Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Velikost stg3 trysek na B6

Lobo (Člen)
04.07.2013 22:30:26
Offline

Velikost stg3 trysek na B6

Nemate nekdo na B6 stage3 od dynojetu nebo holeshot? Potreboval bych vedet velikost/cislo hlavni trysky...
OEM je velikost 96/98, stg1 se dodava s 100/102 a to je na me malo smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
04.07.2013 22:44:26
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

na B12 je 146 tak to porovnej s origo a uprav na B6 bigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lobo (Člen)
04.07.2013 23:04:10
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:

na B12 je 146 tak to porovnej s origo a uprav na B6 bigsmilebigsmile

dik good akorad B12 ma jiny karbce, mikuni tusim..
Tech 146 mas na ty svoji?
Chci davat hribky a vyhazovat airbox + komplet svody a lauf..

AFR si pak doladim podle loggeru, ale jde mi spis od jaky hodnoty se odrazit abych nemel 15 sad trysek knicemu..

VikecB12 (Člen)
04.07.2013 23:32:06
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

bigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
04.07.2013 23:59:57
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:

na B12 je 146 tak to porovnej s origo a uprav na B6 bigsmilebigsmile

dik good akorad B12 ma jiny karbce, mikuni tusim..
Tech 146 mas na ty svoji?
Chci davat hribky a vyhazovat airbox + komplet svody a lauf..

AFR si pak doladim podle loggeru, ale jde mi spis od jaky hodnoty se odrazit abych nemel 15 sad trysek knicemu..

mam v kultovy dyno 3 na motoru od roku 01 vejs i s  karbecama.na rovinu pokud jezdis drom a jiny tak dobry jinak bych sel cestou koupe B12 lepsi tunning neudelas aneb heslo obsah nicim nenahradis tady plati dvojnasob.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lobo (Člen)
05.07.2013 00:09:11
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:
Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:

na B12 je 146 tak to porovnej s origo a uprav na B6 bigsmilebigsmile

dik good akorad B12 ma jiny karbce, mikuni tusim..
Tech 146 mas na ty svoji?
Chci davat hribky a vyhazovat airbox + komplet svody a lauf..

AFR si pak doladim podle loggeru, ale jde mi spis od jaky hodnoty se odrazit abych nemel 15 sad trysek knicemu..

mam v kultovy dyno 3 na motoru od roku 01 vejs i s  karbecama.na rovinu pokud jezdis drom a jiny tak dobry jinak bych sel cestou koupe B12 lepsi tunning neudelas aneb heslo obsah nicim nenahradis tady plati dvojnasob.

A neches mi to za skopek nebo skopky piva zmerit? bigsmile
ze to dole nepojede je mi relativne fuk, stejnak se behem jizdy pohybuju nejvic v pasmu nad 6k...

K.a.s.y.m. (Člen)
05.07.2013 00:24:09
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:
Lobo psal:


dik good akorad B12 ma jiny karbce, mikuni tusim..
Tech 146 mas na ty svoji?
Chci davat hribky a vyhazovat airbox + komplet svody a lauf..

AFR si pak doladim podle loggeru, ale jde mi spis od jaky hodnoty se odrazit abych nemel 15 sad trysek knicemu..

mam v kultovy dyno 3 na motoru od roku 01 vejs i s  karbecama.na rovinu pokud jezdis drom a jiny tak dobry jinak bych sel cestou koupe B12 lepsi tunning neudelas aneb heslo obsah nicim nenahradis tady plati dvojnasob.

A neches mi to za skopek nebo skopky piva zmerit? bigsmile
ze to dole nepojede je mi relativne fuk, stejnak se behem jizdy pohybuju nejvic v pasmu nad 6k...

aco si jako predstavujes zmerit..jestli mas pero po dyno 3 delsi nebo jestli mas dobrej vzorek??nic jinyho totiz micrometrem nezmerim.
nemam servis a uz vubec ne brzdu s lambdou.2T motory testuju na svicky a 4T motory pokud bych ladil tak u nekoho na brzde a nebo stejne na barvu svicky..jinak to neumim bigsmilebigsmile.s Dyno tri jsem to koupil a slo to vem protoze ten vykon za tu spotrebu nestoji.radsi bych sel do jinyho prevodu na sekundaru a ladeni podvozku nez do dyno kytu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lobo (Člen)
05.07.2013 00:49:48
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:

aco si jako predstavujes zmerit..jestli mas pero po dyno 3 delsi nebo jestli mas dobrej vzorek??nic jinyho totiz micrometrem nezmerim.
nemam servis a uz vubec ne brzdu s lambdou.2T motory testuju na svicky a 4T motory pokud bych ladil tak u nekoho na brzde a nebo stejne na barvu svicky..jinak to neumim bigsmilebigsmile.s Dyno tri jsem to koupil a slo to vem protoze ten vykon za tu spotrebu nestoji.radsi bych sel do jinyho prevodu na sekundaru a ladeni podvozku nez do dyno kytu.

Velikost trysky v um, jelikoz dynojet pouziva vlastni cislovani ktery jde prepocitat...
Velikost----Keihin -- DynoJets ---- Mikuni
0.0370---- 97.5--------- 96-----------90.0
0.0380---- 100---------- 98-----------91.9

wide uego lambdy, egt cidla atd mam, skipad pro ladeni podvozku taky, benchflow na hlavy taky, a na brzdu mam pristup kdy budu chtit, takze ja sem vybavenej na tohle celkem dobre bigsmilebigsmile
Jediny co, tak brzda ma limit 600hp a jen na jednu hnanou napravu, takze na moto dobry, ale pro 4wd auta nebo silnejsi fwd/rwd uz moc ne smile1

jestli je to problem tak na to kasli good ja myslel jestli to nemas nahodou rozhozeny :)

K.a.s.y.m. (Člen)
05.07.2013 01:11:24
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:

aco si jako predstavujes zmerit..jestli mas pero po dyno 3 delsi nebo jestli mas dobrej vzorek??nic jinyho totiz micrometrem nezmerim.
nemam servis a uz vubec ne brzdu s lambdou.2T motory testuju na svicky a 4T motory pokud bych ladil tak u nekoho na brzde a nebo stejne na barvu svicky..jinak to neumim bigsmilebigsmile.s Dyno tri jsem to koupil a slo to vem protoze ten vykon za tu spotrebu nestoji.radsi bych sel do jinyho prevodu na sekundaru a ladeni podvozku nez do dyno kytu.

Velikost trysky v um, jelikoz dynojet pouziva vlastni cislovani ktery jde prepocitat...
Velikost----Keihin -- DynoJets ---- Mikuni
0.0370---- 97.5--------- 96-----------90.0
0.0380---- 100---------- 98-----------91.9

wide uego lambdy, egt cidla atd mam, skipad pro ladeni podvozku taky, benchflow na hlavy taky, a na brzdu mam pristup kdy budu chtit, takze ja sem vybavenej na tohle celkem dobre bigsmilebigsmile
Jediny co, tak brzda ma limit 600hp a jen na jednu hnanou napravu, takze na moto dobry, ale pro 4wd auta nebo silnejsi fwd/rwd uz moc ne smile1

jestli je to problem tak na to kasli good ja myslel jestli to nemas nahodou rozhozeny :)

když to tak čtu tak nechápu na co se ptáš..já mám spolehlivě dyno 3 a tryska je jak jsem psal víše...pokud to chceš orientačně OK,ale i tak víš ,že co motor to original..záleží na filtru ,laufu ,benzínu ,teplotě a tlaku a vlhkosti vzduchu.
já jen chtěl naznačit to ,že pokud má dyno 3 na B12 o X procent větší trysku než serie tak to bude plus mínus na B6 stejný.za předpokladu použití KN filtru a absorbčního tlumiče výfuku o cca  stejné délce jako serie
zároveň jsem chtěl naznačit,že 10-15% výkonu za 30 a více % paliva opravdu nestojí.pokud s tím nemáš závodní ambice.
za mě sice krásně výbušnej motor ,ale naprosto nepoužitelnej pro normální ježdění.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
05.07.2013 07:37:05
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

U B6 sou to vyhozený peníze. Ikdyby sis prst v prdeli zlomil,tak to nepojede ani z poloviny tak,jako sériová dvanáctka,tak mě uniká smysl jakejchkoli uprav B6tek. Cenově sou ty motorky nastejno na naprdel před tebou nikdo nesedne,kdyš ti pojede B6 vo 10km/h rychleji než vostatním. Navopak,budeš za vola při každým tankování,protože voni pojedou do šesti,ty za krásnejch desetbigsmile Měl sem dyno,KN,laďáky na varaderu a nedalo se to uživit,normální klidná jízda 10litrů,při střelbě se to nedalo ani počítatsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
05.07.2013 08:46:25
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

VikecB12 psal:

U B6 sou to vyhozený peníze. Ikdyby sis prst v prdeli zlomil,tak to nepojede ani z poloviny tak,jako sériová dvanáctka,tak mě uniká smysl jakejchkoli uprav B6tek. Cenově sou ty motorky nastejno na naprdel před tebou nikdo nesedne,kdyš ti pojede B6 vo 10km/h rychleji než vostatním. Navopak,budeš za vola při každým tankování,protože voni pojedou do šesti,ty za krásnejch desetbigsmile Měl sem dyno,KN,laďáky na varaderu a nedalo se to uživit,normální klidná jízda 10litrů,při střelbě se to nedalo ani počítatsick

good


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Lobo (Člen)
05.07.2013 13:30:54
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:

když to tak čtu tak nechápu na co se ptáš..já mám spolehlivě dyno 3 a tryska je jak jsem psal víše...pokud to chceš orientačně OK,ale i tak víš ,že co motor to original..záleží na filtru ,laufu ,benzínu ,teplotě a tlaku a vlhkosti vzduchu.
já jen chtěl naznačit to ,že pokud má dyno 3 na B12 o X procent větší trysku než serie tak to bude plus mínus na B6 stejný.za předpokladu použití KN filtru a absorbčního tlumiče výfuku o cca  stejné délce jako serie
zároveň jsem chtěl naznačit,že 10-15% výkonu za 30 a více % paliva opravdu nestojí.pokud s tím nemáš závodní ambice.
za mě sice krásně výbušnej motor ,ale naprosto nepoužitelnej pro normální ježdění.

Aha, ja pochopil ze to cislo je seriova velikost v b12, ne ta stg3, tim se to vysvetluje :)
Chapu ze jednodusi je koupit vetsi motor, ze si ztoho nikdo na prdel nesedne, ale me to bavi, je mi jedno ze tam bude jen 90hp a spotreba 20l, je to motorka pro radost, ne pro dovolenou na jihu evropy smile1
To mas jako s autama, proc ladit 120hp auto na 300hp kdyz si muzu rovnou koupit 300hp auto...

Puvodne sem chtel zastavbu staryho gix750 87-89, ma to krom jednoho totozny uchyty a velikost, ale ty motory jsou tarka nesehnatelny jak v cz tak zahranici..

VikecB12 (Člen)
06.07.2013 21:44:03
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

No šak s těma autama je to taky totální nesmysl,stejně jako s tou šestkoubigsmile
Fšechny hp si mužeš strčit zaklobouk,kdyš nemáš krouťák a ten tímhle právě ještě domrdáš. Jestli není rozumnější si koupit rači třeba kloudnej zadní tlumič. Aha,já zapomínám na to,že ten stojí peníze,kdešto provrtání trysek je grátisbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lobo (Člen)
07.07.2013 00:12:18
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

VikecB12 psal:

No šak s těma autama je to taky totální nesmysl,stejně jako s tou šestkoubigsmile
Fšechny hp si mužeš strčit zaklobouk,kdyš nemáš krouťák a ten tímhle právě ještě domrdáš. Jestli není rozumnější si koupit rači třeba kloudnej zadní tlumič. Aha,já zapomínám na to,že ten stojí peníze,kdešto provrtání trysek je grátisbigsmile

zadni tlumic resim taky, stejne jako celej podvozek, brzdy.. :)

K.a.s.y.m. (Člen)
07.07.2013 13:22:57
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:

když to tak čtu tak nechápu na co se ptáš..já mám spolehlivě dyno 3 a tryska je jak jsem psal víše...pokud to chceš orientačně OK,ale i tak víš ,že co motor to original..záleží na filtru ,laufu ,benzínu ,teplotě a tlaku a vlhkosti vzduchu.
já jen chtěl naznačit to ,že pokud má dyno 3 na B12 o X procent větší trysku než serie tak to bude plus mínus na B6 stejný.za předpokladu použití KN filtru a absorbčního tlumiče výfuku o cca  stejné délce jako serie
zároveň jsem chtěl naznačit,že 10-15% výkonu za 30 a více % paliva opravdu nestojí.pokud s tím nemáš závodní ambice.
za mě sice krásně výbušnej motor ,ale naprosto nepoužitelnej pro normální ježdění.

Aha, ja pochopil ze to cislo je seriova velikost v b12, ne ta stg3, tim se to vysvetluje :)
Chapu ze jednodusi je koupit vetsi motor, ze si ztoho nikdo na prdel nesedne, ale me to bavi, je mi jedno ze tam bude jen 90hp a spotreba 20l, je to motorka pro radost, ne pro dovolenou na jihu evropy smile1
To mas jako s autama, proc ladit 120hp auto na 300hp kdyz si muzu rovnou koupit 300hp auto...

Puvodne sem chtel zastavbu staryho gix750 87-89, ma to krom jednoho totozny uchyty a velikost, ale ty motory jsou tarka nesehnatelny jak v cz tak zahranici..

už jsi někdy viděl,že někdo někdy ladil social verzi auta???vždy se ladí už sportovní verze od výrobce bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
07.07.2013 15:53:21
Online

Re: Velikost stg3 trysek na B6

lobo: ...anebo si tam dej motor z 12 goodbigsmile ....vo jednom vím evil

Kuba B12 (Člen)
07.07.2013 16:15:12
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

já vím vo GSXR 750 1990      motor


honda je honda
Lobo (Člen)
07.07.2013 22:50:15
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:

už jsi někdy viděl,že někdo někdy ladil social verzi auta???vždy se ladí už sportovní verze od výrobce bigsmile

jiste, jezdi ode mne nekolik aut v nemeckym kw berg cupu, ty si snad nikdy nebyl na zavodech do vrchu nebo okruzich? :)

Mour, Kuba> vic info? jak vam poslu na foru sz?

K.a.s.y.m. (Člen)
08.07.2013 08:07:48
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:
K.a.s.y.m. psal:

už jsi někdy viděl,že někdo někdy ladil social verzi auta???vždy se ladí už sportovní verze od výrobce bigsmile

jiste, jezdi ode mne nekolik aut v nemeckym kw berg cupu, ty si snad nikdy nebyl na zavodech do vrchu nebo okruzich? :)

Mour, Kuba> vic info? jak vam poslu na foru sz?

jednou jsem se dostal na zavody plechovek na okruhu tu chybu uz neudela. prislo mi to oproti motorkam dost utahany..ale je to vec kazdyho co ho bavi.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
08.07.2013 08:18:28
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Náhodou vrchy sou supr,ale nesmí tam jezdit samej eskort nebo feliciabigsmile Vot BMW M3 vejš je to hezká podívanábigsmile
No a s tím nadupáváním B6 je to právě ta stejná tragédie jako ty feldy na vrcháchbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
08.07.2013 08:57:56
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

VikecB12 psal:

Náhodou vrchy sou supr,ale nesmí tam jezdit samej eskort nebo feliciabigsmile Vot BMW M3 vejš je to hezká podívanábigsmile
No a s tím nadupáváním B6 je to právě ta stejná tragédie jako ty feldy na vrcháchbigsmile

jenze u nas se vrchy nejezdej a abych jel kvuli tomu nekam k olomouci to se na to muzu vysrat bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
08.07.2013 09:06:07
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Náhodou vrchy sou supr,ale nesmí tam jezdit samej eskort nebo feliciabigsmile Vot BMW M3 vejš je to hezká podívanábigsmile
No a s tím nadupáváním B6 je to právě ta stejná tragédie jako ty feldy na vrcháchbigsmile

jenze u nas se vrchy nejezdej a abych jel kvuli tomu nekam k olomouci to se na to muzu vysrat bigsmile

bigsmile taky tu nejsou zadny kopce , kde by se jezdilo


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
08.07.2013 09:42:11
Online

Re: Velikost stg3 trysek na B6

hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Náhodou vrchy sou supr,ale nesmí tam jezdit samej eskort nebo feliciabigsmile Vot BMW M3 vejš je to hezká podívanábigsmile
No a s tím nadupáváním B6 je to právě ta stejná tragédie jako ty feldy na vrcháchbigsmile

jenze u nas se vrchy nejezdej a abych jel kvuli tomu nekam k olomouci to se na to muzu vysrat bigsmile

bigsmile taky tu nejsou zadny kopce , kde by se jezdilo

...a u vás nejsou vrchy a u nás sou doly  surprisedbigsmile  ..tak taky nejezděj

VikecB12 (Člen)
08.07.2013 09:47:39
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

K.a.s.y.m. psal:
VikecB12 psal:

Náhodou vrchy sou supr,ale nesmí tam jezdit samej eskort nebo feliciabigsmile Vot BMW M3 vejš je to hezká podívanábigsmile
No a s tím nadupáváním B6 je to právě ta stejná tragédie jako ty feldy na vrcháchbigsmile

jenze u nas se vrchy nejezdej a abych jel kvuli tomu nekam k olomouci to se na to muzu vysrat bigsmile

No jo,taky mě to nikdy nepřišlo jako extra vodvaz,ale kdyš sem zajel na eccehomo,kde to perou dovrchu formule3000 a jiný placky,kerý mají víc koní na kilogram než motorky,tak sem změnil názor,je to fakt pecka a člověku de hlava kolem,že se to dá takhle projet "autem"good
Ale třeba vokruhy s autama sou nejvěčí sračka,co sem kdy viděl,to je stráta časusick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.07.2013 09:52:33
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Mour psal:
hlemejzd999 psal:
K.a.s.y.m. psal:


jenze u nas se vrchy nejezdej a abych jel kvuli tomu nekam k olomouci to se na to muzu vysrat bigsmile

bigsmile taky tu nejsou zadny kopce , kde by se jezdilo

...a u vás nejsou vrchy a u nás sou doly  surprisedbigsmile  ..tak taky nejezděj

...jezděj kolego jezdějevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
08.07.2013 10:01:12
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

U vás v cypsku se jezdívá něco kolem té Bystřičky,nebo Bystřice nebo jak se ta prdel menuje,ale není to hold mistrovství evropybigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
08.07.2013 10:06:15
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

VikecB12 psal:

U vás v cypsku se jezdívá něco kolem té Bystřičky,nebo Bystřice nebo jak se ta prdel menuje,ale není to hold mistrovství evropybigsmile

na mistrovství jůropy ti sere bílej tesák mě zajímaj hlvaně starý kháry...
jj jezdí se u bystřičky pak ještě vítkov podhradí pak klasika ecce houmles a ještě někde v jeseníkách tam jsem ale ještě nebylgood a peckoidní je právě ta upravená škodovka co letí do kopce evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
08.07.2013 11:27:46
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

U vás v cypsku se jezdívá něco kolem té Bystřičky,nebo Bystřice nebo jak se ta prdel menuje,ale není to hold mistrovství evropybigsmile

na mistrovství jůropy ti sere bílej tesák mě zajímaj hlvaně starý kháry...
jj jezdí se u bystřičky pak ještě vítkov podhradí pak klasika ecce houmles a ještě někde v jeseníkách tam jsem ale ještě nebylgood a peckoidní je právě ta upravená škodovka co letí do kopce evil

kdysi sem měl upravenou skodofku  stofku..mel sem tam chlupatej potah volantu, taky takovou nasouvací celozadovou operku hlavy bigsmile a samolepku ceske sporitelny na prednim blatniku , protoze tam byla prorezla dira goodbigsmile
to byl kurva upravenej stroj ! bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
08.07.2013 11:36:43
Online

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Banditatom psal:
Mour psal:
hlemejzd999 psal:


bigsmile taky tu nejsou zadny kopce , kde by se jezdilo

...a u vás nejsou vrchy a u nás sou doly  surprisedbigsmile  ..tak taky nejezděj

...jezděj kolego jezdějevil

....v Ostravje? ....na haldě? bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
08.07.2013 12:40:26
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

U vás v cypsku se jezdívá něco kolem té Bystřičky,nebo Bystřice nebo jak se ta prdel menuje,ale není to hold mistrovství evropybigsmile

na mistrovství jůropy ti sere bílej tesák mě zajímaj hlvaně starý kháry...
jj jezdí se u bystřičky pak ještě vítkov podhradí pak klasika ecce houmles a ještě někde v jeseníkách tam jsem ale ještě nebylgood a peckoidní je právě ta upravená škodovka co letí do kopce evil

no to sice jo ale ukaz mi ve ktery litrovej a nebo 105 kovej motorbigsmile..min to jsou stodvaci spis stotrici..toto jsem myslel smile1smile1ze social edice se neupravujou bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
08.07.2013 13:02:19
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Ve finále v tom sou nějaký 1,4 s fóbie nebo jinýho krámubigsmile Je fakt,že taková 130LR v barvách motokovu je parádní kára,ale to nikdy bandit šestka s provrtanejma tryskama nebudebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lobo (Člen)
08.07.2013 18:09:50
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Ono i upravovat b12 je pussyvina, a stejne to dela xxx lidi smile1
Jak sem rekl na zacatku, je mi fuk ze to pozere 20l..

Kdo tady jezdi gix750/1000 predek vidle? popripade nejakou jinou dobrou alternativu?
K-techy, Traxx, Mupo by sice bylo fajn, ale precijen je to na b6.. smile1

Honza (Člen)
08.07.2013 18:31:33
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Banditatom psal:

...a ještě někde v jeseníkách tam jsem ale ještě nebylgood a peckoidní je právě ta upravená škodovka co letí do kopce evil

Bratrušov to jegoodsmile1


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
Banditatom (Člen)
08.07.2013 18:34:41
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Honza psal:
Banditatom psal:

...a ještě někde v jeseníkách tam jsem ale ještě nebylgood a peckoidní je právě ta upravená škodovka co letí do kopce evil

Bratrušov to jegoodsmile1

good vím že se jezdí branná ale to nemá moc s vrchama co společnéhobigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
08.07.2013 22:34:48
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

Lobo psal:

Ono i upravovat b12 je pussyvina, a stejne to dela xxx lidi smile1
Jak sem rekl na zacatku, je mi fuk ze to pozere 20l..

Kdo tady jezdi gix750/1000 predek vidle? popripade nejakou jinou dobrou alternativu?
K-techy, Traxx, Mupo by sice bylo fajn, ale precijen je to na b6.. smile1

Uživatel Kneehammer má na B12 vidle z gixera,vypadá to krásně,ale problém je v délce,fšecky sou krátký a pokud nemáš udělaný spešl horní brejle,tak je geometrie v piči. Ale věřím tomu,že to opět není podstatný.
Zeptám se,kdyš budeš chystat škodovku na závody,budeš se srat s puvodním motorem ze stofky,nebo tisícovky,kerej je totál mrtvej,nebo šáhneš po stotřicítce? A to je ten rozdím v tom "ladění" B6 a B12.
Pořád mě nejde dohlavy proč? Kdyš cena dvanáctek je stejná s šestkouidontknow
B12 se ladí proto,že už žádnej silnější bandit není,nemáš kam dál jít,ale ta šestka je fakt totál mrtvej základ a nemá jedinou výhodu,vzhledem k podvozku z blata proti 12cebigsmile
Nicméně evidentně ti nejde vo ježdění,ale vo motorku,nad kterou chceš diskutovat někde na benzínce a střílet vot pasu krutý upravy a vohánět se upravcama a výrobcama zvučných jmencoolbigsmile A pak budeš krutě vodjíždět s černým dýmem z vejfuku,rukou vykroucenou a přitom ti to natře nějakej strejc vodvedle na vobstarožní dvanáctce,s paňmámou a kufrem za sebou.bigsmile
Odcházím,stráta času tohle vláknobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lobo (Člen)
08.07.2013 22:46:51
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

VikecB12 psal:

Uživatel Kneehammer má na B12 vidle z gixera,vypadá to krásně,ale problém je v délce,fšecky sou krátký a pokud nemáš udělaný spešl horní brejle,tak je geometrie v piči. Ale věřím tomu,že to opět není podstatný.
Zeptám se,kdyš budeš chystat škodovku na závody,budeš se srat s puvodním motorem ze stofky,nebo tisícovky,kerej je totál mrtvej,nebo šáhneš po stotřicítce? A to je ten rozdím v tom "ladění" B6 a B12.
Pořád mě nejde dohlavy proč? Kdyš cena dvanáctek je stejná s šestkouidontknow
B12 se ladí proto,že už žádnej silnější bandit není,nemáš kam dál jít,ale ta šestka je fakt totál mrtvej základ a nemá jedinou výhodu,vzhledem k podvozku z blata proti 12cebigsmile
Nicméně evidentně ti nejde vo ježdění,ale vo motorku,nad kterou chceš diskutovat někde na benzínce a střílet vot pasu krutý upravy a vohánět se upravcama a výrobcama zvučných jmencoolbigsmile A pak budeš krutě vodjíždět s černým dýmem z vejfuku,rukou vykroucenou a přitom ti to natře nějakej strejc vodvedle na vobstarožní dvanáctce,s paňmámou a kufrem za sebou.bigsmile
Odcházím,stráta času tohle vláknobigsmile

Pokud nebudu moct diky technickym propozicim jinak, tak ano, je nutnost zachovat puvodni objem.
Diky za kvalitni analyzu me osobnosti, papasmile1

Zdenek (Člen)
09.07.2013 03:34:46
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

To Lobo,,nenech se vodradit, já tě nedám, já ti fandím, kdyby se nic nekutilo tak jezdíme ještě na koních. Zdenek.goodgood

K.a.s.y.m. (Člen)
09.07.2013 08:42:44
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

vikecu neres to.dela to proste protoze muze a chce.kazdej mame nejakou uchylku nekdo chlasta nekdo jezdi na ryby a nekdo chce proste ladit bajk..to by byla stejna otazka jako proc nekdo ladi skutry kdyz si muze koupit motorku...proste ho to bavi z padiny dostat 25 koni a 150 km/h.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
21.07.2013 19:35:25
Offline

Re: Velikost stg3 trysek na B6

...USD vidle z GSX-R na Bandasku je nesmysl...nikdy to nebude fungovat, tak jag by mělo...hrál sem si s tym tady na tom:

http://filousb12.rajce.idnes.cz/Tlusta_ … _CEC_2009/

...a žádná hitparáda i přes vyšší horní brejle, Ohlins lineární pružiny a zadní plně nastavitelnou jednotku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr