Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » A dosť !

fllou (Člen)
02.09.2013 17:47:46
Offline

A dosť !

Nazdar chalani mam problem ktory mi uz lezie dost na nervy. A to je cvakanie v motore sick . Popisem co som vsetko menil na B6: rozvodova retaz, nastavenie ventilov, brusenie ventilov, nastavenie karburatorov (momentalne nastaveny na polohu 1), nove tesnenie pod hlavou, nove O kruzky na vyfukovom potruby (jeden kruzok uplne nedolieha-mensi obvod oproti originalu, ze vraj sa uz len take vyrabaju) medzeru som vyplnil cementovou pastou. Mechanik mi povedal ze to cvakanie moze vychadzat z tej medzery na O kruzku (mechanicke cvakanie motora). Pricinu cvakania sme hladali aj s fonendoskopom. Zaver hladania O kruzok. ALE ked to je O kruzok a je utesneny s cementovou pastou ako to ze to cvakanie je coraz hlucnejsie. Chod motora je plynuly ide ako novy good. Takze bud mi nejaky majster mechanik poradi co to je alebo si dam ladeny vyfuk a nebudem pocut nic. Bandit PIČO! dik

osiris (Člen)
02.09.2013 18:22:30
Offline

Re: A dosť !

...protože to má pro technickou poradnu idiotskej (rozuměj: nepoužitelnej) název, tak to přesouvám do diskuze


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fllou (Člen)
02.09.2013 18:40:52
Offline

Re: A dosť !

osiris psal:

...protože to má pro technickou poradnu idiotskej (rozuměj: nepoužitelnej) název, tak to přesouvám do diskuze

a keby som dal do nazvu cvakanie motoru nikto by sa ani na to nepozrel pretoze kazdy mi radi ze mam zle nastavene ventily tak bud mi tu pomozete alebo si to tvoje idiotske "čili" si nevzdelane nazory nechaj pre seba. Inac som vystudovany stojar TUKE a motory mam v malicku ale na moju B6 sa uz traja dobry mechanici pozreli a nikto nevie prist na tu pojebanu chybu preto sa obraciam na Vas majitelov Banditov. Chcem len nejaku podobnu skusenost a riesenie. Niekedy mam sto chuti motor rozpolit, ale to radsej si kupim nieco insie ale to nechcem.  Tak PAN moderator a teraz ukaz aky si scitany ked si "moderator" (mas u mna 100 beer)

jaryn (Člen)
02.09.2013 18:44:17
Offline

Re: A dosť !

ty vole,nebudeš ty slovenskej Pája?


God Gave me Everything I want
fllou (Člen)
02.09.2013 18:46:35
Offline

Re: A dosť !

jaryn psal:

ty vole,nebudeš ty slovenskej Pája?

jo vole a prazaci ma volaju kokot slovensky bigsmile

osiris (Člen)
02.09.2013 19:18:20
Offline

Re: A dosť !

fllou psal:
osiris psal:

...protože to má pro technickou poradnu idiotskej (rozuměj: nepoužitelnej) název, tak to přesouvám do diskuze

a keby som dal do nazvu cvakanie motoru nikto by sa ani na to nepozrel pretoze kazdy mi radi ze mam zle nastavene ventily tak bud mi tu pomozete alebo si to tvoje idiotske "čili" si nevzdelane nazory nechaj pre seba. Inac som vystudovany stojar TUKE a motory mam v malicku ale na moju B6 sa uz traja dobry mechanici pozreli a nikto nevie prist na tu pojebanu chybu preto sa obraciam na Vas majitelov Banditov. Chcem len nejaku podobnu skusenost a riesenie. Niekedy mam sto chuti motor rozpolit, ale to radsej si kupim nieco insie ale to nechcem.  Tak PAN moderator a teraz ukaz aky si scitany ked si "moderator" (mas u mna 100 beer)

...počkej, a co že to po mně chceš? smile1
...nedělej nám tady v tom pane inženýre prosím hnojník; když další uživatel bude chtít v technický poradně něco najít, tak tvoje "a dost!" mu řekne úplný hovno, tak proto to tady takhle máme smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
02.09.2013 19:22:32
Offline

Re: A dosť !

to Osiris: smaž ho vola, když se neumí chovatpussy


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lachtan (Člen)
02.09.2013 19:24:00
Offline

Re: A dosť !

počuj Pája, kokot slovenský, Osi má pravdu, protože nikdo by asi opravdu nevěděl čeho máš dost, může to bejt tim že je září a ty sedíš v lavici vedle nějaký opice...
ale pochopil sem cvakání motoru, takže karburátory na č.1 znamená co?
bohatost?
určitě máš synchronizaci?
určitě máš nový svíčky a vzducháč?
rozvody na značkách?
dělá to na volnoběh, za jízdy?
jestli všechno tohle je cajk tak už oak jedině nějakej šotek...
popiš to víc, cvakání z Okroužku je hrozně těžký si vybavit


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Kožak (Člen)
02.09.2013 19:31:10
Offline

Re: A dosť !

pitšovinaheadshake...takhle vot kompu ti těžko někdo řekne co ti tam cvaká ...kór když se na to už traja dobrý mehanici pozerali


MRDAT!!!
VikecB12 (Člen)
02.09.2013 19:53:28
Offline

Re: A dosť !

Počkej až přijde MrBSE,tomu jednou při vyjížďce prdlo to těsnění výfuku a motor zněl,jako by byl třeba vohlej jeden ventil,nebo vyjebaná vačka,nebo ložisko na klice,prostě klepal. Tak sem ti poradil,dobrej skutek sem udělal a teď tě,frajírku zasranej mužu s klidem poslat dopičegoodsmokin


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Dado (Člen)
02.09.2013 19:58:47
Offline

Re: A dosť !

jen jestli ti cvaká v motoruidontknowbad


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
vendous (Člen)
02.09.2013 20:15:08
Offline

Re: A dosť !

Napíšu to i sem
Napínák rozvodů?


Smrt je ze všeho to poslední.
Banditatom (Člen)
02.09.2013 20:39:18
Offline

Re: A dosť !

a než chyba nebude to vlastnost?idontknowevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
02.09.2013 20:47:24
Offline

Re: A dosť !

To mu neříkej bigsmile


Smrt je ze všeho to poslední.
Lachtan (Člen)
02.09.2013 20:56:58
Offline

Re: A dosť !

VikecB12 psal:

Počkej až přijde MrBSE,tomu jednou při vyjížďce prdlo to těsnění výfuku a motor zněl,jako by byl třeba vohlej jeden ventil,nebo vyjebaná vačka,nebo ložisko na klice,prostě klepal. Tak sem ti poradil,dobrej skutek sem udělal a teď tě,frajírku zasranej mužu s klidem poslat dopičegoodsmokin

psal že tam má cement, leda že by hrubá prosejvačka


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
mr.BSE (Člen)
02.09.2013 21:02:06
Offline

Re: A dosť !

píšu jen tak, že du kolem a že má Vikec pravdu bigsmilegood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
02.09.2013 21:02:42
Offline

Re: A dosť !

Lachtan psal:
VikecB12 psal:

Počkej až přijde MrBSE,tomu jednou při vyjížďce prdlo to těsnění výfuku a motor zněl,jako by byl třeba vohlej jeden ventil,nebo vyjebaná vačka,nebo ložisko na klice,prostě klepal. Tak sem ti poradil,dobrej skutek sem udělal a teď tě,frajírku zasranej mužu s klidem poslat dopičegoodsmokin

psal že tam má cement, leda že by hrubá prosejvačka

To je fakt. Měl použít rači nemrznoucí lepidlo na obklady a dlažbu,to by byla sichrofka,na motory jak dělanýgoodbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
02.09.2013 21:10:20
Offline

Re: A dosť !

když to tak čtu tak si říkám, že to bude dobrej trouba s TEKU bigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Tony (Člen)
02.09.2013 21:34:04
Offline

Re: A dosť !

Tipnul bych to na ten "vyjebaný okroužek" páč mě mechanik před rokem zlomil 2 šrouby, co držej 2. a 3. svod k hlavě a od tý doby se s tim neskutečně seru (nový o kroužky, cementovej tmel a další kraviny) a vždycky když mi začne jeden z těch svodů podfukovat, o-kruh se začne klepat a prostě to cvaká. To tvoje jsem neslyšel ale to bys poznal. Ale nevim no, jestli ti to netěsní, tak by se měl ten kroužek za pár vyjížděk celkem slušně propálit a už bys slyšel že podfukuje vejfuk. Nevim, tohle bys asi poznal. Takže dál už zase mlčím bigsmile


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
XJelen (Člen)
03.09.2013 07:59:48
Offline

Re: A dosť !

Lachtan psal:

počuj Pája, kokot slovenský, Osi má pravdu, protože nikdo by asi opravdu nevěděl čeho máš dost, může to bejt tim že je září a ty sedíš v lavici vedle nějaký opice...
ale pochopil sem cvakání motoru, takže karburátory na č.1 znamená co?
bohatost?
určitě máš synchronizaci?
určitě máš nový svíčky a vzducháč?
rozvody na značkách?
dělá to na volnoběh, za jízdy?
jestli všechno tohle je cajk tak už oak jedině nějakej šotek...
popiš to víc, cvakání z Okroužku je hrozně těžký si vybavit

pán je vyštudovaný strojár TUKE, tak ho tady nemotej svejma amatérskejma názorama a mazej skládat spojky goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
nicola.foxx (Člen)
03.09.2013 10:45:17
Offline

Re: A dosť !

XJelen psal:
Lachtan psal:

počuj Pája, kokot slovenský, Osi má pravdu, protože nikdo by asi opravdu nevěděl čeho máš dost, může to bejt tim že je září a ty sedíš v lavici vedle nějaký opice...
ale pochopil sem cvakání motoru, takže karburátory na č.1 znamená co?
bohatost?
určitě máš synchronizaci?
určitě máš nový svíčky a vzducháč?
rozvody na značkách?
dělá to na volnoběh, za jízdy?
jestli všechno tohle je cajk tak už oak jedině nějakej šotek...
popiš to víc, cvakání z Okroužku je hrozně těžký si vybavit

pán je vyštudovaný strojár TUKE, tak ho tady nemotej svejma amatérskejma názorama a mazej skládat spojky goodbigsmile

No hlavně je nedat vobráceněbigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr