Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » prava RUKAVICE aneb ...

Pool (Člen)
08.04.2007 13:19:42
Offline

prava RUKAVICE aneb ...

... socialni vypomoc.
Vcera sem ja v*l nekde vytratil uplne novou rukavici ... takze mi zbyla jen leva a jelikoz sem je mel i za tu kratkou dobu velice moc rad ,tak se obracim na Vas esi nahoudou tu nejni nekdo podobne postizen a nechtel by ,za i treba symbolickou cenu prenechat pravou sport-touring rukavici [M popr. L] klidne vodrenou atd nechce se mi kupovat novej par paac mam tucha ,ze by zase nevydrzel. ... a slibuju ze si na ne necham usit tkanici do rukavu  :D  diky vsem


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Kelly01 (Člen)
08.04.2007 16:34:00
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Tak k tomu ti už bude chybět pouze moje race-hi-tech bundasmile1

Vynechat 2 dny hospodu a vyjížďky = nové rukavice i pro sockuidontknow


God Save The Queen!
Rendy (Člen)
08.04.2007 19:25:14
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Ztratit jednu rukaviciidontknow to radši obě .....


I když doplivneš daleko , je to přece jenom slina .
Pool (Člen)
08.04.2007 23:05:58
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

na novy rukavice seru ... novejch veci je pro me skoda ... vodedneska budu vsecko sockovat po netu bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Palino (Člen)
09.04.2007 08:56:49
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Kdyby jsi zapojil hlavu a snažil se prachy nějak vydělat, tak to bude mnohem rychlejší než somrování a loudění na netu. Vždyť nejde o nijak vysokou částku. Nebo si snad opravdu myslíš, že se tu najde někdo, kdo taky ztratil úplně stejnou a opačnou rukavici a dá ti tu svou zbývající?idontknow


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
maňas (Člen)
09.04.2007 09:05:15
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

nevím jak se dá stratit rukavice,když ji mám za jízdy na ruce,a pokud nejedu,tak ji tam kde sem ji stratil asi najdu,jenom blázen by se ohnul pro jednu rukaviciidontknow

a nebo druhá možnost ty si jednu tímhle způsobem našel a teď sháníš druhoubigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
09.04.2007 12:46:09
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

...já vím jak se dá ztratit, a to úplně lehce, máš ji odloženou před sebou, kousek přejedeš bez a ani nevíš jak zmizela - žádná věda
...našel jsem ji


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Pool (Člen)
09.04.2007 13:19:26
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

osiris psal:

...já vím jak se dá ztratit, a to úplně lehce, máš ji odloženou před sebou, kousek přejedeš bez a ani nevíš jak zmizela - žádná věda
...našel jsem ji

tak tak nacelniku ... ja mam na todlecto stesti bad


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
maňas (Člen)
09.04.2007 15:03:43
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

osiris psal:

...já vím jak se dá ztratit, a to úplně lehce, máš ji odloženou před sebou, kousek přejedeš bez a ani nevíš jak zmizela - žádná věda
...našel jsem ji

tak to sem divnej pokad nemám rukavice na rukách mám je v kufrusurprised


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pool (Člen)
09.04.2007 23:06:09
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

maňas psal:

tak to sem divnej pokad nemám rukavice na rukách mám je v kufrusurprised

... holt asi slusnej oddil bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Jawas (Člen)
30.05.2007 00:22:16
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Mi zase jednu temer novou rukavici sezral pes, teda sezral ji asi tretinu, zustaly prsty a dlan, sezrala i cast chranicu - plast + kevlar. Nastesti te potvore z toho nic nebylo.

Loser (Administrator)
30.05.2007 00:29:28
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

nechapu, proc se mu smejete ... mne se takovy veci stavaj porad ..... sem si koupil uplne novy martensy (to sou takovy ty kozeny boty s ocelovou spicou) a za dva, kdyz jsem se rano probudil po kalbe jsem mel jen levou - kde je prava, dodneska nevim ... kdyby chtel nekdo koupit za malej peniz tu levou, tak je k manisurprised

sak me znate ..... jsem proste loser


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Bedřich (Člen)
30.05.2007 09:10:55
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Jestli mě hlava nemate, tak někdo tu měl stejnej problémbigsmile taky potratil rukavici...

tak hledejbigsmile

bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Pool (Člen)
30.05.2007 10:31:17
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

Loser psal:

nechapu, proc se mu smejete ... mne se takovy veci stavaj porad ..... sem si koupil uplne novy martensy (to sou takovy ty kozeny boty s ocelovou spicou) a za dva, kdyz jsem se rano probudil po kalbe jsem mel jen levou - kde je prava, dodneska nevim ... kdyby chtel nekdo koupit za malej peniz tu levou, tak je k manisurprised

sak me znate ..... jsem proste loser

nooo uplne te chapu ... pro me je proste novejch veci skoda a starejch se nerad vzdavam ... no kazdopadne sem koupil klokani kuzi a je to super pocit ,ted jen doufam ,ze kdyztak potratim levou at nemusim kupovat dalsi par bigsmile ... proste by nebylo od veci zalozit bazar se soliternima vecma ke kterym puvodne patrila jejich prava ci leva pulka smile1 ... mozna by to melo uspech a nejmenovani lide,aby predesli oznaceni ,,SOCKA,, by chodili nakupovat v prevleku bigsmile


... My day begins when yours is about to end ... 2nd.PARAMEDIC and RESCUE TEAM Ostrava
Loser (Administrator)
30.05.2007 10:35:02
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

goodgoodbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
bečka (Člen)
30.05.2007 12:19:41
Offline

Re: prava RUKAVICE aneb ...

pool: bigsmilegoodgood


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr