Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » padáky (padací rám) - rada

bokto (Člen)
17.07.2013 22:40:21
Offline

padáky (padací rám) - rada

čau vim že se totu už řešilo ale nemohl sem to nějak dohledat!
jaký máte zkušenosti a s jakýma?díky za rady good


dej koním pít
vendous (Člen)
18.07.2013 06:38:18
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Já sem pro klasickej trubkovej, hříbky jsou schopny udělat víc škody než užitku


Smrt je ze všeho to poslední.
VikecB12 (Člen)
18.07.2013 08:26:04
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

kdyš trubkovej,tak hlavně né fehling,to rači nic než tenhle šmejdbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bokto (Člen)
18.07.2013 08:52:16
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

a jakej používáte vy?...myslim značku.... nebo nějakej odkaz kde nakoupit? koukal sem od givi


dej koním pít
yoby (Člen)
18.07.2013 09:10:59
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Givi mam, ale jsem jen mrdal, takže ozkoušeno jen při "spadnutí ze stojánku" a ok

bokto (Člen)
18.07.2013 09:32:40
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

yoby psal:

Givi mam, ale jsem jen mrdal, takže ozkoušeno jen při "spadnutí ze stojánku" a ok

já taky koukal od toho givi právě....přijdou mi takové nejbitelnější


dej koním pít
VikecB12 (Člen)
18.07.2013 11:09:16
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

No vono není moc na výběrsmile2 Félihgy na piču,givi,pak nějaký origo suzuki-převážně taky od givi,nějaký hepco becker a možná sw motech....
U mě givi taky dobrý,ale jedny mě praskli,při montáži nesedli uplně přesně,napružili se a pak po dvou letech prdli. U dalších sem propiloval díry,aby sedli líp a tam asi problém už nebude.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
bokto (Člen)
18.07.2013 11:46:23
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

VikecB12 psal:

No vono není moc na výběrsmile2 Félihgy na piču,givi,pak nějaký origo suzuki-převážně taky od givi,nějaký hepco becker a možná sw motech....
U mě givi taky dobrý,ale jedny mě praskli,při montáži nesedli uplně přesně,napružili se a pak po dvou letech prdli. U dalších sem propiloval díry,aby sedli líp a tam asi problém už nebude.

koukal sem na tuty http://www.amtrade.cz/index.php?main_pa … _id=330348 ale ty mi přijdou takové šitové oproti http://www.amtrade.cz/index.php?main_pa … _id=187334


dej koním pít
vendous (Člen)
18.07.2013 14:04:26
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

VikecB12 psal:

kdyš trubkovej,tak hlavně né fehling,to rači nic než tenhle šmejdbigsmile

No mám ho na šestce a když sem to složil tak zafungoval celkem dobře, kdyby se nevohnul vo kanál.


Smrt je ze všeho to poslední.
bokto (Člen)
18.07.2013 14:11:17
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

vendous psal:
VikecB12 psal:

kdyš trubkovej,tak hlavně né fehling,to rači nic než tenhle šmejdbigsmile

No mám ho na šestce a když sem to složil tak zafungoval celkem dobře, kdyby se nevohnul vo kanál.

vim že to je otázka uplně jinde :) ale jak si spokojen s nosičem?..... mě to přijde že se to strašně klepa idontknow za jízdy mam strah aby se tam něco neposralo


dej koním pít
Dado (Člen)
18.07.2013 14:16:06
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Tak za mě jedině trubka, páč v tunelu se ty hříbky nějak kurvějbigsmilegood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
bokto (Člen)
18.07.2013 14:54:41
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

asi to vidim na ty od givi smokin


dej koním pít
vendous (Člen)
18.07.2013 20:55:30
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Nosič v pohodě good No a jestli se klepe mě je jedno jelikož ho nevidim když jedubigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
bokto (Člen)
18.07.2013 21:10:24
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

vendous psal:

Nosič v pohodě good No a jestli se klepe mě je jedno jelikož ho nevidim když jedubigsmile

to já taky ne :D jen mě upozorňval cestujcí za mnou po zastavení surprised
tak sem měl jen strah aby se to nějak neohlo,když to drží v takovim plíšku bigsmile


dej koním pít
VikecB12 (Člen)
18.07.2013 21:25:37
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

bokto psal:
vendous psal:

Nosič v pohodě good No a jestli se klepe mě je jedno jelikož ho nevidim když jedubigsmile

to já taky ne :D jen mě upozorňval cestujcí za mnou po zastavení surprised
tak sem měl jen strah aby se to nějak neohlo,když to drží v takovim plíšku bigsmile

Kamošovi z tohoto "nosiče" praskla ta zadní výztuha/držák madla na rámu pod plastama. Taky se mu to krásně klepalo,až si říkám že se mu to klepe čím dál víc,kdyš sem jel zaním,tak sme zastavili,sundali sedadlo a bylo jasnobigsmile Je tady plno zastánců tohoto provedení(věčinou maséři co jim de vo vzhled)bigsmile,ale mě to teda nejšťastnější nepřijde. Mám prostě oblíbený a vyzkoušený věci vot givi a vostatní mě nějak nepřipadají kloudně provedený.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
18.07.2013 21:31:01
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Jo Víkec s tím souhlasim ale když ten kufr použiju 3x za rok tak to nějakou dobu snad vydrží.


Smrt je ze všeho to poslední.
bokto (Člen)
18.07.2013 21:32:41
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

a jsme u toho co jsem nechtěl slyšet sick jedině si s nim pohrát a předělat ho surprised


dej koním pít
VikecB12 (Člen)
18.07.2013 21:55:02
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Zase nedivočte,záleží kolik toho s tím kufrem nalítáte a co vozíte. Pokud jednou,dvakrát do roka,na spacák a trenky někde na sraz,tak není asi problém,ale třeba já jezdím s kufrem furt,nikdy ho nesundávám,mám v něm permanentně nakřečkovaný fšelijaký "nutný" věci a na dovolenou do toho narvu 15kg,navrch ještě stan na zahrádku a frčím a při tomhle prostě nenechám prostor náhodám a tomu že "to snad vydrží"bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
18.07.2013 22:06:19
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

No tak na to bych taky pořídil trubkovej nosič, ale já stim jel loni dvakrát a letos zatím taky. Eště s kufrem pojedu do županovic a tim to asi končí.
Jo možná eště párkrát pro rohlíkybigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
bokto (Člen)
18.07.2013 22:18:48
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

tak já to mam více méně na věci do max 8kg :) ale vezl sem v tom helmu,limonádu a prej se to mrdalo dost...tak já nevim idontknow


dej koním pít
Lachtan (Člen)
18.07.2013 23:26:05
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Dado psal:

Tak za mě jedině trubka, páč v tunelu se ty hříbky nějak kurvějbigsmilegood

...takovej hříbek v tunelu, vo to se může i tříkolka přetrhnout v pasegood

a už sme za bl...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
bokto (Člen)
19.07.2013 10:55:54
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

nejlepší je nepadat evil


dej koním pít
Niko (Člen)
21.08.2013 18:45:54
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Ahoj,at nezakládám nový tema.Máte někdo zkušenost s padákama HEED? http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=3488 … ommend-box  .

K.a.s.y.m. (Člen)
21.08.2013 20:03:29
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Niko psal:

Ahoj,at nezakládám nový tema.Máte někdo zkušenost s padákama HEED? http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=3488 … ommend-box  .

pár lidí tu obdobnou konstrukci mělo a jen s pozitivníma reakcema.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Niko (Člen)
21.08.2013 20:09:42
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Připadne mi to na způsob GIVI ,ale spíš jde o kvalitu materialu a zpracování.Aby se mi to hned nesrolovalo bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
21.08.2013 20:29:12
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

nejlepší padák je havarijní pojistka..žádný ani sebelepší padáky ti neochrání motorku pokud půjde pana orel a nebo s ní lehneš ve dvou kilech a pošleš jí do lesa a na to aby podrželi běžný upadnutí dobrý budou..i kdyby posloužili jen jednou.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Kedar (Člen)
21.08.2013 20:33:43
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

bokto psal:

tak já to mam více méně na věci do max 8kg :) ale vezl sem v tom helmu,limonádu a prej se to mrdalo dost...tak já nevim idontknow

Ono fakt záleží co vezeš když to narveš hadrama a mezi to narveš něco těžšího tak je to pohoda. Ale dáš tam něco okolo 3 kg co nejde pořádně upevnit uvnitř toho kufru jako třeba ty petky a už se vibrace přenášej.


Jinej už nebudu
Niko (Člen)
21.08.2013 20:43:48
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

K.a.s.y.m. psal:

nejlepší padák je havarijní pojistka..žádný ani sebelepší padáky ti neochrání motorku pokud půjde pana orel a nebo s ní lehneš ve dvou kilech a pošleš jí do lesa a na to aby podrželi běžný upadnutí dobrý budou..i kdyby posloužili jen jednou.

to budeš mít asi pravdu bigsmile. Tak já je nejspíš prubnu a doufám že je neodzkouším a nebudu psát recenze smile1

4Fun.cz (Člen)
21.08.2013 22:34:41
Offline

Re: padáky (padací rám) - rada

Jak psal Kasym, na padnutí ze stojánku dobré, viz nedávno mojí starý to nějaká pochva loupla autem ze stojanu na parkovišti.Blinkr a ten padák v hajzlu ale motoru ani škrábanec smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr