Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Tak jsem to smáznul.

John (Člen)
27.07.2013 22:14:42
Offline

Tak jsem to smáznul.

Asi před týdnem na mně přišla krize a rozhodl jsem se prodat svůj Autobus.
Hodil jsem cenovku 98 tyček, což na to co jsem do ní investoval není zas tak moc.
Pak se mi honilo hlavou co dál, nějaký skůtr nebo enduro?
Po zvážení všech pro a proti zůstávám u své GSX ( tímto děkuji všem potencionálním kupcům, že se neozvali ) bigsmilegood

jaryn (Člen)
28.07.2013 07:44:10
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

já mám to samý každej rok,kolego. Vrátili jsme se z dovči,umyl jsem jí,naleštil a nafotil,vymyslel inzerát a přemejšlím,že by šla světem. Čučím po GSX 750  SRAD... Ale jako každej rok mě to zase přejde...


God Gave me Everything I want
tomasNJ (Člen)
28.07.2013 20:33:46
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

jaryn psal:

já mám to samý každej rok,kolego. Vrátili jsme se z dovči,umyl jsem jí,naleštil a nafotil,vymyslel inzerát a přemejšlím,že by šla světem. Čučím po GSX 750  SRAD... Ale jako každej rok mě to zase přejde...

vyměnit B 12 za starého SRADA???idontknow to bych nigdy neudělal...


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
jaryn (Člen)
28.07.2013 21:24:01
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

tomasNJ psal:
jaryn psal:

já mám to samý každej rok,kolego. Vrátili jsme se z dovči,umyl jsem jí,naleštil a nafotil,vymyslel inzerát a přemejšlím,že by šla světem. Čučím po GSX 750  SRAD... Ale jako každej rok mě to zase přejde...

vyměnit B 12 za starého SRADA???idontknow to bych nigdy neudělal...

Fotky v profilu jsou starý. Mám třetím rokem "minibus" GSX 750 Inazumu.


God Gave me Everything I want
VikecB12 (Člen)
28.07.2013 22:38:10
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

Aha,takže seš spátečník už delší dobubigsmile Ta sedumpade musí byt proti B12 totální mrtvola néidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
29.07.2013 07:39:12
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

VikecB12 psal:

Aha,takže seš spátečník už delší dobubigsmile Ta sedumpade musí byt proti B12 totální mrtvola néidontknow

Bude to krapet hluchy.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
jaryn (Člen)
29.07.2013 09:38:16
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

spíš bych to srovnal s B6. Na B12 nemá ani po stupačky. Ale na druhou stranu bere do 5 litrů zato gumy ne,pohodlnej posez i na dálku,ve dvou,nekroutí se tolik. Jsem vlastně spokojenej parchant,nevím co roupama. Nic jí nechybí,je jako po GO, jen tak čumím kolem a myslím,že jinde maj něco lepšího. Ale tím jsem tady asi pověstnej...smile1


God Gave me Everything I want
VikecB12 (Člen)
30.07.2013 14:52:35
Offline

Re: Tak jsem to smáznul.

jaryn psal:

, jen tak čumím kolem a myslím,že jinde maj něco lepšího. Ale tím jsem tady asi pověstnej...smile1

No hlavně u sousedůevilbigsmilebigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr