Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Brno-kolínko

děda (Člen)
04.06.2013 17:47:29
Offline

Re: Brno-kolínko

Kožak psal:
vendous psal:

Hele ale můžu tahat za heft i když mám šestku mebo si musim koupit dvanáctkubigsmile

čim víc taháš tim víc to dělá kraválu ale to je tak fšecko ...takže jak je libo bigsmile

jelikož jezdi semnou ted borec s 12tkou tka potvrzuju točím kravál jak prase a zatím co je pryč já jen koukám jak 6tka oproti 12 nejedeevil

děda (Člen)
04.06.2013 18:15:16
Offline
vendous (Člen)
04.06.2013 18:42:47
Offline

Re: Brno-kolínko

hlemejzd999 psal:
vendous psal:

Hele ale můžu tahat za heft i když mám šestku mebo si musim koupit dvanáctkubigsmile

Vikec psal : „vo 6ce se vubec bavit nebudeme“ bigsmile

Už mlčim redface


Smrt je ze všeho to poslední.
děda (Člen)
04.06.2013 19:16:38
Offline

Re: Brno-kolínko

zatím mě přišla nabídka na TL1000 S

VikecB12 (Člen)
04.06.2013 20:39:24
Offline

Re: Brno-kolínko

Já nevím,ale pořád mě nejlepší mašina s cenou kolem 50 tisíc připadne B12. Furt lepší jak 600ccm SS,kerá stejně nejedeidontknow V pátek sme dotáhli do Orlovic další B12S,rok 01 za pěknejch 50 000kč,je to bejvalka Eremiho a myslím že za ty prachy udělá ještě hodně práce a zábavygood Jinak Orlovice sou asi vesnice s nejvěčím počtem banditů na počet obyvatelgood cca 300obyvatel a 6ks bandasekgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
04.06.2013 21:01:14
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

Já nevím,ale pořád mě nejlepší mašina s cenou kolem 50 tisíc připadne B12. Furt lepší jak 600ccm SS,kerá stejně nejedeidontknow V pátek sme dotáhli do Orlovic další B12S,rok 01 za pěknejch 50 000kč,je to bejvalka Eremiho a myslím že za ty prachy udělá ještě hodně práce a zábavygood Jinak Orlovice sou asi vesnice s nejvěčím počtem banditů na počet obyvatelgood cca 300obyvatel a 6ks bandasekgoodbigsmile

me nejde az tolik o vykon ale ovladatelnost a chovani moto v zatackach

VikecB12 (Člen)
04.06.2013 21:11:41
Offline

Re: Brno-kolínko

a tam je 12ka proti 6ce právě uplně někde jindesmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
04.06.2013 21:17:39
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

a tam je 12ka proti 6ce právě uplně někde jindesmile1

Nechces tvrdit ze b12 bude v zatackach lepsi a rychlejsi jak treba suzuki gsxr750 ze ne bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
04.06.2013 21:17:40
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

zatím mě přišla nabídka na TL1000 S

skvělej bajk,ale dej si bacha na zadní tlumič..dost trpí od vejfuku zadního válce a bejvá dost často nefunkční..někdy stačí jen dofouknout


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
04.06.2013 21:41:21
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:
VikecB12 psal:

a tam je 12ka proti 6ce právě uplně někde jindesmile1

Nechces tvrdit ze b12 bude v zatackach lepsi a rychlejsi jak treba suzuki gsxr750 ze ne bigsmile

No na normální,né uplně nejkvalitnější běžné silnici ten bandit možná rychlejší budesmile1 Na okruhu samozřejmě né,ale kolik toho tam najezdíme žebigsmile
Kamoš má litrovou gixeru a na normálních cestách mu ujedu. Ale je to taky vo tom,co komu sedne,mě sport prostě nee,max na strýtování a z toho už sem taky vyrostlsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.06.2013 06:58:19
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:
děda psal:
VikecB12 psal:

a tam jje 12ka proti 6ce právě uplně někde jindesmile1

Nechces tvrdit ze b12 bude v zatackach lepsi a rychlejsi jak treba suzuki gsxr750 ze ne bigsmile

No na normální,né uplně nejkvalitnější běžné silnici ten bandit možná rychlejší budesmile1 Na okruhu samozřejmě né,ale kolik toho tam najezdíme žebigsmile
Kamoš má litrovou gixeru a na normálních cestách mu ujedu. Ale je to taky vo tom,co komu sedne,mě sport prostě nee,max na strýtování a z toho už sem taky vyrostlsmokin

no spis nez o bajku je to ridici.clovek kterej ma v ruce i B6 bude v tockach rychlejsi nez nez clovek kterej jede prvne na GSXR.Nehlede na to ze je spousty lidi ktery to maj GSXR jen na machrovani a na zadni gume maj 2 cm strachu bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
děda (Člen)
05.06.2013 11:56:52
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:
děda psal:


Nechces tvrdit ze b12 bude v zatackach lepsi a rychlejsi jak treba suzuki gsxr750 ze ne bigsmile

No na normální,né uplně nejkvalitnější běžné silnici ten bandit možná rychlejší budesmile1 Na okruhu samozřejmě né,ale kolik toho tam najezdíme žebigsmile
Kamoš má litrovou gixeru a na normálních cestách mu ujedu. Ale je to taky vo tom,co komu sedne,mě sport prostě nee,max na strýtování a z toho už sem taky vyrostlsmokin

no spis nez o bajku je to ridici.clovek kterej ma v ruce i B6 bude v tockach rychlejsi nez nez clovek kterej jede prvne na GSXR.Nehlede na to ze je spousty lidi ktery to maj GSXR jen na machrovani a na zadni gume maj 2 cm strachu bigsmile

jo to máš recht taky se držím b12 a i silnejsich šestek v točkach ba nejsu i rychlejsi ale pak je vyjezd rovinka oni daj plnej a sou v riti a zase je dohanim v tockach.Jasne hlavne je to o ridici.Pamatuju si jak kamoš co měl nebo eště má už nevím nepotkáváme se machroval s jeho r1 pičo jak si to dává a pak říkal jeho kamoš že je udělal borec na šestce v točkach jak malé kluky

děda (Člen)
05.06.2013 12:44:45
Offline

Re: Brno-kolínko

uz mám nejaké zájemce pomalu se zacinaji lidi ozyvat
cenovka je 45tis takze si myslím cajk


jen se nemuzu rozhodnout koupit gsxr 750 rok 98-2000 nebo ninju 99-2001,R6 98-99

pouzití hlavne okresky a pak obcas okruh.Mensi cestovani okolo komina max 200km za den.Ale spíš ty okresky

XJelen (Člen)
05.06.2013 12:59:55
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

uz mám nejaké zájemce pomalu se zacinaji lidi ozyvat
cenovka je 45tis takze si myslím cajk


jen se nemuzu rozhodnout koupit gsxr 750 rok 98-2000 nebo ninju 99-2001,R6 98-99

pouzití hlavne okresky a pak obcas okruh.Mensi cestovani okolo komina max 200km za den.Ale spíš ty okresky

kawu bych vynechal, v těchdle letech jí tehdá neskutečně ujel vlak. R6 hodně dílů za pár šupů stále k sehnání stran techniky asi nejvíc podá informací progear. GSXR trochu víc místa, možná na tu silnici asi lepší, možná bych se podíval po K1 K2 což mám za to že už byly špricovaný. V každým případě u všech vybranejch počítej s tím, že to bude nejspíš vylítanej pelech.


Strýcfajtr !!!
Kim (Člen)
05.06.2013 13:57:04
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

uz mám nejaké zájemce pomalu se zacinaji lidi ozyvat
cenovka je 45tis takze si myslím cajk


jen se nemuzu rozhodnout koupit gsxr 750 rok 98-2000 nebo ninju 99-2001,R6 98-99

pouzití hlavne okresky a pak obcas okruh.Mensi cestovani okolo komina max 200km za den.Ale spíš ty okresky

dědku di do B12,je dravá a točivá dost(na cvrnknutí do trenek dostačující),kort po přechodu z B6 a je jedno jestli "n" nebo "S"bigsmile
na gixsru 750 K1 sem jezdil dvě sezony,na okruhu i v provozu...na okruh do začátku dost dobrá,výkon,podvozek,částečně i brzdygood...a v provozu?..jako druhou motorku jo,na vyblbnutí=pěknej usek s dobrym povrchem,kolem komínagood
ber kterou chceš,ale myšli na krouťák,na motorku která jede pěkně odspoda a nechá se na ní v pohodě cestovat,aniž bys po 200-300km nebyl servanej jak votrokgoodbigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
PALOUS (Člen)
05.06.2013 14:09:27
Offline

Re: Brno-kolínko

Kim psal:
děda psal:

uz mám nejaké zájemce pomalu se zacinaji lidi ozyvat
cenovka je 45tis takze si myslím cajk


jen se nemuzu rozhodnout koupit gsxr 750 rok 98-2000 nebo ninju 99-2001,R6 98-99

pouzití hlavne okresky a pak obcas okruh.Mensi cestovani okolo komina max 200km za den.Ale spíš ty okresky

dědku di do B12,je dravá a točivá dost(na cvrnknutí do trenek dostačující),kort po přechodu z B6 a je jedno jestli "n" nebo "S"bigsmile
na gixsru 750 K1 sem jezdil dvě sezony,na okruhu i v provozu...na okruh do začátku dost dobrá,výkon,podvozek,částečně i brzdygood...a v provozu?..jako druhou motorku jo,na vyblbnutí=pěknej usek s dobrym povrchem,kolem komínagood
ber kterou chceš,ale myšli na krouťák,na motorku která jede pěkně odspoda a nechá se na ní v pohodě cestovat,aniž bys po 200-300km nebyl servanej jak votrokgoodbigsmile

tak to sem právě z bandasky bylbigsmile
bigsmile


Jebat motorky :-)
Kim (Člen)
05.06.2013 14:19:44
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
Kim psal:
děda psal:

uz mám nejaké zájemce pomalu se zacinaji lidi ozyvat
cenovka je 45tis takze si myslím cajk


jen se nemuzu rozhodnout koupit gsxr 750 rok 98-2000 nebo ninju 99-2001,R6 98-99

pouzití hlavne okresky a pak obcas okruh.Mensi cestovani okolo komina max 200km za den.Ale spíš ty okresky

dědku di do B12,je dravá a točivá dost(na cvrnknutí do trenek dostačující),kort po přechodu z B6 a je jedno jestli "n" nebo "S"bigsmile
na gixsru 750 K1 sem jezdil dvě sezony,na okruhu i v provozu...na okruh do začátku dost dobrá,výkon,podvozek,částečně i brzdygood...a v provozu?..jako druhou motorku jo,na vyblbnutí=pěknej usek s dobrym povrchem,kolem komínagood
ber kterou chceš,ale myšli na krouťák,na motorku která jede pěkně odspoda a nechá se na ní v pohodě cestovat,aniž bys po 200-300km nebyl servanej jak votrokgoodbigsmile

tak to sem právě z bandasky bylbigsmile
bigsmile

ale di,dej si 500 kiláku na "silnici" a začneš zpívat jinčí písničku,dědkubigsmilegood


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
PALOUS (Člen)
05.06.2013 14:40:28
Offline

Re: Brno-kolínko

Kim psal:
PALOUS psal:
Kim psal:


dědku di do B12,je dravá a točivá dost(na cvrnknutí do trenek dostačující),kort po přechodu z B6 a je jedno jestli "n" nebo "S"bigsmile
na gixsru 750 K1 sem jezdil dvě sezony,na okruhu i v provozu...na okruh do začátku dost dobrá,výkon,podvozek,částečně i brzdygood...a v provozu?..jako druhou motorku jo,na vyblbnutí=pěknej usek s dobrym povrchem,kolem komínagood
ber kterou chceš,ale myšli na krouťák,na motorku která jede pěkně odspoda a nechá se na ní v pohodě cestovat,aniž bys po 200-300km nebyl servanej jak votrokgoodbigsmile

tak to sem právě z bandasky bylbigsmile
bigsmile

ale di,dej si 500 kiláku na "silnici" a začneš zpívat jinčí písničku,dědkubigsmilegood

hele kundobigsmiletakový nějaký že na bandasce super cestování na mě neskoušej,prostě sem byl z bandasky rozmlácenejsickdojemný příbjehy že bandaska je cesťák na mě neplatí.Jediný v čem nekecáš je že má krouťák a znám člověka kerej na gsxr 1000 nedá na cestování dopustit.Je mu cca 60 a jako na zátah z itálie pohodovkagoodTak už přestaňte kurva lhát a nechte si každýho koupit co se mu líbígoodpříběhy typu béčko je nejvíc mě fakt dojímajidontknow


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
05.06.2013 15:06:24
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
Kim psal:
PALOUS psal:


tak to sem právě z bandasky bylbigsmile
bigsmile

ale di,dej si 500 kiláku na "silnici" a začneš zpívat jinčí písničku,dědkubigsmilegood

hele kundobigsmiletakový nějaký že na bandasce super cestování na mě neskoušej,prostě sem byl z bandasky rozmlácenejsickdojemný příbjehy že bandaska je cesťák na mě neplatí.Jediný v čem nekecáš je že má krouťák a znám člověka kerej na gsxr 1000 nedá na cestování dopustit.Je mu cca 60 a jako na zátah z itálie pohodovkagoodTak už přestaňte kurva lhát a nechte si každýho koupit co se mu líbígoodpříběhy typu béčko je nejvíc mě fakt dojímajidontknow

Dik moc
Ja uvazoval o prechodu na b12 kroutak ma luxusni o tom vim ale myslim si ze rozdil v podvozku oproti b6 nebude.Pak stejne kazdej rekne je to cestovni motorka a neni na hoblovani kolena atd.Treba kamos ma horneta sestku a nemuze si tu ovladatelnost a zatah vynachvalit.Moji sestku udela vzdy.Zkousel si bandita a rikal ze je tezkopadnej oproti hornetu.Proto premyslim o gixeru 750 protoze z nahacu do 50tis se da premyslet uz jen o hornetu

Mour (Člen)
05.06.2013 15:09:18
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
Kim psal:
PALOUS psal:


tak to sem právě z bandasky bylbigsmile
bigsmile

ale di,dej si 500 kiláku na "silnici" a začneš zpívat jinčí písničku,dědkubigsmilegood

hele kundobigsmiletakový nějaký že na bandasce super cestování na mě neskoušej,prostě sem byl z bandasky rozmlácenejsickdojemný příbjehy že bandaska je cesťák na mě neplatí.Jediný v čem nekecáš je že má krouťák a znám člověka kerej na gsxr 1000 nedá na cestování dopustit.Je mu cca 60 a jako na zátah z itálie pohodovkagoodTak už přestaňte kurva lhát a nechte si každýho koupit co se mu líbígoodpříběhy typu béčko je nejvíc mě fakt dojímajidontknow

Héj, se nevztekej, bo Ti praskne céfka a budeš tahat nohu bigsmile ...proč by měl Kim lhát? Řekl jenom svůj pocit a názor.good Že když se Tobě se na Béčku blbje jezdilo a jiným se jezdí dobře, tak jako že lžou a ve skutečnosti se jim na tom jezdí taky blbě bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
05.06.2013 15:35:22
Offline

Re: Brno-kolínko

Dědku,už se na ty teorie vyser a běž se na něčem svezt. Hornet6 je proti B12 totálně mrtvýa ludra s podvozkem želé. Mezi B6 a B12 je v podvozku kurevskej rozdíl,je totiž celej jinej,ale uplně ve fšem. Sport z pravěku bude dneska komplet vychozenej,takže bych to jako výhru neviděl. Navíc tenkrát ty šestikila nejeli jak dneska a dnešní sou drahý...
Palousi,musíš vzít v uvahu cenovku. S cenou 50 000kč se buhvíjak zábavný mašiny koupit nedají a tady ta B12 fakt u mě vede,protože co za ty love koupíš?


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
05.06.2013 15:51:15
Offline

Re: Brno-kolínko

dětku kup si litrový SVečko  ,nejaky krásný, v eSku s laďákama , zachovalý  a pak mně nechaš svezt goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
PALOUS (Člen)
05.06.2013 16:40:50
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

Dědku,už se na ty teorie vyser a běž se na něčem svezt. Hornet6 je proti B12 totálně mrtvýa ludra s podvozkem želé. Mezi B6 a B12 je v podvozku kurevskej rozdíl,je totiž celej jinej,ale uplně ve fšem. Sport z pravěku bude dneska komplet vychozenej,takže bych to jako výhru neviděl. Navíc tenkrát ty šestikila nejeli jak dneska a dnešní sou drahý...
Palousi,musíš vzít v uvahu cenovku. S cenou 50 000kč se buhvíjak zábavný mašiny koupit nedají a tady ta B12 fakt u mě vede,protože co za ty love koupíš?

To je mi jasný, jako na zátah b12 se nedá zapomenout vo tom žádná, že to je hezká motorka vo tom žádná, ale to bylo vše co mě na tom oslovilo. Mám tu jak říkáte pičovinu 5 let a nebudu měnit, prostě to je to co sem potřeboval


Jebat motorky :-)
PALOUS (Člen)
05.06.2013 16:53:52
Offline

Re: Brno-kolínko

hlemejzd999 psal:

dětku kup si litrový SVečko  ,nejaky krásný, v eSku s laďákama , zachovalý  a pak mně nechaš svezt goodbigsmile

ještě sbalit benzinářkubigsmile


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
05.06.2013 17:18:47
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

Dědku,už se na ty teorie vyser a běž se na něčem svezt. Hornet6 je proti B12 totálně mrtvýa ludra s podvozkem želé. Mezi B6 a B12 je v podvozku kurevskej rozdíl,je totiž celej jinej,ale uplně ve fšem. Sport z pravěku bude dneska komplet vychozenej,takže bych to jako výhru neviděl. Navíc tenkrát ty šestikila nejeli jak dneska a dnešní sou drahý...
Palousi,musíš vzít v uvahu cenovku. S cenou 50 000kč se buhvíjak zábavný mašiny koupit nedají a tady ta B12 fakt u mě vede,protože co za ty love koupíš?

To je mi jasný, jako na zátah b12 se nedá zapomenout vo tom žádná, že to je hezká motorka vo tom žádná, ale to bylo vše co mě na tom oslovilo. Mám tu jak říkáte pičovinu 5 let a nebudu měnit, prostě to je to co sem potřeboval

Poslůchaj ty trůbobigsmile. Ty srovnáváš nesrovnatelné. jasný, máš to lechčí, dvouvál atd. jenže ta cenovka je už někde jinde. Béčka sa prodávaj za polovičku a f této cenové relaci vážně na výběr moc nemáš. A to, že se na tem bude najetých 200 km snášet líp než na nějaké zmrzlině je jasnýgood


TO Dědek: podvozek u šestky a dvanáctky je jinej, vo tem nepochybujcool pokud přejdeš z šestky Bandita na jakéhokoliv šestkového supersporta, troufám si říct, že budeš zklamanej. Na spodku to nebude mít nic, bude to scíplé jag žaba v našem bazénu a aby to jelo, tag to budeš muset držet v točkách a to zas není na naše cesty a okolokomíny. Prdel s dvanáctkou je v tom, že nemusíš letět 150, aby sas bavil. Tím, že to táhne odspodu, užiješ si každý odjezd z křižovatky, výjezdy ze zatáček atd. i v relativně nízkých rychlostech. když budeš chtít svézt ňáků babu, nebudeš muset řešit, jestli má velké kozy a složí si pod ně kolena, aby sa poskládala na tu sesli co je za řidičem a nebudeš muset kvedlat řadičků tam a zpět, aby to aspoň trošku jelo.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
děda (Člen)
05.06.2013 17:21:02
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

Dědku,už se na ty teorie vyser a běž se na něčem svezt. Hornet6 je proti B12 totálně mrtvýa ludra s podvozkem želé. Mezi B6 a B12 je v podvozku kurevskej rozdíl,je totiž celej jinej,ale uplně ve fšem. Sport z pravěku bude dneska komplet vychozenej,takže bych to jako výhru neviděl. Navíc tenkrát ty šestikila nejeli jak dneska a dnešní sou drahý...
Palousi,musíš vzít v uvahu cenovku. S cenou 50 000kč se buhvíjak zábavný mašiny koupit nedají a tady ta B12 fakt u mě vede,protože co za ty love koupíš?

me totiz nikdo jeste nevysvetlil jakej je rozdil v podvozku u b 12 a B6
jak se to chova oproti b6 v zatackach.ja bych nerad koupil to same jen se silnejsim motorem :(

děda (Člen)
05.06.2013 17:25:47
Offline
ABik (Člen)
05.06.2013 17:52:44
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

triumph za padíka
http://www.smoto.cz/motocykly/detail/tr … oFrom=list
viděl to nekdo?

Za pade to bude vždycky olítaná vrána a je úplně jedno, co koupíš. Přidej další pade a mazej k Vikecovi pro B12 (teda jestli ještě je). Je to sice Sko, ale víš o tom všechno.

Jakýkoli SS v cenové kategorii "50.000,-" je rozbitá, přelakovaná vražda s motorem před smrtí a podvozkem v ass Přitlač s korunama a koupíš něco slušnějšího.

děda (Člen)
05.06.2013 17:55:12
Offline

Re: Brno-kolínko

ABik psal:
děda psal:

triumph za padíka
http://www.smoto.cz/motocykly/detail/tr … oFrom=list
viděl to nekdo?

Za pade to bude vždycky olítaná vrána a je úplně jedno, co koupíš. Přidej další pade a mazej k Vikecovi pro B12 (teda jestli ještě je). Je to sice Sko, ale víš o tom všechno.

Jakýkoli SS v cenové kategorii "50.000,-" je rozbitá, přelakovaná vražda s motorem před smrtí a podvozkem v ass Přitlač s korunama a koupíš něco slušnějšího.

ja prodávám bandoura za 45tis a myslim si ze je v cajku ze neni olitana vrana

mit tech 50tis navic a dohromady dat 100litru kupuju urcite neco jineho

děda (Člen)
05.06.2013 17:56:02
Offline

Re: Brno-kolínko

a bandit s kapotou je fakt divnej jediny co se mi libi s polokapotou je SV1000

yebat (Člen)
05.06.2013 19:01:11
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

a bandit s kapotou je fakt divnej jediny co se mi libi s polokapotou je SV1000

good

děda (Člen)
05.06.2013 19:02:26
Offline

Re: Brno-kolínko

ale kdyz se tak divam na ty vraky co se nabizej na netu tak je mi zle :(

nechtel by se nekdo z brna ci okoli podivat na jadro pudla na me masine proc se to tak chova?Je mozny ze je to skrz sjetou predni gumu?

yebat (Člen)
05.06.2013 19:22:25
Offline

Re: Brno-kolínko

přední guma dokáže dělat pěknej bordel...

VikecB12 (Člen)
05.06.2013 20:38:07
Offline

Re: Brno-kolínko

ABik psal:
děda psal:

triumph za padíka
http://www.smoto.cz/motocykly/detail/tr … oFrom=list
viděl to nekdo?

Za pade to bude vždycky olítaná vrána a je úplně jedno, co koupíš. Přidej další pade a mazej k Vikecovi pro B12 (teda jestli ještě je). Je to sice Sko, ale víš o tom všechno.

Jakýkoli SS v cenové kategorii "50.000,-" je rozbitá, přelakovaná vražda s motorem před smrtí a podvozkem v ass Přitlač s korunama a koupíš něco slušnějšího.

Moja B12 má ženichasmile2 Asi odfrčí o víkendu. Nemám z toho dobrej pocit,skoro bych byl rád,kdyby si to dotyčnej rozmyslelredface Ale nevěším hlavu,budu si pomalinku hledat kulta B12,ten je nejvíc nejlepšísmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
05.06.2013 20:41:14
Offline

Re: Brno-kolínko

B12 má oproti B6 věčí brzdy,širší ráfky,hliníkovou silnější kyvku,tvrčí zadní tlumič,tlustější vidle a haldu vostatních drobností. Krom vzhledu a názvu ty motorky nemají nic společnýhobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
05.06.2013 21:13:48
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

B12 má oproti B6 věčí brzdy,širší ráfky,hliníkovou silnější kyvku,tvrčí zadní tlumič,tlustější vidle a haldu vostatních drobností. Krom vzhledu a názvu ty motorky nemají nic společnýhobigsmile

Takze kdyz prodam b6 a koupim b 12 budu spokojenej parchant na okreskach?Jen stema penezma mi bude stacit tak na 99rok.Je nejakej vetsi rozdil facelift 2000 a starsi verze u 12tky co se tyce ramu a jizdnich vlastnosti?
Kurva uz su zas nahlodanej na b12 bigsmile

richie (Člen)
05.06.2013 21:41:00
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

ale kdyz se tak divam na ty vraky co se nabizej na netu tak je mi zle :(

nechtel by se nekdo z brna ci okoli podivat na jadro pudla na me masine proc se to tak chova?Je mozny ze je to skrz sjetou predni gumu?

až někdy budem s Honzou chlastat na zahrádce tak můžeš dojet a my ti podáme sofistikovaný opilecký výklad/zhodnocení bigsmile bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Borák (Člen)
05.06.2013 23:29:23
Offline

Re: Brno-kolínko

a co dorazit někam na sraz povozit se za někym s 12ctkou pokecat u piva ?
a na Krasomila nedej ,je s tý sádry tak zblblej že neví která bije smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
děda (Člen)
05.06.2013 23:50:03
Offline

Re: Brno-kolínko

Nez bude bandit sraz tak uz neco koupim bigsmile

V patek si borec kupuju meho bandita takze bude volnejch 45tis.Peknou 12tku sem ale nenasel.Pojedu se podivat na gsxr 750 2002

vendous (Člen)
06.06.2013 05:58:58
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

Nez bude bandit sraz tak uz neco koupim bigsmile

Než prej bude bigsmile
A stačilo by ti to zejtra, dřív opravdu asi nic nebude bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
děda (Člen)
06.06.2013 12:15:55
Offline

Re: Brno-kolínko

tak tady mam adepty na ktery se pojedu mrknout nebo zvazuju ze se pojedu mrknout :D
tento se mi libi i cenovka rocnik
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2390078 … xr-750.php

tady nevim co je za rok
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2495423 … 0-srad.php

TAHLE JE NEJAKA PODEZRELA -z vyskova se prodava nejak moc r6
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2481035 … AHU-R6.php

jinak sem nic rozumneho nenasel a o banditech nemluve bud zboreny eska preskladany na Nka nebo nad pade

děda (Člen)
06.06.2013 13:19:49
Offline

Re: Brno-kolínko

tak ta prvni sem mu volal a bud borec jeste spal nebo je celkem divnej a ma to v pici.Kdyz sem se ho ptal ze tma nema moc infa o motorce ze me zajima stav mota,kolik melo majitelu,co je na ni delane co neni co je origo atd tak mi rekl ze mi okopiruje technicak ze to koupil jen tak pro srandu a vic se o to nezajimal a kdyz ze bych dojel zitra tak mi rekl ze klidne na tom dojede do brna ukazat ale az bude pekny pocasi.Mu rikam ze na koupi celkem specham prej aha nooo

tak ja nevim kurva kdyz chcu prodat tak se trosku chovam ne :( to zas bude neco tohle

Honza (Člen)
06.06.2013 13:34:35
Offline

Re: Brno-kolínko

S tou první nemá smysl cokoliv řešit, je to nějaký lego, rok nesedí, nic nesedí... Sedmpade mělo od roku '89 USD vidle...
Tady máš odkaz s modelovýma rokama, aspoň na základní porovnání http://www.globalsuzuki.com/motorcycle/ … media.html


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
VikecB12 (Člen)
06.06.2013 13:35:06
Offline

Re: Brno-kolínko

Kdyš už srada,tak aspoň v puvodních barvách,né tuhle černou perlubigsmile
Ale je to jedno,podle tvojeho přistupu-Honem,pospíchám,vemu cokoliv budeš supr křen pro prodávajícího a jistě pořídíš dobřebigsmile good


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kojaksro (Člen)
06.06.2013 13:43:16
Offline

Re: Brno-kolínko

.....a taky počítej, že pokud to nebyla pro předchozího majitele srdeční záležitost, tak že dostat tyhle ročníky do kondice ať už jenom podvozek, brzdy, spojka atd. bude taky něco stát.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
tachec (Člen)
06.06.2013 13:44:43
Offline

Re: Brno-kolínko

Než tyhle vylítaný ludry, tak to bych radši zrušil prodej toho Bandita, vydržel s ním do konce sezóny (a o víkendu s ním dojel na sraz pro cenné informace) a mezitím pomalu došetřil na vyšší level. Nemůžeš čekat, že za cenu toho prodaného Bandita seženeš něco suprového, aniž bys do toho nenainvestoval skoro tolik za co to pořídíš...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
richie (Člen)
06.06.2013 13:47:12
Offline

Re: Brno-kolínko

koupíš za pade a utopíš v tom dalších 30... není jepší si koupit za 80 něco v dobrým stavu? bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
SLUGI (Člen)
06.06.2013 14:00:25
Offline

Re: Brno-kolínko

... sem se chtěl zeptat jestli s tím ten borec už praštil a tady se to rozjelo uplně jiným směrem  bigsmile
... tak to si počkám s čím fčil převapí  surprised evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
karlos100 (Člen)
06.06.2013 14:57:31
Offline

Re: Brno-kolínko

tady je to blázinec vod začátkuhelp
a koukám, zdárně pokračujegood
jen tak dál...bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
děda (Člen)
06.06.2013 16:52:18
Offline

Re: Brno-kolínko

Tak ta prvni je skladacka to je fakt

Ta druha kni info:Jo fotky vam poslu ale az vecer  jsem ted v praci motor je prepsanej v papirech vse sedi tak jak ma jinak sem treti majitel a mam kni hodne doplnku ladak remus+origo padaky krovka nova aku olej motor najeto 1000km je to vazne krasnej stroj neprodaval bych ale musim vyplatit moji skrz rozvod

Ondráš (Člen)
06.06.2013 16:54:24
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

neprodaval bych ale musim vyplatit moji skrz rozvod

Tos to stihnul brzo...

Jdeš do sousedky? bigsmileredface


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
děda (Člen)
06.06.2013 17:43:35
Offline

Re: Brno-kolínko

Ondráš psal:
děda psal:

neprodaval bych ale musim vyplatit moji skrz rozvod

Tos to stihnul brzo...

Jdeš do sousedky? bigsmileredface

to mi psal on ze ku musi vyplatit


Kdybych mel moznost tak si pridam i 100tis ale jelikoz su v insolvenci tak si nemuzu vyskakovat a ziju uz zivotniho minia proto musi koupit za cenu za jakou prodam

VikecB12 (Člen)
06.06.2013 18:48:18
Offline

Re: Brno-kolínko

Pokud budu jednou v insolvenci,tak chcu taky řešit jakou si koupím mašinu,je to přecejenom lacinej koníčekbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
06.06.2013 18:53:27
Offline

Re: Brno-kolínko

Dědku abys nakonec nezjistil že si mněl zustat u bandasky


Smrt je ze všeho to poslední.
děda (Člen)
06.06.2013 20:20:07
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

Pokud budu jednou v insolvenci,tak chcu taky řešit jakou si koupím mašinu,je to přecejenom lacinej koníčekbigsmile

njn az budes tak rekni protoze motorka je jediny odreagovani od tech sracek co mam :)

děda (Člen)
06.06.2013 20:20:29
Offline

Re: Brno-kolínko

vendous psal:

Dědku abys nakonec nezjistil že si mněl zustat u bandasky

jo to je taky moznost :D

děda (Člen)
06.06.2013 20:38:26
Offline
Mour (Člen)
06.06.2013 20:46:14
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny good

Mour (Člen)
06.06.2013 20:47:00
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny bad

oprava smajlíka

SLUGI (Člen)
06.06.2013 20:59:26
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny good

... evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
SLUGI (Člen)
06.06.2013 20:59:49
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:
Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny bad

oprava smajlíka

... evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
děda (Člen)
06.06.2013 21:22:09
Offline
K.a.s.y.m. (Člen)
06.06.2013 21:22:58
Offline

Re: Brno-kolínko

Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny good

předělat kulta na eSko nebo eNko je otázka chvíle bo tam se jen sundá světlo a nasadí kapota..budíky a jíný blbosti zůstavaj ne jako u novějšího..takže nevim co řešíš.Kult je stejně nejvíc bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
06.06.2013 21:25:37
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny good

předělat kulta na eSko nebo eNko je otázka chvíle bo tam se jen sundá světlo a nasadí kapota..budíky a jíný blbosti zůstavaj ne jako u novějšího..takže nevim co řešíš.Kult je stejně nejvíc bigsmile

...a ještě navíc inzerent tu kapotu nabízí good ...takže žádná zbořenina

děda (Člen)
06.06.2013 21:31:21
Offline

Re: Brno-kolínko

zkusim mu napsat a treba mi sleví kdyz su socka z brna :D

Honzik8719 (Člen)
07.06.2013 01:06:11
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
děda psal:

kdyby toto nebyla zborenina Ska
http://motorky.bazos.cz/inzerat/2476059 … bandit.php

Píšeš už kraviny good

předělat kulta na eSko nebo eNko je otázka chvíle bo tam se jen sundá světlo a nasadí kapota..budíky a jíný blbosti zůstavaj ne jako u novějšího..takže nevim co řešíš.Kult je stejně nejvíc bigsmile

přesněgood

a přesněgoodjen doplnim, že vínovej ten je úplně ze všeho nejvícbigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
07.06.2013 06:44:49
Offline

Re: Brno-kolínko

Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:


Píšeš už kraviny good

předělat kulta na eSko nebo eNko je otázka chvíle bo tam se jen sundá světlo a nasadí kapota..budíky a jíný blbosti zůstavaj ne jako u novějšího..takže nevim co řešíš.Kult je stejně nejvíc bigsmile

přesněgood

a přesněgoodjen doplnim, že vínovej ten je úplně ze všeho nejvícbigsmilebigsmilebigsmile

taky vim co mam smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
karlos100 (Člen)
07.06.2013 08:01:14
Offline

Re: Brno-kolínko

K.a.s.y.m. psal:
Honzik8719 psal:
K.a.s.y.m. psal:


předělat kulta na eSko nebo eNko je otázka chvíle bo tam se jen sundá světlo a nasadí kapota..budíky a jíný blbosti zůstavaj ne jako u novějšího..takže nevim co řešíš.Kult je stejně nejvíc bigsmile

přesněgood

a přesněgoodjen doplnim, že vínovej ten je úplně ze všeho nejvícbigsmilebigsmilebigsmile

taky vim co mam smile1smile1

žabku carevnubigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
07.06.2013 08:26:25
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
K.a.s.y.m. psal:
Honzik8719 psal:


přesněgood

a přesněgoodjen doplnim, že vínovej ten je úplně ze všeho nejvícbigsmilebigsmilebigsmile

taky vim co mam smile1smile1

žabku carevnubigsmile

to sice jo ale puvodne byla taky vinova smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
07.06.2013 08:31:01
Offline

Re: Brno-kolínko

Buď rád, že tam ta kapota je v ceně... nebudeš jí muset shánět, až se jednou nějakej čerstvě vyškolenej technik od Dekry bude šťourat v píčovinách good


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
07.06.2013 08:42:25
Offline

Re: Brno-kolínko

XJelen psal:

Buď rád, že tam ta kapota je v ceně... nebudeš jí muset shánět, až se jednou nějakej čerstvě vyškolenej technik od Dekry bude šťourat v píčovinách good

brašule,von stejně nemůže jezdit,páč podle toho co tu permanentně píše
musí bejt trvale na plech,jinak si to nedovedu vysvětlitbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
děda (Člen)
07.06.2013 15:07:53
Offline

Re: Brno-kolínko

karlos100 psal:
XJelen psal:

Buď rád, že tam ta kapota je v ceně... nebudeš jí muset shánět, až se jednou nějakej čerstvě vyškolenej technik od Dekry bude šťourat v píčovinách good

brašule,von stejně nemůže jezdit,páč podle toho co tu permanentně píše
musí bejt trvale na plech,jinak si to nedovedu vysvětlitbigsmilebigsmilebigsmile

Neustale v lihu bigsmile

Prodano

richie (Člen)
08.06.2013 07:47:11
Offline

Re: Brno-kolínko

Ted zadny picoviny a kup 12ku....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
děda (Člen)
08.06.2013 13:19:49
Offline

Re: Brno-kolínko

richie psal:

Ted zadny picoviny a kup 12ku....

Penize doma sou tak uvidim.Svezu se na nejake zmrzline a uvidim.Bandit 1200 je jistota.Uvidim pac su jak rikal viz nahore v lihu tak kdovi co koupim

hlemejzd999 (Člen)
08.06.2013 21:33:31
Offline

Re: Brno-kolínko

kurva kup už tu dvanáctku , dojed do Zirovnice se sežrat a vykourit...já už nemuzu ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
děda (Člen)
08.06.2013 23:14:29
Offline

Re: Brno-kolínko

hlemejzd999 psal:

kurva kup už tu dvanáctku , dojed do Zirovnice se sežrat a vykourit...já už nemuzu ...

bigsmile no taak bigsmile

yebat (Člen)
08.06.2013 23:24:40
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:
hlemejzd999 psal:

kurva kup už tu dvanáctku , dojed do Zirovnice se sežrat a vykourit...já už nemuzu ...

bigsmile no taak bigsmile

lákavá nabídka... vysaješ šneka a on ti nechá dvanáctku... bigsmilebigsmile

vendous (Člen)
09.06.2013 06:13:17
Offline

Re: Brno-kolínko

No ja mu to taky psal ať se tu stavi a vyzkouší dvanactku ale asi se mu mezi nás nechce bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
richie (Člen)
09.06.2013 08:06:41
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:
richie psal:

Ted zadny picoviny a kup 12ku....

Penize doma sou tak uvidim.Svezu se na nejake zmrzline a uvidim.Bandit 1200 je jistota.Uvidim pac su jak rikal viz nahore v lihu tak kdovi co koupim

Ty si furt neuvedomujes ze z roku vyroby po kterym se divas bude pouzitelny jenom to Becko.... SS budou vetsinou totalne v pici, bandit neco vydrzi....a uz to vickrat psat nebudu bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
XJelen (Člen)
09.06.2013 09:12:04
Offline

Re: Brno-kolínko

ty vole už do něj nešijme! bigsmile ať už něco koupí, bo to tady za chvíli bude delší jak relaxační  vlákna bigsmile

P.S. tam jsou aspoň pěkný fotky cool


Strýcfajtr !!!
děda (Člen)
10.06.2013 01:38:47
Offline

Re: Brno-kolínko

akorat ja nevim zda chci jeste becko páč nevěřím tomu ze je to o něčem jiném jak b6.At si kazdej rika co chce .Ja su mrdal po meste pak vyrazim na okolni okresky a to mi staci :D
Takze chci neco pekne obratnyho do zatacek a nechci pouzit tu hlasku o krouceni se ale fakt sem nebyl nadsenej z toho jak me b6 nestihala zatacky.Love mam abych koupil b12 ale furt si nejsu jistej zda chci b12 a nevyzkouset jine moto

tomB12 (Člen)
10.06.2013 02:12:57
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

akorat ja nevim zda chci jeste becko páč nevěřím tomu ze je to o něčem jiném jak b6.At si kazdej rika co chce .Ja su mrdal po meste pak vyrazim na okolni okresky a to mi staci :D
Takze chci neco pekne obratnyho do zatacek a nechci pouzit tu hlasku o krouceni se ale fakt sem nebyl nadsenej z toho jak me b6 nestihala zatacky.Love mam abych koupil b12 ale furt si nejsu jistej zda chci b12 a nevyzkouset jine moto

Sorry, ale připadáš mi jak baba, která neví do chce, ale nedá pokoj dokud to nedostane smokin

vendous (Člen)
10.06.2013 06:29:48
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

akorat ja nevim zda chci jeste becko páč nevěřím tomu ze je to o něčem jiném jak b6.At si kazdej rika co chce .Ja su mrdal po meste pak vyrazim na okolni okresky a to mi staci :D
Takze chci neco pekne obratnyho do zatacek a nechci pouzit tu hlasku o krouceni se ale fakt sem nebyl nadsenej z toho jak me b6 nestihala zatacky.Love mam abych koupil b12 ale furt si nejsu jistej zda chci b12 a nevyzkouset jine moto

No jak sem ti psal, měls přijet do Žirovnice a moh sis tam nějakou tu dvanáctku osahat.
Ale už mi to začíná fakt připadat že jen mlátíš hubou a skutek utek


Smrt je ze všeho to poslední.
VikecB12 (Člen)
10.06.2013 07:35:17
Offline

Re: Brno-kolínko

Tak na ježdění po městě a kolem komína je samozřejmě sport nejvíc kůlgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
10.06.2013 07:43:01
Offline

Re: Brno-kolínko

VikecB12 psal:

Tak na ježdění po městě a kolem komína je samozřejmě sport nejvíc kůlgoodbigsmile

Ale pico v zabkach a kratasich hlavne surprisedgood, tuten se pak vyzout nekde ve vietnamkach na krizovatce je porno bigsmile good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
děda (Člen)
10.06.2013 10:50:49
Offline

Re: Brno-kolínko

vendous psal:
děda psal:

akorat ja nevim zda chci jeste becko páč nevěřím tomu ze je to o něčem jiném jak b6.At si kazdej rika co chce .Ja su mrdal po meste pak vyrazim na okolni okresky a to mi staci :D
Takze chci neco pekne obratnyho do zatacek a nechci pouzit tu hlasku o krouceni se ale fakt sem nebyl nadsenej z toho jak me b6 nestihala zatacky.Love mam abych koupil b12 ale furt si nejsu jistej zda chci b12 a nevyzkouset jine moto

No jak sem ti psal, měls přijet do Žirovnice a moh sis tam nějakou tu dvanáctku osahat.
Ale už mi to začíná fakt připadat že jen mlátíš hubou a skutek utek

ja sem prijet chtel ale problem je v tom ze sem víkend dělal.V sobotu od 12 do 22:00 a vcera od 13:00 do 1 do rana takze t neni to ze bych mlel hubou a skutek utek

to ze su jak zenska co neí co chce to bych netvrdil ja vim co chci ale neim ktera moto mi to splni a to je kurva rozdil

a v kratasich a zabkach nejezdim.Nejezdim ani v riflich a teniskach.Mam kombi :)

PALOUS (Člen)
10.06.2013 11:49:24
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:
vendous psal:
děda psal:

akorat ja nevim zda chci jeste becko páč nevěřím tomu ze je to o něčem jiném jak b6.At si kazdej rika co chce .Ja su mrdal po meste pak vyrazim na okolni okresky a to mi staci :D
Takze chci neco pekne obratnyho do zatacek a nechci pouzit tu hlasku o krouceni se ale fakt sem nebyl nadsenej z toho jak me b6 nestihala zatacky.Love mam abych koupil b12 ale furt si nejsu jistej zda chci b12 a nevyzkouset jine moto

No jak sem ti psal, měls přijet do Žirovnice a moh sis tam nějakou tu dvanáctku osahat.
Ale už mi to začíná fakt připadat že jen mlátíš hubou a skutek utek

ja sem prijet chtel ale problem je v tom ze sem víkend dělal.V sobotu od 12 do 22:00 a vcera od 13:00 do 1 do rana takze t neni to ze bych mlel hubou a skutek utek

to ze su jak zenska co neí co chce to bych netvrdil ja vim co chci ale neim ktera moto mi to splni a to je kurva rozdil

a v kratasich a zabkach nejezdim.Nejezdim ani v riflich a teniskach.Mam kombi :)

S těmi penězi si buď jistej že víš co chceš a to buď béčko nebo volitanou domrdanou jebku smile1


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
10.06.2013 12:42:10
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
děda psal:
vendous psal:


No jak sem ti psal, měls přijet do Žirovnice a moh sis tam nějakou tu dvanáctku osahat.
Ale už mi to začíná fakt připadat že jen mlátíš hubou a skutek utek

ja sem prijet chtel ale problem je v tom ze sem víkend dělal.V sobotu od 12 do 22:00 a vcera od 13:00 do 1 do rana takze t neni to ze bych mlel hubou a skutek utek

to ze su jak zenska co neí co chce to bych netvrdil ja vim co chci ale neim ktera moto mi to splni a to je kurva rozdil

a v kratasich a zabkach nejezdim.Nejezdim ani v riflich a teniskach.Mam kombi :)

S těmi penězi si buď jistej že víš co chceš a to buď béčko nebo volitanou domrdanou jebku smile1

když myslíš :)

Koldan (Člen)
10.06.2013 14:32:30
Offline

Re: Brno-kolínko

PALOUS psal:
děda psal:
vendous psal:


No jak sem ti psal, měls přijet do Žirovnice a moh sis tam nějakou tu dvanáctku osahat.
Ale už mi to začíná fakt připadat že jen mlátíš hubou a skutek utek

ja sem prijet chtel ale problem je v tom ze sem víkend dělal.V sobotu od 12 do 22:00 a vcera od 13:00 do 1 do rana takze t neni to ze bych mlel hubou a skutek utek

to ze su jak zenska co neí co chce to bych netvrdil ja vim co chci ale neim ktera moto mi to splni a to je kurva rozdil

a v kratasich a zabkach nejezdim.Nejezdim ani v riflich a teniskach.Mam kombi :)

S těmi penězi si buď jistej že víš co chceš a to buď béčko nebo volitanou domrdanou jebku smile1

bigsmilebigsmilegood

vole Dědo, komu není rady tomu není pomoci. Miliion lidí tady ti už řeklo, že dvanáctka je podvozkově lepší a stejně si furt meleš svoji. Stejně tak jsem přesvědčenej o tom, že jsi ani šestku, pokud teda byla v pořádku, nedostal na limity. to cos tady dal ty stroje, tak bych to nechtěl ani zadarmo, jak kucí píšou, volítaný mrdky, do kerých budeš muset nasypat, aby to bylo trošku cajk.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
10.06.2013 18:21:24
Offline

Re: Brno-kolínko

Dědku ty seš vážně pacientbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
10.06.2013 19:55:34
Offline

Re: Brno-kolínko

Vono není nic jednodušího,jak ty mašiny vyzkoušet fšechny. Koupit,povozit se,poslat do piče,koupit další atd. Já a ještě dvá další magoři vocaď to tak děláne a není problémgoodbigsmile Jen to vobčas leze do peněz,hlavně kdyš to doma hromadím a nevím co z toho prodat a nejrači bych si nechal fšechnybigsmile Nejlepší divočinu po štatlu a přilehlejch lokalitách(Kras,přehrada,farinka atd) sme zažívali s dřívější sebrankou motárdistů hnedka po škole,to bejvalo nejlepší lítání a dělání pičovin po městěgood A silniční bajky na to neměligood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
děda (Člen)
10.06.2013 20:10:52
Offline

Re: Brno-kolínko

Ja si jedu zitra pro b12 1999 tak co stresujete.Je to ta se sundanejma kapotama jak sem psal vejs

vendous (Člen)
10.06.2013 20:21:23
Offline

Re: Brno-kolínko

konečně good


Smrt je ze všeho to poslední.
SLUGI (Člen)
10.06.2013 20:26:39
Offline

Re: Brno-kolínko

vendous psal:

konečně good

... nejásej, ještě ju nemá  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
10.06.2013 20:26:51
Offline

Re: Brno-kolínko

Zaplať satan


Jebat motorky :-)
děda (Člen)
11.06.2013 01:51:22
Offline

Re: Brno-kolínko

SLUGI psal:
vendous psal:

konečně good

... nejásej, ještě ju nemá  evil

máš rech kdoví na co po cestě narazím :D

Michal Dk (Člen)
11.06.2013 06:14:24
Offline

Re: Brno-kolínko

děda psal:

Ja si jedu zitra pro b12 1999 tak co stresujete.Je to ta se sundanejma kapotama jak sem psal vejs

Starej model je podvozkově špatnej.

VikecB12 (Člen)
11.06.2013 07:12:25
Offline

Re: Brno-kolínko

Ale zase mě připadá starej kult nejhravější,jakoby byl vo dost lehčí nebo cosurprised Mě bavilgood Navíc s tou krátkou kyvkou byl furt na zadnímbigsmile Kult je nejvícgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libac22 (Člen)
11.06.2013 08:45:46
Offline

Re: Brno-kolínko


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2013 08:59:15
Offline

Re: Brno-kolínko

Michal Dk psal:
děda psal:

Ja si jedu zitra pro b12 1999 tak co stresujete.Je to ta se sundanejma kapotama jak sem psal vejs

Starej model je podvozkově špatnej.

ale hovno..jen potrebuje vetsi kus ridice nez novejsi..proto je a nim vetsi sranda smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr