Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pistolníci ll

Baltazar (Člen)
09.07.2014 13:20:16
Offline

Re: Pistolníci ll

No to je zase debataidontknow
Loni o honě jsme potkali v rokli psa, byl celej urousanej, nejspíš ho nějakej ochránce zvířat vyhodil z auta. Ani jeden z nás nechtěl psa zabít. Odvedli jsme ho do vsi a zavolali útulek.
Neznám jednoho co by někdy zastřelil psa, skoro každej má nějakýho doma a má ho za člena rodiny, myslíte že v lese jinýho zabije????
Jo možná se takovej najde ale to bude asi tak častý, jako motorkář co dodržuje rychlostsurprised


The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
09.07.2014 18:29:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Furt vám nevěřím ani nos mezi očimabigsmile


God Save The Queen!
yebat (Člen)
09.07.2014 18:34:57
Offline

Re: Pistolníci ll

k tématu...
chudák, ten už to má spočítaný...

http://www.novinky.cz/domaci/341798-na- … sakal.html

Michal Dk (Člen)
09.07.2014 18:35:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

Furt vám nevěřím ani nos mezi očimabigsmile

...je to vzájemnýbigsmile

Fresh Man (Člen)
09.07.2014 19:13:30
Offline

Re: Pistolníci ll

No tak esi máš lesnickou a seš profi hajnej tak asi taky nemáš rád myslifcebigsmilegood


Bandit pičo
Fresh Man (Člen)
09.07.2014 19:31:40
Offline

Re: Pistolníci ll


Bandit pičo
malda (Člen)
09.07.2014 19:57:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Tihleti masorádí ač mají svého psa doma s chutí zastřelí cizího ! A klidně kousek od baráku ! Hlavně když si mužou vystřelit !! A pak následije přednáška o tom jaké škody ti psi nadělají ! A jestli jsou vyjímky tak ty potvrzují pravidlo !!!

bubák (Člen)
09.07.2014 21:04:29
Offline

Re: Pistolníci ll

Sme malá vesnice cca 800 ksichtů ve VČ, teoreticky máme i málo myslivců ale souhlasím že svůj název rozhodně nemají od slova myslet... Kǎmošce takhle před pár lety odbouchly rotvajlera na poli... Za žádným zvířetem neběžel... Byl od ní cca 100 metrů.. Neviděl jsem to napřímo, ale slyšeli jsme ránu, pro psa jsme šly banda a společně jsme ho pak pohřbili... Chodím rád na houby.. Loni v lese rána jako kráva tak se kryju za stromem páč v černý džísce netuším po čem pálí... Dojdu k lesní cestě a tam rambo..ptám se ho a on prej nepálí do lesa... Samozřejme u cesty v lese krmeliště, halda kukuřice, jablek atd takže to do ní sral při tom co srna žrala.. Voptal sem se ho kde že ji teda má... Ukázal mi na cestě stopu krve jakože ji trefil ale zaběhla mu do houští a že neví... No normálně ji napral proti volnýmu lesu takže klika že sem houbařil cca o 100m vedle bad  rádi chodíme na procházky ťřeba zrovna do lesa, tak vám někdy pošlu fotku od těch zdejších vynalézavců... Vyrobený soliště z ufiknutýho stromu cca metr nad zemí.. Vydláblej pařez a vněm kopec soli... Od toho pařezu stojí cca 20m posed... Jo a ten pařez je nasračku rozstřílenej... Nemám problém to nafotita dokázat pánové myslivci... Takže jak kelly tak i vikec naprostej souhlas.... Unás z 90% zmrdi...  Tfuj to bylo dlouhý idontknow


nedůvěřuju velbloudům, a všeobecně nikomu, kdo dokáže týden nepít !
mr.BSE (Člen)
09.07.2014 22:02:53
Offline

Re: Pistolníci ll

K nám do lesa taky jezdili dva takový čuráčci. Střileli po všem, co se hnulo. Najednou bylo po lese novejch posedů jak hub po dešti. Pak ovšem "narazili" na jednoho včelaře, kterej má uprostřed lesa včelín. Tak jim začal řezat ty jejich posedy bigsmile Dycky do druhýho dne od postavení bigsmilegood  Tak si za ním došli a nastoupili zvostra... Skončilo to tím, že utíkali k tomu jejich Suzuki Jimmy a on za nima řval, že jestli je ještě potká, tak "Vám ty hlavy umrdnu sekerou a vyvěsím na plot pro výstrahu" bigsmilebigsmile To už sem teda brečel smíchy bigsmile Pak se ještě asi dvakrat vobjevilo jejich auto v lese... Čtyři rezervy s sebou neměli... bigsmilebigsmile Je to tak 5let a od tý doby klid. Už do lesa choděj zase jen místní - normální myslivci good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
10.07.2014 08:19:38
Offline

Re: Pistolníci ll

....ono by stačilo, kdyby byli myslivci pouze ti, co vlastní pozemky v honitbě, ostatní bezzemci by pak mohli těmto lovcům pouze nahánět a zadarmo se dívat bigsmile . Tak jak to bylo dřív goodbigsmile


....sem to jednomu místnímu myslivci z bytovky takto řek a von málem prask bigsmilebigsmilebigsmile

Fresh Man (Člen)
10.07.2014 10:45:10
Offline

Re: Pistolníci ll

Mour psal:

....ono by stačilo, kdyby byli myslivci pouze ti, co vlastní pozemky v honitbě, ostatní bezzemci by pak mohli těmto lovcům pouze nahánět a zadarmo se dívat bigsmile . Tak jak to bylo dřív goodbigsmile


....sem to jednomu místnímu myslivci z bytovky takto řek a von málem prask bigsmilebigsmilebigsmile

Taaak good


Bandit pičo
Baltazar (Člen)
10.07.2014 12:39:19
Offline

Re: Pistolníci ll

a víte jak je to v soukromých honitbách? borci zabijou co vyleze, nehledě na dobu hájení,věk, pohlaví. je to přece moje tak co, okolo jich máme několik a jezděj tam rusáci, střílej za jízdy z aut, v noci jezděj s nočním viděním, střílej co se hne, majitelé za to dostanou prachy, všichni dělaj že nic neviděj. zlatí myslivci, je jsný že mezi nima budou debilové, ale proti soukromým honidbám jsou žabaři


Tohodle muflona jsme našli u hranic revíru se soukromníkem, byl střelenej na měko, střeva venku a ještě jim utekl, doba odstřelu začíná 1.8. nalezeno cca před třema týdny

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-06-26_131320.jpg



tolik k soukromníkůmidontknow


The father of the little princess of the dawn
Mour (Člen)
10.07.2014 13:18:17
Offline

Re: Pistolníci ll

...soukromá obora nebo honitba je něco jiného než, že by členové místního mysliveckého sdružení mohli být pouze majitelé pozemků sdružených pod jednou honitbou, ostatní nemajitelé pozemků (bezzemci) by pak mohli být třeba třeba příznivci beze zbraně good

gore (Člen)
10.07.2014 14:32:00
Offline

Re: Pistolníci ll

...bigsmile mě se líbí to slovo "honitba"bigsmilegoodbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Fresh Man (Člen)
10.07.2014 14:44:02
Offline

Re: Pistolníci ll

A jak ochrání myslivci tu zvěř v soukr "honitbach" ? idontknow akorát se účastní maskrubigsmile


Bandit pičo
Kelly01 (Člen)
10.07.2014 15:17:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Do pussy s myslivcigood


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
10.07.2014 15:34:21
Offline

Re: Pistolníci ll

gore psal:

...bigsmile mě se líbí to slovo "honitba"bigsmilegoodbigsmile

Já myslím, že jsi celou ty diskuzi nádherně shrnul.good
Nebo zhrnul.evil
Ikdyž správě je asi ohrnul...smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
morganzd (Člen)
10.07.2014 16:27:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

No to je zase debataidontknow
Loni o honě jsme potkali v rokli psa, byl celej urousanej, nejspíš ho nějakej ochránce zvířat vyhodil z auta. Ani jeden z nás nechtěl psa zabít. Odvedli jsme ho do vsi a zavolali útulek.
Neznám jednoho co by někdy zastřelil psa, skoro každej má nějakýho doma a má ho za člena rodiny, myslíte že v lese jinýho zabije????
Jo možná se takovej najde ale to bude asi tak častý, jako motorkář co dodržuje rychlostsurprised

asi žiju na jiným kontinentě, chtěl bych poznat tvou zemi


GSF 600 S '99
Baltazar (Člen)
10.07.2014 20:57:30
Offline

Re: Pistolníci ll

však jsi z Brnabigsmile


The father of the little princess of the dawn
Fresh Man (Člen)
10.07.2014 21:02:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

však jsi z Brnabigsmile

good
bigsmile


Bandit pičo
morganzd (Člen)
14.07.2014 13:20:05
Offline

Re: Pistolníci ll

dobrý bigsmile
Odrostl jsem věku, abych se hádal zda jsou lepší švédi nebo asiati, esko nebo neesko.


GSF 600 S '99
Ondráš (Člen)
14.07.2014 13:25:36
Offline

Re: Pistolníci ll

morganzd psal:

dobrý bigsmile
Odrostl jsem věku, abych se hádal zda jsou lepší švédi nebo asiati, esko nebo neesko.

Nkogood

A jedéééém...bigsmile Kde je Kakáč?smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
14.07.2014 13:42:28
Offline

Re: Pistolníci ll

Ondráš psal:
morganzd psal:

dobrý bigsmile
Odrostl jsem věku, abych se hádal zda jsou lepší švédi nebo asiati, esko nebo neesko.

Nkogood

A jedéééém...bigsmile Kde je Kakáč?smile1

jo te zblbnulsmile2


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hans (Člen)
15.07.2014 10:09:55
Offline

Re: Pistolníci ll

než jsem po škole našel práci, tak jsem nějakou dobu dělal v "záchranný" stanici - tam jsem myslivce poznal dokonale. Ne že bych si do tý doby nemyslel, že 99 % z nich jsou kreténi.....

karbofuran + orel skalní = toto:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_orel.png



Když to vyšlo tenkrát v novinách, tak do stanice přilít hospodář nebo jak se to jmenuje a vřeštěl tam na holky, kde že je ten kluk z fotky a že jsme je nazvali pytlákama a kdesi cosi....
dodnes lituju, že jsem tenkrát ve stanici nebyl, protože bych ho vyrazil ze dveří a klobouček se štětkou mu nacpal do prdele....

a přitom Myslivost by byla taková krásná věc, která by mě možná i bavila, nebýt myslivců..... bad

tolik můj příspěvek do měsíčníku Myslivost smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
15.07.2014 10:11:35
Offline

Re: Pistolníci ll

oprava - byl to myslím orel mořský smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
yebat (Člen)
15.07.2014 21:04:14
Offline

Re: Pistolníci ll

u nás někdo sejmul hned čtyři... sickidontknow 

http://taborsky.denik.cz/zpravy_region/ … 40604.html

K.a.s.y.m. (Člen)
16.07.2014 08:03:45
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

než jsem po škole našel práci, tak jsem nějakou dobu dělal v "záchranný" stanici - tam jsem myslivce poznal dokonale. Ne že bych si do tý doby nemyslel, že 99 % z nich jsou kreténi.....

karbofuran + orel skalní = toto:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_orel.png

Když to vyšlo tenkrát v novinách, tak do stanice přilít hospodář nebo jak se to jmenuje a vřeštěl tam na holky, kde že je ten kluk z fotky a že jsme je nazvali pytlákama a kdesi cosi....
dodnes lituju, že jsem tenkrát ve stanici nebyl, protože bych ho vyrazil ze dveří a klobouček se štětkou mu nacpal do prdele....

a přitom Myslivost by byla taková krásná věc, která by mě možná i bavila, nebýt myslivců..... bad

tolik můj příspěvek do měsíčníku Myslivost smile1

to víš..komunismus je taky krásná myšlenka..všichni se budou mít dobře a stejně jen se to nesmí řešit tak ,že nikdo nebude mít nic a tedy se budou mít všichni stejně...každou myšlenku zkazí extremisti bigsmile
Já zase třeba žasnu nad tim když vidim na poli napíchaný klacky a na jednom malym políčku vidim šest sedm Káňat....pak maj bejt zajíčci a bažanti.To je zase podle mě extrémní chování ze strany ochránců.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fresh Man (Člen)
16.07.2014 08:07:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Kolik je potřeba myslivců na jedno káně? bigsmile


Bandit pičo
hans (Člen)
16.07.2014 09:00:24
Offline

Re: Pistolníci ll

jo, máš recht, káňata jsou krapet trabl....
kdyby ale ty dementi to káně aspoň bouchli, ale karbofuran, vrše a podobný sračky, z toho se mi chce blít..... sick

ovšem to že nejsou zajíčci a bažanti není ani tak chyba káňat, jako způsobu hospodaření na polích (monokultura, hnojení, pesticidy, scelený lány,...) a v lesích....
Nehledě na to, že myslivci si radši většinu původních bažantů vystříleli a místo nich vypustili kretény z bažantnic, který se neumí ani sami nažrat. Natož aby uměli hřadovat nebo si dokonce vrznout smile1
Však to znáš když jedeš kolem Konopiště, ne??

Nehledě na to, že největší škody na drobný zvěři dělají prasata a lišky - tam by měli kluci zelený regulovat především good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Michal Dk (Člen)
16.07.2014 14:15:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Na fundovaný názory stačí být pár týdnů v záchranný stanici.Jo a všichni motorkáři jsou hovada protože svým zvráceným koníčkem ohrožují životy slušných občanů někteří již dokonce svým jednáním těmto způsobili smrt,těch pár roků co jsem s nima měl tu čest jsem nabyl přesvědčeni že by se měl tento druh zábavy zakázat.Jezdit by mohli jenom ti co mají svou silnici. Jezdí s reflexní vestou,bezpodmínečně dodržují pravidla silničního provozu toto předkládají každoročně na příslušném odboru dopravy.A na základě výše uvedeného rozhodne na veřejném shromáždění sněm občanů (jednou za rok na náměstí)o udělení oprávněni k řízení motocyklu.cool

hans (Člen)
16.07.2014 15:30:45
Offline

Re: Pistolníci ll

rok a půl ve stanici.... byť to byl velkej omyl v životě....
4 roky na střední ekologický, 5 let na vysoký ekologický/zemědělský....

a to už na fundovanej názor stačí....

jo a všichni motorkáři jsou kreténi.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Michal Dk (Člen)
16.07.2014 16:02:40
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

rok a půl ve stanici.... byť to byl velkej omyl v životě....
4 roky na střední ekologický, 5 let na vysoký ekologický/zemědělský....

a to už na fundovanej názor stačí....

jo a všichni motorkáři jsou kreténi.....

....chybí mě tam něco o myslivosti,hospodaření v lese a praxe.smile1

hans (Člen)
16.07.2014 17:30:48
Offline

Re: Pistolníci ll

Obe diplomky na ustavu ekologie lesa, zkouska z HÚL, bracha profesi lesak ale nemyslivec.... S praxi je to horsi, v okoli nemam normalni myslivce
smokinsmokin
jinak by me to bavilo, ale muselo by to byt podle stary skoly good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Baltazar (Člen)
16.07.2014 18:10:20
Offline

Re: Pistolníci ll

1)jsi si jist, že to byli myslivci?
2)pokud ano jsou to kreténi
3)myslíš že jsou opravdu všichni stejní? mě vždycky trochu sere, že lidi házej vždy všechny do jednoho pytle, např. myslivce, motorkáře, a jiný skupinky co dělaj něco co je baví.
4) u nás někdo tráví psy, bez nějakého zjevného důvodu, asi nikdy nikdo nezjistí proč a kdo to byl, taky nějakej zmrd ale nemůžeme říct byl to ten a ten, např. myslivec dokud ho nechytnem za ruku


hans psal:

než jsem po škole našel práci, tak jsem nějakou dobu dělal v "záchranný" stanici - tam jsem myslivce poznal dokonale. Ne že bych si do tý doby nemyslel, že 99 % z nich jsou kreténi.....

karbofuran + orel skalní = toto:

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_orel.png

Když to vyšlo tenkrát v novinách, tak do stanice přilít hospodář nebo jak se to jmenuje a vřeštěl tam na holky, kde že je ten kluk z fotky a že jsme je nazvali pytlákama a kdesi cosi....
dodnes lituju, že jsem tenkrát ve stanici nebyl, protože bych ho vyrazil ze dveří a klobouček se štětkou mu nacpal do prdele....

a přitom Myslivost by byla taková krásná věc, která by mě možná i bavila, nebýt myslivců..... bad

tolik můj příspěvek do měsíčníku Myslivost smile1


The father of the little princess of the dawn
hans (Člen)
16.07.2014 19:02:35
Offline

Re: Pistolníci ll

Hale jistej si nejsem, ale jsem o tom na 99 % presvedcenej.
Tyhle otravy atd. jsou vec, ktera se prakticky neda dokazat.

Do jednoho pytle myslivce hazet nechci, satanuzel jsou vetsina co znam blbci. Tech par ktery to myslej a delaj spravne to verejny mineni odserou za ne. A to je skoda.

Kdyz mluvis o traveni psu, ja bych jim pral, aby na tech ujedich zustali lezet ty jejich lovecky. To teda myslim ve spojeni s tema dravcema.
systematicky travit psy jako u vas muze jen hovado, to uz myslivec snad nebude...


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Kelly01 (Člen)
16.07.2014 19:48:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Všichni jsou kreténi a ti co nejsou časem budou, ovšem jedná se o statisticky zanedbatelné promile vč. Baltazaraassbigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
16.07.2014 22:37:12
Offline

Re: Pistolníci ll

Mě třeba vubec nevadí,že mě někdo hodí do jednoho pytle s vožralejma hovadama motorkářskejma,co sou fšem nebezpečnýbigsmile,stejně tak,sou všichni černí mrdky a myslivci blbcibigsmilebigsmile Svět je krutej a nic s tým nenadělátebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Baltazar (Člen)
16.07.2014 23:28:45
Offline

Re: Pistolníci ll

kokotibigsmile


The father of the little princess of the dawn
Fresh Man (Člen)
17.07.2014 19:18:59
Offline

Re: Pistolníci ll

A navíc myslifci sou zoofilovebigsmilebigsmile


Bandit pičo
pulmotor (Člen)
25.07.2014 13:27:34
Offline

Re: Pistolníci ll

Nemám rád bezdůvodný zabíjení zvířat pro potěšení a zvednutí nízkého egapussy.Zastřelit zvíře
na 200 metrů v noci odstřelovací puškou s osvitem mimo viditelné spektru je vrcholná prasárna sick a může každej "lovec" kecat co chcefuck.Tuhle jsem viděl odstřel danka v oboře za peníze a málem jsem se posral,nahnali toho nebožáka do vohrady 50x50 metru a kretén ho smáznul z posedu asi na vzdalenost 80m.Fakt jsme s kámošema uvažovali že tam zajedem a trosku je při tom "lovu" pokropíme sprškou kulek ať videj jaký to je když se to sype taky z druhý strany bigsmile. At si vezmou psi, nože, kopí a vyrazej na férovej lov,jsem zvědavej kolik se jich vrátí až naserou bachyni se selatama nebo pořádnýho šestnácti terákabigsmile good.To nemluvím o prachatej kretenech kteří vyrazej do Africi a tam vraždej Velkou Pětku zbraněma a střelivem u armády určenejma proti lehce panceřovaným cílům.
Ona nám to příroda vrátí i s úrokama a všem,taky nás hodí do jednoho pytle a praští s nim parkrád o zem,jako s dinosauramapussy bigsmilegood.JO TO BUDE RACHOT cool.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Banditatom (Člen)
26.07.2014 12:26:20
Offline

Re: Pistolníci ll

pulmotor psal:

Nemám rád bezdůvodný zabíjení zvířat pro potěšení a zvednutí nízkého egapussy.Zastřelit zvíře
na 200 metrů v noci odstřelovací puškou s osvitem mimo viditelné spektru je vrcholná prasárna sick a může každej "lovec" kecat co chcefuck.Tuhle jsem viděl odstřel danka v oboře za peníze a málem jsem se posral,nahnali toho nebožáka do vohrady 50x50 metru a kretén ho smáznul z posedu asi na vzdalenost 80m.Fakt jsme s kámošema uvažovali že tam zajedem a trosku je při tom "lovu" pokropíme sprškou kulek ať videj jaký to je když se to sype taky z druhý strany bigsmile. At si vezmou psi, nože, kopí a vyrazej na férovej lov,jsem zvědavej kolik se jich vrátí až naserou bachyni se selatama nebo pořádnýho šestnácti terákabigsmile good.To nemluvím o prachatej kretenech kteří vyrazej do Africi a tam vraždej Velkou Pětku zbraněma a střelivem u armády určenejma proti lehce panceřovaným cílům.
Ona nám to příroda vrátí i s úrokama a všem,taky nás hodí do jednoho pytle a praští s nim parkrád o zem,jako s dinosauramapussy bigsmilegood.JO TO BUDE RACHOT cool.

gooduz aby to bylo...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
26.07.2014 15:23:38
Offline

Re: Pistolníci ll


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
26.07.2014 15:29:46
Offline

Re: Pistolníci ll

to je na myslivce? bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
01.08.2014 15:57:25
Offline

Re: Pistolníci ll

helejste pistolníci, ať se zas někam pohnem vod toho plamenného sporu myslifci/nemyslivci.

chci si koupit pušku či karabinu 22lr, tedy malosračku. Nemám to na kdovíjakou mířenku, tzn. nepotřebuju těžkou hlaveň (ZKM 456 jsem prodal bo to byl těžkej krumpl a nebavil mě)

take buď opakovačka
http://www.zbraneklapka.cz/zbrane/malorazky/?detail=595

nebo samonabíjecí,
http://sport.bazos.cz/inzerat/37501607/ … -9x50E.php

a nebo mi borec nabízí výměnu za tohlenc
http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/81905-malorazka/

osobně se mí zatím nejvíc zamlouvá ten samonabíjecí marlin. Opakovací Marln by možná byl přesnější, ale otázka je, nakolik je to u malorážky důležitý. Walther se mi líbí, rád bych vykoušel ten bull-pup design, ale trochu se bojím, aby to nebyl takovej plastovej průser jako Waltehr P22 nebo jak se ta skoro nefungující pistole jmenuje.

Tak co, máte někdo zkušenost s malorážkama, nejlépe přímo s těmahle,???

...

jiri50 (Člen)
02.08.2014 05:47:18
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.terc-zbrane.cz/index.php?id= … dej-zbrani

automatická malorážka Tě přestane za chvíli bavit, pouze to zmáčkneš a kropíš,  víc mě baví když to nabíjíš, trochu na efekt, takže ta malorážka pumpa


jsem pomalejší - ale ne vždy
Willy (Člen)
02.08.2014 15:31:50
Offline

Re: Pistolníci ll

Ten Walther je sice líbivej ale z vlastní zkušenosti ti řeknu, že všechno co jde po výhozu nábojnice z komory ti jde přímo do rypáku a seš za chvilku tak nadejchanej že tě to přestane bavit.
Obecně ty samonabíjecí jsou trochu náchylnější na střelivo kvůli přebíjení. Volil bych opakovačku, ale je to o "vkusu každého soudruha" bigsmile. U malorážky mne spíše baví něco ve stylu MAO, čili v klídku pěkný zaměření a výstřel, uklidnění, přebít a znovu.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
Kelly01 (Člen)
02.08.2014 20:42:01
Offline

Re: Pistolníci ll

Vsechny mirenkare mam vpussy fuck, zasiraj posty, furt vydychavaj jak hloubkovi potapeci, nemuzes jit na stage bliz at si zablbnes, a kdyz v 22 prostrili pajcku tak jsou na vyvratbigsmile


God Save The Queen!
Kelly01 (Člen)
02.08.2014 21:04:47
Offline

Re: Pistolníci ll

Jo, jiná kategorie jsou kolíci co střílí na dlouhé střelnici(nic pro sráče s olůvkovanýma 22 co nemaj na velkej terč a nestřílí když foukábigsmile, navíc jeden náboj na dlouhou je pro ně měsíční honění  ega nebo nutnost návštěvy Providenc s rizikem rozvodu bo by nebylo na dovčuass) nebo maj konverze útočných v 22 předělaný jednoduchou úpravou na fullautogood
To se týká i fullauto Glocků které jsou přehozené tam/zpět za pár sekund a pak to je prdel jak s UZIgoodbigsmile


God Save The Queen!
zzzmrzlinar (Člen)
02.08.2014 22:27:12
Offline

Re: Pistolníci ll

mířenka mě taky kdovíjak nebaví, jednak hovno vidím a pak u toho půl minty nehnutě ležím tam mě z toho začne bolet za krkem a záda. Proto většinou střílím ze stoje nebo z kleku a fajným fofrem. Opakovačku mám Mosina a baví mě z toho valit jednu a druhou. Jak je to dlouhý tak se tím krásně dá trefovat i z votevřenejch mířidel.

To o foukání bordelu do xichtu z Walthera jsem slyšel, ale hlavní důvod proč do něj asi nepůjdu je, že jsem na netu koukal na rozborku a takovej malinkatejch prťavejch hejblátek co tam je se mi fakt nelíbí, To ten Marlin je dost jednoduchej a asi i dostatečně přesnej, na mé účely určitě.

I když hezká opakovačka proč ne

Baltazar (Člen)
08.09.2014 13:44:02
Offline

Re: Pistolníci ll

Tak aby jste zase mohli něco řešitbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-09-07_080211.jpg



http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_2014-09-07_080221.jpg

The father of the little princess of the dawn
Kelly01 (Člen)
09.09.2014 07:54:12
Offline

Re: Pistolníci ll

To jsme už řešili...

Zbabělec se nažere s pocitem "jakej jsem já to zálesák"...

Možná si nechá u jídla i klobouk se štětkou...

Až ho dostaneš lukem a šípem(ne kuší) nebo oštěpem tak to bude zajímavý a fér, poteď je to jen sprostá vražda....

A kance uměl zabít bez pušky už "Bivoj" !smokin


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
09.09.2014 11:16:52
Offline

Re: Pistolníci ll

pěknej good
kurva foťte to foťákama, nebo mobilama - tyhle momentky kalkulačkou, to je na pussyidontknowbigsmile
...von de na lov a neveme si ani dokumentární nástroj bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
09.09.2014 11:30:19
Offline

Re: Pistolníci ll

ja si chodim zastrilet sem https://www.thehunter.com/landing?src=


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
09.09.2014 16:59:41
Offline

Re: Pistolníci ll

Kelly01 psal:

To jsme už řešili...

Zbabělec se nažere s pocitem "jakej jsem já to zálesák"...

Možná si nechá u jídla i klobouk se štětkou...

Až ho dostaneš lukem a šípem(ne kuší) nebo oštěpem tak to bude zajímavý a fér, poteď je to jen sprostá vražda....

A kance uměl zabít bez pušky už "Bivoj" !smokin

goodbigsmile


MRDAT!!!
hans (Člen)
08.10.2014 13:11:37
Offline

Re: Pistolníci ll

Někdy po novým roce si chci kupovat SKS40 a/nebo Mosina.
Nemáte někdo tip na kvelb, co by to uměl dodat?
Na netu je toho dost, jde mi ale o prověřený kontakt. Kdekoli v ČR.
Nechci žádnou vystřílenou mrdku, chci voňavku a neštítím se za to stovku přihodit....
help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
08.10.2014 13:39:21
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

Někdy po novým roce si chci kupovat SKS40 a/nebo Mosina.
Nemáte někdo tip na kvelb, co by to uměl dodat?
Na netu je toho dost, jde mi ale o prověřený kontakt. Kdekoli v ČR.
Nechci žádnou vystřílenou mrdku, chci voňavku a neštítím se za to stovku přihodit....
help

hele, Mosiina mám, SKS  měl bratr a situace je asi taková.

Většina Mosinů není v úplně dobrém stavu, ale je to zase tak ukrutně fortelný a zemědělský zpracovaný železo, že když zkontroluješ hlaveň tak bys neměl mít závažnej problém, nicméně na vysokou odstřelovačskou to už nebude. Dej pozor na upravovanou spoušť, mě se o tom bývalý majitel zapomněl zmínit a já pak zažil nechtěné výstřely při pouhém zavření závěru

SKSky naproti tomu jsou téměř všechny z uloženek, což Mosiny teda rozhodně nejsou, tam bych se nebál koupit u jakéhokoliv obchodníka. Několik jich má tady náš děčínský obchodník se smrtí, můžu se ti mrknout, kdybys chtěl vážit dlouho cestu sem na sever.

Ale zase můžu říct, že střílení s Mosinem je o moc větší prdel, a když nasadíš ten metrovej bodák, že je ta puška větší jak ty a provedeš frontální protizombijský útok... bigsmile

hans (Člen)
08.10.2014 13:56:46
Offline

Re: Pistolníci ll

já chci právě nejdřív SKS, pač mi to přijde fakt jako taková jednoduchá tuctovka pro lemply.... jako bandit smile1
mosina až potom jako stylovku....
potom 52/57, ale to až budou love..... evil

Děčín nou probléma - ukládám do databáze a až přijde čas, tak bych dal vědět....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
zzzmrzlinar (Člen)
08.10.2014 14:58:21
Offline

Re: Pistolníci ll

ok, příští týden tam půjdu, tak se mrknu kolik těch SKSek tam má a jak vypadaj, ale byly vždycky jak nový

S mým Mouzinem (kterej mě stál 2000, a pak asi 500 za novou spoušť) se dá vyblbnout a i po tom co jsem ho opatřil novým brynýrem i slušně vypadá. Nevím na co to chceš, ale ze všeho železa co mám doma (asi deset kousků) mě zrovna Mosin baví nejvíc. Na sto metrů se i s otevřenejma mířidlama a mýma špatnýma očima vejdeš do pár cm, a je to krásná rána jako kráva smile1 Akorát nedoporučuju střílet na plastový visící flašky, bo kule proletí tak rychle, že se flaška ani nepohne a nepoznáš esivá trefils bigsmile

hans (Člen)
08.10.2014 19:31:55
Offline

Re: Pistolníci ll

OK, mrkni mi tam, jestli budeš mít cestu. Dík.
Teprvá čekám na termín, kdy budu dělat noty, takže kajn štrés.....

Na co to chci? Nic extra, vidím to tak na 5x do roka na střelnici....
Proto chci nějakej levnej krumpáč s rozumným nábojem.
Hovno tomu rozumím, takže pro mě beztak nemá nic jinýho cenu....
Navíc se mi líbí jen I. a II. WW, zbytek mám v pussy


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Baltazar (Člen)
08.10.2014 20:47:33
Offline

Re: Pistolníci ll

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/23_sks_2.jpg



tuhle sks jsem měl zuper, přesná, levný patrony, spolehlivá


The father of the little princess of the dawn
hans (Člen)
08.10.2014 21:44:36
Offline

Re: Pistolníci ll

tu pažbu dělals?
vzhledově mi to k tomu neštymuje ani za hovno, ale užitná hodnota asi good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Baltazar (Člen)
08.10.2014 22:36:57
Offline

Re: Pistolníci ll

tak tak

hans psal:

tu pažbu dělals?
vzhledově mi to k tomu neštymuje ani za hovno, ale užitná hodnota asi good


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
08.10.2014 23:42:43
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

OK, mrkni mi tam, jestli budeš mít cestu. Dík.
Teprvá čekám na termín, kdy budu dělat noty, takže kajn štrés.....

Na co to chci? Nic extra, vidím to tak na 5x do roka na střelnici....
Proto chci nějakej levnej krumpáč s rozumným nábojem.
Hovno tomu rozumím, takže pro mě beztak nemá nic jinýho cenu....
Navíc se mi líbí jen I. a II. WW, zbytek mám v pussy

to bych ti bejval doporučil vz58, ale jestli tě zajímaj válečný tak to by byla blbost, i když zrovna SKS si už ve válce zrovna moc nezahrálo. To je ostatně důvod proč jsou málem všechny uloženky, válku už nestihly a vod 1947 je fofrem nahrazoval Kalach, tak rovnou putovaly do skladů

Kelly01 (Člen)
09.10.2014 07:52:39
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _sks_2.jpg

tuhle sks jsem měl zuper, přesná, levný patrony, spolehlivá

pussy, s tím běháte biatlonsurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
09.10.2014 14:06:55
Offline

Re: Pistolníci ll

si mě jako viděl běžet?

Kelly01 psal:
Baltazar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _sks_2.jpg

tuhle sks jsem měl zuper, přesná, levný patrony, spolehlivá

pussy, s tím běháte biatlonsurprisedbigsmile


The father of the little princess of the dawn
zzzmrzlinar (Člen)
09.10.2014 14:37:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

si mě jako viděl běžet?

Kelly01 psal:
Baltazar psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _sks_2.jpg

tuhle sks jsem měl zuper, přesná, levný patrony, spolehlivá

pussy, s tím běháte biatlonsurprisedbigsmile

by vypadal hezky takovej biatlonovej terč po ráně 7,62x39 bigsmile

zzzmrzlinar (Člen)
10.10.2014 10:35:41
Offline

Re: Pistolníci ll

hele Hansi, tak jsem byl u "death dealera" a měl tam jen jednu a ta byla už zaplacená, kupec jenom čeká na vydání nákupního povolení.

Nicméně stojej, už pár let vždycky kolem 5000,- jsou vesměs všechny z uloženek, za ty roky prý žádnou nevracel. Když budeš chtít tak jen dej vědět kdy zhruba a vezme nějakou(nějaké) na krám. Pak můžeš rovnou zajet do Ludvíkovic, tam máme 400 metrovou střelnici bigsmile

Niko (Člen)
10.10.2014 20:41:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Když už jsme u SKS,můžu se přidat ? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3179_sks.jpg
Filous (Člen)
12.10.2014 11:27:26
Offline

Re: Pistolníci ll

Niko psal:

Když už jsme u SKS,můžu se přidat ? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 79_sks.jpg

...notyvoe, držení takový vjeci je legální???surprisedbigsmile ...pjeknýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
12.10.2014 18:08:25
Offline

Re: Pistolníci ll

na 60 let starý železo dobrýbigsmile

Niko psal:

Když už jsme u SKS,můžu se přidat ? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 79_sks.jpg


The father of the little princess of the dawn
hans (Člen)
13.10.2014 13:30:57
Offline

Re: Pistolníci ll

zmrzlej: dík, beru na vědomí. Sice jsem si uvědomil, že jsem si spletl Děčín s Mělníkem, ale co, pár km navíc bigsmile...
Až to bude aktuální, tak dám kdyžtak vědět.
Jo a Kosa je další alternativa, tam už bych ale konal nějakej tuning...


Nico: dobrý náčiní good. Ten zásobník je napasovanej jak?


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
13.10.2014 14:18:25
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:
Niko psal:

Když už jsme u SKS,můžu se přidat ? bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 79_sks.jpg

...notyvoe, držení takový vjeci je legální???surprisedbigsmile ...pjeknýgood

Bez tlumice je ti to na strileni z panelaku po cikanech k hovnu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
13.10.2014 15:02:31
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

zmrzlej: dík, beru na vědomí. Sice jsem si uvědomil, že jsem si spletl Děčín s Mělníkem, ale co, pár km navíc bigsmile...
Až to bude aktuální, tak dám kdyžtak vědět.
Jo a Kosa je další alternativa, tam už bych ale konal nějakej tuning...


Nico: dobrý náčiní good. Ten zásobník je napasovanej jak?

he, tak většinou si lidi pletou Děčín a Jičín, nebo Děčín a největší prdel světa (což mě sere bo jsme maximálně tak druhá, třetí největší prdel v Čechách smile1 ), ale Děčín-Mělník to jseš první. Jinak v pohodě, já si myslím, že tu SKS seženeš neostřílenou víceméně všude, u těch Mosinu a Kos už to může bejt horší.

VZ58 mám lehce poladěnou taky. Jen to nepřehánět, myslím,  že smysl má montáž na kolimátor (ta boční, v žádném případě ne ta na předpažbí nebo vzadu na závěru). řekněme předpažbí s rozumným množstvím railů (mě stačí i jeden na baterku bo na to nechci montovat buzolu, přenosnej vařič ani vodotrysk) a možná pažbu a pažbičku aby to trošku vypadalo. Rozhodně bych na to nedával puškohled, to myslím nemá valnej význam bo na 100-300 metrů trefíš postavu i s kolimátorem a na větší vzdálenost kosa není dělaná. Jinak extrémně vytuněnou kosu tu má myslím Nettík.

Niko (Člen)
13.10.2014 19:27:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Dík  ,no zatím mě nezavřeli tak asi v pohodě.Jinak je to pořád jen nábojová schránka (na 20 včelek bigsmile), jen se vymění za originál.No a pokud už bych začal střílet z okna tak je mi ten tlumič stejně zbytečnej bigsmile. Jako na hraní to stačí good

yebat (Člen)
14.10.2014 12:37:47
Offline
zzzmrzlinar (Člen)
14.10.2014 14:05:25
Offline

Re: Pistolníci ll

jako chtěl jsem jenom poznamenat, že by myslivec asi neměl střílet (ani mířit) na něco co nevidí, ale úplně mě šokovalo vyjádření policiie MÁME NOSIT DO LESA VÝRAZNÉ OBLEČENÍ ABYCHOM TAKOVÝMTO UDÁLOSTEM PŘEDEŠLI, to je nějkej vtip???

zzzmrzlinar (Člen)
14.10.2014 14:10:02
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

jako chtěl jsem jenom poznamenat, že by myslivec asi neměl střílet (ani mířit) na něco co nevidí, ale úplně mě šokovalo vyjádření policiie MÁME NOSIT DO LESA VÝRAZNÉ OBLEČENÍ ABYCHOM TAKOVÝMTO UDÁLOSTEM PŘEDEŠLI, to je nějkej vtip???

nehodlám házet všechny do jednoho pytle, ALE U FÍZLŮ JSOU EVIDENTNĚ JEŠTĚ VĚTŠÍ DEBILOVÉ NEŽ U MYSLIFCŮ

Zdenda (Člen)
14.10.2014 16:22:26
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:
hans psal:

zmrzlej: dík, beru na vědomí. Sice jsem si uvědomil, že jsem si spletl Děčín s Mělníkem, ale co, pár km navíc bigsmile...
Až to bude aktuální, tak dám kdyžtak vědět.
Jo a Kosa je další alternativa, tam už bych ale konal nějakej tuning...


Nico: dobrý náčiní good. Ten zásobník je napasovanej jak?

he, tak většinou si lidi pletou Děčín a Jičín, nebo Děčín a největší prdel světa (což mě sere bo jsme maximálně tak druhá, třetí největší prdel v Čechách smile1 ), ale Děčín-Mělník to jseš první. Jinak v pohodě, já si myslím, že tu SKS seženeš neostřílenou víceméně všude, u těch Mosinu a Kos už to může bejt horší.

Jenom takovej technickej, nic ve zlym, co maj všichni s těma TAKTICKEJMA baterkama na kvérech, já osobně považuju baterku na kvéru za vyloženě nebezpečnou věcidontknow

VZ58 mám lehce poladěnou taky. Jen to nepřehánět, myslím,  že smysl má montáž na kolimátor (ta boční, v žádném případě ne ta na předpažbí nebo vzadu na závěru). řekněme předpažbí s rozumným množstvím railů (mě stačí i jeden na baterku bo na to nechci montovat buzolu, přenosnej vařič ani vodotrysk) a možná pažbu a pažbičku aby to trošku vypadalo. Rozhodně bych na to nedával puškohled, to myslím nemá valnej význam bo na 100-300 metrů trefíš postavu i s kolimátorem a na větší vzdálenost kosa není dělaná. Jinak extrémně vytuněnou kosu tu má myslím Nettík.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
VikecB12 (Člen)
14.10.2014 20:02:29
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

jako chtěl jsem jenom poznamenat, že by myslivec asi neměl střílet (ani mířit) na něco co nevidí, ale úplně mě šokovalo vyjádření policiie MÁME NOSIT DO LESA VÝRAZNÉ OBLEČENÍ ABYCHOM TAKOVÝMTO UDÁLOSTEM PŘEDEŠLI, to je nějkej vtip???

Jasnej,zcela hmatatelnej důkaz,že sou ti "lovci" totální blbci a střelí po fšem,co se hne a žádný plky vo tom,že to je zaručeně škodná,kerá se musí vyplenitsick
A už vidím kohokoliv,kdo má rád přírodu a pobyt v ní,jak chodí po lese v silničářské vestě. Fízl prostě řekl "myslivci sou nezvladatelní,okolí nebezpeční kokoti a měli by ste se před nima mít na pozoru,protože vás nejspíš střelí" a to mě zrovna jako super stav nepřipadáidontknow
A teď tady napíšou fšichni lovci škodnejch,že je to přece jedinec,jeden jedinej blbej a vostatní se takhle přece nechovajíbigsmile
To je jak s motorkářama,taky sme fšichni potencionální vrazi,ale věčina říká že "já néé"bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
14.10.2014 20:39:55
Offline

Re: Pistolníci ll

Každej myslivec je potencionální vůl...asssmokin


God Save The Queen!
Baltazar (Člen)
14.10.2014 20:41:10
Offline

Re: Pistolníci ll

ty si taky dávej majzla, postavu na to mášbigsmile

VikecB12 psal:
zzzmrzlinar psal:

jako chtěl jsem jenom poznamenat, že by myslivec asi neměl střílet (ani mířit) na něco co nevidí, ale úplně mě šokovalo vyjádření policiie MÁME NOSIT DO LESA VÝRAZNÉ OBLEČENÍ ABYCHOM TAKOVÝMTO UDÁLOSTEM PŘEDEŠLI, to je nějkej vtip???

Jasnej,zcela hmatatelnej důkaz,že sou ti "lovci" totální blbci a střelí po fšem,co se hne a žádný plky vo tom,že to je zaručeně škodná,kerá se musí vyplenitsick
A už vidím kohokoliv,kdo má rád přírodu a pobyt v ní,jak chodí po lese v silničářské vestě. Fízl prostě řekl "myslivci sou nezvladatelní,okolí nebezpeční kokoti a měli by ste se před nima mít na pozoru,protože vás nejspíš střelí" a to mě zrovna jako super stav nepřipadáidontknow
A teď tady napíšou fšichni lovci škodnejch,že je to přece jedinec,jeden jedinej blbej a vostatní se takhle přece nechovajíbigsmile
To je jak s motorkářama,taky sme fšichni potencionální vrazi,ale věčina říká že "já néé"bigsmile


The father of the little princess of the dawn
čočkin (Člen)
14.10.2014 20:55:12
Offline

Re: Pistolníci ll

motorkář je spíš sebevrah ale myslivec co střílí na "něco" za křovím je debilbad a atˇ jde klidně bručet


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Baltazar (Člen)
14.10.2014 20:59:21
Offline

Re: Pistolníci ll


The father of the little princess of the dawn
Ondráš (Člen)
14.10.2014 21:07:58
Offline

Re: Pistolníci ll

Baltazar psal:

ty si taky dávej majzla, postavu na to mášbigsmile

Neměl by chodit do houští a kukuřice. bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
14.10.2014 22:15:04
Offline

Re: Pistolníci ll

Zdenda - proč nebezpečná??? Já nevím proč všichni blbnou s baterkama, já jí tam mám jako zdroj světla, kdyby holt nebylo jiného světla kolem. Střílel jsem s tím za tmy jenom párkrát, na kurzu střílení za tmy a pak noční LOS dril.

hlemejzd999 (Člen)
14.10.2014 23:27:12
Offline

Re: Pistolníci ll

VikecB12 psal:
zzzmrzlinar psal:

jako chtěl jsem jenom poznamenat, že by myslivec asi neměl střílet (ani mířit) na něco co nevidí, ale úplně mě šokovalo vyjádření policiie MÁME NOSIT DO LESA VÝRAZNÉ OBLEČENÍ ABYCHOM TAKOVÝMTO UDÁLOSTEM PŘEDEŠLI, to je nějkej vtip???

Jasnej,zcela hmatatelnej důkaz,že sou ti "lovci" totální blbci a střelí po fšem,co se hne a žádný plky vo tom,že to je zaručeně škodná,kerá se musí vyplenitsick
A už vidím kohokoliv,kdo má rád přírodu a pobyt v ní,jak chodí po lese v silničářské vestě. Fízl prostě řekl "myslivci sou nezvladatelní,okolí nebezpeční kokoti a měli by ste se před nima mít na pozoru,protože vás nejspíš střelí" a to mě zrovna jako super stav nepřipadáidontknow
A teď tady napíšou fšichni lovci škodnejch,že je to přece jedinec,jeden jedinej blbej a vostatní se takhle přece nechovajíbigsmile
To je jak s motorkářama,taky sme fšichni potencionální vrazi,ale věčina říká že "já néé"bigsmile

mě by jen zajímalo, jak takovej trotl může mít zbrojní průkaz ?
Proč si to s divočákama a jinou zvěří nerozdávaj myslivci  na nože , když jsou tak lační  lovu ? To by byl férovej boj a zážitek pro přihlížející good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
15.10.2014 10:11:04
Offline

Re: Pistolníci ll

na zbrojak se staci naucit par stranek zakona ukazat nejakou zrucnost pri obsluze a neco malo nastrilet. To zvladne v podstate kazdej. Stejne jako ridicak na auto.jen v autoskole mas povinny jizdy behem vyuky. To u zbrojaku neni.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdenda (Člen)
15.10.2014 14:19:46
Offline

Re: Pistolníci ll

zzzmrzlinar psal:

Zdenda - proč nebezpečná??? Já nevím proč všichni blbnou s baterkama, já jí tam mám jako zdroj světla, kdyby holt nebylo jiného světla kolem. Střílel jsem s tím za tmy jenom párkrát, na kurzu střílení za tmy a pak noční LOS dril.

No jako při představě, že mám velkej a členitej pozemek a vleze mi tam nějakej zmrd, já vyjdu ven s flintou, tak nevím proč bych měl okamžitě a neomylně prozradit pozici, kde se nacházím. Možná chápu, že při CQB kdy družstvo pročesává barák za tmy, je to dobrý i když i tak tvoří ze sebe neomylně cíl na velikou dálku. Já bych volil noktovizor. Ale jen se ptám, protože dneska už chce kde kdo taktickou baterku i na vzduchovku :)


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
zzzmrzlinar (Člen)
15.10.2014 16:17:59
Offline

Re: Pistolníci ll

HANS - hele byl jsem dneska v krámě u kámoše tady v Ústí a nabízel mi shodou okolností moc fajný SKS. Vloni v prosinci si ho od něj koupil důchodce za 5400,- dal z něj asi 50 ran v jednu sobotu a teď ho přinesl zpátky, že už si nebude obnovovat zbroják.  Koukal jsem na něj a je absolutně v cajku, je k němu nějaká sumka a asi 50 kulí co důchodcovi zbylo z tý stovky co vloni koupil plus nějaký nabíjecí pásky

Chce za něj 4.300,-, je ještě víc jak rok v záruce, a večer až se dostanu ke kabelu k foťáku tak ti můžu poslat fotky.

Kdybys ho chtěl můžeš ho vylepit a do doby než budeš mít noty tak ti ho nechá v trezoru.

hans (Člen)
15.10.2014 20:07:05
Offline

Re: Pistolníci ll

dík, foto určitě pošli: jcihak(zavinutej)farmtec.cz
ne že bych byl vybíravej, ale nejlíp tmavý dřevo good
cena fajn, Ústí taky, ale co jsem mluvil s fízlicí, tak termín zkoušek asi až po novým roce, pak nákupní povolení - tak nevím, jestli by se mu chtělo to nechávat tak dlouho u sebe.....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
K.a.s.y.m. (Člen)
15.10.2014 20:26:08
Offline

Re: Pistolníci ll

hans psal:

dík, foto určitě pošli: jcihak(zavinutej)farmtec.cz
ne že bych byl vybíravej, ale nejlíp tmavý dřevo good
cena fajn, Ústí taky, ale co jsem mluvil s fízlicí, tak termín zkoušek asi až po novým roce, pak nákupní povolení - tak nevím, jestli by se mu chtělo to nechávat tak dlouho u sebe.....

když to bude zaplacený nebude s tim mít žádnej obchodník problém.smokin


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
15.10.2014 21:26:34
Offline

Re: Pistolníci ll

K.a.s.y.m. psal:
hans psal:

dík, foto určitě pošli: jcihak(zavinutej)farmtec.cz
ne že bych byl vybíravej, ale nejlíp tmavý dřevo good
cena fajn, Ústí taky, ale co jsem mluvil s fízlicí, tak termín zkoušek asi až po novým roce, pak nákupní povolení - tak nevím, jestli by se mu chtělo to nechávat tak dlouho u sebe.....

když to bude zaplacený nebude s tim mít žádnej obchodník problém.smokin

přesně, vadit mu to určitě nebude, dělá to docela běžně.

yebat (Člen)
06.11.2014 09:39:38
Offline
Filous (Člen)
06.11.2014 10:22:07
Offline

Re: Pistolníci ll

...měl ste něgdo v ruce brokovnici s upilovanou hlavní??? ...čistě teoreticky...co se stane, dyš vemu jakoukolif brokárnu, upnu jí do svjeráku, hnet za předpažbím tomu upálim pilkou na železo laufy a z pažby necham enem pistolový madlo...ze vzduchovky mě střílet nebaví, tag sem si říkal, že na petky by to mohlo stačit, né??? ...trefim s tym na pjet metrů vobjekt třeba tag 190cm/100kg???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
06.11.2014 10:23:24
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...trefim s tym na pjet metrů vobjekt třeba tag 190cm/100kg???bigsmile

Už máš vyhlídnutého svého nepřizpůsobivého?bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ABik (Člen)
06.11.2014 11:08:44
Offline

Re: Pistolníci ll

Filous psal:

...měl ste něgdo v ruce brokovnici s upilovanou hlavní??? ...čistě teoreticky...co se stane, dyš vemu jakoukolif brokárnu, upnu jí do svjeráku, hnet za předpažbím tomu upálim pilkou na železo laufy a z pažby necham enem pistolový madlo...ze vzduchovky mě střílet nebaví, tag sem si říkal, že na petky by to mohlo stačit, né??? ...trefim s tym na pjet metrů vobjekt třeba tag 190cm/100kg???bigsmile

Doporučuju koupit něco bez papírů a pak na zahradě zkusit různé druhy střeliva cool Skeetový náboj má v sobě stovky broků průměru dva milimetry, ale jak to bude držet pohromadě bez laufu netuším. Buckshot by možná byl lepší, ale tam je zase potřeba koupit kvér s dostatečně dlouhou komorou. Myslím si ovšem, že takový brenek nebo slug by s trochou cvičení mohl být vhodný náboj good

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile a teď nás s Filousem zavřou až zčernáme bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Kelly01 (Člen)
06.11.2014 11:55:03
Offline

Re: Pistolníci ll

Co házet rovnou granát surprised Já myslím že pod délku lupary už to nebude nic moc, ty už si plánuješ takovej maxi derringer na brokový celokoulesmile1


God Save The Queen!
Americkej (Člen)
06.11.2014 13:09:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Tenhle projekt mi už taky dýl leží v hlavě. A taky čistě teoreticky, samosebou. Jenom sehnat dvoják bez not. Nedávno jsem znovu nainstaloval Mafii 1 ... Nebo Kulhánkova strašná "zbrojovka" na mrtváky.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Americkej (Člen)
06.11.2014 13:14:06
Offline

Re: Pistolníci ll

Vole Kelly, hned za předpažbím=lupara. Jinak Derringera na brokovej náboj jsem v ruce držel, ale laufy na vejšku, taky lámací. Hlavně v délce cca dvou nábojů.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Kožak (Člen)
06.11.2014 21:14:45
Offline

Re: Pistolníci ll

Ondráš psal:
Filous psal:

...trefim s tym na pjet metrů vobjekt třeba tag 190cm/100kg???bigsmile

Už máš vyhlídnutého svého nepřizpůsobivého?bigsmile

nemusels to hned vykecat ...petka toe asi něco jako kapřík na stole :)


MRDAT!!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr