Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » SPOJKA B6

Frodo89 (Člen)
05.04.2013 15:18:48
Offline

SPOJKA B6

Zdravim, tenhle dotaz je nejspíš jen na filouse...

V loni jsem začinal mit drobné problemy se spojkou, že mi dost často začala v 8-9tis ot./min klouzat spojka... Tak jsem se na ní dnes vrhnul, Spojku sem dle svého svědomí a nejlepšího vědomí rozdělal a zjistil jsem že se tvaři jako nová...

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/2126_spojka.jpg


Mám r.v. 2003 tedy jsem koukal na hodnoty models onwards
ale dle těchto hodnot je spojka v nejlepší kondici... všechny lamily mi při změření posuvkou přesností 0,05mm vychazeli +/- 3mm a všechny plechy +/- 2mm kompletně má spojka +/-0,2mm 38mm
a pružiny ve volném stavu mají 48,9

Včem ještě muže byt problem??? Když né ve spojce samotné...
PS: Vůli na pačce si udržuji dle manualu...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
05.04.2013 15:24:52
Offline

Re: SPOJKA B6

Vůli na páčce jo,ale co ten spodní štelovák? Nebylo to moc dotažený v tom deklu u řetěz. kolečka? V tomhle zlatá blbuvzdorná dvanáctkagood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
05.04.2013 15:30:32
Offline

Re: SPOJKA B6

...to vobložení je prostě jetý a i dyš rozměrovje votpovídá, tag je prostě ten matrijál vyhřátej a nemá ty vlastnosti, co by měl mít...dá se tomu pomoct výměnou jednoho nebo dvou plechů za silnější...nebo podloženim pružin...vobojí je dočasný a čim dýl ti bude spojka klouzat, tym víc sou namáhaný i plechy, kerý za čas zničíš taky...tagže rada...vyser se na šupleru, u Kojaka vobjednej lamely Tourmax + pružiny a máš klidcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Frodo89 (Člen)
05.04.2013 15:44:13
Offline

Re: SPOJKA B6

VikecB12 psal:

Vůli na páčce jo,ale co ten spodní štelovák? Nebylo to moc dotažený v tom deklu u řetěz. kolečka? V tomhle zlatá blbuvzdorná dvanáctkagood

Tohle je možny, dle mého byl tost utaženej. "vyšroubovanej"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
05.04.2013 15:46:53
Offline

Re: SPOJKA B6

Frodo89 psal:
VikecB12 psal:

Vůli na páčce jo,ale co ten spodní štelovák? Nebylo to moc dotažený v tom deklu u řetěz. kolečka? V tomhle zlatá blbuvzdorná dvanáctkagood

Tohle je možny, dle mého byl tost utaženej. "vyšroubovanej"

ale že by to mělo až taký vliv?

Filous:
Lamely, plechy i pružiny mam doma... ale mam možnost je vrátit


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kožak (Člen)
05.04.2013 15:56:43
Offline

Re: SPOJKA B6

Frodo89 psal:
Frodo89 psal:
VikecB12 psal:

Vůli na páčce jo,ale co ten spodní štelovák? Nebylo to moc dotažený v tom deklu u řetěz. kolečka? V tomhle zlatá blbuvzdorná dvanáctkagood

Tohle je možny, dle mého byl tost utaženej. "vyšroubovanej"

ale že by to mělo až taký vliv?

Filous:
Lamely, plechy i pružiny mam doma... ale mam možnost je vrátit

...tak je vrať ,podlož pružiny a za 2měsíce si kup lamely nový ne ass


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
05.04.2013 16:43:58
Offline

Re: SPOJKA B6

No tím štelovákem dole seš schopnej tu spojku lehce "namáčknout" ikdyš máš nahoře na lanku udělanou vůli na páčceidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
05.04.2013 18:14:18
Offline

Re: SPOJKA B6

Frodo89 psal:
Frodo89 psal:
VikecB12 psal:

Vůli na páčce jo,ale co ten spodní štelovák? Nebylo to moc dotažený v tom deklu u řetěz. kolečka? V tomhle zlatá blbuvzdorná dvanáctkagood

Tohle je možny, dle mého byl tost utaženej. "vyšroubovanej"

ale že by to mělo až taký vliv?

Filous:
Lamely, plechy i pružiny mam doma... ale mam možnost je vrátit

no estli sa nepletu, tag pokáď by byl vyšroubovanej, tag bys měl problém ji rozpojit. pokáď by byl zašroubovanej, tag spojku rozpojuje a to by pak klouzala. každopádně než si to začal rozjebávat, měls jí po cestě nejlehčího odporu a hledat chybu v píčovinách, což je právě seřízenígood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Ton@l (Člen)
05.04.2013 18:14:42
Offline

Re: SPOJKA B6

Klouze mi spojka min. 3roky vzdy kdyz je studenej olej, neresim jezdim, az bude klouzat i za tepla vymenim... smile1


Vzdy muze byt hur :-)
Pigi (Člen)
05.04.2013 21:30:37
Offline

Re: SPOJKA B6

Ton@l psal:

Klouze mi spojka min. 3roky vzdy kdyz je studenej olej, neresim jezdim, az bude klouzat i za tepla vymenim... smile1

Taky mi klouže jedině za studena. Přemejšlim jestli vyměnim nebo nechám bejt. Nebo čim to může bejt, co myslíte? smile1good


eSko je prostě eSko ;)
Tony (Člen)
05.04.2013 21:48:37
Offline

Re: SPOJKA B6

Ton@l psal:

Klouze mi spojka min. 3roky vzdy kdyz je studenej olej, neresim jezdim, az bude klouzat i za tepla vymenim... smile1

jsem na tom stejně. Za studena klouzne až v nějakejch 9 tisících a tam to za studena netočím, že jo cool Až klouzne za tepla, tak se na ni podívám good Holt to asi nesmíme zvedat tak často na zadní... evilbigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
yebat (Člen)
06.04.2013 00:18:09
Offline

Re: SPOJKA B6

podle mě to neni chyba ale vlastnost... tvoje mladá, když neni pořádně zahřátá, tak to taky dře, ne, vole, a nejdeš do ní hned naplno? :D :D

Tony (Člen)
06.04.2013 09:37:49
Offline

Re: SPOJKA B6

yebat psal:

podle mě to neni chyba ale vlastnost... tvoje mladá, když neni pořádně zahřátá, tak to taky dře, ne, vole, a nejdeš do ní hned naplno? :D :D

goodgoodgood na to asi něco bude smile1


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
sonyk (Člen)
15.04.2013 17:52:47
Offline

Re: SPOJKA B6

Taky mi spojka takhle klouzala. a vystelovat nesla. proste uz to mela za sebou. ale ja ji nemenil. motorku jsem prodal smile1 takze jak vypadala nevim. ale proste pri plnym plynu kolem 9 t/ot vylitli otacky nahoru ale rychlost byla furt stejna


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr