Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Olej

kuclb (Člen)
07.06.2013 09:57:02
Offline

Olej

Zdraví, teprve budu měnit olej amám dotaz. Mám doma 2 litry oleje z loňska - Castrol power1 GPS - zeleno modrá lahev a dokoupil jsem Castrol Power 1 - zlatá lahev. Jen nevím, jestli je možné tyhle oleje "míchat", když ten druhý je jakoby nástupcem toho prvního. Poradí někdo znalý? Díky.

Ton@l (Člen)
07.06.2013 10:06:03
Offline

Re: Olej

Nebál bych se tohosmile1Specifikace je stejna 10w40?


Vzdy muze byt hur :-)
kuclb (Člen)
07.06.2013 10:20:03
Offline

Re: Olej

Ton@l psal:

Nebál bych se tohosmile1Specifikace je stejna 10w40?

No měl by to být v podstatě stejný olej, já se toho taky vcelku nebojím, jen se radši zeptám bigsmile

kojaksro (Člen)
07.06.2013 10:52:08
Offline

Re: Olej

....v pohodě, jen jen tam navíc další specifikace, kterou už olej splňoval dávno předtím.
U Motulu, je to ten samý připad, jsou nové láhve, "olej je je lepší", ale je to to samésmokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kuclb (Člen)
07.06.2013 13:15:12
Offline

Re: Olej

kojaksro psal:

....v pohodě, jen jen tam navíc další specifikace, kterou už olej splňoval dávno předtím.
U Motulu, je to ten samý připad, jsou nové láhve, "olej je je lepší", ale je to to samésmokin

Díky za info, tak na večír leju a ráno vyrážím do chcance bigsmilehelp

banda1250 (Člen)
07.06.2013 14:25:30
Offline

Re: Olej

taky jsem měnil,dolil jsem 3 l motulu Jaso MA třema deckama Jaso MA2smile1

hide (Člen)
13.06.2013 20:30:34
Offline

Re: Olej

Chlapi, zbyl mě půlitr oleje motul, co leju do bandita.
V sekačce na trávu je už potřeba výměna.
Myslíte, že ho tam můžu frknout?
Sekačka má motor Honda GCV 160 a vejde se tam právě ten půlitr.

hide (Člen)
13.06.2013 20:32:41
Offline

Re: Olej

Jo a sry, že to tu zasírám, ale zdá se, že už je téma vyřešený smile1

Banditatom (Člen)
13.06.2013 20:40:42
Offline

Re: Olej

kojaksro psal:

....v pohodě, jen jen tam navíc další specifikace, kterou už olej splňoval dávno předtím.
U Motulu, je to ten samý připad, jsou nové láhve, "olej je je lepší", ale je to to samésmokin

Mohl bys to nejak prosim rozvest? Ceka me vymena v obou kobylach a prodejce do me husti kde co... Dik


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
14.06.2013 08:28:03
Offline

Re: Olej

Vubec se toho neboj. Přesně takhle to tam mám já good Teda já tam mám letos od výměny ten zlatej a dolejvám to tim zelenomodrym good A uplně v klidu good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
14.06.2013 11:55:14
Offline

Re: Olej

A kdyš tam naliješ jakejkoliv jinej volej,klidně jinej výrobce,jiná specifikace atd. tak vám motorka taky nepoví že ji to nechutnábigsmile Nebo poví,po 150 000km a to už vám bude uplně šumáksmokin Moc to žeretebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Tony (Člen)
14.06.2013 16:32:31
Offline

Re: Olej

VikecB12 psal:

A kdyš tam naliješ jakejkoliv jinej volej,klidně jinej výrobce,jiná specifikace atd. tak vám motorka taky nepoví že ji to nechutnábigsmile Nebo poví,po 150 000km a to už vám bude uplně šumáksmokin Moc to žeretebigsmile

"to se mi líbí" good bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Banditatom (Člen)
14.06.2013 17:20:46
Offline

Re: Olej

VikecB12 psal:

A kdyš tam naliješ jakejkoliv jinej volej,klidně jinej výrobce,jiná specifikace atd. tak vám motorka taky nepoví že ji to nechutnábigsmile Nebo poví,po 150 000km a to už vám bude uplně šumáksmokin Moc to žeretebigsmile

mě je to jako uplně jasný jen mě zajímá v čem je rozdíl krom ceny tedajcbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kreuz87 (Člen)
16.06.2013 14:37:06
Offline

Re: Olej

No minimálně f krutodrsnohustým obalu smile1


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
maňas (Člen)
22.06.2013 21:47:02
Offline

Re: Olej

rád bych věděl,jestli do bandasky je klasifikace oleje "SG" dostačující - jedná se o denicol 10w-40


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
hlemejzd999 (Člen)
22.06.2013 21:53:37
Offline

Re: Olej

maňas psal:

rád bych věděl,jestli do bandasky je klasifikace oleje "SG" dostačující - jedná se o denicol 10w-40

jo normálně ... jakejkoli specifikace: API SG, CCMC G-5, JASO MA


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
maňas (Člen)
22.06.2013 22:26:03
Offline

Re: Olej

hlemejzd999 psal:
maňas psal:

rád bych věděl,jestli do bandasky je klasifikace oleje "SG" dostačující - jedná se o denicol 10w-40

jo normálně ... jakejkoli specifikace: API SG, CCMC G-5, JASO MA

no spíše jsem to myslel tak,že mi bylo řečeno : čím vyší číslo v abecedě - tím lepší olej :O


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
osiris (Člen)
22.06.2013 23:23:50
Offline

Re: Olej

maňas psal:
hlemejzd999 psal:
maňas psal:

rád bych věděl,jestli do bandasky je klasifikace oleje "SG" dostačující - jedná se o denicol 10w-40

jo normálně ... jakejkoli specifikace: API SG, CCMC G-5, JASO MA

no spíše jsem to myslel tak,že mi bylo řečeno : čím vyší číslo v abecedě - tím lepší olej :O

...nejdřív nazdar vole, tak ty ještě žiješ goodsmile1
...jedná se až o to druhý písmeno a ty nepotřebuješ olej do formule abys hledal olej s co nejvzdálenějším písmenem v posloupnosti abecedy, tobě bude vyhovovat už ten s efkem, natož s géčkem


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
23.06.2013 20:28:11
Offline

Re: Olej

A mě v manuálu píšou, že pokud není možnost koupit Hárlej volej mám tam prát olej pro dýzlový motórysurprisedbigsmile

maňas (Člen)
27.06.2013 19:46:36
Offline

Re: Olej

osiris psal:
maňas psal:
hlemejzd999 psal:


jo normálně ... jakejkoli specifikace: API SG, CCMC G-5, JASO MA

no spíše jsem to myslel tak,že mi bylo řečeno : čím vyší číslo v abecedě - tím lepší olej :O

...nejdřív nazdar vole, tak ty ještě žiješ goodsmile1
...jedná se až o to druhý písmeno a ty nepotřebuješ olej do formule abys hledal olej s co nejvzdálenějším písmenem v posloupnosti abecedy, tobě bude vyhovovat už ten s efkem, natož s géčkem

Zdarec Osi , to víš žiju,ale nejezdím,tak sem nechodím. Ikdyž s tím ježděním to snad brzy zase dopadne.

Jinak díky za nastínění,takže ho tam v klidu můžu dát :)


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Ivan37 (Člen)
18.08.2016 11:50:36
Offline

Re: Olej

Čaute bando.aby som nanačinal nové vlákno tak to dám sem. Dávam motul 5100 10w40  no chcem vyskúšať shell advance 10w40 ax7 ,má niekto skúsenosti stymto olejom?pyšú oňom že dosť tlmy hluk motora čo bandita dosť potrebujúsmile1preto má zaujal,ak niekto má skúsenosť z shell tak napíštegood

Billy (Člen)
18.08.2016 12:06:17
Offline

Re: Olej

Ivan37 psal:

Čaute bando.aby som nanačinal nové vlákno tak to dám sem. Dávam motul 5100 10w40  no chcem vyskúšať shell advance 10w40 ax7 ,má niekto skúsenosti stymto olejom?pyšú oňom že dosť tlmy hluk motora čo bandita dosť potrebujúsmile1preto má zaujal,ak niekto má skúsenosť z shell tak napíštegood

neexperimentuj, lej tam co tam tedkon lejes. Je to nesmysl ze to utlumi hluk. Motul co tam lejes je pro tento motor spravna volba good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Barbora07 (Nový člen)
21.04.2019 10:43:26
Offline

Re: Olej

A má ten olej stejný parametry ? smile1


www.bordel.cz -> Popisek upraven.
Filous (Člen)
21.04.2019 12:14:03
Offline

Re: Olej

Barbora07 psal:

A má ten olej stejný parametry ? smile1

...vodpoved za kazdou cenu??? ...na tri roky starej prispjevek??? ...spis bych rek, ze je to skryta reklama na vodkaz f podpisuidontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
21.04.2019 23:15:16
Offline

Re: Olej

...jj, nepoučitelný/á smile1

Barbora07 psal:

Zkus to tady, já s tim problém neměla *************************

edit: spam = ban (tvůj celkově druhý příspěvek a v obou případech stejný odkaz)

...tak ho/jí vypneme tentokrát na dýl smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
22.04.2019 06:49:18
Offline

Re: Olej

Upravil jsem trochu i ten popisek, aby si jako třeba nemyslel/a, že je to tak jednoduchý. smile1
A nebo by se to mohlo příště měnit za AB Moto a Kojak by mohl přihodit nějakou kačku na účet jakože za reklamu. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr