Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Slepák

Stiegl (Člen)
02.07.2013 20:47:04
Offline

Slepák

Chlapi jsem zoufalej, tak se zkusim poptat i tadybigsmile Před 3 týdny mě operovali kvůli akutnímu slepému střevu. Vzali to naštěstí laparoskopicky, takže žádná velká jizva a hojí se to kure*sky rychle, oproti zraněním co jsem měl před tím. Nicméně... nikdy jsem s břichem kuchnutej nebyl, proto nemám žádné zkušenosti. Jde mi o to, kdy budu moct sednout na mašinu... Není tady někdo, kdo tuhle operaci nebo něco podobného prodělal? Doktoři totiž říkají prakticky každej něco jiného. Ve špitále kde mě operovali řikal jeden za 4 týdny, druhej za 6 týdnů stejně jako sport a včera jsem volal znamému chirurgovi a ten mi řekl, že už můžu i po těch 3, ale vopatrně, že prej to bude úplně zatažený až po 6ti. Tak ku*va nevim... Počasí jako lusk, motorka nachystaná, najel jsem letos vesměs ho*no, tak bych chtěl jezdit. Na druhou stranu mám strach z kýly, protože bych pak nemohl zase hafec dlouho sportovat a to by byl průserbad. Nemá někdo zdejší zkušenost?? Rvu do sebe Wobenzym a prakticky do dneška jsem měl dost klidovej režim, abych byl kvuli sportu a arbeitu co nejdřív v cajku a zbytečně to nepokoušel, každopadně s tou kýlou nevim... prej jde jen o to, abych nějak moc nenapínal břicho a nevzniklo to v těch rankách, kudy to operovali. Nechystám se na okruh, ale takové to běžné silniční poježdění...cool

SO 545 (Člen)
02.07.2013 22:36:04
Offline

Re: Slepák

Len ty vies ako si natom ... lekar hra len loteriu a opiera sa o statistiku.

Ja som mal po operacii byt v pohode niekde medzi 3 az 6mesicmi.
Bol som /v pohode/ ... no jasne ze po 3.

Doktor ma chcel len pre istotu vydiet este o mesiac ale to bola len formalita.

Ale toto je len moja skusenost nic viac.

Zdenák (Člen)
03.07.2013 00:57:19
Offline

Re: Slepák

Jsem tejden po stejné operaci, včera mi vyndali stehy.
Hojí se to taky jako prase.
Cítím se tak , že bych klidně jezdil...
Dokonce při mé velikosti sem šel taky laparo a to asi nebývá "standard"

Mě teda řekli 8 týdnu bez aktivit.
Chudák žena, i to minimum co jsem doma dělal musím teď bohužel opustit evil
Ale co teda vlastně nemůžu netuším....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Stiegl (Člen)
03.07.2013 09:21:39
Offline

Re: Slepák

OK diky za vaše poznatky. Ještě ten týden tomu nechám a pak už to snad půjde.good

WenzelB6 (Člen)
03.07.2013 14:50:27
Offline

Re: Slepák

Lorenzo by vyjel. Titanovej plát na podbřišek bigsmile

Stiegl (Člen)
03.07.2013 18:01:51
Offline

Re: Slepák

WenzelB6 psal:

Lorenzo by vyjel. Titanovej plát na podbřišek bigsmile

To máš recht...smile1 i kdyz je pravda, ze s klickou jsem taky jezdil celkem brzo... Zdratovanej nejhorší bylo tu motyku tahat z a do garage, jízda uz byla v cajkubigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr