Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brno-kolínko

děda (Člen)
16.04.2013 20:14:13
Offline

Brno-kolínko

Zdarec mám potíž.Jelikož neznám žádného motorkáře kromě mejch dvou kamošů co sedlaj hondy sick a jezdi stejně dlouho neznám nikoho od koho bych se mohl něco naučit.Jezdím tedka druhou sezonu mam za sebou teprv asi 6tis km.Neříkám,že nevím jak jet nebo to určitě ne.Nejsu rovinkář zbožnuju zatáčky a chci se je naučit co nejlíp jezdit a asi co nejvic chci tak si umět dávat kolínko.Moc se mi  to líbí je to exektní a myslím si že krom frajeřiny je to i o zvladnutí mašiny.Nemám potuchy do jakýho max náklonu s mašinou můžu protože když je tady v brně a okolí dlouhá táhlá zatáčka tak je rozjebana a plná děr.Okruh? No na ten se chystám ale vím že tam budu za lojzu s bandaskou a každej mě tam udělá a budu překážet.Objednal jsem si ted
http://www.banditkram.cz/banditkram/img … 006507.jpg a už mi to došlo tak sem na to tak koukal a kamoš co má servis ze mi to namontuje ale nevím zda to tam nějak narve.Byl bych rád kdyby byl někdo ochotnej pokecat dát cígo či kafe atd a probrat to ukázat co a jak a podobněgood
Taky bych chtěl ve více lidech někam i cestovat kdyz nalozím mladou všichni furt jezdí v grupách a já jezdím sám :D protže ten jeden kamoš ten rád jezdí jen po brně od benzinky k benzince bigsmile protože se bojí že pojedeme rychle a ten druhej u ježdění nepřemýšlí.
Mám to ale starosti no :D

a nenadávejte mi evilevilevilevil

Meloun (Člen)
16.04.2013 20:28:52
Offline

Re: Brno-kolínko

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2


PURE NAKED BIKE!
Koldan (Člen)
16.04.2013 20:32:20
Offline

Re: Brno-kolínko

klopit můžeš dokáď nezačneš dřít stupačky, ale bacha jestli nemáš třeba padací rámy Fehling, případně centrální stojan tě může taky nakopnout. jájo a až si poprvé štrejchneš, tak se připrav, že se lekneš a mašinu narovnáš, takže opatrně. není od věci to zkoušet třeba na parkovišti před obchoďákem, že si budeš dělat kolečka. no a pak už to chce jen nějaký úsek, kde si to nazkůšáš. profláklé jsou Buchláky, jenže občas je to tam o hubu a jsou zbytečně rychlé, i když úsek od Stupavy po Trampa je pomalejší. Pak taky z Lipůvky na Blansko, ale je to stejný jako s těma Buchlákama. Zkusit si vracáky můžeš ve Slavkově jak se jede na Rousínov, tam je to pomalé a dá se to naklopit hodně, i když je to krátké. Brňáci ti určitě daj další tipy. a na orkuh se jezdit aj s béčkem normálně dá a když budeš šikovnej, předjedeš i zmrzliny, některé. ale o tom to není, tam si teprve užiješ náklonů, je to bomba, i když je fakt, že občas mají někeří na dáze v hlavě nasráno a ohledy neberou


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
děda (Člen)
16.04.2013 20:34:32
Offline

Re: Brno-kolínko

Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

JÁ SE NEMÍNÍM VYMLOUVAT N A BANDASKU  na vidlě že se potápí podvozek atd .Prostě se musí umět jezdit na vsem.Furt sem premyslel o gsxr 750 ale to pořídím k bandasce až se vyjezdím.Mám najeto prd a furt mě šestka dost umí překvapit že fakt slušně jede.Krásně zrychluje.Na ničem jiném jsem ani nikdá nejel ale užívám si to dost.Jzedím ted každej den po práci od 16h do 19:00 a jezdím co to dá a zkouším a zkouším ale jak říkám nejlepší by bylo mít někoho kdo má trošku více zkušeností.
Ten okruh každopádně vyzkoušet chci protože to chcu pořádně voroštovat a vyzkoušet ty náklony protže na kruháču ve špičce jako dneska to není ideál smokin

děda (Člen)
16.04.2013 20:39:14
Offline

Re: Brno-kolínko

Koldan psal:

klopit můžeš dokáď nezačneš dřít stupačky, ale bacha jestli nemáš třeba padací rámy Fehling, případně centrální stojan tě může taky nakopnout. jájo a až si poprvé štrejchneš, tak se připrav, že se lekneš a mašinu narovnáš, takže opatrně. není od věci to zkoušet třeba na parkovišti před obchoďákem, že si budeš dělat kolečka. no a pak už to chce jen nějaký úsek, kde si to nazkůšáš. profláklé jsou Buchláky, jenže občas je to tam o hubu a jsou zbytečně rychlé, i když úsek od Stupavy po Trampa je pomalejší. Pak taky z Lipůvky na Blansko, ale je to stejný jako s těma Buchlákama. Zkusit si vracáky můžeš ve Slavkově jak se jede na Rousínov, tam je to pomalé a dá se to naklopit hodně, i když je to krátké. Brňáci ti určitě daj další tipy. a na orkuh se jezdit aj s béčkem normálně dá a když budeš šikovnej, předjedeš i zmrzliny, některé. ale o tom to není, tam si teprve užiješ náklonů, je to bomba, i když je fakt, že občas mají někeří na dáze v hlavě nasráno a ohledy neberou

přesně to zítra ozkouším na parkáču.
Mašina byl můj celoživotní sen a furt nemůžu uvěřit že už jezdím druhou sezonu.A vzdy když sedám na mašinu tak úsměv od ucha k uchu.Nechci machorvat jak mám obroušený slidery nebo jak to hustodémonsky kotím do zatáček atd ale chci pro svůj osobní pocit ,že to umím,že zvládám mašinu.A u těch náklonů já fakt nevím párkrát sem jel v náklonu že sem škrtnul špičkou boty tak sem si uvědomil že sem nestál na špičkach ale nadhodilo mi to stupačku.Jel sem do zatacky kterou sem neznal trosku rychleji a ona se víc a víc uzavrela tak sem si radoby vysedl a položiil protože sem veděl že brzdit nemůžu.
No a jak to přepákuju tak su zvedavej zda to bude lepčííísmokinevil

Koldan (Člen)
16.04.2013 20:40:26
Offline

Re: Brno-kolínko

mrkni na film Twist of the wrist volume II od Keith Coda.  Je tam názorně ukázáno spousta věcí, které se ti můžou hodit. špatná taky není knížka Dokonalá jízda na motocyklu. Jasně, že je to teorie, ale občas i ta může pomoct k praxigood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
děda (Člen)
16.04.2013 20:43:58
Offline

Re: Brno-kolínko

Koldan psal:

mrkni na film Twist of the wrist volume II od Keith Coda.  Je tam názorně ukázáno spousta věcí, které se ti můžou hodit. špatná taky není knížka Dokonalá jízda na motocyklu. Jasně, že je to teorie, ale občas i ta může pomoct k praxigood

uz to stahuju děkuju za tipgoodgoodgood

yebat (Člen)
16.04.2013 21:12:39
Offline

Re: Brno-kolínko

satupačkama škrtnu i když mám na béčku nakoplou prdel? jestli jo, tak furt klopim málo... idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
16.04.2013 21:16:10
Offline

Re: Brno-kolínko

Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

Meloune dá se obojí bigsmile..já už obojí letos vyvětralbigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
děda (Člen)
16.04.2013 21:23:00
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

Meloune dá se obojí bigsmile..já už obojí letos vyvětralbigsmile

to přece nevydržíš nejezditsurprised

Kožak (Člen)
16.04.2013 21:31:03
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:
Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

JÁ SE NEMÍNÍM VYMLOUVAT N A BANDASKU  na vidlě že se potápí podvozek atd .Prostě se musí umět jezdit na vsem.Furt sem premyslel o gsxr 750 ale to pořídím k bandasce až se vyjezdím.Mám najeto prd a furt mě šestka dost umí překvapit že fakt slušně jede.Krásně zrychluje.Na ničem jiném jsem ani nikdá nejel ale užívám si to dost.Jzedím ted každej den po práci od 16h do 19:00 a jezdím co to dá a zkouším a zkouším ale jak říkám nejlepší by bylo mít někoho kdo má trošku více zkušeností.
Ten okruh každopádně vyzkoušet chci protože to chcu pořádně voroštovat a vyzkoušet ty náklony protže na kruháču ve špičce jako dneska to není ideál smokin

na těch kruháčích bacha...dost kloužou ;)


MRDAT!!!
Meloun (Člen)
16.04.2013 21:32:00
Offline

Re: Brno-kolínko

Já to mrdám už delší dobu..nedá se na tom kloudně jet,páč ten zadní centrál nefunguje..na silnici to hopsá i houpe a ještě jsem nevymyslel řešení, krom drahýho tlumiče(kterej mi Vikec,tukan jeden,prodal i s motorkoumísto,aby mi ho prodalfuckbigsmile)..taky mi došly destičky vepředu..gumy na píču a mam už jen slicky..no zkrátka se mi nějak nechcebigsmile
Do toho všeho mateřská..stavba..myslim,že budu rád, když si vyluxuju autobigsmile..Jen do Loděnice bych asi jel..ale zas mi nechce vyndávat značku z depozitu kolevá jednomu vejletu..surprisedidontknowbigsmile


PURE NAKED BIKE!
děda (Člen)
16.04.2013 21:34:07
Offline

Re: Brno-kolínko

Meloun psal:

Já to mrdám už delší dobu..nedá se na tom kloudně jet,páč ten zadní centrál nefunguje..na silnici to hopsá i houpe a ještě jsem nevymyslel řešení, krom drahýho tlumiče(kterej mi Vikec,tukan jeden,prodal i s motorkoumísto,aby mi ho prodalfuckbigsmile)..taky mi došly destičky vepředu..gumy na píču a mam už jen slicky..no zkrátka se mi nějak nechcebigsmile
Do toho všeho mateřská..stavba..myslim,že budu rád, když si vyluxuju autobigsmile..Jen do Loděnice bych asi jel..ale zas mi nechce vyndávat značku z depozitu kolevá jednomu vejletu..surprisedidontknowbigsmile

tak to je jiná když není chut tak co to přemáhat good

VikecB12 (Člen)
16.04.2013 21:50:41
Offline

Re: Brno-kolínko

Meloun psal:

Já to mrdám už delší dobu..nedá se na tom kloudně jet,páč ten zadní centrál nefunguje..na silnici to hopsá i houpe a ještě jsem nevymyslel řešení, krom drahýho tlumiče(kterej mi Vikec,tukan jeden,prodal i s motorkoumísto,aby mi ho prodalfuckbigsmile)..taky mi došly destičky vepředu..gumy na píču a mam už jen slicky..no zkrátka se mi nějak nechcebigsmile
Do toho všeho mateřská..stavba..myslim,že budu rád, když si vyluxuju autobigsmile..Jen do Loděnice bych asi jel..ale zas mi nechce vyndávat značku z depozitu kolevá jednomu vejletu..surprisedidontknowbigsmile

Na nechuť k ježdění mě pomáhá pořízení jiné mašinybigsmile Akorát to leze do penězsmile2 Nicméně teďka jezdím každej den a baví mě to pořád. Dneska sem dokonce protáhl poprvé aji bandita. Asi 20km a zase sem ho zaparkoval a vytáhl baworabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
16.04.2013 21:51:48
Offline

Re: Brno-kolínko

za mě jezdit,jezdit,jezdit, mě to nikdo nenaučil...měsíc sem jezdil obden den zatáčky ve svym ráji než sem prvně štrejchnul byŤ trochu kolenem "vyndanym" jak kráva...a pak zkoušíš dál a dál, pak sem dal svůj první okruh na Bulíkovi most za 2:04 nízkejch, tam sem zedřel i stupny a že je bulík má kurva vysoko...pak sem kopil RSV a po tom co sem na první projíždce na slapech nedal koleno sem byl otrávenej, na druhý už to šlo...je to hlavně o hlavě,je potřeba pořádně potlačit pud sebezáchovy kor když valíš po koleni z kopce je to dost tělocvik jak po fyzický tak psychický stránce


...relativní kochač...
richie (Člen)
16.04.2013 21:55:47
Offline

Re: Brno-kolínko

Jebat kruháče, silnice, okruh atd. ...... až se tady objeví Honza tak dá odkaz na pičasaweb - Sockokruh ..... u Glóbusu... ten úplně stačí bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
16.04.2013 21:55:57
Offline

Re: Brno-kolínko

Jo a k těm kolínkům,já si ho poprvé dal někde v okolí Blanska,našel sem si pomalejší zatáčku s pěkným povrchem a jezdil sem a tam a skoušel až se to povedlo. Pak taky na červenohorským sedle to bylo pro mě uplně ideálnígood Rozhodně né zatáčky typu Buchláky,kde to mastíš v zatáčce 150bigsmile
Nicméně už je ze mě turista a jebu na tosmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
16.04.2013 22:06:01
Offline

Re: Brno-kolínko

sockokruh u globusu? :D to je ten kruháč tam?
no asi fakt zvolím nějakej parkáč a tam jak si zahreju gumu pudu zkoušet a pak najdu nejakou peknou zatáčku.Zapnu si kameru a kdyžtak ukážu video z crashe :Dgoodgoodgood

richie (Člen)
16.04.2013 22:08:07
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

sockokruh u globusu? :D to je ten kruháč tam?
no asi fakt zvolím nějakej parkáč a tam jak si zahreju gumu pudu zkoušet a pak najdu nejakou peknou zatáčku.Zapnu si kameru a kdyžtak ukážu video z crashe :Dgoodgoodgood

prd, je tam okruh pro RC modely.... a taky parkál kolínko-friendly .... počkej až se tady objeví Honza, má vod tama fotky na pičasawebu good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
děda (Člen)
16.04.2013 22:16:55
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:
děda psal:

sockokruh u globusu? :D to je ten kruháč tam?
no asi fakt zvolím nějakej parkáč a tam jak si zahreju gumu pudu zkoušet a pak najdu nejakou peknou zatáčku.Zapnu si kameru a kdyžtak ukážu video z crashe :Dgoodgoodgood

prd, je tam okruh pro RC modely.... a taky parkál kolínko-friendly .... počkej až se tady objeví Honza, má vod tama fotky na pičasawebu good

už vím kam pojedu bigsmilebigsmilebigsmilegoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

Honza (Člen)
16.04.2013 22:43:52
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:

... a taky parkál kolínko-friendly .... počkej až se tady objeví Honza, má vod tama fotky na pičasawebu good

Tak na pičase už ty fotky nemám, každopádně byl jsem svědkem, jak to tam Ričrd brousil, místo asi už taky tušíš, pro jistotu http://www.mapy.cz/s/6RMy
Jinak co není taky úplně rychlá točka na cvičení aspoň doprava je u lomu na starým okruhu, nad Farinkou, což asi taky znášgood Akorát je to tam občas politý naftou nebo je tam jinej bordel na kterým nejeden biker poslal mašinu vstříc svodidlům, takže bachasmile1

P.S.: Už jsem podle nadpisu myslel, že se jde někam žrát a beerwine a že zase dorazím v 7 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
děda (Člen)
16.04.2013 23:10:24
Offline

Re: Brno-kolínko

Honza psal:
richie psal:

... a taky parkál kolínko-friendly .... počkej až se tady objeví Honza, má vod tama fotky na pičasawebu good

Tak na pičase už ty fotky nemám, každopádně byl jsem svědkem, jak to tam Ričrd brousil, místo asi už taky tušíš, pro jistotu http://www.mapy.cz/s/6RMy
Jinak co není taky úplně rychlá točka na cvičení aspoň doprava je u lomu na starým okruhu, nad Farinkou, což asi taky znášgood Akorát je to tam občas politý naftou nebo je tam jinej bordel na kterým nejeden biker poslal mašinu vstříc svodidlům, takže bachasmile1

P.S.: Už jsem podle nadpisu myslel, že se jde někam žrát a beerwine a že zase dorazím v 7 bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

ok díky zítra se tam zastavím :D

jináč koleno bych si dal nebo i žebráááá idontknowidontknowidontknow

Frodo89 (Člen)
16.04.2013 23:32:04
Offline

Re: Brno-kolínko

ještě že mam tak kvalitní padaky, že kolinka řešit vůbec nemusím...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
tachec (Člen)
17.04.2013 07:42:19
Offline

Re: Brno-kolínko

Koldan psal:

mrkni na film Twist of the wrist volume II od Keith Coda.  Je tam názorně ukázáno spousta věcí, které se ti můžou hodit. špatná taky není knížka Dokonalá jízda na motocyklu. Jasně, že je to teorie, ale občas i ta může pomoct k praxigood

Lepší je knížka Twist of the wrist než film - v něm je to všechno sice taky podané, ale dost v rychlosti. V knížce jsou dopodrobna popsané sebezáchovné reakce a hlavně využití kontra řízení - to mně pomohlo nejvíc... good

A hlavně z toho pochopíš, že je nesmysl se za každou cenu snažit dávat kolínko - dá se efektivně jezdit i bez toho...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
XJelen (Člen)
17.04.2013 08:35:36
Offline

Re: Brno-kolínko

Kolena na bandasce... dobře, pro ten pocit v duši asi jo. Ale praktickej význam to nemá. Bandaska má tu geometrii stupaček tak nízkou, že i když máš stupajdy ubroušený o třetinu, tak na to koleno z tý mašiny musíš vylézt jak vopičák, takže se s tím v tý zatáčce spíš trápíš. Na tryskáči mám stupky vysoko, takže jde koleno dřív než stupna a mám to jako kontrolu náklonu.


Strýcfajtr !!!
Fresh Man (Člen)
17.04.2013 08:46:49
Offline

Re: Brno-kolínko

Nejlepší na náklon sou kruhace. Az daš celej kolem dokola se stupkou na zemi tak budeš oki na koleno


Bandit pičo
Honzik8719 (Člen)
17.04.2013 08:52:49
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:

Kolena na bandasce... dobře, pro ten pocit v duši asi jo. Ale praktickej význam to nemá. Bandaska má tu geometrii stupaček tak nízkou, že i když máš stupajdy ubroušený o třetinu, tak na to koleno z tý mašiny musíš vylézt jak vopičák, takže se s tím v tý zatáčce spíš trápíš. Na tryskáči mám stupky vysoko, takže jde koleno dřív než stupna a mám to jako kontrolu náklonu.

tak přesně takhle jsem to začal brát po Mostěgood

Editoval osiris (17.04.2013 09:15:51)


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
17.04.2013 08:54:10
Offline

Re: Brno-kolínko

ja si dal jednou kolinko i na Jawce 250 teda ihned potom nasledovalo loket rameno helma ale kolinko jsem dalsmile1smile1smile1 a na Becku to bez slidru zkouset nehodlamsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
děda (Člen)
17.04.2013 10:37:14
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:

Kolena na bandasce... dobře, pro ten pocit v duši asi jo. Ale praktickej význam to nemá. Bandaska má tu geometrii stupaček tak nízkou, že i když máš stupajdy ubroušený o třetinu, tak na to koleno z tý mašiny musíš vylézt jak vopičák, takže se s tím v tý zatáčce spíš trápíš. Na tryskáči mám stupky vysoko, takže jde koleno dřív než stupna a mám to jako kontrolu náklonu.

tohle si taky myslím,že to prostě není uzpůsobený ten posez na dávání kolínka.Když se podívám jak borci sedí na sportech ze tam defatko máš to koleno už vystrčený tak to se dává asi jináč.Uvidím zda pomůže ted to přepákování ale určitě nebudu za každou cenu drát koleno do zatáčky jen aby tam bylo na to hážu párek.Když to nepude počkám na gsxr750 a pak tam bude padat samo

Honza (Člen)
17.04.2013 11:19:41
Offline

Re: Brno-kolínko

No a aby se nezapomínalo na ty nej střelce odsud... good

http://www.suzukibandit.cz/storage/200611251436_IMG_6995.jpg

__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
ABik (Člen)
17.04.2013 11:29:34
Offline

Re: Brno-kolínko

Hoďte sem někdo opičáka ze Sosnové bigsmile těžko někdo překoná koleno na zemi s motorkou rovně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

nety (Člen)
17.04.2013 12:18:21
Offline

Re: Brno-kolínko

ABik psal:

Hoďte sem někdo opičáka ze Sosnové bigsmile těžko někdo překoná koleno na zemi s motorkou rovně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

já věděl, že to jednou přijde smile1 snad už to nikdo nenajde smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
17.04.2013 12:45:06
Offline

Re: Brno-kolínko

ABik psal:

Hoďte sem někdo opičáka ze Sosnové bigsmile těžko někdo překoná koleno na zemi s motorkou rovně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

já věděl, že to jednou přijde smile1 snad už to nikdo nenajde smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
nety (Člen)
17.04.2013 12:49:14
Offline

Re: Brno-kolínko

tak jo.... ale není to ta původní smile1

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/50_6500_1107323446706_4371374_n.jpg

MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
SLUGI (Člen)
17.04.2013 14:10:07
Offline

Re: Brno-kolínko

... vyber si pěknou cestu a dáš v pohodě i loket a rameno  evil
.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_lok.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
17.04.2013 15:17:57
Offline

Re: Brno-kolínko

...jo, z toho si indián rozštípal páteř


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
17.04.2013 16:36:34
Offline

Re: Brno-kolínko

nety psal:

tak jo.... ale není to ta původní smile1

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 1374_n.jpg

ta původní byla daleko vostřejší goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
děda (Člen)
17.04.2013 16:44:55
Offline

Re: Brno-kolínko

no jel jsem dneska ke globusu na kruháču sem si dal pár koleček a pak pojezdil bokem na tom parkacu par koleček a zkoušel si vysedavat a paráda každé kolečko sem šel do většího a většího náklonu a přidal i vysedávání.S dobrým pocitem a bez škrkance jsem šel jezdit dál okolí brna a jel i přes kohoutovice ted si nevzpomenu jak se ta zatacka jmenuje je do kopca a pekne z leva do prava a tam sem si krásně vysedal a byl sem vysmátej od ucha k uchu.Naprosto legendární bigsmile samozrejmě ze vysedam jen kdyz mam naklonenou masinu.Uz to netlacim na koleno protoze vim ze to príjde a hlavne stim prepakováním.Fakt dneska parádní jízda a už se nemuzu dockat pátku kdy mam volno.Jinač všude stojí benga,samá bouračka.Vše si dokumentuju na gopro a na konci sezony udelam video z tech kurvaren co lidi delaji naschval vybrzdovani a podobne :D aby to nedopadlo jak v minule sezone kdyz me borec schvalne vytlacoval a ja mu prokopl dvere :D

Filous (Člen)
17.04.2013 18:13:44
Offline

Re: Brno-kolínko

...přídeš mi malinko přemotivovanej, v žádnym případě ti to nepřeju, ale abys brzo nescháněl dílyidontknowcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
17.04.2013 18:24:57
Offline

Re: Brno-kolínko

Honza psal:

No a aby se nezapomínalo na ty nej střelce odsud... good

http://www.suzukibandit.cz/storage/2006 … G_6995.jpg

Kakin měl zvednuté stupny a navíc má nohy jak hajzlový pavůk, takže to koleno tam dostal. :o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Koldan (Člen)
17.04.2013 18:26:11
Offline

Re: Brno-kolínko

yebat psal:

satupačkama škrtnu i když mám na béčku nakoplou prdel? jestli jo, tak furt klopim málo... idontknow

škrtneš i když je nakoplá


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
yebat (Člen)
17.04.2013 18:44:04
Offline

Re: Brno-kolínko

Koldan psal:
yebat psal:

satupačkama škrtnu i když mám na béčku nakoplou prdel? jestli jo, tak furt klopim málo... idontknow

škrtneš i když je nakoplá

dobrý vědět... já jenom abych nečekal až začne škrtat stupačka a místo toho by mi to dřív ulítlo doprdele... good

Koldan (Člen)
17.04.2013 18:46:59
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

no jel jsem dneska ke globusu na kruháču sem si dal pár koleček a pak pojezdil bokem na tom parkacu par koleček a zkoušel si vysedavat a paráda každé kolečko sem šel do většího a většího náklonu a přidal i vysedávání.S dobrým pocitem a bez škrkance jsem šel jezdit dál okolí brna a jel i přes kohoutovice ted si nevzpomenu jak se ta zatacka jmenuje je do kopca a pekne z leva do prava a tam sem si krásně vysedal a byl sem vysmátej od ucha k uchu.Naprosto legendární bigsmile samozrejmě ze vysedam jen kdyz mam naklonenou masinu.Uz to netlacim na koleno protoze vim ze to príjde a hlavne stim prepakováním.Fakt dneska parádní jízda a už se nemuzu dockat pátku kdy mam volno.Jinač všude stojí benga,samá bouračka.Vše si dokumentuju na gopro a na konci sezony udelam video z tech kurvaren co lidi delaji naschval vybrzdovani a podobne :D aby to nedopadlo jak v minule sezone kdyz me borec schvalne vytlacoval a ja mu prokopl dvere :D

nejni od věci si škrtnout křídou napříč přes pneu a podle toho jak se ti ta čára ojede zjistíš, kolik ti zůstává rezervy. Stejně tak to ale poznáš i podle neojetýho "pruhu strachu" na kraji gumy, což je někdy prdel sledovat hustokrutýerjednapičostřelce, keří maj pak na zadní gumě z každý strany dva cenťáky strachu. Já zpočátku sedřel první boty, když jsem si zlehka vystrkoval špičku, abych si kontroloval náklon a jestli už jsem blízko stupnou k zemibigsmile Jináč můj názor je takový, že k béčku vážně nějaké velké vysedání moc není, víc jak půl prdele bych ze sedla nedával
Každopádně jak píše Filous, netlač na pilu, ty to chceš všechno zvládnout za týden a některé věci si musí sednout a přijdou časem samy. Když to tam budeš tlačit za každou cenu a na silu, nemusí to dopadnout dobře.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/25_motonaklony.jpg

Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
děda (Člen)
17.04.2013 21:50:02
Offline

Re: Brno-kolínko

S tou motivaci nevim no ale vysedam tak jak mi pripada prirozeny a hledam svuj styl na projeti zatacky rozhodne jak rikam se nepovesim bokem jen abych skrtnul.Vysedam tak na pul prdele nevim no dam si kameru ze zadu aby bylo videt jak vysedam a hhodim na youtube a strelci odsud muzou posoudit zda u toho vypadam jako pejča bigsmile
jediny co me mrzi ze sem nikdy nesedel na sportu gsxr samozrejme a nevim jaky to je.Ten posez ty rohliky schovanej za plexi kdyz jedes knedlik.Moc me laka gsxr 750

yebat (Člen)
17.04.2013 22:10:29
Offline

Re: Brno-kolínko

mě teda vysedávání nepřipadá přirozený vůbec... když jsem to zkoušel, tak mi to připadá, jak když si nemůžu usrat a musim si takhle pomoct... bigsmile takže na tom sedim furt v ose...

XJelen (Člen)
18.04.2013 08:36:32
Offline

Re: Brno-kolínko

děda - hele sjeď si někým na okruh, kde se fotí a pak se podívej na ty fotky smile1
to co ti připadá jako vysedávání a efektní náklon častokrát vypadá v reálu úplně jinak (z vlastní zkušenosti bigsmile )
a ta křída jak píše betonář hodně napoví good


Strýcfajtr !!!
libac22 (Člen)
18.04.2013 19:31:12
Offline

Re: Brno-kolínko

yebat psal:

mě teda vysedávání nepřipadá přirozený vůbec... když jsem to zkoušel, tak mi to připadá, jak když si nemůžu usrat a musim si takhle pomoct... bigsmile takže na tom sedim furt v ose...

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
přesně tak si připadám ale styděl jsem se to tu naznačit redface bigsmilebigsmilebigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
svatej (Člen)
19.04.2013 09:26:41
Offline

Re: Brno-kolínko

hale,ale s modrou vrtulí to radši nezkoušej. . .bigsmilebigsmilebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/24_comics2.jpg

Amen. . .
Frodo89 (Člen)
19.04.2013 11:27:51
Offline

Re: Brno-kolínko

Kolínko na německý způsob... všiměte si toho prostředního motorkaře...
http://www.facebook.com/video/embed?vid … 9075942924
Pustte si to v HD je to lepší zažitek.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
yebat (Člen)
19.04.2013 13:49:28
Offline

Re: Brno-kolínko

to je to o čem jsem psal... takhlke jezdí kámoš na gixeru... jede do zatáčky rovně a je jak kdyby z toho sral... :D

Drakoxxl (Člen)
19.04.2013 13:56:32
Offline

Re: Brno-kolínko

Koldan psal:

mrkni na film Twist of the wrist volume II od Keith Coda.  Je tam názorně ukázáno spousta věcí, které se ti můžou hodit. špatná taky není knížka Dokonalá jízda na motocyklu. Jasně, že je to teorie, ale občas i ta může pomoct k praxigood

http://www.ulozto.cz/xk5ZGGU/dokonala-j … ocyklu-pdf str. 77-88 je o zatáčkách, jinak film je good, hlavně pasáž o kontra smokin
"Vysednutí: Jezdec se vykloní do boku tak, že doslova visí mimo sedlo, koleno uvnitř zatáčky má silně pokrčené a stlačené tak nízko, že jím může i škrtat o vozovku. Tento závodnický styl se však při jízdě po normální silnici neuplatní. Klasické položení nebo odtlačení má oproti tomuto stylu výhodu v tom, že jezdec má díky pevnějšímu fyzickému kontaktu se strojem lepší přehled o dění kolem a možnost rychleji reagovat, protože lépe cítí všechny pohyby stroje. Jezdci na závodní dráze totiž nemusí řešit problémy s překvapivými dopravními situacemi, nemusí počítat s provozem v protisměru, a proto zpravidla nejsou nuceni prudce brzdit nebo provádět divoké úhybné manévry. Krkolomná poloha těla a horší výhled v „zavěšené" pozici pro ně tedy nepředstavují takovou překážku." evil


Lepší někdy, než nikdy.
Drakoxxl (Člen)
20.04.2013 12:15:18
Offline

Re: Brno-kolínko


Lepší někdy, než nikdy.
Filous (Člen)
20.04.2013 12:52:41
Offline

Re: Brno-kolínko

Drakoxxl psal:

Jak snadně i na vodě good
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … GVXydp3c#!

...mazecgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
20.04.2013 14:41:00
Offline

Re: Brno-kolínko

Drakoxxl psal:

Jak snadně i na vodě good
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … GVXydp3c#!

Zdá se mi to a nebo furt drží "spojkovou páku"? Nemaji voni tam místo spojky zadní brzdu?

hlemejzd999 (Člen)
20.04.2013 19:20:38
Offline

Re: Brno-kolínko

Drakoxxl psal:

Jak snadně i na vodě good
http://www.youtube.com/watch?feature=pl … GVXydp3c#!

to čumim , co všechno ty pneumatiky udržej good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
20.04.2013 19:33:12
Offline

Re: Brno-kolínko

Super, jen mi řekněte, jak si pamatuje kudyma má jet ? surprisedidontknowbigsmile

tomasNJ (Člen)
20.04.2013 20:08:04
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:

Super, jen mi řekněte, jak si pamatuje kudyma má jet ? surprisedidontknowbigsmile

jo to by mě taky zajímalosurprisedbigsmile

nj zdraví starougood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Mour (Člen)
20.04.2013 20:29:58
Offline

Re: Brno-kolínko

tomasNJ psal:
Mour psal:

Super, jen mi řekněte, jak si pamatuje kudyma má jet ? surprisedidontknowbigsmile

jo to by mě taky zajímalosurprisedbigsmile

nj zdraví starougood

Stará prej taky zdraví good ....trošku u toho sice na oko nadávala, ale v poho bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
20.04.2013 20:32:06
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:

Super, jen mi řekněte, jak si pamatuje kudyma má jet ? surprisedidontknowbigsmile

no je tam jeste na hladine videt ta brazda za tím , co jel prvni , tak se ji drzi good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
honza1977 (Člen)
20.04.2013 21:30:10
Offline

Re: Brno-kolínko

po druhý otočce bych bloudil. Třeba maj diktát jako v rally bigsmile
Jinak teda doost dobry  good

Kožak (Člen)
20.04.2013 21:37:47
Offline

Re: Brno-kolínko

njn...by mně pojeli aj kdybych jel na suchu...vo bloudění ani nemluvim :)


MRDAT!!!
Drakoxxl (Člen)
21.04.2013 09:02:09
Offline

Re: Brno-kolínko

A tady, že to uměj i uniformy. good
http://www.youtube.com/watch?v=ajOQOPe5Bxs


Lepší někdy, než nikdy.
Borák (Člen)
21.04.2013 11:16:49
Offline

Re: Brno-kolínko

a jak se pjěqně při rozjezdu podívá za sebe good


...nikdo nevojebe Ježíše...
John (Člen)
21.04.2013 18:04:12
Offline

Re: Brno-kolínko

Jasně, kolínko je pro vopičáky bigsmile tohle je hóódně dobrý good

děda (Člen)
22.04.2013 01:39:18
Offline

Re: Brno-kolínko

hodne krutýgood

děda (Člen)
22.04.2013 17:36:04
Offline

Re: Brno-kolínko

když sem tak koukal na trhu na litry tak ta nabídka moc pestrá není.Řekněme že chci litra nejlíp naked do 100 000kč aby to jelo ale byl tam nějakej ten fun faktor abych se stím na okruhu neztratil.Krom bandasky 12 mě napada Z1000 je jeste neco slušnýho?

děda (Člen)
22.04.2013 18:09:38
Offline

Re: Brno-kolínko

uz jedine triumph ale jak je to s dilama?Je problem neco sehnat?smokin

Willy (Člen)
22.04.2013 18:30:15
Offline

Re: Brno-kolínko

Problém něco sehnat na Triumpha nebude, maj tady zastoupení, ale ty ceny budou stát za to ....


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
děda (Člen)
22.04.2013 18:34:01
Offline

Re: Brno-kolínko

http://www.youtube.com/watch?v=KaagWvGPqtQ


to je prostě krutost jako prase jen by me zajimala jak jede ta varianta 750 tusím

XJelen (Člen)
23.04.2013 09:21:15
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

http://www.youtube.com/watch?v=KaagWvGPqtQ


to je prostě krutost jako prase jen by me zajimala jak jede ta varianta 750 tusím

Takhle jezdí Petr Havlík na Z750, ale je to srdcař jak kráva! Nicméně není to o obsahu nebo mašině, když to má v rukách seřeže kdekoho good
http://www.youtube.com/watch?v=7GFSfHYZqGs


Strýcfajtr !!!
richie (Člen)
23.04.2013 10:13:51
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:
děda psal:

http://www.youtube.com/watch?v=KaagWvGPqtQ


to je prostě krutost jako prase jen by me zajimala jak jede ta varianta 750 tusím

Takhle jezdí Petr Havlík na Z750, ale je to srdcař jak kráva! Nicméně není to o obsahu nebo mašině, když to má v rukách seřeže kdekoho good
http://www.youtube.com/watch?v=7GFSfHYZqGs

nemá Petr někde na netu fotky svojí Z750? by mě zajímalo jestli má přepáčko a popřípadě jak ho má vyřešený good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
děda (Člen)
27.04.2013 01:13:21
Offline

Re: Brno-kolínko

tak uz mam to přepáčko a paráda jak prase je to o něčem jiném :D je to jak placebo poustim to ted tak do zatacek ze nechápu :D

XJelen (Člen)
27.04.2013 09:12:09
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:
XJelen psal:
děda psal:

http://www.youtube.com/watch?v=KaagWvGPqtQ


to je prostě krutost jako prase jen by me zajimala jak jede ta varianta 750 tusím

Takhle jezdí Petr Havlík na Z750, ale je to srdcař jak kráva! Nicméně není to o obsahu nebo mašině, když to má v rukách seřeže kdekoho good
http://www.youtube.com/watch?v=7GFSfHYZqGs

nemá Petr někde na netu fotky svojí Z750? by mě zajímalo jestli má přepáčko a popřípadě jak ho má vyřešený good

hele nevím, on přijede vždycky akorát na poslední závod do Mostu si s náma vytřít prdel a zas ho celej rok nevidíme bigsmile ale Inkviz na něj bude mít kontakt.


Strýcfajtr !!!
richie (Člen)
27.04.2013 09:32:59
Offline

Re: Brno-kolínko

de vo houno... jen mě napadlo jestli někde není fotka jeho Biku....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
XJelen (Člen)
28.04.2013 08:33:42
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:

de vo houno... jen mě napadlo jestli někde není fotka jeho Biku....

na racetracku v galerii určitě, ale počítám, že z toho moc nevyčteš...


Strýcfajtr !!!
richie (Člen)
28.04.2013 10:15:18
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:
richie psal:

de vo houno... jen mě napadlo jestli někde není fotka jeho Biku....

na racetracku v galerii určitě, ale počítám, že z toho moc nevyčteš...

prohledal jsem a našel kravskou piču bigsmile

sere pes na přepáčko, stejně mě na levo zavazí boční stojan fuck


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Palino (Člen)
28.04.2013 17:27:14
Offline

Re: Brno-kolínko

Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

Když okruh, tak nejezdi na vlné jízdy, alezaplať si motoškolu. Když jsem byl na poslední stálo to třia půl litru, ale stojí za to. Dostaneš nějakou nalejvárnu a dvě a půl hodiny jezdíš pod dozorem zkšených závodníků. Hlavně se zapiš do nejpomalejší kategorie, bude ti stačit. A když nebudeš vědět, neboj se ptát, za blbce určitě nebudeš.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
XJelen (Člen)
29.04.2013 09:45:55
Offline

Re: Brno-kolínko

Palino psal:
Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

Když okruh, tak nejezdi na vlné jízdy, alezaplať si motoškolu. Když jsem byl na poslední stálo to třia půl litru, ale stojí za to. Dostaneš nějakou nalejvárnu a dvě a půl hodiny jezdíš pod dozorem zkšených závodníků. Hlavně se zapiš do nejpomalejší kategorie, bude ti stačit. A když nebudeš vědět, neboj se ptát, za blbce určitě nebudeš.good

vy se asi neznáte co? bigsmileevil


Strýcfajtr !!!
richie (Člen)
29.04.2013 09:52:24
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:
Palino psal:
Meloun psal:

Já teda umim prd,ale vim, že s bandaskou se dá na okruhu pojet leccos..třeba i motorka za půl míče..bigsmile..konkrétně Ducati streetfighter nebo jak to je přesně..sice jsem měl smrt ve vočích..ten za mnou taky, když musel bejt připravenej na úhybnej manévr po mým případným pádu..bigsmile,ale dá se togood..nakonec spadla právě ta ducnabigsmile
A dobrej pilot, kterej se nebojí nefunkčního podvozku,brzd a búhvíčeho ještě(zkráceně magor) by na tom moh zajíždět supr časygood
Pro tebe asi nejlepší si fakt ty hodiny na okruhu zaplatit a jezdit a jezdit..good
Já už vytáh kočár, motorka zůstane letos ve sklepěsmile2

Když okruh, tak nejezdi na vlné jízdy, alezaplať si motoškolu. Když jsem byl na poslední stálo to třia půl litru, ale stojí za to. Dostaneš nějakou nalejvárnu a dvě a půl hodiny jezdíš pod dozorem zkšených závodníků. Hlavně se zapiš do nejpomalejší kategorie, bude ti stačit. A když nebudeš vědět, neboj se ptát, za blbce určitě nebudeš.good

vy se asi neznáte co? bigsmileevil

bigsmile bigsmile bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
richie (Člen)
29.04.2013 09:53:08
Offline

Re: Brno-kolínko

Melouna do nejpomalejší skupiny leda by jel s kočárkem bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 10:41:27
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:

Melouna do nejpomalejší skupiny leda by jel s kočárkem bigsmile

Meloun to sobe tvrdi ze je mrdal tak by s kocarkem urcite mel do motoskoly.smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
29.04.2013 13:20:40
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
richie psal:

Melouna do nejpomalejší skupiny leda by jel s kočárkem bigsmile

Meloun to sobe tvrdi ze je mrdal tak by s kocarkem urcite mel do motoskoly.smile1smile1

By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 13:25:59
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
richie psal:

Melouna do nejpomalejší skupiny leda by jel s kočárkem bigsmile

Meloun to sobe tvrdi ze je mrdal tak by s kocarkem urcite mel do motoskoly.smile1smile1

By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile

no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 13:38:58
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
richie psal:

Melouna do nejpomalejší skupiny leda by jel s kočárkem bigsmile

Meloun to sobe tvrdi ze je mrdal tak by s kocarkem urcite mel do motoskoly.smile1smile1

By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile

a neboj pochopil jsem te s tim kocarkembigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
29.04.2013 13:43:59
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:


Meloun to sobe tvrdi ze je mrdal tak by s kocarkem urcite mel do motoskoly.smile1smile1

By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile

no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1

Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile


...a bude hůř!
VikecB12 (Člen)
29.04.2013 13:48:57
Offline

Re: Brno-kolínko

bigsmile

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile

no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1

Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile

A to ses dodnes ani nepochlubil,jak dopadl po váleníbigsmile A máš na něm dlouhou šestku(E) nebo krátkou? Já mám na advíkovi krátkou a na dálnici je ideál tak kolem těch 130 a strop nekde na 200km/h. Ale líbí se mě,jaká se dá jet kudla na rozbité silnicigoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 14:07:49
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


By mě zajímalo,proč se mu zrovna Ty tlemíš,
sedláte vobá stejný stroje...bigsmile

no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1

Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile

tak to je cajk..takhle asi taky dopademe na ivcu motorky jako takovy asi moc nebudou a tyhle vetsi skutry se ji linej tak uvidimesmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
29.04.2013 14:16:39
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

bigsmile

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:


no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1

Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile

A to ses dodnes ani nepochlubil,jak dopadl po váleníbigsmile A máš na něm dlouhou šestku(E) nebo krátkou? Já mám na advíkovi krátkou a na dálnici je ideál tak kolem těch 130 a strop nekde na 200km/h. Ale líbí se mě,jaká se dá jet kudla na rozbité silnicigoodbigsmile

no čoveče,na to že plachtil kolama nahoru do pangejtu,je ok..
vyměnil jsem předek,vzádu ten hliníkovej podsedlák a jezdí jako ďas,
dokonce i rovněbigsmilebigsmilebigsmile holt pořádnej strojgood


...a bude hůř!
karlos100 (Člen)
29.04.2013 14:20:27
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:


no jo jenze ja na rozdil od Melouna svyho Zabaka nezanedbavam a mam s ni letos uz 500 a na vikend se chystam do orlickejch takze ja si to muzu dovolit tvrdit..a co ty s Hrosikem uz jezdis..nebo az bude z Anky titanova Lejdysmile1smile1

Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile

tak to je cajk..takhle asi taky dopademe na ivcu motorky jako takovy asi moc nebudou a tyhle vetsi skutry se ji linej tak uvidimesmile1

jasný,Anka taky z ničeho nedosáhla na zem..a tohle je super,
dobře se ovládá,kufr má jak bejk,a celkem to i jedebigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 14:45:45
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
karlos100 psal:


Hrošík už jezdí,minulej tejden jsem vyjel,konečněbigsmile
Anka vyměnila dvácu cebro za čtyřkilo burgmana,má pojízdnej gaučbigsmile

tak to je cajk..takhle asi taky dopademe na ivcu motorky jako takovy asi moc nebudou a tyhle vetsi skutry se ji linej tak uvidimesmile1

jasný,Anka taky z ničeho nedosáhla na zem..a tohle je super,
dobře se ovládá,kufr má jak bejk,a celkem to i jedebigsmile

no prave..burak je nizkej a jeste ma nizko teziste.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenda67 (Člen)
29.04.2013 15:04:45
Offline

Re: Brno-kolínko

No na r6tce jsem dával taky skoro v každé zatáčce koleno,jelikož jsem dlouhý jak čagán tak to šlo v pohodě bigsmile ,,,ale,,, jednoho krásného dne jsem nato koleno dojel bigsmile na velkým kruháči byl olej který nešel vidět po nájezdu na kruháč no a než jsem to spatřil tak už jsem ležel surprised bigsmile a opravoval plasty ...člověk se na ss vyblbne a někdy zjistí že mu stačí nějaký naháč na pohodovku a nemusí vysedávat jak onan ale vpohodě se projet bez sraní na půlce řiti bigsmile


Žiješ jen jednou:-p:-)
Kelly01 (Člen)
29.04.2013 17:57:23
Offline

Re: Brno-kolínko

good


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
29.04.2013 18:55:06
Offline

Re: Brno-kolínko

zdenda67 psal:

No na r6tce jsem dával taky skoro v každé zatáčce koleno,jelikož jsem dlouhý jak čagán tak to šlo v pohodě bigsmile ,,,ale,,, jednoho krásného dne jsem nato koleno dojel bigsmile na velkým kruháči byl olej který nešel vidět po nájezdu na kruháč no a než jsem to spatřil tak už jsem ležel surprised bigsmile a opravoval plasty ...člověk se na ss vyblbne a někdy zjistí že mu stačí nějaký naháč na pohodovku a nemusí vysedávat jak onan ale vpohodě se projet bez sraní na půlce řiti bigsmile

a my s kurefsky vymakaným vrchemsmokin zme zistili, že ani vysedat nemusíme, že stačí do zatáčky narvat bok a rameno a je tam váhy ažažbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
huskyb12 (Administrator)
29.04.2013 19:52:16
Offline

Re: Brno-kolínko

se mi to nechce číst, už to rozbíl ?

:)))


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
29.04.2013 20:06:55
Offline

Re: Brno-kolínko

Ještě né,vyčkejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kožak (Člen)
29.04.2013 20:19:57
Offline

Re: Brno-kolínko

...se holt vochladilo a prší bigsmile


MRDAT!!!
vendous (Člen)
30.04.2013 07:28:01
Offline

Re: Brno-kolínko

No vy mu teda přejetebigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
děda (Člen)
30.04.2013 07:49:47
Offline
richie (Člen)
30.04.2013 08:37:29
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Uzs dal?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
děda (Člen)
03.05.2013 19:37:29
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:
děda psal:

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Uzs dal?

ne :D jeste nebylo kde ale skrtl sem stupackou po prepakovani borec mi v zatacce zaslapl brzdy a ja ho musel podjet jinak by bylo bum tak sem to tak polozil ze sem skrtl jak svina a kolinko me nenapadlo zrovna :D ale vysedám v točkách to jo ale zatím jedu asi hovno pilu :( jak bude pekne pojedu najít nejakou peknou točkubigsmile kruháče kloužou nevím proc

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr