Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » likvidace auta - ale aby mi zůstalo

hans (Člen)
25.11.2013 10:43:00
Offline

likvidace auta - ale aby mi zůstalo

nevíte někdo, jak na to? někde se to tu už v minulosti řešilo, ale nevím, jestli je něco nového.
potřeboval bych zrušit noty od auta ale samozřejmě tak, aby mi kára zůstala.
dá se to řešit nějak mimo policajty (jako že to někdo čórnul atd.)??

říkávalo se, že to auto jde pak oficiálně nějak využít (reklamní předmět, kurník atd.) - je to tak, platí to?? A co je k tomu třeba??

díky good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2013 11:12:50
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

likvidace auta , ale aby mi zustalo ?
no to je uplne  jednoduchy...  goodbigsmile
proste ho nekam privez , dame sraz , trochu popijem , a pak ti ho zlikvidujem a ono ti uz zustane ... v tom bych nevidel problem , aspon bude prdel bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
jaryn (Člen)
25.11.2013 11:20:44
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

hlemejzd999 psal:

likvidace auta , ale aby mi zustalo ?
no to je uplne  jednoduchy...  goodbigsmile
proste ho nekam privez , dame sraz , trochu popijem , a pak ti ho zlikvidujem a ono ti uz zustane ... v tom bych nevidel problem , aspon bude prdel bigsmile

tys měl radit Hitlerovi, aspoň by neprohrál válku...idontknowsmile1


God Gave me Everything I want
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2013 11:43:14
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

jaryn psal:

tys měl radit Hitlerovi, aspoň by neprohrál válku...idontknowsmile1

hm., takže druhej , kterej mu nic věcnýho nerekne k tomu autu ...idontknowbigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Brkos (Člen)
25.11.2013 11:46:01
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

Uplně normálně jít na inspektorát odhlásit a napsat prohlášení, že bude sloužit třeba jako kůlna na dřevogood

hlemejzd999 (Člen)
25.11.2013 11:56:39
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

nebo uplne normalne odhlasit na neexistujiciho kupujiciho ...asi to funguje
K vyřazení vozidla je naprosto legální cesta:
1/ kupující nemá povinnost ukázat prodávajícímu OP, tudíž jako prodávající musíte věřit údajům, které Vám kupující poskytl (jméno, adresa, RČ). V případě požadování OP jsme v konfliktu se zákonem na ochranu osobních údajů.
2/ pokud jako prodávající zajdete na DI přehlásit vozidlo na výše uvedeného nového majitele, tak ho DI odhlásí, na základě zápisu v TP můžete zrušit pojistku, pošlete/předáte TP v polopřevodu „novému majiteli“ (kopii si nechat pro případné vymahače z kanceláče pojistitelů) a co s tím udělá nový majitel z bodu 1 je čistě jeho věc a zodpovědnost.
3/ co když se kupující představil neexistujícím jménem, adresou a RČ dělitelným 11 (=reálným)


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
25.11.2013 11:58:30
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

jo a na boudu pro psa plati uz novela : vozidlo může být trvale vyřazeno z registru, pokud bylo předáno zařízení k likvidaci autovraků nebo zaniklo v důsledku havárie. Současný stav, kdy je možné vozidlo „odhlásit“ z důvodu toho, že už dále nebude používáno jako vozidlo, nebude nadále možný. Dokladem o zničení vozidla havárií nebo živelnou událostí bude záznam od policie nebo pojišťovny.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
malda (Člen)
25.11.2013 11:59:18
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

Od řijna je zrušení trochu horší ! Vetešník musi dokládat foto vozu že ho zrušíl atd ! Nejlepší je deposit za stovku pak sem tam ročne padesát a po čase když neni z toho co brát tak to ofic zrusit nebo to nechat stále v depositu a do doby kdy vozidlo zanikne ! nebo jak to dělaj naši kamarádi ti co jsou stále na sluníčku tak to na falešnou smlouvu odhlásit na někoho .....! Bud na souseda kterýho nemáš rád nebo na nejakýho co vubec netuší že si něco koupil !!! Nedávno tu takový připad byl ! zjistilo se že podpis nesouhlkasí auto že není tak to zrušili !

bolek009 (Člen)
25.11.2013 13:04:15
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

malda psal:

... a po čase když neni z toho co brát tak to ofic zrusit ...

U nás berou zadarmo jen kompletní vraky. Jak něco kovového chybí, musí se to doplatit.


GSF1250SA K7
Mour (Člen)
25.11.2013 13:47:47
Offline

Re: likvidace auta - ale aby mi zůstalo

bolek009 psal:
malda psal:

... a po čase když neni z toho co brát tak to ofic zrusit ...

U nás berou zadarmo jen kompletní vraky. Jak něco kovového chybí, musí se to doplatit.

...švára vezl loni ?idontknow wartburga do kovošrotu a ještě dostal prachy surprised

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr