Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...přemku a třeba ještě někdo

osiris (Člen)
07.04.2007 21:41:11
Offline

...přemku a třeba ještě někdo

...protože o víkendu nepoužíváš mobil (monika zkoušela i mirku a nebere to), tak to zkusím takhle smile1
...zejtra v neděli 8.4.07 ve 12.30 OMV tady u nás ...jedeme s ženama (koval) na kratší vyhlídkovou jízdu, jede i tom, přijeďte s mirkou good

ps: palous? furt bez masovek? smile1 že bys už janinu vyvez dědku good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kuba B12 (Člen)
08.04.2007 00:49:00
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

se mnou nepočítejte, jo?


honda je honda
osiris (Člen)
08.04.2007 08:49:15
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

...myslim, ze bys jel i na kolobezce bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Přemek (Člen)
08.04.2007 09:37:44
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

osiris psal:

...protože o víkendu nepoužíváš mobil (monika zkoušela i mirku a nebere to), tak to zkusím takhle smile1
...zejtra v neděli 8.4.07 ve 12.30 OMV tady u nás ...jedeme s ženama (koval) na kratší vyhlídkovou jízdu, jede i tom, přijeďte s mirkou good

Jo Mirka dostala SMS, díky za pozvání. Podle počasí. Jestli bude kosa a zataženo, tak néé.

PALOUS (Člen)
08.04.2007 16:36:41
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Tak to teda napíšu ať mám klid na dušigoodrád vyjedu na masofku ale buďto na srazu a nebo když bude něco výjmečnýhosurprisedosobně to u mě stratilo kouzlo valit f koloně do neznámabadmám za barákem Orl.Hory kde je kupa krásnejch cest a kdo se chce přidat tak vod toho je foun a nebo icq popř.skype.kouzlo vyjížďky vidím tak max v pěti motorkách i když se může sejít víc lidígoodneříkám že nikoho rád neuvidím to jó ale ať to není tejden co tejden.Jsem osobně rád,že jezdím sám páč tahat baťoh prostě nemusímbigsmilemám super ženskou která když řekne chtěla bych svézt tak v tom nevidím problém ale prostě vidí že mě je na motce samotnýmu gut tak mě nic neříkágoodproč když někdo něco vymyslí tak to musí bejt zrovna do míst kde se jezdí furtidontknowna to jebu budu jezdit radši sámbigsmilemám se co učit a věřte že se učím a neženu se f koloněsickKelly brečí že nemá žádnou sekci ale celkem mu závidím že vo něm pak nikdo nedrbe když by se neukázalgoodproč třeba Houska,Inkviz,Filous a jiní co jezděj jsou spokojenýgoodto už teď vím páč to nikde netrouběj a jedou gut páč se maj přečtený a může se spolehnout jeden na druhýhogoodradši se vyválím svojí blbostěj než to do někoho nakouřitbadtož asi tak ohledně toho proč mě asi na vyjížďkách moc neuvidítebigsmileMáme rádi s Maňasem kafe cígo a válet se f trávěbigsmile


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
08.04.2007 16:45:10
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Sme dnes jezdili masofku s Jarkenemsmile1

Ale je pravda že být s námi někdo třetí už by to nebylo ono a museli bychom nesmyslně zvolnit temposmile2


God Save The Queen!
bobule (Člen)
08.04.2007 16:58:17
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Palousi fčera to byla bomba! Zajezdil sem parádně, trasy máš echtovní a hlavně 14km úsek hadůgood Jak budu mít nový gumy tak valíme zas. Jak říkáš ideální počet tři až pět motyk, každej svym tempem a nemusíš se bát že ti někdo zmizí. Jo a kafo a cigo musí bejt, válení v trávě sem nestih, tak snad příště.bigsmile V tejdnu ti cinknu a domluvíme se na víko. Prozměnu tě já protáhnu středníma čechama, tady je taky pár pěknejch zatáčekgoodgoodgood


to jebu
Tom-DK (Člen)
08.04.2007 18:23:05
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Co je to masovka?surprisedsurprised něco k žrádlu.bigsmilebigsmile

Lihy (Člen)
08.04.2007 18:39:32
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Woe dědku ty se nějak rozkecalsurprised To byly minimálně 2 cíga a kafebigsmile:
Sem doufal že v sobotu dorazíšsmile2, ale je fakt že sme byli strašně masový z těch 3 motorek by každej vegan vomdlelsmile1

Jinak uplně chápu to co píšeš. Já sem dycky jezdil sám nejrači, ale zase je fakt že při projížďce rád zastavim na kafe, cígo a pokecám a to jaksi sám se sebou moc nedělám bo na mně lidi blbě koukaj. No a sme u toho neznám od nás skoro nikoho kdo by mi jízdně vyhovoval (akurát Freš a ten má volno ve setejnou dobu jak já, tak 3x do roka) no a pak Filous a to už je trochu z ruky, a když s nim jedu do železňáku tak beru jako projížďku hlavně cestu do brodu, tam už je to hlavně vo kecání s lidma no a párkrát si projet kopecgood
Takže si najdi spolucestovatele z větší dálky a než se knim dohrabeš užiješ si sólobigsmile
Teť mě došlo že vlastně věčinu projížděk mám 1/3 sám 1/3 2 až 3 motorky a 1/3 v tlupěbigsmile

Kua já toho nablilsick Tak jdu se najíst (kelly: pošlu ti fotku aby si věřil že sme měli masosurprised) a hurá do hospodybeerbeerbeerbeerbeerbeerwinebigsmile

Kelly01 (Člen)
08.04.2007 18:48:09
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Taky to tak řešímesmile1

Sraz je vždy tak aby člověk najel aspoň těch 150km sologood

Do hospody du takyfuck

Pitomec řidič se nechal vlastní blbostí okrást o 4litry a raději přijde o práci nž by je uhradil,du z nichsick


God Save The Queen!
Marián (Člen)
08.04.2007 18:51:20
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

jezdim rad sam,rad jedu i s lidma co vim jak jezdej a co vod nich cekat.
velka tlupa=pro me velky riziko ze se neco stane.obcas te nekdo predjede zprava,vobcas se nekdo predvadi a predjede te tam kde bys to fakt necekal...
navic se musi jet tam kam jede vetsina a to me nebavi...
Chci jet tam kam mam zrovna naladu a v mensi skupine se to lip domluvi,pokud ne jedu si opet sam a podle svyho hlemyzdiho tempagood


...sam mezi jebkarema...
Rendy (Člen)
08.04.2007 18:59:20
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Kelly : kvůli třetímu zvolnit tempo ??? si děláš kozy nééé idontknow Jen počkej zajíci bigsmile


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Kelly01 (Člen)
08.04.2007 19:03:40
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Mimo hlavní tahy s provozem kde není vidět stačí jedno auto a pár zatáček co se nedá předjet a ten co byl vpředu je nenávratně pryč..


God Save The Queen!
Rendy (Člen)
08.04.2007 19:06:58
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Z prava se nepředjíždí badKdyž jedu v bandě , vím co mám dělat a jak se chovat surprisedgood


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Kelly01 (Člen)
08.04.2007 19:09:40
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

To víš ty..
Ale minim každej pátej to neví..
Ani starší členovésmile1

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/DSC01439.JPG

God Save The Queen!
Rendy (Člen)
08.04.2007 19:18:56
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

No joo , chybička se občas vloudí smile2 To je život idontknow


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
osiris (Člen)
08.04.2007 19:39:26
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

...jj, mas recht good stoji to za hovno bigsmile

...a ty taky mas recht good bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
08.04.2007 21:16:23
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Všechno sou to akorát kecy.
To zas chce bejt najednou někdo důležitej ,né.

Rendy (Člen)
08.04.2007 21:25:24
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Chuj s tym goodsmile1


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Kelly01 (Člen)
08.04.2007 21:57:34
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Koval

Upřesnisurprised

I když jak jsem pochopil vy teď máte s Osim cestovkusmile1


God Save The Queen!
osiris (Člen)
08.04.2007 22:50:58
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Kelly01 psal:

I když jak jsem pochopil vy teď máte s Osim cestovkusmile1

...jo, přesně tak ...a prosperuje good ...chceš prominentní rezervaci? smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
08.04.2007 23:35:33
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Jo,jo,jezdme teď zájezdovejma autobusama.
Sem dneska přemejšlel že namontuju i termosku,aby to bylo i s kafem a nemuseli sme se na něj stavovat.Teď když mám vo jeden lauf miň,tak místo něj bych na tu stranu dovážil tu termosku.smile1

osiris (Člen)
08.04.2007 23:42:55
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

...hlavně abychom se někde nešťastnou náhodou nepotkali surprised
...moh by to bejt karambol jak hrom - masakr - 9 motorek u sebe bigsmile


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/vy1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/vy2.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
09.04.2007 10:12:15
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

taky se snažím dodržovat pravidla,předjet někoho z prava je prasárna nejvyšího kalibru,za to bych dával pře držku a to že u nás takovej adept je má transalpa a největší mistr světaidontknow
co se týče masovky taky to nemám rád,každej má jiný tempo,ale detail je v tom,že občas taky jedem takhle,z toho vyplívaj určitý pravidla 1. sou daný místa kde se vždycky setkáme,kdyby bylo nejhůř
                 2. každej hlídá toho za sebou aby se mu nestratil na déle z dohledu,může se stát cokoli
                  3.je pár míst kde si můžeme zařádit a závisí na každým jestli se účastní,nebo kouká na ostatní,né někam leťet a ty poslední,co sou opatrný-jako já-vědí houby o tom kam jeli ty před nima.

to vsjo.surprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
bobule (Člen)
09.04.2007 10:21:30
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

maňas psal:

taky se snažím dodržovat pravidla,předjet někoho z prava je prasárna nejvyšího kalibru,za to bych dával pře držku a to že u nás takovej adept je má transalpa a největší mistr světaidontknow
co se týče masovky taky to nemám rád,každej má jiný tempo,ale detail je v tom,že občas taky jedem takhle,z toho vyplívaj určitý pravidla 1. sou daný místa kde se vždycky setkáme,kdyby bylo nejhůř
                 2. každej hlídá toho za sebou aby se mu nestratil na déle z dohledu,může se stát cokoli
                  3.je pár míst kde si můžeme zařádit a závisí na každým jestli se účastní,nebo kouká na ostatní,né někam leťet a ty poslední,co sou opatrný-jako já-vědí houby o tom kam jeli ty před nima.

to vsjo.surprised

ouplnej souhlasgood


to jebu
osiris (Člen)
09.04.2007 12:51:08
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

...a kde se tak nejezdí surprised idontknow proboha bigsmile
...tlacháme o hovně, velký kolony jsou jen na BP srazu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Tom-DK (Člen)
09.04.2007 16:36:16
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

amen

Kelly01 (Člen)
09.04.2007 16:59:32
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Kecáte..

Dnes byly velký kolony všudesmile1


God Save The Queen!
maňas (Člen)
09.04.2007 20:16:47
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

osiris psal:

...a kde se tak nejezdí surprised idontknow proboha bigsmile
...tlacháme o hovně, velký kolony jsou jen na BP srazu

nebuď chytlavej,je pravda,že sem měl na mysli tu jedinou akci co sem s váma absolvoval,ale až se trochu otrkám a zvyknu na pořádnej stroj,třeba to nebude problém.Ono kdyby byla dohoda kde se sejdem,jak sem psal,tak by to bylo inčí,se nedá nic dělat každej má hold jiný tempo.
snad sem tak moc neřek nésurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
09.04.2007 20:28:07
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

maňas psal:
osiris psal:

...a kde se tak nejezdí surprised idontknow proboha bigsmile
...tlacháme o hovně, velký kolony jsou jen na BP srazu

nebuď chytlavej,je pravda,že sem měl na mysli tu jedinou akci co sem s váma absolvoval,ale až se trochu otrkám a zvyknu na pořádnej stroj,třeba to nebude problém.Ono kdyby byla dohoda kde se sejdem,jak sem psal,tak by to bylo inčí,se nedá nic dělat každej má hold jiný tempo.
snad sem tak moc neřek nésurprised

...né, vůbec ne, v pohodě good
...jo ahááá, jedinou akci (i když nevím co se ti přihodilo), důležitá vypovídací hodnota  (nebo jsi to někde voposlouchal?) bigsmile
...vždycky je dohoda kudy a kam a vždycky se na křižovatce (při odbočení), nebo několikrát cestou jinde čeká na posledního smile1 (na vyjímku si vzpomínám, když jste mi v chlumci jako poslednímu ujeli z křížovatky a pak jezdili čtyři skupiny proti sobě městem bigsmile) to je ale jak říkám výjímka, protože většinou se sejde tak pět, šest kousků - no masovka bigsmile
...neuvědomuju si, že by byl někdo kdykoliv tlačenej k rychlejší jízdě než mu vyhovuje
...jak říkám (a jak psal koval) kecy k prdu smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
09.04.2007 20:34:15
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

Osi : ono spíš šlo o to že třeba Newada věděl prd,že ste jeli kolo,proto jel někam kamsi,a já bych věděl taky prd kdyby se Marián nevrátil z druhý strany zpátky.
Jen mi šlo o to,že hold do podobný vyjížky se zapojím asi až tehdy,kdy to budu mít pořádně v ruce,to se nedá nic dělat.


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
09.04.2007 20:38:03
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

...to je jasný, jezdi kdy a kudy chceš, to dá rozum

ps: a nemá tohle nastarost náhodou ten kdo jede před tebou a kdo tě v tom nechá, než počet banditů ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
maňas (Člen)
09.04.2007 20:56:05
Offline

Re: ...přemku a třeba ještě někdo

osiris psal:

...to je jasný, jezdi kdy a kudy chceš, to dá rozum

ps: a nemá tohle nastarost náhodou ten kdo jede před tebou a kdo tě v tom nechá, než počet banditů ?

to asi jó ale nemůžu chtít,aby na mě někde někdo furt čekal,proto. To že ste si řekli mezi sebou,že si dáte kolo,je fajn,ale já s dalšíma dvěma sme nevěděli nic,oto šlo.
Samozřejmě počet strojů na to vliv nemá.
je to o každým jedinci,já sleduju furt toho za sebou (pokud teda nejedu poslední)bigsmile,aby se mi na delší dobu nezmihnul,protože nikdy nevím jestli se mu něco nestalo.idontknow


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr