Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Na co bacha? Prosim poradte

Candyman (Člen)
11.04.2007 10:04:26
Offline

Na co bacha? Prosim poradte

Ahoj lidi, jsem uz delsi dobu fanda Banditu a ted mam konecne prostredky na koupi. Chci se zeptat, na co si mam davat pozor. Vybral jsem si jednu, rok 2003, najeto 6500km, vykon 59,7kW za 115 000,-  Zda se mi to hodne dobra nabidka, ale nejsem v tom jeste zkuseny a tak nechci koupit zajice v pytli. Na co bych mel dat bacha? Dik moc za kazdou radu.

Candyman

sonyk (Člen)
11.04.2007 10:11:40
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

zase zalozeny novy vlakno zbytecne.smile1 uz se to tu nekde resi stacilo tam jen pokracovat a hodit link na tu tvoji vybranou


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Candyman (Člen)
11.04.2007 10:26:47
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Ja se tady v tom jeste moc nevyznam :) Pardon... ale i tak budu moc vdecny za kadzou radu

Kelly01 (Člen)
11.04.2007 10:28:26
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Zdá se mi to vzhledem k dnešním cenám drahý..

A pokud je to dovoz tak kór...


God Save The Queen!
Candyman (Člen)
11.04.2007 10:33:06
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

V inzeratu ma, koupeno v CR. Cena se mi zda takove maximum, ale libi se mi tech 6500km najeto. Vsude jidne se prodava kolem 20ti tisic najeto a to uz se mi zda moc.

Loser (Administrator)
11.04.2007 10:43:33
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

20 tacku je gut - aspon ji mas dobre zajetougoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
signalCZ (Člen)
11.04.2007 10:44:36
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Candyman psal:

V inzeratu ma, koupeno v CR. Cena se mi zda takove maximum, ale libi se mi tech 6500km najeto. Vsude jidne se prodava kolem 20ti tisic najeto a to uz se mi zda moc.

Ty vole ani 50tis není moc, práve málo!! na kilometry vubec nekoukej. MOtorka která má najeto 50tis muze bejt o hodne lepsí nez vykurvená s 6tisíci...good

Candyman (Člen)
11.04.2007 10:49:14
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Oka, no pojedu se na ni mrknout, ale potrebuju vedet na co se mam koukat :) Na svody, na brzdy... ? Jak poznam, ze neni neco odjebane?

jardagsf (Člen)
11.04.2007 10:53:04
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Candyman psal:

V inzeratu ma, koupeno v CR. Cena se mi zda takove maximum, ale libi se mi tech 6500km najeto. Vsude jidne se prodava kolem 20ti tisic najeto a to uz se mi zda moc.

velmi , ale opravdu velmi naivni nazoridontknowidontknow
jardagsf sedesatjednatisicovysmile1good


MOTO KOZZI GRISO
Koldan (Člen)
11.04.2007 10:53:41
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

dává se bacha na vše jako u ostatních motorek,každopádně estli kupuješ svoju první,tak si dej bacha,abys ju nekupoval sám ani případně s tatů co jezdil gdysi dávno na třiapůle.Optimum je hodit sem link na ten inzerát,třeba ti k tomu něgdo něco řekne no  a pak samo že by bylo nejlepčí tam jet s někým,gdo už bandita má,ví jak má vypadat (estli sů třeba jednotlivé díl origo nebo z jiné plečky) atd. Jo a ty na jeté kilmetry moc jako ukazatel stavu neber,páč jag už bylo napsáno,vo tom to nejni,krom jinýho by se našli i tací,keří ti řeknů že 6500 km na skoro čtyři roky starů mašinu je docela málo,tagže gdo ví na kerů stranu sa točilo s tachometrem.bigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Candyman (Člen)
11.04.2007 11:01:05
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Diky, konecne nejaka lepsi rada :) Motorka je prodavana tady http://www.motoinzerce.cz/inzerat.php?mid=68225

Loser (Administrator)
11.04.2007 11:08:55
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

tak z te leve strany vypada dobre ... jen aby nebylo treba neco na te prave stranebad
Ale jinak vypada celkem luxusne ... jen ty love se mi zdaji mocidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
11.04.2007 11:14:27
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

krasna, teda vypada.mno rikal sem s ze 2000km na rok tak akorat ale ted zjistuju ze me to chytlo a jestli to pujde dal jako ted mam za 5 mesicu 5000km minimalnesmile1 zalezi na financich a pocasi a to sem jeste nebyl nikde dalekosmile1 cenu nevim do toho nevidim kolik stoji nova 180 000? heh ale je nadhernej teda


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Candyman (Člen)
11.04.2007 11:14:36
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Diky, To sem si taky rikal, jestli tam ta fotka z prave strany nechybi schvalne, no to bych zjistil az bych ji videl na vlastni oci.

Candyman (Člen)
11.04.2007 11:16:24
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Jen je skoda, ze nemam s kym jit a kdo by mel zkusenosti s banditem, aby mi poradil :((

Loser (Administrator)
11.04.2007 11:22:14
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Candyman> mozna by bylo gut, kdyby sis trosku doplnil info o sobe ... pak by se treba nasel nekdo s tvyho kraje, kdo by se na to sel mrknout s tebou ...good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Candyman (Člen)
11.04.2007 11:25:26
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Uz to mam :) Diky

Loser (Administrator)
11.04.2007 11:36:45
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

no vidisgood Tak ted zkus jeste nekoho poprosit, zda by se na to nesel s  tebou mrknout nebo treba, aby ti to nekdo, kdo to tam ma pobliz nesel prvne omrknout sam.
Ja bych klidne sel, ale pres tyden to nestiham a o vikendu budu v Olmikubad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
11.04.2007 11:39:25
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

...tipuju, že naprosto origo staf, fčetně gum surprised ...snat bych i vjeřil, že nigdy nepadla a snat bych i vjeřil tem kilometrům...nicméně pokuť je koupená f ČR, bude mít i servisku, byla servisovná f origo servisu, gde vo ní budou vjedět a tudíš bude mít jasnej půvot...jen ta cena je voproti jinejm vyšší, ale dybych si měl vybrat esi za devadesát slátanou zbořeninu nebo za 115 čerstvě po zábjehu takovou voňafku, tag já mam jasno...a skusil bych ho sklepnout vo cenu sady gum, páč tydle vypadaj, že budou f pussy, na ničem jinym nejspíš slevu nevydyndáš...

P.S. ...přetpokládam, že ta pravá strana vypadá stejně voňavje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Candyman (Člen)
11.04.2007 11:40:49
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Diky moc chlape, no ja taky sedim cely den v praci, proto se s typkem domlouvam az na vecer, z Prahy to neni daleko, neni tu nejaky zkuseny motorkar z Prahy, ktery by smnou jel? Byl bych Vam moc moc vdecny, cestu a vydaje kolem platim :)

Candyman (Člen)
11.04.2007 11:42:06
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

to Filous: a kolik myslis, ze bych za ty gumy mohl dostat slevu?

Koldan (Člen)
11.04.2007 11:42:07
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

vypadá v pohodě,má servisku,takže by se to kdyžtak dalo dohledat, kde a jak byla servisovaná, i když dnes sou i tací koumáci co i s tímto uměj čarovat,ale to už jsme něgde jinde.zjisti si v jakém stavu jsou spotřební věci jako gumy,řetaz,desky apod.Jde vo to,že tyto věci pokud budeš donucen je vyměnit po koupi, tě můžou přijít na dalších 10 litrů i víc.Jo a je nás tady tolik,že pochybuju,že by se někdo nenašel přímo z místa,kdo by se ti na to mrkl.good
PS: 6500 - to by mohly bejt ještě origo gumy,řetaz téměř jako nový,zadní desky netknuté,na předku málo, měla by být po servise,kerej se dělá v 6000,mrkni na gumu co vodí řetaz na kyvce,prostě ta mašina by měla bejt téměř netknutá


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Candyman (Člen)
11.04.2007 11:43:55
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Koldan diky moc za radu, fakt, dluzim ti pivo :)

Filous (Člen)
11.04.2007 11:50:20
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

...gumy 5-8000,- vočí...jag píše Koldan, ta motyka musí bejt při tedlech kilometrech jag nová...mrkni na kotouče, musej mít naprosto neznatelný vopotřebení, žádná vydřená hrana a nejspíš by na nich měli bejt eště znatelný stopy po broušení na japoncký magnetce...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Candyman (Člen)
11.04.2007 12:03:56
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Filous diky, vsechno si pisu, abych na nic nezapomel :)

ABik (Člen)
11.04.2007 12:14:55
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Stroj pěkný, cena na dnešní poměry nereálná bad Jeď se na to podívat a chvilku mu pochlebuj, že to je jako hezké a origo stav se cení, ALE že rozumná cena je max kilo. Víc ne idontknow Ale jestli chceš jezdit hned, tak ti nezbyde než vytasit love a prásknout s něma o stůl. Podobně zachovalých kousků není mnoho na výběr.

Candyman (Člen)
11.04.2007 12:28:56
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

ABik diky za radu, uvidim az ji uvidim, ale laka me cim dal vic :)

Ondráš (Člen)
11.04.2007 15:13:39
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Píše rychlé jednání - sleva. Tak jednej rychle. good


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Candyman (Člen)
11.04.2007 16:19:31
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Jednám rychle, ale prodejce je pomaly :)

Koldan (Člen)
12.04.2007 07:47:40
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Filous psal:

...tipuju, že naprosto origo staf, fčetně gum surprised ...snat bych i vjeřil, že nigdy nepadla a snat bych i vjeřil tem kilometrům...nicméně pokuť je koupená f ČR, bude mít i servisku, byla servisovná f origo servisu, gde vo ní budou vjedět a tudíš bude mít jasnej půvot...jen ta cena je voproti jinejm vyšší, ale dybych si měl vybrat esi za devadesát slátanou zbořeninu nebo za 115 čerstvě po zábjehu takovou voňafku, tag já mam jasno...a skusil bych ho sklepnout vo cenu sady gum, páč tydle vypadaj, že budou f pussy, na ničem jinym nejspíš slevu nevydyndáš...

P.S. ...přetpokládam, že ta pravá strana vypadá stejně voňavje...

á koukám že pan vlasatej byl vo dvě minutky rychlejšíbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
12.04.2007 08:00:02
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

...ale pivo máš slíbený ty smile2surprisedbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Candyman (Člen)
12.04.2007 11:39:45
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

pokud se na motorku pujde podivat nekdo semnou, tak ma uz me treba tech piv 20 :))

Loser (Administrator)
12.04.2007 12:42:35
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

woe, to nerikaej dvakrat nebo tam s tebou jeste dneska sjedubigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Myšák (Člen)
12.04.2007 12:43:25
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

idontknow Taky bych to moh dneska stihnout bigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
Candyman (Člen)
12.04.2007 13:32:00
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

No ja bych tam chtel jet vazne s nekym, kdo tomu rozumi a vi na co se zeptat a na co se divat, potreboval bych takoveho technickeho poradce :) Reknete si co za to chcete a urcite se domluvime, nebo mi napiste na icq - 304 515 939  nebo se ozvete na tel 608 947 173 , moc by mi to pomohlo help

Candyman (Člen)
12.04.2007 18:39:34
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Tak uz je pry ta motorka prodana, typek mi nebral 2 dny tel a pak mi napsal tuhle sms surprised

Loser (Administrator)
12.04.2007 19:20:56
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

tak to potesibad


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Koldan (Člen)
13.04.2007 09:11:56
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

klídek,mašin je dost,hledej dál a hlavně z nadrženosti neber to co bys jindy nikdy nevzal.Budeš toho litovat pak při každém pohledu na mašinu,lepší je si počkat a koupit to nad čím se pak budeš v garáži ukájet (nemám na mysli Kellyho nafukovačkybigsmile)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Candyman (Člen)
13.04.2007 10:31:47
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Jasne, diky, zas tak lehke koupit masinu ale neni, chci jen cernou rok min 2001 a jasne ze musi byt funkcni :) Si tak zacinam rikat, hadry mam, helmu mam, garaz budu mit, ale nakonec nesezenu motorku... bad

Palino (Člen)
13.04.2007 11:03:13
Offline

Re: Na co bacha? Prosim poradte

Kdyby jsi nic nenašel u nás, zkus to tady

http://www.motoscout24.autoscout24.de/P … spx?page=1


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr