Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

mr.BSE (Člen)
30.04.2016 17:48:30
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 174940.jpg
Tak novej mazlik je domagood Grand Power u nás fšude vyprodanej,tak sem nakonec trochu přitlačil a poridil SigSauer P228,kerej má pár ran zasebou,ale je netknutej. Je to samozřejmě 9L,zásobník na 13,není to plasťák a do ruky mě sedne parádně,na to že to není plná velikost.

goodgood

Takže kdy a kam?preferuji venek. Nebo si uděláme střeleckou schůzi u Kellyho? Údajně tam mají nějakou supr cupr střelnici smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Kelly01 (Člen)
30.04.2016 18:02:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Hlavně levnousmile1

Pro nečleny za kilo bez omezenísmokin

Zítra se podívám na omezení provozu přes létosmile1


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
30.04.2016 21:10:59
Offline

Re: Pistolníci ll

Já jezdím do Hovoran. Za kilo na jak chceš dlouho. A i střelivo tam mají zadobře. Provoz jen sobota-neděle. Kdyby bylo zitra na motorku,tak bych tam dopoledne vyrazil,ať toho mazla vyzkouším. Ale poslední dobou tam bejvá pěkně narvaný,takže musim počkat,než někdo vyklidí stanoviště. Je to venek,max 50metrů.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
30.04.2016 22:17:55
Offline

Re: Pistolníci ll

u nás je dobrý že když se nahlásím přes týden tak tam jsem třeba 3 hodiny sámgood


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
01.05.2016 12:43:57
Offline

Re: Pistolníci ll

Není možnost rezervace? Viděl bych to taky na moto gun trip smile1 je mi jedno kam. Hlavně levně.  Střelivo mám good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
01.05.2016 13:29:29
Offline

Re: Pistolníci ll

Byl sem tam dneska hnedka v 9 a šel sem rovnou navěc,bez čekačky. Dá se tam zaplatit i destet vstupů za 800kčgood
Sig se zatim jeví jako dobrá volba,chodí pěkně a nestrhávám to tak,jako s pětašťourou.
A kurva dneska ve vedlejším boxu něco zarachotilo a ratatatata,kosa v plným autu se světelnejma,to byl nádhernej vohňostrojgoodbigsmile
Jinak příští nedělu mají v Hovoranech den votevřenejch dveří,tak kdo si chce prásknout z kose,mosina,AR15,brokovnic a pistolí a revolverů fšech druhů,tak neváhejte. Ale bejvá tam dost lidí. Vstup gratis,platite jen náboje...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
01.05.2016 17:49:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Frajer co chce v boxech "upoutat" tam mezi přebitím hodí starej dobrej ostrej MK2, to sklapnou i frajírci se světelnejmabigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
02.05.2016 09:13:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Kelly01 psal:
Fresh Man psal:

Kuci gdo fšecko máte 45 ACP?

Prvnísmile1

Co první?
Jen sem myslel kvůli munici..

...Freši, tedle týpek http://www.motorkari.cz/profil/?uid=3702 nabízí asi 1500ks munice do pjetašťoury...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Fresh Man (Člen)
03.05.2016 10:31:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
Fresh Man psal:
Kelly01 psal:


Prvnísmile1

Co první?
Jen sem myslel kvůli munici..

...Freši, tedle týpek http://www.motorkari.cz/profil/?uid=3702 nabízí asi 1500ks munice do pjetašťoury...

naš prej .el sem jen jeho profil :( tam je mu 17


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
03.05.2016 10:34:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Filous psal:
Fresh Man psal:


Co první?
Jen sem myslel kvůli munici..

...Freši, tedle týpek http://www.motorkari.cz/profil/?uid=3702 nabízí asi 1500ks munice do pjetašťoury...

naš prej .el sem jen jeho profil :( tam je mu 17

dík ale .
mám komp po CMP asi .. našel sem jen profil čikus a tam je mu 17 a nic o munici,,


Bandit pičo
Filous (Člen)
03.05.2016 11:14:05
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Fresh Man psal:
Filous psal:


...Freši, tedle týpek http://www.motorkari.cz/profil/?uid=3702 nabízí asi 1500ks munice do pjetašťoury...

naš prej .el sem jen jeho profil :( tam je mu 17

dík ale .
mám komp po CMP asi .. našel sem jen profil čikus a tam je mu 17 a nic o munici,,

...sedumnáct mu nejni, Čikus to je a nabízí to f threadu vo zbraních a střelivu, je to legal, zbroják má...tady máš vodkaz na tu nabídku:

http://www.motorkari.cz/tema/?t=180220&pgr=105


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.05.2016 13:09:31
Offline

Re: Pistolníci ll

Brno je Ok, ale neodhalil jsem cenu.. Ale jestli má origoše po 7kč tak si myslím že to není nic pro mne, možná pro lépe placeného Freshebigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
03.05.2016 18:20:36
Offline

Re: Pistolníci ll

...prosatana, tag mu napiste a von se nejspis vyceni, ne?idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
03.05.2016 18:29:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Sem se tam kvůli tomu musel zaregistrovatsick


God Save The Queen!
Fresh Man (Člen)
03.05.2016 21:55:35
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Sem se tam kvůli tomu musel zaregistrovatsick

Tak kolik...  Natolik nikdy neklesnu abych se tam registroval!


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
03.05.2016 22:16:19
Offline

Re: Pistolníci ll

Fresh Man psal:
Kelly01 psal:

Sem se tam kvůli tomu musel zaregistrovatsick

Tak kolik...  Natolik nikdy neklesnu abych se tam registroval!

Chodím na fb z donucení kuli kamosum.  A pičo stránky..  jinak na to seru


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
04.05.2016 08:11:16
Offline

Re: Pistolníci ll

Nevím, musel jsem se zaregistrovat na motorkáře a poslat zprávu, neodpověděl, neřeším a nad 4kč bych stejně nedal, chci přebíjenky, originálů mám doma v rezervě 500 ale za 5kčgood

To je ale rezerva když potřebuji 100% "spolehlivost"..smokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
12.05.2016 21:42:11
Offline

Re: Pistolníci ll

...nemáte něgdo pár starejch vodovodních trubek a činckej lejzr???surprised

https://www.youtube.com/watch?v=WK9NqYwr-Qw

...takovej postapokalyptyckej kanón na zombíkybigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
12.05.2016 23:05:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...nemáte něgdo pár starejch vodovodních trubek a činckej lejzr???surprised

https://www.youtube.com/watch?v=WK9NqYwr-Qw

...takovej postapokalyptyckej kanón na zombíkybigsmile

...budeš to vozit na motorce? bigsmile

Filous (Člen)
12.05.2016 23:10:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Petr J. psal:
Filous psal:

...nemáte něgdo pár starejch vodovodních trubek a činckej lejzr???surprised

https://www.youtube.com/watch?v=WK9NqYwr-Qw

...takovej postapokalyptyckej kanón na zombíkybigsmile

...budeš to vozit na motorce? bigsmile

...ne, budu to nosit na prochásky jako osobní zbraň...samozřejmě skrytěbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pulmotor (Člen)
12.05.2016 23:48:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Ty pussya představ si ten mazec když zakopneš bigsmilebigsmilebigsmile


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
hlemejzd999 (Člen)
13.05.2016 07:27:50
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Ty pussya představ si ten mazec když zakopneš bigsmilebigsmilebigsmile

bigsmilegoodbigsmile - pak nastoupí funkce defibrilator, tak, jak je to v popisu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kelly01 (Člen)
13.05.2016 07:51:05
Offline

Re: Pistolníci ll

K tématu, nemá někdo vhodný olovo? Zdroje došly a možná by bývalý dodavatel zahájil opět výrobu i 45.ACP bo je v krizi a nemá z čeho vyrábět ani "ziskové" ani 9 a 38bigsmile


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
16.05.2016 10:14:24
Offline

Re: Pistolníci ll

S pripravou na odbornou zpusobilost jsem tady dostal dobrou radu (jeste jednou diky i za kamosa, oba za plnej pocet), tak si dovolim jeste jednu, je to trochu kuze nebo textil, ale presto: CZ 75B nebo G17?
Oboje uvazuju novy v 9x19, pracku mam velkou, takze se mi obe drzi dobre. Pouziti 80% strelnice, casem mozna nejakej LOS, noseni minimalne, spis nevylucuju domaci obranu, bo posledni barak u pole.

Kelly01 (Člen)
16.05.2016 11:11:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Glock...


God Save The Queen!
ABik (Člen)
16.05.2016 11:28:17
Offline

Re: Pistolníci ll

...ani jedno...

Kelly01 (Člen)
16.05.2016 12:22:18
Offline

Re: Pistolníci ll

Výrobu střeliva mám vyřešenougood

Akorát bych potřeboval pár tisíc kule levněji než za cca 2,50 co se nabízísmile2


God Save The Queen!
Rum-cajs (Člen)
16.05.2016 12:25:02
Offline

Re: Pistolníci ll

ABik psal:

...ani jedno...

Tak nahod, relace cca jak ty dve, rad si necham poradit...

VikecB12 (Člen)
16.05.2016 13:30:43
Offline

Re: Pistolníci ll

Já měl políčený na toho Grand Powera,kerej se prodává za míň,nebo podobně jako CZ a G,ale chtěl sem model P1 a ten nikde kolem Brna nebyl skladem,objednání nejistý,doba neurčitá atdsmile2 Jinak v těch kšeftech mají prt,G19 nebyl,jen 17ky...CZ jen drahý pro ostrostřlce a fšude se mě snažili nacpat nějakej sráč XDM,Rugry a Smise s wesnem MP9 atd. Plast sem ale protentokrát zamítlgood Jestli sem udělal dobře nebo né,ukáže až čas. Jestli se ten Sig bude srát,tak si pořídím revolver a vyseru se na pistolebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Myšák (Člen)
21.05.2016 13:09:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Kdyby měl někdo z místních pistolniků zájem, tak mám na prodej:
Walther PPS
http://www.guns-trade.cz/pistole-walthe … bniky-2285
Přidám vnitřní a vnější pouzdro.
14 000,-


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
hans (Člen)
17.06.2016 15:15:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Možná jste někdo zaregistroval to hovno co zase vypustil z huby Dienstbier.
Tak jsem poslal schválně dotaz na ČSSD (jako hodně dalších) co to jako má být...
Tak si přečtěte prefabrikovanou odpověď, která chodí všem....
To by jeden sick:
Tučně vyznačený jsem dělal já....



Pěkný den,

děkujeme za dotaz směřovaný k otázce držení zbraní. Ve svém komentáři k masakru ve floridském Orlandu pan ministr odsoudil útok na nevinné lidi a zopakoval to, co zastává dlouhodobě, a sice, že monopol na násilí má být výhradním monopolem státu - policie, armády, justice, pokud někoho omezuje na svobodě.

Desítky obdobných reakcí se ptají na věty: "Beru každý podobný útok za doklad toho, že zbraně patří do rukou jen bezpečnostním složkám státu. Nepatří do rukou žádným pomyslným domobranám, nepatří do rukou ani veřejnosti, která se bojí."

Vycházejí z výše uvedené premisy, že vynucovat násilím může svou autoritu jen stát. Že není možné práci armády nahrazovat domobranami a že vycvičené složky podřízené velení a řízení demokratického státu nejde nahrazovat živelným ozbrojováním občanů.

Pan ministr se ve svém textu nevyjadřoval ani k novele zákona o zbraních projednávané nedávno v Senátu, ani k diskutované evropské legislativě. Nejde mu ani o zákaz sportovní střelby, ani omezování myslivosti. Ve všech případech pouze trvá na dodržování stávající platné legislativy.

Osobní postoj pana ministra k otázce držení zbraní je ovšem konzervativní. Pan ministr se domnívá, že je na místě nosit zbraň například při převozu větších obnosů peněz, ne ale proto, že někdo má při nošení zbraně na veřejnosti větší pocit bezpečí, i když není reálně ohrožen. Pan ministr souhlasí s názory expertů, podle kterých jen špičkově vycvičení lidé dokáží reagovat tak, aby v případě potřeby byli podobně rychlí jako útočník.

S přátelskými pozdravy

Tiskové oddělení
Česká strana sociálně demokratická
Hybernská 7, Praha 1
Telefon: +420 296 522 232
E-mail: tiskove@socdem.cz


From: 
Sent: Thursday, June 16, 2016 9:52 AM
To: Tiskové oddělení ČSSD
Cc: Kačírek Michal
Subject: dotaz



Dobrý den,

rád bych se touto písemnou cestou zeptal, zda se prohlášení Mgr. Jiřího Dientsbiera na tomto odkazu blog.aktualne.cz/blogy/dienstbier-jiri.php?itemid=27544, shoduje s oficiálním postojem ČSSD zaujatým k problematice legálního držení zbraní v ČR. Zejména se mi jedná o část cituji: ..." Ale beru každý podobný útok za doklad toho, že zbraně patří do rukou jen bezpečnostním složkám státu. Nepatří do rukou žádným pomyslným domobranám, nepatří do rukou ani veřejnosti, která se bojí."....

Osobně si myslím, že obdobná veřejná prohlášení a články jednotlivých členů ČSSD, kteří o dané problematice evidentně nemají nejmenší tušení, poškozují jméno ČSSD.

Rád bych tak měl v tomto pro mě osobně velice důležitém "detailu" jasno před blížícími se volbami.

Děkuji předem za odpověď,

s pozdravem Ing. Jan .....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
17.06.2016 17:26:41
Offline

Re: Pistolníci ll

já se dneska bavil s jednm známim kterej se nejak víc zajímá o ten schválenej návrh o odzbrojeni co se řeši v Bruselu a asi i tam se to dost bojkotuje protože po schválení toho návrhnu prej bylo podáno přes 800 pozměňovacích návrhů..něco mi říká že se to do doby než tam nastoupí k moci Slováci schválit nestihne..Slováci jsou totiž taky dost proti.

Teď ještě jeden dotaz...nemáte někdo osobní zkušenost s Berettou 71? Chci něco na střelnici a tohle je za pár korun a údajně je spodní rám duralovej tak by to mohlo bejt lehký.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
17.06.2016 20:34:09
Offline

Re: Pistolníci ll

pozor - slováci si ten návrh schválili. Prý je to vhodný krok kvůli jejich nadcházejícímu předsednictví sick
Jediný proti jsme byli my, s výhradami to přijali tuším jen pšonci a malta surprised

B71 v .22 lr mám, co tě zajímá?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Honzik8719 (Člen)
17.06.2016 20:42:58
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:

já se dneska bavil s jednm známim kterej se nejak víc zajímá o ten schválenej návrh o odzbrojeni co se řeši v Bruselu a asi i tam se to dost bojkotuje protože po schválení toho návrhnu prej bylo podáno přes 800 pozměňovacích návrhů..něco mi říká že se to do doby než tam nastoupí k moci Slováci schválit nestihne..Slováci jsou totiž taky dost proti.

Teď ještě jeden dotaz...nemáte někdo osobní zkušenost s Berettou 71? Chci něco na střelnici a tohle je za pár korun a údajně je spodní rám duralovej tak by to mohlo bejt lehký.

docela pěkně se s tim střílí, je to lehký, přesný a cena nábojů lidová....ovšem daleko větší požittek ze střelby mi poskytla moje číza good


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2016 09:18:17
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

pozor - slováci si ten návrh schválili. Prý je to vhodný krok kvůli jejich nadcházejícímu předsednictví sick
Jediný proti jsme byli my, s výhradami to přijali tuším jen pšonci a malta surprised

B71 v .22 lr mám, co tě zajímá?

no prej je to poměrně přesný a hlavně nenáročný na kvalitu střeliva to bych bral jako plus je to prej duralový teda ten spodní rám takže to bude lehky to bych bral jako dalši plus.na druhou stranu se tam právě díky duralu bude určitě něco víc opotřebovávat tak na co si dát pozor abych nekoupil něco co už má pár ran do smrti  bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kelly01 (Člen)
18.06.2016 13:32:16
Offline

Re: Pistolníci ll

Kup nerez, po 70000 furt OKgood


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
18.06.2016 16:09:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Chodim teď se sousedem střílet na holuby a je to celkem prdelbigsmile sice na ty myslivci koukaj trochu jak na exota s tou pumpou,ale zatím drží bigsmile   vzal jsem tam i pistolku a to koukali ještě víc,páč jsem nakoupil hafo nějakých makedonských sumbro..první výstřel zádržka,třetí pro změnu nevystřelil vůbecsickzlatý sb fakt..


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2016 16:42:23
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloune..hele na co koukám ze zahrady..tak jaky myslíš že budu používat střelivo bigsmile   bigsmile mám to zvdušnou čarou tak 100 metrů bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_img_20160618_163752.jpg

:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
18.06.2016 20:41:19
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
hans psal:

pozor - slováci si ten návrh schválili. Prý je to vhodný krok kvůli jejich nadcházejícímu předsednictví sick
Jediný proti jsme byli my, s výhradami to přijali tuším jen pšonci a malta surprised

B71 v .22 lr mám, co tě zajímá?

no prej je to poměrně přesný a hlavně nenáročný na kvalitu střeliva to bych bral jako plus je to prej duralový teda ten spodní rám takže to bude lehky to bych bral jako dalši plus.na druhou stranu se tam právě díky duralu bude určitě něco víc opotřebovávat tak na co si dát pozor abych nekoupil něco co už má pár ran do smrti  bigsmile

že je to nějaká slitina hliníku je fakt, opotřebení bych se u toho nebál, přeci jen je to jen .22 lr. Přesný to je, lehký taky, na to jak je to malinký se to dobře drží. Že je to nenáročný na včely se říká, asi je to pravda. Já nevím, já z toho střílel jen standardy a klubky. Spíš bacha na zásobníky, ty bývají jetý, náhradní originál neseženeš a druhovýroba prý stojí od začátku za hovno a navíc stojí přes litr. Ale z vlastní hlavy to nemám....

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_p4042168.jpg

Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
18.06.2016 21:26:23
Offline

Re: Pistolníci ll

no asi si udělám na prázdniny radost.. co jsem čet po forech tak to šlápnutí vedle asi asi nebude..navíc za ty prachy za jaký se to prodává smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
18.06.2016 23:23:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo já vím,ze půl Vlašimi je v podstatě fabrika..bigsmile A ty bys mohl mít jakožto domácí nějaký lepší ceny nee??bigsmile Bratr tam měl mít likvidovat starou brokovou věž ale nějak z toho sešlo..samá byrokracie..idontknow


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2016 08:43:59
Offline

Re: Pistolníci ll

tu sundali tak před měsícem.rozebírali to po kusech tak si na tom asi někdo pěkně vydělal smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
19.06.2016 10:20:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Dyk jo..byly tam stanoveny dost přįsný podmínky a nakonec to museli žádat profi demoliční firmě..jinak to bylo asi za 400,- hod/osoba..takže vejdělek fajn..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
19.06.2016 11:53:14
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:
K.a.s.y.m. psal:
hans psal:

pozor - slováci si ten návrh schválili. Prý je to vhodný krok kvůli jejich nadcházejícímu předsednictví sick
Jediný proti jsme byli my, s výhradami to přijali tuším jen pšonci a malta surprised

B71 v .22 lr mám, co tě zajímá?

no prej je to poměrně přesný a hlavně nenáročný na kvalitu střeliva to bych bral jako plus je to prej duralový teda ten spodní rám takže to bude lehky to bych bral jako dalši plus.na druhou stranu se tam právě díky duralu bude určitě něco víc opotřebovávat tak na co si dát pozor abych nekoupil něco co už má pár ran do smrti  bigsmile

že je to nějaká slitina hliníku je fakt, opotřebení bych se u toho nebál, přeci jen je to jen .22 lr. Přesný to je, lehký taky, na to jak je to malinký se to dobře drží. Že je to nenáročný na včely se říká, asi je to pravda. Já nevím, já z toho střílel jen standardy a klubky. Spíš bacha na zásobníky, ty bývají jetý, náhradní originál neseženeš a druhovýroba prý stojí od začátku za hovno a navíc stojí přes litr. Ale z vlastní hlavy to nemám....

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 042168.jpg

...nedavno sem si s toho vystrelil, ma ji kamos asi dva roky, vyprodej Mossadu, taha to sebou furt, za celou dobu prej ani jedna zadrzka, krmi to fsim, subsonicama pocinaje a nakejma naslaplejma patronama konce a sezere to uplne fsechno, je s tym hrozne spokojenej, bo je to skladny a lehky voproti CZ85 a ma k tomu domorobo zarizeni pro tichou strelbu esi mi jako rozumis, tagze s tym praska gdekolif je to bespecny, proste parada...tos tolik sprostredkovana recenze k tomudle kveru...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2016 12:38:33
Offline

Re: Pistolníci ll

Meloun psal:

Dyk jo..byly tam stanoveny dost přįsný podmínky a nakonec to museli žádat profi demoliční firmě..jinak to bylo asi za 400,- hod/osoba..takže vejdělek fajn..

je to blízko pyra tak se asi báli..což chápu bigsmile
jinak jak jsi se ptal na tu munici..tak zaměstnanci to maj tušim o třetinu levnější ve firemní prodejně a jednou ročně maj nějakou extra slevu..já zaměstnanec nejsem takže bohužel,ale co vim tak zaměstnanci si munici moc nekupujou..jestli mi jako rozumíš bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2016 12:40:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
hans psal:
K.a.s.y.m. psal:


no prej je to poměrně přesný a hlavně nenáročný na kvalitu střeliva to bych bral jako plus je to prej duralový teda ten spodní rám takže to bude lehky to bych bral jako dalši plus.na druhou stranu se tam právě díky duralu bude určitě něco víc opotřebovávat tak na co si dát pozor abych nekoupil něco co už má pár ran do smrti  bigsmile

že je to nějaká slitina hliníku je fakt, opotřebení bych se u toho nebál, přeci jen je to jen .22 lr. Přesný to je, lehký taky, na to jak je to malinký se to dobře drží. Že je to nenáročný na včely se říká, asi je to pravda. Já nevím, já z toho střílel jen standardy a klubky. Spíš bacha na zásobníky, ty bývají jetý, náhradní originál neseženeš a druhovýroba prý stojí od začátku za hovno a navíc stojí přes litr. Ale z vlastní hlavy to nemám....

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 042168.jpg

...nedavno sem si s toho vystrelil, ma ji kamos asi dva roky, vyprodej Mossadu, taha to sebou furt, za celou dobu prej ani jedna zadrzka, krmi to fsim, subsonicama pocinaje a nakejma naslaplejma patronama konce a sezere to uplne fsechno, je s tym hrozne spokojenej, bo je to skladny a lehky voproti CZ85 a ma k tomu domorobo zarizeni pro tichou strelbu esi mi jako rozumis, tagze s tym praska gdekolif je to bespecny, proste parada...tos tolik sprostredkovana recenze k tomudle kveru...

tak to jsi další kdo o tom mluví jen dobře...udělám si radost...v BVS v Praze máj prej uklizený taky tyhle uloženky od Mossadu tak se tam dojedu podívat.o tý tichý střelbě vím..když bude čas něco si udělám. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Honzik8719 (Člen)
19.06.2016 12:50:16
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:
hans psal:


že je to nějaká slitina hliníku je fakt, opotřebení bych se u toho nebál, přeci jen je to jen .22 lr. Přesný to je, lehký taky, na to jak je to malinký se to dobře drží. Že je to nenáročný na včely se říká, asi je to pravda. Já nevím, já z toho střílel jen standardy a klubky. Spíš bacha na zásobníky, ty bývají jetý, náhradní originál neseženeš a druhovýroba prý stojí od začátku za hovno a navíc stojí přes litr. Ale z vlastní hlavy to nemám....

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 042168.jpg

...nedavno sem si s toho vystrelil, ma ji kamos asi dva roky, vyprodej Mossadu, taha to sebou furt, za celou dobu prej ani jedna zadrzka, krmi to fsim, subsonicama pocinaje a nakejma naslaplejma patronama konce a sezere to uplne fsechno, je s tym hrozne spokojenej, bo je to skladny a lehky voproti CZ85 a ma k tomu domorobo zarizeni pro tichou strelbu esi mi jako rozumis, tagze s tym praska gdekolif je to bespecny, proste parada...tos tolik sprostredkovana recenze k tomudle kveru...

tak to jsi další kdo o tom mluví jen dobře...udělám si radost...v BVS v Praze máj prej uklizený taky tyhle uloženky od Mossadu tak se tam dojedu podívat.o tý tichý střelbě vím..když bude čas něco si udělám. bigsmile

no bratránek jí má, zastává názor co se týče čištění že dobrá ho nepotřebuje a špatná si to nezaslouží...má to celej rok v kastlíku v autě co mu stojí venku na dvoře a teda jako kvér to furt pěknej a dobře funkční...jen teda k těm zádržím...von sehnal nějaký volověný fčelky snad po padesátníku za kus a ty sou snad prehistorický a ty to teda chroupe občas s odporem, jednu někdy i dvě ze zásobníku, ale na tu střelnici tě to za padesátník ani nesere good


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
19.06.2016 12:54:30
Offline

Re: Pistolníci ll

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:


...nedavno sem si s toho vystrelil, ma ji kamos asi dva roky, vyprodej Mossadu, taha to sebou furt, za celou dobu prej ani jedna zadrzka, krmi to fsim, subsonicama pocinaje a nakejma naslaplejma patronama konce a sezere to uplne fsechno, je s tym hrozne spokojenej, bo je to skladny a lehky voproti CZ85 a ma k tomu domorobo zarizeni pro tichou strelbu esi mi jako rozumis, tagze s tym praska gdekolif je to bespecny, proste parada...tos tolik sprostredkovana recenze k tomudle kveru...

tak to jsi další kdo o tom mluví jen dobře...udělám si radost...v BVS v Praze máj prej uklizený taky tyhle uloženky od Mossadu tak se tam dojedu podívat.o tý tichý střelbě vím..když bude čas něco si udělám. bigsmile

no bratránek jí má, zastává názor co se týče čištění že dobrá ho nepotřebuje a špatná si to nezaslouží...má to celej rok v kastlíku v autě co mu stojí venku na dvoře a teda jako kvér to furt pěknej a dobře funkční...jen teda k těm zádržím...von sehnal nějaký volověný fčelky snad po padesátníku za kus a ty sou snad prehistorický a ty to teda chroupe občas s odporem, jednu někdy i dvě ze zásobníku, ale na tu střelnici tě to za padesátník ani nesere good

no jo no po olovu musíš občas vyčistit bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
19.06.2016 19:52:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Vonehdá s tou beretou 71 v 22. střílel chlapík vedle mě na střelnici a pěkně si tu hračku pochvalovalgood A co sem tak sledoval,tak soustřel naprosto paradnígood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Americkej (Člen)
19.06.2016 20:27:36
Offline

Re: Pistolníci ll

Kurwa to jim v UB jebe? Člověk si na půl roku vodskočí a 858 je najednoju místo bůra za desítku? A to tam druhá desítka spadne, aby s tím šlo trochen kosit vokolo baráku...Jako já vim, že pro Amíky je to furt grátis, ale pro nás čechy je to píčovina. Vojenskej matroš už jme dávno cálnuli na daních a cena "konverze" je ten bůr víc než dost. Fakt mě dneska nasrali. Mi to připomíná management ČEZu, kerý si postavjej elektrárnu za tvý prachy (státní) a pak ti nakulej tržní cenovku na šťávu, bo západně je prej dráž.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
hans (Člen)
19.06.2016 21:00:02
Offline

Re: Pistolníci ll

já ji chytil za 6,5, ale nechal jsem si stavět od puškaře přímo z automatu.
Ty další už dělal za 8......
doba je zlá....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kožak (Člen)
17.07.2016 19:00:28
Offline

Re: Pistolníci ll

tak bajk sem kvůlivá počasí nakonec vynechal ale zábava byla prýmová :)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1040466.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1040467.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1040468.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1040469.jpg

MRDAT!!!
Kožak (Člen)
17.07.2016 19:02:49
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_p1040470.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_img0002a.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_img0005a.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_img0008a.jpg


bohužel zdechnul foťák a mobil fotí napiču :(


MRDAT!!!
Filous (Člen)
17.07.2016 20:06:25
Offline

Re: Pistolníci ll

...nedelni setkani domobrany???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kožak (Člen)
17.07.2016 21:02:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...nedelni setkani domobrany???surprised

bigsmile nó prostě zážitkáři
...a tady kluk z plakátu :)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_img0010a.jpg

MRDAT!!!
hans (Člen)
17.07.2016 23:10:41
Offline

Re: Pistolníci ll

ty sluchátka se dávaj na uši woe evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
22.07.2016 12:07:24
Offline
Meloun (Člen)
27.07.2016 20:59:57
Offline

Re: Pistolníci ll

Kdybyvá někdo chtěl, tak jsou opět dostupný..evil
http://www.armyarms.cz/cz-858-tactical-4v-e1454.html


PURE NAKED BIKE!
hans (Člen)
27.07.2016 21:53:24
Offline

Re: Pistolníci ll

hezký, během půl roku takřka 100procentní nárůst ceny smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
pulmotor (Člen)
29.07.2016 13:13:07
Offline

Re: Pistolníci ll

Co cena za kosupussy ale to krmenísickjim normálně hrabe.Ještě před rokem a půl se dalo sehnat (když jsem bral po 5000ks tak za 2.70kč.Tetka prašivej čínan za 5kč. je supercena.Hlavně že to tam "hodnejm bojovníkům co válčej na naší straně" házej zadarmosicksicksick.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
SLUGI (Člen)
12.08.2016 10:52:33
Offline

Re: Pistolníci ll

... tak se přiznejte, kterej z vás  evil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_vesta.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Americkej (Člen)
12.08.2016 11:44:53
Offline

Re: Pistolníci ll

Ty vole, vzít si ještě druhou normálně a v pase obkroužit silvrtejpem, tak je dokonalý vajíčko bigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Mour (Člen)
12.08.2016 12:05:48
Offline

Re: Pistolníci ll

...no, chrání si to nejcennější bigsmilebigsmile

pulmotor (Člen)
18.08.2016 13:30:54
Offline

Re: Pistolníci ll

A když budešpussy vočekávat fuck hustou řež tak do toho schováš i pemprsky pro případ selhání svěračebigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Pšán (Člen)
01.09.2016 21:09:33
Offline

Re: Pistolníci ll

..solidní..
..trik ve 3:30 mě zaujal..good
  http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23519


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
osiris (Člen)
01.09.2016 22:26:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Pšán psal:

..solidní..
..trik ve 3:30 mě zaujal..good
  http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23519

...nechtěls napsat 4:33? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
faitík (Člen)
02.09.2016 06:26:31
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:
Pšán psal:

..solidní..
..trik ve 3:30 mě zaujal..good
  http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23519

...nechtěls napsat 4:33? bigsmile

...tak na rybolov dobrýbigsmile


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Pšán (Člen)
02.09.2016 18:34:46
Offline

Re: Pistolníci ll

osiris psal:
Pšán psal:

..solidní..
..trik ve 3:30 mě zaujal..good
  http://www.navratdoreality.cz/?p=view&id=23519

...nechtěls napsat 4:33? bigsmile

--tak je všechno jinak..
..ani jedno ani druhé,ale 2:33 je to pravé goodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
fido (Člen)
04.09.2016 16:10:50
Offline

Re: Pistolníci ll

woe kožaku, to je docela pěknýsurprisedVidím tam pěkný kousky.
to je funkční nebo z divadla

ta krev na zrcadlovce je krev?


bla...blabla...!
pulmotor (Člen)
05.09.2016 11:57:14
Offline

Re: Pistolníci ll

Ti programátoři jsou už dneska fuck móóóc šikovnýgoodbigsmilegoodbigsmile Tohle nezvládá ani smrti brácha od Berouskůbigsmilebigsmilebigsmile.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Kožak (Člen)
12.09.2016 20:47:28
Offline

Re: Pistolníci ll

co to melete...jako že sem byl na dětskym dnu jo?ass ..chystam se tam s kuší ,zastřílet ve stojanu a zkusit dálkovou :)


MRDAT!!!
Drakoxxl (Člen)
22.09.2016 07:28:39
Offline

Re: Pistolníci ll


Lepší někdy, než nikdy.
Petr J. (Člen)
22.09.2016 12:20:57
Offline

Re: Pistolníci ll

Drakoxxl psal:

Glock melodie

good...like...bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
22.09.2016 21:20:18
Offline

Re: Pistolníci ll

good
pěkný...koukam Rossi se do toho taky vobul :
https://www.youtube.com/watch?v=Jxl2gQv_1FI


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
čočkin (Člen)
22.09.2016 21:22:04
Offline

Re: Pistolníci ll

ale střílet umí a eště k tomu vot pasu good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2016 10:04:08
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak po par krabickach od z Beretty 71 jsem spokojenej jen narazim na jinej problem. Chtelo by to jeste zbran ktera se da ovladat levou rukou..protoze levou strilim😀 na strelnici je to burt to si odjistim a vyhodim zasobnik nejak,ale neni to ono.
S cim mate zkusenost ze se da prestavet na levaka a nebo ma oboustranne ovladani..vim ze to mej cezety,ale do ty se mi uplne nechce..tak ted babo rad😁😁😁


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
06.11.2016 17:53:42
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak mlock....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
06.11.2016 20:47:32
Offline

Re: Pistolníci ll

Su taky levak a nějak mě to nedělá problém. Zasobnik vyhazuju prostřednikem levé,střílející ruky. A záchyt závěru prozměni ukazovákem. Ale ta 71 ma hold tlačitko na zasobnik jinde no.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
06.11.2016 21:01:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Dělal jsem to dlouho jako ty ale nakonec jsem si vypouštění přehodil na palec... Během chvíle zjistis, ze je to lepší.... Zachyt taky zvedám ukazovakem, to nehodlám měnit, palcem nedosahnu....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
06.11.2016 21:49:41
Offline

Re: Pistolníci ll

No ja prave zkousel i jiny zbrane a krome walteru P38 kterej ma vyhazovak dole pod zasobnikem my to prislo na prd nejak tam rovnat prsty nebo to prehmatavat..na strelnici to tak nejak nevadi ale strelnice neni realita kde by slo vic o pojistku a ta my prisla vic na prd..mozna to bude i o cviku se to naucit,ale dam spis prednost predelani


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
mr.BSE (Člen)
06.11.2016 22:20:34
Offline

Re: Pistolníci ll

zkoušel jsi Walther PPQ? ten se da předelat pro leváky good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
K.a.s.y.m. (Člen)
07.11.2016 07:35:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Ten tam zrovna nikdo nemel takze ne.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
08.11.2016 10:30:11
Offline

Re: Pistolníci ll

zlatá číza, good a navíc je českágood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hans (Člen)
08.11.2016 12:10:57
Offline

Re: Pistolníci ll

čočkin psal:

zlatá číza, good a navíc je českágood

konečně někdo s rozumným názorem dospělýho chlapa good ....... smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
mr.BSE (Člen)
08.11.2016 19:38:15
Offline

Re: Pistolníci ll

čočkin psal:

zlatá číza, good a navíc je českágood

No jistě. Je to pěkný, POCTIVÝ, nesere se to a když už, tak každej franta to umí opravit bigsmile
sorry, já jsem musel redface

Už od první střelby s CZ75B jsem veděl jakou pistoli zaručeně nechci smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
čočkin (Člen)
08.11.2016 20:44:00
Offline

Re: Pistolníci ll

mrdat Italy a Němcesick, číza je naše good


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
VikecB12 (Člen)
08.11.2016 21:38:53
Offline

Re: Pistolníci ll

To jawa takybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
09.11.2016 10:28:55
Offline

Re: Pistolníci ll

čočkin psal:

mrdat Italy a Němcesick, číza je naše good

Já jsem byl vždycky spíš na to Rakousko, to je taková srdeční záležitost bigsmile cool


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
09.11.2016 12:18:58
Offline

Re: Pistolníci ll

s čízou ani jawou jsem nikdá neměl trabl... no, s jawou možná někdy jo.....
enem eslivá vono to nebude rukama smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Americkej (Člen)
22.11.2016 18:11:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Hlásání obecního rozhlasu:

Na Zeleným sportu maj 58-ičky pádla za šestku, pro ozbrojený složky dalších 10% dolu. To mi přijde luxus, jako před zdražením. Bohužel kosy jsou vybraný, ale solo sklopka chodí kolem pětikila všudemožně.

Konec hlásání!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
hans (Člen)
22.11.2016 18:28:59
Offline

Re: Pistolníci ll

beztak je origo sklopka k piči....
tak šupu šup, nakupujte smokin


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
24.11.2016 01:30:12
Offline

Re: Pistolníci ll

bracha koupil rovnuc dve smile1

ja jen za 3600,- Spagata, tedy PPS 41, samozrejme s bubnovym magacinem, jinak by to rozhodne nebylo vono. Partyzani meli aftamaty jedine s tim smile1

jinak je to fakt suprova zruda,

hans (Člen)
24.11.2016 10:36:28
Offline

Re: Pistolníci ll

ten buben funguje? nebo se to sere?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kožak (Člen)
24.11.2016 20:21:28
Offline

Re: Pistolníci ll

...a já mám slíbeno zabouchat si z winchestrovky+ z několika starejch kolťáků ...jupíbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_cropped-r8.jpg

MRDAT!!!
zzzmrzlinar (Člen)
24.11.2016 22:31:54
Offline

Re: Pistolníci ll

Hans, nemuzu.slouzit, jeste jsem.se nedostal na strelnici, pak podam report.

Udajne spokehlivost jako.takova.nebyla u "upgradovanejch" kusus,.ktery se zacli.vyrabet aso po pul roce spatna. spis je peklo to dobijet a kdyby te napadlo.dobijet nedostrilenej buben tak se ti kule.rozlitaj po celym lese.

pak.to.udajne menilo pri strelbe teziste, coz ovsem pri katastrofalni  presnosti co.to ma, nemohlo.vadit.

rozptyl.cca.40 cm na.sto metru, proste.s tim.zasypali cele okoli a ono se.neco.ujalosmile1

K.a.s.y.m. (Člen)
25.11.2016 06:22:23
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

Hans, nemuzu.slouzit, jeste jsem.se nedostal na strelnici, pak podam report.

Udajne spokehlivost jako.takova.nebyla u "upgradovanejch" kusus,.ktery se zacli.vyrabet aso po pul roce spatna. spis je peklo to dobijet a kdyby te napadlo.dobijet nedostrilenej buben tak se ti kule.rozlitaj po celym lese.

pak.to.udajne menilo pri strelbe teziste, coz ovsem pri katastrofalni  presnosti co.to ma, nemohlo.vadit.

rozptyl.cca.40 cm na.sto metru, proste.s tim.zasypali cele okoli a ono se.neco.ujalo
smile1

Tak to byl ale puvodni ucel vsech automatu pokud se nepletu na presnost byli automaticky carabiny at uz BAR nebo tomu podobny..kdyz uz mluvime o americkych zbranich.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hans (Člen)
25.11.2016 09:27:53
Offline

Re: Pistolníci ll

40 cm na sto metrů bych neudělal ani s AR15 s optikou, takže za mě precizní přesnost good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kožak (Člen)
27.11.2016 18:14:54
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

40 cm na sto metrů bych neudělal ani s AR15 s optikou, takže za mě precizní přesnost good

né jo? tywe do toho se vejdu s kuší bigsmile


MRDAT!!!
K.a.s.y.m. (Člen)
28.11.2016 21:09:38
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

Hans, nemuzu.slouzit, jeste jsem.se nedostal na strelnici, pak podam report.

Udajne spokehlivost jako.takova.nebyla u "upgradovanejch" kusus,.ktery se zacli.vyrabet aso po pul roce spatna. spis je peklo to dobijet a kdyby te napadlo.dobijet nedostrilenej buben tak se ti kule.rozlitaj po celym lese.

pak.to.udajne menilo pri strelbe teziste, coz ovsem pri katastrofalni  presnosti co.to ma, nemohlo.vadit.

rozptyl.cca.40 cm na.sto metru, proste.s tim.zasypali cele okoli a ono se.neco.ujalosmile1

asi nějak takhle bigsmile
https://www.youtube.com/watch?v=-hq8l-hSArY


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Baltazar (Člen)
03.01.2017 19:47:38
Offline

Re: Pistolníci ll

co tohle?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_baikal_mp71_9.jpg

The father of the little princess of the dawn

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr