.02.2013 20:18:50
Offline

Re: TP pionyr

u nas mame pouze dve okynka a obe obsluhuje jedna pani idontknow ... udajne nema moznost do niceho takovyho nahlidnout nebo alespon mi to tvrdila a ze se musi ridit papirama co maji zalozeny nekde v deskach... otevrela desky a nutila mi do hlavy ty spatny rozmery a ze to sou ty jediny co vyrobce schvaluje a jestli ne tak ze ji to mam dokazat.

Banditatom (Člen)
04.02.2013 20:20:12
Offline

Re: TP pionyr

Foglik psal:

u nas mame pouze dve okynka a obe obsluhuje jedna pani idontknow ... udajne nema moznost do niceho takovyho nahlidnout nebo alespon mi to tvrdila a ze se musi ridit papirama co maji zalozeny nekde v deskach... otevrela desky a nutila mi do hlavy ty spatny rozmery a ze to sou ty jediny co vyrobce schvaluje a jestli ne tak ze ji to mam dokazat.

ty vole diť ti ta kráva zdechlá sere na hlavu!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
04.02.2013 20:30:14
Offline

Re: TP pionyr

no ja to vim ze ona si to muze vytahnout z pocitace... ale mozna k nam jeste nedorazil ten jejich novej registr... proste si baba rika stara motorka tak ji vyradime z registru... ale to se mejli pani jedna... psal sem do Povazske Bystrice... tak mozna se mi nekdo ozve... pripadne to resim s nejakym ING z mitasu jestli mi na to daji potvrzeni ze to tam muze byt a ze to maji homologovany... a jestli ne tak motorku necham propadnout v hlubinach depozitu

Foglik (Člen)
04.02.2013 20:36:01
Offline

Re: TP pionyr

mozna to dopadne tak ze papiry prodam na aukru a koupim jiny se spravnyma rozmerama gum bigsmile pak mi muzou ass polibit

Luk (Člen)
04.02.2013 20:45:33
Offline

Re: TP pionyr

Banditatom psal:
Foglik psal:

u nas mame pouze dve okynka a obe obsluhuje jedna pani idontknow ... udajne nema moznost do niceho takovyho nahlidnout nebo alespon mi to tvrdila a ze se musi ridit papirama co maji zalozeny nekde v deskach... otevrela desky a nutila mi do hlavy ty spatny rozmery a ze to sou ty jediny co vyrobce schvaluje a jestli ne tak ze ji to mam dokazat.

ty vole diť ti ta kráva zdechlá sere na hlavu!!!!

bigsmile
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Foglik (Člen)
04.02.2013 20:52:14
Offline

Re: TP pionyr

mam domluvenou jednu STK na tenhle tyden... tam budu chtit aby mi technik napsal ze rozmer 2,27 se nedela a ze na pionyra patri rozmer 2,75x16 ...

tohle mi prislo od jednoho clena jinyho fora:

tak tenhle debilní rozměr jsem měl taky v TP (z Domažlic), ale u nás na STK se tomu jen zasmály a napsali to do protokolu, že je to blbost a na základě toho mi to rozumný pán na tachnický způsobilosti bez problému přepsal a je to

K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2013 06:17:52
Offline

Re: TP pionyr

tak kdyz na tebe ta krava jebe tak si nech zavolat vedouciho..a pak postupuj klidne k vedoucimu vedouciho..zakon padajiciho hovna v tomhle funguje velice dobre a nekdo s tim zacne neco delat.takovou mam aspon zkusenost ja.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Foglik (Člen)
05.02.2013 06:47:33
Offline

Re: TP pionyr

jj. s vedoucim me to taky napadlo... bohuzel sem s nim taky neuspel... ani nevedel co je to Pionyr udajne... a pak tam do me hustil ze to samy od sebe nemuzou opravit, ze by vyrobce musel vydat nejaky prohlaseni o chybe v TP a na zaklade toho ze to opravi... dneska snad budu vedet vic ohledne jiny STK kde by mi do protokolu napsali neco takoveho: V TP uveden neexistujici rozmer pneu 2,27x16 spravny rozmer 2,75x16 ... jestli ani to nepujde tak si s celym technicakem na urade vytru ass necham ji ho v depozitu, zrusim tu novou pojistku a mam slibeny jiny doklady i kdyz tyhle sou proste moje puvodni k moji moto kde sem uveden jenom jako ja majitel.

Frodo89 (Člen)
05.02.2013 07:56:51
Offline

Re: TP pionyr

Foglik psal:

help Čau. Dneska sem po roce spravovani myho druhyho priblizovadla vyrazil na STK abych si konecne mohl vyzvednout znacky z Depozita a narazil sem na zacarovany kruh... Kdysi davno byla nejaka tiskova chyba v technicakach na tyhle masinky u rozmeru pneu - 2,27x16, spravne jde o 2,75x16 a bohuzel to i s tou chybou prepisujou do novych TP. Takze na STK mi napsal spatny rozmer pneu a at mi to na urade opravi... ze vi ze to byla chyba v TP a ze uz se s tim setkal. Problem ale nastal na urade .. pani za prepazkou po me chce takovy veci co ji nejsem schopnej dodat... Bud chce vyjadreni od vyrobce motocyklu a nebo od vyrobce pneumatik ze se ty pneu muzou na pionyra montovat a ze do ty doby mi neda znacky... Nesetkal se s tim nekdo z vas? Diky za rady.

NA STK jsou posledni dobou psy... V loni mi prvně neprošel fichtl 50/23Mustang na papirech k pařezu...
1. zkoukni zda tam máš vůbec napsany spravny tip motocyklu... se správnym výkonem...
2. At si paní ma magistrátu nevymýšlí pussy nebot ta chyba nejspíš vznikla ještě u nih
3. Zajed si na STK kde ti dělaly prohlidku at ti vystaví přímo papir o STK s špatně napsanýma řádkama... stačí jen vypis těh řádku... Tento papir ti k tomu litaní bude stačit... PS: A nechod na přestavby ale přímo na evidenci "nebot necheš změnit rozmer pneu, ale jen opravit co kdysi nějaky uředníček zvoral...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
05.02.2013 08:00:51
Offline

Re: TP pionyr

PS2: koukni do TP kolik tam máš kW pokud tam je meně jak 2kW tak maš TP dle 05 což odpovída i těm ouzkym pryžím


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Foglik (Člen)
05.02.2013 08:48:09
Offline

Re: TP pionyr

TP je primo na jawu 21 ... vykon mam udajne 3,5kW i kdyz nevim kde to ten pionyr sebral idontknow  ... no bohuzel ale co rekne ta pani tak proste prej plati... volal sem na jednu STK 50km od nas a tam mi slibil nejaky papiry na mail ze mi poslou, ze to tak delaji a u nich bez problemu. Jinak kdyz sem rekl ze moto je registrovano ve Stode.. tak na druhe strane telefonu se ozvalo: Aha, pani Vyhnalova ... tak nevim co si o tom mam myslet.. tohle jeno sem slysel na kazdy STK co sem vcera byl idontknow

osiris (Člen)
05.02.2013 09:00:19
Offline

Re: TP pionyr

...co by sis myslel, že paní je píča, která o tom hovno ví a tudíž přemejšlí čistě byrokraticky a drží se úřednickýho manuálu jak hovno košile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Rum-cajs (Člen)
05.02.2013 09:22:51
Offline

Re: TP pionyr

kez by aspon ta pizza mela nejakej manual, a postupovali na vsech STK (stavebnich uradech, financnich uradech atd az do prdele) stejne, tak OK, ale nejhorsi v tomhle curakove je, ze co urad to jinej vyklad a improvizace... pussy zatraceny

zpatky k predmetu vlakna - je to teda Jawa 21, 3,5 kW (nebo kone?) ? zkusim rozhodit site u slovenskejch kolegu co s Povazskejma driv obchodovali, ale nic neslibuju. Co vim tak posledni tam byla nejaka vyroba, nebo spis servis na letecky motory, a obavam se ze i to skoncilo...

Frodo89 (Člen)
05.02.2013 10:07:42
Offline

Re: TP pionyr

Rum-cajs psal:

kez by aspon ta pizza mela nejakej manual, a postupovali na vsech STK (stavebnich uradech, financnich uradech atd az do prdele) stejne, tak OK, ale nejhorsi v tomhle curakove je, ze co urad to jinej vyklad a improvizace... pussy zatraceny

zpatky k predmetu vlakna - je to teda Jawa 21, 3,5 kW (nebo kone?) ? zkusim rozhodit site u slovenskejch kolegu co s Povazskejma driv obchodovali, ale nic neslibuju. Co vim tak posledni tam byla nejaka vyroba, nebo spis servis na letecky motory, a obavam se ze i to skoncilo...

Tři a pul koně... což je cca 2,5kW to by i sedělo... Jinak na internetu se dá sehnat originalní manual k Fichtlu smile1 ktery by ti teoreticky mohl pomoc při jednání s byrokraty
http://www.motorkari.cz/upload/files/ma … vod-sk.pdf
Mě osobně i možná trošku pomohl...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Foglik (Člen)
05.02.2013 13:52:39
Offline

Re: TP pionyr

mam starsi typ manualu kde sou obe pneu stejne, ale to je jedno. Prej to neni doklad na zaklade ktereho to muze menit. Rekla mi ze to muze zmenit pouze na zaklade prohlaseni vyrobce motocyklu a nebo pokud ma vyrobce pneu homologovany na pionyra a da mi k nim typovy list. jinak pri prepisu misto 3,5 kone napsala do TP 3,5kw predpokladam ze nechtela prevadet jednotky. Mela napsat 2,6kw

Billy (Člen)
05.02.2013 14:55:11
Offline

Re: TP pionyr

Pico ty urady to je nestesti, pice tam sedej ze znamosti, vecnej boj s nekteryma urednikama, u nas odbor dopravy, dopravni inspektorat, sprava majetku mesta. Ty pico ti kdyby meli bejt zaplaceni od prace co udelaj a neposerou, tak si snad nevydelaj na slanou vodu bigsmile, a jeste sem mel perlu s pizdama na katastru na podatelne to sem sel do vyvrtky malem , pani me malem poslala domu ze jsem nemel sesponkovanej konem vykres ke smlouve, ze me to nevezme, a kona me nechtela pujcit. Nejlepsi lek, riznout do stolu pozourama a zacit na nu rvat bigsmile a pak to jde good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Banditatom (Člen)
05.02.2013 15:02:39
Offline

Re: TP pionyr

Billy psal:

Pico ty urady to je nestesti, pice tam sedej ze znamosti, vecnej boj s nekteryma urednikama, u nas odbor dopravy, dopravni inspektorat, sprava majetku mesta. Ty pico ti kdyby meli bejt zaplaceni od prace co udelaj a neposerou, tak si snad nevydelaj na slanou vodu bigsmile, a jeste sem mel perlu s pizdama na katastru na podatelne to sem sel do vyvrtky malem , pani me malem poslala domu ze jsem nemel sesponkovanej konem vykres ke smlouve, ze me to nevezme, a kona me nechtela pujcit. Nejlepsi lek, riznout do stolu pozourama a zacit na nu rvat bigsmile a pak to jde good

a už víš proč jsem srabácky vzdal novostavbu?! prostě po jedné takové návštěvě bych pravdě podobně skončil buď na vazbě nebo rovnou v krimu s mordem na krkubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
05.02.2013 15:07:21
Offline

Re: TP pionyr

No bodéď by ti koňa pučila,jak by asi tu jednu sponku potom vykázala při kontrolecoolbigsmilebigsmile
Je to neuvěřitelnej bordel vefšem,sme vopravdu banánová republika. Po lidech se chce striktně fšechno bez nejmenší chyby,ale ouřada podělá polovinu svojí práce. Unás máme naštěstí na dovozech člověka,kerej není línej a celkem se orientuje v technice,je to chlap,nevím co na takovejch pozicích dělají ženský,ty mají někde srat mezi kastrólefuck
Nejhorší ale je,že se ten "pouhej překlep" ouřady blbě vopravujesmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
05.02.2013 15:19:10
Offline

Re: TP pionyr

Vikecej: ono je to s 99% o lidech!!! když jsem přišel s cliem na ouřad kde byla očividně chyba v tisku ( všiml si toho pojišťovák) tak jsem musel po ženské řvát jak debil než se vedle sedíci kolega nasral vytrhl jí techničák s pazůry udělal cvak cvak v počítači ano je to opravdu tak...buch buch a mohl jsem jít domů... a to byl do očí byjíci nesmysl!  podruhé jsem přišel a borec se pousmál opět ťuk ťuk do blikající věci! skočte si na stk pro kontrolu čísla motoru a přijďte mezi tím vám to nachystám...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Foglik (Člen)
07.02.2013 19:04:48
Offline

Re: TP pionyr

takze mi z STK kam se volal poslal pan nejakej papir na zaklade kteryho by mi to mela pani zapsat, ale rikal ze moc dobrou povest nema. ze prej u nich na urade to na zaklade toho opravujou

K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2013 19:48:55
Offline

Re: TP pionyr

Billy psal:

Pico ty urady to je nestesti, pice tam sedej ze znamosti, vecnej boj s nekteryma urednikama, u nas odbor dopravy, dopravni inspektorat, sprava majetku mesta. Ty pico ti kdyby meli bejt zaplaceni od prace co udelaj a neposerou, tak si snad nevydelaj na slanou vodu bigsmile, a jeste sem mel perlu s pizdama na katastru na podatelne to sem sel do vyvrtky malem , pani me malem poslala domu ze jsem nemel sesponkovanej konem vykres ke smlouve, ze me to nevezme, a kona me nechtela pujcit. Nejlepsi lek, riznout do stolu pozourama a zacit na nu rvat bigsmile a pak to jde good

koukám všude stejný...naštěstí už mám povolení vyřízený bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Billy (Člen)
08.02.2013 12:56:37
Offline

Re: TP pionyr

K.a.s.y.m. psal:
Billy psal:

Pico ty urady to je nestesti, pice tam sedej ze znamosti, vecnej boj s nekteryma urednikama, u nas odbor dopravy, dopravni inspektorat, sprava majetku mesta. Ty pico ti kdyby meli bejt zaplaceni od prace co udelaj a neposerou, tak si snad nevydelaj na slanou vodu bigsmile, a jeste sem mel perlu s pizdama na katastru na podatelne to sem sel do vyvrtky malem , pani me malem poslala domu ze jsem nemel sesponkovanej konem vykres ke smlouve, ze me to nevezme, a kona me nechtela pujcit. Nejlepsi lek, riznout do stolu pozourama a zacit na nu rvat bigsmile a pak to jde good

koukám všude stejný...naštěstí už mám povolení vyřízený bigsmile

I ty brute ? smile1 ja snad letos na podzim se budu stehovat, ale taky dle penez jak nam to pujde. Motorka hold moc nebude, jenom mistni chlastacky a par km v sedle dam, ale nebude to zadna slava. Ty uz ses zas o kus dal, uz aj potomka mas, to me se nechce zatim jeste surprised, radsi trening bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Foglik (Člen)
08.02.2013 19:49:12
Offline

Re: TP pionyr

takze jezdeni mam zatim poreseny jinyma papirama a prerazenim cisel. Muj TP je zatim "mrtvej" v depozitu. V pondeli jdu na sebe prehlasit ty druhy papiry, tak uvidim jestli mi to opravi. Jinak je budu muset prevest na jinej urad a tam to nechat opravit a pak zase zpatky

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr