Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » V prachu 2013

Banditatom (Člen)
01.05.2013 20:43:01
Offline

Re: V prachu 2013

VikecB12 psal:

na to bacha,takhle kdyš se budeme bránit,tak nás nazvou teroristama,rasistama,xenofobama a diktaturou,stejně jak nám servírujou bývalou/někde ještě dosavadní vládní stranu v sýrii a mrdkám přicházejícím z pákistánu a podobných středověků dou západní média a vlády na ruku a nazývají je revoluční a osvobozenecké sílysick

At si me nazyvaj jak chcou!!! U me je to mor a ten se musi vymitit!!! Cela evropa se s teho za par let pojebe v kolenech...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Lihy (Člen)
01.05.2013 22:18:35
Offline

Re: V prachu 2013

VikecB12 psal:

No jo,ale mexikánci to dělaj pro kšeft,kdešto ručníkáři kvůli přesvědčeníbigsmile

no to bych neřek...myslim že církev = hodně velká firma...všechny sou o prachách... všechy sou o prachách a moci, nic jinýho v tom neni, vymejvárna mozku aby to sypalosick
Nemám je rád... jak magory v turbanech, tak ty "naše" v kaftanech....jestli nějakej bůh je tak si snad tydle vyžírky pěkně vychutnábigsmile Jak už sem psal, každej ať si věří v co chce, ale církve sou zlosick

VikecB12 (Člen)
01.05.2013 22:22:16
Offline

Re: V prachu 2013

Lihy psal:
VikecB12 psal:

No jo,ale mexikánci to dělaj pro kšeft,kdešto ručníkáři kvůli přesvědčeníbigsmile

no to bych neřek...myslim že církev = hodně velká firma...všechny sou o prachách... všechy sou o prachách a moci, nic jinýho v tom neni, vymejvárna mozku aby to sypalosick
Nemám je rád... jak magory v turbanech, tak ty "naše" v kaftanech....jestli nějakej bůh je tak si snad tydle vyžírky pěkně vychutnábigsmile Jak už sem psal, každej ať si věří v co chce, ale církve sou zlosick

to máš pravdugood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Humlak (Člen)
12.05.2013 00:27:44
Offline

Re: V prachu 2013

Tak se hlásím prosím Osi dopsat bo se mě to v Brně podařilo ve čtvrtek pěkně zahodit až jsem se podíval i do Fakultky smile1

Petula (Člen)
12.05.2013 08:21:25
Offline

Re: V prachu 2013

Humlak psal:

Tak se hlásím prosím Osi dopsat bo se mě to v Brně podařilo ve čtvrtek pěkně zahodit až jsem se podíval i do Fakultky smile1

No ty vogo Humláku.. seš ok??


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.
XJelen (Člen)
12.05.2013 08:53:28
Offline

Re: V prachu 2013

Martine dopiš taky što slučílos, protože zprávy kluků co jeli za tebou byly roztodivný.
Tak srůstej kamaráde! good


Strýcfajtr !!!
Meloun (Člen)
12.05.2013 10:47:25
Offline

Re: V prachu 2013

Počítá se i let přes řidítka jízdou z hospody na koloběžce? surprised


PURE NAKED BIKE!
osiris (Člen)
12.05.2013 11:05:55
Offline

Re: V prachu 2013

Humlak psal:

Tak se hlásím prosím Osi dopsat bo se mě to v Brně podařilo ve čtvrtek pěkně zahodit až jsem se podíval i do Fakultky smile1

...pičo surprised

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Petr J. (Člen)
12.05.2013 11:52:24
Offline

Re: V prachu 2013

Lihy psal:

...myslim že církev = hodně velká firma...všechny sou o prachách... všechy sou o prachách a moci, nic jinýho v tom neni, vymejvárna mozku aby to sypalosick
Nemám je rád... jestli nějakej bůh je tak si snad tydle vyžírky pěkně vychutnábigsmile Jak už sem psal, každej ať si věří v co chce, ale církve sou zlosick

...teď jsem byl v kostele na synovcovo přijímání....a naprosto souhlasím...krově církevní architektury (která vždy byly symbolem moci) je také nemám rád...

pulmotor (Člen)
12.05.2013 13:04:10
Offline

Re: V prachu 2013

Petr J. psal:
Lihy psal:

...myslim že církev = hodně velká firma...všechny sou o prachách... všechy sou o prachách a moci, nic jinýho v tom neni, vymejvárna mozku aby to sypalosick
Nemám je rád... jestli nějakej bůh je tak si snad tydle vyžírky pěkně vychutnábigsmile Jak už sem psal, každej ať si věří v co chce, ale církve sou zlosick

...teď jsem byl v kostele na synovcovo přijímání....a naprosto souhlasím...krově církevní architektury (která vždy byly symbolem moci) je také nemám rád...

Musím uznat pussy že na náš přizdisráčskej národ nejsem moc hrdej sick ale co mě vopravdu TĚŠÍ bigsmilebigsmile je fakt že ty kurvy fláternický fuckujeme fuck vod jak živa a nikdy tady neměli tolik vofcí jako všude vokolo goodgoodgoodgood
Prokazatelně zavinili nejvíc zla v dějinách lidstva,proti nim byli komouši a fašouni humanisti.Je mě jedno co je to za církev vždycky to byla a bude líná PAKÁŽ pussy.
Na víru v boha nepotřebuje nikdo kostely ani kříže.


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Filous (Člen)
12.05.2013 15:30:28
Offline

Re: V prachu 2013

Humlak psal:

Tak se hlásím prosím Osi dopsat bo se mě to v Brně podařilo ve čtvrtek pěkně zahodit až jsem se podíval i do Fakultky smile1

...sem rát, žes oukej, nebylo mi moc dobře, dyš sem vokolo tebe prolítával a tys tam léžel na vobrubníku na zádech jak lemrasmile2 ...a co klíček??? ...nebo si měl enem voklepanej mozeček???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
12.05.2013 17:04:09
Offline

Re: V prachu 2013

http://www.fsps.muni.cz/sdetmivpohode/kurzy/gymnastika/foto/RTG_zlomenina_klicni_kosti.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
12.05.2013 17:52:43
Offline

Re: V prachu 2013

...tagže jasnýsmile2 ...toš Humláku srůstejgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
12.05.2013 17:56:14
Offline

Re: V prachu 2013

...good srůstej

Pšán (Člen)
12.05.2013 18:01:24
Offline

Re: V prachu 2013

..takové foto mám taky..
..tož srůstej..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
faitík (Člen)
12.05.2013 19:04:49
Offline

Re: V prachu 2013

srůstejgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kelly01 (Člen)
12.05.2013 19:41:42
Offline

Re: V prachu 2013

Pokud ti nedali drát čekej problémy....


God Save The Queen!
andre.marek (Člen)
12.05.2013 19:53:47
Offline

Re: V prachu 2013

Proč by měly nastat?

jardagsf (Člen)
12.05.2013 20:01:27
Offline

Re: V prachu 2013

srustej woegood


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
12.05.2013 20:05:55
Offline

Re: V prachu 2013

andre.marek psal:

Proč by měly nastat?

Bez fixace drátem dojde "vždy!!!!" ke zkratu a občas k pakloubu,
což mění geometrii .....

A vím co mluvím bo tohle mám za sebou 6x a je těžký následně někoho přemluvit k reoperaci s výztuhou, nehledě na to, že většinou ti k tomu musí vzít štěp...


God Save The Queen!
ABik (Člen)
12.05.2013 20:11:35
Offline

Re: V prachu 2013

Kelly01 psal:

Pokud ti nedali drát čekej problémy....

Přes víkend se v Bohunicích neoperuje pokud to není akut. Obávám se, že podle slov doktora se operovat bude a dráty budou taky.

Humlákovi: Doufám, že tě dostane do ruky někdo schopný good

andre.marek (Člen)
12.05.2013 20:36:08
Offline

Re: V prachu 2013

Kelly01 psal:
andre.marek psal:

Proč by měly nastat?

Bez fixace drátem dojde "vždy!!!!" ke zkratu a občas k pakloubu,
což mění geometrii .....

A vím co mluvím bo tohle mám za sebou 6x a je těžký následně někoho přemluvit k reoperaci s výztuhou, nehledě na to, že většinou ti k tomu musí vzít štěp...

Ke zkratu dojít může, ale nemusí!! Pokud se to dobře stáhne a fixace /Delbetovy kruhy - Dessault dle typu zlomeniny a její dislokaci/ se dobře používá, navíc klíční kost srůstá velmi dobře a s dobrými výsledky bez operačního řešení. good

bigsmile A vím co mluvím bo tohle vidím v práci dost často...

Banditatom (Člen)
12.05.2013 20:42:13
Offline

Re: V prachu 2013

andre.marek psal:
Kelly01 psal:
andre.marek psal:

Proč by měly nastat?

Bez fixace drátem dojde "vždy!!!!" ke zkratu a občas k pakloubu,
což mění geometrii .....

A vím co mluvím bo tohle mám za sebou 6x a je těžký následně někoho přemluvit k reoperaci s výztuhou, nehledě na to, že většinou ti k tomu musí vzít štěp...

Ke zkratu dojít může, ale nemusí!! Pokud se to dobře stáhne a fixace /Delbetovy kruhy - Dessault dle typu zlomeniny a její dislokaci/ se dobře používá, navíc klíční kost srůstá velmi dobře a s dobrými výsledky bez operačního řešení. good
ty ondro ale on byl polamanej víckrát než tys měl pacošů na stolebigsmilebigsmile
bigsmile A vím co mluvím bo tohle vidím v práci dost často...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
honza1977 (Člen)
12.05.2013 21:12:55
Offline

Re: V prachu 2013

Přeju bezproblémový srůst good

Kelly01 (Člen)
12.05.2013 21:13:30
Offline

Re: V prachu 2013

andre.marek psal:
Kelly01 psal:
andre.marek psal:

Proč by měly nastat?

Bez fixace drátem dojde "vždy!!!!" ke zkratu a občas k pakloubu,
což mění geometrii .....

A vím co mluvím bo tohle mám za sebou 6x a je těžký následně někoho přemluvit k reoperaci s výztuhou, nehledě na to, že většinou ti k tomu musí vzít štěp...

Ke zkratu dojít může, ale nemusí!! Pokud se to dobře stáhne a fixace /Delbetovy kruhy - Dessault dle typu zlomeniny a její dislokaci/ se dobře používá, navíc klíční kost srůstá velmi dobře a s dobrými výsledky bez operačního řešení. good

bigsmile A vím co mluvím bo tohle vidím v práci dost často...

O kruhách a ortézách nemluvbad
sickfuck

Drát je drát, lepší než rok železo po reoperaci, jenže ti hajzli jsou líní, nasadí kruhy a podobný svinstva a vyhodí těfuck

Kdo máte konexe trvejte na drátu, za 2 dny jste doma a pohodagood

Sice to studuješ ale já jsem praktik co s tím od roku 96 minimálně rok poležel po všech čertech(na etapy) a reoperace musel uplatit a doladit další zlomeninoufuckbigsmile


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
12.05.2013 21:23:46
Offline

Re: V prachu 2013

je fakt, ze kamos dostal drat a nema problem good
jen sem myslel, ze ten drat se treba po mesici vytahne a vono hovno smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
SO 545 (Člen)
12.05.2013 21:29:50
Offline

Re: V prachu 2013

tsice som mal zlomeny kotnik ale je to podobne.
zhoji sa to aj bez skrutiek a dlah ale ked to zosrubuje niekto kto to vie /alebo sa zadari/
potom je to parada.

do 3mesiacov som makal v praci po roku demont lesenia a parada.

sice nikomu to nechyba ku stastiu ale ked sa to zhoji rychlo a kvalitne a bez nasledkou potom to nieje az take dramaticke....

az na moju polovicku ktora neviem preco dramaticky navysila moju urazovu poistku.


zrastaj v pokoji a rychlo.

Pšán (Člen)
12.05.2013 22:49:36
Offline

Re: V prachu 2013

Kelly01 psal:

Pokud ti nedali drát čekej problémy....

..jseš moc estét..smile1
..na dráty jsem se jim vyprd..srostlo to sice chujovo,ale co už..
..něco jako oprava odrbané limitky černou barvou..není to ono,ale funguje to..goodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
12.05.2013 23:14:48
Offline

Re: V prachu 2013

No Mara Orlovskej si jednou přerazil klíční kost na krosce,srostlo to nahovno,tak mu to lámali a nacpali tam drát a pak už to měl v cajku,takže na tom asi něco budeidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
12.05.2013 23:16:50
Offline

Re: V prachu 2013

Víš kolik nám je a že v téhle kategorii už ženský moc nepřebíraj a stačí  že jim neexneš než vypadneš ze dveří, ovšem u mladších je ještě žádoucí mít ramena ve stejné výšce, šířce a nestát zkroucenej do vrtuleasssmokinbigsmile


God Save The Queen!
Pšán (Člen)
12.05.2013 23:44:32
Offline

Re: V prachu 2013

..Vikecu,jasně..pokud je to fest naprd,tak drát,nedá se svítit..
..Kelly,přesně proto na to assgood


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
XJelen (Člen)
13.05.2013 08:11:16
Offline

Re: V prachu 2013

Pšán psal:

..něco jako oprava odrbané limitky černou barvou..není to ono,ale funguje to..goodbigsmile

bigsmile


Strýcfajtr !!!
Borák (Člen)
13.05.2013 09:22:24
Offline

Re: V prachu 2013

ať si brzy f cajku Martine good


...nikdo nevojebe Ježíše...
yebat (Člen)
13.05.2013 12:43:49
Offline

Re: V prachu 2013

tohle se mi udělalo z chlastu, víc bolí snad jen kopanec do koulí... byl jsem s tim tři měcsíce doma, kdybych chtěl, tak se nechám už tak po měsíci uschopnit... ale bylo léto, já si to užíval, každej den sem chodil na bazén, sral jsem na vycházky a ve finále jsem dal výpověď v práci a šel makat jinam... smokin
ten poslední měsíc neschopenky už jsem s tim dokonce chodil do posilovny, zvedal jsem sice hovno, ale aspoň sem s tim hejbal... doknoce jsem s tim i lez po skalách... takže jsem byl rád, že sem to měl sešroubovaný... kdo ví jak by to bylo bez toho... po roce mi to železo vyndali, já z toho udělal mladý pěknej náhrdelník a jediný co po tom zbylo je jizva... good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3618_bez_nazvu.jpg
andre.marek (Člen)
13.05.2013 15:39:31
Offline

Re: V prachu 2013

Kelly01 psal:
andre.marek psal:
Kelly01 psal:


Bez fixace drátem dojde "vždy!!!!" ke zkratu a občas k pakloubu,
což mění geometrii .....

A vím co mluvím bo tohle mám za sebou 6x a je těžký následně někoho přemluvit k reoperaci s výztuhou, nehledě na to, že většinou ti k tomu musí vzít štěp...

Ke zkratu dojít může, ale nemusí!! Pokud se to dobře stáhne a fixace /Delbetovy kruhy - Dessault dle typu zlomeniny a její dislokaci/ se dobře používá, navíc klíční kost srůstá velmi dobře a s dobrými výsledky bez operačního řešení. good

bigsmile A vím co mluvím bo tohle vidím v práci dost často...

O kruhách a ortézách nemluvbad
sickfuck

Drát je drát, lepší než rok železo po reoperaci, jenže ti hajzli jsou líní, nasadí kruhy a podobný svinstva a vyhodí těfuck

Kdo máte konexe trvejte na drátu, za 2 dny jste doma a pohodagood

Sice to studuješ ale já jsem praktik co s tím od roku 96 minimálně rok poležel po všech čertech(na etapy) a reoperace musel uplatit a doladit další zlomeninoufuckbigsmile

My nejsme líní, ale všechno se opravdu operovat nemusí headshake

Vím, že když něco nesroste, tak je to opruz a komplikace, ale to se stane i s tím drátem /či jakýmkoli jiným železem, obzvláště s těmi dlahami/. Doba rekonvalescence je +/- stejná s operací i bez - to železo - ať je jakékoli nikdy neudrží zátěž, než sroste kost, je tam pouze aby ty úlomky byly ve správné poloze a kontaktu.
Viděl jsem i prasklé železo jen silou svalů a kosti - bez jakékoli námahy... A to byla bytelná dlaha. surprised

Kelly01 (Člen)
13.05.2013 16:43:25
Offline

Re: V prachu 2013

co má jebal na rentgenu mám taky díky tomuto přístupu za sebou..

Tvrdím že neznám klíček který by bez drátu srostl rovně a bez přesahu(zkratu)...

a doba po reoperaci železa díky chybějícímu drátu:

1 rok s železem - nemůžeš to namáhatfuck
3 měsíce po vytáhnutí než se kost po šroubech zpevnila..fuck


God Save The Queen!
osiris (Člen)
20.05.2013 22:13:55
Offline

Re: V prachu 2013

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
mr.BSE (Člen)
03.06.2013 19:47:10
Offline

Re: V prachu 2013

Osi,počítá se to? bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/46_dsc_0116.jpg

Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
03.06.2013 19:52:37
Offline

Re: V prachu 2013

kde to co to?


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Pšán (Člen)
03.06.2013 19:55:17
Offline

Re: V prachu 2013

..padl vyčerpáním..bigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
mr.BSE (Člen)
03.06.2013 19:58:09
Offline

Re: V prachu 2013

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Banditatom (Člen)
03.06.2013 20:03:05
Offline

Re: V prachu 2013

mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

...takže ti byl odložen?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
03.06.2013 20:06:16
Offline

Re: V prachu 2013

mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

tys ji dal na podrzeni „ Pezota “ a neudrzel skutra  rovně ..aha bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
richie (Člen)
04.06.2013 08:43:44
Offline

Re: V prachu 2013

mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

spíš měla znít otázka kde to je focený ;-)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.06.2013 09:01:59
Offline

Re: V prachu 2013

richie psal:
mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

spíš měla znít otázka kde to je focený ;-)

podle znacky je videt ze to je nekde v cizine u moooooře smile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
richie (Člen)
04.06.2013 09:06:18
Offline

Re: V prachu 2013

K.a.s.y.m. psal:
richie psal:
mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

spíš měla znít otázka kde to je focený ;-)

podle znacky je videt ze to je nekde v cizine u moooooře smile1smile1

dobře tak otázka měla znít: kde U MOŘE je to focený? bigsmile bigsmile bigsmile


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
04.06.2013 14:03:13
Offline

Re: V prachu 2013

Richie: je bylo to kousek od Kefalosu na  Kosugood
Plazivec: u prd vole bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
04.06.2013 14:12:14
Offline

Re: V prachu 2013

K.a.s.y.m. psal:
richie psal:
mr.BSE psal:

aaaale,zastavil sem na chcani,předal drahé polovičce na podrzeni pezota a už to bylo bigsmilebigsmile

spíš měla znít otázka kde to je focený ;-)

podle znacky je videt ze to je nekde v cizine u moooooře smile1smile1

Ale piču,je to na mušově,vzadu kouká pálavagood Takhle tady máme furtbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
WenzelB6 (Člen)
06.06.2013 21:36:47
Offline

Re: V prachu 2013

igdepa, bílá na černym , podle značky RU, Soči? bigsmile

VikecB12 (Člen)
06.06.2013 22:08:48
Offline

Re: V prachu 2013

Dneska sem si zahrál na BSEčkovu buchtubigsmile  Prachsprostě sem skácel Advíka na benzince u stojanu,no co vám mám povídat,hambou bych se propadl,tak sem přemejšlel jak to zakamuflovat,že bych jako šel něco pospravovat zespod na motoru,ale nakonec sem to rači zvedl a s kamenou tváří vodfrčel do pičebigsmile Škody nula,zustalo to na padákách jak goldwing,ego samosebou v troskáchbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
06.06.2013 23:14:36
Offline

Re: V prachu 2013

No já to před týdnem na skůtru na štěrku poslal ze zatáčky do louky...ale také by se to dalo říct, že jsem tam vlastně chtěl...bigsmile...zůstal jsme na kolech, jen to byla lehká offroad vložka...

A dnes mi žena řekla, po včerejší jízdě povodňově zasekanou Prahou, že jezdím jako prase (nebo jako Prase?) a že mám zakázáno jezdit na FZ1....smile2smile2

nicola.foxx (Člen)
24.06.2013 11:36:43
Offline

Re: V prachu 2013

Tak mě tam hoď taky smile2
Kosmetika na eSku, hnutý svjetla, řadička f píči, blinkr f píči, podřenej kousek vejfuku. Padák naštěstí zapracoval a chladič ok. Na EGO seru páč mě fšecko bolí.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Luk (Člen)
24.06.2013 12:17:49
Offline

Re: V prachu 2013

hlavne, ze ses cajk ty...
...tak se pochlub, cos vyvadel?


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
faitík (Člen)
24.06.2013 12:41:45
Offline

Re: V prachu 2013

nicola.foxx psal:

Tak mě tam hoď taky smile2
Kosmetika na eSku, hnutý svjetla, řadička f píči, blinkr f píči, podřenej kousek vejfuku. Padák naštěstí zapracoval a chladič ok. Na EGO seru páč mě fšecko bolí.

hlavně že si pohromadě, na plasty sergood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kelly01 (Člen)
24.06.2013 12:58:46
Offline

Re: V prachu 2013

Na Sko ser, stejně si jich nikdo nevšímásmokin


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
24.06.2013 13:06:32
Offline

Re: V prachu 2013

Tak povídej Mírku... jseš jenom naklepanej? redface


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
24.06.2013 13:50:04
Offline

Re: V prachu 2013

Jo sem jen naklepanej a podřenej. Ale ty žebra já se snad poseru.
No co jedu si v zácpě klídek 30 za autem cca 5m. Načež pokročilý puberťák s vlhkým řidičákem přede mnou zrychlí a já si za nim jedu pořád těch 30 a nikam se neženu. A co zmrd neudělal? Šlápnul na brzdu jak dyby jí chtěl prohnat podlahou, pak když už skoro stál, tak dal blinkr a na těch dlažebních kostkách sem k němu doskákal se zablokovaným zadním a skoro i předním, když tu náhlu ťuk, let, pád a cink helmou vo zem. Bejt to v autě, tak sem měl max jeho barvu na nárazníku a von mojí. Takhle von podřenej promáčklej nárazník, blatník a prasklý světlo. Já to mám podřený, vobroušený a jeho barvu na světle. Světlo šajní do země, kapota prasklá na dvou místech a ulomená řadička. Trošku hnutej vejfuk, kterej narovnám až vodezní žebra.
Jak by napsal jeden geront "Hovno tomu je!". Koupím řadičku a nebo vopravím a celkově to pořeším přes zimu.good

Takže to teď mám tak 14 dní bez ryb páč nenahodím a ježdění, páč mě to řazení patou nebaví a je to pomalý.

Eště že sem basu nakoupil ve čtvrtek. Takže mě to vo víku bolelo, ale bylo mi to jedno.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
osiris (Člen)
24.06.2013 14:09:23
Offline

Re: V prachu 2013

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. nicola.foxx
6. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kožak (Člen)
24.06.2013 17:40:13
Offline

Re: V prachu 2013

nicola.foxx psal:

Jo sem jen naklepanej a podřenej. Ale ty žebra já se snad poseru.
No co jedu si v zácpě klídek 30 za autem cca 5m. Načež pokročilý puberťák s vlhkým řidičákem přede mnou zrychlí a já si za nim jedu pořád těch 30 a nikam se neženu. A co zmrd neudělal? Šlápnul na brzdu jak dyby jí chtěl prohnat podlahou, pak když už skoro stál, tak dal blinkr a na těch dlažebních kostkách sem k němu doskákal se zablokovaným zadním a skoro i předním, když tu náhlu ťuk, let, pád a cink helmou vo zem. Bejt to v autě, tak sem měl max jeho barvu na nárazníku a von mojí. Takhle von podřenej promáčklej nárazník, blatník a prasklý světlo. Já to mám podřený, vobroušený a jeho barvu na světle. Světlo šajní do země, kapota prasklá na dvou místech a ulomená řadička. Trošku hnutej vejfuk, kterej narovnám až vodezní žebra.
Jak by napsal jeden geront "Hovno tomu je!". Koupím řadičku a nebo vopravím a celkově to pořeším přes zimu.good

Takže to teď mám tak 14 dní bez ryb páč nenahodím a ježdění, páč mě to řazení patou nebaví a je to pomalý.

Eště že sem basu nakoupil ve čtvrtek. Takže mě to vo víku bolelo, ale bylo mi to jedno.

nojo to víš...dneska je těch mamrdů co neblikaj nebo pozdě 3ři prdele ....no hlavně že máš co chlastat smile1


MRDAT!!!
Ondráš (Člen)
24.06.2013 18:17:39
Offline

Re: V prachu 2013

Tak ať jsi brzo cajk...good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
24.06.2013 19:01:18
Offline

Re: V prachu 2013

Hmm tak to nasere,ale hlavně ,že jsi cajk a kosmetika se dolačí..kup si malou sadu merkuru..bude se ti hodit až budeš opravovat světlo v kapotě bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lachtan (Člen)
24.06.2013 19:17:55
Offline

Re: V prachu 2013

hlavně že si celej a má to výhodu, konečně z tebe může bejt velkej kluk s eNkem...bigsmilegood


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Kukii (Člen)
24.06.2013 19:30:52
Offline

Re: V prachu 2013

hlavně, že seš v cajku good žebra se zhojí, motka opraví a bude pohoda


Život je boj-mašina je nej!!!
Petr J. (Člen)
24.06.2013 20:59:01
Offline

Re: V prachu 2013

nicola.foxx psal:

Jo sem jen naklepanej a podřenej.... Já to mám podřený, vobroušený a jeho barvu na světle. Světlo šajní do země, kapota prasklá na dvou místech a ulomená řadička. Trošku hnutej vejfuk, kterej narovnám až vodezní žebra.

...alespoň můžeš z jednoho ošklivého e-Ska udělat jedno hezké N-ko....bigsmile bigsmile

Borák (Člen)
24.06.2013 21:44:03
Offline

Re: V prachu 2013

tak hlavně že si celej good


...nikdo nevojebe Ježíše...
barynek (Člen)
25.06.2013 21:55:18
Offline

Re: V prachu 2013

Petr J. psal:
nicola.foxx psal:

Jo sem jen naklepanej a podřenej.... Já to mám podřený, vobroušený a jeho barvu na světle. Světlo šajní do země, kapota prasklá na dvou místech a ulomená řadička. Trošku hnutej vejfuk, kterej narovnám až vodezní žebra.

...alespoň můžeš z jednoho ošklivého e-Ska udělat jedno hezké N-ko....bigsmile bigsmile

to jste kamarádi, chudák trpí bolestí a vy mu takhle ještě rvete šrouby do hlavy... se styďte, takový nesmyslyassevilevilbigsmile
brzké uzdravení!good


Bandit 4EVER!!!
karlos100 (Člen)
26.06.2013 09:37:48
Offline

Re: V prachu 2013

Mirku,dejchej mělce,a brzy se uzdrav..good


...a bude hůř!
Honzik8719 (Člen)
01.07.2013 22:15:08
Offline

Re: V prachu 2013

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
01.07.2013 22:20:49
Offline

Re: V prachu 2013

Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

až budeš rozprodávat po dílech chci ten tlumič bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
01.07.2013 22:36:22
Offline

Re: V prachu 2013

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. nicola.foxx
6. Honzik8719
7. ?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
01.07.2013 23:31:18
Offline

Re: V prachu 2013

Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

pičo takový pekný eNko smile2surprisedbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kožak (Člen)
02.07.2013 06:50:46
Offline

Re: V prachu 2013

Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

..co se stalo draku?...to jaks čekals na vršku na Dědu s tým cígem v tlamě padlo ti to z bočáku? bigsmile ;)


MRDAT!!!
Honzik8719 (Člen)
02.07.2013 08:29:25
Offline

Re: V prachu 2013

Kožak psal:
Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

..co se stalo draku?...to jaks čekals na vršku na Dědu s tým cígem v tlamě padlo ti to z bočáku? bigsmile ;)

školácká chyba...myslel jsem na jiný věci než na to že jedu na motorce a najel jsem do bordelu v zatáčce tak jsem to srovnal a vzal za brzdu víc, než bylo třeba...ass bych si na ruce


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
02.07.2013 08:37:30
Offline

Re: V prachu 2013

Honzik8719 psal:
Kožak psal:
Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

..co se stalo draku?...to jaks čekals na vršku na Dědu s tým cígem v tlamě padlo ti to z bočáku? bigsmile ;)

školácká chyba...myslel jsem na jiný věci než na to že jedu na motorce a najel jsem do bordelu v zatáčce tak jsem to srovnal a vzal za brzdu víc, než bylo třeba...ass bych si na ruce

to je hned ja sebou v sobotu u Chlumce taky malem seknul.nejak dobrak v neprehledny zatacce trosku usypal asi pul Tatry sterku..vyneslo me to az na travnik na krajnici ale nastesti jse to ustal.hlavne ze si celej.motorka se opravi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
02.07.2013 09:11:09
Offline

Re: V prachu 2013

Honzík123456789 - zlomený ego co?, hlavně žes cajk goodgoodgood

Zdraví vás Zvíře z nemocnice Ostrov evil nechtěl s náma na Pannonku, tak se byl na smutek v neděli projet. V Lokti křižovatka na Slavkov, písek na silnici, ztráta adheze předního kola v malé rychlosti, blinkr na tuňonu a odřená páčka brzdy, odjezd však dodávkej, protože klíček tentokrát na pravým rameni udělal pápá.
Včera večer jsem ho zavezl výběrem moučníků, protože cukr pomáhá a nějaký motorkářský čtivo. Nafasoval nějaký dráty a místo trojkovýho ramene mu dali dvojku koleno, aby to příště unes goodbigsmile
Tak ho tam náčelníku můžeš taky připsat, dyk von je už taky skoro náš cool


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
02.07.2013 09:30:20
Offline

Re: V prachu 2013

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. nicola.foxx
6. Honzik8719
7. zvíře
8. ?

...buďte v rámci možností co nejvíc a co nejdřív zdrávi


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Luk (Člen)
02.07.2013 12:17:31
Offline

Re: V prachu 2013

ajaj, tak rychly hojeni prejugood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
PFremer (Člen)
02.07.2013 12:44:51
Offline

Re: V prachu 2013

Hlavně opatrně pánové...
Na mě zas včeja v jedný zatáčce čekala uchcaná ropa či co,  podklouzly mě vobě kola, naštěstí se to zase chytlo a jelo se dál...good


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
faitík (Člen)
02.07.2013 17:46:03
Offline

Re: V prachu 2013

Zvířemu přeju bezbolestný srůstánígood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
faitík (Člen)
02.07.2013 17:47:46
Offline

Re: V prachu 2013

Honzik8719 psal:
Kožak psal:
Honzik8719 psal:

tak si mě tam taky připiš....taková školácká chybasmile2 vcelku tomu snad hovno je...

p.s. : Moure budu Ti volat kuli dílumgood

..co se stalo draku?...to jaks čekals na vršku na Dědu s tým cígem v tlamě padlo ti to z bočáku? bigsmile ;)

školácká chyba...myslel jsem na jiný věci než na to že jedu na motorce a najel jsem do bordelu v zatáčce tak jsem to srovnal a vzal za brzdu víc, než bylo třeba...ass bych si na ruce

...jo podobná situace se mi stala taky na banditovi, rok 2010, jeli sme večer za deště do Brna na drom...


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
čočkin (Člen)
02.07.2013 22:46:20
Offline

Re: V prachu 2013

to si pamatuju evil


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Zdenda (Člen)
06.07.2013 17:50:19
Offline

Re: V prachu 2013

Jsem čurák... Přijedu noblesně se svym ultra naleštěnym strojem na pumpu, vykopávám bočák, stoupám si na hnátu a hodlám sesednout, když v tom motorka popojela a já se jak pytel sraček zřítil k zemi. Čurák, čurák, čurák...... Rudej až v prdeli jsem to teda zvednul, ležérně natankoval a za pumpou poté obhlížel škody. Na zrátku rejha, na závažíčku, padák v píči, páčka v píči a ještě škráblá zadní stupačka. Tu jsem teda rozleštil tak je ok.

Pro znalý, zrcátko dám origoš ale má smysl kupovat originál páčku nebo druhovýrobu, je v tom nějakej kvalitativní a vzhledovej rozdíl?

Díky.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Kelly01 (Člen)
06.07.2013 20:13:49
Offline

Re: V prachu 2013

Měl jsi jim ukázat, že ti to je fuk, bo máš superfoun a zrovna ti někdo volal, což je pro tebe, jako podnikatele  důležitější než nějaká jebkabigsmile


God Save The Queen!
VikecB12 (Člen)
06.07.2013 20:33:49
Offline

Re: V prachu 2013

Zdenda psal:

Jsem čurák... Přijedu noblesně se svym ultra naleštěnym strojem na pumpu, vykopávám bočák, stoupám si na hnátu a hodlám sesednout, když v tom motorka popojela a já se jak pytel sraček zřítil k zemi. Čurák, čurák, čurák...... Rudej až v prdeli jsem to teda zvednul, ležérně natankoval a za pumpou poté obhlížel škody. Na zrátku rejha, na závažíčku, padák v píči, páčka v píči a ještě škráblá zadní stupačka. Tu jsem teda rozleštil tak je ok.

Pro znalý, zrcátko dám origoš ale má smysl kupovat originál páčku nebo druhovýrobu, je v tom nějakej kvalitativní a vzhledovej rozdíl?

Díky.

Tak fčera sem 1150ku odložil uplně stejným stylem,letos už podruhé,cestou na kilersraz při chcací zastávcebigsmile Škody samozřejmě žádný,lehne to na nerezovej padák,ale člověk je při tom za čurákabigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
06.07.2013 22:17:30
Offline

Re: V prachu 2013

Kelly01 psal:

Měl jsi jim ukázat, že ti to je fuk, bo máš superfoun a zrovna ti někdo volal, což je pro tebe, jako podnikatele  důležitější než nějaká jebkabigsmile

Neumim se moc pretvarovat smile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Barney (Člen)
06.07.2013 22:59:11
Offline

Re: V prachu 2013

osiris psal:

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. nicola.foxx
6. Honzik8719
7. zvíře
8. ?

Letos to nějak padá, co? bigsmile

libac22 (Člen)
07.07.2013 08:13:32
Offline

Re: V prachu 2013

právě oproti min rokům moc ne ale to je tím že je počasí na pussyfuckfuckfuck


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
VikecB12 (Člen)
07.07.2013 08:39:23
Offline

Re: V prachu 2013

Ale prt,počasí je supr,já mám letos zatím nejvíc najeto za celou dobu co jezdím.
Ste staří,zhnilí se voblíct do motohader a tak rači nejezdítebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Loser (Administrator)
07.07.2013 12:36:36
Offline

Re: V prachu 2013

VikecB12 psal:

Ale prt,počasí je supr,já mám letos zatím nejvíc najeto za celou dobu co jezdím.
Ste staří,zhnilí se voblíct do motohader a tak rači nejezdítebigsmile

bych rek, ze to bude asi troche jinak. Se ti doma nechce poslouchat rvani prcka, tak des radsi jezdit bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
libac22 (Člen)
07.07.2013 19:11:14
Offline

Re: V prachu 2013

Loser psal:
VikecB12 psal:

Ale prt,počasí je supr,já mám letos zatím nejvíc najeto za celou dobu co jezdím.
Ste staří,zhnilí se voblíct do motohader a tak rači nejezdítebigsmile

bych rek, ze to bude asi troche jinak. Se ti doma nechce poslouchat rvani prcka, tak des radsi jezdit bigsmile

jo tak takhle a tady nám maže med vokolo huby smile1 a jede i v tom největším chcavci bigsmile

Ale jo dneska to šlo pěknejch 350 km good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Póla (Člen)
08.07.2013 07:58:44
Offline

Re: V prachu 2013

jestli se počítá skůtr, tak Datlík vyplní osudové číslo 8....

Dneska prostě do té práce nechtěl, tak na parkovišti dělal parakotoul  a dal si pusinku s parkujícím autíčkem....
Více se pochlubí sám až bude na netu...jestli mu paleček dovolí.....bigsmilegood

Luk (Člen)
08.07.2013 09:56:25
Offline

Re: V prachu 2013

adopr...tak hlavne jestli je cajk, palecek pofoukas a bude zase hejgood


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
osiris (Člen)
08.07.2013 23:50:41
Offline

Re: V prachu 2013

1. xjelen
2. hlemejzd999
3. humlak
4. barney
5. nicola.foxx
6. Honzik8719
7. zvíře
8. datel
9. ?

...hlavne zdravi ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
09.07.2013 09:38:39
Offline

Re: V prachu 2013

A ja nic jo!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
PALOUS (Člen)
09.07.2013 10:28:45
Offline

Re: V prachu 2013

Zdenda psal:

A ja nic jo!

Jo máš páčku v piči bigsmile


Jebat motorky :-)
Zdenda (Člen)
09.07.2013 11:37:13
Offline

Re: V prachu 2013

Ok fláknu s tím víc!smokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
XJelen (Člen)
09.07.2013 13:09:23
Offline

Re: V prachu 2013

Zdenda psal:

Ok fláknu s tím víc!smokin

jen si dělej prdel evil


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
09.07.2013 17:30:40
Offline

Re: V prachu 2013

XJelen psal:
Zdenda psal:

Ok fláknu s tím víc!smokin

jen si dělej prdel evil

jen ho nech,chce bejt v seznamu,musí bourat pořádně..bigsmilebigsmile


...a bude hůř!
PALOUS (Člen)
09.07.2013 17:43:47
Offline

Re: V prachu 2013

Zdenda psal:

Ok fláknu s tím víc!smokin

si vůl?bigsmile


Jebat motorky :-)
Petula (Člen)
09.07.2013 20:51:29
Offline

Re: V prachu 2013

Póla psal:

jestli se počítá skůtr, tak Datlík vyplní osudové číslo 8....

Dneska prostě do té práce nechtěl, tak na parkovišti dělal parakotoul  a dal si pusinku s parkujícím autíčkem....
Více se pochlubí sám až bude na netu...jestli mu paleček dovolí.....bigsmilegood

?? Pavlí co dělal? Takovej pilot v zatáčkách na vodě a flákne se skútrem na rovným kousku?? bigsmile


Sny se plní tomu, kdo v ně věří.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr