Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jásací místnost..

Kelly01 (Člen)
25.03.2015 11:57:45
Offline

Re: Jásací místnost..

Kdysi jsem hrával intenzívně ruletu a velice slušně si z toho žil..

Pak jsem zahučel za večer 600tis do mínusu a od té doby jsem se ničeho hazardního nedotklgoodsmokin


God Save The Queen!
Meloun (Člen)
25.03.2015 12:14:57
Offline

Re: Jásací místnost..

Tohle byl jen turnaj za pětistovku..dáš pjéťo a hraješ s dalšíma třeba 30ti tukanama..součet všech těch vybranejch pětikil se pak rozdělí mezi první 3-4 hráče - dle dohody..Ty plastový kolečka lze přepočítat na peníze, ale asi takhle: 30x500 je 1500,- a koleček ve hře cca 650 000..takže 15000/650000, takže 0,000hovnobigsmile

Já jakžto mladej pracující otec si nemůžu dovolit chodit na cashgame, kde co kolečko, to nějakej vobnos..5kč až 5000,-..tam choděj jen hovada jako je Kelly, co celej život vokrádali slušný lidi vo prachy, maj jich jak sraček a nevážej si toho..vožerou se u toho a tleměj se tomu, že za večer promrdali 100 papírů..bigsmile
Ikdybych je měl, tak si k nim nesednu...max za blindy 5/10kč..smokin


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2015 12:55:36
Offline

Re: Jásací místnost..

v podstatě jsi chtěl říct z ke koníčkum jako je chlast a cigára jsi ještě přidal spekulativní hru typu Poker,jo?bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
25.03.2015 13:47:40
Offline

Re: Jásací místnost..

K.a.s.y.m. psal:

v podstatě jsi chtěl říct z ke koníčkum jako je chlast a cigára jsi ještě přidal spekulativní hru typu Poker,jo?bigsmilebigsmile

Na tom neni nic spekulativního, buď máš kliku nebo to neumíš..bigsmile
A už skoro ani nepiju..jen o víkendech pár piv či kávový rum..a cigára si balim za levnějc..good
A co ušetřim za benzin na nějaký motorce, raději prosedim u karet no..smokin


PURE NAKED BIKE!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2015 14:18:42
Offline

Re: Jásací místnost..

no vždyť říkám další koníček smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 08:27:04
Offline

Re: Jásací místnost..

to naše dítě udělalo přijímačky good... a páč máme v sobotu jarní vyjížďku se Zdendou  a následný dvoudenní sraz v rekreačním hotelu v Kletečný ,tak se o  víkendu vožeru  ...asi ... bigsmile
bude to taková komorní pivní besídka s kapelama bigsmile good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
22.04.2015 09:25:51
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:

to naše dítě udělalo přijímačky good... a páč máme v sobotu jarní vyjížďku se Zdendou  a následný dvoudenní sraz v rekreačním hotelu v Kletečný ,tak se o  víkendu vožeru  ...asi ... bigsmile
bude to taková komorní pivní besídka s kapelama bigsmile good

to máš takovou radost že ji konečně vyženeš z baráku nebo z toho co tě to bude měsíčně stát smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
22.04.2015 09:44:19
Offline

Re: Jásací místnost..

Šneku:good bigsmile ..počkej ale s tím winebeer až ji vezmou bigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 11:16:34
Offline

Re: Jásací místnost..

Mour psal:

Šneku:good bigsmile ..počkej ale s tím winebeer až ji vezmou bigsmilebigsmile

oni ji právě už přijali...už je to vyvěšený na webu good
zítra jede delat jeste jedny do Tábora, ale to už bude mít asi na háku bigsmile
to Kasym : mam radost z toho , že bude z baráku bigsmile  ...né... bigsmile že může na školu ..na nejakej ucebni obor mohla vzdycky, jenze ty prace moc neni a pro holky neni moc na vyber z tech oboru...  bigsmile
a stat to bude stejne prachy , at chces , nebo ne bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
22.04.2015 11:40:04
Offline

Re: Jásací místnost..

Kam se dostala (na jakou skolu a obor), ze z toho mas takovou radost?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
22.04.2015 11:54:55
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:
Mour psal:

Šneku:good bigsmile ..počkej ale s tím winebeer až ji vezmou bigsmilebigsmile

oni ji právě už přijali...už je to vyvěšený na webu good
zítra jede delat jeste jedny do Tábora, ale to už bude mít asi na háku bigsmile
to Kasym : mam radost z toho , že bude z baráku bigsmile  ...né... bigsmile že může na školu ..na nejakej ucebni obor mohla vzdycky, jenze ty prace moc neni a pro holky neni moc na vyber z tech oboru...  bigsmile
a stat to bude stejne prachy , at chces , nebo ne bigsmile

no tak to je super good ...já se, jak se dostala Ali na gympl, taky docela wine
beer bigsmile ...bo na 8 let jsme měli od školného pokoj bigsmile

hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 11:59:56
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:

Kam se dostala (na jakou skolu a obor), ze z toho mas takovou radost?

no hele je to v Benešově obyčejná střední škola bigsmile- obor Sociálně právní ...
ale mám obrovskou radost z toho proto , že nepujde na kadeřnici bigsmile, těch je tu jak much a nemaj práci a pak stejně dělaj ve fabrice...
jestli by ji vzali  i  v tom Táboře na zdrávku, tak tam stejně asi nepujde, páč chce sem, protože tady pak dělaj s  malejma dětma v kojeňáku, nebo klokánku a tak  podobný a ona chce dělat s malejma dětičkama .


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
22.04.2015 12:54:49
Offline

Re: Jásací místnost..

Sociálně právní..jen to slyšim, tk si představuju ty sluníčkářky v kavárně, jak truchlí nad hromadnym neštěstím u italskýho pobřeží..sickbigsmile
Snad se nenechá taky zblbnout..idontknow
Jo..jinak šikovná kadeřnice dokáže i v takový prdeli jako je Jablonec vydělat 40/měsíčně..ovšem po zavedení registračních pokladen bych řek, že jich moc nezbude..sickbigsmile


PURE NAKED BIKE!
Michal Dk (Člen)
22.04.2015 15:28:42
Offline

Re: Jásací místnost..

Kojeňák,klokánek to jsou přežitý zařízení který brzy zaniknou.In je pěstounská péče.smile1

hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 15:55:53
Offline

Re: Jásací místnost..

Michal Dk psal:

Kojeňák,klokánek to jsou přežitý zařízení který brzy zaniknou.In je pěstounská péče.smile1

bigsmile taky může pak dělat prostě v  kdejakym zavopatřovacím ústavu dotovaným státem, takže goodbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 15:59:53
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:

Sociálně právní..jen to slyšim, tk si představuju ty sluníčkářky v kavárně, jak truchlí nad hromadnym neštěstím u italskýho pobřeží..sickbigsmile
Snad se nenechá taky zblbnout..idontknow
Jo..jinak šikovná kadeřnice dokáže i v takový prdeli jako je Jablonec vydělat 40/měsíčně..ovšem po zavedení registračních pokladen bych řek, že jich moc nezbude..sickbigsmile

jako kdyby bylo na mně , tak pude sem : http://www.icmn.cz/aktuality/integrovan … 724.clanek
jenže holt nechce badsmile2


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Ondráš (Člen)
22.04.2015 17:10:02
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:

Sociálně právní..jen to slyšim, tk si představuju ty sluníčkářky v kavárně, jak truchlí nad hromadnym neštěstím u italskýho pobřeží..sickbigsmile
Snad se nenechá taky zblbnout..idontknow
Jo..jinak šikovná kadeřnice dokáže i v takový prdeli jako je Jablonec vydělat 40/měsíčně..ovšem po zavedení registračních pokladen bych řek, že jich moc nezbude..sickbigsmile

Za socialne-pravniho se spis rekrutujou ty co sedi s kamaradkama s iPhonem v kavarne nad Elle nebo Voughem a nejaky utopenci v Italii jim jsou u prdele, hlavne ze maj novou kabelku od Armaniho, sperk od Swarovskeho a ty co se dobre vdaj tak bundu od Bognera.
Ty o kterejch mluvis najdes spis myslim na filozoficke fakulte v dosti zanedbanem stavu.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
yebat (Člen)
22.04.2015 17:27:47
Offline

Re: Jásací místnost..

sociální pracovnice, to jako bude studovaná kurva? redfaceevil

hlemejzd999 (Člen)
22.04.2015 17:46:12
Offline

Re: Jásací místnost..

yebat psal:

sociální pracovnice, to jako bude studovaná kurva? redfaceevil

když udělá tu maduridu bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
23.04.2015 07:03:56
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:
Meloun psal:

Sociálně právní..jen to slyšim, tk si představuju ty sluníčkářky v kavárně, jak truchlí nad hromadnym neštěstím u italskýho pobřeží..sickbigsmile
Snad se nenechá taky zblbnout..idontknow
Jo..jinak šikovná kadeřnice dokáže i v takový prdeli jako je Jablonec vydělat 40/měsíčně..ovšem po zavedení registračních pokladen bych řek, že jich moc nezbude..sickbigsmile

Za socialne-pravniho se spis rekrutujou ty co sedi s kamaradkama s iPhonem v kavarne nad Elle nebo Voughem a nejaky utopenci v Italii jim jsou u prdele, hlavne ze maj novou kabelku od Armaniho, sperk od Swarovskeho a ty co se dobre vdaj tak bundu od Bognera.
Ty o kterejch mluvis najdes spis myslim na filozoficke fakulte v dosti zanedbanem stavu.smile1

Se nejak vyznas hosobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
23.04.2015 09:55:34
Offline

Re: Jásací místnost..

Banditatom psal:

Se nejak vyznas hosobigsmile

Me to bylo vysvetleno kdyz jsem delal v Moskve s jednim klukem (z CR). Inicializovala to otazka. Byli jsme se podivat v GUMu a zatahl me prave do Bognera. Kdyz jsem si prepocital kolik to stoji, tak jsem se ho zeptal kdo je ochotny davat 20 tis kc za bundu bez nejakych specialnich vlastnosti...
No a tak mi to vysvetlil. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2015 11:21:48
Offline

Re: Jásací místnost..

to nemusíš chodit do žádnýho spešl shopu..já vlez ve Švajcu do Pola a prohlížel jsem tam bundy..jedna se mi tam líbila..pěkná i docela promyšlená na kapsy atd..kouknu na cenu a 134€ si ríkám dobrý,ze bych si jí koupil? Tak jsem se na cenu podíval znova a já tam prvně přehlídnul nulu..takže bunda stála 1340€ (tedy cca 35000 Kč)a to byla obyč goratexová bunda s chráničema vyjimatelnou vložkou..obdoba toho co mám od 4SR jen ta moje stála 2000 Kč


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
23.04.2015 12:27:32
Offline

Re: Jásací místnost..

K.a.s.y.m. psal:

to nemusíš chodit do žádnýho spešl shopu..já vlez ve Švajcu do Pola a prohlížel jsem tam bundy..jedna se mi tam líbila..pěkná i docela promyšlená na kapsy atd..kouknu na cenu a 134€ si ríkám dobrý,ze bych si jí koupil? Tak jsem se na cenu podíval znova a já tam prvně přehlídnul nulu..takže bunda stála 1340€ (tedy cca 35000 Kč)a to byla obyč goratexová bunda s chráničema vyjimatelnou vložkou..obdoba toho co mám od 4SR jen ta moje stála 2000 Kč

já tam jednou viděl n ulici před obchodem vyprodej bot za 15 franků bigsmile...pak už nikdy  bigsmile bigsmile ...a kofolu za 7 franků , nebo kafe za 5 jsem si tam dával normálně bigsmile...mam tam chcípnout na žízeň ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
23.04.2015 12:28:31
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:

to nemusíš chodit do žádnýho spešl shopu..já vlez ve Švajcu do Pola a prohlížel jsem tam bundy..jedna se mi tam líbila..pěkná i docela promyšlená na kapsy atd..kouknu na cenu a 134€ si ríkám dobrý,ze bych si jí koupil? Tak jsem se na cenu podíval znova a já tam prvně přehlídnul nulu..takže bunda stála 1340€ (tedy cca 35000 Kč)a to byla obyč goratexová bunda s chráničema vyjimatelnou vložkou..obdoba toho co mám od 4SR jen ta moje stála 2000 Kč

já tam jednou viděl n ulici před obchodem vyprodej bot za 15 franků bigsmile...pak už nikdy  bigsmile bigsmile ...a kofolu za 7 franků , nebo kafe za 5 jsem si tam dával normálně bigsmile...mam tam chcípnout na žízeň ?

ale jinak v přepočtu elektroniku, nebo jiný píčoviny tam maj stejně drahý , jak tady


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
23.04.2015 13:40:03
Offline

Re: Jásací místnost..

no jiný tam byli dražší,ale ne o tolik,ale tam bunda mě teda dostala..ostatně i jiný byli za podobný penízesurprised
Jidlo a pití jsem tam neřešil to jsme si vezli svoje smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
24.04.2015 09:11:50
Offline

Re: Jásací místnost..

Tak Štěpka udělala prijimacky i na zdravku goodbigsmilesmokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
tajnej (Člen)
01.07.2015 16:00:04
Offline

Re: Jásací místnost..

Antonín se dostal na fildu na tlumočnictví a lingvistiku, takže se všichni můžete vožrat skoro do němoty a von mi bude moct přeložit a vyložit, co si to mrmláte do drinku.
Hurá hurá hurá

Kukii (Člen)
01.07.2015 17:15:05
Offline

Re: Jásací místnost..

tajnej psal:

Antonín se dostal na fildu na tlumočnictví a lingvistiku, takže se všichni můžete vožrat skoro do němoty a von mi bude moct přeložit a vyložit, co si to mrmláte do drinku.
Hurá hurá hurá

paráda good


Život je boj-mašina je nej!!!
Ondráš (Člen)
02.07.2015 07:40:43
Offline

Re: Jásací místnost..

tajnej psal:

Antonín se dostal na fildu na tlumočnictví a lingvistiku, takže se všichni můžete vožrat skoro do němoty a von mi bude moct přeložit a vyložit, co si to mrmláte do drinku.
Hurá hurá hurá

Já mám na tohle Jennyse. Zvládá perfektně.goodbigsmile

Jinak gratulace.good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
02.07.2015 11:19:54
Offline

Re: Jásací místnost..

...gratulace fotřegoodbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Drakoxxl (Člen)
02.07.2015 12:21:57
Offline

Re: Jásací místnost..

Jen aby zvolil tu správnou řeč, takže asi nejspíš arabštinusick
Jinak good i když si myslím, že rukama se v budoucnu uživí snadněji evil


Lepší někdy, než nikdy.
Borák (Člen)
04.07.2015 14:58:29
Offline

Re: Jásací místnost..

tondoj velká gratulace good


...nikdo nevojebe Ježíše...
Meloun (Člen)
04.09.2015 09:45:54
Offline

Re: Jásací místnost..

Po nocích vydělávám na munici..good

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/172_pokerwin.jpg

PURE NAKED BIKE!
kojaksro (Člen)
04.09.2015 10:09:07
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:

Po nocích vydělávám na munici..good

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … kerwin.jpg

.....to je sice hezký, ale co se taky někde vokázatpussyevil

....jináčgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
VikecB12 (Člen)
04.09.2015 10:12:22
Offline

Re: Jásací místnost..

goodgoodgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
04.09.2015 10:22:20
Offline

Re: Jásací místnost..

...a to tam jako prodáváš ten skleněnej popelník co tam máš vystavenej, nebo co???bigsmile ...já kerej umí akorát prší a hooodně blbje žolíky, vim uplnou piču, co je na tech rozloženejch kartách...jo a třeba v žolikách trojky vůbec nezbíram, ty hnet vyhazujucool ...tagže, koliks to tam vyvařil???cool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.09.2015 10:37:42
Offline

Re: Jásací místnost..

Filous psal:

...a to tam jako prodáváš ten skleněnej popelník co tam máš vystavenej, nebo co???bigsmile ...já kerej umí akorát prší a hooodně blbje žolíky, vim uplnou piču, co je na tech rozloženejch kartách...jo a třeba v žolikách trojky vůbec nezbíram, ty hnet vyhazujucool ...tagže, koliks to tam vyvařil???cool

v pokru logiku a pravidla nehledej. Je to celý o přetvářce štěstí a nervech bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
04.09.2015 11:12:13
Offline

Re: Jásací místnost..

K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...a to tam jako prodáváš ten skleněnej popelník co tam máš vystavenej, nebo co???bigsmile ...já kerej umí akorát prší a hooodně blbje žolíky, vim uplnou piču, co je na tech rozloženejch kartách...jo a třeba v žolikách trojky vůbec nezbíram, ty hnet vyhazujucool ...tagže, koliks to tam vyvařil???cool

v pokru logiku a pravidla nehledej. Je to celý o přetvářce štěstí a nervech bigsmile

..proto to obecně vyhrávaj ve světovým měřítku jen matematici, šachisti a cvoci, co u toho seděj 10 hodin denně..idontknowbigsmile

Jen pár drobnejch..7300..za 300 stovky a 6 hodin práce..


PURE NAKED BIKE!
Filous (Člen)
04.09.2015 12:21:45
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...a to tam jako prodáváš ten skleněnej popelník co tam máš vystavenej, nebo co???bigsmile ...já kerej umí akorát prší a hooodně blbje žolíky, vim uplnou piču, co je na tech rozloženejch kartách...jo a třeba v žolikách trojky vůbec nezbíram, ty hnet vyhazujucool ...tagže, koliks to tam vyvařil???cool

v pokru logiku a pravidla nehledej. Je to celý o přetvářce štěstí a nervech bigsmile

..proto to obecně vyhrávaj ve světovým měřítku jen matematici, šachisti a cvoci, co u toho seděj 10 hodin denně..idontknowbigsmile

Jen pár drobnejch..7300..za 300 stovky a 6 hodin práce..

...to je slušná hodinová sazbagood ...bejt to každej den vot pondělka do pátkucool...akorát bych tomu neřikal prácebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
04.09.2015 13:08:30
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:
K.a.s.y.m. psal:
Filous psal:

...a to tam jako prodáváš ten skleněnej popelník co tam máš vystavenej, nebo co???bigsmile ...já kerej umí akorát prší a hooodně blbje žolíky, vim uplnou piču, co je na tech rozloženejch kartách...jo a třeba v žolikách trojky vůbec nezbíram, ty hnet vyhazujucool ...tagže, koliks to tam vyvařil???cool

v pokru logiku a pravidla nehledej. Je to celý o přetvářce štěstí a nervech bigsmile

..proto to obecně vyhrávaj ve světovým měřítku jen matematici, šachisti a cvoci, co u toho seděj 10 hodin denně..idontknowbigsmile

Jen pár drobnejch..7300..za 300 stovky a 6 hodin práce..

pokud umíš počítat karty za předpokladu že se nemíchaj tak bych tomu i věřil bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Meloun (Člen)
04.09.2015 13:17:23
Offline

Re: Jásací místnost..

Musíš zhruba vědět co a jak hrát, kdy..na jaký pozici..jak sázet, kdo hraje proti tobě, kolik má kdo žetonů..no a to ště stí je taky občas třeba..atd atd..

Filous: Ty vole, víš jak přijedeš domu vynervovanej?? To je krabka za večír, imrvere nasranej, když tě to suckne..fakt těm, co se tim živěj nezávidim..chodí tam jeden, co za měsíc vydělá třeba 400 000 a pak se mu třeba 3 měsíce nevede a je v mínusu..musí to ustát a na to bych teda nervy neměl..idontknow


PURE NAKED BIKE!
Mour (Člen)
04.09.2015 13:30:48
Offline

Re: Jásací místnost..

Meloun psal:

Musíš zhruba vědět co a jak hrát, kdy..na jaký pozici..jak sázet, kdo hraje proti tobě, kolik má kdo žetonů..no a to ště stí je taky občas třeba..atd atd..

Filous: Ty vole, víš jak přijedeš domu vynervovanej?? To je krabka za večír, imrvere nasranej, když tě to suckne..fakt těm, co se tim živěj nezávidim..chodí tam jeden, co za měsíc vydělá třeba 400 000 a pak se mu třeba 3 měsíce nevede a je v mínusu..musí to ustát a na to bych teda nervy neměl..idontknow

...tak proč nechodí do "práce" jen ten měsíc? bigsmile

Meloun (Člen)
04.09.2015 13:43:34
Offline

Re: Jásací místnost..

..páč na ty dluhy, který se hromaděj musí nějak vydělat..bigsmile

..někdy máš den, kdy dáš 15 kousků a ok a jindy je člověk po 8 navátej a je mu druhej den blbě..a to nikdyvá nevíš jak to bude a jdeš do tý knajpy zas..to je stejný..smokin


PURE NAKED BIKE!
VikecB12 (Člen)
13.11.2015 15:34:31
Offline

Re: Jásací místnost..

Brno jedebigsmile http://www.novinky.cz/krimi/386342-dvoj … lejem.html
Žádná sláva,ale aspoň malej náznak,že je tady nechcemeass
Sem jel dopoledne vokolo z plavání a bylo tam fízlů jak much,vopáskovaný široko daleko,vyšetřovali to jako kdyby někdo zapálil kostelbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
yebat (Člen)
13.11.2015 16:51:52
Offline

Re: Jásací místnost..

Příště radši prasečíma hovnama...evil

VikecB12 (Člen)
14.11.2015 00:43:44
Offline

Re: Jásací místnost..

No jo,ale ty špatně hoříbigsmile Tihle se vydali nejspíš dovnitř a tam by to nádherně fajrovalo,ten volej nacucanej do těch jejich nóbl koberců. Nezadařilo se,tak to aspoň zcáknuli zvenčíbigsmile Hold příště budou jistě preciznějšíbigsmile
Jen nevím,jestli mě za to už nemůžou zavřít až sčernám,když su k tomu jaksi pozitivně postavenejhelpsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
14.11.2015 10:14:36
Offline

Re: Jásací místnost..

...neboj, po dnešní noci sick tomu bude pozitivně nakloněnejch zase víc lidí bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
22.09.2016 20:58:46
Offline

Re: Jásací místnost..

Tak zas mam na pristi rok vystarano goodbigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/26_wp_20160922_20_04_39_pro.jpg
corimec (Člen)
23.09.2016 07:42:29
Offline

Re: Jásací místnost..

To zas bude v álejích nablitogood

Banditatom (Člen)
23.09.2016 08:03:19
Offline

Re: Jásací místnost..

Mour psal:

Tak zas mam na pristi rok vystarano goodbigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 39_pro.jpg

Partaku tak jsem si vzpomel ze potrebuju u tebe neco vyridit tak co kdybych prespalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
23.09.2016 08:13:41
Offline

Re: Jásací místnost..

Banditatom psal:
Mour psal:

Tak zas mam na pristi rok vystarano goodbigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 39_pro.jpg

Partaku tak jsem si vzpomel ze potrebuju u tebe neco vyridit tak co kdybych prespalbigsmile

...super good a u toho můžeme udělat ten plot? bigsmile

Banditatom (Člen)
23.09.2016 08:45:49
Offline

Re: Jásací místnost..

Mour psal:
Banditatom psal:
Mour psal:

Tak zas mam na pristi rok vystarano goodbigsmilebigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 39_pro.jpg

Partaku tak jsem si vzpomel ze potrebuju u tebe neco vyridit tak co kdybych prespalbigsmile

...super good a u toho můžeme udělat ten plot? bigsmile

...koukam jsem si nabehl co?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
23.09.2016 08:57:24
Offline

Re: Jásací místnost..

Banditatom psal:
Mour psal:
Banditatom psal:


Partaku tak jsem si vzpomel ze potrebuju u tebe neco vyridit tak co kdybych prespalbigsmile

...super good a u toho můžeme udělat ten plot? bigsmile

...koukam jsem si nabehl co?bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile

Mour (Člen)
16.12.2016 14:36:37
Offline

Re: Jásací místnost..

Tak mám dalších 23 l wine pro veselý příští rok, už se na Vás někde na srazu těším ...zelí hotové, klobásky visí v garáži ....tak dobrou a na jaře good  bigsmilebigsmilebigsmile

stoner (Člen)
16.12.2016 14:39:32
Offline

Re: Jásací místnost..

Mour psal:

Tak mám dalších 23 l wine pro veselý příští rok, už se na Vás někde na srazu těším ...zelí hotové, klobásky visí v garáži ....tak dobrou a na jaře good  bigsmilebigsmilebigsmile

... "tady je vše ještě v pořádku" ... good bigsmile

VikecB12 (Člen)
02.01.2017 17:30:55
Offline

Re: Jásací místnost..

Tak hop,vostatní čmoudi hurá k benzínkámgood https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop … rketu.html


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
huskyb12 (Administrator)
05.01.2017 16:13:54
Offline

Re: Jásací místnost..

Sem spokojenej parchat, mám Linux a když nebudu muset nedam těm jebkám z Majkrosoftu ani vorla :)


ale di, Ty brepto ...
Loser (Administrator)
05.01.2017 16:56:28
Offline

Re: Jásací místnost..

huskyb12 psal:

Sem spokojenej parchat, mám Linux a když nebudu muset nedam těm jebkám z Majkrosoftu ani vorla :)

jsem doufal, ze se alespon sluvkem pochvalne zminis o svem IT on-call/on-site supportu bigsmilebigsmilebigsmile


Si ted s Ondrasem muzete zalozit nejake samostatne vlakno bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
andre.marek (Člen)
05.01.2017 17:33:18
Offline

Re: Jásací místnost..

Založte vlákno, bych se přidal... Mám slavné desítky a sicksick Stabilita a odezva systému dva týdny po instalaci nic moc... Sedmičky mi vydržely asi 5 let bez přeinstalace a desítky jsem musel po roce formátovat.
Uvažuji že bych konvertoval svou víru. Jenom bych musel pořešit pár programů co nejsou pro Linux - jak funguje ten emulátor wine? idontknow

Ondráš (Člen)
05.01.2017 17:40:00
Offline

Re: Jásací místnost..

Ja bych pockal par mesicu... Krizovka vzdycky prijde...smokin Pak v Mrdaci mistnosti uvidime "Zlaty Wokna..."smile1
Na druhou stranu, mama uz nekolik let jede na notebooku openSUSE a zatim nenadava.evil
Ale drzim palce.good

2 Houska: Kdybys neco potreboval, tak napis.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Ondráš (Člen)
05.01.2017 17:49:49
Offline

Re: Jásací místnost..

andre.marek psal:

Jenom bych musel pořešit pár programů co nejsou pro Linux - jak funguje ten emulátor wine? idontknow

Vis co znamena WINE? Je to akronym "Wine Is Not an Emulator"smile1
Zkus zkontrolovat kompatibilitu tech aplikaci tady:
https://appdb.winehq.org/

Ale zase tomu moc never. Je to aplikaci od aplikace a nekdy i prostredi od prostredi. Musis zkusit.help

Jsou i jiny moznosti, ale to zalezi co chces.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
05.01.2017 18:00:21
Offline

Re: Jásací místnost..

Muzu.... muzu..... muzu .....muze se taky pridat?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
huskyb12 (Administrator)
05.01.2017 18:28:27
Offline

Re: Jásací místnost..

Loser psal:

jsem doufal, ze se alespon sluvkem pochvalne zminis o svem IT on-call/on-site supportu bigsmilebigsmilebigsmile

Asi tak, představte si, že máte 30 kg nadváhu, hulíte 20 denně a chcete uběhnout maraton. IT on-call/on-line/in home support vám říká, že to nejde, prostě to nejni možný.
Vy mu nevěříte a tak to prubnete, i když vo běhání nemáte ani ponětí. Uběhnete 41,999 km a metr před cílem padnete vyčerpáním, pak přijde IT on-call/on-line, chytne vás za flígr a dotáhne do cíle :)
Tak to přesně bylo a opět se potvrdila stará pravda - nečteš, nevíš :)
Nicméně Zbyňoj velmi děkuji good

Ondráš: mám starý železo (nb tak asi 2012) běhaly tam vokna 7 a celkem dobře, pak sem udělal fatální chybu a zkusil W10. Pěkně to běhalo asi měsíc a pak se začlo všecko srát. Čili, léčil jsem mrtvolu s tím, že zkusím prodloužit její agónii před vodchodem do křemíkovýho nebe (sekera Friskars byla ve hře, jako nástroj pro eutanázii).

Noťas používám výhradně pro web, stahování a poštu. Úplně se woken zbavit nemůžu kolevá offisům a tankům :) (mam PC). Nicméně NB teď startuje líp jak novej a killne se dřív, než řekneš borůvkovej koláč. Všechno, co potřebuju běhá včetně wifi tisku a novinkou je pro mě online správa souborů na Kodi přes ftp (filezilla) good

Je možný, že noťas stejně zdechne, ale aspoň sem zkusil žít bez nesvobodnýho softu :)


ale di, Ty brepto ...
huskyb12 (Administrator)
05.01.2017 18:37:24
Offline

Re: Jásací místnost..

Banditatom psal:

Muzu.... muzu..... muzu .....muze se taky pridat?bigsmile

Zkoušel jsem Ubuntu, ale graficky mi to moc nesedlo (ale zdál se mi ještě rychlejší), teď mám linux Mint LM 17.3 Cinnamon ...

https://wiki.linux-mint-czech.cz/doku.p … acni_navod

Rozdíl je v tom, že Ubuntu se mi povedlo nastrčit vedle woken (můžeš ještě laborovat a jen zkoušet), Mint je v nb sám, ale stejně sem to tak chtěl ...
Všechny informace sou na webu vč. návodů na youtube, když sem byl v prdeli, volal jsem Losera, kerej se vzpouzel, že Linux neumí bigsmile
Ondráše sem chtěl votravovat taky, ale používá Skype a ten je Majkrosoftí, tak nic :)


ale di, Ty brepto ...
tachec (Člen)
06.01.2017 06:19:15
Offline

Re: Jásací místnost..

huskyb12 psal:

Sem spokojenej parchat, mám Linux a když nebudu muset nedam těm jebkám z Majkrosoftu ani vorla :)

To je správnej přístup good

V případě nouze můžu taky poradit. Linux mě živí už přes 15 let bigsmile i když je pravda, že příkazová řádka mně trochu zatemnila mozek, takže v grafickém prostředí lehce zaspávám dobu idontknow


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
06.01.2017 07:06:32
Offline

Re: Jásací místnost..

2 houska:
Tanky nehraju, ale vypadá to, že se daj upravit nějak i pro Linux:
http://worldoftanks.eu/cs/content/soft/ … rams/1311/

Pokud používáš Word, Excel, PowerPoint, tak zkus:
https://cs.libreoffice.org/
Pak jsou ještě nějaký jiný komerční balíky, ale tohle je asi nepopulárnější.
Jestli používáš třeba Visio, tak to bude horší.

Noťas z 2012 je dobrej. Ten používam taky. smile1 Skype používám protože to prostě má každej... Ale mám i jiné. Třeba Telegram.
Měl jsem taky období, kdy jsem všechno Microsoftí z principu odmítal, ale... no, to by bylo na dlouho... A co tam není Balmer, tak je to o lepší.

Jink jsem na tom podobně jak Tachec. Konzole je konzolegood, ikdyž dobrá GUI aplikace umí ušetřit spoustu nervů.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
06.01.2017 08:05:02
Offline

Re: Jásací místnost..

...telegramy sem taky posílal, ale vot tý doby, co dou posílat esemesky uš se mi tag ňák nechce chodit na počtucoolcoolcool

P.S. ...telegram je jediný slovo, kerýmu sem rozumňel, tag sem vát to chtěl říctbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.01.2017 08:10:04
Offline

Re: Jásací místnost..

...jo a eště mě zaujal ten Ubuntu...nejni to ten novej Nigerijskej král??? ...Housko, vy se znáte???surprised

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
06.01.2017 08:14:51
Offline

Re: Jásací místnost..

Filous psal:

...telegramy sem taky posílal, ale vot tý doby, co dou posílat esemesky uš se mi tag ňák nechce chodit na počtucoolcoolcool

Si na tý počtě asi hodně dlouho nebyl... Telegramy zrušili v roce 2010. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
06.01.2017 08:17:34
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:
Filous psal:

...telegramy sem taky posílal, ale vot tý doby, co dou posílat esemesky uš se mi tag ňák nechce chodit na počtucoolcoolcool

Si na tý počtě asi hodně dlouho nebyl... Telegramy zrušili v roce 2010. smile1

...to to letíbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
06.01.2017 08:45:46
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:
Filous psal:

...telegramy sem taky posílal, ale vot tý doby, co dou posílat esemesky uš se mi tag ňák nechce chodit na počtucoolcoolcool

Si na tý počtě asi hodně dlouho nebyl... Telegramy zrušili v roce 2010. smile1

...právě že tam ještě je, od tý doby stojí na poště ve frontě a ještě se nedostal k okýnku bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Loser (Administrator)
06.01.2017 09:00:37
Offline

Re: Jásací místnost..

mne ten Linux prijde proste jako Android. Ma to milion rozdilnejch verzi o ruznych vykonostech a ficurach. Porad tam musis neco nastavovat, emulovat, kompilovat a kdejaky dalsi picoviny.
Kdyz se chcete zbavit Woken, tak proc si neporidite nejaky jabko?

"Kdyz se vam libi vsechno americky, tak proc se nenechate vostrihat jako americti kosmonauti?" bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
06.01.2017 09:07:30
Offline

Re: Jásací místnost..

huskyb12 psal:
Banditatom psal:

Muzu.... muzu..... muzu .....muze se taky pridat?bigsmile

Zkoušel jsem Ubuntu, ale graficky mi to moc nesedlo (ale zdál se mi ještě rychlejší), teď mám linux Mint LM 17.3 Cinnamon ...

https://wiki.linux-mint-czech.cz/doku.p … acni_navod

Rozdíl je v tom, že Ubuntu se mi povedlo nastrčit vedle woken (můžeš ještě laborovat a jen zkoušet), Mint je v nb sám, ale stejně sem to tak chtěl ...
Všechny informace sou na webu vč. návodů na youtube, když sem byl v prdeli, volal jsem Losera, kerej se vzpouzel, že Linux neumí bigsmile
Ondráše sem chtěl votravovat taky, ale používá Skype a ten je Majkrosoftí, tak nic :)

...to mas nejakou jako vaznou nemocsurprisedidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tachec (Člen)
06.01.2017 09:32:12
Offline

Re: Jásací místnost..

Loser psal:

mne ten Linux prijde proste jako Android. Ma to milion rozdilnejch verzi o ruznych vykonostech a ficurach. Porad tam musis neco nastavovat, emulovat, kompilovat a kdejaky dalsi picoviny.
Kdyz se chcete zbavit Woken, tak proc si neporidite nejaky jabko?

"Kdyz se vam libi vsechno americky, tak proc se nenechate vostrihat jako americti kosmonauti?" bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Android je Linux bigsmile

A když už jsi nakousnul to jabko, tak to vzešlo podobně jako Linux z UNIXového základu - konkrétně z BSD - takže základní filozofie systému je stejná - jen díku tomu, že to je komerční, tak je to vedené jedním směrem (a bohužel dělané jenom pro konkrétní HW) a prostě se s tím musíš smířit - nemáš tu možnost svobodného výběru jako v Linuxu...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Loser (Administrator)
06.01.2017 10:01:20
Offline

Re: Jásací místnost..

tachec psal:
Loser psal:

mne ten Linux prijde proste jako Android. Ma to milion rozdilnejch verzi o ruznych vykonostech a ficurach. Porad tam musis neco nastavovat, emulovat, kompilovat a kdejaky dalsi picoviny.
Kdyz se chcete zbavit Woken, tak proc si neporidite nejaky jabko?

"Kdyz se vam libi vsechno americky, tak proc se nenechate vostrihat jako americti kosmonauti?" bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Android je Linux bigsmile

A když už jsi nakousnul to jabko, tak to vzešlo podobně jako Linux z UNIXového základu - konkrétně z BSD - takže základní filozofie systému je stejná - jen díku tomu, že to je komerční, tak je to vedené jedním směrem (a bohužel dělané jenom pro konkrétní HW) a prostě se s tím musíš smířit - nemáš tu možnost svobodného výběru jako v Linuxu...

moznost vyberu je k hovnu. Lidi to akorat zdrzuje a traumatizuje, kdyz se pak ukaze, ze se rozhodli blbe bigsmilebigsmilebigsmile A obcas se taky stane, ze mas sice na vyber, ale jen z toho, co nechces.
U jabka nemusim travit hodiny vyberem a tim se citim svobodnejsi - pac mam pak vic casu na jiny vybery z toho, co nechci

Vcera jsem si dal par pif a jak mi to dneska filozofuje, co? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
tachec (Člen)
06.01.2017 10:32:19
Offline

Re: Jásací místnost..

Loser psal:
tachec psal:
Loser psal:

mne ten Linux prijde proste jako Android. Ma to milion rozdilnejch verzi o ruznych vykonostech a ficurach. Porad tam musis neco nastavovat, emulovat, kompilovat a kdejaky dalsi picoviny.
Kdyz se chcete zbavit Woken, tak proc si neporidite nejaky jabko?

"Kdyz se vam libi vsechno americky, tak proc se nenechate vostrihat jako americti kosmonauti?" bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Android je Linux bigsmile

A když už jsi nakousnul to jabko, tak to vzešlo podobně jako Linux z UNIXového základu - konkrétně z BSD - takže základní filozofie systému je stejná - jen díku tomu, že to je komerční, tak je to vedené jedním směrem (a bohužel dělané jenom pro konkrétní HW) a prostě se s tím musíš smířit - nemáš tu možnost svobodného výběru jako v Linuxu...

moznost vyberu je k hovnu. Lidi to akorat zdrzuje a traumatizuje, kdyz se pak ukaze, ze se rozhodli blbe bigsmilebigsmilebigsmile A obcas se taky stane, ze mas sice na vyber, ale jen z toho, co nechces.
U jabka nemusim travit hodiny vyberem a tim se citim svobodnejsi - pac mam pak vic casu na jiny vybery z toho, co nechci

Vcera jsem si dal par pif a jak mi to dneska filozofuje, co? bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

Ani u jabka nemusíš zůstat u aplikací, které ti tam předvařil výrobce - většina oblíbených open source aplikací se portuje i na OS X, takže až se budeš nudit, tak si můžeš rozšířit obzory bigsmile

Drtivá většina BFU uživatelů si vystačí s minimem aplikací - ve finále jim stačí Firefox (Chrome) a LibreOffice - pokročilý uživatel už to má samozřejmě těžší...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Ondráš (Člen)
06.01.2017 11:20:02
Offline

Re: Jásací místnost..

Loser psal:

Ma to milion rozdilnejch verzi o ruznych vykonostech a ficurach. Porad tam musis neco nastavovat, emulovat, kompilovat a kdejaky dalsi picoviny.

Zas tak spatny to neni. Verzi je milion, ale zakladni jsou v podstate 2 (Debian + Red Hat).
Pokud nemas problemy s vykonem, tak nastavis na zacatku a nechas byt (to je stejny na vsech systemech). Emulovat nemusis, kdyz pouzivas portovane aplikace. Kompilujes jen kdyz mas specialni pozadavky a to stejne jen vyjimecne a pro svoji potrebu, protoze pokud nepouzijes balicky z distribuce, nebo od firmy od ktere mas reseni, tak na to nemas podporu a ztracis zaruku.

Kazdopadne ta svoboda je duvod, proc si myslim, BFU by meli zustat u Woken. Sice Ubuntu nebo Fedora udelaly kus prace co se tyce desktopu, ale pokud BFU vystoupi ze sveho obvykleho ranku, tedy "porno weby + Word + posta", muze se dostat k nekdy jednoduse resitelnym problemum, ktere ale pristupem ala Windows nevyresi. Ta prilisna svoboda a prinosy odlisne koncepce, je pro tyhle lidi hazeni perel svinim.
Pak se samozrejme Internet hemzi tim, ze linux je sracka kde nic nefunguje.
To je pak lepsi si koupit to Japko. To je takovej Windows na POSIXovejch zakladech. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Loser (Administrator)
06.01.2017 11:58:23
Offline

Re: Jásací místnost..

ja si myslim, ze tomu s tachecem vubec nerozumite a hlavne jste me nepochopili  bigsmilebigsmilebigsmile

Jako vzorny ajtak, jsem samozrejme taky nekdy v roce 2001-2002 frcel na Linuchu. Ale jen proto, ze to bylo u ajtaku IN. Nicmene jsem vubec nerozbehal sitovku. Takze jsem to vyuzival jen jako takovej offline nastroj na psani v LaTechu bigsmilebigsmilebigsmile
Verim, ze dneska uz je to nekde jinde, ale ty spatny vzpominky zustavaji. Tenkrat byla konzole jeste nutnosti. No a ted uz jsem moc starej na to, abych do toho sel znovu a nemam cas si s tim hrat a ladit. Zacal jsem milovat jednoducha reseni sita na miru tupejm zakaznikum, kteri chteji danou vec proste jen pouzivat a nemaj moc choutky poustet se do nejakejch vetsich akci bigsmilebigsmilebigsmile
V tomhle mi Japko maximalne vyhovuje - dava mi svobodu venovat se dulezitejsim vecem v mem zivote. Ne svobodu venovat se nedulezitejm vecem v jeho systemu ci HW bigsmilebigsmilebigsmile

jdu si dat obed do jidelny, kde maji na vyber jen jedno jidlo - thats my style, bitches bigsmilebigsmilebigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
06.01.2017 12:06:04
Offline

Re: Jásací místnost..

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
06.01.2017 12:15:09
Offline

Re: Jásací místnost..

Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

Filous zacinas se mi nejak nelibit bigsmile..nejak moc se posledni dobou zajimas vo tydle novodoby vychytavky, kufry na motorku, kamery, operacni systemy, telefony s androidem  a vostatni picoviny ... sekeru Fiskars ti uznavam, ale todle ? bigsmile ..kam ten svet speje ? bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
06.01.2017 12:21:30
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

Filous zacinas se mi nejak nelibit bigsmile..nejak moc se posledni dobou zajimas vo tydle novodoby vychytavky, kufry na motorku, kamery, operacni systemy, telefony s androidem  a vostatni picoviny ... sekeru Fiskars ti uznavam, ale todle ? bigsmile ..kam ten svet speje ? bigsmile

...bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tachec (Člen)
06.01.2017 13:12:48
Offline

Re: Jásací místnost..

Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

BFU je "Běžný Franta Uživatel" nebo chceš-li "Běžný Filous Uživatel" bigsmile


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Filous (Člen)
06.01.2017 13:31:55
Offline

Re: Jásací místnost..

tachec psal:
Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

BFU je "Běžný Franta Uživatel" nebo chceš-li "Běžný Filous Uživatel" bigsmile

...adoprdelesurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
06.01.2017 13:32:43
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

Filous zacinas se mi nejak nelibit bigsmile..nejak moc se posledni dobou zajimas vo tydle novodoby vychytavky, kufry na motorku, kamery, operacni systemy, telefony s androidem  a vostatni picoviny ... sekeru Fiskars ti uznavam, ale todle ? bigsmile ..kam ten svet speje ? bigsmile

...začínam přemejšlet vo univerzitě třetího vjekucool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tom jr. (Člen)
06.01.2017 13:37:38
Offline

Re: Jásací místnost..

jde s dobou bigsmilebigsmilebigsmile

Ondráš (Člen)
06.01.2017 13:59:07
Offline

Re: Jásací místnost..

Filous psal:

...začínam přemejšlet vo univerzitě třetího vjekucool

Simte... Hlavne si neber nic s matematikou...help
Me stacilo, kdyz jsem delal domaci ukoly za Kellyho.bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Mour (Člen)
06.01.2017 14:10:10
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:
Filous psal:

...začínam přemejšlet vo univerzitě třetího vjekucool

Simte... Hlavne si neber nic s matematikou...help
Me stacilo, kdyz jsem delal domaci ukoly za Kellyho.bigsmile

...surprised a co je vlastně se starcem Kellym ?!? idontknow

Banditatom (Člen)
06.01.2017 14:10:42
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:
Filous psal:

...začínam přemejšlet vo univerzitě třetího vjekucool

Simte... Hlavne si neber nic s matematikou...help
Me stacilo, kdyz jsem delal domaci ukoly za Kellyho.bigsmile

Kdyz je rec o Kellym kde je vubec?to si mu jeden ukol neudelal ze se s nim trapi uz pul roku?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
06.01.2017 14:31:03
Offline

Re: Jásací místnost..

Nemam tucha co je s Kellym...help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
06.01.2017 15:06:39
Offline

Re: Jásací místnost..

...sem si říkal, esi uš neumřelsurprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Honza (Člen)
06.01.2017 15:15:46
Offline

Re: Jásací místnost..

Je to u něj divný, ale koncem září říkal, že má moc práce a jeho čas zase přijde, tak nezbejvá než čekat... bigsmile


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Mour (Člen)
06.01.2017 15:24:30
Offline

Re: Jásací místnost..

Honza psal:

Je to u něj divný, ale koncem září říkal, že má moc práce a jeho čas zase přijde, tak nezbejvá než čekat... bigsmile

...uff bigsmile

osiris (Člen)
06.01.2017 15:38:56
Offline

Re: Jásací místnost..

tachec psal:
Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

BFU je "Běžný Franta Uživatel" nebo chceš-li "Běžný Filous Uživatel" bigsmile

...vole bigsmile hned se tak představil do telefonu "BFU" a já surprised čozé? bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
06.01.2017 16:01:04
Offline

Re: Jásací místnost..

Honza psal:

Je to u něj divný, ale koncem září říkal, že má moc práce a jeho čas zase přijde, tak nezbejvá než čekat... bigsmile

....moc prace? Jako posilovna pes fernet lyze?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenek (Člen)
06.01.2017 16:08:02
Offline

Re: Jásací místnost..

To Fildo,,,univerzita třetího věku, moje babča na to chodí už druhým rokem a vždycky mě připadá že přijde trochu přilitá, takže dost drahá záležitost. rozmysli si to. Zdenek.smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
06.01.2017 19:46:43
Offline

Re: Jásací místnost..

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...já sem BFU???surprised ...asi jo, páč to používam na "porno-word-počta"bigsmile ...mě tag napadá...a na co používáte kompy vy???surprised ...dyk nic jinýho s tym dělat nejde, né???...řebik s tym nezatlučeš, šroubek nezašroubuješ, špalek neroštípneš...bigsmile

P.S. : ...BFU je něco hanlivýho nebo to je jako že sem f tom dost dobrej???surprised ...já enem dybych se připlet do ňáký debaty vo kompech, tak že bych řek něco jako: "hele, tedle systém je na hovno, já sem BFU a jedu ve woknech..." ...no a voni by enem uďály takový to uznalý: "hmmmmm......." surprisedbigsmile

Filous zacinas se mi nejak nelibit bigsmile..nejak moc se posledni dobou zajimas vo tydle novodoby vychytavky, kufry na motorku, kamery, operacni systemy, telefony s androidem  a vostatni picoviny ... sekeru Fiskars ti uznavam, ale todle ? bigsmile ..kam ten svet speje ? bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile no degeneruje no bigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
andre.marek (Člen)
08.01.2017 09:44:16
Offline

Re: Jásací místnost..

Ondráš psal:

Nemam tucha co je s Kellym...help

http://zpravy.idnes.cz/muz-zraneny-pri- … _krimi_pku
??? idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
08.01.2017 16:51:42
Offline

Re: Jásací místnost..

andre.marek psal:
Ondráš psal:

Nemam tucha co je s Kellym...help

http://zpravy.idnes.cz/muz-zraneny-pri- … _krimi_pku
??? idontknow

To je na nej moc mlady..navic v duchodaku mu prebijet nedovoli smile1 smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
21.09.2017 19:34:02
Offline

Re: Jásací místnost..

musim to sem dát, jinak neusnu bigsmile (čovek by se měl vobčas pochválit, zvlášť , když to udělá všecko sám  bigsmile )
takže půlka je hotová, čeká mě teda ještě jedna cimra,ale z týdle mám radost největší good

předtím...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_puda.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_17353265_1461565850551951_1160882467604745386_n.jpg



potom...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_okno.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_21908969_1713696382005562_1612431341_o.jpg

Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
21.09.2017 19:40:10
Offline

Re: Jásací místnost..

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_21886606_1713698188672048_2049436155_o.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_21895238_1713753738666493_696106626_o.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_21769892_1712249295483604_469884744_n.jpg



jedině elektriku jsem nedělal, jinak jsou una všem mé otisky bigsmile

asi moje nejlepší věc , co jsem kdy udělal...kromě dítěte bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr