Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Antihero (Člen)
29.11.2015 14:00:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Neplette si pojmy s dojmy 7,62x25 ma dobrou probojnost strely,ale zastavovaci ucinek prachbidnej.
Tu cz83 sem mel a zodpovedne rikam,ze to je kver na hovno,drahy a nevykonny strelivo,dynamickej zaver,klasickej vyvrt.  K cemu?


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
29.11.2015 18:25:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Na beretty sem se taky díval,klidně i velký 92,ale to je dost peněz. Ale asi to bude trvanlivá záležitostgood Jen ten prcek co má Kelly je komickej,je to tlustější než delšíbigsmile Takovej buřtíkbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
29.11.2015 18:26:48
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

dneska jsem si přivezl malou z porodnice evil

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_sa.jpg

Pěknejgood Jaká je momentálně čekačka a jaká byla cenofka?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
29.11.2015 18:59:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Antihero psal:

Neplette si pojmy s dojmy 7,62x25 ma dobrou probojnost strely,ale zastavovaci ucinek prachbidnej.
Tu cz83 sem mel a zodpovedne rikam,ze to je kver na hovno,drahy a nevykonny strelivo,dynamickej zaver,klasickej vyvrt.  K cemu?

Jako myslíš,že by to sedumpětašedesátkou neboleloevilbigsmile
Lidstvo muselo prodělat za posledních dvacet let neuvěřitelnou evoluci,když dřív to sedumdesát let bohatě stačilo na vodbouchnutí kohokoliv a dneska musí byt fšecko našlapaný jak náboj do kulometu jinak hrozí,že protivníka jen naštvešidontknowbigsmile
Třeba já s waltrem PP nastřílím daleko líp,než s jakoukoliv jinou moderní bouchačkou,co nemá pevnou hlaveň a tak nějak mě připadá mnohem rozumnější někoho menší ráží trefit,než velkou minoutidontknow Navíc už nechcu dalšího plasťáka a tím se mě výběr dost redukuje.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
29.11.2015 19:35:42
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
hans psal:

dneska jsem si přivezl malou z porodnice evil

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_sa.jpg

Pěknejgood Jaká je momentálně čekačka a jaká byla cenofka?

6500,- pádlo v základu, sklopky zrovna nebyly.....
pá doplňků, krabka patron a jsme v tom za 14 smokin.....

čekačka cca 3 týdny - je to stavěný přímo puškařem z automatu, takže proběhla ještě nová zkušebna....
říkal že za tuhle cenu má 2 poslední, další prý budou tak za 9....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Antihero (Člen)
29.11.2015 20:17:48
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
Antihero psal:

Neplette si pojmy s dojmy 7,62x25 ma dobrou probojnost strely,ale zastavovaci ucinek prachbidnej.
Tu cz83 sem mel a zodpovedne rikam,ze to je kver na hovno,drahy a nevykonny strelivo,dynamickej zaver,klasickej vyvrt.  K cemu?

Jako myslíš,že by to sedumpětašedesátkou neboleloevilbigsmile
Lidstvo muselo prodělat za posledních dvacet let neuvěřitelnou evoluci,když dřív to sedumdesát let bohatě stačilo na vodbouchnutí kohokoliv a dneska musí byt fšecko našlapaný jak náboj do kulometu jinak hrozí,že protivníka jen naštvešidontknowbigsmile
Třeba já s waltrem PP nastřílím daleko líp,než s jakoukoliv jinou moderní bouchačkou,co nemá pevnou hlaveň a tak nějak mě připadá mnohem rozumnější

někoho menší ráží trefit,než velkou minoutidontknow Navíc už nechcu dalšího plasťáka a tím se mě výběr dost redukuje.

To ale mluvis vo 70ti letech v evrope.americani strili 45acp poslednich 100 let a myslim se shodnem ze na obranu neni lepsi raze.
Netvrdim.ze to 7.65 neboli,ale zpusobit nekomu bolest a zastavit ho(je,pokud neni sam) je neco jinyho.


There's a pie in the sky when you die.
Knoxville (Člen)
29.11.2015 21:41:33
Offline

Re: Pistolníci ll

Mám z toho podobný dojmy jako VikecB12. Na běžný nošení u mě dlouhodobě zvítězil Walther PPK 7,65. Ve srovnání s PPK jsou CZ50/70/82 hrozný kopyta veliký. Ovšem když někde vyslovím, že nosím 7,65, obvykle slýchám něco jako že už to dnes není příliš výkonná ráže apod. Na skrytý nošení přitom spousta lidí nosí CZ92 v 6,35. Jestli mě paměť neklame, tak ty dva kofoláky jak onehdá ten starší pán postřílel v obraně - střílel právě 6,35. Jednoho vypnul úplně, druhýho jen zranil. A to bylo v noci na Novej rok, takže nějakej ten kabát chlapci určitě měli.

hans (Člen)
29.11.2015 21:56:32
Offline

Re: Pistolníci ll

no já bych 15 ks 7.65 (nebo kolik jich má v šupleti) za 7 ks .45 neměnil evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
29.11.2015 22:00:27
Offline

Re: Pistolníci ll

No právě PPK je můj největší favorit,ale cenofka hezkejch kousků je kolem desítky nosmile2
Jasně že když někoho naláduješ pětačtyřicítkou,tak si dá dva kroky vzad a je vypnutej,ale když ho prostřelíš sedumpětašedesátkou,tak maximálně dokončí krok a lehne uplně stejně. A ukažte mě nějakou pětačtyřicítku,kerá je rozměrově podobná PPKčku... Nechcu žádnýho gloka a podobný hranatý sračky plastový,chcu klasickou železnou bouchačku,kerou strčím do kapse u bundy a du ven,popřípadě ju vobčas vyvětrat na střelnici.
A až to vypukne,tak bude kurva dobrá i ta čz 70smile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
29.11.2015 22:18:18
Offline

Re: Pistolníci ll

PPK má výhodu, že je to SA/DA a navíc s dekokrem good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
30.11.2015 06:15:39
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
corimec psal:


Lepší Tokarevgoodtam je ten správnej zastavovací učinek

7,62x29 v provedeni s ocelovym jádrem nezastavi ani 8mm ocelybigsmile

7,62x25...
goodbigsmile

drobej překlep no,ale tu průbojnost mam vyzkoušenou z CZ52


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
01.12.2015 18:45:28
Offline

Re: Pistolníci ll


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
01.12.2015 20:12:18
Offline

Re: Pistolníci ll

no slávagood
Teď do toho zasáhnou fšichni sluníčkáři,totálně to odsoudí,protože je potřeba lidi odzbrojit,aby sme žili fšichni v lásce a míru a Chovanec do měsíce vyměknebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
01.12.2015 21:14:21
Offline

Re: Pistolníci ll

já bych moc nejásal - dokážu si živě představit, že to dopadne jako s kvótama....

chovanec: nechceme nařízení EK
EK: to je nám buřt, berte, jinak jste bez dotací....
chovanec: hmm, tak jo no....

chovanec doma: tvrdě jsme bojovali, ale bohužel, byli jsme přehlasování. V tuhle chvíli by nebylo rozumné proti nařízení jakkoli vystoupit. Podryli bychom si své postavení v EU (osobně by mě zajímalo jaké.... idontknow)


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Pšán (Člen)
02.12.2015 00:06:20
Offline

Re: Pistolníci ll

..kdo se bude chtít něco dozvědět,si to přelouská..
.kdo chce křičet do tmy,má v dupjě..
.můj názor,že neziskovky jsou metlou,v jakémkoliv oboru,se ,do pussy,opět potvrdil..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Pšán (Člen)
02.12.2015 00:14:38
Offline

Re: Pistolníci ll

..ještě že sem chodím tak pozdě a nikdo mě nestihl postavit do latě..
..tož zde : http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015113001
..po nějakých těch meruňkách ..evil


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
hans (Člen)
02.12.2015 20:02:33
Offline

Re: Pistolníci ll

předpokládám, že podepisujete:
https://www.change.org/p/council-of-the … -ownership
...nic lepšího asi teď nic není.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
03.12.2015 13:25:38
Offline

Re: Pistolníci ll


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
03.12.2015 22:37:42
Offline

Re: Pistolníci ll

napsaný to mají poslanci pěkně:
http://gunlex.cz/domu/kratke-zpravy/224 … ich-zbrani

..... ale nevěřím jim ani hovno ass


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Ice (Člen)
04.12.2015 17:57:07
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

napsaný to mají poslanci pěkně:
http://gunlex.cz/domu/kratke-zpravy/224 … ich-zbrani

..... ale nevěřím jim ani hovno ass

Jestli to nebude tím, že naší poslanci říkají doma jedno, a hned, jak jsou za čárou, tak otočí a změní to v druhé... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
zzzmrzlinar (Člen)
06.01.2016 02:00:00
Offline

Re: Pistolníci ll

tak jsem po pár týdnech zase zpět ze státu odzbrojených ovcí a považte mám na krku pokutu 75 na stole v evropskejch za ozbrojení strašlivým 7 cm dlouhým zavíracím nožíkem, kterej ale považte lze otevřít jednou rukou. Stejně i víc dlouhej pevnej nůž je povolenej až teda nevím v čem je míň nebezpečnej.

Ohledně těch starších sedumpětašedesátek, jako ČZ50/70 tak jsou to podle mě za ty peníze (tady jich má místní obchodník se smrtí 5 kusů po 600,-Kč) jsou perfektní. Vzhledem k věku je už akurát potřeba vybrat kus nevystřílenej do bezvědomí. Já s mojí ČZ 50 mám pár tisíc a maká jak zamlada, přesnost lepš než u novejch kvérů. Je to okopírovanej Walther PP a co má vyzkoušeno, chová se a střílí to skoro stejně, akorát má o něco horší materiál závěru, kterej špatnej úhel kohoutu umí po mnoha tisících rozmlátit. Ale i tak to střílí a hlavně je to fakt po hodně tisících.  Někde o tom byl celej článek a bylo tam i jak upravit ten kohout aby se to nedělo. Zkusím to najít.

ČZ83 jsou tady tak za 2 litry a je to modernější zbraň, hlavně tím, že má větší čitelnější mířidla  a dvojřadej zásobník. V 7,65 je naprosto perfektní a i nezkušenej střelec s ní umí střílet hrozně rychle následující výstřely, fakt mě to až překvapilo. Oproti tomu v 9mmBrowning se chová hodně špatně, takže fakt zůstat u 7,65.

Co se týče ráže, tak se to furt mele dokola. Jistý pan Marshall udělal statistiku zejména z policejních dat, kde na mnoha tisích reálných případů, kdy někdo někoho smahnul spočítal procento kdy zasažený byl schopen udělat MAX TŘI KROKY NEŽ LEHNUL K ZEMI. Shrnul bych to asi takhle
7,65 Br            kolem 50%
9mm Br,          kolem 50%
38 Sp              kolem 50% (divný že 38 Spec je považovanej narozdíl od 7,65 za dostatečnej)
9 Luger           kolem 60%
45 ACP            kolem 60%

takže pro mě z toho vyplývá
1. malosračka a 6,35 s 20 procenty nejsou moc dobrý na zastavení útočníka
2. Ta malá 7,65 která měla bejt dobrá tak na nasrání útočníka není zase o moc horší než Luger
3. Úchvatná 45ACP, prakticky zastavuje stejně jako 9Luger,
4. Megaráže jako 10mm Auto, 44 Magnum a jiné zas o tolik nepřevyšují Luger abych kvůli tomu hůř trefoval a měl míň knedlů

Náboj
Konstrukce střely
Procento úspěšnosti

.22 Long Rifle
Olověný ogivál
21 %

6, 35 mm Browning
Ogivální celoplášť
23 %

.38 Spec. (hlaveň 2“)
Olověný ogivál
49 %

7,65 mm Browning
Ogivální celoplášť
50 %

9 mm Browning
Ogivální celoplášť
50 – 52 %

.38 Special (hlaveň 4“)
Olověný ogivál
51 – 52 %

9 mm Luger
Ogivální celoplášť
62 – 63 %

.45 ACP
Ogivální celoplášť
63 – 64 %

.44 Special
Olověný ogivál
65 %   
               
.45 Long Colt
Olověný ogivál
69 %

9 mm Luger
Celoplášť komolý kužel
70 %

.357 Mag.
Olověná s prosekávací hranou
72 %

.40 S&W
Celoplášť komolý kužel
78 %

http://www.valka.cz/10577-Mytus-zastavujiciho-ucinku
https://cs.wikipedia.org/wiki/Termin%C3 … .AFv_index

pulmotor (Člen)
06.01.2016 11:50:59
Offline

Re: Pistolníci ll

To co tu píšeš je obecně známo, proto mám Gločíka 27.na nošení a Super 
Para na střelnici.
Každej trošku střelec má min.2 krátký.Já mám ještě malorážku TT Olimpia


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Petr J. (Člen)
06.01.2016 14:06:35
Offline

Re: Pistolníci ll

....Milane, mohu večer volat o rozumy? Odpoledne jdu k doktorce potvrdit papíry a zítra bych to chtěl podat...

Kelly01 (Člen)
06.01.2016 16:28:40
Offline

Re: Pistolníci ll

Zastavovací účinek co nejlevněji bezpečně zvýší čistý olovo, akorát nevím co na nošení podomácku dělaných přebíjenek říká legislativasurprised


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
06.01.2016 16:58:42
Offline

Re: Pistolníci ll

legislativa sagen stopbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
06.01.2016 17:48:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Je tam něco o přebíjení konkrétně, nebo klasická fráze: pouze schválené k bla,bla,blasurprised


God Save The Queen!
corimec (Člen)
06.01.2016 18:26:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Zastavovací účinek co nejlevněji bezpečně zvýší čistý olovo, akorát nevím co na nošení podomácku dělaných přebíjenek říká legislativasurprised

Nosit je mužeš,ale nesmíš je použítbigsmile

karlos100 (Člen)
06.01.2016 20:27:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Je tam něco o přebíjení konkrétně, nebo klasická fráze: pouze schválené k bla,bla,blasurprised

no,právě to si myslím,když Tvoje samodomo nejsou schválené zkušebnou,nesmíš je použít k NO... tudíž nošení postrádá smysl..


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
06.01.2016 20:58:36
Offline

Re: Pistolníci ll

no,tak ještě dál.. "přebíjenky bys mimo střelnici vůbec neměl v krátké zbrani nosit.."
to je docela zajímavej názor.. nejspíš i v souladu se zákonem..
Jinak prostě útočníka zastřel čímkoli a pak holt si to budeš muset obhájitbigsmile


...a bude hůř!
hans (Člen)
06.01.2016 21:08:34
Offline

Re: Pistolníci ll

řek bych, že lugr zastaví obstojně i v plášti good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
06.01.2016 22:22:21
Offline

Re: Pistolníci ll

jo jinak zmrzlej vítej... jak bylo?? že tys tam vogu pomáhal s nějakou tou intergrácií??


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fresh Man (Člen)
06.01.2016 22:34:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Podle veteránů z ww2 a pak i Vietnam k zastavení útočníka 1-2rany cal45 z 9mm 3-4rany vypadá jako rozdíl.. Stejný jako novodobé zkušenosti s 5,56 a 7,62


Bandit pičo
zzzmrzlinar (Člen)
07.01.2016 01:07:07
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

jo jinak zmrzlej vítej... jak bylo?? že tys tam vogu pomáhal s nějakou tou intergrácií??

tož dík, to bych radši držel facku než se na tomhle monstrprůseru vyjetý Merkelový podílet. V podstatě, a to už prdel moc není, je to důvod proč jsem tam stornoval koupi malého bytu a jsem teď tady. Prvních šest rodin obohacovačů se mělo nastěhovat do domu kde jsem bydlel. V tom městečku (asi 8000 obyvatel) už jich je 200 (opravili jim bývalý kancelářský mrakodrápek ale už se tam nevejdou) a teď je na cestě dalších několik stovek.

hans (Člen)
07.01.2016 14:07:49
Offline

Re: Pistolníci ll

200 ve vsi a kvéry v ČR.... Nic moc výhled, co?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
08.01.2016 00:06:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:

....Milane, mohu večer volat o rozumy? Odpoledne jdu k doktorce potvrdit papíry a zítra bych to chtěl podat...

Jo v pohodě cinkni pussy můžeme se i sejít na pivko a probrat co a jakgood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Pšán (Člen)
08.01.2016 02:51:32
Offline

Re: Pistolníci ll


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
čočkin (Člen)
11.01.2016 05:21:40
Offline

Re: Pistolníci ll

by mě zajímalo kolik procent maji povolený ztráty...?  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hans (Člen)
11.01.2016 14:20:28
Offline

Re: Pistolníci ll

střílí tu někdo SA58? potřeboval bych radu ..... help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
11.01.2016 21:59:51
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

střílí tu někdo SA58? potřeboval bych radu ..... help

jééés, co bys rád?

yebat (Člen)
11.01.2016 22:46:19
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
hans psal:

střílí tu někdo SA58? potřeboval bych radu ..... help

jééés, co bys rád?

Za mě sejmi pár černejch... bigsmile

hans (Člen)
12.01.2016 09:43:01
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
hans psal:

střílí tu někdo SA58? potřeboval bych radu ..... help

jééés, co bys rád?

hale ty už nevíš, z čeho všeho bys práskal.... evil

takže dotaz: mám kompenzátor (prý origo co má PČR), který se nedotahuje na závitu na krev, jako ostatní, ale dotáhne se co to jde tak, aby do výřezu na něm zaskočil takový ten čůráček, co zacvakne i to výřezu na origo krycí matce ústí.
Takže ten kompenzátor má vakl (vychází to asi tak o 1/2 otočky, co by to mělo jít dotáhnout na krev).
Bez kompenzátoru to střílí na 50 m s mýma zkriplenýma pařátama s rozptylem takovýho většího pivního tácku do pravé spodní čtvrtky (cca rozmezí 8 - 4 na pistoláku).
Předpokládal jsem, že s kompíkem to bude střílet obdobně, akorát jinam. Jenže ono to střílí v podstatě stejně (ne)přesně, ale je to rozházený  po celým terči. Co se týče bodů, tak by to bylo v součtu asi tak stejně, ale po celých 360 stupních.....
Dělá to ten vakl na kompu?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
12.01.2016 10:44:04
Offline

Re: Pistolníci ll

Nahoď fotku kompíku.. hele,co popisuješ se stává,je třeba si zvyknout na střelbu s kompíkem.. a nebo třeba i vyměnit za jinej.. druhů kompenzátorů je hodně a nemusí Ti zrovna sedět.. Ale už jsem zažil,že dobrej soustřel se po nasazení kompenzátoru rozhodil po celým terči..
Mám osobně Zendla,tenhle

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/837_zendl.jpg

...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
12.01.2016 12:32:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Zendl k nám chodí každou neděli na střelnici smile1 valí miřenku malorážkovou pistolí, občas s ním dám otočný terče smile1


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
12.01.2016 13:05:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Zendl k nám chodí každou neděli na střelnici smile1 valí miřenku malorážkovou pistolí, občas s ním dám otočný terče smile1

Stáří holt přináší i pozitivní věc,všechny lidi znášbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
hans (Člen)
12.01.2016 13:09:13
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

Nahoď fotku kompíku.. hele,co popisuješ se stává,je třeba si zvyknout na střelbu s kompíkem.. a nebo třeba i vyměnit za jinej.. druhů kompenzátorů je hodně a nemusí Ti zrovna sedět.. Ale už jsem zažil,že dobrej soustřel se po nasazení kompenzátoru rozhodil po celým terči..
Mám osobně Zendla,tenhle
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _zendl.jpg

tenhle zendl se dotahuje právě na krev....

já mám myslím tohle: http://www.zbraneliberec.cz/obchod/pris … mpenzator-
nebo tady je to ten vrchní: http://www.bvs.cz/soucastky_dily_grand_tlumic_58.html


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
12.01.2016 13:17:22
Offline

Re: Pistolníci ll

já mám kosu už hezkejch pár let, a byla to moje první dlouhá, když nepočítám Mosina, to je totiž kategorie extra dlouhá smile1

hele nevím sic co má PČR a skoro bych řekl, že centrálně nemají nakoupeno nic, ale to je jedno, pošli fotku neto typ, uvidíme. Nicméně naprosto jistojistě ti můžu říct, že komenzátor se ti viklat nemá a nesmí a dobrotu to dělat nebude. V posledním Zbraně a náboje byl článek o nějakém novém kompenzátoru, který si snad kupují hodně policajti a bylo tm něco o trocu rozdílné montáži, najdu to a napíšu ti. Nicméně jak říkám s vaklem je to blbost střílet.

Když ti řeknu, že bych to dal k usazení puškaři, neb si za to řekl (nechával jsem to dělat na dvou kosách) 100,-na stole v českých, tak zas budeš akorát nasratej, že to tady máme levný smile1

hans psal:
zzzmrzlinar psal:
hans psal:

střílí tu někdo SA58? potřeboval bych radu ..... help

jééés, co bys rád?

hale ty už nevíš, z čeho všeho bys práskal.... evil

takže dotaz: mám kompenzátor (prý origo co má PČR), který se nedotahuje na závitu na krev, jako ostatní, ale dotáhne se co to jde tak, aby do výřezu na něm zaskočil takový ten čůráček, co zacvakne i to výřezu na origo krycí matce ústí.
Takže ten kompenzátor má vakl (vychází to asi tak o 1/2 otočky, co by to mělo jít dotáhnout na krev).
Bez kompenzátoru to střílí na 50 m s mýma zkriplenýma pařátama s rozptylem takovýho většího pivního tácku do pravé spodní čtvrtky (cca rozmezí 8 - 4 na pistoláku).
Předpokládal jsem, že s kompíkem to bude střílet obdobně, akorát jinam. Jenže ono to střílí v podstatě stejně (ne)přesně, ale je to rozházený  po celým terči. Co se týče bodů, tak by to bylo v součtu asi tak stejně, ale po celých 360 stupních.....
Dělá to ten vakl na kompu?

karlos100 (Člen)
12.01.2016 13:50:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Možná jsem to nepochopil správně.. ten kompík se viklá na závitu?? psal jsi,že nejde dotáhnout na krev,ale zarážka je asi půl otáčky nazpět..pokud se viklá,je to dost blbě,jak psal Zmrzlinář.. nedovedu si ale dost dobře představit,jak se viklá natočenej na celým závitusurprised navíc zaseklej zarážkou..
Toho zendla jsem si osazoval sám,je jen třeba dát pozor a nepřetočit ho,aby nebyl vyosenej.. ale spíš jsem musel trochu bejčit,abych ho do správný polohy dostal..


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
12.01.2016 13:54:55
Offline

Re: Pistolníci ll

tož hele, to "policejní" je Navrátil Arms, nějaký moravský puškař,  (typy Tactical, Combat a Harpoon). Montáž:Kompenzátor se na SA58 a Kalaškovy šroubují, bě zbraně mají závit. A také polohovací kolík, takže se kompenzátor musí dopasovat tak, aby došlo k jeho zacvaknutí a k přesnému usazení napevno. Kdyby se na hlavni nějak byť sebemíň viklal, vzhledem ke zmíněným přepážkám by si střely u dvoukomorového a tříkomorového provedení kompezátoru o přepážku škrtaly.

Zjednodušeně, brousíš kompenzátor tak, aby se ti dotáhnul napevno určitej úhel před tím zacvakovacím kolíčkem (ten navrátil říká pár stupňů, ale jiní říkjí třeba 15 stupňů. Od toho se to pak dotáhne silou do zacvaknutí, ten Navrátil říká po odstřílení pár ran

normálně dej do googlu montáž kompenzátoru a jsou tam návody od gunexpertu a jiných,

http://www.sa58.cz/products/montaz-a-pa … mpensator/

Drakoxxl (Člen)
12.01.2016 13:56:38
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
hans psal:

jo jinak zmrzlej vítej... jak bylo?? že tys tam vogu pomáhal s nějakou tou intergrácií??

tož dík, to bych radši držel facku než se na tomhle monstrprůseru vyjetý Merkelový podílet. V podstatě, a to už prdel moc není, je to důvod proč jsem tam stornoval koupi malého bytu a jsem teď tady. Prvních šest rodin obohacovačů se mělo nastěhovat do domu kde jsem bydlel. V tom městečku (asi 8000 obyvatel) už jich je 200 (opravili jim bývalý kancelářský mrakodrápek ale už se tam nevejdou) a teď je na cestě dalších několik stovek.

... asi shrnutí, že jo zmrzlej evil
http://www.svobodny-svet.cz/1789/situac … manii.html


Lepší někdy, než nikdy.
hans (Člen)
12.01.2016 14:45:34
Offline

Re: Pistolníci ll

No je to jak oba říkáte, abych zacvaknul kolík, tak musím vrátit kompík o půl otáčky zpět, protože abych ho dotáhnul naopak o tu půl otáčku dopředu, tak to bych asi urval závit. Takže pak se to samozřejmě viklá.
Ten kompík mi tam dal přímo puškař co mi to stavěl a tvářil se jako že to je normální, tak teď nevím, jestli to není vocas smile1....
Ale bo to hermexí tak mu to vezu v nejbližší době zpět a nechám ho udělat i tohle.
Už to bude druhá úprava kompíku, prvně byl málo provrtanej a kule o něj cvrnkala, takže jsme vůbec nepoznali, kam to lítá (na 50 m nebylo možný trefit terč....) idontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
12.01.2016 15:38:56
Offline

Re: Pistolníci ll

Možná pijesurprised


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
12.01.2016 16:42:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Drakoxxl psal:

... asi shrnutí....http://www.svobodny-svet.cz/1789/situace-v-germanii.html

...Polsko má mé sympatie...good

Baltazar (Člen)
12.01.2016 19:05:39
Offline

Re: Pistolníci ll

já ho tam měl taky, hned jsem to dal dolů, pokud nemáš fulauto tak k čemu ti to tam je? střílím s tím na 100 m přes miřidla trefuju zvonek velikosti pivního tácku, tak co řešit, pokud střílíš figuru na 100 tak ji dáš každou ranou a i když budeš střílet hodně rychle. dej to dolů je to k hovnu

hans psal:

No je to jak oba říkáte, abych zacvaknul kolík, tak musím vrátit kompík o půl otáčky zpět, protože abych ho dotáhnul naopak o tu půl otáčku dopředu, tak to bych asi urval závit. Takže pak se to samozřejmě viklá.
Ten kompík mi tam dal přímo puškař co mi to stavěl a tvářil se jako že to je normální, tak teď nevím, jestli to není vocas smile1....
Ale bo to hermexí tak mu to vezu v nejbližší době zpět a nechám ho udělat i tohle.
Už to bude druhá úprava kompíku, prvně byl málo provrtanej a kule o něj cvrnkala, takže jsme vůbec nepoznali, kam to lítá (na 50 m nebylo možný trefit terč....) idontknow


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
12.01.2016 21:35:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Hans - no za sebe ti můžu říct, že "puškaři" kterej ti dá zpátky kvér v vrklajícím kompenzátorem a to ještě dvakrát bych nesvěřil ani dětskej prak. Navíc bych si tipnul, že ty kulky škrtali o kompík právě kvůli tomu vrklání. Netvrdím, že nemůže bejt blbej výrobce, kterej udělá maloou díru (ale kompík od něj bych si na zbraň taky nedal), ale daleko pravděpodobnější je, že to škrtalo bo to nebylo usazený pevně. Oni ty odfuky který dělaj tu kompenzaci zdvihu v podstatě fungujou tím líp, čím jsou těsnější kolem proletávající střely a žádnej výrobce tak rozhodně nepočítá s žádným podstatným pohybem.

Drako - smutné a docela reálné čtení,

Baltazar - kompenzace zdvihu je jasněže dobrá hlavně při rychlejším střílení. Na soutěžích v dynamické střelně typu IPSC, LOS, nebo podobných nemáš bez kompíku valnou šanci, zvlášť u 7,62x39. Na picnutí jedné rány za minutu to samozřejmě není potřeba, ale zkus si sázet dvojstřely s co nejrychlejším přenesením na různé terče bez a s kompíkem. Nebe a kozy. Presnost so samozřejmě může klidně i zhoršit a nástřel se změní každopádně

pulmotor (Člen)
13.01.2016 00:23:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Každej kompenzátor se musí usadit to je úplně normálnípussy
Já si je upravuju sám, vezmu tenkou podložu a jezdim po brousku tak dlouho až ten kompík sedí přesně na kolíku,do podložky probrousím jenom důlek na ten kolíkgood.
Na českym trhu je jedinej kompenzátorpussy kterej prošel skutečně zkušebnou a to je Zendl(pozor na kopie).Ten má 37% účinek.
Je pravda že je to jenom o konfortu střelby,není úplně nutnej ale já ho mám a jsem spokojenej,při dvoustřelu je to nabe a dudy pussy
Špatnej kopenzátor i když vypadá super akčně bad dokáže tak rozhodit kule že se ti vůbec nepodaří zbraň zastřílet.
Pokud ti kule škrtla o kompenzátor tak ho uvnitř zabruš do hladka a pořádně usaď,totálně na fest good


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
13.01.2016 02:14:28
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Každej kompenzátor se musí usadit to je úplně normálnípussy
Já si je upravuju sám, vezmu tenkou podložu a jezdim po brousku tak dlouho až ten kompík sedí přesně na kolíku,do podložky probrousím jenom důlek na ten kolíkgood.
Na českym trhu je jedinej kompenzátorpussy kterej prošel skutečně zkušebnou a to je Zendl(pozor na kopie).Ten má 37% účinek.
Je pravda že je to jenom o konfortu střelby,není úplně nutnej ale já ho mám a jsem spokojenej,při dvoustřelu je to nabe a dudy pussy
Špatnej kopenzátor i když vypadá super akčně bad dokáže tak rozhodit kule že se ti vůbec nepodaří zbraň zastřílet.
Pokud ti kule škrtla o kompenzátor tak ho uvnitř zabruš do hladka a pořádně usaď,totálně na fest good

37% má Zendl kompenzaci zpětného rázu. Kompenzaci zdvihu, což je primární úkol kompenzátoru má samozřejmě podstatně vyšší. Jasněže to spolu souvisí, ale hlavní cíl kompíku je ten zdvih, úsťová brzda zas hlavně ten zpětný ráz.

Jinak tenhle kompenzátor má taky typový zkoušky a vypadají hodně slšně (však taky stojí raketu.

http://www.zbraneliberec.cz/obchod/pris … 58-kinggun

pulmotor (Člen)
13.01.2016 07:39:17
Offline

Re: Pistolníci ll

Ráz se u 58 neřeší to je potřeba u pořádnejch caliberů ,a přesně jak řikáš ty speciály stojej i 4000 kč.idontknow


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
13.01.2016 08:36:58
Offline

Re: Pistolníci ll

ráz mám vyřešenej odpruženou pažbou, a to je pohoda. I fotr, starej obránce socialismu před americkým imperialismem se divil, jak to jde do měkka....

Takže OK, komp ho nechám znovu předělat....

A teď mi někdo prozraďte, co je tohle za náboj, ať to nemusím hledat:
- pět včel v kovovým pásku, pásek značený P416-59
- včela značená P370 VIIIw1 7 40


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
13.01.2016 09:35:01
Offline

Re: Pistolníci ll

už to mám, je to nějakej mauser

http://naboje.org/node/4001


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
13.01.2016 09:46:30
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak prý nárůst žadatelů je 400% a termíny na zkoušky se vypisují půl roku dopředu....help....veselé...idontknow...

VikecB12 (Člen)
13.01.2016 13:31:09
Offline

Re: Pistolníci ll

No su rát,že sem to udělal loni a v klidku. Na střelnicích mají teďka solidní frmol a zřejmě i prodejci kvérů si mnou rucegood
Asi se lidi fakt chystají na občanskou válkusmile2 bude to hnusnýsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
13.01.2016 16:22:25
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

No su rát,že sem to udělal loni a v klidku. Na střelnicích mají teďka solidní frmol a zřejmě i prodejci kvérů si mnou rucegood
Asi se lidi fakt chystají na občanskou válkusmile2 bude to hnusnýsmile2

Vono stejně třičtvrtě z nich nebude umět stříletbigsmile
a ze zbytku tak deset procent bude schopnejch vystřelit na člověka..
A všechny legální držitele stejně vláda před průserem odzbrojí..
Tudíž je to zbytečný šturmování..bigsmile


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
13.01.2016 18:41:43
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

A všechny legální držitele stejně vláda před průserem odzbrojí..
Tudíž je to zbytečný šturmování..bigsmile

...to pak bude vykradených aut...

karlos100 (Člen)
13.01.2016 19:58:20
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
karlos100 psal:

A všechny legální držitele stejně vláda před průserem odzbrojí..
Tudíž je to zbytečný šturmování..bigsmile

...to pak bude vykradených aut...

jo,tak se dneska kasaj všichni.. Ale má to háček.. Neboj,že garnitura neví jak na to..
Budou dělat domovní prohlídky,jak najdou ten "ukradenej" kvér,dostaneš pálku
za nedovolený ozbrojování.. Budou prudit celou rodinu a práskne tě i kámoš nebo
příbuznej.. V megaprůseru bude stanný právo a držení zbraně bude trestáno
výjjimečnými tresty.. A to chci vidět kolika hrdinům zůstanou zbraně..evil
Na naše pradědky,co schovávali kvéry po žumpách a půdách má z nás málokdo..
Takže asi tak.. (tím nechci říct,že třeba Ty bys nebyl schopnej uchovat si zbraň,
jen obecně by takovejch lidí myslím moc nebylo)


...a bude hůř!
hans (Člen)
13.01.2016 20:09:41
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos má recht.....
a vykradený auto bude průser, bo jsi nezabezpečil zbraň evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
13.01.2016 22:50:59
Offline

Re: Pistolníci ll

no a uřežou ti za to hlavu? Né? Tak vidíš,protivník s klidem jo...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
13.01.2016 23:14:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. (Člen)
13.01.2016 23:14:53
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

karlos má recht.....a vykradený auto bude průser, bo jsi nezabezpečil zbraň evil

...cestou do banky to prostě člověk musí nechat v autě, když do banky s tím nesmíš....bigsmile

VikecB12 (Člen)
13.01.2016 23:26:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
hans psal:

karlos má recht.....a vykradený auto bude průser, bo jsi nezabezpečil zbraň evil

...cestou do banky to prostě člověk musí nechat v autě, když do banky s tím nesmíš....bigsmile

nemáš si to co brat ssebou na cestu do banky,když to nemáš jak zabezpečitbigsmile
do banky se to bere z uplně jinejch duvodů a pohnutekgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
14.01.2016 06:55:54
Offline

Re: Pistolníci ll

Trochu delší čtení,ale tady je přesně vidět,jak dopadne pistolník v evropěsicksicksick
A že to nakonec protlačej ať chceme nebo ne,na to si můžeme klidně vsaditevil
http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2 … h-zbranich


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
15.01.2016 09:04:01
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

už to mám, je to nějakej mauser

http://naboje.org/node/4001

Ty pussy vod Německý munice kolem války dávám ruce pryč bad zasraný Angláni delali to že vyráběli kopie veškerejch  Německech nábojů a sypali je z letadel Němcům.
For byl ten že do nichpussy dali místo prachu TNT ,tak že ti to utrhlo půlku hlavysickbad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
15.01.2016 10:46:53
Offline

Re: Pistolníci ll

však to nechci střílet. Je to kompletní krabička, zůstane v trezoru a je mi buřt, co je napěchovaný v hilznách :)


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
15.01.2016 11:05:35
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

Trochu delší čtení,ale tady je přesně vidět,jak dopadne pistolník v evropěsicksicksick
A že to nakonec protlačej ať chceme nebo ne,na to si můžeme klidně vsaditevil
http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2 … h-zbranich

...jinými slovy člověk musí mít legální zbraň proto, aby si mohl kupovat legálně zásoby střeliva pro nelegální zbraň...chápu to dobře? sick

Evropa je v tomhle (a nejen v tomhle) postavená na hlavu...zas Amerika diskutuje, jestli není moc bílých nominováno na Oskara, jestli to není diskriminace proti černým buznám na vozejku (neb není nominovaný ani žádný gay ani žádný vozejčkář)...sick

Jinak čekám, kdy zakáží tenisový Wimbledon...když tenis je bílý sport...idontknow

hans (Člen)
15.01.2016 12:09:39
Offline

Re: Pistolníci ll

pak zakážou bílý zlato, bílý zboží, bílý maso, bílej sex, bělobu, běluhu a bělochvosta....

..... zákaz sněhu zřejmě už nabývá na platnosti a účinnosti surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
15.01.2016 12:13:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
karlos100 psal:

Trochu delší čtení,ale tady je přesně vidět,jak dopadne pistolník v evropěsicksicksick
A že to nakonec protlačej ať chceme nebo ne,na to si můžeme klidně vsaditevil
http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2 … h-zbranich

...jinými slovy člověk musí mít legální zbraň proto, aby si mohl kupovat legálně zásoby střeliva pro nelegální zbraň...chápu to dobře? sick

Evropa je v tomhle (a nejen v tomhle) postavená na hlavu...zas Amerika diskutuje, jestli není moc bílých nominováno na Oskara, jestli to není diskriminace proti černým buznám na vozejku (neb není nominovaný ani žádný gay ani žádný vozejčkář)...sick

Jinak čekám, kdy zakáží tenisový Wimbledon...když tenis je bílý sport...idontknow

Neboj voni jim daj kvoty jako u nás s těma pussy v politice,nebo čmoudama v evropě sick
Už není cesty zpátky jsme všichni v pussy
Žít každej den na plný koule a srát na všechno a všechny(JEDINÁ CESTA)goodbigsmilecool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
15.01.2016 12:28:56
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Už není cesty zpátky jsme všichni v pussy

Přesně tak to je.. Jenom to většina lidí nevidí..


...a bude hůř!
Petr J. (Člen)
15.01.2016 13:40:21
Offline

Re: Pistolníci ll

...ale tohle je správný přístup:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … enech.html

goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
15.01.2016 13:54:38
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
karlos100 psal:

Trochu delší čtení,ale tady je přesně vidět,jak dopadne pistolník v evropěsicksicksick
A že to nakonec protlačej ať chceme nebo ne,na to si můžeme klidně vsaditevil
http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2 … h-zbranich

...jinými slovy člověk musí mít legální zbraň proto, aby si mohl kupovat legálně zásoby střeliva pro nelegální zbraň...chápu to dobře? sick

Evropa je v tomhle (a nejen v tomhle) postavená na hlavu...zas Amerika diskutuje, jestli není moc bílých nominováno na Oskara, jestli to není diskriminace proti černým buznám na vozejku (neb není nominovaný ani žádný gay ani žádný vozejčkář)...sick

Jinak čekám, kdy zakáží tenisový Wimbledon...když tenis je bílý sport...idontknow

za předpokladu že máš nelegální zbraň na stejnou munici.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
15.01.2016 16:27:02
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
Petr J. psal:
karlos100 psal:

Trochu delší čtení,ale tady je přesně vidět,jak dopadne pistolník v evropěsicksicksick
A že to nakonec protlačej ať chceme nebo ne,na to si můžeme klidně vsaditevil
http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/2 … h-zbranich

...jinými slovy člověk musí mít legální zbraň proto, aby si mohl kupovat legálně zásoby střeliva pro nelegální zbraň...chápu to dobře? sick

Evropa je v tomhle (a nejen v tomhle) postavená na hlavu...zas Amerika diskutuje, jestli není moc bílých nominováno na Oskara, jestli to není diskriminace proti černým buznám na vozejku (neb není nominovaný ani žádný gay ani žádný vozejčkář)...sick

Jinak čekám, kdy zakáží tenisový Wimbledon...když tenis je bílý sport...idontknow

za předpokladu že máš nelegální zbraň na stejnou munici.

pussy Pokud jsi sportovní střelec tak si můžeš koupit střelivo jaký chcešgood a vůbec to nemá nic společnýho s tvejma zbraněma,ani nemusíš žádnou vlastnit smile1.
Jenom musíš mít ve zbrojáku ty správný písmenkagood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
15.01.2016 16:34:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:

...ale tohle je správný přístup:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa … enech.html

goodbigsmile

no jo, no, tohle vítače a obohacovače nenapadlo. Oni jsou tihle muslimášové dost sexuálně frustrovaní už nich doma, a když je tady Angela vítá a vůbec si nevšimne, že je jich  dvanáctkrát chlapů než ženskejch, tak to frustrátům zrovna pohody nepřidá.

Odhaduju že tenhle pokus se zákazem vstupu moc dlouho nevydrží a místo toho bude chyba ve špatné integraci, kdy jsme jim nezajistili dost sexuálního vyžití a po vzoru sexálních pracovnic, kteří za státní peníze pomáhají postiženým, nebo komu všemu, těm afgáncům, syřanům a albáncům zaplatíme nějaké to povyražení s místníma holkama. Abychom těm chudákům nenarušili jejich křehkou psychiku.

zzzmrzlinar (Člen)
15.01.2016 16:48:38
Offline

Re: Pistolníci ll

jo, jo, paní žilková to holt vidí jinak. Byla by to banální zpráva o myšlení pitomé slepice, kdyby to nebyla manželka našeho ministra obrany.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro … oly-417246

Banditatom (Člen)
15.01.2016 16:50:57
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

jo, jo, paní žilková to holt vidí jinak. Byla by to banální zpráva o myšlení pitomé slepice, kdyby to nebyla manželka našeho ministra obrany.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro … oly-417246

....ona mela vzdycky v hlave nasranosick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Meloun (Člen)
15.01.2016 17:14:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Čest pavouci..
Bouchal někdo z Vás z tohodle?: http://www.prodej-zbrani.cz/pistole/gra … 1363p.html
nebo: http://www.prodej-zbrani.cz/pistole/gra … 1360p.html
anebo cokoliv jinýho vod těhle slováků? Obecně chvála, ovšem poměrně často připomínky se zasekávání nábojnic ve vokýnku apod. při slabších laboracích..zřejmě kolevá tý votočný hlavni..idontknow

S tiim zákazem EU jsem zatim jakžtakž v klidu..co jsem to tak diskutoval s policajtama nebo tady panem Jankem, tak by to bylo docela složitý..nějaý náhrady..kdo by posuzoval, kolik to či ono má hodnotu(jasně podle tabulek)..ale citovej vztah..výjimečnost..nějaká omezená serie..popř. tuning..nehledě na to, že v tu chvíli se fakt každá druhá "ztratí"..oni s tim i počítaj..
Nic to nemění na tom, že jsme v pussy tak jako tak..sick


PURE NAKED BIKE!
yebat (Člen)
15.01.2016 17:17:30
Offline
Niko (Člen)
15.01.2016 20:05:18
Offline

Re: Pistolníci ll

K100 Mk12 a zatím spokojenost.Vyboucháno zatím cca 600ks továrních a bez závady.Sedne v ruce a skvěle krátkej reset spouště.

karlos100 (Člen)
15.01.2016 20:50:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Banditatom psal:
zzzmrzlinar psal:

jo, jo, paní žilková to holt vidí jinak. Byla by to banální zpráva o myšlení pitomé slepice, kdyby to nebyla manželka našeho ministra obrany.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro … oly-417246

....ona mela vzdycky v hlave nasranosick

jen víc multisračko názorů podobnejch vymatlanejch dementů,pardon,celebritgoodbigsmile


...a bude hůř!
Banditatom (Člen)
15.01.2016 20:54:36
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Banditatom psal:
zzzmrzlinar psal:

jo, jo, paní žilková to holt vidí jinak. Byla by to banální zpráva o myšlení pitomé slepice, kdyby to nebyla manželka našeho ministra obrany.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/ro … oly-417246

....ona mela vzdycky v hlave nasranosick

jen víc multisračko názorů podobnejch vymatlanejch dementů,pardon,celebritgoodbigsmile

...ne!zpravne, dementugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pulmotor (Člen)
16.01.2016 17:36:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Banditatom psal:
karlos100 psal:
Banditatom psal:


....ona mela vzdycky v hlave nasranosick

jen víc multisračko názorů podobnejch vymatlanejch dementů,pardon,celebritgoodbigsmile

...ne!zpravne, dementugood

Hlavní jepussy si pamatovat kdo se zastával těch lékařů,inžinýrů,bankéřů prchajcích před válkousickfuck a až  příjde na lámání chleba tak očistit společnost hlavně od nich.
Prchajcí jdou jen tak daleko jak je pustíme.
A keci že nejsou všichni stejní sick Paní Žilkové dát mísu s 50 dortíkama a řict že jsou jen 3 otrávený.Chci vidět jak si vezme a bude si pochutnávat,vždyt je jich většina v pořádkubigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
tomasNJ (Člen)
16.01.2016 17:51:53
Offline

Re: Pistolníci ll

ta žilková má dobře nasrané v palici...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
mr.BSE (Člen)
18.01.2016 15:16:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Někdo zkušenost s HS 09/ Spingfiel XD v 9x19?
Případně Taurus 24/7 G2 také v 9x19?

help


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
18.01.2016 16:00:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak co,máš hotovo? Udělals?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
18.01.2016 16:13:29
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Tak co,máš hotovo? Udělals?

Mám, udělal smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
pulmotor (Člen)
18.01.2016 18:45:45
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Někdo zkušenost s HS 09/ Spingfiel XD v 9x19?
Případně Taurus 24/7 G2 také v 9x19?

help

Lítáš tam pussy s cenou o 6000kč což je u pistole celkem hodně.Za ty prašule se mrkni na SIG-P228 kv a je to 100% odzkoušená  zbraň od top zbrojířů good bigsmile
Já Taurus nemám moc rád,špatný zkušenosti.Dokázal zreznout v létě v pouzdru u pasu za 14 dní bad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
18.01.2016 19:27:19
Offline

Re: Pistolníci ll

A hlavně ti kvér musí sedět, já mám třeba problém se všema ČZ...
Takže odzkoušej a uvědom si že v 99,9% budeš patřit k těm co po týdnu přestanou nosit a na střelnici to odnesou za páskem na prdelibigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
18.01.2016 19:46:34
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
mr.BSE psal:

Někdo zkušenost s HS 09/ Spingfiel XD v 9x19?
Případně Taurus 24/7 G2 také v 9x19?

help

Lítáš tam pussy s cenou o 6000kč což je u pistole celkem hodně.Za ty prašule se mrkni na SIG-P228 kv a je to 100% odzkoušená  zbraň od top zbrojířů good bigsmile
Já Taurus nemám moc rád,špatný zkušenosti.Dokázal zreznout v létě v pouzdru u pasu za 14 dní bad

A co je na tom?  Líbí se mně obě, musím je jen někde zkusit. good ten SIG me sice láká názvem bigsmile,  ale ne vzhledem.  Nechci venkovní kladivo smokin
Pokud mi nebude ani z nich vyhovovat do ruky tak vezmu PPQ,  to jsem už zkoušel a naprosto mne vyhovuje.
Moc jsem nečekal,  že by ty mnou jmenovaný pistole někdo znal osobně, ale proč to nezkusit smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Inženýrek (Člen)
18.01.2016 19:48:00
Offline

Re: Pistolníci ll

Dneska ke mně přišel borec co s námi spolupracuje na stavbách a vod prdele vytáhnul tohle http://www.ballistica.cz/ballistica/esh … NDA-44-MAG
Na střelnici jsem byl jednou a piču tomu rozumim, ale docela jsem se divil, co jsou lidi ochotný tahat na hřbetu (jinde se to nosit nedá, kdyby si to dal na bok, tak chodí na stranu)
Ty včelky co do toho pasujou je slušnej kus "železa" a dostat bych s tim nechtěl, určitě by to hodně bolelo bigsmile


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
hans (Člen)
18.01.2016 20:01:08
Offline

Re: Pistolníci ll

neznáte někdo kvelb, kterej by dokázal sehnat pistoláky 9 mm Steyr? Novovýrobu......


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Banditatom (Člen)
18.01.2016 20:01:57
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A hlavně ti kvér musí sedět, já mám třeba problém se všema ČZ...
Takže odzkoušej a uvědom si že v 99,9% budeš patřit k těm co po týdnu přestanou nosit a na střelnici to odnesou za páskem na prdelibigsmile

Njn dneska i na strelnici musis byt ingood ja kdyz prijdu na strelnici tak jsem za exota pomalu jeste za praclovekabigsmile

Kellyman cos zkousel za Cz?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
18.01.2016 20:48:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A hlavně ti kvér musí sedět, já mám třeba problém se všema ČZ...
Takže odzkoušej a uvědom si že v 99,9% budeš patřit k těm co po týdnu přestanou nosit a na střelnici to odnesou za páskem na prdelibigsmile

Mám to s CZ podobně,  resp. mě z jejich produkce nic nezajímá. Chci plast a skrytý kladivo, nevadí mi DAO.  Prostě pistole moderní koncepce (ať už je starý dobrý dobrý železo sebelepší,  mě prostě nebere). Zkoušel jsem včera G19 a je to jak držet střešní lať bigsmile soustřel cca. 3-5cm, ale ergonomie pro mě katastrofa. Pak jsem zkusil CZ97 v. 45 a to je pro mě jako střílet dlažební kostkou bigsmile
Vzal jsem do ruk PPQ a ergonomie jsem snad dělaná podle moji ruky good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
18.01.2016 21:25:15
Offline

Re: Pistolníci ll

DAO ti začne vadit hned, jak vystřílíš pár dalších nábojů nad rámec kurzu pro ZP.....
DAO nosím, ale na střelnici je to k hovnu....

ergonomii G19 potvrzuju.....

ovšem já si frčím naopak v ČZ, bo je to to jediný, co mi perfektně sedí v ruce good


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr