Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

pulmotor (Člen)
10.02.2016 00:13:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Není náhodou glok rakušák?
Na nošení bych bral gloka 43good A na střelnicu asi nějakej revolver,protože s tym aspoň něco nastřílím. S pistolou trefím hovnobigsmile
Ale já furt tihnu k tomu waltru ppkredface A na ráži seru,keci vo tom,že sedumpětašedesát je málo pouštím jednym uchem tam a druhym vengood
Jo Tome,ta cz50 je ale aji přesná né? je to stejná koncepce jak ten waltr,tak to musí šlapat dobřegood Když na nějakou 50/70 kápnu v mém okolí za rozumnej peníz,tak ji klidně vemu místo toho waltragood

50/70 se vyhni....tata mel tri kousky a vsechny problematicke....hele ja moc nestrilim nemam na to uz tolik casu....spis uz vubec ale s presnosti nemam problem co by😕se me libilo je cz 52evil  ale jak pisu jestli picnu par krabek rocnebad

Tyhle ročníky jsou fuck jen na hraní,do roku 90 jsme z toho střílely hodně moc a když si dal 3 zasobníky za sebou na Segala bigsmile tak prasknul rám vzadu u kohoutu,naštěstí to platila VB tak se nafasovala jinágood ale žádná nedala víc než 1000 ran moderního střílení (dvojstřely nebo přenášení na více cílu)prostě rychlá střelba je likvidovala jednu za druhou.Jsou přesný to je jasný,pevná hlaveň je dobrá ale zastaralá koncepce,když jí chceš zamknout na pořádny střelivo tak je to pokaždý hrozně složitýbad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
10.02.2016 00:55:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Pořád tvrdímpussy že zbraň na sebeobranu musí bejt co nejmenší a co nejvýkonějšícool.
Tak že 40SW,nabo 45ACP.
Už vzhledem k tomu že vždycky obhájíš nutnou obranu a krajní nouzi s jedním výstřelem mnohem jednodušejc než když budeš muset do frajera na perníku nasázat celej zásobník 7.65.
Viděl jsem už je to dávno zatýkání bankovních lupičů zásahovkou a oni toho jednoho řádsky perníkem nafrčenýho zmrda 6x střelili do hrudníku a břicha 9kou a von se s nima pořád pralsick
Ještě je taky nevýhoda že ty menší ráže rády prolítnoubad a frčej dálsick,je dost na prd smáznout sice zmrdagood ale s ním mámu od 3 dětí co půjde vynést odpadkybad
Je fakt že dneska do 9 dělaji speciální střelivo co minimalizuje průlet skrzgooda maximalizuje účinek v zasaženymbigsmile tak že i ta 9 se dá dneska používat celkem bezpečněgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
10.02.2016 09:01:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Problém je že s tímhle střelivem maj úřady u civila trošku problémbigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
10.02.2016 09:12:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:

USA má napsáno i cezeta na závěru..  A na rámu je Czech Republic

..tak to pak jo...bigsmile

Petr J. (Člen)
10.02.2016 09:13:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Problém je že s tímhle střelivem maj úřady u civila trošku problém

...tak když jde legálně koupit idontknow

Kelly01 (Člen)
10.02.2016 09:34:30
Offline

Re: Pistolníci ll

Vím že tady u nás u některých "dutých" špiček problémy mají, a taky je dokážu koupitsmile1

To správné střelivu je tady ve videu na koncibigsmile

https://www.youtube.com/watch?v=VkOvLkc … ture=cards


God Save The Queen!
hans (Člen)
10.02.2016 09:41:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Problém je že s tímhle střelivem maj úřady u civila trošku problém

...tak když jde legálně koupit idontknow

omyl - to že jde legálně koupit ještě neznamená, že jde legálně použít k sebeobraně.
Loveckou 7,62 x 39 která tě vyvrhne si taky můžeš legálně koupit, ale nemůžeš jí mít v SA58, kterou máš pod kabátem na obranu evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Petr J. (Člen)
10.02.2016 09:54:27
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

To správné střelivu je tady ve videu na konci

...to video jsem před časem ukazoval ženě, její reakce: "je, to jsou hezké kytičky..." bigsmilebigsmilebigsmile

pulmotor (Člen)
10.02.2016 10:31:08
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
Petr J. psal:
Kelly01 psal:

Problém je že s tímhle střelivem maj úřady u civila trošku problém

...tak když jde legálně koupit idontknow

omyl - to že jde legálně koupit ještě neznamená, že jde legálně použít k sebeobraně.
Loveckou 7,62 x 39 která tě vyvrhne si taky můžeš legálně koupit, ale nemůžeš jí mít v SA58, kterou máš pod kabátem na obranu evil

Nikdy nemůžeš zaregistrovat SA.58 za účelem sebeobranybadVždycky sport,lov,zběratelství.
Pistolové střelivo které legálně koupíš je určeno primárně k sebeobraně,musíš se naučit co máš říkat poldům a u soudu,když ty dutý použiješgood.Nebo držet hubu a zavolat právníkagood.
Vždycky můsíš bejt ten ohleduplnej hodnej opčansmile2 zahnaný do rohuredface,dutou jsi použil ze strachu před zraněním nezůčasněných osobsurprised.
Nesmíš vypovídat že jsi chtěl toho zmrda smáznout na 100%good a ušetřit státu na soudních nákladechcoolto fuck nejde.bad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
10.02.2016 10:37:23
Offline

Re: Pistolníci ll

půmotor: to jsi vzal kde tohle??
Nikdy nemůžeš zaregistrovat SA.58 za účelem sebeobranybadVždycky sport,lov,zběratelství.

asi jsem tedy jediná výjimka v ČR smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
nicola.foxx (Člen)
10.02.2016 10:37:51
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Nesmíš vypovídat že jsi chtěl toho zmrda smáznout na 100%good a ušetřit státu na soudních nákladechcoolto fuck nejde.bad

Ale uznej sám, že lhát by se nemělo.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
pulmotor (Člen)
10.02.2016 10:41:19
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

půmotor: to jsi vzal kde tohle??
Nikdy nemůžeš zaregistrovat SA.58 za účelem sebeobranybadVždycky sport,lov,zběratelství.

asi jsem tedy jediná výjimka v ČR smile1

Ty jsi mnělpussy v žádosti o vydání nákupního povolení že chceš 58 pro skryté nošení tedy pro sebeobranu a na krerý písmenko ve zbrojáku jsis jí kupovalheadshaketo mě teda zajímá.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
10.02.2016 10:42:56
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
hans psal:

půmotor: to jsi vzal kde tohle??
Nikdy nemůžeš zaregistrovat SA.58 za účelem sebeobranybadVždycky sport,lov,zběratelství.

asi jsem tedy jediná výjimka v ČR smile1

Ty jsi mnělpussy v žádosti o vydání nákupního povolení že chceš 58 pro skryté nošení tedy pro sebeobranu a na krerý písmenko ve zbrojáku jsis jí kupovalheadshaketo mě teda zajímá.

Né nákupní ale žádost registrace tam to píšeš.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
10.02.2016 11:08:09
Offline

Re: Pistolníci ll

počkej, žádost o registraci je co? To jsem podle mě nikdy nevyplňoval....
NP mám vystavený na obranu a v průkazu zbraně se nic neuvádí...
Zbraň kategorie B můžeš skrytě nosit, to je buřt že je to SA58....

Tak proč bych jí nemohl mít na obranu?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Meloun (Člen)
10.02.2016 12:19:16
Offline

Re: Pistolníci ll

V žádosti o schválení nabytí zbraně kat. A nebo B (A teda nepočítejme) se vyplňuje důvod nabytí..sběratelství, lov,sport nebo obrana)..alespoň jeden důvod ti musejí uznat, proto je nejlepší jich tam napsat co nejvíc..pokud napíšeš na tu 58 sport a obrana a oni oba důvody bez keců odsouhlasej, pak ji lze i nosit..pokud ne, tak ti uznaj sport a nosit ji nemůžeš..koneckonců je to pouze pistole samonabíjecí, kat B, takže nosit by klidně měla jít..registrace už jen vystavení "techničáku"..jakmile ti odklepnou si jí koupit, zaregistrovat jí musej..


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
10.02.2016 12:59:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloun psal:

V žádosti o schválení nabytí zbraně kat. A nebo B (A teda nepočítejme) se vyplňuje důvod nabytí..sběratelství, lov,sport nebo obrana)..alespoň jeden důvod ti musejí uznat, proto je nejlepší jich tam napsat co nejvíc..pokud napíšeš na tu 58 sport a obrana a oni oba důvody bez keců odsouhlasej, pak ji lze i nosit..pokud ne, tak ti uznaj sport a nosit ji nemůžeš..koneckonců je to pouze pistole samonabíjecí, kat B, takže nosit by klidně měla jít..registrace už jen vystavení "techničáku"..jakmile ti odklepnou si jí koupit, zaregistrovat jí musej..

s tím přesně souhlasím a podle mě to tak je....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
10.02.2016 14:04:40
Offline

Re: Pistolníci ll

Kluci,řešili jste někdo samodomo předělávku zásobníků do kosy
z třiceti na třeba patnáct nebo deset?? Mám pár otřískanejch kousků,
který bych na to obětoval,ale nějak nechci jen tak do nich zatnout flexubigsmile
Stály mě pakatel a než kupovat za dvě tři kila zmenšeniny,zkusil bych je
upravit sám.. hledal jsem na netu a nenašel nic kloudnýho..


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
10.02.2016 14:14:55
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
Meloun psal:

V žádosti o schválení nabytí zbraně kat. A nebo B (A teda nepočítejme) se vyplňuje důvod nabytí..sběratelství, lov,sport nebo obrana)..alespoň jeden důvod ti musejí uznat, proto je nejlepší jich tam napsat co nejvíc..pokud napíšeš na tu 58 sport a obrana a oni oba důvody bez keců odsouhlasej, pak ji lze i nosit..pokud ne, tak ti uznaj sport a nosit ji nemůžeš..koneckonců je to pouze pistole samonabíjecí, kat B, takže nosit by klidně měla jít..registrace už jen vystavení "techničáku"..jakmile ti odklepnou si jí koupit, zaregistrovat jí musej..

s tím přesně souhlasím a podle mě to tak je....

Jaký mášpussy písmenka ve zbrojáku,pokud ti vydali 58 na E tak je to špatně útočná puška není zbran určená ke skrytému nošení a na ochranu zdraví.Pokud máš B tak je to OK.Předčti si v zákoně jak máš přepravovat dlouhou zbran. Krátkou  musíš mít mít u sebe  a je to v pohodě.Chci vidět jak budeš sedět za volantem s 58 pod kabátembigsmile
Bohu žel nemáme zákony jako v USA kde můžes mít bouchačku viditelně.
Tady už je přestupek i to když jí nějakej kolemjdoucí na ulici uvidí a napráší těbad


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
10.02.2016 14:37:45
Offline

Re: Pistolníci ll

nikoho nezajímá, jak to budu přenášet, když to budu přenášet skrytě, třeba v báglu, tak nic neporušuju....
Já ti jen říkám, že mám NP vydaný na 58 na obranu a tak jí tak můžu nosit....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
10.02.2016 15:01:13
Offline

Re: Pistolníci ll

Zákon hovoří jasněbigsmile jde to jak říká Hans.. ,a jako všechno v čechách je to na libovůli jednotlivejch úřadoven,kdy někdo to dává a jinej ne..Jak se často řeší na netu..

Nabývání vlastnictví dlouhé střelné zbraně kategorie B držitelem zbrojního průkazu skupiny E

Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních, ve znění pozdějších předpisů, rozdělil oproti předchozí právní úpravě nově zbraně do čtyř kategorií a stanovil pro jednotlivé kategorie odlišné obecné podmínky pro jejich nabývání do vlastnictví, držení a nošení. Zjednodušeně lze říci, že nabývat do vlastnictví a držet, popřípadě nosit zbraně
• kategorie A mohou držitelé zbrojního průkazu nebo zbrojní licence, pokud jim byla udělena výjimka (§ 8, § 9 a § 10),
• kategorie B mohou držitelé zbrojního průkazu nebo zbrojní licence, pokud jim bylo vydáno povolení (§ 8 a § 12),
• kategorie C mohou držitelé zbrojního průkazu nebo zbrojní licence (§ 14),
• kategorie D mohou fyzické osoby starší 18 let způsobilé k právním úkonům nebo právnické osoby (§ 15).
Výjimku z uvedených obecných podmínek tvoří např. držitelé zbrojního průkazu skupiny D, kteří nemohou nabývat zbraň kategorie A až C do vlastnictví, ale mohou pouze držet nebo nosit zbraň, na kterou má jejich zaměstnavatel vydán průkaz zbraně.
Při posuzování práva k nabývání vlastnictví a držení, popřípadě nošení zbraně kategorie B držitelem zbrojního průkazu skupiny E k ochraně života, zdraví nebo majetku je třeba především vycházet z těch ustanovení zákona o zbraních, která vymezují kategorie zbraní, nabývání vlastnictví, držení a nošení zbraní a oprávnění držitelů zbrojních průkazů.
Oprávnění k nabývání vlastnictví, držení a nošení zbraní držitelů zbrojních průkazů je upraveno rozdílně pro jednotlivé skupiny zbrojního průkazu v ustanovení § 28 zákona o zbraních.
Podle ustanovení § 28 odst. 4 písm. a) je držitel zbrojního průkazu skupiny E oprávněn nabývat do vlastnictví a držet, popřípadě nosit zbraň kategorie A, na kterou mu byla udělena výjimka, zbraň kategorie B, na kterou mu bylo vydáno povolení, nebo zbraň kategorie C. Vydávání povolení k nabývání vlastnictví a držení nebo nošení zbraní kategorie B upravuje ustanovení § 12 zákona o zbraních, které v odstavci 5 stanoví, že příslušný útvar policie vydá povolení vlastnit nebo držet zbraň kategorie B, pokud k tomu má žadatel řádný důvod. Podle písmene f) tohoto ustanovení se za řádný důvod považuje ochrana života, zdraví nebo majetku. Ustanovení § 12 odst. 6 zákona o zbraních pak upravuje i vydávání povolení k nošení zbraně kategorie B. Vzhledem k tomu, že výše uvedená ustanovení zákona o zbraních hovoří o zbraních kategorie B bez omezení, vyplývá tedy z této právní úpravy zcela jasně, že držitel zbrojního průkazu skupiny E je oprávněn nabývat do vlastnictví a držet, popřípadě nosit zbraně kategorie B na základě vydaného povolení v rozsahu zbraní této kategorie uvedených v § 5 zákona o zbraních bez dalšího omezení na krátkou nebo dlouhou zbraň.
Při vydávání povolení podle § 12 zákona o zbraních nelze např. spekulovat s tím, že dlouhou zbraň není možné nosit skrytě nebo není vhodná k ochraně života, zdraví nebo majetku. Uvedená spekulace nemůže být důvodem pro nevydání povolení k nabytí vlastnictví a držení, popřípadě nošení zbraně kategorie B držiteli zbrojního průkazu skupiny E z důvodu ochrany života, zdraví nebo majetku. Právní úprava jednoznačně umožňuje držiteli uvedeného zbrojního průkazu nabývat do vlastnictví a držet, popřípadě nosit i dlouhé zbraně kategorie B a spekulace o tom, že se dlouhá zbraň nehodí k ochraně života, zdraví nebo majetku je nepodložená, neboť si její využití k ochraně života, zdraví nebo majetku lze velice dobře představit např. na osamocených rozlehlých usedlostech.
bigsmile


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
10.02.2016 15:04:40
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

nikoho nezajímá, jak to budu přenášet, když to budu přenášet skrytě, třeba v báglu, tak nic neporušuju....
Já ti jen říkám, že mám NP vydaný na 58 na obranu a tak jí tak můžu nosit....

Ty máš jen E? Já jo a docela by mě zajímalo,jestli by mě 58 nechali koupit...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
karlos100 (Člen)
10.02.2016 15:08:31
Offline

Re: Pistolníci ll

máš to vejš tučně označený.. měli by nechat,ale každá úřadovna to dělá po svým..


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
10.02.2016 15:08:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak podle tohoto by to teoreticky mělo jít. Snadbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
10.02.2016 15:09:03
Offline

Re: Pistolníci ll

ne, mám A,B,E.
Nevidím zákonnej důvod, proč by tě nenechali....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
karlos100 (Člen)
10.02.2016 15:12:12
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

ne, mám A,B,E.
Nevidím zákonnej důvod, proč by tě nenechali....

protože kdejakej ouřada se zákonem neřídíbigsmile
a lidi se bojí je nasrat zákonejma požadavkama..bigsmile


...a bude hůř!
hans (Člen)
10.02.2016 15:26:05
Offline

Re: Pistolníci ll

to je věc jiná :)


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
10.02.2016 16:47:54
Offline

Re: Pistolníci ll

Tet jsem volal kámoše státního zástupcecool a ten řek na tuhle otázku CITUJI:Noste si co chcetepussy ale když to použiješ tak to musíš umět zákoně zdůvodnit,a zákon ti jasně vymezuje co je nutná obrana a krajní nouze a jak jí musíš od začátku chápat.Při použití 58 někde v zástavbě je jasný že jsi nic nepochopil a já ti máznu obecný ohrožení a je mě jedno jestli jsi střílel oprávněně,nejsme kurva ve válce.

Tak asi takhlesurprised


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
10.02.2016 16:54:46
Offline

Re: Pistolníci ll

Jj,je to taky část pravdy.. jedna věc je znění zákona a druhá výklad..good
prostě se shodneme,že nebudeme zatím střílet kosama na ulicibigsmilebigsmilebigsmile
Milane,co ty krátký zásobníky,nevíš?? na Tebe jsem sázel,že jste to pitvali pilkoubigsmile


...a bude hůř!
pulmotor (Člen)
10.02.2016 16:56:18
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak že asi nosit ano ale moc nepoužívat bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hans (Člen)
10.02.2016 17:04:11
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Tet jsem volal kámoše státního zástupcecool a ten řek na tuhle otázku CITUJI:Noste si co chcetepussy ale když to použiješ tak to musíš umět zákoně zdůvodnit,a zákon ti jasně vymezuje co je nutná obrana a krajní nouze a jak jí musíš od začátku chápat.Při použití 58 někde v zástavbě je jasný že jsi nic nepochopil a já ti máznu obecný ohrožení a je mě jedno jestli jsi střílel oprávněně,nejsme kurva ve válce.

Tak asi takhlesurprised

S tim castecne souhlasim. Ale zkratka sa58 je na obranu legalni..


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
10.02.2016 17:06:27
Offline

Re: Pistolníci ll

karlos100 psal:

Jj,je to taky část pravdy.. jedna věc je znění zákona a druhá výklad..good
prostě se shodneme,že nebudeme zatím střílet kosama na ulicibigsmilebigsmilebigsmile
Milane,co ty krátký zásobníky,nevíš?? na Tebe jsem sázel,že jste to pitvali pilkoubigsmile

Né normálně koupit na bazarechbigsmile,daj se sehnat od 150kč.použitý a když má unavenou poružinu tak do něj zastříhnout dlouhou podle závitů na tý starýgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
10.02.2016 17:13:42
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
pulmotor psal:

Tet jsem volal kámoše státního zástupcecool a ten řek na tuhle otázku CITUJI:Noste si co chcetepussy ale když to použiješ tak to musíš umět zákoně zdůvodnit,a zákon ti jasně vymezuje co je nutná obrana a krajní nouze a jak jí musíš od začátku chápat.Při použití 58 někde v zástavbě je jasný že jsi nic nepochopil a já ti máznu obecný ohrožení a je mě jedno jestli jsi střílel oprávněně,nejsme kurva ve válce.

Tak asi takhlesurprised

S tim castecne souhlasim. Ale zkratka sa58 je na obranu legalni..

Asi ano ale ůplně na hono když si pudeš sednout za prostřelený vokno v paneláku co je 2km daleko.
Podle mně je tam ta benevolence v zákoně hlavně kvůli brokárnámbigsmile,ty používají i agenturníci co vozej prašulecool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
karlos100 (Člen)
10.02.2016 17:25:46
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
karlos100 psal:

Jj,je to taky část pravdy.. jedna věc je znění zákona a druhá výklad..good
prostě se shodneme,že nebudeme zatím střílet kosama na ulicibigsmilebigsmilebigsmile
Milane,co ty krátký zásobníky,nevíš?? na Tebe jsem sázel,že jste to pitvali pilkoubigsmile

Né normálně koupit na bazarechbigsmile,daj se sehnat od 150kč.použitý a když má unavenou poružinu tak do něj zastříhnout dlouhou podle závitů na tý starýgood

ok,nebudu vymejšletbigsmile


...a bude hůř!
mr.BSE (Člen)
10.02.2016 18:00:41
Offline

Re: Pistolníci ll

zas kdyby vytáhl v KN / NO Vz. 58 z pod kabátu, tak asi nemusí ani střílet bigsmile
myslím, že reakce by byla dost jasná bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
10.02.2016 21:34:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Ještě kdyby to tak mohlo udělat ratatatatata,tak by to bylo uplně gutgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
10.02.2016 22:19:48
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

Ještě kdyby to tak mohlo udělat ratatatatata,tak by to bylo uplně gutgoodbigsmile

kéž by, ale tady to můžeš zkusit leda hubou smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
11.02.2016 12:26:49
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
VikecB12 psal:

Ještě kdyby to tak mohlo udělat ratatatatata,tak by to bylo uplně gutgoodbigsmile

kéž by, ale tady to můžeš zkusit leda hubou smile1

Tadypussy i s tou hubou vopatrně,pamatuj co bylo napsaný na starejch vojenskech vysílačkách.
                             cool NEPŘÍTEL NASLOUCHÁcool


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
14.02.2016 11:58:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Jedu si tet zastřílet do Velvarpussy tak pokud je nějakej střelec z vokolí ta se zastav,budu tam tak od 12:45good a asi 2 hodky.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Petr J. (Člen)
14.02.2016 12:06:20
Offline

Re: Pistolníci ll

....zásada je mít to barevně sladěné....

...zbraň...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_pink_gun.jpg



...nůž...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_pink_knife.jpg



...auto...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_pink_car.jpg



bigsmilebigsmilebigsmile

...úplně vidím Filouse v podpaždí si nesoucí svého zlého psa...bigsmile

Kelly01 (Člen)
14.02.2016 12:14:53
Offline

Re: Pistolníci ll

A filous i pes  budou mít ve vkasech růžovou mašličkubigsmile


God Save The Queen!
Petr J. (Člen)
14.02.2016 12:23:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A filous i pes  budou mít ve vkasech růžovou mašličkubigsmile

...a na krku růžový obojek s kamínky swarovski...bigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
14.02.2016 12:45:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo,jo, je to jeho identita, má. od nich i pinzetu na obočí a pilníček na patysmile1
Ale konec žertů, beru teriérku do lesafuck


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
14.02.2016 12:48:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Tipuji že  Filouspvi už jsou v nákupním centru nebo v cukrárně smile1


God Save The Queen!
K.a.s.y.m. (Člen)
14.02.2016 12:52:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Jo,jo, je to jeho identita, má. od nich i pinzetu na obočí a pilníček na patysmile1
Ale konec žertů, beru teriérku do lesafuck

máš boty na běhání bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
14.02.2016 13:15:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Tipuji že  Filouspvi už jsou v nákupním centru nebo v cukrárně smile1

...blbečku, po sladkym mě bolej zuby...nacpal sem se hovjezim gulášem, počkam aš se pes, kerej usnul pod stolem probudí a dem k Jizeře a do zámeckýho parku trénovat poslušnostbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
14.02.2016 13:32:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Zatím je to ok, nejprv zmizela v řece a před  chvíli sem zahlíd prdel v houštíbigsmile


God Save The Queen!
osiris (Člen)
14.02.2016 15:31:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A filous i pes  budou mít ve vkasech růžovou mašličkubigsmile

...vlasech? surprisedbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
14.02.2016 16:10:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Jo,jo, je to jeho identita, má. od nich i pinzetu na obočí a pilníček na patysmile1
Ale konec žertů, beru teriérku do lesafuck

Tak bacha na zajicebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
14.02.2016 16:53:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Za 2 hodiny jsem ji viděl 2xfuck
šla z vody

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20160214_018.jpg


a pak někam probíhalafuck

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20160214_003.jpg


jo, a jednou jsem ji teda zahlíd v dálcebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20160214_022.jpg



Takže fota nic moc, ale ona nám to "svarovskýho mašlička" určitě vynahradíbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
14.02.2016 18:46:48
Offline

Re: Pistolníci ll

A kde je jako selfíčkoidontknow co je tohle za bordelidontknow bigsmilebigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
pulmotor (Člen)
14.02.2016 18:54:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Nemáš strachpussy z myslivcůidontknow,když jí necháš takhle lítat v polích.
Kolem Prahy střílej na všechno co se pohnesick,tak že psi pouštím jen v oranžovém postroji a ješt jenom někde.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
14.02.2016 19:14:17
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Nemáš strachpussy z myslivcůidontknow,když jí necháš takhle lítat v polích.
Kolem Prahy střílej na všechno co se pohnesick,tak že psi pouštím jen v oranžovém postroji a ješt jenom někde.

Jj jenze v okoli prahy nepoznaj terriera od srnkybigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
14.02.2016 19:47:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Selfíčko není, byl jsem zlitej z toho kalupu jak hovadosmile1

Občas strach mám, pitomců je i tady dostsmile2

Když vona je hrozně samostatná, klidně si vodběhne o pár zatáček dopředu a teprve tam počká jestli už milostivě jdu, jak mne uvidí vyrazí dál..smile2

Ale na povel přiletí, to jo, sice nevím občas odkud a kdy, ale občas i něco donesesmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/30_wp_20150929_010.jpg

God Save The Queen!
Filous (Člen)
14.02.2016 20:03:49
Offline

Re: Pistolníci ll

...mašlička bjehala po zámeckym parku, krom tenisáku nic nenosila, nigde se nekoupala a ani nikam nezdrhala, vopčas zakňučela, bo se zatím i bojí, tagže nic zásadního, co by stálo za fotku z mojí vopstarožní Nokije s foťákem 1,3 MPxbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
14.02.2016 20:24:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Selfíčko není, byl jsem zlitej z toho kalupu jak hovadosmile1

Občas strach mám, pitomců je i tady dostsmile2

Když vona je hrozně samostatná, klidně si vodběhne o pár zatáček dopředu a teprve tam počká jestli už milostivě jdu, jak mne uvidí vyrazí dál..smile2

Ale na povel přiletí, to jo, sice nevím občas odkud a kdy, ale občas i něco donesesmile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 29_010.jpg

no to by si tady mohli zkusit..to by dostali pěkně za uši..tady střílej jen kočky..navíc střelit mi po psu má problém...až na vyjímky se odemně nehnou na víc jak deset metrů tak bych to bral jako útok na mojí osobu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pulmotor (Člen)
14.02.2016 22:46:13
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

Selfíčko není, byl jsem zlitej z toho kalupu jak hovadosmile1

Občas strach mám, pitomců je i tady dostsmile2

Když vona je hrozně samostatná, klidně si vodběhne o pár zatáček dopředu a teprve tam počká jestli už milostivě jdu, jak mne uvidí vyrazí dál..smile2

Ale na povel přiletí, to jo, sice nevím občas odkud a kdy, ale občas i něco donesesmile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 29_010.jpg

no to by si tady mohli zkusit..to by dostali pěkně za uši..tady střílej jen kočky..navíc střelit mi po psu má problém...až na vyjímky se odemně nehnou na víc jak deset metrů tak bych to bral jako útok na mojí osobu.

Jo útok na tebe to bejt můžepussy samozřejmě že bych taky opětoval palbucool ale
toho psa už to nevskřísí smile2 tady si fakt musíme dávat bacha.Neni to tak dávno co tu suveréně pálil po dítěti na sánkách že prej "MYSLEL"že je to kanec idontknow


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
K.a.s.y.m. (Člen)
15.02.2016 07:03:01
Offline

Re: Pistolníci ll

bigsmile

pulmotor psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

Selfíčko není, byl jsem zlitej z toho kalupu jak hovadosmile1

Občas strach mám, pitomců je i tady dostsmile2

Když vona je hrozně samostatná, klidně si vodběhne o pár zatáček dopředu a teprve tam počká jestli už milostivě jdu, jak mne uvidí vyrazí dál..smile2

Ale na povel přiletí, to jo, sice nevím občas odkud a kdy, ale občas i něco donesesmile1
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 29_010.jpg

no to by si tady mohli zkusit..to by dostali pěkně za uši..tady střílej jen kočky..navíc střelit mi po psu má problém...až na vyjímky se odemně nehnou na víc jak deset metrů tak bych to bral jako útok na mojí osobu.

Jo útok na tebe to bejt můžepussy samozřejmě že bych taky opětoval palbucool ale
toho psa už to nevskřísí smile2 tady si fakt musíme dávat bacha.Neni to tak dávno co tu suveréně pálil po dítěti na sánkách že prej "MYSLEL"že je to kanec idontknow

to ja vim že to psa nevzkřísí..nic méně je tady u nás mezi myslivcema nepsaný pravidlo že se psy nestřílej a pokud je mi známo držej se toho pokud nenajdou něco roztrhanýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
15.02.2016 14:32:20
Offline

Re: Pistolníci ll

TVL proč jsou ty termíny na zkoušky tak kravsky dlouhý? To se ozbrojuje celej národ nebo jak?
Dneska jsem si podal přihlášku a termín mám 15.6.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
15.02.2016 14:43:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Jak kde..u nás třeba vim, že když porušim pravidlo příslušnýho útvaru dle bydliště a popojedu o 25km vedle, tak mám vše hned..povolení k nabztí na počkání..registrace a zkoužky ZP do měsíce..smokin
Nejlepší jsou ty důvody nabytí..Kryšot: Na co to potřebuješ? Na mohamedány??..tak to joo...bigsmile


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
15.02.2016 14:54:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Nejhorší je na tom prej Hradecko, tam jsou údajně čekačky nejdelší (forum zbrane kvalitne). Tady v Brně zatím do měsíce, "nákupko" na počkání, PZ na počkání


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
15.02.2016 14:55:52
Offline

Re: Pistolníci ll

Mám to pro Praha východ a jsou to 4 měsíce.
Praha to prej má ještě horší.surprised


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
15.02.2016 15:11:49
Offline

Re: Pistolníci ll

..a hlavně ten Hradec se snaží, aby prošlo co nejmíň žadatelů..znepříjemňujou to jak můžou..u zkoušek se nesmí stát jedinej špatnej pohyb apod..(takhle se o tom bavili policajti v xxxx, kde se naopak snažej to lidem udělat sice dle předpisů, ale bez zbytečných komplikací..good


PURE NAKED BIKE!
pulmotor (Člen)
15.02.2016 17:31:54
Offline

Re: Pistolníci ll

svatej psal:
Filous psal:
zzzmrzlinar psal:

tak jsem včera koupil tudlenc pumpovačku

http://walkingdead.wikia.com/wiki/File: … A8_-1-.jpg

už se těším jak si o víkendu nechám nakopat rameno bigsmile mimochodem je velkej rozdíl v kopanci od 12/70 a 12/76 magnum?

...to je pjeknýýýýgood ...eště bych trochu skrátil hlaveň a vyrazil bych na lofbigsmile

surprised by si akorat vybeh pred barak,ne? evil

Vono to nemá ten nábojovej válec ničim spřaženej s hlavní headshakenebo na tý fotce něco uniklopussy
Jo a zkuspussyna ňákym cool až si bude chtít vystřelit můj oblíbenej žertík,první 3 normální  3mm broky a další jednu s 8mm broky v Magnumu.To uteče slzička i největším tvrdákůmsurprised.Taky jsem si tenkrát ucvrnknulbigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
pulmotor (Člen)
15.02.2016 17:38:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Od toho spussyi můžeš vybrat střelnici kterou chceš, tam si zaplatit přípravku a oni tě naučej přesně to co ten kterej polda vyžaduje u zkoušek a je to v pohoděgood


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
15.02.2016 18:25:41
Offline

Re: Pistolníci ll

U nás vede střelnici komisař, připravuje a zajišťuje zkoušky na domácí půděbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
15.02.2016 18:27:22
Offline

Re: Pistolníci ll

A nejlepší je udělat si D, na to jsou myslím jen 4 testy a ty se daj naučit nazpaměť bez předchozího učeníbigsmile

Ale zas se misíš trefit na 15mbigsmile


God Save The Queen!
Honzik8719 (Člen)
15.02.2016 18:31:23
Offline

Re: Pistolníci ll

ďál sem v Jihlavě, přihláška 15.12. zkouška 4.2....docela sem čuměl na kapacitu...bylo nás tam 32 a z toho se jeden olmuvil a dva se neráčili dostavil sick a jako mezi těma lidma byli někteří docela divnolidi idontknow

nicméně čekám na tu kartičku už týden nekonečný čekání bigsmile


...relativní kochač...
Honzik8719 (Člen)
15.02.2016 18:37:24
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:
svatej psal:
Filous psal:


...to je pjeknýýýýgood ...eště bych trochu skrátil hlaveň a vyrazil bych na lofbigsmile

surprised by si akorat vybeh pred barak,ne? evil

Vono to nemá ten nábojovej válec ničim spřaženej s hlavní headshakenebo na tý fotce něco uniklopussy
Jo a zkuspussyna ňákym cool až si bude chtít vystřelit můj oblíbenej žertík,první 3 normální  3mm broky a další jednu s 8mm broky v Magnumu.To uteče slzička i největším tvrdákůmsurprised.Taky jsem si tenkrát ucvrnknulbigsmile

pěkný smile1 docela bych si z toho zkusil vystřelitgood nějakou takovou srandu bych si taky rád časem pořídilgood


...relativní kochač...
mr.BSE (Člen)
15.02.2016 19:08:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

A nejlepší je udělat si D, na to jsou myslím jen 4 testy a ty se daj naučit nazpaměť bez předchozího učeníbigsmile

Ale zas se misíš trefit na 15mbigsmile

Testy už nejsou dle skupin.  Jsou pro všechny skupiny stejný a jen se mění počet bodů nutný ke splnění.  Na D a E je to 74/79


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Honzik8719 (Člen)
15.02.2016 19:17:36
Offline

Re: Pistolníci ll

mr.BSE psal:
Kelly01 psal:

A nejlepší je udělat si D, na to jsou myslím jen 4 testy a ty se daj naučit nazpaměť bez předchozího učeníbigsmile

Ale zas se misíš trefit na 15mbigsmile

Testy už nejsou dle skupin.  Jsou pro všechny skupiny stejný a jen se mění počet bodů nutný ke splnění.  Na D a E je to 74/79

musíš zohlednit ten věk evil jauvajs bigsmile


...relativní kochač...
Kelly01 (Člen)
15.02.2016 19:49:14
Offline

Re: Pistolníci ll

Smradibigsmile

Ještě mi řekněte že jsem starejfuck


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
15.02.2016 19:53:21
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Smradibigsmile

Ještě mi řekněte že jsem starejfuck

....nejses ale uz ti tu chystam taborakevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kelly01 (Člen)
15.02.2016 20:28:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Pak prosím na "loučku"bigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
15.02.2016 20:29:13
Offline

Re: Pistolníci ll

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_2016-02-15_202702.jpg


redfaceredface


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
15.02.2016 20:39:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Pak prosím na "loučku"bigsmile

Nene pro tebe mam neco speslevilbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_prysipacy-urny.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
15.02.2016 22:53:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Pak prosím na "loučku"bigsmile

Jsem si vzpomněl na tohle. smile1
https://www.youtube.com/watch?v=LMY8Aakvxp4

bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr J. (Člen)
16.02.2016 20:10:47
Offline

Re: Pistolníci ll

nicola.foxx psal:

TVL proč jsou ty termíny na zkoušky tak kravsky dlouhý? To se ozbrojuje celej národ nebo jak? Dneska jsem si podal přihlášku a termín mám 15.6.

...já to dával před měsícem a termín mám o měsíc dřív než Ty...ale pro Prahu už jsou dnes prý termíny na září...surprisedsurprised

...podle všeho se národ ozbrojuje...a to dost

Kelly01 (Člen)
16.02.2016 20:25:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Letí tosmile2, v japan bych už byl bez papírů bo bych ji nezvedbigsmile

A ta přesýpačka se mi líbí, bohužel to asi v reálu nekoupím, ale mám nápadgood, kolega hrobař mne proseje "na jemno" a pokud by se toho někdo ujal mohla by se udělat "památeční" limitovaná série přesýpaček na vajíčka(možná i s citátysurprised), popel časem dávám dobrovolně a zdarmasmokin


God Save The Queen!
pulmotor (Člen)
16.02.2016 20:30:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Letí tosmile2, v japan bych už byl bez papírů bo bych ji nezvedbigsmile

A ta přesýpačka se mi líbí, bohužel to asi v reálu nekoupím, ale mám nápadgood, kolega hrobař mne proseje "na jemno" a pokud by se toho někdo ujal mohla by se udělat "památeční" limitovaná série přesýpaček na vajíčka(možná i s citátysurprised), popel časem dávám dobrovolně a zdarmasmokin

Ta přesejpačkapussy je dost hrůzná představasurprisedTy vole makat ještě po smrtisickbigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kelly01 (Člen)
17.02.2016 07:30:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Jak jseš zvyklej na pravidelnej pohybsmile1


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
18.02.2016 14:33:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Takže už to nemůžu mít ani domasurprisedsick

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-se-bour … domaci_kop


God Save The Queen!
hans (Člen)
18.02.2016 16:14:36
Offline

Re: Pistolníci ll

ZNOVU PŘIPOMÍNÁM:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.gunban.eu

http://www.tacticaltraining.cz/cz/?p=petice.html

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 17:36:22
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Takže už to nemůžu mít ani domasurprisedsick

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-se-bour … domaci_kop

ale klíííd to je teprve návrh.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
18.02.2016 17:42:10
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

Takže už to nemůžu mít ani domasurprisedsick

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-se-bour … domaci_kop

ale klíííd to je teprve návrh.

No,určitě to neprojde,bude tam určitě nějaký pozměňování,ale jak to známe z minulosti,tak ještě k horšímu. Nějakej chytrák tam zakomponuje ještě nějakou větičku,kerou tomu dá tuplem korunugoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
18.02.2016 17:43:32
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Kelly01 psal:

Takže už to nemůžu mít ani domasurprisedsick

http://zpravy.idnes.cz/poslanci-se-bour … domaci_kop

ale klíííd to je teprve návrh.

No,určitě to neprojde,bude tam určitě nějaký pozměňování,ale jak to známe z minulosti,tak ještě k horšímu. Nějakej chytrák tam zakomponuje ještě nějakou větičku,kerou tomu dá tuplem korunugoodbigsmile

nikde neninpsáno že musíš mít zbraň domabigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
18.02.2016 18:01:32
Offline

Re: Pistolníci ll

To je pravda, ale jak si pro ni přijdou tak už musíš mít nachystanou scénku "ještě včera tu byla surprised" bigsmile


God Save The Queen!
Honzik8719 (Člen)
18.02.2016 19:25:27
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

ZNOVU PŘIPOMÍNÁM:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.gunban.eu

http://www.tacticaltraining.cz/cz/?p=petice.html

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

přijde mi lepší to podepsat vlastní rukou teda good

nevíš do kdy to je?help


...relativní kochač...
hans (Člen)
18.02.2016 20:16:40
Offline

Re: Pistolníci ll

podepsal jsem obě.... ta elektronická asi není nic moc, ale napříč Evropou nic lepšího není....
myslím že platnost omezená není....zatím.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
18.02.2016 22:12:45
Offline

Re: Pistolníci ll

pro ty, kteří někdy přemýšeli na přesností Kosy s ruzným střelivem: Dost jsem dumal na tím, že slavná Vz.58 je sice skvělá zbraň, ale přesnost, není úplně kdovíjaká, tak jsem dnes provedl test s různými druhy střeliva, celkem 7 druhů.

vzdálenost 50 metrů, 2 stupně Celsia, bezvětří, ležka s oporou na střeleckých pytlích.

Stříleno přes kolimátor 3 MOA na boční montáži.

Střelcem jsem byl já, tzn. ne moc dobrý, poloslepý, obrýlený jouda. Tzn. dost z toho rozptylu může být mojí chybou, taky je mi jasné, že vzdálenost je dost krátká a má to i jiné nedokonalosti, přesto všechno myslím, že vzhledem k výsledku to nějakou informační hodnotu má.

Střelivo                                                                prům. Rozptyl v cm
voj. Čína poměděná, ozn 69/13                              7
voj. Čína šedivá, bez ozn. (nerovné špičky střel)      7,5
voj. Čína zelená, bez ozn                                       7
voj. Maďar,SM41/09 sportwaffen-munition.de         7
voj. české, CZH                                                    7
civ. Barnaul FMJ 123gr, nekorozivní zápalka,boxer    4,5
civ. Sellier FMJ, 2907/2, nekorozivní záp. boxer        4,5

pro mě z toho výplývá, že všechny vojenské mají plus minus stejnou přesnost, spíš tedy nepřesnost, kdežto civilní jsou znatelně přesnější .

mírně se lišil střední bod zásahu, kdy všechny vojenské chodili cca 1-2 cm výše než civilní

pulmotor (Člen)
18.02.2016 23:50:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Jak není dokonalágood všechno co jsi nastřílel je v hrudním koši,je to polní utočná puška pro pitomce s životností do 3 minut.
Tak že super,na to co je zkonstruovaná je perfektní.
Vem kteroukoli  loveckou pušku do 25000 tisic,vystřel v rychlém sledu 30 ran a pak s ni nastřílej líp než s 58.Jsem opravdu zvědavej.Ta 58 ten nástře drží i po 100 ranách v rychlím sledu a to je to na co je udělaná.To nemluvě o tom že se hlaven vydouvá až tak po 30000 výstřelech což je ůžasný.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
zzzmrzlinar (Člen)
19.02.2016 00:56:04
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Jak není dokonalágood všechno co jsi nastřílel je v hrudním koši,je to polní utočná puška pro pitomce s životností do 3 minut.
Tak že super,na to co je zkonstruovaná je perfektní.
Vem kteroukoli  loveckou pušku do 25000 tisic,vystřel v rychlém sledu 30 ran a pak s ni nastřílej líp než s 58.Jsem opravdu zvědavej.Ta 58 ten nástře drží i po 100 ranách v rychlím sledu a to je to na co je udělaná.To nemluvě o tom že se hlaven vydouvá až tak po 30000 výstřelech což je ůžasný.

však já neříkal, že není dokonalá, já říkal, že není moc přesná smile1. Což evidentně jelita co se snažej z ní udělat odstřelovačku nechápoubigsmile. Je to super útočná puška, která vydrží naprostej nesmysl a spolehlivá je naprosto. Fakt je, že nejen myslivecké tenké flinty, ale i třeba Saiga po 20 ranách vodjede nástřelem o 20cm jinam, kdežto Kosa to má rozházený hned vod začátku. To esivá zvládne solit terč velikosti chlapa na 300 metrů jdu vyzkoušet příští týden.

VikecB12 (Člen)
19.02.2016 07:10:11
Offline

Re: Pistolníci ll

Velikosti černého chlapa!bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
19.02.2016 07:50:09
Offline

Re: Pistolníci ll

Na ně tady nemáme vytištěné terče, postavy na střelnicích mají "evropské" rozměrysmile1


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
19.02.2016 08:01:30
Offline

Re: Pistolníci ll

střílej na kruhy,ty se daj na pyžamo namalovat fixkoubigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
19.02.2016 08:16:35
Offline

Re: Pistolníci ll

Kruhy na pruhované pyžamosurprised

To zní "rasisticky"surprised

Genderoví čurá.i a pussy by v tom mohli vidět "skrytou agresivitu"surprised

Je u vás taky hnusněsurprised


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
19.02.2016 08:23:42
Offline

Re: Pistolníci ll

ou,omlouvám se za módní prohřešekbigsmile
kruhy k pruhům jsou fakt neodpustitelnýsmile2
Hlásím polojasno,mínus třibigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
19.02.2016 08:32:42
Offline

Re: Pistolníci ll

+4 pod mrakem, lehký déšťsmile1

Beru psa, už se protahuje a kopu ho venbigsmile

Pes mi včera dospěl, poprvé vyjel bezdůvodně na člověka - cikána, tzn. správně se v dnešní době orientuje tak dostala "kokinko"good

Bohužel ta "rasistická" svině sebou měla rotvajlera tak musela holka covnout, mají to holt jak u nás, minorita si může dělat co chcefuck


God Save The Queen!
karlos100 (Člen)
19.02.2016 08:36:53
Offline

Re: Pistolníci ll

A Tys neměl nic na obranu?? Takovej pepřák na medvědy
by ty dva hnědouše spolehlivě skolilbigsmile


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
19.02.2016 09:37:17
Offline

Re: Pistolníci ll

By mně zavřelifuck

Nebo zbilibigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
19.02.2016 09:53:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

+4 pod mrakem, lehký déšťsmile1

Beru psa, už se protahuje a kopu ho venbigsmile

Pes mi včera dospěl, poprvé vyjel bezdůvodně na člověka - cikána, tzn. správně se v dnešní době orientuje tak dostala "kokinko"good

Bohužel ta "rasistická" svině sebou měla rotvajlera tak musela holka covnout, mají to holt jak u nás, minorita si může dělat co chcefuck

To ji to trvalo...pri koncentraci hnedocechu v Preroveevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr