Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Hadry na motorku údržba

drakstr (Člen)
11.03.2013 18:33:01
Offline

Hadry na motorku údržba

Hoj mam takovej hodně blbej dotaz bigsmile jak perete textilní strojení na motorky  bundy kalhoty na všem  co jsem koukal jen na 30 idontknow a to si myslim  že se nemuže  vyprat  viděl bych to na šede do automatky ,ale nevim  co stoho zbude abych neměl z xxxxl velikost  XS bigsmile nějaký info by se mi šiklo i ohledně  impregnací  co do toho přidat ohledně  voděodolnosti   nebo to daváte do čistírny help . Sezona  na krku a chtělo by to vyjet v čistym  good.


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
K.a.s.y.m. (Člen)
11.03.2013 18:43:29
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

já to neperu..jen co jarní deštík omoči..nejde o to ,že by se to vyprat nemohlo,ale vypránim v jakymkoliv pracim prášku i v tom spešl na tyhle hadry zničíš origo impregnaci a nikdy už to nebude tak nepromokavý jako nový,ale hlavně teplem na těch 30°C zničíš vnitřní membrány na větrání což je v podstatě nějaká guma jak my bylo vysvětleno v 4SR takže pak můžeš jezdit klidně ve vorvaný džízce s chráničema a vyjde to nastejno...já prostě neperu a tak 5-6 letech koupim nový..dýl to stejně nevydrží ať pereš nebo ne.teda podle používání.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
11.03.2013 18:47:45
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Já používám wapku a potom to stříknu sprejem na botybigsmile

Jednou za 2 rokyass


God Save The Queen!
John (Člen)
11.03.2013 19:08:26
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Hodím do vany, mejdlo a kartáč a žádnej problém, ale asi jednou ročně páč jsem prase.

drakstr (Člen)
11.03.2013 19:09:48
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Dík  za ifo   jenže oni ty reflexní pruhy  uš  jaksy moc bílí nejsou smile2 a celkově je to zašlí  jede uš třetí sezonu  a jarních deštíku zažila  několik bigsmile . Strojení na lyže  perem na 40 a místo prašku se dává specialní  tekutej  prášek s impregnací  a všechno zatim přežilo  tak nevim jestli  tak nevyprat i ty věci na moto a uvidíme co na to ty mebrány bigsmile.


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Banditatom (Člen)
11.03.2013 19:17:37
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

jak píšeš na tyhle hadry je přímo prací prášek ( používám ho a dunguje) hoď budndu do vany vem si kartáč napusť teplou vodu a hurá do práce opláchni vlažnou vodu nech vysušit a naimpregnujgood.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
drakstr (Člen)
11.03.2013 19:26:37
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Banditatom psal:

jak píšeš na tyhle hadry je přímo prací prášek ( používám ho a dunguje) hoď budndu do vany vem si kartáč napusť teplou vodu a hurá do práce opláchni vlažnou vodu nech vysušit a naimpregnujgood.

Nejmenuje se náhodou  ten prášek  SPORT-WASH  ten mam doma a impregnaci dávaš  asi normálni na boty ne .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
XJelen (Člen)
11.03.2013 19:27:05
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

neperu, přešel jsem na kůži good


Strýcfajtr !!!
drakstr (Člen)
11.03.2013 19:30:12
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

A ještě abych si ušetřil  téma na příští rok  bigsmile koupil jsem si  dneska ještě koženou bundu  ta se namaže normálně  asi balzámem na kuži a na věky pokoj ne bigsmile teda když se občas ještě namaže cool


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Banditatom (Člen)
11.03.2013 19:31:18
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

drakstr psal:
Banditatom psal:

jak píšeš na tyhle hadry je přímo prací prášek ( používám ho a dunguje) hoď budndu do vany vem si kartáč napusť teplou vodu a hurá do práce opláchni vlažnou vodu nech vysušit a naimpregnujgood.

Nejmenuje se náhodou  ten prášek  SPORT-WASH  ten mam doma a impregnaci dávaš  asi normálni na boty ne .

jak se to jmenuje nevím ale asi jo... impregnaci kterou koliv na textilgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
11.03.2013 19:39:28
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

drakstr psal:

A ještě abych si ušetřil  téma na příští rok  bigsmile koupil jsem si  dneska ještě koženou bundu  ta se namaže normálně  asi balzámem na kuži a na věky pokoj ne bigsmile teda když se občas ještě namaže cool

na kůži Renapur-včelí vosk good


MRDAT!!!
Banditatom (Člen)
11.03.2013 19:41:03
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Kožak psal:
drakstr psal:

A ještě abych si ušetřil  téma na příští rok  bigsmile koupil jsem si  dneska ještě koženou bundu  ta se namaže normálně  asi balzámem na kuži a na věky pokoj ne bigsmile teda když se občas ještě namaže cool

na kůži Renapur-včelí vosk good

lanolíngood pak je na věky pokojevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
drakstr (Člen)
11.03.2013 19:53:19
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

Tak dík za info  všem co se zůčastnily  snad to všechno přežije  ve zdravý  kuže i textil bigsmile. Na kuži  mě dali nějaký přípravek  od 4sr  bohužel na něm  neni složení :D  tak uvidíme .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
tachec (Člen)
12.03.2013 07:32:30
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

drakstr psal:

Tak dík za info  všem co se zůčastnily  snad to všechno přežije  ve zdravý  kuže i textil bigsmile. Na kuži  mě dali nějaký přípravek  od 4sr  bohužel na něm  neni složení :D  tak uvidíme .

Je to ze včelího vosku. Loni jsem tím matlal bundu venku a po hodině jsem zjistil, že se na to nalepilo asi tisíc malých mušek, ale jinak to tu kůži dobře zvláční smile1


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
drakstr (Člen)
12.03.2013 14:34:47
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

tachec psal:
drakstr psal:

Tak dík za info  všem co se zůčastnily  snad to všechno přežije  ve zdravý  kuže i textil bigsmile. Na kuži  mě dali nějaký přípravek  od 4sr  bohužel na něm  neni složení :D  tak uvidíme .

Je to ze včelího vosku. Loni jsem tím matlal bundu venku a po hodině jsem zjistil, že se na to nalepilo asi tisíc malých mušek, ale jinak to tu kůži dobře zvláční smile1

bigsmile       Tak to je dobrý mušky ještě nelítaj bigsmile tak to můžu použít .


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
sniper270 (Člen)
12.03.2013 16:56:21
Offline

Re: Hadry na motorku údržba

neperiem ked je veelmi zasrana dam teplu vodu kusok jari na umyvanie riadu a hubou na riad navlhcim vysucham a je ako nova smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr