Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Zpět na bandita:)))

zdenda67 (Člen)
27.04.2013 22:01:47
Offline

Zpět na bandita:)))

Zdravím chalani,tak po R6tce jsem se o5 vrátil na bandasku..A to gsf 600 rok 00 :)...zdůvodu vyšší postavy jsem hodil vyměnu za bandita a jsem o5 spokojený..nebolí mě ztoho celej člověk bigsmile pár kosmetických vad to má přeci jenom je to starší kousek ale motor jde pěkně za plynem,nikde nic nechrastí ani nejede šuro :D (fotky dodám až nafotím)jediné co mě zajímá tak kde bych sehnal kryty budíků plus ty kroužky nahoru..kdyby někdo veděl díky moc za odkaz nebo třeba se to někomu válí doma...tak ztm zduř bandit pyčo good


Žiješ jen jednou:-p:-)
tomasNJ (Člen)
28.04.2013 00:16:03
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

Zdravím chalani,tak po R6tce jsem se o5 vrátil na bandasku..A to gsf 600 rok 00 :)...zdůvodu vyšší postavy jsem hodil vyměnu za bandita a jsem o5 spokojený..nebolí mě ztoho celej člověk bigsmile pár kosmetických vad to má přeci jenom je to starší kousek ale motor jde pěkně za plynem,nikde nic nechrastí ani nejede šuro :D (fotky dodám až nafotím)jediné co mě zajímá tak kde bych sehnal kryty budíků plus ty kroužky nahoru..kdyby někdo veděl díky moc za odkaz nebo třeba se to někomu válí doma...tak ztm zduř bandit pyčo good

a proč sis nekoupil rovnou dvanáctku?idontknow


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
vendous (Člen)
28.04.2013 07:50:01
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

No taky bych řek že po R6 nebude šestkovej bandit uplně ideální, šel bych do dvanáctky.
Jestli teda nemáš tu šestku za super peníze


Smrt je ze všeho to poslední.
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 11:01:10
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Je to věc každýho..někomu tak šestka prostě stačí a líbí se mu to ,že to honí ve votáčkách abych se svez.
Kryty budíků buď partsdepot a nebo suzuki..jinde to budeš shánět dost blbě..hlavně na eNko...eSkový se daj sehnat snáž.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 11:36:05
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Mě ta 6tka stačí na to moje ježdění...na r6tce jsem se vyblbnul dost a pak už jsem jezdil kochačku,tak jsem si řek že to chce změnu..měnil jsem to kus za kus,jak jsem psal rok 00 ve slušném stavu :)jinak v tp mám psané gsf 600s bandit,tak pokud dobře rozumím bude to předělané s kapoty na naháče že ano ?...díky za tip mrknu...


Žiješ jen jednou:-p:-)
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 11:55:55
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

tak jsem se díval na partsdepot a maj tam pokud dobře vidím i ty kroužky nahoru na budíky + kryty...ale když jsem dal bandita skového tak ty kryty jsou jakoby poloviční tak jak to mám já .. zde obrázek když si ho sjedete dolů  http://www.partsdepot.cz/originalni-dil … 2003/3517/  ....

fotku mám jen ztm tuhle...tak co myslíte..

http://zdend-a.rajce.idnes.cz/bandit#

Žiješ jen jednou:-p:-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 12:06:12
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Pokud máš přestavěný na eNko tak objednej eNkový díly protože ty eskový jsou opravdu poloviční protože z půlky jsou skovaný v kapotě..proto se eSkový i starší sháněj líp.Jinak si dej bacha na STK můžeš narazit na vola kterej po tobe bude chtít eSkovýho bandita i když máš eNko bigsmile což by pro tebe znamenalo sehnat hlavu brouka bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 12:16:43
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Jasný chápu bigsmile no uvidím ztm to nechám tak ...ve velkým Tp by to mělo být podle mě psané něco jako polokapotáž tak se pak mrknu...


Žiješ jen jednou:-p:-)
K.a.s.y.m. (Člen)
28.04.2013 12:26:40
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

Jasný chápu bigsmile no uvidím ztm to nechám tak ...ve velkým Tp by to mělo být podle mě psané něco jako polokapotáž tak se pak mrknu...

nemusíš jde jen o typ kterej tam je uvedenej.ten mu řekne vše.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 12:33:53
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Je to i v malém TP ? :)


Žiješ jen jednou:-p:-)
PALOUS (Člen)
28.04.2013 14:03:29
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

tomasNJ psal:
zdenda67 psal:

Zdravím chalani,tak po R6tce jsem se o5 vrátil na bandasku..A to gsf 600 rok 00 :)...zdůvodu vyšší postavy jsem hodil vyměnu za bandita a jsem o5 spokojený..nebolí mě ztoho celej člověk bigsmile pár kosmetických vad to má přeci jenom je to starší kousek ale motor jde pěkně za plynem,nikde nic nechrastí ani nejede šuro :D (fotky dodám až nafotím)jediné co mě zajímá tak kde bych sehnal kryty budíků plus ty kroužky nahoru..kdyby někdo veděl díky moc za odkaz nebo třeba se to někomu válí doma...tak ztm zduř bandit pyčo good

a proč sis nekoupil rovnou dvanáctku?idontknow

páč to je za tašku hrušek voebigsmile


Jebat motorky :-)
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 14:24:50
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

přesně taaak bigsmile


Žiješ jen jednou:-p:-)
PALOUS (Člen)
28.04.2013 14:32:56
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

přesně taaak bigsmile

Díkgoodjsi jeden z mála kterej to uzná a to se cenígood


Jebat motorky :-)
zdenda67 (Člen)
28.04.2013 22:46:31
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

tak dneska už ty roky 00 atd.. se daj pořídit za solidní jabka :D a pokud se oto člověk aspon trochu stará nebo více méně jako já,,lěštění apod. :D tak to i vypadá po těch x letech pořád solidně podle mě :) pak tu rubnu fotku jak ho nafotím...pussy


Žiješ jen jednou:-p:-)
John (Člen)
28.04.2013 23:16:45
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Taky jsem měl S předělaný na "daleko hezčí N" bigsmile a nikdy jsem neměl problém na STK,
z 99% to prostě neřešej, jo a kalíšky asi jen tak neseženeš, asi ti nezbyde než si je koupit v parts depot.idontknow

zdenda67 (Člen)
29.04.2013 14:07:40
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

taky si myslím :) a taky se mě libí víc Nková verze než Sko ! :)...je to tam trochu popravený z důvodu ulomených držáku na ty budíky,musím se nato kouknout zda nové kalichy tam pujdou vbc dát nebo tam zustanou ty jakoby poloviční :) díky za radu jinak :)


Žiješ jen jednou:-p:-)
John (Člen)
29.04.2013 19:55:50
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Já jsem si tenkrát ještě objednal origo držák budíků a pomocí provrtanýho plocháče jsem to tam nějak nabastlil

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/805_p5270089.jpg

, lepší foto nemám.
A tady výsledek ze předu

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/805_p5270084.jpg

Editoval osiris (29.04.2013 20:01:20)

zdenda67 (Člen)
29.04.2013 20:29:14
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

jasný no :)já to mám takhle ale asik ztoho jde prd poznat...

http://images.motoinzerce.cz/m/i/704/704606_9.jpg



jinak vypadá takhle :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/8/8052/8052040_a146a08c624b9ed2ecffa7b99f742019/images/704606_1.jpg?ver=0

Žiješ jen jednou:-p:-)
K.a.s.y.m. (Člen)
29.04.2013 21:12:52
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

no teda jestli jsi měnil kus za kus tak bych tu R6 vidět nechtěl bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zdenda67 (Člen)
29.04.2013 21:27:26
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

R6tku najdeš tadyk :) nebyla to leštěnka ale svůj učel splnila..a to že jsem chtěl skusit SS... http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64047  a teď nvm jak to myslíš :) ?že ten bandit vypadá strašně nebo jak :) ?mě se zdá v pohodě nato že to je rok 00


Žiješ jen jednou:-p:-)
K.a.s.y.m. (Člen)
30.04.2013 06:43:35
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

R6tku najdeš tadyk :) nebyla to leštěnka ale svůj učel splnila..a to že jsem chtěl skusit SS... http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64047  a teď nvm jak to myslíš :) ?že ten bandit vypadá strašně nebo jak :) ?mě se zdá v pohodě nato že to je rok 00

je videt ze mame kazdej jinej pohled na to co znamena v pohode bigsmile
jako nejsem zadnej lestil ale kdyz jsem prodaval svoji B6 r.v. 00 s ofiko najetejma skoro 90 000 km tak byla teda v mnohem lepsim stavu. jeste ji mam v profilu.
nechci sejckovat ale pokud jsi nechtel prodat R6 za 20000 tak te nekdo pekne natahbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
děda (Člen)
30.04.2013 07:51:50
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

Mě ta 6tka stačí na to moje ježdění...na r6tce jsem se vyblbnul dost a pak už jsem jezdil kochačku,tak jsem si řek že to chce změnu..měnil jsem to kus za kus,jak jsem psal rok 00 ve slušném stavu :)jinak v tp mám psané gsf 600s bandit,tak pokud dobře rozumím bude to předělané s kapoty na naháče že ano ?...díky za tip mrknu...

já nabízel rok 2002 za 45tis a chtěl sem koupit pak 12tku a po tom co mě volala jedna děloha z lontu za druhou a pak si jeden špekulant dojel sem ho poslal do prdele a šestku si nechám.Protože ty lidi sou fakt piče bigsmile

PALOUS (Člen)
30.04.2013 08:07:33
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

K.a.s.y.m. psal:
zdenda67 psal:

R6tku najdeš tadyk :) nebyla to leštěnka ale svůj učel splnila..a to že jsem chtěl skusit SS... http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64047  a teď nvm jak to myslíš :) ?že ten bandit vypadá strašně nebo jak :) ?mě se zdá v pohodě nato že to je rok 00

je videt ze mame kazdej jinej pohled na to co znamena v pohode bigsmile
jako nejsem zadnej lestil ale kdyz jsem prodaval svoji B6 r.v. 00 s ofiko najetejma skoro 90 000 km tak byla teda v mnohem lepsim stavu. jeste ji mam v profilu.
nechci sejckovat ale pokud jsi nechtel prodat R6 za 20000 tak te nekdo pekne natahbigsmilebigsmile

někteří tady znají padyho a ten vyměnil vomláceny starý xjr za leštěnku gs 11 taky to nechápu páč jen ty kufry maj snad větší hodnotu něž celý xjro_O


Jebat motorky :-)
VikecB12 (Člen)
30.04.2013 08:08:10
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

A já nedávno prodal tatovu B6N,černou,pěknou,rok 00 v originále za rovnejch padesát a volalo dost lidí,myslím že by nebyl asi velkej problém dostat 55... Ale byla fakt hezká,čistá,nezoxidovaná.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
30.04.2013 11:32:27
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

a já neprodám ani nevymněéním  fuck bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tachec (Člen)
30.04.2013 11:53:14
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

hlemejzd999 psal:

a já neprodám ani nevymněéním  fuck bigsmile

Jenom tomu urazím tu hlavu brouka až se zase netrefím do dveří a udělám z toho Nko bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
zdenda67 (Člen)
30.04.2013 15:03:48
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

K.a.s.y.m. psal:
zdenda67 psal:

R6tku najdeš tadyk :) nebyla to leštěnka ale svůj učel splnila..a to že jsem chtěl skusit SS... http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64047  a teď nvm jak to myslíš :) ?že ten bandit vypadá strašně nebo jak :) ?mě se zdá v pohodě nato že to je rok 00

je videt ze mame kazdej jinej pohled na to co znamena v pohode bigsmile
jako nejsem zadnej lestil ale kdyz jsem prodaval svoji B6 r.v. 00 s ofiko najetejma skoro 90 000 km tak byla teda v mnohem lepsim stavu. jeste ji mam v profilu.
nechci sejckovat ale pokud jsi nechtel prodat R6 za 20000 tak te nekdo pekne natahbigsmilebigsmile

Nenatáh :) jelikož na r6 chtělo uděla a vyměnit dost věcí..Bandit je trošku potlučený,ale zase to má seřízení + ežtě dobrou přední gumu,+ jakž takž nový lak a nato moje ježdění kolem komína mě to stačí smokin postupem času si ho samozřejmě poupravím at vypadá líp...


Žiješ jen jednou:-p:-)
Mour (Člen)
30.04.2013 15:08:31
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:
K.a.s.y.m. psal:
zdenda67 psal:

R6tku najdeš tadyk :) nebyla to leštěnka ale svůj učel splnila..a to že jsem chtěl skusit SS... http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=64047  a teď nvm jak to myslíš :) ?že ten bandit vypadá strašně nebo jak :) ?mě se zdá v pohodě nato že to je rok 00

je videt ze mame kazdej jinej pohled na to co znamena v pohode bigsmile
jako nejsem zadnej lestil ale kdyz jsem prodaval svoji B6 r.v. 00 s ofiko najetejma skoro 90 000 km tak byla teda v mnohem lepsim stavu. jeste ji mam v profilu.
nechci sejckovat ale pokud jsi nechtel prodat R6 za 20000 tak te nekdo pekne natahbigsmilebigsmile

Nenatáh :) jelikož na r6 chtělo uděla a vyměnit dost věcí..Bandit je trošku potlučený,ale zase to má seřízení + ežtě dobrou přední gumu,+ jakž takž nový lak a nato moje ježdění kolem komína mě to stačí smokin postupem času si ho samozřejmě poupravím at vypadá líp...

bigsmilebigsmilesurprised ....si děláš srandu s těmi plusy toho béčka, že? idontknowsurprisedbigsmilebigsmile

zdenda67 (Člen)
30.04.2013 15:11:16
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Proč zas jako bigsmile ? r6tku si neviděl tak nemužeš vedět ne snad :) ..mě se ten bandit libí,komu ne tak je mě to tak jedno bigsmile


Žiješ jen jednou:-p:-)
Mour (Člen)
30.04.2013 15:14:42
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

Proč zas jako bigsmile ? r6tku si neviděl tak nemužeš vedět ne snad :) ..mě se ten bandit libí,komu ne tak je mě to tak jedno bigsmile

..ale vo tom žádná, to je tvoje válka, .....já jen, že ty plusy, které jsi vyjmenoval jsou fin.zanedbatelné položky surprised

zdenda67 (Člen)
30.04.2013 15:20:36
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Mour psal:
zdenda67 psal:

Proč zas jako bigsmile ? r6tku si neviděl tak nemužeš vedět ne snad :) ..mě se ten bandit libí,komu ne tak je mě to tak jedno bigsmile

..ale vo tom žádná, to je tvoje válka, .....já jen, že ty plusy, které jsi vyjmenoval jsou fin.zanedbatelné položky surprised

jo takhle to myslíš..jo však to jo..jen jsem ji už prostě nechtěl,jak už jsem tuším někde psal jsem moc vysoký nato :)...bandit je trošku potlučený na svodech,budíky taky nejsou nic moc ale r6 taky nebyla žádná sláva co jsem stím praštil bigsmile nechtěl jsem řešit nějaký prodej nebo tak tak si to mladej vzal a já si vzal toho bandit,který potřebuje jen pořádně umýt a naleštit a časem dejme tomu ty budíky dát do origo stavu..jinak nevím co se vám natom nezdá ?!


Žiješ jen jednou:-p:-)
Banditatom (Člen)
30.04.2013 17:22:13
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

ty krávo soráč ale ta motorka jde nějak šejdrembigsmilebigsmilebigsmile

prej dobrej kupbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenda67 (Člen)
30.04.2013 17:37:01
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Banditatom psal:

ty krávo soráč ale ta motorka jde nějak šejdrembigsmilebigsmilebigsmile

prej dobrej kupbigsmilebigsmilebigsmile

šejdr máš taky oči bigsmile surprised


Žiješ jen jednou:-p:-)
Petr J. (Člen)
30.04.2013 17:57:06
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

jasný no :)já to mám takhle ale asik ztoho jde prd poznat...

jinak vypadá takhle :)
http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/8/8052 … .jpg?ver=0

....pěkný Merkur...z kolika stavebnic je to poskládaný? bigsmile

zdenda67 (Člen)
30.04.2013 18:01:48
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Nezdá se mě že by tam byli jiné díly,nebo asik špatně vidím bigsmile asik tě mate ten černý podsedlák no good


Žiješ jen jednou:-p:-)
Honzik8719 (Člen)
30.04.2013 18:05:26
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Banditatom psal:

ty krávo soráč ale ta motorka jde nějak šejdrembigsmilebigsmilebigsmile

prej dobrej kupbigsmilebigsmilebigsmile

...ten vypadá jinak...např. plnotučně vínověcoolcool


...relativní kochač...
zdenda67 (Člen)
30.04.2013 18:07:01
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

bigsmile nechápu


Žiješ jen jednou:-p:-)
nety (Člen)
01.05.2013 12:51:57
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Honzik8719 psal:
Banditatom psal:

ty krávo soráč ale ta motorka jde nějak šejdrembigsmilebigsmilebigsmile

prej dobrej kupbigsmilebigsmilebigsmile

...ten vypadá jinak...např. plnotučně vínověcoolcool

spíš modrozeleně smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
hlemejzd999 (Člen)
01.05.2013 13:08:47
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

nety psal:
Honzik8719 psal:
Banditatom psal:

ty krávo soráč ale ta motorka jde nějak šejdrembigsmilebigsmilebigsmile

prej dobrej kupbigsmilebigsmilebigsmile

...ten vypadá jinak...např. plnotučně vínověcoolcool

spíš modrozeleně smile1

...jen abyste si vy dvá stihli tu svo barvu zapamatovat smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
01.05.2013 13:47:18
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

hlemejzd999 psal:
nety psal:
Honzik8719 psal:


...ten vypadá jinak...např. plnotučně vínověcoolcool

spíš modrozeleně smile1

...jen abyste si vy dvá stihli tu svo barvu zapamatovat smokin

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
01.05.2013 15:18:03
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:

Nezdá se mě že by tam byli jiné díly,nebo asik špatně vidím bigsmile asik tě mate ten černý podsedlák no good

Z něčeho podsedlák,z něčeho výfuk,ze starýho modelu přední světlo s držákama,budíky esko,chlapče gratuluju,máš pěknou mašinu v hodnotě 25-30tisícgoodbigsmile No dat mu celolak(4-5000kč),zadní podblatník(1000kč),kloudný zrcátka(2-3000kč),laďák s mezisvodem(5000kč) a zadní stupačky(1000kč) tak je to pěknej,ale pořád jenom zválenej eskovej bandit předělanej na enkobigsmile Ale co,chuj s tym,takovejch je habaděj.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
01.05.2013 15:22:00
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

VikecB12 psal:
zdenda67 psal:

Nezdá se mě že by tam byli jiné díly,nebo asik špatně vidím bigsmile asik tě mate ten černý podsedlák no good

Z něčeho podsedlák,z něčeho výfuk,ze starýho modelu přední světlo s držákama,budíky esko,chlapče gratuluju,máš pěknou mašinu v hodnotě 25-30tisícgoodbigsmile No dat mu celolak(4-5000kč),zadní podblatník(1000kč),kloudný zrcátka(2-3000kč),laďák s mezisvodem(5000kč) a zadní stupačky(1000kč) tak je to pěknej,ale pořád jenom zválenej eskovej bandit předělanej na enkobigsmile Ale co,chuj s tym,takovejch je habaděj.

goodbigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
01.05.2013 17:05:46
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

tak už ho nechte bigsmile ...( no ale za todle lego bych taky neměnil, i kdybych se na tom měl dosmrti krcit )bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
01.05.2013 17:13:15
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Vony ty R6 už mají taky svoje vodjetý a pokud byla v minulosti taky řachlá,tak je to jedno. Jak sem psal vejš,trochu si s ním pohrát,trochu do něho vrazit kačáky a byl by pěknej. Nebo se na to vysrat a udělá tu stejnou službubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
01.05.2013 19:04:28
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

hlemejzd999 psal:
nety psal:
Honzik8719 psal:


...ten vypadá jinak...např. plnotučně vínověcoolcool

spíš modrozeleně smile1

...jen abyste si vy dvá stihli tu svo barvu zapamatovat smokin

pamatuju si z hlavy i všechny SPZ co sem měl na který motorce, tak barva je maličkostcoolbigsmilebigsmile


...relativní kochač...
yebat (Člen)
01.05.2013 19:12:05
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

ty vole, já doteď nevim jakou rz tam mám... :D musel bych kouknout do techničáku..

VikecB12 (Člen)
01.05.2013 19:26:56
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Honzik8719 psal:
hlemejzd999 psal:
nety psal:


spíš modrozeleně smile1

...jen abyste si vy dvá stihli tu svo barvu zapamatovat smokin

pamatuju si z hlavy i všechny SPZ co sem měl na který motorce, tak barva je maličkostcoolbigsmilebigsmile

Tak jich bylo málosmokingood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
01.05.2013 21:04:46
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

VikecB12 psal:
Honzik8719 psal:
hlemejzd999 psal:


...jen abyste si vy dvá stihli tu svo barvu zapamatovat smokin

pamatuju si z hlavy i všechny SPZ co sem měl na který motorce, tak barva je maličkostcoolbigsmilebigsmile

Tak jich bylo málosmokingood

no mám teprve šestouredfacebigsmilebigsmilebigsmile


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
01.05.2013 21:27:25
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Honzik8719 psal:
VikecB12 psal:
Honzik8719 psal:


pamatuju si z hlavy i všechny SPZ co sem měl na který motorce, tak barva je maličkostcoolbigsmilebigsmile

Tak jich bylo málosmokingood

no mám teprve šestouredfacebigsmilebigsmilebigsmile

Ajó,takže novicbigsmile Někde na pětatřiceti sem to přetal počítat,protože už se v tom strácímsmile2bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Honzik8719 (Člen)
01.05.2013 21:42:07
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

VikecB12 psal:
Honzik8719 psal:
VikecB12 psal:


Tak jich bylo málosmokingood

no mám teprve šestouredfacebigsmilebigsmilebigsmile

Ajó,takže novicbigsmile Někde na pětatřiceti sem to přetal počítat,protože už se v tom strácímsmile2bigsmile

já mám ted na delší dobu útrum...docela sem nasypal do kultíka(samý nutně potřebný věci) a sem max spokojenejgoodgood


...relativní kochač...
zdenda67 (Člen)
01.05.2013 22:13:16
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

VikecB12 psal:
zdenda67 psal:

Nezdá se mě že by tam byli jiné díly,nebo asik špatně vidím bigsmile asik tě mate ten černý podsedlák no good

Z něčeho podsedlák,z něčeho výfuk,ze starýho modelu přední světlo s držákama,budíky esko,chlapče gratuluju,máš pěknou mašinu v hodnotě 25-30tisícgoodbigsmile No dat mu celolak(4-5000kč),zadní podblatník(1000kč),kloudný zrcátka(2-3000kč),laďák s mezisvodem(5000kč) a zadní stupačky(1000kč) tak je to pěknej,ale pořád jenom zválenej eskovej bandit předělanej na enkobigsmile Ale co,chuj s tym,takovejch je habaděj.

Podsedlák je normál z z téhle bandasky akorát přestříkaný na černo!Zadní stupačky normálně mám tam akorát nebyli na fotkách,,výfuk je Devil,,Lak je tam novej proto ten černý podsedlák...to že to je Sko přestavěné na Nko to vím taky..origo stav se mě ani nelibí takže asi tak bigsmile .. jo jinak ta moje r6tka byla z italie takže taky nic moc,,zvalaná byla určitě a motor už má podle mě cca 50 000 takže asi taky bude vylítaný jak mrdka na okruhu,,u bandita je to aspon držák a je seřízený a nic tam nechrastí jako v r6 bigsmile ..ty budíky mě trošku serou ale časem to dám do pucu (možná) bigsmile jinak to necham ták,zrkadla pohoda,vyfuk pohoda (pěkný zvuk) to že jsou svody trošku potlučené to mě nějak netrapí smile1 na to moje ježdění kolem komína mě to bude stačit,,takže asik tak bigsmile


Žiješ jen jednou:-p:-)
PALOUS (Člen)
01.05.2013 23:53:10
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

zdenda67 psal:
VikecB12 psal:
zdenda67 psal:

Nezdá se mě že by tam byli jiné díly,nebo asik špatně vidím bigsmile asik tě mate ten černý podsedlák no good

Z něčeho podsedlák,z něčeho výfuk,ze starýho modelu přední světlo s držákama,budíky esko,chlapče gratuluju,máš pěknou mašinu v hodnotě 25-30tisícgoodbigsmile No dat mu celolak(4-5000kč),zadní podblatník(1000kč),kloudný zrcátka(2-3000kč),laďák s mezisvodem(5000kč) a zadní sgoodtupačky(1000kč) tak je to pěknej,ale pořád jenom zválenej eskovej bandit předělanej na enkobigsmile Ale co,chuj s tym,takovejch je habaděj.

Podsedlák je normál z z téhle bandasky akorát přestříkaný na černo!Zadní stupačky normálně mám tam akorát nebyli na fotkách,,výfuk je Devil,,Lak je tam novej proto ten černý podsedlák...to že to je Sko přestavěné na Nko to vím taky..origo stav se mě ani nelibí takže asi tak bigsmile .. jo jinak ta moje r6tka byla z italie takže taky nic moc,,zvalaná byla určitě a motor už má podle mě cca 50 000 takže asi taky bude vylítaný jak mrdka na okruhu,,u bandita je to aspon držák a je seřízený a nic tam nechrastí jako v r6 bigsmile ..ty budíky mě trošku serou ale časem to dám do pucu (možná) bigsmile jinak to necham ták,zrkadla pohoda,vyfuk pohoda (pěkný zvuk) to že jsou svody trošku potlučené to mě nějak netrapí smile1 na to moje ježdění kolem komína mě to bude stačit,,takže asik tak bigsmile

Dobře ty, já už bych je s těma blábolama poslal doprdele


Jebat motorky :-)
zdenda67 (Člen)
02.05.2013 13:25:04
Offline

Re: Zpět na bandita:)))

Ale néé proč bigsmile Já vím že to není origo stav,měl jsem už kdysik bandit a to rok 06 toho překopaného (fotky ežtě v profilu)a taky se ta maska někomu nelíbila a někomu zase jo že to bylo uplně jinačí...R6 tka byla taky černo-modrá a nebyl to merkur jen to bylo tak udělané že jsem to tak chtěl a líbilo se mě to..proto se mě i ta kombinace libí na bandasce a komu ne to je mě ukradené bigsmile ...jak se mě to přestane líbit tak není těžké ten podsedlák střiknout na tu samou barvu co má nadrž apod. :) co se týče vyfuku furt lepší tohle než origo(zvuk ohovně)soudím s bandasky předešlé co jsem měl...jak už sem psal budíky časem dám dopucu a ty zrcádka ztm nechám tak ale jelikož vtom hovno vidím tak možná koupim normál origo ty stříbrné :)..PROSTĚ KAŽDÉMU SE LÍBÍ něco jiného smokin a to že má motorka černý podsedlák-světlo ze staršího bandita aby to bylo Nko,lauf a zrcádka jiné a ežtě řidítka pánové tak ano hned je to MERKUR bigsmile ass


Žiješ jen jednou:-p:-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr