Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Banditatom (Člen)
18.01.2016 21:29:39
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

DAO ti začne vadit hned, jak vystřílíš pár dalších nábojů nad rámec kurzu pro ZP.....
DAO nosím, ale na střelnici je to k hovnu....

ergonomii G19 potvrzuju.....

ovšem já si frčím naopak v ČZ, bo je to to jediný, co mi perfektně sedí v ruce good

Kerou strilis?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
mr.BSE (Člen)
18.01.2016 21:34:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak jsem s DAO asi kecal, píšou u toho ppq,  že je to v "podstatě SA" .  Což mne teda přijde divný,  vzhledem ke koncepci zbraně idontknow. Pokud mi to někdo dokážete vysvětlit, budu rád.good
Do té doby teda nevím, jestli mám DAO rád, nebo ne bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
pulmotor (Člen)
18.01.2016 23:41:04
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

DAO ti začne vadit hned, jak vystřílíš pár dalších nábojů nad rámec kurzu pro ZP.....
DAO nosím, ale na střelnici je to k hovnu....

ergonomii G19 potvrzuju.....

ovšem já si frčím naopak v ČZ, bo je to to jediný, co mi perfektně sedí v ruce good

Jak říkámpussychce to 2 pistole.1 na nošení,co nejmenší z co nejučinějším střelivem a klidně nic moc kultivovanýho (z mojeho G 27 když vystřelim 150 ran tak mám v dlani modřinusurprised).A druhou na střelnicismile1, a to už si vyber nějakou libůstku bigsmile    (prostě krásnou hračku na machrování cool)z který budeš pálit 500 ran za hodku a ruka nic nepozná.Teda až na ten oteklej palec od paskováníbigsmile,ten cejtim vždycky ještě 3 dnypussy.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 07:31:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Mě klasickej glok taky v ruce nějak nesedí,ale někde bych si chtěl bouchnout s G43,je to takovej prcek jako G26,jen s jednořadym zasobnikem a je celej uzounkej,snad jen 26mmgood a myslim že na nošení bude asi hodně skladnej.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
19.01.2016 08:06:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Když já bych chtěl střílet s tím, co nosím idontknowsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 09:29:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Velká bouchačka mě připadá na každodenní nošení nepoužitelná,kompakty z nich odvozený taky,protože je to pořát tlustej buřt a ty kvéry na nošení toho zase nesnesou tolik,jako velkábigsmile Ale zrovna ten glok asi nebude mít problém s životnostígood Ještě mě napadá na nošení ruger LC9,ale vubec netuším,jak je na tom s životnostíidontknow Mě do ruky nejlíp pasuje ten waltr pp/ppk a vždy se zásobníkem s botkou. A naposledy mě ve kšeftě nadchla(co se uchopu týče) ta malá beretta 71 v 7,65br. To bych si dokázal představit každej den u pasugood Jak zmizí nějaká motorka z domu,tak pudu asi na nákupbigsmile
Myslím že jako nováček stejně nevybereš dokonalou bouchačku,kerá splní fšechny požadovaný kritéria,mám to tak takygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
19.01.2016 10:02:10
Offline

Re: Pistolníci ll

PPQ se mi zatím zdá jako nejlepší varianta na střílení. Na nošení nevím idontknow

Vikecu kam se dá v Brně zajít mrknout na plasťáky? Podle netu to vypadá, že mají všude jen pětasedmy a ppk help

Jinak v mém výběru je: Grand Power Q100, HS-09 (Springfield XD), Taurus 24/7 a jako konečnou variantu když všechno selže vezmu Walther PPQ (kterej jedinej mám vyzkoušenej)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
19.01.2016 10:21:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK good ...již několik desítek let a dílů goodbigsmile

Banditatom (Člen)
19.01.2016 10:26:35
Offline

Re: Pistolníci ll

Mour psal:

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK good ...již několik desítek let a dílů goodbigsmile

Pan je strelec?surprisednebo strelenecevil?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
19.01.2016 10:31:35
Offline

Re: Pistolníci ll

Banditatom psal:
Mour psal:

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK good ...již několik desítek let a dílů goodbigsmile

Pan je strelec?surprisednebo strelenecevil?

...protřepat, nemíchat good bigsmilebigsmile

Petr J. (Člen)
19.01.2016 10:48:29
Offline

Re: Pistolníci ll

Mour psal:

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK ...již několik desítek let a dílů .........protřepat, nemíchat

...a na zápěstí doplnit o Omega Seamaster good

Mour (Člen)
19.01.2016 12:19:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Mour psal:

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK ...již několik desítek let a dílů .........protřepat, nemíchat

...a na zápěstí doplnit o Omega Seamaster good

...já spíš skončil u Rolex Submariner good  bigsmile

mr.BSE (Člen)
19.01.2016 12:41:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Mour psal:
Petr J. psal:
Mour psal:

Jediná pistole, která je vyzkoušená je Walter PPK ...již několik desítek let a dílů .........protřepat, nemíchat

...a na zápěstí doplnit o Omega Seamaster good

...já spíš skončil u Rolex Submariner good  bigsmile

kult jako kult goodgoodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
19.01.2016 12:45:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Já se vracím k ruským digitálkám s papírovým otočným displejemgood


God Save The Queen!
hans (Člen)
19.01.2016 12:50:26
Offline

Re: Pistolníci ll

banditatom - jestli myslíš s kterou čízou, tak s D compactem...

BSE:
DAO - co zmáčknutí spouště, to se natáhne kout, udeří a zase si lehne....
SA - střílíš jen z nataženýho kohoutu, tedy natáhneš kohout, zmáčkneš spoušť, kohout bouchne a zase se natáhne...
SA/DA - první prda jde z ležícího kohoutu, takže zmáčknutím spouště se natáhne, bouchne a zase se natáhne (typicky ČZ)
a pak jsou tam ještě systémy ála glock, kde vím prd, jak to funguje...

Vikec: G43 jsem měl v ruce ale nestřílel. Drží se pěkně, ale pro mě naprosto hrozná ergonomie vypouštění zásobníku a záchytu závěru v originálu.... Taky spoušť je tuhá, ale to se dá všechno řešit....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
19.01.2016 13:29:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Na vypouštění se vyser, v případě sebeobrany by ti "taktické" přebíjení pravděpodobně u soudu neprošlo:-D I když i u nás je v budoucnu možné přepadení davem převyšujícím kapacitu   zásobníku :-D To tě ale zase zavřou za rasismus a agresivní xenofobii:-D


God Save The Queen!
hans (Člen)
19.01.2016 14:19:18
Offline

Re: Pistolníci ll

já zapomněl dodat, že jsem levák a v době kdy jsem to držel jsem ještě měl vlastní kvér v originálu a vypouštěl jsem ukazovákem. Což mi u G43 nešlo...
Teď už mám přehozeno a přeučuju se a nejspíš bych to vypouštění palcem dal bez problému.

Víc mě ale sere ten záchyt, což je opět tím, že ho zvedám ukazovákem a ten originální je tam malej, že ho hranou prstu nezvednu.... Palcem u pravý ruky by to asi šlo.....
Ale ani u velkýho gloka to pro mě není nic moc.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
19.01.2016 15:17:45
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

banditatom - jestli myslíš s kterou čízou, tak s D compactem...

BSE:
DAO - co zmáčknutí spouště, to se natáhne kout, udeří a zase si lehne....
SA - střílíš jen z nataženýho kohoutu, tedy natáhneš kohout, zmáčkneš spoušť, kohout bouchne a zase se natáhne...
SA/DA - první prda jde z ležícího kohoutu, takže zmáčknutím spouště se natáhne, bouchne a zase se natáhne (typicky ČZ)
a pak jsou tam ještě systémy ála glock, kde vím prd, jak to funguje...

Znám rozdíly mezi systémy good Ale u toho PPQ jaksi nepoznám rozdíl v tuhosti spouště mezi první a ostatníma střelama, tak jsem myslel, že je to DAO. Dle wiki je to: Short recoil operated, locked breech idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 15:33:16
Offline

Re: Pistolníci ll

To je právě to,co mě sere na těch kvérech typu glok,že vlastně nevidíš nic z ustrojí a toho,jak to fachčí. Proto se mě líbí klasická bouchačka jako cz75,nebo 1911,nebo ty ppk a třeba i ta klasická beretagood
Jinak já chodím jen do kšeftu na Šumavské a vobčas na střelnicu awiw,tam pár kvérů taky mívají. Ještě je nějakej kšeftík v řečkovicích,ale tam sem zatím nebyl. A ještě sem byl asi dvakrát v Dersolu v heršpicích,ale tam to nefachčí jako klasickej obchod.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
19.01.2016 15:49:02
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

To je právě to,co mě sere na těch kvérech typu glok,že vlastně nevidíš nic z ustrojí a toho,jak to fachčí. Proto se mě líbí klasická bouchačka jako cz75,nebo 1911,nebo ty ppk a třeba i ta klasická beretagood
Jinak já chodím jen do kšeftu na Šumavské a vobčas na střelnicu awiw,tam pár kvérů taky mívají. Ještě je nějakej kšeftík v řečkovicích,ale tam sem zatím nebyl. A ještě sem byl asi dvakrát v Dersolu v heršpicích,ale tam to nefachčí jako klasickej obchod.

co příjde reálně půlhodina s vlastním střelivem a kvérem?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
pulmotor (Člen)
19.01.2016 17:11:00
Offline

Re: Pistolníci ll

Když mrkneš pussy na řez GL tak je to jednoduší než ta 75 nenatahuješ kohout ale rovnou úderník. Ale jináč je to fuck jde o to co ti vyhovuje,chce to si ty zbraně vošahat a tak aspoň 2-3 zásobníky vystřelit.Ona si te vybere sama bigsmile ale vždycky se ptej nejdřív na cenu bigsmile ať si neskusíš něco za 30 táců a pak jí budeš nutně potřebovat proto že je to ona ta jediná kterou musíš mítbigsmilesmile1goodpussy
Jěště jedna praktická poznamkapussy u 75 mě sralo že ten podělanej kohout s tou pilou na konciidontknow žere podčívky v bundě,saku,mikyny,trika prostě to uděla díru do všeho co nosíš na soběsick.To se ti u GL nestane,je prostě hladkejgood.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 17:53:59
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

To je právě to,co mě sere na těch kvérech typu glok,že vlastně nevidíš nic z ustrojí a toho,jak to fachčí. Proto se mě líbí klasická bouchačka jako cz75,nebo 1911,nebo ty ppk a třeba i ta klasická beretagood
Jinak já chodím jen do kšeftu na Šumavské a vobčas na střelnicu awiw,tam pár kvérů taky mívají. Ještě je nějakej kšeftík v řečkovicích,ale tam sem zatím nebyl. A ještě sem byl asi dvakrát v Dersolu v heršpicích,ale tam to nefachčí jako klasickej obchod.

co příjde reálně půlhodina s vlastním střelivem a kvérem?

Tam je to totální cenovej masakr a vyjde to stejně draho,jako když si tam pučíš jejich kvér a práskáš jejich náboje. Takže jako střelnica je to pro mě použitelný jen na vyzkoušení bouchačekgood Ale je tam přátelskej personál,taková pohodová atmosféra-bodejď by né,když tam necháš balíkbigsmile Jinak jezdím do Hovoran,tam to funguje sobota-neděle a je to za kilčo a buď si tam jak chceš dlouho a i střelivo tam mají za míň jak v brněgood No ale už sem tam měsíc nebyl,nésó love nazbytsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.01.2016 18:00:41
Offline

Re: Pistolníci ll

Ještě Tišnov...


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
19.01.2016 19:35:52
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Když mrkneš pussy na řez GL tak je to jednoduší než ta 75 nenatahuješ kohout ale rovnou úderník. Ale jináč je to fuck jde o to co ti vyhovuje,chce to si ty zbraně vošahat a tak aspoň 2-3 zásobníky vystřelit.Ona si te vybere sama bigsmile ale vždycky se ptej nejdřív na cenu bigsmile ať si neskusíš něco za 30 táců a pak jí budeš nutně potřebovat proto že je to ona ta jediná kterou musíš mítbigsmilesmile1goodpussy
Jěště jedna praktická poznamkapussy u 75 mě sralo že ten podělanej kohout s tou pilou na konciidontknow žere podčívky v bundě,saku,mikyny,trika prostě to uděla díru do všeho co nosíš na soběsick.To se ti u GL nestane,je prostě hladkejgood.

Zítra si omrknu HS produkt 9 a Steyr M9 A1. Pokud budou mít v Beareka ještě něco z PET lahví,  tak to zkusím taky. Sice si nestrelim, ale aspoň úchop budu znát. good
Jinak za první kver jsem ochotný dát max 16-17litru,  víc teď určitě ne. Třeba se časem rozhodnu pro něco kovovýho (ale moc tomu neverim).


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 19:36:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Ještě se dá střílet v žabinách,sportovní hala Rosnička,mají tam střelnicu se třema stanovištěma,pěkná,čistá a tam vyjde pul hodinka s vlastní bouchačkou a střelivem na cca 150kč,terč za 10kč... Ale tam nemají nic,ani náboje a připadá mě to,že si tu střelnicu snad nechcou vopotřebovávat,protože když tam deš,tak se tváří jako bys jim ju měl ukrastbigsmile A je to jen do 357mag/45acp


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.01.2016 20:16:23
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
pulmotor psal:

Když mrkneš pussy na řez GL tak je to jednoduší než ta 75 nenatahuješ kohout ale rovnou úderník. Ale jináč je to fuck jde o to co ti vyhovuje,chce to si ty zbraně vošahat a tak aspoň 2-3 zásobníky vystřelit.Ona si te vybere sama bigsmile ale vždycky se ptej nejdřív na cenu bigsmile ať si neskusíš něco za 30 táců a pak jí budeš nutně potřebovat proto že je to ona ta jediná kterou musíš mítbigsmilesmile1goodpussy
Jěště jedna praktická poznamkapussy u 75 mě sralo že ten podělanej kohout s tou pilou na konciidontknow žere podčívky v bundě,saku,mikyny,trika prostě to uděla díru do všeho co nosíš na soběsick.To se ti u GL nestane,je prostě hladkejgood.

Zítra si omrknu HS produkt 9 a Steyr M9 A1. Pokud budou mít v Beareka ještě něco z PET lahví,  tak to zkusím taky. Sice si nestrelim, ale aspoň úchop budu znát. good
Jinak za první kver jsem ochotný dát max 16-17litru,  víc teď určitě ne. Třeba se časem rozhodnu pro něco kovovýho (ale moc tomu neverim).

Neboj se bazaru, hodně lidí koupí kvér, vystřílí dvě krabičky a zjistí že je to nebaví apod., pak koupíč za opravdu zajímavé ceny...

Samo že musíš na servery kde se tím zabývají a ne na weby obchodů..
I když třeba i u Brýmové můžeš natrefit...


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
19.01.2016 20:29:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Neboj se bazaru, hodně lidí koupí kvér, vystřílí dvě krabičky a zjistí že je to nebaví apod., pak koupíč za opravdu zajímavé ceny...

Samo že musíš na servery kde se tím zabývají a ne na weby obchodů..
I když třeba i u Brýmové můžeš natrefit...

Dědku mluvíš mi z duše.. na první kvér je bazar dobrá volba..good


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
19.01.2016 21:06:13
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:
Kelly01 psal:

Neboj se bazaru, hodně lidí koupí kvér, vystřílí dvě krabičky a zjistí že je to nebaví apod., pak koupíč za opravdu zajímavé ceny...

Samo že musíš na servery kde se tím zabývají a ne na weby obchodů..
I když třeba i u Brýmové můžeš natrefit...

Dědku mluvíš mi z duše.. na první kvér je bazar dobrá volba..good

Bazar Hunting pussy tam nakupujeme a prodáváme s klukama a zatím žádnej podraz,
Když to tam skusí nějakej dobytek tak ho hned někdo napráší good.
Mrknout tam bigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
VikecB12 (Člen)
19.01.2016 21:22:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Já sem chtěl první novou a tuším,že to tak bude mít BSE podobněbigsmile Ale ta druhá už u mě bude jetá,protože vím,že funglofka sou vyhozený love a taky sem časem přišel na to,že se dneska dělá samej plastovej sráč a nezdá se mě to už z konstrukce bouchačky dobrý(tím myslím to,že závěr chodí jen v nalisovanejch/zatavenejch kolejničkách a né v celé délce rámu,tudíž opotřebení musí byt zákonitě větší,penvnost a přesnost samozřejmě menší atd) A třicet litrů a vejš na bouchačku nemám a ani bych to za to nedal. Asibigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.01.2016 21:27:23
Offline

Re: Pistolníci ll

I kdyby to mělo zachránit jeden lidský život surprised


God Save The Queen!
hans (Člen)
19.01.2016 21:45:39
Offline

Re: Pistolníci ll

taky jedu na hunting bazaru..... asi nejlepší výběr, lepší webbazar jsem zatím nenašel....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Fresh Man (Člen)
19.01.2016 23:18:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Myslím že glock dělá dost velikostí i ráží pro "každou " ruku.  Kdo má rád ty plastový..  O kvalitě a spolehlivosti 9mm není pochyb..  Ale je to hnus bez charakteru. Masovka


Bandit pičo
zzzmrzlinar (Člen)
20.01.2016 03:08:04
Offline

Re: Pistolníci ll

no já musím říct, že Walthery se mi xichtem líbej hrozně moc a v ruce mi sedí taky skvěle, ale ta značka má řekl bych ve výrobě docela dost šuntů. měl jsem v ruce P22, P380,  a děs běs, stejně nepovedená je ta bullpup malorážka. nože vyrobený z bláta a už jsem taky viděl optiku co se rozpadla na malorážce. Pak jsem myslel, že budou dobrý ty dvouřadý devítky (P99, PPX, PPQ, nebo jak se jmenujou) bo se nedělaj v umarexu, ale normálně v Ulmu, ale byl jsem na třídenním kurzu, kde padlo za tři dny cca 1300 nábojů a z dvaceti účastníků nezávadoval vlastně nikdo (7 glocků, 7 čezet, 2 SigSauery), jen tři kámoši co tam byli spolu a měli všichni stejného Walthera, myslím, že to klasické P99. Odhadem každejch 150-200 výstřelů museli čistit a několikrát jim tam všem instruktoři něco dotahovali. Sami na to čuměli jak vrána na termix, přitom na začátku dělali ramena.  Proto je u mě tahle legendární značka v současnosti tak nějak u ledu a čekám esivá se z toho vyhrabou. I když jasně, když jí miluješ není co řešit.

pulmotor (Člen)
20.01.2016 14:23:43
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Já sem chtěl první novou a tuším,že to tak bude mít BSE podobněbigsmile Ale ta druhá už u mě bude jetá,protože vím,že funglofka sou vyhozený love a taky sem časem přišel na to,že se dneska dělá samej plastovej sráč a nezdá se mě to už z konstrukce bouchačky dobrý(tím myslím to,že závěr chodí jen v nalisovanejch/zatavenejch kolejničkách a né v celé délce rámu,tudíž opotřebení musí byt zákonitě větší,penvnost a přesnost samozřejmě menší atd) A třicet litrů a vejš na bouchačku nemám a ani bych to za to nedal. Asibigsmile

Taky jsem těm plastům nikdy nevěřilpussy bo jsem z generace co vyrostla v trabantechbigsmile
Ale znám několik půjčovacích GL co vystřílely přes 50000 ransurprised a pořad fungujou,tak že to zas tak uplně na hovno nebude.
Ale stvrzuji že je to hnusný bez kouska lidskýho umu,což je u zbraně fuck katastrofabad
Bohu žel to fungujepussy tak ji nosim už asi 15 let co nadělášcool.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
20.01.2016 14:57:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Mám na kvéru taky hodně přes 50000 a je jako novýsmile1
Ale 99% je olovem byť se stejnou nebo vyšší laborací než S&B..


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
20.01.2016 17:39:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Mám na kvéru taky hodně přes 50000 a je jako novýsmile1

Stejny pribeh jako o tom tvem Ohlinsu?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
karlos100 (Člen)
20.01.2016 18:03:20
Offline

Re: Pistolníci ll

Ondráš psal:
Kelly01 psal:

Mám na kvéru taky hodně přes 50000 a je jako novýsmile1

Stejny pribeh jako o tom tvem Ohlinsu?bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
20.01.2016 18:23:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Ohlins má za sebou 3 totaly, 3 motorky, 18 let, cca 240000km, je ohořelé ale stále OK..good A DW BOBTAIL má na ten nástřel měněný akorát kladivo a 2x palcovku(praskly), jinak vše originál good Možná už je slabší pružina bo poslední přebíjenky mají často problém s dovřením závěru, Springfield ho dovře, ale to je tím že má 3palcovou hlaveň a pružinu mnohem silnější...


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
20.01.2016 20:06:27
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak Vám sem zase něco sick stran toho mojeho rozhodování bigsmile
Dneska jsem se stavil v Beareka (Bearece? vim houby jak se to skloňuje bigsmile). Prvně jsem teda ještě dostal jsem radu ohledně parkování u modrej čár (blbec z Asie) idontknow

No a vyzkoušel jsem si v ruce tu HS 9 - ergonomie asi jako když držíte Glock 19 (tzn. střešní lať), plast na mě působil více než levně, spíš tak jako šuntsky bigsmile Takže tu jsem odložil, jako že teda ne e.

Vedle ležel SIG P250 - do ruky na mě moc malej a navíc viditelný kladivo - ten teda taky ne e.

Následoval Taurus 24/7 první generace - vypadal dobře, ergonomie mi vyhovovala. Jenže pak povídá pan prodejce - "no jestli se Vám líbí a když chcete svěřit svůj život tomudle Brazilcovi, tak proč ne" surprised Prej v Taurus nemá důvěru od doby co jej nafasovali Brazilští cajti a nějak často docházelo k náhodným výstřelům i při lehčím úderu do zbraně. Vím vo to m prd, ale nějak mě to vodradilo smile1

Tak už jsem teda jako sahal po "známým" PPQ když jsem si všimnul že tam mají  Steyra M9 A1. Po tom jsem se už díval, ale dle obrázku mě ergonomie přišla "divná" (a ABikovi taky bigsmile ) ...

Vzal jsem ho ruk a pecka goodgood sedí mně líp jak ten PPQ. Luxusní chod spouště (všude vychvalovanej) a pak jsem zkusil zamířit a bylo rozhodnuto bigsmile
Ty mířidla přesně dotváří celej ten "mimozemskej" vzhled M9 goodgood
Navíc se mně s nima míří tak nějak "intuitivně". Já vím, vystřílel jsem za život 50 nábojů, takže zkušenost vo hovně. Ale zkusil jsem si v ruce 9 pistolí a ze třech střílel a u žádný nebyl ten WOW efekt takovej (PPQ byl dost blízko).

Zkrátka jsem chtěl říct, že první kvér asi nikdo nevybírá hlavou, ale srdcem a mě ten Steyr fakt ohromil good

Takže jsem tam složil zálohu a čekám až bude další kus (tohle byl nějakej předváděcí kus bez kompletního balení, resp. chyběl jeden zásobník) good

Takže tak, děkuji za pozornost a veškerý rady a tipy goodsmile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
20.01.2016 20:24:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Já třeba na 25m nastřílm tímhle
http://www.springfield-armory.com/produ … ct-45-acp/
nebo Glockem líp než nějakou Zendlem vytuněnou mrchou z Brodu s dlouhou hlavní....

Bohužel je kámošova a dát zani přes 40litrů se mi nechce, prodat pod cenou ji taky nechcebigsmile

A ještě má
http://www.springfield-armory.com/produ … mp-40-cal/
ale nějaký starší model v 45.ACP a to by byla pro mne na nošení jasná volba - taky s tím střílm líp než s Brodemsurprised


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
20.01.2016 20:33:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo, ještě vybírej podle toho jestli chceš být mířenkář a honit soustřel, nebo jako např. já co střílím zásadně na figury a díky očím v pussy nějaký soustřel neřeším a jsem rád když z 50 ran to dostane "rukojmí" jen párkrátbigsmile
nebo na otočná figury či gongy v trávě, to mne taky bavíredface
Ale když k nám naposledy zabloudil bažant do svahu v padesáti metrech tak jsme byli jak Arnold s klukama když poprvé zahlídli predátora v trávěbigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
20.01.2016 20:41:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Nevím co chci být, ale už mám vybráno bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
20.01.2016 21:26:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Já jdu už jasně do toho Grand Power...líbí se mi celkově, fajn se drží a na ostatní seru, páč se mi beztak klepou ruce jak ratlikoj..takže se žádný extra soustřely nekonajbigsmile..a na to moje občasný bouchnutí..ovšem pod matrací ji to bude slušet náramně..smokin

Ješte teda kouám po nějaký pumpě..ale pani chce nejprv myčku..surprisedidontknow


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
20.01.2016 21:35:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Q100 vypadá dost dobře good ale kdy ji pustí do oběhu je ve nejisté...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Meloun (Člen)
20.01.2016 21:39:24
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Q100 vypadá dost dobře good ale kdy ji pustí do oběhu je ve nejisté...

No jo..to já právě chci s kohoutem, takže to nemusim řešit..smile1


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
20.01.2016 21:47:31
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak  ses v cajku a máš na výběr mnohem větší spektrum zbraní good
A železo taky nechceš?  Nebo se ti jen K100 líbí i přes to že je v plastu?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Antihero (Člen)
20.01.2016 21:48:41
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Tak Vám sem zase něco sick stran toho mojeho rozhodování bigsmile
Dneska jsem se stavil v Beareka (Bearece? vim houby jak se to skloňuje bigsmile). Prvně jsem teda ještě dostal jsem radu ohledně parkování u modrej čár (blbec z Asie) idontknow

No a vyzkoušel jsem si v ruce tu HS 9 - ergonomie asi jako když držíte Glock 19 (tzn. střešní lať), plast na mě působil více než levně, spíš tak jako šuntsky bigsmile Takže tu jsem odložil, jako že teda ne e.

Vedle ležel SIG P250 - do ruky na mě moc malej a navíc viditelný kladivo - ten





teda taky ne e.

Následoval Taurus 24/7 první generace - vypadal dobře, ergonomie mi vyhovovala. Jenže pak povídá pan prodejce - "no jestli se Vám líbí a když chcete svěřit svůj život tomudle Brazilcovi, tak proč ne" surprised Prej v Taurus nemá důvěru od doby co jej nafasovali Brazilští cajti a nějak často docházelo k náhodným výstřelům i při lehčím úderu do zbraně. Vím vo to m prd, ale nějak mě to vodradilo smile1


Tak už jsem teda jako sahal po "známým" PPQ když jsem si všimnul že tam mají  Steyra M9 A1. Po tom jsem se už díval, ale dle obrázku mě ergonomie přišla "divná" (a ABikovi taky bigsmile ) ...

Vzal jsem ho ruk a pecka goodgood sedí mně líp jak ten PPQ. Luxusní chod spouště (všude vychvalovanej) a pak jsem zkusil zamířit a bylo rozhodnuto bigsmile
Ty mířidla přesně dotváří celej ten "mimozemskej" vzhled M9 goodgood
Navíc se mně s nima míří tak nějak "intuitivně". Já vím, vystřílel jsem za život 50 nábojů, takže zkušenost vo hovně. Ale zkusil jsem si v ruce 9 pistolí a ze třech střílel a u žádný nebyl ten WOW efekt takovej (PPQ byl dost blízko).


Zkrátka jsem chtěl říct, že první kvér asi nikdo nevybírá hlavou, ale srdcem a mě ten Steyr fakt ohromil good

Takže jsem tam složil zálohu a čekám až bude další kus (tohle byl nějakej předváděcí

kus bez kompletního balení, resp. chyběl jeden zásobník) good

Takže tak, děkuji za pozornost a veškerý rady a tipy goodsmile1

A dalsi wow efekt prijde az do toho kramu nacpes prebijenky a na zasobnik to udela 2 zadrzky.surprised
Osobni zkusenost, ale se 40 s&w, tak snad bude 9 para lepciidontknow


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
20.01.2016 21:52:47
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Tak  ses v cajku a máš na výběr mnohem větší spektrum zbraní good
A železo taky nechceš?  Nebo se ti jen K100 líbí i přes to že je v plastu?

Srát na to.., neslyšel jsem, že by se to někomu kdy vysralo..záruku mají dlouhou, 50 000 nevystřílim ani omylem a CZ má kde kdo..bigsmile
..a ještě hezčí jsou s tim děrovanym závěrem(odlehčeným..je to frajeřina jak prase, ale to ty 4000,-  raděj užitečně propiju..beer


PURE NAKED BIKE!
Kelly01 (Člen)
20.01.2016 21:56:15
Offline

Re: Pistolníci ll

Na tohle jsou nejlepčí norníky, sežerou všechno a nějaké prohnání kalibrem je netrápíbigsmile


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
20.01.2016 22:00:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Pravda a svyho casu se daly koupit za 9tk ve 45acp. Chtelo to ale pred prvni strelnici odjehlit pilnikem, bo jinak to dost bolelo.bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
VikecB12 (Člen)
20.01.2016 22:07:27
Offline

Re: Pistolníci ll

Na nějakej děrovanej závěr se vyser,je to akorát na to,aby se v tom držel bordel,hůř se to čistilo a pro případ nějakýho rychlýho tasení i třeba vo něco zachytlo.
V tomto je na nošení asi fakt jednička glok,protože je hladkej jak uhořbigsmile A aji tak vošklivejbigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Antihero (Člen)
20.01.2016 22:21:14
Offline

Re: Pistolníci ll

Pulka prispevku do tohodle tematu je vo nakym charismatu, masovce,krase, vyjimecnosti a podobnejch picovinach.nak se zapomina na to, ze ucelem zbrane je rychle vytahnout, rychle zamirit a strilet. Jako bruce willis stejne pri akci vypadat nebudete, tak myslete hlavou.


There's a pie in the sky when you die.
Meloun (Člen)
20.01.2016 22:22:36
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Na nějakej děrovanej závěr se vyser,je to akorát na to,aby se v tom držel bordel,hůř se to čistilo a pro případ nějakýho rychlýho tasení i třeba vo něco zachytlo.
V tomto je na nošení asi fakt jednička glok,protože je hladkej jak uhořbigsmile A aji tak vošklivejbigsmilegood

Dyk joo..seru na děrovanej..bigsmile
Tarasit jak řikám maximálně z pod polštáře - pokud zmrda dřív nezardousí Hrošík..surprised
Nikam nechodim - nikam netahám s sebou..jen na karty a tam je to obecně vytříbená společnost..bigsmile
Ale bude hůř..brzy..sick


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
20.01.2016 22:43:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Antihero psal:

A dalsi wow efekt prijde az do toho kramu nacpes prebijenky a na zasobnik to udela 2 zadrzky.surprised
Osobni zkusenost, ale se 40 s&w, tak snad bude 9 para lepciidontknow

Když to bude dělat, tak to budu řešit (třeba výměnou kveru).
Taky mě vsichni zrazovali od koupě B6 (mrdka co se kroutí, nejede, nebrzdi, není to Honda).
To stejný u auta.  Itala? 2.0twinspark??  Selespeed??? surprised

Tvoje zkušenost je s jedním kusem s jinou ráží a prebijenkama... Podle toho nemůže nikdo soudit kvalitu. Kamosovi PPQ taky dvakrát za zásobník nevyhodil prebijenku, dal tam vyšší laboraci a zase je vše v cajku.

Kdyby byl problém u každého druhého kusů Steyra, tak do toho nepudu, ale nic takovýho jsem se nikde nedocetl. 

Chcu jen říct, že si stejně dycky vyberu sám si to taky vyzeru bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zzzmrzlinar (Člen)
20.01.2016 23:52:15
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
Antihero psal:

A dalsi wow efekt prijde az do toho kramu nacpes prebijenky a na zasobnik to udela 2 zadrzky.surprised
Osobni zkusenost, ale se 40 s&w, tak snad bude 9 para lepciidontknow

Když to bude dělat, tak to budu řešit (třeba výměnou kveru).
Taky mě vsichni zrazovali od koupě B6 (mrdka co se kroutí, nejede, nebrzdi, není to Honda).
To stejný u auta.  Itala? 2.0twinspark??  Selespeed??? surprised

Tvoje zkušenost je s jedním kusem s jinou ráží a prebijenkama... Podle toho nemůže nikdo soudit kvalitu. Kamosovi PPQ taky dvakrát za zásobník nevyhodil prebijenku, dal tam vyšší laboraci a zase je vše v cajku.

Kdyby byl problém u každého druhého kusů Steyra, tak do toho nepudu, ale nic takovýho jsem se nikde nedocetl. 

Chcu jen říct, že si stejně dycky vyberu sám si to taky vyzeru bigsmile

má to kámoš a miluje jí, dokonce tak, že už ji dva roky nečistil smile1. Co vím, tak s tím žádné problémy neměl. Má na tom taky ty ufounskopredátorský mířidla a vyhovuje mu to, ale to se stejně dá případně vyměnit za normální. Chová se to dobře díky hodně vysokému úchopu.

Co vím, tak ta první verze (ta co byla M9 bez A1) měla problém s nábojema s tvrdší zápalkou (např. Selliery), na amerických fórech to dost řešili, ale u té nové verze je to už vyřešený

pulmotor (Člen)
21.01.2016 00:35:25
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Tak Vám sem zase něco sick stran toho mojeho rozhodování bigsmile
Dneska jsem se stavil v Beareka (Bearece? vim houby jak se to skloňuje bigsmile). Prvně jsem teda ještě dostal jsem radu ohledně parkování u modrej čár (blbec z Asie) idontknow

No a vyzkoušel jsem si v ruce tu HS 9 - ergonomie asi jako když držíte Glock 19 (tzn. střešní lať), plast na mě působil více než levně, spíš tak jako šuntsky bigsmile Takže tu jsem odložil, jako že teda ne e.

Vedle ležel SIG P250 - do ruky na mě moc malej a navíc viditelný kladivo - ten teda taky ne e.

Následoval Taurus 24/7 první generace - vypadal dobře, ergonomie mi vyhovovala. Jenže pak povídá pan prodejce - "no jestli se Vám líbí a když chcete svěřit svůj život tomudle Brazilcovi, tak proč ne" surprised Prej v Taurus nemá důvěru od doby co jej nafasovali Brazilští cajti a nějak často docházelo k náhodným výstřelům i při lehčím úderu do zbraně. Vím vo to m prd, ale nějak mě to vodradilo smile1

Tak už jsem teda jako sahal po "známým" PPQ když jsem si všimnul že tam mají  Steyra M9 A1. Po tom jsem se už díval, ale dle obrázku mě ergonomie přišla "divná" (a ABikovi taky bigsmile ) ...

Vzal jsem ho ruk a pecka goodgood sedí mně líp jak ten PPQ. Luxusní chod spouště (všude vychvalovanej) a pak jsem zkusil zamířit a bylo rozhodnuto bigsmile
Ty mířidla přesně dotváří celej ten "mimozemskej" vzhled M9 goodgood
Navíc se mně s nima míří tak nějak "intuitivně". Já vím, vystřílel jsem za život 50 nábojů, takže zkušenost vo hovně. Ale zkusil jsem si v ruce 9 pistolí a ze třech střílel a u žádný nebyl ten WOW efekt takovej (PPQ byl dost blízko).

Zkrátka jsem chtěl říct, že první kvér asi nikdo nevybírá hlavou, ale srdcem a mě ten Steyr fakt ohromil good

Takže jsem tam složil zálohu a čekám až bude další kus (tohle byl nějakej předváděcí kus bez kompletního balení, resp. chyběl jeden zásobník) good

Takže tak, děkuji za pozornost a veškerý rady a tipy goodsmile1

Máme ho v barákupussy v 9 a je hrozněhelp choulostivej na střelivo,přebíjenky se fuck koušou,je tam tak 5 závad na 200 ran ale kupovali jsme ho za 7500 kč tak to neřešíme.Střílím s tím tak 2x měsíčně jen pro změnu.Ty trojůhelníky na mířidlech jsou docela přijemnýgood
Ale je to teda superplasťák plastovejbad
Pokud bude za dobrou cenu tak koupit a nechat u puškaře kompletně rozleštit komoru a zkluzavku podavače jak zrcadlo.Potom zmněnit úhel na vyhazovači.Pak prej to poliká všechno.
Je to taková zajímavě jiná pistolebigsmile i ta pojistka nad spouští je dobrej nápad ale na nošení je to na mně obrovskýsurprised


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
mr.BSE (Člen)
21.01.2016 06:19:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Za 7 a půl to asi bude ta první generace o které píše zmrzlej, ne?  idontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
pulmotor (Člen)
21.01.2016 09:15:30
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:

Za 7 a půl to asi bude ta první generace o které píše zmrzlej, ne?  idontknow

Jo jo pussy to je ta 1, mame to na kropení na střelnicicoolale co já vím tak se na mechanismu nic nemněnilo,a ty závady s přebíjenkama jsou pořád stejný proto se ta bouchačka moc nerozšířila.Ten novjejší model je jenom vokradenej o tu spec.pojistku nad spouští,ale kovová část zůstala úplně stejná.Je to zjednodušený možná kvůli nákladům.
Netvrdím že je to špatná zbraňpussyto v žádným případěsmile1 s továrním střelivem je 100% spolehlivágood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
mr.BSE (Člen)
21.01.2016 13:19:50
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
mr.BSE psal:

Za 7 a půl to asi bude ta první generace o které píše zmrzlej, ne?  idontknow

Jo jo pussy to je ta 1, mame to na kropení na střelnicicoolale co já vím tak se na mechanismu nic nemněnilo,a ty závady s přebíjenkama jsou pořád stejný proto se ta bouchačka moc nerozšířila.Ten novjejší model je jenom vokradenej o tu spec.pojistku nad spouští,ale kovová část zůstala úplně stejná.Je to zjednodušený možná kvůli nákladům.
Netvrdím že je to špatná zbraňpussyto v žádným případěsmile1 s továrním střelivem je 100% spolehlivágood

Tak uvidíme, nic jinýho se nestane smile1 Jsem ochotnej postoupit i to martýrium u zbrojaře ,jak jsi psal výše.

Ten kvér se mně fakt hodně moc líbí good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
25.01.2016 13:27:48
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.novinky.cz/domaci/392774-ces … ti-is.html

... a my střílíme čínskýma mrdkama za 6 Kč štyk.... idontknowidontknow


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kožak (Člen)
25.01.2016 18:12:16
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

http://www.novinky.cz/domaci/392774-cesko-posle-iraku-tisice-samopalu-na-boj-proti-is.html

... a my střílíme čínskýma mrdkama za 6 Kč štyk.... idontknowidontknow

jak tam píše jeden v tý diskusi ...rozdávejte ať nás maj čim pobítheadshakehnus


MRDAT!!!
Kožak (Člen)
25.01.2016 18:14:00
Offline

Re: Pistolníci ll


MRDAT!!!
Petr J. (Člen)
25.01.2016 18:23:12
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

mě se teď líbí tohle:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/ … XOMAX-2014

...jak se z toho střílí, víš? Docela by mne to také zajímalo...smile1

mr.BSE (Člen)
25.01.2016 19:49:15
Offline

Re: Pistolníci ll

135Jsurprised  to je 18 flobertekbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
25.01.2016 19:58:33
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:

mě se teď líbí tohle:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/ … XOMAX-2014

Jo, to je dobrý na skrytý nošeníbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
26.01.2016 07:55:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:
Kožak psal:

mě se teď líbí tohle:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/ … XOMAX-2014

Jo, to je dobrý na skrytý nošeníbigsmile

...až se začne lovit, skrytý nošení nebude třebacool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
26.01.2016 08:13:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
Kelly01 psal:
Kožak psal:

mě se teď líbí tohle:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/ … XOMAX-2014

Jo, to je dobrý na skrytý nošeníbigsmile

...až se začne lovit, skrytý nošení nebude třebacool

na lov potřebuješ Céčko bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
26.01.2016 08:39:51
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Kožak psal:

mě se teď líbí tohle:
http://www.kuse.cz/kuse/eshop/1-1-KUSE/ … XOMAX-2014

...jak se z toho střílí, víš? Docela by mne to také zajímalo...smile1

Jednou jsem s tím střílel u kamaráda na chatě, přesnost s optikou úžasná, měl to skvěle zastřílené, jen si musel mít odhad na vzdálenost a podle toho upravit optiku. Kuše je velmi lehká, oproti třeba brokovnici. Střelba je samozřejmě tichá, jen uslyšíš zvuk tětivy a houpající se pytel, pokud se trefíš bigsmile.  Stříleli jsme do pytle plného upěchovaných hader , slámy a podobného bordelu, dostat bych tím šípem teda nechtěl. Já už si to moc nepamatuju, ale na cca 60 m tím šípy zcela lehce proházely idontknow

pulmotor (Člen)
26.01.2016 12:05:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Na hraní,lov nebo úkladnou vraždu je to supergood,ale je to strašně obrovský a kadence taky dost špatnápussy.Co jsme zkoušely tak i standartní neprůstřelný vesty to dokáže chroupnout jak malinugood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kožak (Člen)
26.01.2016 18:28:09
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Na hraní,lov nebo úkladnou vraždu je to supergood,ale je to strašně obrovský a kadence taky dost špatnápussy.Co jsme zkoušely tak i standartní neprůstřelný vesty to dokáže chroupnout jak malinugood

smile1no kulomet to neni ale tohle je dobrý:
https://www.youtube.com/watch?v=tKZsNYJSCvw


MRDAT!!!
Filous (Člen)
26.01.2016 19:04:12
Offline

Re: Pistolníci ll

Kožak psal:
pulmotor psal:

Na hraní,lov nebo úkladnou vraždu je to supergood,ale je to strašně obrovský a kadence taky dost špatnápussy.Co jsme zkoušely tak i standartní neprůstřelný vesty to dokáže chroupnout jak malinugood

smile1no kulomet to neni ale tohle je dobrý:
https://www.youtube.com/watch?v=tKZsNYJSCvw

...tohle se mi líbí, je to takový jiný než klasická konstrukce kuše

https://www.youtube.com/watch?v=fRN6rhIZI7k


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
26.01.2016 19:32:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...tohle se mi líbí, je to takový jiný než klasická konstrukce kuše

https://www.youtube.com/watch?v=fRN6rhIZI7k

...hlavně základ: naučit to i děti...good

Dnes jsem četl dvě hezká přísloví (nebo dvě pravdy, jak se to vezme):

"Lepší dvanáct v porotě, než čtyři pod rakví."

"Střílejte tak, aby nemohl zločinec svědčit."

Kožak (Člen)
26.01.2016 20:46:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
Kožak psal:
pulmotor psal:

Na hraní,lov nebo úkladnou vraždu je to supergood,ale je to strašně obrovský a kadence taky dost špatnápussy.Co jsme zkoušely tak i standartní neprůstřelný vesty to dokáže chroupnout jak malinugood

smile1no kulomet to neni ale tohle je dobrý:
https://www.youtube.com/watch?v=tKZsNYJSCvw

...tohle se mi líbí, je to takový jiný než klasická konstrukce kuše

https://www.youtube.com/watch?v=fRN6rhIZI7k

jj skoro kapesní smile1


MRDAT!!!
Kelly01 (Člen)
26.01.2016 21:06:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Hele, jak objednáváte díly na kvéry? Já zjistil, že nebýt Miloše z maxrounds tak z usa nic neobjednám nebo mne oholí doholasurprised Tímto mu díkgoodbigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
26.01.2016 21:18:00
Offline

Re: Pistolníci ll

jakože "udělám ti reklamu na foru a ty mně sezenes pruzinu levnejc, jo Milo?" ? bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
26.01.2016 21:42:34
Offline

Re: Pistolníci ll

To ne, ale bez něj bych správně nevybral a už vůbec se nevyrovnal s jejich "STATE DEPARTMENT LICENSE FEE" , z toho jsem doteď "jelen"bigsmile


God Save The Queen!
hans (Člen)
27.01.2016 09:21:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Filous psal:

...tohle se mi líbí, je to takový jiný než klasická konstrukce kuše

https://www.youtube.com/watch?v=fRN6rhIZI7k

...hlavně základ: naučit to i děti...good

Dnes jsem četl dvě hezká přísloví (nebo dvě pravdy, jak se to vezme):

"Lepší dvanáct v porotě, než čtyři pod rakví."

"Střílejte tak, aby nemohl zločinec svědčit."

aneb: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi .....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
29.01.2016 19:03:51
Offline

Re: Pistolníci ll

...co k té kuši něco takovéhoto?

http://www.fotopasti.cz/produkt-nocne-v … aign=zbozi

idontknow

Kelly01 (Člen)
30.01.2016 09:36:55
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
Petr J. psal:
Filous psal:

...tohle se mi líbí, je to takový jiný než klasická konstrukce kuše

https://www.youtube.com/watch?v=fRN6rhIZI7k

...hlavně základ: naučit to i děti...good

Dnes jsem četl dvě hezká přísloví (nebo dvě pravdy, jak se to vezme):

"Lepší dvanáct v porotě, než čtyři pod rakví."

"Střílejte tak, aby nemohl zločinec svědčit."

aneb: Lepší být souzen jedním, než nesen čtyřmi .....

Na to ovšem po odsouzení navazuje:

"Lepší být šukán jedním než mrdán čtyřmi.." smokin


God Save The Queen!
pulmotor (Člen)
30.01.2016 11:24:36
Offline

Re: Pistolníci ll

TpussyKelly tyhle zkušenosti máš z posledního Zaměstnání bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Filous (Člen)
30.01.2016 11:36:54
Offline

Re: Pistolníci ll

...ty vole, nechte si tydle záležitosti do "69tky"bigsmile ...a abych se vrátil k tématu, tak mam dotas...vadí u pistole dlouhodobý nošení fčelky f komoře, případně nataženej kohout a zajištění jen spoušťovou pojistkou??? ...nebo nosíte jen náboj f komoře a kohout povolenej a f případě potřeby jen palcem natáhnete kohout??? nebo nenosíte náboj f komoře a při tasení natahujete závěr???...jag je to správně???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 12:05:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Ještě vynechals "bezpečnostní" polohu evil

Ale podle kvéru, nejbezpečnější na blízkou obranu je DAO, ale zas na střelnici si s tím nezablbnešbigsmile


God Save The Queen!
hans (Člen)
30.01.2016 12:13:38
Offline

Re: Pistolníci ll

S nábojem v komoře a kohoutem dole. Pojistka je podle me k hovnu.  Vytahnu a rovnou strilim. Jen je třeba u SA/DA počítat s první těžkou.... Většinou ale nosim DAO, takže všechny těžký....
Spravne jsou všechny způsoby, záleží na tom, co ti vyhovuje


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
30.01.2016 15:17:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Filipe,CZ75 Compact,nošená fčela v komoře,spuštěnej kohout.. nevadí to ničemu,
jen jde první ztuha.. ale na výstřel v sebeobraně,do vzdálenosti nejvejš v řádu pár metrů to vůbec nevadí.. Na youtube je spousta videí,kdy střelci natahujou při tasení a dá se to
nacvičit v řádu desetin sekundy..Ale chce to dril...bigsmile
nataženej kohout a zajištěná pojistka není moc dobrá varianta..
Jinak to je u pistolí,jako třeba glock,kde není vnější pojistka,ale vnitřní, blokuje prvotně spoušť a následně i zápalník,tam můžeš mít pořád nataženo a i první výstřel jde lehce..


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 16:02:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Jenže na Glock musí dorůst(překonat jeho vzhled)bigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
30.01.2016 16:23:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Jenže na Glock musí dorůst(překonat jeho vzhled)bigsmile

...čoveče, nemam se vzhledem ani materijálem Glocku trabl, neřikam, že je to ekstra fešák, ale jako vobranná a nositelná zbraň mi příde celkem ideální, bo to nejni tag těšký jako železo, je to celý hladký, poměrně plochý, prostě na nošení myslim dobrý...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
30.01.2016 16:27:48
Offline

Re: Pistolníci ll

...díky za osvětu kucígood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 16:44:01
Offline

Re: Pistolníci ll

A hlavně si s ním i dobře zablbnešgood


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
30.01.2016 17:20:30
Offline

Re: Pistolníci ll

...také už vybráno mám...chybí zatím jen ten jeden papír, co je k tomu třeba...smile2

Meloun (Člen)
30.01.2016 17:35:56
Offline

Re: Pistolníci ll

Včéra jsem ji dovez..ač to neni žádná vytuněná verze, tak se s tim fakt supr střílí..malej zpětnej ráz a skoro žádnej reset jsou fakt dost dobrý..good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_img_1057.jpg

PURE NAKED BIKE!
Honzik8719 (Člen)
30.01.2016 18:24:03
Offline

Re: Pistolníci ll

mám namířeno na SIG P320 good


...relativní kochač...
Banditatom (Člen)
30.01.2016 18:56:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A hlavně si s ním i dobře zablbnešgood

Jako do prdele do huby do ucha????surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 19:53:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Zas to tak nežertebigsmile, 90% z vás vystřílí 3 krabičky a pak to skončí v šuplíku bo to není levný, střelnice běží jen někdy, nebude vás to bavit apod. bigsmile, a z těch co začne nosit to většina velice rychle nosit přestanebigsmile..
A odborný žvásty o zádržkách a zpětných rázech pusťte rychle z hlavy bo s továrním střelivem to bude fungovat vždybigsmile


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2016 19:56:31
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloun psal:

Včéra jsem ji dovez..ač to neni žádná vytuněná verze, tak se s tim fakt supr střílí..malej zpětnej ráz a skoro žádnej reset jsou fakt dost dobrý..good
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … g_1057.jpg

tak ještě zásobník
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/imag … vkgkjzViqA


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
corimec (Člen)
30.01.2016 19:58:00
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloun psal:

Včéra jsem ji dovez..ač to neni žádná vytuněná verze, tak se s tim fakt supr střílí..malej zpětnej ráz a skoro žádnej reset jsou fakt dost dobrý..good
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … g_1057.jpg

Mám raději železo,než bakelit,ale proti gustu žádný dyžputátsmile1pro mě CZ75 je nejvíc srdcovkagood

K.a.s.y.m. (Člen)
30.01.2016 20:14:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Zas to tak nežertebigsmile, 90% z vás vystřílí 3 krabičky a pak to skončí v šuplíku bo to není levný, střelnice běží jen někdy, nebude vás to bavit apod. bigsmile, a z těch co začne nosit to většina velice rychle nosit přestanebigsmile..
A odborný žvásty o zádržkách a zpětných rázech pusťte rychle z hlavy bo s továrním střelivem to bude fungovat vždybigsmile

v momentě kdy bude nutnost to nosit tak bude uplně jedno co nosíš hlavně ,že to střílí a umíš s tim zacházet. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 20:23:16
Offline

Re: Pistolníci ll

a druhej u pasu pro případ nutnostibigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=5jrHOI5x5mU
Akorát na nabití musí obětovat půl výplatysmokin


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
30.01.2016 20:25:51
Offline

Re: Pistolníci ll

Případně "nepřiměřená" obranabigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=VkOvLkc … ture=cards


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
30.01.2016 21:52:52
Offline

Re: Pistolníci ll

corimec psal:
Meloun psal:

Včéra jsem ji dovez..ač to neni žádná vytuněná verze, tak se s tim fakt supr střílí..malej zpětnej ráz a skoro žádnej reset jsou fakt dost dobrý..good
http://suzukibandit.cz/openforum/upload … g_1057.jpg

Mám raději železo,než bakelit,ale proti gustu žádný dyžputátsmile1pro mě CZ75 je nejvíc srdcovkagood

Tolik bakelitu tam zas neni..bigsmile..navíc  to nejezdí v kolejničkách, co jsou zalisovaný do plastu, ale přímo v kolejničkách kontejneru nebo jak to nazvat..a nejlehčí taky neni..pro mě se to chová líp při střelbě než právě 75..tu znám už dýl..tady ta rotace hlavně ti tu ruku jakby spíš trošičku uhne bokem než jen nahořu..je to jiný a musel jsem ji mít..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
30.01.2016 22:37:19
Offline

Re: Pistolníci ll

...s čoho to střílí a jag to vodpaluje, dyš na tom aparátu nemá spoušťsurprised

https://www.youtube.com/watch?v=k6zEUYl5FlY


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr