Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Scorpion (zkušenosti?)

Krom (Člen)
08.11.2013 10:35:51
Offline

Scorpion (zkušenosti?)

Ahoj, jsem tu nový a zdravým všechny stávající členy :)
Chtěl bych se vás zeptat na zkušenosti s laděným výfukem Scorpion a plnotučným Banditem 2001-2005.
Mám Bandita 12ku rok 2003 v origo stavu.
Obavy mám z toho abych neztratil výkon ve spodku a nepřišel o koně. Výrobce sice tvrdí že není potřeba nic dělat s bohatostí, ale osobní zkušenost je pro mě důležitější než nějaké reklamní tvrzení. Jezdit budu počítám většinu času s homologační vložkou. Chci jen lepší zvuk ale ne kravál. Tak kdo máte zkušenosti tak sem stím :) Pokud jste to někdo měli na brzdě tak graf uvítám.

Editoval osiris (08.11.2013 10:46:28)

kratas (Člen)
08.11.2013 10:46:59
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Mám sice jen 650, K6 (karbce) a šel jsem raději do Akrapoviče. To je fantazie a jak vyndáš tlumivku, tak se otočí i hluší důchodci bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile. Jen ta cena je trošku jinde, ale za to provedení a zvuk to fakt stojí smile1

Pokud neměníš i svody, tak fakt není nic třeba ladit nebo seřizovat. Vyměníš pouze koncovku i s propojovací trubkou a hotovo smile1.


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
K.a.s.y.m. (Člen)
08.11.2013 11:12:05
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

pokud by preci jen nastal problem s blbym chodem motoru strilenim atd.tak v 99% pripadu staci pridat pul otacky na bohatosti a motor se uklidni..aspon takovou zkusenost mam s ladakama ja a spousta dalsich.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
08.11.2013 11:18:46
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

....dávali jsme ho asi na tři plnotučný a nikdy problém nebyl, u jednoho jsme akorát obohacovali směs.
Poměr cena výkon, je na tom Scorpion velice dobře.
Když budeš chtít nový....pošlu nabídku. Mají mít akci.smokin


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Krom (Člen)
08.11.2013 11:32:42
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Děkuju za info všem, tak rychlé reakce jsem nečekal :) jinak chci kupovat nový a jestli by byla nějaká akce tak budu jedině rád :D (Vánoce jsou za dveřmi ;) zatím jsem koukal na stránky DK racing, mám je kousek od baráku, ale lepší ceně se samozřejmě nebráním :)

kojaksro (Člen)
08.11.2013 11:47:06
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Krom psal:

Děkuju za info všem, tak rychlé reakce jsem nečekal :) jinak chci kupovat nový a jestli by byla nějaká akce tak budu jedině rád :D (Vánoce jsou za dveřmi ;) zatím jsem koukal na stránky DK racing, mám je kousek od baráku, ale lepší ceně se samozřejmě nebráním :)

....od kluků s DKáčka je odebírám, ale Bandiťáci u mě mají v rámci možností slevuevil

....takže, když budeš chtít napiš na abmoto@email.cz jaký model by jsi chtěl, pošlu Ti cenu.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Krom (Člen)
08.11.2013 12:48:14
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

kojaksro psal:
Krom psal:

Děkuju za info všem, tak rychlé reakce jsem nečekal :) jinak chci kupovat nový a jestli by byla nějaká akce tak budu jedině rád :D (Vánoce jsou za dveřmi ;) zatím jsem koukal na stránky DK racing, mám je kousek od baráku, ale lepší ceně se samozřejmě nebráním :)

....od kluků s DKáčka je odebírám, ale Bandiťáci u mě mají v rámci možností slevuevil

....takže, když budeš chtít napiš na abmoto@email.cz jaký model by jsi chtěl, pošlu Ti cenu.

Díky moc za info a ochotu Kožaku. :).

Frodo89 (Člen)
08.11.2013 14:23:25
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Krom psal:

Ahoj, jsem tu nový a zdravým všechny stávající členy :)
Chtěl bych se vás zeptat na zkušenosti s laděným výfukem Scorpion a plnotučným Banditem 2001-2005.
Mám Bandita 12ku rok 2003 v origo stavu.
Obavy mám z toho abych neztratil výkon ve spodku a nepřišel o koně. Výrobce sice tvrdí že není potřeba nic dělat s bohatostí, ale osobní zkušenost je pro mě důležitější než nějaké reklamní tvrzení. Jezdit budu počítám většinu času s homologační vložkou. Chci jen lepší zvuk ale ne kravál. Tak kdo máte zkušenosti tak sem stím :) Pokud jste to někdo měli na brzdě tak graf uvítám.

Měl jsem ho na B600 r.v.2003 a musim říct že good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Krom (Člen)
08.11.2013 17:37:08
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Vejfuck koupím na jaře od Kojaka a pak zajedu pro jistotu do DK na kontrolu bohatosti. Pač mi stejně vrtá hlavou proč na brzdě u téhle moto použily i dynojet stage1. Teď sem se vycucal z peněz a udělal na moto servis už na jaro u koupil zadní gumu a brzdicky Nissin ST. Sice sem momentálně bez peněz ...... ale pro moto jen to nejlepší :D
Píšu z mobilu a nějak mi nejde používat ty ksychtíky pod lištou :/

K.a.s.y.m. (Člen)
08.11.2013 19:43:23
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Dyno 1 se pouziva pro zlepseni prubehu v nizkych otackach.jestli ho tam mas tak problemy s bohatosti mit nejspis nebudes.
S dyno 3 je vetsi sranda ale u B6  nema moc smysl.smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vendous (Člen)
08.11.2013 20:26:27
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Mám ho na šestce a pohodagood


Smrt je ze všeho to poslední.
Kožak (Člen)
08.11.2013 21:02:17
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Krom psal:
kojaksro psal:
Krom psal:

Děkuju za info všem, tak rychlé reakce jsem nečekal :) jinak chci kupovat nový a jestli by byla nějaká akce tak budu jedině rád :D (Vánoce jsou za dveřmi ;) zatím jsem koukal na stránky DK racing, mám je kousek od baráku, ale lepší ceně se samozřejmě nebráním :)

....od kluků s DKáčka je odebírám, ale Bandiťáci u mě mají v rámci možností slevuevil

....takže, když budeš chtít napiš na abmoto@email.cz jaký model by jsi chtěl, pošlu Ti cenu.

Díky moc za info a ochotu Kožaku. :).

nemáš vůbec zač ...ale u mně pomoc nehledej radši rychle utíkej :)


MRDAT!!!
Krom (Člen)
08.11.2013 22:47:36
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Kožak psal:
Krom psal:
kojaksro psal:


....od kluků s DKáčka je odebírám, ale Bandiťáci u mě mají v rámci možností slevuevil

....takže, když budeš chtít napiš na abmoto@email.cz jaký model by jsi chtěl, pošlu Ti cenu.

Díky moc za info a ochotu Kožaku. :).

nemáš vůbec zač ...ale u mně pomoc nehledej radši rychle utíkej :)

Hele kolik vás tam ještě je??? surprised  myslím kožak kojak.... smile1

Kožak (Člen)
09.11.2013 20:21:20
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

Krom psal:
Kožak psal:
Krom psal:


Díky moc za info a ochotu Kožaku. :).

nemáš vůbec zač ...ale u mně pomoc nehledej radši rychle utíkej :)

Hele kolik vás tam ještě je??? surprised  myslím kožak kojak.... smile1

ani se neptej ;)


MRDAT!!!
Pavel S.R.O. (Člen)
10.11.2013 20:29:50
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

kojaksro psal:

....dávali jsme ho asi na tři plnotučný a nikdy problém nebyl, u jednoho jsme akorát obohacovali směs.
Poměr cena výkon, je na tom Scorpion velice dobře.
Když budeš chtít nový....pošlu nabídku. Mají mít akci.smokin

Dal by jsi vědět, až ta akce nastane? smile1


Suzuki - Way of Life!
Zufin (Člen)
18.11.2013 18:50:16
Offline

Re: Scorpion (zkušenosti?)

namontoval jsem scorpiona na svou novou (teda jetou) 1250,ale bohuzel diky uz spatnemu pocasi jsem to nestihl projet tak nevim co to dela za jizdy,ale zvuk bez ,,dusitka" je super a vzhledove taky parada,na stojanu pri pridani a ubrani asi na 5000ot. to pak strili do vyfuku,ale to mi vubec nevadi,pac nikdy jsem nemel ladak a tedka si to kua konecne vychutnam,aj moji pritulce se to libi a to je co rictsmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr