Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » denne svietenie

sniper270 (Člen)
12.07.2013 22:17:19
Offline

denne svietenie

zdarec chlapi rozmyšlam nad denným svietenim na mojho bandita  vidim ze to ma aj kojak v ponuke nerozmyšlali ste nad tym ešte? alebo ho už aj ma niekto namontovane? som zvedavy na vaše názory smile1 ináč mam N ko a myslím že by to tam aj sedelo pekne okruhle evil

libac22 (Člen)
13.07.2013 09:10:12
Offline

Re: denne svietenie

pussy ser na to ! nechci Štěpánovi kazit kšeft , ale motorky celkově jsou málo viditelný ... a denním svícením to poass uplně bad


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Foglik (Člen)
13.07.2013 12:43:57
Offline

Re: denne svietenie

ja jako denni sviceni pouzivam dalkovy svetla...

yebat (Člen)
13.07.2013 12:50:22
Offline

Re: denne svietenie

Dálkovejma sem dřív svítil taky... ale přešlo mě to... když proti mě jede někdo z dálkovejma, daleko hůř se odhaduje jeho rychlost... takže nasrat na dálkový... a na denní svícení taky... na Sko si to klidně dejte, tam už nic nezkazíte... ale hyzdit s tim Nko... fuj... ass
bigsmile

Stiegl (Člen)
13.07.2013 19:52:51
Offline

Re: denne svietenie

Taky mi to příjde jako totální picovina... Rvát tohle do masiny. Ani jsem s tim nikdy nikoho nevidel...bad

VikecB12 (Člen)
13.07.2013 21:27:59
Offline

Re: denne svietenie

Hlavně to nemá u motorek žádnej vliv na spotřebu,altík vyrábí furt stejně šťávy,která kdyš se nespotřebuje třeba svícením,tak se musí proměnit v teplo na žebrech regulátoru dobíjení...
Jakej by to mělo smyslidontknow
Třeba na baworáku se to použit dá,tam je altík normální,autovej


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
sniper270 (Člen)
14.07.2013 18:15:41
Offline

Re: denne svietenie

noo dobre noo asi ste ma odhovorili ale take cire svetlo z diodkami na zadok ? ma to niekto? vyzera to urcite lepsie ako original ci??? alebo aj lepsie svieti? smokin

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr