Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » prilba

sniper270 (Člen)
15.06.2013 22:22:33
Offline

prilba

zdravim pani mám jeden dotaz chcem nejaku novu prilbu a neviem čo by to malo byť stara integrala je už vymačkana a fúka do nej tak poprosim o radu aka značka a popripade typ by bol dobry ale zas len integralu chcem nie vyklapacku diik za rady good inač prva sezona na B 12 dal som na nej 240 maximalku ale mam pocit ze to da aj viac ale treba lepsiu cestu smile2 to ako som sa chcel len pochváliť bigsmile pussy

SLUGI (Člen)
15.06.2013 22:25:27
Offline

Re: prilba

... a cena?


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
vendous (Člen)
16.06.2013 06:06:39
Offline

Re: prilba

No jak psal Slugi, je důležité vědět cenovku.
Ale nejsou špatný škopky od AVG(vyšší modely), výbornou zkušenost sem měl se škorpionem EXO1000 a pak šubrt no a nebo rovnou Arai


Smrt je ze všeho to poslední.
SLUGI (Člen)
16.06.2013 09:35:29
Offline

Re: prilba

... spokojenost se SHOEI  good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/39_duoshoei.jpg

"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Petr J. (Člen)
16.06.2013 10:34:27
Offline

Re: prilba

...Schuberth je Schuberth....cool

banda1250 (Člen)
16.06.2013 10:52:36
Offline

Re: prilba

jo jo SHOEI je můj sen,jednou do ní taky skočimbigsmile

sniper270 (Člen)
16.06.2013 11:46:37
Offline

Re: prilba

noo cena do bejakych 250 eciek evil

Borák (Člen)
16.06.2013 12:05:36
Offline

Re: prilba

http://www.nokamoto.cz/katalog-shark/sp … nk-whu.htm

Za ty penize asi to nejlepci co sem kdy na hlave mnel


...nikdo nevojebe Ježíše...
Stiegl (Člen)
16.06.2013 13:45:52
Offline

Re: prilba

Za mě Shark nebo Shoeigood Pak samo záleží na prachách, kolik do toho hodláš vrazit...  Podle toho zvolit model, ale chybu u těhlech značek neuděláš.

mr.BSE (Člen)
16.06.2013 16:17:10
Offline

Re: prilba

Shark good
i levna rada S500 mne sedi paradne a po trech letech jezdeni ji nemuzu nic vytknout good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
CaFry (Člen)
16.06.2013 16:48:12
Offline

Re: prilba

Za mě Shark. a tuhle tu mužeš dofuknout když se trochu vymačka

http://www.nokamoto.cz/katalog-shark/s9 … me-blk.htm


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
Jaster (Člen)
16.06.2013 22:30:41
Offline

Re: prilba

já byl spokojenej s Lazer goodgood
a teď mám Suomy a to ještě větší spokojenost good


motto "Vem za heft a val"
Lihy (Člen)
16.06.2013 23:18:14
Offline

Re: prilba

Petr J. psal:

...Schuberth je Schuberth....cool

čéče mě u tý schuberthky sere, že jakmile trochu otočim hlavu začne mě vítr cloumat kebulí...na to moje stařičká suomka absolutně nereagovala. Jinak "ticho" a sluneční colona jsou fajn, i když ta clona se v zavřenym stavu (jako že zasunutá) vždycky strašně rychle zapráší surprised Helča si teť pořídila Shoeiku Air GT bo jí šubrtka neseděla...tak jí asi testnu jakej je rozdílbigsmile

Zdenda (Člen)
17.06.2013 11:13:40
Offline

Re: prilba

Shoei XR 1100 good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Mour (Člen)
17.06.2013 12:07:29
Offline

Re: prilba

http://www.bonmoto.cz/hjc-prilba-fg-cat … rome-mc-f/

..jsem s ní velmi spokojen, díky parťákovi za tip
goodgood bigsmilebigsmilebigsmile

Willy (Člen)
17.06.2013 16:27:07
Offline

Re: prilba

Mour psal:

http://www.bonmoto.cz/hjc-prilba-fg-catch-me-flatchrome-mc-f/

..jsem s ní velmi spokojen, díky parťákovi za tip
goodgood bigsmilebigsmilebigsmile

Hmmm za ty prachy vypadá skvěle smile1. Jinak já mám Astone GTB (http://www.motostar.cz/cz/eshop/10737-a … e-metalic/) a je taky v pohodě, sice (a naštěstí) ještě "netestovaná" ale vážně slušná.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
richie (Člen)
17.06.2013 16:43:32
Offline

Re: prilba

když už každý chválí to svoje.... Shark RSF2i taky dobrý good


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
VikecB12 (Člen)
17.06.2013 21:01:57
Offline

Re: prilba

Myslím že dneska při koupi jakékoliv léty prověřené značky helem člověk dostane solidní škopek,spíš bych výběr bral podle toho,co je komu za značku pochuti víc a kolik na to má lovů. S Šárkem,lejzrem,HJC,Agv,šoeikou,arajkou nebo šubrtkou si asi nikdo nenaběhne. Spíš nechápu,co vede lidi ke koupi fšelijakejch těch sraček marušin,nitro,MT,airoh a podobnejch výkřiků do tmy,kdyš za tyhle ceny se dělají helmy od renomovanejch výrobcůidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
17.06.2013 22:51:24
Offline

Re: prilba

Lihy psal:
Petr J. psal:

...Schuberth je Schuberth....cool

čéče mě u tý schuberthky sere, že jakmile trochu otočim hlavu začne mě vítr cloumat kebulí...na to moje stařičká suomka absolutně nereagovala. Jinak "ticho" a sluneční colona jsou fajn, i když ta clona se v zavřenym stavu (jako že zasunutá) vždycky strašně rychle zapráší surprised Helča si teť pořídila Shoeiku Air GT bo jí šubrtka neseděla...tak jí asi testnu jakej je rozdílbigsmile

...ono asi záleží na modelu...my na naše S1 PRO nedáme dopustit a další přilba bude S2 PRO, až bude na trhu...good 

..i na naháči se aerodynamika se starýmu Suomkami (také ještě máme) nedá srovnávat...

XJelen (Člen)
18.06.2013 09:24:37
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:

Myslím že dneska při koupi jakékoliv léty prověřené značky helem člověk dostane solidní škopek,spíš bych výběr bral podle toho,co je komu za značku pochuti víc a kolik na to má lovů. S Šárkem,lejzrem,HJC,Agv,šoeikou,arajkou nebo šubrtkou si asi nikdo nenaběhne. Spíš nechápu,co vede lidi ke koupi fšelijakejch těch sraček marušin,nitro,MT,airoh a podobnejch výkřiků do tmy,kdyš za tyhle ceny se dělají helmy od renomovanejch výrobcůidontknow

Vikecu, ono je taky celkem lichý plácnout jenom jméno značky, je třeba říct konkrétní model. Model od modelu je to jinak. Měl jsem od agv jednu gp něco a čoveče to byla snad ta nejhorší mrdka co jsem kdy měl, to zlatej probiker headshake prostě i u tý značky když šáhne po základním modelu nebude to žádná hitparáda. Je jasný, že arai, shoei apod. nemaj žádnej základní model, takže i quest je hodně dobrej, ale nestojí tři koruny.


Strýcfajtr !!!
Jaster (Člen)
18.06.2013 09:41:08
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:

Myslím že dneska při koupi jakékoliv léty prověřené značky helem člověk dostane solidní škopek,spíš bych výběr bral podle toho,co je komu za značku pochuti víc a kolik na to má lovů. S Šárkem,lejzrem,HJC,Agv,šoeikou,arajkou nebo šubrtkou si asi nikdo nenaběhne. Spíš nechápu,co vede lidi ke koupi fšelijakejch těch sraček marušin,nitro,MT,airoh a podobnejch výkřiků do tmy,kdyš za tyhle ceny se dělají helmy od renomovanejch výrobcůidontknow

Ono u těch známých značek, je problém že ty nižší modely mají termoplast bad zmiňovaný MT jsou polykarbonát většina a v testech Sharp si taky nevedou špatně. Já teda si raději připlatím za známou značku a vyšší model. A u helem Nox co děláme také, vše polykarbonát, model N101 má výbavu jak Scorpion (dofuk lícnic, sluneční clona, zámek plexi, příprava pro pinlock atd.) pouze polstrování není tak pohodlný a materiál je polykarbonát (furt lepší než termoplast). Scorppion Exo 1000 má kompozit a cena okolo 8000kč, ta Nox vyjde do 3000kč. Mám jí vyzkoušenou že nijak hlučná není oproti ls2, ventilace funguje. Měl jsem dřív základní řadu Airoh - hrozná mrdka, po roce vymačkaná a hučelo v ní i při jízdě na 125, pak jsem koupil M2R taky nic moc, pak Lazer Fiber D1 to už byla dobrá helma a ted Suomy Apex a ta je zatím nejlepší co sem zatím měl.


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 11:14:16
Offline

Re: prilba

Jaster psal:
VikecB12 psal:

Myslím že dneska při koupi jakékoliv léty prověřené značky helem člověk dostane solidní škopek,spíš bych výběr bral podle toho,co je komu za značku pochuti víc a kolik na to má lovů. S Šárkem,lejzrem,HJC,Agv,šoeikou,arajkou nebo šubrtkou si asi nikdo nenaběhne. Spíš nechápu,co vede lidi ke koupi fšelijakejch těch sraček marušin,nitro,MT,airoh a podobnejch výkřiků do tmy,kdyš za tyhle ceny se dělají helmy od renomovanejch výrobcůidontknow

Ono u těch známých značek, je problém že ty nižší modely mají termoplast bad zmiňovaný MT jsou polykarbonát většina a v testech Sharp si taky nevedou špatně. Já teda si raději připlatím za známou značku a vyšší model. A u helem Nox co děláme také, vše polykarbonát, model N101 má výbavu jak Scorpion (dofuk lícnic, sluneční clona, zámek plexi, příprava pro pinlock atd.) pouze polstrování není tak pohodlný a materiál je polykarbonát (furt lepší než termoplast). Scorppion Exo 1000 má kompozit a cena okolo 8000kč, ta Nox vyjde do 3000kč. Mám jí vyzkoušenou že nijak hlučná není oproti ls2, ventilace funguje. Měl jsem dřív základní řadu Airoh - hrozná mrdka, po roce vymačkaná a hučelo v ní i při jízdě na 125, pak jsem koupil M2R taky nic moc, pak Lazer Fiber D1 to už byla dobrá helma a ted Suomy Apex a ta je zatím nejlepší co sem zatím měl.

To je přesně vo čem mluvím,vyhodils prachy za štyry činský vergle,než sis koupil normální helmubigsmile
Je to stejný jako s motorkama,juki a kentoja tě taky doveze k vodě,ale na hondě,suzuce,kawě nebo harleju je to tak nějak lepší.
Navíc mám radost,kdyš si koupím něco na motorku po čem sem vždycky snil a co bejvalo nedostupný.good Teďka jedu štvrtou sezonu Arai chaser,helma pohodlná,ventilace dobrá,jenom má totálně napiču odmontovávání plexisick Naštěstí plexi neměním,tak mě to tak nesere. Co bych taky chtěl za ty prachy žebigsmile No a chtěl bych pořidit vyklápěčku,takže asi šubrtku,akorát je tak nějak furt peněz potřeba někde jinde. Moja Šárka má Shark,cenovka kolem 5 litrů a helma je to suprová,za ty prachygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
18.06.2013 11:47:59
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:
Jaster psal:
VikecB12 psal:

Myslím že dneska při koupi jakékoliv léty prověřené značky helem člověk dostane solidní škopek,spíš bych výběr bral podle toho,co je komu za značku pochuti víc a kolik na to má lovů. S Šárkem,lejzrem,HJC,Agv,šoeikou,arajkou nebo šubrtkou si asi nikdo nenaběhne. Spíš nechápu,co vede lidi ke koupi fšelijakejch těch sraček marušin,nitro,MT,airoh a podobnejch výkřiků do tmy,kdyš za tyhle ceny se dělají helmy od renomovanejch výrobcůidontknow

Ono u těch známých značek, je problém že ty nižší modely mají termoplast bad zmiňovaný MT jsou polykarbonát většina a v testech Sharp si taky nevedou špatně. Já teda si raději připlatím za známou značku a vyšší model. A u helem Nox co děláme také, vše polykarbonát, model N101 má výbavu jak Scorpion (dofuk lícnic, sluneční clona, zámek plexi, příprava pro pinlock atd.) pouze polstrování není tak pohodlný a materiál je polykarbonát (furt lepší než termoplast). Scorppion Exo 1000 má kompozit a cena okolo 8000kč, ta Nox vyjde do 3000kč. Mám jí vyzkoušenou že nijak hlučná není oproti ls2, ventilace funguje. Měl jsem dřív základní řadu Airoh - hrozná mrdka, po roce vymačkaná a hučelo v ní i při jízdě na 125, pak jsem koupil M2R taky nic moc, pak Lazer Fiber D1 to už byla dobrá helma a ted Suomy Apex a ta je zatím nejlepší co sem zatím měl.

To je přesně vo čem mluvím,vyhodils prachy za štyry činský vergle,než sis koupil normální helmubigsmile
Je to stejný jako s motorkama,juki a kentoja tě taky doveze k vodě,ale na hondě,suzuce,kawě nebo harleju je to tak nějak lepší.
Navíc mám radost,kdyš si koupím něco na motorku po čem sem vždycky snil a co bejvalo nedostupný.good Teďka jedu štvrtou sezonu Arai chaser,helma pohodlná,ventilace dobrá,jenom má totálně napiču odmontovávání plexisick Naštěstí plexi neměním,tak mě to tak nesere. Co bych taky chtěl za ty prachy žebigsmile No a chtěl bych pořidit vyklápěčku,takže asi šubrtku,akorát je tak nějak furt peněz potřeba někde jinde. Moja Šárka má Shark,cenovka kolem 5 litrů a helma je to suprová,za ty prachygood

jo ta suomy má taky šílenej mechanismus na výměnu plexi, tak jezdím furt s tmavým i za tmy. s plexi od suomy se docela dá jet i za tmy, to u lazer nešlo, tam jsem sotva vidět kam svítím :D


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 12:32:10
Offline

Re: prilba

Já vím,suomku sem měl před araikoubigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
18.06.2013 15:04:59
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:

Já vím,suomku sem měl před araikoubigsmile

bigsmilegood o Arai jsem taky přemýšlel, ale nakonec jsem vzal suomy


motto "Vem za heft a val"
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 16:02:01
Offline

Re: prilba

Jaster psal:
VikecB12 psal:

Já vím,suomku sem měl před araikoubigsmile

bigsmilegood o Arai jsem taky přemýšlel, ale nakonec jsem vzal suomy

Zatím mám tohle srovnání: V suomce(cca9000kč) sem najel asi 80 tisíc km,teďka v araice(cca11000kč) asi 30-40 tisíc km a kdyš strčím hlavu znova do suomky,tak si připadám,že z ní někdo ukradl výstelku,tvrdý jak kybl,ale nevím,jestli je to těma ujetejma kilometrama,nebo jestli ta suomka byla takhle tvrdá vodzačátku,kdyš se ti to pozvolna vymačkává,tak si toho moc nefšimneš dokud nemáš přímo srovnání. Předtím sem měl ještě Lazerku,ta byla dobrá na tu dobugood a ještě předtím jako první helmu Bieffe asi za trojku a ta mě praskla na hlavě při krešubigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
18.06.2013 17:06:57
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:

...........a ta mě praskla na hlavě při krešubigsmilebigsmile

...áha, tak od toho to je bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 17:17:21
Offline

Re: prilba

osiris psal:
VikecB12 psal:

...........a ta mě praskla na hlavě při krešubigsmilebigsmile

...áha, tak od toho to je bigsmile

jojo,já su v tom neviněbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Jaster (Člen)
18.06.2013 17:24:46
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:
Jaster psal:
VikecB12 psal:

Já vím,suomku sem měl před araikoubigsmile

bigsmilegood o Arai jsem taky přemýšlel, ale nakonec jsem vzal suomy

Zatím mám tohle srovnání: V suomce(cca9000kč) sem najel asi 80 tisíc km,teďka v araice(cca11000kč) asi 30-40 tisíc km a kdyš strčím hlavu znova do suomky,tak si připadám,že z ní někdo ukradl výstelku,tvrdý jak kybl,ale nevím,jestli je to těma ujetejma kilometrama,nebo jestli ta suomka byla takhle tvrdá vodzačátku,kdyš se ti to pozvolna vymačkává,tak si toho moc nefšimneš dokud nemáš přímo srovnání. Předtím sem měl ještě Lazerku,ta byla dobrá na tu dobugood a ještě předtím jako první helmu Bieffe asi za trojku a ta mě praskla na hlavě při krešubigsmilebigsmile

jo je fakt že u tž suomy moc polstrování teda neni bigsmile je to dost vybraný už od nový, ale netlačí, já v ní mám teprve 2000km, takže hovno oproti tobě. S lazer jsem měl asi 40 000km.


motto "Vem za heft a val"
huskyb12 (Administrator)
18.06.2013 17:58:36
Offline

Re: prilba

hale dejte sem fotky krešlejch helem za trojku ...


ale di, Ty brepto ...
Filous (Člen)
18.06.2013 18:40:10
Offline

Re: prilba

...a já mam helmu za strašnej ranec...na to jaká je to mrdkabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
18.06.2013 18:43:35
Offline

Re: prilba

Filous psal:

...a já mam helmu za strašnej ranec...na to jaká je to mrdkabigsmile

..to platí i o motorce, né?

bigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
18.06.2013 18:45:00
Offline

Re: prilba

Filous psal:

...a já mam helmu za strašnej ranec...na to jaká je to mrdkabigsmile

ale zase je pěkná bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
18.06.2013 23:49:50
Offline

Re: prilba

hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...a já mam helmu za strašnej ranec...na to jaká je to mrdkabigsmile

ale zase je pěkná bigsmile

A to je samozřejmě mnohem víc,jak funkčnostgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
19.06.2013 07:18:32
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:
hlemejzd999 psal:
Filous psal:

...a já mam helmu za strašnej ranec...na to jaká je to mrdkabigsmile

ale zase je pěkná bigsmile

A to je samozřejmě mnohem víc,jak funkčnostgoodbigsmile

no tak to je samozrejme nejvic bigsmilegoodbigsmile vo tom se snad nebudem bavit bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Lihy (Člen)
19.06.2013 17:39:15
Offline

Re: prilba

Petr J. psal:

...ono asi záleží na modelu...my na naše S1 PRO nedáme dopustit a další přilba bude S2 PRO, až bude na trhu...good 

..i na naháči se aerodynamika se starýmu Suomkami (také ještě máme) nedá srovnávat...

Čéče já mám taky S1 PRO... ale asi to bude taky tím kam mi posílá vítr plégo, jde mi to někam na ramena a krk, takže to může mít taky značnej vliv. Suomka má jinej tvar, je jakoby kulatější, takže třeba proto ten rozdíl...na druhou stranu to rád oželim bo po celodenim ježdění nemám v hlavě jak v úlebigsmile

Filous (Člen)
19.06.2013 18:35:31
Offline

Re: prilba

...já bych mňel asi pocit že nejedu, dyby mi nefoukalo do vočíbigsmile ...ale dotách sem domu i Arajkusurprised ...jag nasviňu ji zrovna potřeboval mladejbigsmile ...tagže jeden jezdí na dváce f Šojce XR1100 a druhej na RATu f Arajce...holt sme fšichni divnýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
faitík (Člen)
19.06.2013 19:20:37
Offline

Re: prilba

Filous psal:

...já bych mňel asi pocit že nejedu, dyby mi nefoukalo do vočíbigsmile ...ale dotách sem domu i Arajkusurprised ...jag nasviňu ji zrovna potřeboval mladejbigsmile ...tagže jeden jezdí na dváce f Šojce XR1100 a druhej na RATu f Arajce...holt sme fšichni divnýbigsmile

bigsmilegood
...no, ale zase na druhou stranu si spokojenej táta, že si pro kluky udělal maximumgood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Petr J. (Člen)
19.06.2013 22:46:33
Offline

Re: prilba

Lihy psal:
Petr J. psal:

...ono asi záleží na modelu...my na naše S1 PRO nedáme dopustit a další přilba bude S2 PRO, až bude na trhu...good 

..i na naháči se aerodynamika se starýmu Suomkami (také ještě máme) nedá srovnávat...

Čéče já mám taky S1 PRO... ale asi to bude taky tím kam mi posílá vítr plégo, jde mi to někam na ramena a krk, takže to může mít taky značnej vliv. Suomka má jinej tvar, je jakoby kulatější, takže třeba proto ten rozdíl...na druhou stranu to rád oželim bo po celodenim ježdění nemám v hlavě jak v úlebigsmile

...jo, jo...je to tak, tišší je výrazně...

Na GSA mi plexi posílá vzduch na vrch přilby, takže to také není úplně ono, ale pořád lepší, než u jakékoliv jiné přilby...kupodivu nejtišší to je na FZ1, kde jde vzduch na přilbu napřímo...tedy když pominu zvuk laďáku bigsmile

VikecB12 (Člen)
20.06.2013 09:03:24
Offline

Re: prilba

Petr J. psal:
Lihy psal:
Petr J. psal:

...ono asi záleží na modelu...my na naše S1 PRO nedáme dopustit a další přilba bude S2 PRO, až bude na trhu...good 

..i na naháči se aerodynamika se starýmu Suomkami (také ještě máme) nedá srovnávat...

Čéče já mám taky S1 PRO... ale asi to bude taky tím kam mi posílá vítr plégo, jde mi to někam na ramena a krk, takže to může mít taky značnej vliv. Suomka má jinej tvar, je jakoby kulatější, takže třeba proto ten rozdíl...na druhou stranu to rád oželim bo po celodenim ježdění nemám v hlavě jak v úlebigsmile

...jo, jo...je to tak, tišší je výrazně...

Na GSA mi plexi posílá vzduch na vrch přilby, takže to také není úplně ono, ale pořád lepší, než u jakékoliv jiné přilby...kupodivu nejtišší to je na FZ1, kde jde vzduch na přilbu napřímo...tedy když pominu zvuk laďáku bigsmile

No já mám na advikovi nejvěčí klid v helmě,kdyš si stoupnu do stupaček a právě ten vzduch beru napřímo do helmy. Jak se naseru,tak to plexi voddělám do piče a bude poprdeli. Nebo koupím HP2bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
20.06.2013 13:15:44
Offline

Re: prilba

VikecB12 psal:

Jak se naseru,tak to plexi voddělám do piče a bude poprdeli. Nebo koupím HP2

...nekoupíš, zapoměls na kočárek? A na to že je všechno na hovno a na HP2 přeci nemáš, protože třeš bídu s nouzí....zapoměls?

bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
20.06.2013 14:42:14
Offline

Re: prilba

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

Jak se naseru,tak to plexi voddělám do piče a bude poprdeli. Nebo koupím HP2

...nekoupíš, zapoměls na kočárek? A na to že je všechno na hovno a na HP2 přeci nemáš, protože třeš bídu s nouzí....zapoměls?

bigsmilebigsmilebigsmile

Na to HP2 bych ještě schrastil kačku,kdybych vyhnal z domu to co mám. A kdyby tady bylo dobře,tak bych to nemusel prodávat a jen bych ho přikoupilgoodbigsmile
Joa dneska sem objednal Ohlinsa dozadu a pružiny dopředu na moju starou 100GSgood Ta mašina mě čímdál víc baví a hlavně v terénu advíka totálně deklasujegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
tajnej (Člen)
20.06.2013 17:44:38
Offline

Re: prilba

Filous psal:

...já bych mňel asi pocit že nejedu, dyby mi nefoukalo do vočíbigsmile ...ale dotách sem domu i Arajkusurprised ...jag nasviňu ji zrovna potřeboval mladejbigsmile ...tagže jeden jezdí na dváce f Šojce XR1100 a druhej na RATu f Arajce...holt sme fšichni divnýbigsmile

se divim, že takovej IT průkopník jako ty nepokukuje dávno už po něčem sofistikovanějším
http://www.androidmarket.cz/ruzne/intel … androidem/
smile1
navigace je jenom první vlašťovka, bude to i promítat silnici, prográmek na imitaci foukání do xichtu už taky určitě někdo píše, bude stačit sedět na mašině v garáži, pičostránky online v levym hornim rohu, ušetříš za benál, pojištění, prostě nekonečná lábuž za pár šupů. Jak já těm našim mladym závidim, jaký maj skvělý perspektivy.

sniper270 (Člen)
23.06.2013 21:29:02
Offline

Re: prilba

no tak som kupil SHARK vision R tak uvidime ako bude sluzit dufam ze budem spokojny diik za rady good

Filous (Člen)
25.06.2013 18:16:05
Offline

Re: prilba

tajnej psal:
Filous psal:

...já bych mňel asi pocit že nejedu, dyby mi nefoukalo do vočíbigsmile ...ale dotách sem domu i Arajkusurprised ...jag nasviňu ji zrovna potřeboval mladejbigsmile ...tagže jeden jezdí na dváce f Šojce XR1100 a druhej na RATu f Arajce...holt sme fšichni divnýbigsmile

se divim, že takovej IT průkopník jako ty nepokukuje dávno už po něčem sofistikovanějším
http://www.androidmarket.cz/ruzne/intel … androidem/
smile1
navigace je jenom první vlašťovka, bude to i promítat silnici, prográmek na imitaci foukání do xichtu už taky určitě někdo píše, bude stačit sedět na mašině v garáži, pičostránky online v levym hornim rohu, ušetříš za benál, pojištění, prostě nekonečná lábuž za pár šupů. Jak já těm našim mladym závidim, jaký maj skvělý perspektivy.

...no ty volesurprised ...to by mi jeblo, dyby se mi v náletu do vinglu seknul kompjůtr a já musel províst rychlej restart velínu, abych věděl jag to tam můžu poslatbigsmile ...mě by se nejvíc líbila helma z helikoptéry, co měli amíci ve Vjetnamu, dyš tam likvidovali vorandžovym agentem a napalmem tamní vegetacibigsmilecool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
19.07.2016 21:22:46
Offline

Re: prilba

zdar, neví někdo, kterej výrobce přileb dělá ten vnitřní polstr na dofukování helphelp


GSX 1400 K7
Luk (Člen)
20.07.2016 07:30:07
Offline

Re: prilba


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
pepa (Člen)
20.07.2016 13:04:56
Offline

Re: prilba

dík.


GSX 1400 K7

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr