Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » LeoVince vložka

Tqatro (Člen)
27.02.2013 20:09:12
Offline

LeoVince vložka

Zdar, chci se zeptat, nezkoušel jste někdo doma dělat vložku do výfuku?? Vím že se dá koupit, ale bohužel nemám tolik peněz abych za ní dal 1200,-( v jednom eshopu za ní 2500,-, ale to už je dýl......) Koupil jsem motorku už bez vložky a rád bych jí měl, kdyby náhodou.

Nebo kdyby se někomu válela doma za rozumný peníz...

Díky

K.a.s.y.m. (Člen)
27.02.2013 20:23:18
Offline

Re: LeoVince vložka

je to kus děrovaný trubky o menšim průměru..nic víc


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
27.02.2013 22:09:23
Offline

Re: LeoVince vložka

v tenaxu mě jí udělal za 250 kč když mi dělal novej obal na hejfuk,nikdy sem jí tam neměl protože to nemělo moc smysl na Bulíkovi bigsmile


...relativní kochač...
Tqatro (Člen)
27.02.2013 23:56:25
Offline

Re: LeoVince vložka

Díky, zkusil jsem jim napsat, tak uvidím co dál...

K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2013 06:37:43
Offline

Re: LeoVince vložka

ja sem s jich nekolik delal.prvni se vali nekde na italsky strane alp a druho jsem pak vyhodil na sumave.akorat to znici charakteristku motoru a to byli delany tak aby branili vejfukovym plynum co nejmin v ceste ven.takze na to sratsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
28.02.2013 08:25:03
Offline

Re: LeoVince vložka

K.a.s.y.m. psal:

je to kus děrovaný trubky o menšim průměru..nic víc

omyl, u leoševincka je to takovej robertek s rozšířeným žaludem, žádná díra. Prostě to ucpetu vnitřní rouru a jde to jenom přes tu perforaci a vatu (teda ne úplně, v tý perforovaný rouře jsou v tom místě výstupky, takže je tam asi 5mm rozdíl v průměrech. Až vodhážu mrdník v garáži můžu nafotit.


Strýcfajtr !!!
yebat (Člen)
28.02.2013 08:52:34
Offline

Re: LeoVince vložka

XJelen (Člen)
28.02.2013 08:57:45
Offline

Re: LeoVince vložka

Mám tam toto:

http://www.motorrad-auspuff-shop.de/050@306340801R/LeoVince-dB-Killer-Nr.-1-SBK.jpg

Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2013 09:49:11
Offline

Re: LeoVince vložka

dtak to je jeste vetsi picovina nez jsem si delalsmile1smile1to musi mit uzasnej vliv na prubeh kroutaku a vykonsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
28.02.2013 10:31:28
Offline

Re: LeoVince vložka

K.a.s.y.m. psal:

dtak to je jeste vetsi picovina nez jsem si delalsmile1smile1to musi mit uzasnej vliv na prubeh kroutaku a vykonsmile1

při "normální" jízdě ani nepoznáš... ale je fakt, že tý vaty už tam bude poskrovnu, tak to zas takovej odpor mít nebude redface


Strýcfajtr !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2013 11:22:25
Offline

Re: LeoVince vložka

XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:

dtak to je jeste vetsi picovina nez jsem si delalsmile1smile1to musi mit uzasnej vliv na prubeh kroutaku a vykonsmile1

při "normální" jízdě ani nepoznáš... ale je fakt, že tý vaty už tam bude poskrovnu, tak to zas takovej odpor mít nebude redface

no ja s budu muset taky neco letos do alp vymyslet a jsem strasne zvedavej jak se to popere s dynojetem a otevrenejma kosikama.snad si radsi sezenu origo lauf.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
28.02.2013 13:12:37
Offline

Re: LeoVince vložka

K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:
K.a.s.y.m. psal:


dtak to je jeste vetsi picovina nez jsem si delalsmile1smile1to musi mit uzasnej vliv na prubeh kroutaku a vykonsmile1

při "normální" jízdě ani nepoznáš... ale je fakt, že tý vaty už tam bude poskrovnu, tak to zas takovej odpor mít nebude redface

no ja s budu muset taky neco letos do alp vymyslet a jsem strasne zvedavej jak se to popere s dynojetem a otevrenejma kosikama.snad si radsi sezenu origo lauf.

...a k tomu origo laufu eště érboks, filtr, vosazení karbce a celý to přenastavíš, jo???surprised ...a teť tu vo Karkulcebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
28.02.2013 13:13:39
Offline

Re: LeoVince vložka

...já na rakušáky mrdam, byl sem tam loni s nehomologovanym, letos pojedu zas, gdo se bojí sere f sínicool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
28.02.2013 13:18:03
Offline

Re: LeoVince vložka

Filous psal:

...já na rakušáky mrdam, byl sem tam loni s nehomologovanym, letos pojedu zas, gdo se bojí sere f sínicool

...taky sem se nebál, loni nám to všem četník kontroloval


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PALOUS (Člen)
28.02.2013 13:28:58
Offline

Re: LeoVince vložka

jebat austrii řve mi to bych řek hodně,gore je má ještě propálený a jak se nám tam jezdilosmile1


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.02.2013 14:23:33
Offline

Re: LeoVince vložka

Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:
XJelen psal:


při "normální" jízdě ani nepoznáš... ale je fakt, že tý vaty už tam bude poskrovnu, tak to zas takovej odpor mít nebude redface

no ja s budu muset taky neco letos do alp vymyslet a jsem strasne zvedavej jak se to popere s dynojetem a otevrenejma kosikama.snad si radsi sezenu origo lauf.

...a k tomu origo laufu eště érboks, filtr, vosazení karbce a celý to přenastavíš, jo???surprised ...a teť tu vo Karkulcebigsmile

nk to se mi prave zatim nechce.na ty origo karbeci ale casem asi stejne dojde.nejak me nebavi kazdejch 160-200 jezdit k pumpe.jinak jasny ze kvuli jednomu tripu to prehazovat nebudu to nejsem magor.s otevrenym laufem uz jsem v alpach dvakrat byl ale ta B6 nebyla ani zdaleka tak hlucna jak tohlesmile1no uvidim asi se na to ve finale stejne vyserusmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
SO 545 (Člen)
28.02.2013 18:34:39
Offline

Re: LeoVince vložka

presne tuto chujovinu mam k svojmu vinckovi

Fik-B6S (Člen)
01.03.2013 15:49:55
Offline

Re: LeoVince vložka

Tu mám doma já...good


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
01.03.2013 17:36:15
Offline

Re: LeoVince vložka

Fik-B6S psal:

Tu mám doma já...good

...a mě se to válí v regálusurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
yebat (Člen)
01.03.2013 17:44:28
Offline

Re: LeoVince vložka

a nemá to někdo navíc? že bych přikůpil? možná pojedu do lucemburska, tak by se to asi hodilo... evil

K.a.s.y.m. (Člen)
01.03.2013 18:52:51
Offline

Re: LeoVince vložka

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
K.a.s.y.m. psal:


no ja s budu muset taky neco letos do alp vymyslet a jsem strasne zvedavej jak se to popere s dynojetem a otevrenejma kosikama.snad si radsi sezenu origo lauf.

...a k tomu origo laufu eště érboks, filtr, vosazení karbce a celý to přenastavíš, jo???surprised ...a teť tu vo Karkulcebigsmile

nk to se mi prave zatim nechce.na ty origo karbeci ale casem asi stejne dojde.nejak me nebavi kazdejch 160-200 jezdit k pumpe.jinak jasny ze kvuli jednomu tripu to prehazovat nebudu to nejsem magor.s otevrenym laufem uz jsem v alpach dvakrat byl ale ta B6 nebyla ani zdaleka tak hlucna jak tohlesmile1no uvidim asi se na to ve finale stejne vyserusmile1

jinak teda kdybych měl celej ten dynokit a ne jen to co je v karbecích tak podle návodu se nechá tušim podle posunutí jehel to upravit i na seriovej lauf smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr