Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Kombinéza-údržba

Tomy (Člen)
10.04.2007 03:20:17
Offline

Kombinéza-údržba

Zajímalo by mě čím čistite kombinézu.Mě říkali Hubíkovi,že stačí,když to otřu od mušek a podobné špíny vždy po vyjížďce namočenou houbičkou a tak dvakrát třikrát za sezónu natřu balzámem na kůži.Jelikož tam mám bílé prvky a bílá se rychle špiní a časem zajde,tak by mě zajímalo,jestli neexistuje nějaký speciální čistící prostředek na pravou hovězí useň???Poradíte?Tomy

Bedřich (Člen)
10.04.2007 08:22:25
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Tak že by se mi chtělo to čistit po každym vyjetísick

Jednou za čas to vezmu mokrou houbičkou.No  a pak to vezmu jednou za rok jinou houbičkou s tím jejich mastnym patlámem.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kelly01 (Člen)
10.04.2007 08:59:50
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Mám to bílý..

Stříkám wapkou..

Nic nemažu..


God Save The Queen!
Spidermila (Člen)
10.04.2007 09:13:06
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Taky mě to čeká. Už by potřebovala vyčistit a napastovat.
Kelly, wapkou? surprised To musí být mokré durch! surprised Jak dlouho to pak sušíš? Beztak je to účinné, ale asi ne moc šetrné čištění idontknow

Ondráš (Člen)
10.04.2007 09:30:27
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Mouchy nechávám jako svědky minulosti...surprised
Na jaře namažu kalhoty i bundu včelím voskem a celý rok na to nešáhnu.surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Filous (Člen)
10.04.2007 11:28:27
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...na zimu namažu, džísku vyperu a přes sezónu na to seru...f říjenci vypadam jag vágus bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
10.04.2007 11:40:01
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Filous psal:

...na zimu namažu, džísku vyperu a přes sezónu na to seru...f říjenci vypadam jag vágus bigsmile

ale to neni oblecenim woe
jardagsf chechtajici


MOTO KOZZI GRISO
vorel (Člen)
10.04.2007 12:14:10
Offline

Re: Kombinéza-údržba

ani typem měsícebigsmile


řikám si hurikán
Přemek (Člen)
10.04.2007 12:20:05
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Tomy psal:

Zajímalo by mě čím čistite kombinézu.Mě říkali Hubíkovi,že stačí,když to otřu od mušek a podobné špíny vždy po vyjížďce namočenou houbičkou a tak dvakrát třikrát za sezónu natřu balzámem na kůži.Jelikož tam mám bílé prvky a bílá se rychle špiní a časem zajde,tak by mě zajímalo,jestli neexistuje nějaký speciální čistící prostředek na pravou hovězí useň???Poradíte?Tomy

No moje chytřejší polovička má na kožený sako nebo co to je takovou pěnu ve spreji. menuje se to LEATHER SOAP a asi to dostala tam co prodávaj kožený hadry idontknow píšou na tom, že to je na všechny hladký kůže smile1

Filous (Člen)
10.04.2007 14:31:27
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Krumlofskej švihák a Dravej pták:
...cejtim z vašich příspjefků jemnou narášku na muj vzhlet surprised ...vogo, co se vám na mě nelíbí vy hajzli??? bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
10.04.2007 14:47:18
Offline

Re: Kombinéza-údržba

tů Filous: vono je to s tebou těšký, jak sis u mě byl tehdá pro tu knížku vo Andělech, tag kdyš sem tě uviděl, tag si vypadal, že máš křídla, ale tys neměl jedny na zádech, ale milijóny na ciftě...bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Petr J. (Člen)
10.04.2007 14:50:56
Offline

Re: Kombinéza-údržba

největší homeles s nejnaleštěnější motykou.....

Filous (Člen)
10.04.2007 15:01:21
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...a já debil sem si myslel, že tady mám kamarády smile2 ...a náhodou sem pro letošek chtěl přijít se změněnou imidž a sundal sem džísku...no a pag mi Houska vynadal, že mě nemoch poznat, tag sem jí zas voblík bigsmile

...gdysy sem něgde čet tudle definici životního stylu, kerá se mi docela zamlouvá:
"…auta sou na kokot, nagelovaný hlavy taky a o tuc tuc nemluvě. Nejlepší je jezdit na motorce, smrdět jak kozel, chodit pořád trochu připochcanej, spát vožralej na hajzlech, mít mezi prstama na rukách puchejře vod cigaret jak s nima usínáš, bejt špinavej.....a mít pořád dokonale vypucovanou mašinu.......Tak tomu říkám život!"
bigsmilebigsmilebigsmile

...akorát Ája to tag ňák neuznávábigsmile ...a něgdy se za mě prej i stydí surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
10.04.2007 15:15:29
Offline

Re: Kombinéza-údržba

tů Filous: "smajlík pro poprskanej monitor" já to tag nemyslel, voni to asi nebyly mouchy, ale Redbullbigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Petr J. (Člen)
10.04.2007 16:01:14
Offline

Re: Kombinéza-údržba

to Filous: něco na té definici bude.....skoro jsem Tě poznal....bigsmile...

a Áje se nediv....

vorel (Člen)
10.04.2007 20:12:33
Offline

Re: Kombinéza-údržba

baví nás asi tvoje číleníbigsmile


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
10.04.2007 20:26:34
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Filous psal:

...a já debil sem si myslel, že tady mám kamarády smile2 ...a náhodou sem pro letošek chtěl přijít se změněnou imidž a sundal sem džísku...no a pag mi Houska vynadal, že mě nemoch poznat, tag sem jí zas voblík bigsmile

...gdysy sem něgde čet tudle definici životního stylu, kerá se mi docela zamlouvá:
"…auta sou na kokot, nagelovaný hlavy taky a o tuc tuc nemluvě. Nejlepší je jezdit na motorce, smrdět jak kozel, chodit pořád trochu připochcanej, spát vožralej na hajzlech, mít mezi prstama na rukách puchejře vod cigaret jak s nima usínáš, bejt špinavej.....a mít pořád dokonale vypucovanou mašinu.......Tak tomu říkám život!"
bigsmilebigsmilebigsmile

...akorát Ája to tag ňák neuznávábigsmile ...a něgdy se za mě prej i stydí surprisedbigsmile

Sem se dnes málem skácel když sem viděl takovýho draka jak ty u Neratovic a měl na zádech růžovej baťoch a tak sem s toho byl trochu na játro a ty nakonec autem ale čas by seděl goodA ještě pro hurikánagoodti to tahám f autě už druhej tejdengood


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
10.04.2007 20:40:14
Offline

Re: Kombinéza-údržba

sem sde tam stavoval vokolo devátý minulej tejden někdy...jak tam ste?


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
10.04.2007 20:48:45
Offline

Re: Kombinéza-údržba

vorel psal:

sem sde tam stavoval vokolo devátý minulej tejden někdy...jak tam ste?

No tak to jsi dopad stejně jak dneska jedna máničkabigsmilezrovna stavebninybadale vod vosmej a mám jakobsbigsmile


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
10.04.2007 20:50:27
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Dravec:
...prosim tě, ty u práce nechytneš, já tam byl dneska f půl desátý a jeden že prej nakupuje ve stavebninách idontknow ...chacha, takový výmluvy a kecy idontknow ...a za druhym sem jel do krámu a pani prodavačka povidá, že prej pana Baltaze dneska eště neviděla, že prej pan majitel se nechává přivíst limuzínou do kanclu aš po vobjedě a něgdy, že se nestaví i dva dny, akorát si prej dycky skontroluje po telefonu tržbu surprised ...jó to víš, ty kapitalisti, Che Guevaru a Fidela ne ně fuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
10.04.2007 20:54:18
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Filous psal:

Dravec:
...prosim tě, ty u práce nechytneš, já tam byl dneska f půl desátý a jeden že prej nakupuje ve stavebninách idontknow ...chacha, takový výmluvy a kecy idontknow ...a za druhym sem jel do krámu a pani prodavačka povidá, že prej pana Baltaze dneska eště neviděla, že prej pan majitel se nechává přivíst limuzínou do kanclu aš po vobjedě a něgdy, že se nestaví i dva dny, akorát si prej dycky skontroluje po telefonu tržbu surprised ...jó to víš, ty kapitalisti, Che Guevaru a Fidela ne ně fuck

Wole modrý outerýbigsmilea ve středu dem na ryby páč má bejt chezky teplogood


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
10.04.2007 20:59:11
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...no a je to tady, dyk to poudam, nedělaj surprisedbigsmile ...aspoň že se přizná pacholek vlasatej bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vorel (Člen)
10.04.2007 21:01:49
Offline

Re: Kombinéza-údržba

palous, vogo mam ten problem že když nebude bruska tak nebodu muset brousitsmile1
neska sem to zkoušel pásovkou a miskovym kartáčem na flexe a udělal sem půlku trámusick
asi je pravda že každej má dělat to co umí


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
10.04.2007 21:12:21
Offline

Re: Kombinéza-údržba

vorel psal:

palous, vogo mam ten problem že když nebude bruska tak nebodu muset brousitsmile1
neska sem to zkoušel pásovkou a miskovym kartáčem na flexe a udělal sem půlku trámusick
asi je pravda že každej má dělat to co umí

No práce to je na hofnosickto znám tak to nech tak jak je négoodzas to nemá každejbigsmilebych nějakej tmafší lak a nebo balakryl č.240 ten schová fšechnobigsmile


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
10.04.2007 21:18:32
Offline

Re: Kombinéza-údržba

hlavně že sem nakoupil 3prdele bukový lazůry a jedn trám už nejni způlky červenej ale svjetlej


řikám si hurikán
PALOUS (Člen)
10.04.2007 21:28:36
Offline

Re: Kombinéza-údržba

vorel psal:

hlavně že sem nakoupil 3prdele bukový lazůry a jedn trám už nejni způlky červenej ale svjetlej

tak to je pech teď už tě zachrání jen Kelly pokud to veme na skladbigsmilea jinak tahle lazura je zrouna pěkná sviňabad


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
10.04.2007 21:33:34
Offline

Re: Kombinéza-údržba

takže supr vyhlídka na víkend.
broušení.
trámů.
vogo.
kellyhelp


řikám si hurikán
Cvrček (Člen)
10.04.2007 23:02:22
Offline

Re: Kombinéza-údržba

vem si na to takový ten nástavec na vrtačku..ze zamolepícíma brusnejma šmirglama...to se taky dá,když není bruska jiná.Bybračku nedoporučuju...tou to jde pomalu.Jedně vibrační z otáčkama kotouče...ta je super a bezvadně účinná...jinak se na ní dávaj taky takové kotouče skoro jak na tu vrtačku....a když tak nad tím uvažuju estli víš jakou se bruskou brousí auta....tak tou by to aji mohlo být úplně nej.Já mám takovou slabší od bosh...a fakt good...ale je to holt makačka a nezávidím....je to hnusná práce
Hlavně máš ty piliny uplně všude pokud to rovnou neodsáváš vysavačem a ani to není 100%

Filous (Člen)
11.04.2007 07:52:14
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...to zvás bude mít Tomík radost vy voli...vot udržby kombinézy přes muj životní postoj aš po broušení Vorlovo trámu surprised ...myšlenkový pochody Banditmenů sou nevyspytatelný surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
11.04.2007 21:11:06
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Fildo mě to nedá tak ještě jeden příspěvek když už jsme tu diskusi dojebalybigsmileprostě málem přepadsurprisedfurt se něčeho chytalbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/PALOUS/11042007(001).jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze//PALOUS/11042007(002).jpg

Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
11.04.2007 21:28:51
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...bigsmilebigsmilebigsmile...ty krááááávo, dyk ta lopata má eště třísky na násadě a lesklej hliník surprised ...ale že mu to pózování de, co??? bigsmile ...to zrovna jela vokolo pani Baltazová, že se chyt toho čertova nástroje??? bigsmile ...no každopádně je vidět, že dře goodbigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
11.04.2007 21:32:18
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Filous psal:

...bigsmilebigsmilebigsmile...ty krááááávo, dyk ta lopata má eště třísky na násadě a lesklej hliník surprised ...ale že mu to pózování de, co??? bigsmile ...to zrovna jela vokolo pani Baltazová, že se chyt toho čertova nástroje??? bigsmile ...no každopádně je vidět, že dře goodbigsmilegood

Ty woe čumím jak puksurprisedta lopata je mojegoodproto se tak lesknebigsmileta se mnou byla už u vogagood


Jebat motorky :-)
Filous (Člen)
11.04.2007 21:33:45
Offline

Re: Kombinéza-údržba

...vogo a neměl ji Vogo nachystanou na štítek??? idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
13.04.2007 09:17:12
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Nazdar bazar tu Baltazar
Fildo ty lumpe koukej prijet pomoct kamarádovi v nouzi
Jsem akorát prijel na barák limuzínou a Palous kouká na bandit pičo stránkybigsmile
dneska se bude betonovat plot to zase nebude mít nikdo čas žebigsmilebigsmilebigsmile bo fšici budou honit řidítkahelp
pak jdu na beer


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
13.04.2007 09:23:08
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Baltazar: Ser na ně bigsmile a nejsou ty základy na plot nějak hluboké idontknowbigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
13.04.2007 09:27:41
Offline

Re: Kombinéza-údržba

Mour psal:

Baltazar: Ser na ně bigsmile a nejsou ty základy na plot nějak hluboké idontknowbigsmilebigsmile

Muší být jsem ve stráni budu sypat zeminugood
dnes jdu na to bude to krása už jsem složil 3 palety betonovejch tvárnichelp


Jebat motorky :-)
vorel (Člen)
13.04.2007 14:49:22
Offline

Re: Kombinéza-údržba

co hluboký, vogo, mě přídou spíš malinko blízký


řikám si hurikán

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr