Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » škrtání kotouče

tomsth (Člen)
21.07.2013 20:17:55
Offline

škrtání kotouče

Zdar bando, dopřál jsem mazlíkovi na předku nové kotouče + desky. Že i zaběhnutý lehce škrtaj a jsou někdy trochu slyšet (třeba při tlačení do garáže) je mi známý, ale teď po výměně pravej kotouč v jednom místě (asi čtvrtinu otáčky) citelně drhne za hnusnýho skřípavýho zvuku, je to slyšet i za jízdy v malý rychlosti než to přehluší vítr; na tom místě je i kotouč podrápanej výrazně víc než na zbytku obvodu. Od výměny najeto sotva 50km, vlastně sem to odvez akorát od kojaka domů.
Votázka co s tim - nechat bejt a jezdit s tim že si to sedne, nebo sundat brzdič a hledat tam nějakej písek, šutr či co?help
Vopred vďaka smile1


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
osiris (Člen)
21.07.2013 20:25:24
Offline

Re: škrtání kotouče

...buď křivej kotouč (píšeš ale že jsou nový) a nebo bordel na dosedací ploše věnce kotouče, nebo křivá osa kola, nebo zkřížený vidle


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
kojaksro (Člen)
21.07.2013 20:48:57
Offline

Re: škrtání kotouče

tomsth psal:

Zdar bando, dopřál jsem mazlíkovi na předku nové kotouče + desky. Že i zaběhnutý lehce škrtaj a jsou někdy trochu slyšet (třeba při tlačení do garáže) je mi známý, ale teď po výměně pravej kotouč v jednom místě (asi čtvrtinu otáčky) citelně drhne za hnusnýho skřípavýho zvuku, je to slyšet i za jízdy v malý rychlosti než to přehluší vítr; na tom místě je i kotouč podrápanej výrazně víc než na zbytku obvodu. Od výměny najeto sotva 50km, vlastně sem to odvez akorát od kojaka domů.
Votázka co s tim - nechat bejt a jezdit s tim že si to sedne, nebo sundat brzdič a hledat tam nějakej písek, šutr či co?help
Vopred vďaka smile1

...to přivez na kontrolu, asi nejlepší řešenísmokin.
...každopádně, desky a kotouče jsou fungl, tak uvidíme.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
tomsth (Člen)
21.07.2013 22:25:48
Offline

Re: škrtání kotouče

kojaksro psal:

...to přivez na kontrolu, asi nejlepší řešenísmokin.
...každopádně, desky a kotouče jsou fungl, tak uvidíme.

jo, hodim to tam asi v pátek, bo do tý doby sem na cestách..jen sem nechtěl zatim zbytečně plašit.


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
tomsth (Člen)
05.08.2013 21:57:22
Offline

Re: škrtání kotouče

tomsth psal:
kojaksro psal:

...to přivez na kontrolu, asi nejlepší řešenísmokin.
...každopádně, desky a kotouče jsou fungl, tak uvidíme.

jo, hodim to tam asi v pátek, bo do tý doby sem na cestách..jen sem nechtěl zatim zbytečně plašit.

jen pro info - nestavil sem se, bo nebyl čas..po ujetí asi 200km si to sedlo a vše ok..
..pravej kotouč drobet hází, ale je to v řádu stovek, takže cajk good..
..a už to konečně i brzdí bigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr