Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » heslo na mejl

Ballů (Člen)
11.06.2013 06:34:51
Offline

heslo na mejl

Zdarec,sice to sem nepatří,ale třebas mi dokáže někdo poradit - pokud to teda pujde smile1 . Moje PC,používá aj má přítelkyně,ale před nedávnem si zmenila heslo do mejlu,jenže zrovna v době,kdy se začala ochomejtak kolem nějaké partičky lidí - což mě dosti zaráží a tak trochu mám podezření z nekalosí fuck . Dá se nějak zjistit z PC jaké zadává heslo i když nejní uložený ve správci hesel ? evil Díky za odpověď a pochopení idontknow


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
hlemejzd999 (Člen)
11.06.2013 07:02:34
Offline

Re: heslo na mejl

nechci bejt za nejakyho moralistu , ale jestli jsi predtim znal heslo k jejimu mejlu a ted nechce , abys ho už dál vedel , tak ma k tomu asi duvod , protoze treba zjistila , ze ji smirujes bigsmile
proste se smiř s tim , ze co má přijít - přijde ...i bez hesla bigsmile
a ser na to - je to trestný
PS: taky znam heslo k mejlu moji pani , ale nikdy sem tam nelez a nemam potrebu vedet vsechno...je to o duvere v cloveka ...jestli mas podezreni na „nekalosti “bigsmile, tak se ji na to normalne zeptej ...bud te posle doprdele a nebo né good
a jinak vsechno nej k narozeninam goodwinebeerwinebeer


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
11.06.2013 07:04:49
Offline

Re: heslo na mejl

oázka je, jestli není lepší sladká nevědomost. když bude chtít stejně ty nekalosti bde dělat, i když ji budeš hlídat sebevíc. osobně si myslím, že to nepude, ale třeba ti tu někdo poradí nějaký generátor hesel, či jak se temu říká. Dovolím si přidat dotaz pod tvé vlákno:
v excelu jde zaheslovat soubor proti otevření. Pokud bude mít heslo 8 a víc znaků, obsahující malé, velké písmena, číslice a interpunkční znaménka, jak moc složité je to rozkodovat pro opravdového profíka? vím, že obecně je takový typ hesla bezpečný, spíš se mi jedná o to, jestli není v excelu nějaká možnost jak to obejít


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
tachec (Člen)
11.06.2013 07:38:18
Offline

Re: heslo na mejl

Výkon počítačů roste, takže už se dají v rozumném čase lámat i poměrně dlouhá hesla - obzvlášť když obsahují nějaké slovníkové slovo, tak se to výrazně urychlí.

Občas dělám penetrační testy a to se člověk nestačí divit co mají lidi za jednoduchá hesla, která by člověk relativně brzo uhádl. Je to také o politice daného zařízení - vždycky je možnost vynutit zadání pouze silného hesla, které bude muset obsahovat malá i velká písmena, číslice a paznaky, nebude vycházet z žádného slova ze slovníku (cracklib knihovny) a bude dostatečně dlouhé.

Než hrubě lámat nějaké heslo je lepší využít sociální inženýrství a to heslo z toho člověka zkusit dostat oklikou bigsmile Někdy je to fakt hračka...

Z morálního hlediska mně to u cizích lidí nedělá problém, ale na vlastní rodinu bych to neaplikoval - tam je to opravdu o té důvěře...


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
Mour (Člen)
11.06.2013 07:47:56
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:

oázka je, jestli není lepší sladká nevědomost. když bude chtít stejně ty nekalosti bde dělat, i když ji budeš hlídat sebevíc. osobně si myslím, že to nepude, ale třeba ti tu někdo poradí nějaký generátor hesel, či jak se temu říká. Dovolím si přidat dotaz pod tvé vlákno:
v excelu jde zaheslovat soubor proti otevření. Pokud bude mít heslo 8 a víc znaků, obsahující malé, velké písmena, číslice a interpunkční znaménka, jak moc složité je to rozkodovat pro opravdového profíka? vím, že obecně je takový typ hesla bezpečný, spíš se mi jedná o to, jestli není v excelu nějaká možnost jak to obejít

...nám přednášející na kurzu excelu říkal, že má zámek excelu odemknutý za 15 vteřin, na zámek se vyser, převeď do pdf.

K.a.s.y.m. (Člen)
11.06.2013 08:00:30
Offline

Re: heslo na mejl

pokud si myslis ze te podvadi posli ji do prdele rovnou a mas klid..nebo se s tim smiř..zalezi co je pro tebe jednodussi smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Drakoxxl (Člen)
11.06.2013 08:46:10
Offline

Re: heslo na mejl

hlemejzd999 psal:

a ser na to - je to trestný

Má pravdu chlapec, konkrétně § 231 trestního zákona Opatření a přechovávání přístupového zařízení a hesla k počítačovému systému a jiných takových dat
    (1) Kdo v úmyslu spáchat trestný čin porušení tajemství dopravovaných zpráv podle § 182 odst. 1 písm. b), c) nebo trestný čin neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací podle § 230 odst. 1, 2 vyrobí, uvede do oběhu, doveze, vyveze, proveze, nabízí, zprostředkuje, prodá nebo jinak zpřístupní, sobě nebo jinému opatří nebo přechovává
a) zařízení nebo jeho součást, postup, nástroj nebo jakýkoli jiný prostředek, včetně počítačového programu, vytvořený nebo přizpůsobený k neoprávněnému přístupu do sítě elektronických komunikací, k počítačovému systému nebo k jeho části, nebo
b) počítačové heslo, přístupový kód, data, postup nebo jakýkoli jiný podobný prostředek, pomocí něhož lze získat přístup k počítačovému systému nebo jeho části,
bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo zákazem činnosti. evil


Lepší někdy, než nikdy.
Ton@l (Člen)
11.06.2013 08:59:56
Offline

Re: heslo na mejl

Mour psal:
Koldan psal:

oázka je, jestli není lepší sladká nevědomost. když bude chtít stejně ty nekalosti bde dělat, i když ji budeš hlídat sebevíc. osobně si myslím, že to nepude, ale třeba ti tu někdo poradí nějaký generátor hesel, či jak se temu říká. Dovolím si přidat dotaz pod tvé vlákno:
v excelu jde zaheslovat soubor proti otevření. Pokud bude mít heslo 8 a víc znaků, obsahující malé, velké písmena, číslice a interpunkční znaménka, jak moc složité je to rozkodovat pro opravdového profíka? vím, že obecně je takový typ hesla bezpečný, spíš se mi jedná o to, jestli není v excelu nějaká možnost jak to obejít

...nám přednášející na kurzu excelu říkal, že má zámek excelu odemknutý za 15 vteřin, na zámek se vyser, převeď do pdf.

na excel jsem mel nejake makrosmile1 takze PDFgood


Vzdy muze byt hur :-)
tachec (Člen)
11.06.2013 09:23:04
Offline

Re: heslo na mejl

Pocit jistoty a bezpečí?

XLS soubor "zašifrovanej" třeba pomocí GPG


▀▄▀▄▀▄...sem se to nemělo nikdy dostat...▄▀▄▀▄▀
yoby (Člen)
11.06.2013 09:28:22
Offline

Re: heslo na mejl

Ser na to smile1 Nebo si můžeš SVŮJ comp zabezpečit softvérem monitorující úhozy klávesnice .... sem o tom někde někdy slyšel, nevím, neznám cool

Inženýrek (Člen)
11.06.2013 12:37:21
Offline

Re: heslo na mejl

Chceš-li se s ní rozejít, tak to udělej rovnou.
V případku, že se tam dostaneš a zjistíš co se ti nebude líbit, tak se tak stane stejnak, v případku že se tam dostaneš a nic nenajdeš a ona zjistí, že se jí hrabeš v jejích osobních věcech, tak se tak stane stejnak...
A nebo se na to vyser, a místo hledání si běž radši zajezdit a pročistit hlavu ať nemyslíš na takový chujoviny.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
VikecB12 (Člen)
11.06.2013 13:09:35
Offline

Re: heslo na mejl

Jestli je dobrá na píchání,tak na to ser a užívej si to,dokud tě nekopne doprdele,jednou to stejně přijdebigsmile No a pokud je prkená,tak na ňu ser rovnou,toe vo ničembigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
11.06.2013 13:33:02
Offline

Re: heslo na mejl

VikecB12 psal:

Jestli je dobrá na píchání,tak na to ser a užívej si to,dokud tě nekopne doprdele,jednou to stejně přijdebigsmile No a pokud je prkená,tak na ňu ser rovnou,toe vo ničembigsmile

...bigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
11.06.2013 14:29:46
Offline

Re: heslo na mejl

Mour psal:
Koldan psal:

oázka je, jestli není lepší sladká nevědomost. když bude chtít stejně ty nekalosti bde dělat, i když ji budeš hlídat sebevíc. osobně si myslím, že to nepude, ale třeba ti tu někdo poradí nějaký generátor hesel, či jak se temu říká. Dovolím si přidat dotaz pod tvé vlákno:
v excelu jde zaheslovat soubor proti otevření. Pokud bude mít heslo 8 a víc znaků, obsahující malé, velké písmena, číslice a interpunkční znaménka, jak moc složité je to rozkodovat pro opravdového profíka? vím, že obecně je takový typ hesla bezpečný, spíš se mi jedná o to, jestli není v excelu nějaká možnost jak to obejít

...nám přednášející na kurzu excelu říkal, že má zámek excelu odemknutý za 15 vteřin, na zámek se vyser, převeď do pdf.

hm. a pdf tak rozklíčovat nende? a jak to teda dělat? jako udělat to v excelu a pak to uložit jako pdf s heslem, či jak? help


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
11.06.2013 15:24:32
Offline

Re: heslo na mejl

pussy, buď chlap bigsmile


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
11.06.2013 18:52:40
Offline

Re: heslo na mejl

Bud ji vyraz z baraku hned nebo se smir s tim ze ji pichate dva az vicbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bolek009 (Člen)
12.06.2013 06:26:18
Offline

Re: heslo na mejl

VikecB12 psal:

Jestli je dobrá na píchání,tak na to ser a užívej si to,dokud tě nekopne doprdele,jednou to stejně přijdebigsmile No a pokud je prkená,tak na ňu ser rovnou,toe vo ničembigsmile

goodbigsmile


GSF1250SA K7
Ballů (Člen)
12.06.2013 07:31:04
Offline

Re: heslo na mejl

K.a.s.y.m. psal:

pokud si myslis ze te podvadi posli ji do prdele rovnou a mas klid..nebo se s tim smiř..zalezi co je pro tebe jednodussi smile1

Asi nějak tak evil ass


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Billy (Člen)
12.06.2013 07:36:57
Offline

Re: heslo na mejl

idealni doba poslat do pice a zacit pichat novou bigsmile good, dneska je vsude peknejch devek, hlavne je zajima jestli mas vatu a mas pekny bydleni a volny vikendy na vejlety bigsmile. Ostatni tvoje vady se daj  zkousnout bigsmile


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kelly01 (Člen)
12.06.2013 12:56:09
Offline

Re: heslo na mejl

Aby ale neodešel s kufříkembigsmile, to pak počet potencionálních děfek výrazně snižujeass


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
12.06.2013 19:54:11
Offline

Re: heslo na mejl

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lenka (Člen)
12.06.2013 20:52:38
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

hele, asi takhle...dycky se najde někdo, kdo by to dokázal rozklíčovat, otázka je, jestli by to někomu hodně šikovnýmu stálo za to...když dáš heslo z písmen a číslic a nebude tam žádný slovo, bude to těžší...


...Do you know that bad girls go to hell?...
Harba (Člen)
12.06.2013 21:03:44
Offline

Re: heslo na mejl

Vem šroubovák,vzadu oddělej dekl a vlez dovnitřsmile1

WenzelB6 (Člen)
12.06.2013 21:54:03
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

ser na šifrování a píchey. follou Vikecgoodbigsmile

Kelly01 (Člen)
12.06.2013 22:43:55
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

Je to jen votázka času, druhá je, jestli ho máš dost....surprised

Ale další generace může pokračovatgood


God Save The Queen!
čočkin (Člen)
12.06.2013 23:06:11
Offline

Re: heslo na mejl

VikecB12 psal:

Jestli je dobrá na píchání,tak na to ser a užívej si to,dokud tě nekopne doprdele,jednou to stejně přijdebigsmile No a pokud je prkená,tak na ňu ser rovnou,toe vo ničembigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilegood


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Koldan (Člen)
12.06.2013 23:15:33
Offline

Re: heslo na mejl

Lenka psal:
Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

hele, asi takhle...dycky se najde někdo, kdo by to dokázal rozklíčovat, otázka je, jestli by to někomu hodně šikovnýmu stálo za to...když dáš heslo z písmen a číslic a nebude tam žádný slovo, bude to těžší...

ale totok já vím, že obecně je takové heslo nej. mě zajímá to, jestli to platí i v excelu, jestli to není tak jak psal Mour.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
osiris (Člen)
12.06.2013 23:28:18
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:
Lenka psal:
Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

hele, asi takhle...dycky se najde někdo, kdo by to dokázal rozklíčovat, otázka je, jestli by to někomu hodně šikovnýmu stálo za to...když dáš heslo z písmen a číslic a nebude tam žádný slovo, bude to těžší...

ale totok já vím, že obecně je takové heslo nej. mě zajímá to, jestli to platí i v excelu, jestli to není tak jak psal Mour.

...v excelu, ve tmě a i na slovensku, platí to všude smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
13.06.2013 08:53:21
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:
Lenka psal:
Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

hele, asi takhle...dycky se najde někdo, kdo by to dokázal rozklíčovat, otázka je, jestli by to někomu hodně šikovnýmu stálo za to...když dáš heslo z písmen a číslic a nebude tam žádný slovo, bude to těžší...

ale totok já vím, že obecně je takové heslo nej. mě zajímá to, jestli to platí i v excelu, jestli to není tak jak psal Mour.

Héj, mi se to nechce psát bigsmile, prostě jakýkoliv zamknutý excel.sešit je během 15 vteřin otevřený a pokud máš skryté sloupce(buňky), tak je uvidí. Jediná ochrana je převést excel.seštit do formátu .pdf, který je vlastně obrázek a skryté sloupce a vzorce z něho nevytáhneš.

kneehammer (Člen)
13.06.2013 09:28:24
Offline

Re: heslo na mejl

Koldan psal:
Lenka psal:
Koldan psal:

jak teda s tím zaheslováním excelofského souboru? poraďte něgdohelp

hele, asi takhle...dycky se najde někdo, kdo by to dokázal rozklíčovat, otázka je, jestli by to někomu hodně šikovnýmu stálo za to...když dáš heslo z písmen a číslic a nebude tam žádný slovo, bude to těžší...

ale totok já vím, že obecně je takové heslo nej. mě zajímá to, jestli to platí i v excelu, jestli to není tak jak psal Mour.

nikdy sem se tim nezabyval, ale byl sem zvedave:
http://www.oraxcel.com/projects/encoffi … ption.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ … protection

Ve zkratce, eši máš Excel>2007 a dáš heslo > 7 8 znaků, seš v klidu.

Pokud tam ale máš uloženy data o agentech CIA, je dost pravděpdobny, že místo studentíka s prográmkem na to zalehne skupina rusáků s tisícama ohekovanejch kompjůtrů po celé planetě a pak to má grády bigsmile
viz http://i.stack.imgur.com/nL4xk.jpg


..:: B12 inside ::..
yoby (Člen)
13.06.2013 14:24:05
Offline

Re: heslo na mejl

Dát soubor na flešku a spolknout. To pár dní bude nehacknutelný a pak jen se sebezapřením

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr