Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Startovani po 3 tydnech - nechytne

noise (Člen)
21.03.2013 09:03:19
Offline

Startovani po 3 tydnech - nechytne

Zdarec

Mám B 650 2006 cize jeste vzduch . Problém , neboli "standard" je ze pri delsim stani masini jak cca 3 týdny  mi moto proste nestartne. Musim nadzvednout nadrz nalit benzin do privodove hadicku do karburatoru a potom startne , uz to beru jak standard.
Jak jste na tom vy ? Je to standard nebo je to rozjebane? helpbigsmile


Čim víc jezdim tim míň chlastám.
Stiegl (Člen)
21.03.2013 09:42:06
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Satandard to není...

XJelen (Člen)
21.03.2013 09:45:57
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

jakože kohout na PRI nepomáhá? Esli teda 06 má ještě vůbec kohout i když je to karbec help


Strýcfajtr !!!
noise (Člen)
21.03.2013 09:52:53
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

šak to že 2006 kohoutek nemá . mnel jsem 97 tam to bylo bez problému....
Když to neni standard kde bude wrong ?


Čim víc jezdim tim míň chlastám.
Kelly01 (Člen)
21.03.2013 09:54:26
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

V čerpadle surprised


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2013 10:15:03
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

je to standart.nez se karbeci zaplni trva to dlouho proto i dlouho nechyta.misto liti benzinu do privodni hadice zkus najit hadicku kterou jde podtlak do kohoutu a bud  strikou nebo pusou v ni udelej podtlak a napust si karbeci.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Radek-Ban (Člen)
21.03.2013 10:15:57
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

noise psal:

Zdarec

Mám B 650 2006 cize jeste vzduch . Problém , neboli "standard" je ze pri delsim stani masini jak cca 3 týdny  mi moto proste nestartne. Musim nadzvednout nadrz nalit benzin do privodove hadicku do karburatoru a potom startne , uz to beru jak standard.
Jak jste na tom vy ? Je to standard nebo je to rozjebane? helpbigsmile

tři týdny je docela málo ..stejnej problém maj všichni co maj rok 05-06 ale u mě nastane problém při odstávce 3 měcíce a víc..tak po zimě řešim stejně.
když budeš startovat dýl tak si to nasaje a chytne to ale už na to nemam nervy a sundat nádrž je jednodušísmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Mour (Člen)
21.03.2013 10:36:34
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Radek-Ban psal:
noise psal:

Zdarec

Mám B 650 2006 cize jeste vzduch . Problém , neboli "standard" je ze pri delsim stani masini jak cca 3 týdny  mi moto proste nestartne. Musim nadzvednout nadrz nalit benzin do privodove hadicku do karburatoru a potom startne , uz to beru jak standard.
Jak jste na tom vy ? Je to standard nebo je to rozjebane? helpbigsmile

tři týdny je docela málo ..stejnej problém maj všichni co maj rok 05-06 ale u mě nastane problém při odstávce 3 měcíce a víc..tak po zimě řešim stejně.
když budeš startovat dýl tak si to nasaje a chytne to ale už na to nemam nervy a sundat nádrž je jednodušísmile1

...nebylo by lepčí si udělat preventivně vývod a následně nemuset sundávat nádrž? idontknowsurprisedbigsmile

Filous (Člen)
21.03.2013 10:57:46
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

...normální to nejni, startuju i po zimě ve studený garáži bes laborace a to i po vypuštění karbců...na třetí start prostě musí jít, dyš máš f cajku baterku, svíce, podtlakovej kohout a karburaci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
21.03.2013 15:27:44
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Filous psal:

...normální to nejni, startuju i po zimě ve studený garáži bes laborace a to i po vypuštění karbců...na třetí start prostě musí jít, dyš máš f cajku baterku, svíce, podtlakovej kohout a karburaci...

šef má taky posledního lufťáka a po třech týdnech musí déle točit než mu to nažene fjul do karbeců...italská příšera po 14 dnech taky chvíli bojuje než naskočí.... hold asi tankujou nějakej prchlavej benzínbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
21.03.2013 15:43:14
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Banditatom psal:
Filous psal:

...normální to nejni, startuju i po zimě ve studený garáži bes laborace a to i po vypuštění karbců...na třetí start prostě musí jít, dyš máš f cajku baterku, svíce, podtlakovej kohout a karburaci...

šef má taky posledního lufťáka a po třech týdnech musí déle točit než mu to nažene fjul do karbeců...italská příšera po 14 dnech taky chvíli bojuje než naskočí.... hold asi tankujou nějakej prchlavej benzínbigsmile

...ale to že musíš točit dýl je normální...na potřetí prostě musí jít, dyš je fšecko cajk...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
21.03.2013 16:47:36
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:

...normální to nejni, startuju i po zimě ve studený garáži bes laborace a to i po vypuštění karbců...na třetí start prostě musí jít, dyš máš f cajku baterku, svíce, podtlakovej kohout a karburaci...

šef má taky posledního lufťáka a po třech týdnech musí déle točit než mu to nažene fjul do karbeců...italská příšera po 14 dnech taky chvíli bojuje než naskočí.... hold asi tankujou nějakej prchlavej benzínbigsmile

...ale to že musíš točit dýl je normální...na potřetí prostě musí jít, dyš je fšecko cajk...

....to teda tenhle model v suzuce moc nezvládli smile1


MRDAT!!!
huskyb12 (Administrator)
21.03.2013 17:01:31
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Kožak psal:

....to teda tenhle model v suzuce moc nezvládli smile1

ale kroužky má jak zvon :)


ale di, Ty brepto ...
Banditatom (Člen)
21.03.2013 17:02:21
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

huskyb12 psal:
Kožak psal:

....to teda tenhle model v suzuce moc nezvládli smile1

ale kroužky má jak zvon :)

kulatýbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kožak (Člen)
21.03.2013 17:04:17
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

huskyb12 psal:
Kožak psal:

....to teda tenhle model v suzuce moc nezvládli smile1

ale kroužky má jak zvon :)

fuck...bigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2013 19:02:04
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Filous psal:
Banditatom psal:
Filous psal:

...normální to nejni, startuju i po zimě ve studený garáži bes laborace a to i po vypuštění karbců...na třetí start prostě musí jít, dyš máš f cajku baterku, svíce, podtlakovej kohout a karburaci...

šef má taky posledního lufťáka a po třech týdnech musí déle točit než mu to nažene fjul do karbeců...italská příšera po 14 dnech taky chvíli bojuje než naskočí.... hold asi tankujou nějakej prchlavej benzínbigsmile

...ale to že musíš točit dýl je normální...na potřetí prostě musí jít, dyš je fšecko cajk...

Nítěnka o tomhle problému na šestce taky mluvil..třeba to má B12 trošku jinak,ale to si nemyslim..já když nenapustim tak ani na potřetí nečapne...co Bandit to originál bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Pšán (Člen)
21.03.2013 19:07:45
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

..kdysi mi to dělala kozénka,ale ta měla kohout..
..než jsem došel na funkci PRI,tak jsem po laborování došel poznání,že podtlaková hadička byla prdlá a cucala luft,takže podtlak nula nula nic..
..pak jsem ani PRI už nepotřeboval..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
21.03.2013 20:55:06
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

K6 mě aji teďka po zimě chytla na první delší zamotání. To pri tam schází,ale není to duvod aby takhle nechytal,jakože vubecidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
CaFry (Člen)
21.03.2013 21:07:41
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

muj K5 Banďour, po zimě chyta v pohodě. Karbce prazdne, uplně vyschle, nabita baterka parkrat protočim a rychtyk. Je fakt že sem to letos eště nestartoval ale nevidim v tom problem. Ani v sezoně když dyl nejezdim neni problem se startem. Nech si omrknout karbce, děla to dost


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Koldan (Člen)
21.03.2013 21:28:14
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

mně to bezproblémů startuje aj dyž to bez dotyku stójí od počátku listopadu do počátku dubna. Na třetí ťuk šlape. Já neradím, jen sa chválímevilsmokinbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
noise (Člen)
21.03.2013 21:32:31
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

To já muzu tocit kolik chci proste nechytne... často se mi v loni stávalo , že prvních 5 km nemá moto vúbec tah a dusí ho.... tak to asi dát na servis, ale radši bych to řešil myself, tak kdýž nekdo ví co a jak tak , se nechám poučit...beer


Čim víc jezdim tim míň chlastám.
Mour (Člen)
21.03.2013 21:38:43
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Koldan psal:

mně to bezproblémů startuje aj dyž to bez dotyku stójí od počátku listopadu do počátku dubna. Na třetí ťuk šlape. Já neradím, jen sa chválímevilsmokinbigsmile

...tož tak já se budu chválit s tebů goodbigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
21.03.2013 21:43:07
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Mour psal:
Koldan psal:

mně to bezproblémů startuje aj dyž to bez dotyku stójí od počátku listopadu do počátku dubna. Na třetí ťuk šlape. Já neradím, jen sa chválímevilsmokinbigsmile

...tož tak já se budu chválit s tebů goodbigsmilebigsmile

Tak ja se budu chvalit s vama me taky na drcbigsmileevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kratas (Člen)
21.03.2013 22:13:28
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Mám také B 650, rok 2006, vzduch - olej. (již be kohoutu smile1). Mašinka stojí vždy od listopadu do jara bez jediného startu a na jaře max. na 4-5 spuštění staréru naskočí v klidu. A to vždy na podzim vypustím přes vypoušťáky karbece smile1. Chvilku si to sice brumle na volnoběh nic moc, ale za pár okamžiků je opět v kondici smile1.

Chce to ale grif na startování po dlouhém stání smile1. Dát plný sytič a 0 plynu (nula plynu pro rejpali .-) ).goodgoodgood


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
CaFry (Člen)
24.03.2013 20:40:38
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

Tak včera sem si řek že bych to teda mohl natočit esi sem moc muj stroj nepřechvalil v minulem komentařu. Mašina je v garaži ve kere je tak deset stupňu a sucho. Od 21.10 na něho nebylo šahnute. Dal sem do cajku řetěz, pak par dalšich detajlu, vutahnul svičky parkrat protočil ať si trochu nacuca benalu ( jasně, bez sviček neni pořadny podtlak ), pak dal svice, vytahl ven na mraz ( -2 stupně ) dal plny sytič, a na pate protočeni zavrčel jak naš pes na pošťaka. Vonloběh v pohodě ale po tak dlouhem stani se mu nechtělo do vyššich otaček, ale jak se pořadně zahřal, začal zpivat fajnu čtyřvalcovu ariu bigsmile takže sem v předchozim komentu Bandasku nepřechvalil bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
snowflake600 (Člen)
30.06.2013 07:42:16
Offline

Re: Startovani po 3 tydnech - nechytne

No, já teda nevim, jak vy, ale i když to vodplachtuju v zimě, páč se v tom stejně vždycky vrtám, obvykle mi to nedá a ač by se to nemělo, nadlábnu to...batery mám ve vytápěný místnosti a vobvykle ji stáčí jen trošku probublat na pár minut na síti, prdnout to tam, PRI na 10-15 vteřin, vrátit a poď. Plnej sytič a i po delší voctávce začně vrnět tak po 3 cvrnknutích vo startér. Jo, valí se z toho šílenej hulán a smrad, ale ten zvuk, když ste v garáži a za voknem kupa sraček padajících, to mi prostě nedá. Jinak klasika, když stojí tak 3 týdny, zase 10-15 vteřin PRI, hned pak chytá na první good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr