Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » onlajnovka

Koldan (Člen)
23.12.2013 19:23:05
Offline

onlajnovka

piju, žeru přibírám a čučím na pohádky. pohodagood. eště si říkám, že bych si dal ňáků dobrů onlajnovku. tož co paříte borci? hrál jsem travian, bavil, trošku mě sralo neustálé hlídání obilí, pak Divoké Kmeny, to bylo lepší. Zkůšal sem World of tanks a letadla, i když to mě nějak nevzalo. tož co dat?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Zdenák (Člen)
23.12.2013 19:35:02
Offline

Re: onlajnovka

Jedu tanky... letadla mě neberou taky....
Jinou sem nejel. Takže spíš taková věta do pranice než dobrá rada.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
mr.BSE (Člen)
23.12.2013 19:35:25
Offline

Re: onlajnovka

jediná správná onlajnovka je ARMA3 goodgood
nemusíš hlídat obilí bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
23.12.2013 19:45:24
Offline

Re: onlajnovka

Zdenák psal:

Jedu tanky... letadla mě neberou taky....
Jinou sem nejel. Takže spíš taková věta do pranice než dobrá rada.... smile1

no jo, jenže u těch tanků mi to přinde divný. i když tuníš tanka sebevíc, stejně z toho výhodu moc nemáš, páč tě nakonec hodí do podobné třídy a pak mi dycky přinde, že ať volím co volím, dycinky mám ten nejhorší tank v boji:o))) asi to bude rukama, i dyž druzí lítají kolem mě, strefují se do mě až z prdele a já su jak šnek a mušku mám jak na cikánské střelnici vzduchofka. a to sem to apgrejdoval na všechny možné způsoby


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
corimec (Člen)
23.12.2013 22:02:28
Offline

Re: onlajnovka

Tankygood

Zdenák (Člen)
23.12.2013 22:08:57
Offline

Re: onlajnovka

Já mám Asi 15 tanků max úrovně 7. a min 6.
Když se objevím dole tak na to kašlu. Když nahoře mám šanci....


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
nicola.foxx (Člen)
23.12.2013 23:47:05
Offline

Re: onlajnovka

Tankygood
No a koncem roku, by meli vydat warship good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
4Fun.cz (Člen)
24.12.2013 01:28:50
Offline

Re: onlajnovka

Po všech možných kokotinách sem stejně skončil u COD4.Pokud si chci ale fakt odpočinout frčím Ls 2013.Baví mě ty namakné traktory a kombajny smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
drakstr (Člen)
24.12.2013 09:40:52
Offline

Re: onlajnovka

Co takle  Battlefield 3,4  goodgoodgood za poseldní roky jsem nehrál nic lepšího  a woty taky hraju :) kdy by někdo chtěl semnou do roty l . A pokud chceš pořádnej náhul  zombíků  tak Dead Island bigsmile.


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
Loser (Administrator)
24.12.2013 10:11:13
Offline

Re: onlajnovka

Pohadky uz jsem vsechny videl milionkrat, tak jsem si na letos poridil Diablo 3 good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Kelly01 (Člen)
24.12.2013 10:15:52
Offline

Re: onlajnovka

To já vracím k prvním Tomb Riderům a ABEovigood


God Save The Queen!
huskyb12 (Administrator)
24.12.2013 10:39:47
Offline

Re: onlajnovka

dnes večer mladej rozbalí GTA5, už aby šel spát :)


ale di, Ty brepto ...
mr.BSE (Člen)
24.12.2013 10:56:04
Offline

Re: onlajnovka

Kelly01 psal:

To já vracím k prvním Tomb Riderům a ABEovigood


tak Abe ti vydrží až do smrti bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
mr.BSE (Člen)
24.12.2013 10:58:10
Offline

Re: onlajnovka

drakstr psal:

Co takle  Battlefield 3,4  goodgoodgood za poseldní roky jsem nehrál nic lepšího  a woty taky hraju :) kdy by někdo chtěl semnou do roty l . A pokud chceš pořádnej náhul  zombíků  tak Dead Island bigsmile.

BF je super (teda aspoň online) akorát mám psychickej problém dat 1800 kaček za tu premium verzi....


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
24.12.2013 12:32:03
Offline

Re: onlajnovka

...nejlepčí hra je rozházet si motor po ponkubigsmile ...a dyš si do toho rozházíš eště jeden ouplně jinej a zamícháš to dohromady, to je teprf pořádnej levelbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Baltazar (Člen)
24.12.2013 12:43:40
Offline

Re: onlajnovka

mě ty hry připadaj jako ztráta času, kterej můžu bejt na rybách či v lese, taky jsem něco málo hrál a že bych bez toho neměl co dělatsurprised


The father of the little princess of the dawn
drakstr (Člen)
24.12.2013 12:52:32
Offline

Re: onlajnovka

mr.BSE psal:
drakstr psal:

Co takle  Battlefield 3,4  goodgoodgood za poseldní roky jsem nehrál nic lepšího  a woty taky hraju :) kdy by někdo chtěl semnou do roty l . A pokud chceš pořádnej náhul  zombíků  tak Dead Island bigsmile.

BF je super (teda aspoň online) akorát mám psychickej problém dat 1800 kaček za tu premium verzi....

Ja jsem kupoval  batt 4 s prvním DLC za 680 premium nemam ani u batt 3


Nikdo neví, co je smrt, a přece se jí všichni bojí, jako by uznávali, že je největším zlem, třeba je pro člověka největším dobrem.“
SLUGI (Člen)
24.12.2013 13:00:03
Offline

Re: onlajnovka

Kelly01 psal:

To já vracím k prvním Tomb Riderům a ABEovigood

... nápodobně  good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
hlemejzd999 (Člen)
24.12.2013 13:00:49
Offline

Re: onlajnovka

Filous psal:

...nejlepčí hra je rozházet si motor po ponkubigsmile ...a dyš si do toho rozházíš eště jeden ouplně jinej a zamícháš to dohromady, to je teprf pořádnej levelbigsmile

goodbigsmile
mě by stačil rozházet jeden a na složení už bych potřeboval cheaty bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
24.12.2013 13:11:30
Offline

Re: onlajnovka

Filous psal:

...nejlepčí hra je rozházet si motor po ponkubigsmile ...a dyš si do toho rozházíš eště jeden ouplně jinej a zamícháš to dohromady, to je teprf pořádnej levelbigsmile

aspoň někdo kdo má rozumgoodbigsmile

jsem chudej proto jen mrdám a na onlin game není časbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
24.12.2013 15:33:10
Offline

Re: onlajnovka

...já mam na to levý ruce, dyš mám ject autem, tag furt bouram, na mašině se furt válim, na motosimulátoru f Úpje mě Borák pojezdil jag malýho kluka, puškou nic netrefim, k vovládání bych potřeboval štyry ruce, bo jednou ani dvouma nezvládam ject dopředu, zatáčet, brzdit a nedejsatan vovládat eště ňákou jinou funkci, pag chytnu nerva, utrhnu myš, praštim do kláves, vyskáčou ňáký čudlici, no prostě mrdat hry...mě nebavjej ani karty ani automaty, prostě nejsem herní typcool ...a taky nerad tančim a nerat sedim v hospodě s inteligentama, nerat nosim košile a kravaty, dneska na štědrej den sem se zas málem popral s cikánem, já sem hroznej socijopatbigsmile ...du si nalejtcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
čočkin (Člen)
24.12.2013 17:41:48
Offline

Re: onlajnovka

World of Tanks je supr, Warplanes je moc rychlý - furt jsem sestřelenejidontknow trochu se těšim na Warships ale tedˇ co mám 3 měsíce novou práci tak to zahraju tak 2krát do měsíce hodku a konecbad neni čas
klucí u nás dělaj dvoudení lanpárty mezi svátkama tak tam na ně na den juknugood hraje se klasika Call of Duty 1-tanky,vlajky, CoD 2, Flat Out 2, Unreal tournament, Counterstrike,


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
24.12.2013 17:49:33
Offline

Re: onlajnovka

Já momentálně ujíždím na rumu s colou..poměrně dobře strávenej čas bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
24.12.2013 18:03:00
Offline

Re: onlajnovka

K.a.s.y.m. psal:

Já momentálně ujíždím na rumu s colou..poměrně dobře strávenej čas bigsmile

máš rozumgood já začal s lehounka bajlískem pak gambáček a ted jedu na bublinkáchbigsmilebigsmilebigsmile ale večer to vidím na rychlý závěrbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
24.12.2013 19:33:19
Offline

Re: onlajnovka

K.a.s.y.m. psal:

Já momentálně ujíždím na rumu s colou..poměrně dobře strávenej čas bigsmile

dcéra si přála k ježíšku sodastream, tak sem v něm teď namíchal litr coly a votevřel rum bigsmile
dost praktickej dárekgood ...ví , co si má přát bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
yebat (Člen)
24.12.2013 21:54:42
Offline

Re: onlajnovka

ty vole a co rum s bublinkama? surprised bigsmile

mr.BSE (Člen)
25.12.2013 00:53:33
Offline

Re: onlajnovka

čočkin psal:

World of Tanks je supr, Warplanes je moc rychlý - furt jsem sestřelenejidontknow trochu se těšim na Warships ale tedˇ co mám 3 měsíce novou práci tak to zahraju tak 2krát do měsíce hodku a konecbad neni čas
klucí u nás dělaj dvoudení lanpárty mezi svátkama tak tam na ně na den juknugood hraje se klasika Call of Duty 1-tanky,vlajky, CoD 2, Flat Out 2, Unreal tournament, Counterstrike,

Tohle jsou velký klasiky good
Taky si to z nostalgie sem tam zahrajem smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
svatej (Člen)
25.12.2013 10:35:18
Offline

Re: onlajnovka

surprised ty woe,takový pařmeni tady jóó? good evil
já jedu World of Tanks ( třídy od 5 až po 9 ), a samo že BF 3,4. Jo a teď hraju Assasins Creed: Black Flag,docela hustý. ;-)
Husky,na GTA5 si taky brousim zuby,tak pak poreferuješ. ;-)


Amen. . .
jardagsf (Člen)
25.12.2013 17:00:48
Offline

Re: onlajnovka

kdysi hodne davno jsem trochu hral a jednou v praci jsme rano zasitovali a rozjeli kantrstrajk a jeli jsme nonstop od patku rana az do pondeli rana - oci jak angorak, vyklepany jak startka.....vysral jsem se na hrani, davam to radsi jak baltazar, leda tak na founu bubliny-kdyz mam cekacku bigsmilebigsmile
jardagsf tak trochu ryby chytajici......bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
Petr J. (Člen)
26.12.2013 12:06:28
Offline

Re: onlajnovka

svatej psal:

surprised ty woe,takový pařmeni tady jóó? good evil
já jedu World of Tanks ( třídy od 5 až po 9 ), a samo že BF 3,4. Jo a teď hraju Assasins Creed: Black Flag,docela hustý. ;-)
Husky,na GTA5 si taky brousim zuby,tak pak poreferuješ. ;-)

...hele, Ty zapomeň na GTA a chystej se na ježdění s kočárkem a žehlení plín...bigsmile

Willy (Člen)
26.12.2013 12:30:14
Offline

Re: onlajnovka

Tanky s bramborovym salátem (tier V-X) good.


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
nicola.foxx (Člen)
26.12.2013 14:17:35
Offline

Re: onlajnovka

Loser má fkus. Diablo 3 je d´ést dobrý. Akorát na tu třetí úroveň uš to je mazec


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Loser (Administrator)
26.12.2013 19:11:41
Offline

Re: onlajnovka

nicola.foxx psal:

Loser má fkus. Diablo 3 je d´ést dobrý. Akorát na tu třetí úroveň uš to je mazec

goodgoodgood
rubu to jak drevorubec.
Ani pivo a cigara nepotrebuju bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Pupik (Člen)
26.12.2013 20:29:54
Offline

Re: onlajnovka

Tanky - už od bety, takže tier 1-10,
Letadla - taky už od bety, ale je malo casu, zatím tier 1-6


Svůj svět si musíme zasloužit.
SleiP (Člen)
27.12.2013 00:49:04
Offline

Re: onlajnovka

Zkuste tohle http://warthunder.com/en/registration?r … e_12012961

Je to konkurence World of warplanes ktera ve srovnani s War thunder je arkadovka pro deti. Jinak ted uz je Close beta verze tanku a lode maji byt taky.


Tady je ukazka tanku http://www.youtube.com/watch?v=7tQmJZ4tSg8
a letadel http://www.youtube.com/watch?v=ncILNe9gCG8


nemusí kapat, stačí když prší
Progear 650 (Člen)
27.12.2013 08:34:44
Offline

Re: onlajnovka

Filous psal:

...nejlepčí hra je rozházet si motor po ponkubigsmile ...a dyš si do toho rozházíš eště jeden ouplně jinej a zamícháš to dohromady, to je teprf pořádnej levelbigsmile

maj recht...good


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
Kožak (Člen)
27.12.2013 08:53:47
Offline

Re: onlajnovka

Progear 650 psal:
Filous psal:

...nejlepčí hra je rozházet si motor po ponkubigsmile ...a dyš si do toho rozházíš eště jeden ouplně jinej a zamícháš to dohromady, to je teprf pořádnej levelbigsmile

maj recht...good

jj ...rubikovu kostku sem taky nikdá nesložil bigsmile


MRDAT!!!
Billy (Člen)
31.12.2013 12:16:56
Offline

Re: onlajnovka

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hlemejzd999 (Člen)
31.12.2013 15:24:40
Offline

Re: onlajnovka

Billy psal:

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good

leda tak Left for dead 2 ...to sem si ted stahl zdarma - bylo to jako nejaka vanocni nabidka a ted se mnou chtej furt pres Steam  hrat nejaky maly fakani bigsmile...posilam je do prdele smile1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
mr.BSE (Člen)
31.12.2013 15:28:44
Offline

Re: onlajnovka

Billy psal:

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good

vyměň skype za mumble good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fresh Man (Člen)
31.12.2013 15:30:43
Offline

Re: onlajnovka

Billy psal:

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good

Jak se to hraje?  Ja nic nehrál ani nepamatuju tak bych zas něco zagoodparil


Bandit pičo
Billy (Člen)
31.12.2013 17:19:32
Offline

Re: onlajnovka

Fresh Man psal:
Billy psal:

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good

Jak se to hraje?  Ja nic nehrál ani nepamatuju tak bych zas něco zagoodparil

http://store.steampowered.com/app/570/
zaregistrovat se na steam, prihlasit se a pak na teto strance stahnes DOTA 2, ma to 8GB nainstalujou se ti aji updaty a nemusis na nic sahat je to zadara.
PS pri registraci pouzij svuj email, v mailu pak najdes odkaz na kliknuti na autorizaci ze STEAMu pro tvoje overeni. Pak stahuj jaky chces hry.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Bedřich (Člen)
01.01.2014 15:18:51
Offline

Re: onlajnovka

Já bych hrál taky good, ale bojim se vzniku závisloti a nedělal bych nic jinýho :- (
.. se znám..


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
mr.BSE (Člen)
04.01.2014 18:05:48
Offline

Re: onlajnovka

Hraje někdo BF4 online? Právě jsem zakoupil originál ... smokin


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Koldan (Člen)
05.01.2014 13:58:55
Offline

Re: onlajnovka

Billy psal:

A nehrajete nekdo DOTA 2 ? pres STEAM, po X  letech sem si k temu sedl, sem sice uz lama a nikdy sem to nehral nejak preborne, ale s kamosama + spojeni po skype je to prdel smile1 good. Kdyby nekdo hral tak at napise, udelame skupinu good

jako že si vše stáhnu z netu a pak to onlajn hraju? bez nějakých cédéček, vysokých nároků na PC apod?surprised
to bych aj dalgood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
huskyb12 (Administrator)
05.01.2014 16:26:22
Offline

Re: onlajnovka

mr.BSE psal:

Hraje někdo BF4 online? Právě jsem zakoupil originál ... smokin

trojka nás tak zklamala, že sme dál nekupovali ...


ale di, Ty brepto ...
4Fun.cz (Člen)
05.01.2014 17:23:05
Offline

Re: onlajnovka

mr.BSE psal:

Hraje někdo BF4 online? Právě jsem zakoupil originál ... smokin

sou to piče,koupíš limitku, ale stejně pak dokupuješ jako trotl další mapy-ať si to strčí do prdele...sick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
mr.BSE (Člen)
05.01.2014 17:35:37
Offline

Re: onlajnovka

4Fun.cz psal:
mr.BSE psal:

Hraje někdo BF4 online? Právě jsem zakoupil originál ... smokin

sou to piče,koupíš limitku, ale stejně pak dokupuješ jako trotl další mapy-ať si to strčí do prdele...sick

njn v tomhle je ARMA best goodgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hlemejzd999 (Člen)
06.01.2014 18:26:59
Offline

Re: onlajnovka

neska sem si vyzved tuhle mouse...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_1560556_657905204251357_1602191070_n.jpg




jsou tam předvolený programy pro střelbu  jednotlivejma , dávkama , nepřetržitý odstřelování, headshot , potlačení zpětného rázu a výpočet trajektorie střely ( všechny do černýho)...je to  placenej soft k tej myši  ,  u týhle už je to předaktivovaný podle ID tý myši .
je to super ,ale myslim , že takový věci jsou v onlajnovkách zakázaný , že jo ?
za to se prej vyhazuje ze hry , ale nemelo by to poznat , kdyz se pripojim , ze to bude braný jako cheat , nebo jo ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
06.01.2014 18:33:35
Offline

Re: onlajnovka

hlemejzd999 psal:

neska sem si vyzved tuhle mouse...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1070_n.jpg


jsou tam předvolený programy pro střelbu  jednotlivejma , dávkama , nepřetržitý odstřelování, headshot , potlačení zpětného rázu a výpočet trajektorie střely ( všechny do černýho)...je to  placenej soft k tej myši  ,  u týhle už je to předaktivovaný podle ID tý myši .
je to super ,ale myslim , že takový věci jsou v onlajnovkách zakázaný , že jo ?
za to se prej vyhazuje ze hry , ale nemelo by to poznat , kdyz se pripojim , ze to bude braný jako cheat , nebo jo ?


a k čemu je to dobrýsurprisedidontknowbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
06.01.2014 22:54:35
Offline

Re: onlajnovka

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

neska sem si vyzved tuhle mouse...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1070_n.jpg


jsou tam předvolený programy pro střelbu  jednotlivejma , dávkama , nepřetržitý odstřelování, headshot , potlačení zpětného rázu a výpočet trajektorie střely ( všechny do černýho)...je to  placenej soft k tej myši  ,  u týhle už je to předaktivovaný podle ID tý myši .
je to super ,ale myslim , že takový věci jsou v onlajnovkách zakázaný , že jo ?
za to se prej vyhazuje ze hry , ale nemelo by to poznat , kdyz se pripojim , ze to bude braný jako cheat , nebo jo ?


a k čemu je to dobrýsurprisedidontknowbigsmile

no proste kdyz jsi drevak , tak s touhle mysi nebudes v nejake  online strilecce hned tuhej , pac je to diky tomu sofweru podle odborniku a  recenzi nepresnejsi ,, strelecka " mys na svete.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
06.01.2014 22:58:02
Offline

Re: onlajnovka

mám obyč,lejzrovku a není problém.než se stím naučíš.......a nakonec tě stejně vyrazí admin bigsmile   takže na pussy


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
mr.BSE (Člen)
07.01.2014 16:07:39
Offline

Re: onlajnovka

vidím to stejně jako 4Fun...
Já mam Roccat Kova+ a klávesku Roccat Kone (tu mám jen na hraní, jinak mám Microsoft natural keyboard 4000) a sem spokojenej parchant i bez trajektorie bigsmile good
Tydle SW fíčury jsou podle mě k prdu... to je jako bys hrál s cheatamaidontknow


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Loser (Administrator)
07.01.2014 16:35:46
Offline

Re: onlajnovka

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

neska sem si vyzved tuhle mouse...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1070_n.jpg


jsou tam předvolený programy pro střelbu  jednotlivejma , dávkama , nepřetržitý odstřelování, headshot , potlačení zpětného rázu a výpočet trajektorie střely ( všechny do černýho)...je to  placenej soft k tej myši  ,  u týhle už je to předaktivovaný podle ID tý myši .
je to super ,ale myslim , že takový věci jsou v onlajnovkách zakázaný , že jo ?
za to se prej vyhazuje ze hry , ale nemelo by to poznat , kdyz se pripojim , ze to bude braný jako cheat , nebo jo ?


a k čemu je to dobrýsurprisedidontknowbigsmile

kompjutr nepodojis bigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Banditatom (Člen)
07.01.2014 17:30:54
Offline

Re: onlajnovka

Loser psal:
Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

neska sem si vyzved tuhle mouse...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 1070_n.jpg


jsou tam předvolený programy pro střelbu  jednotlivejma , dávkama , nepřetržitý odstřelování, headshot , potlačení zpětného rázu a výpočet trajektorie střely ( všechny do černýho)...je to  placenej soft k tej myši  ,  u týhle už je to předaktivovaný podle ID tý myši .
je to super ,ale myslim , že takový věci jsou v onlajnovkách zakázaný , že jo ?
za to se prej vyhazuje ze hry , ale nemelo by to poznat , kdyz se pripojim , ze to bude braný jako cheat , nebo jo ?


a k čemu je to dobrýsurprisedidontknowbigsmile

kompjutr nepodojis bigsmile

goodjj kompjutr za mě dřevo nenaštípe a ani nenavaří tzn. je to k hovnubigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
jaryn (Člen)
25.01.2014 20:07:41
Offline

Re: onlajnovka

http://www.superhry.cz/games/975/
  nejdál jsem se dostal do 32 levelu...


God Gave me Everything I want
Billy (Člen)
17.02.2015 17:56:56
Offline

Re: onlajnovka

Hrajete tedkon nekdo neco ? :-)
kamos me zlanaril tedkon na Dying Light
mala ukazka z youtubka celkem sem se nachlamal prostrihu hry :
https://www.youtube.com/watch?v=3uov4nnSOYE#t=587

ale spis tady nejaka mlaticka zombiku :-)

https://www.youtube.com/watch?v=EJwDuZqs9Uk#t=1069


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mr.BSE (Člen)
17.02.2015 19:51:24
Offline

Re: onlajnovka

Billy psal:

Hrajete tedkon nekdo neco ? smile1
kamos me zlanaril tedkon na Dying Light
mala ukazka z youtubka celkem sem se nachlamal prostrihu hry :
https://www.youtube.com/watch?v=3uov4nnSOYE#t=587

ale spis tady nejaka mlaticka zombiku smile1

https://www.youtube.com/watch?v=EJwDuZqs9Uk#t=1069

Luxusní komentár u druhýho videa goodgoodbigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
17.02.2015 22:25:35
Offline

Re: onlajnovka

sem v piči, v rytmu panku jedu v tanku :)
WOT


ale di, Ty brepto ...
VikecB12 (Člen)
17.02.2015 22:58:09
Offline

Re: onlajnovka

huskyb12 psal:

sem v piči, v rytmu panku jedu v tanku :)
WOT

Pacoš jak můj tatabigsmile Ten u toho sedí kolikrát do štyr do noci a pak chrápe ještě v poledneidontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
18.02.2015 06:18:51
Offline

Re: onlajnovka

K tankum sem se zatim nedostal smile1, obcas o tom ctu ce jsou nejaky zasadni patche na ovladani tech tanku aby jakoze zkorsili presnost. Hraje to asi dost lidi smile1.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Willy (Člen)
20.02.2015 01:13:15
Offline

Re: onlajnovka

huskyb12 psal:

sem v piči, v rytmu panku jedu v tanku :)
WOT

Houska jsi v nějakým klanu? bigsmile


Servus chlapci, ako si tu žijete? - Štefan
nicola.foxx (Člen)
20.02.2015 14:37:14
Offline

Re: onlajnovka

smile1 Houska
Tanky sou gutgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Billy (Člen)
20.02.2015 22:08:05
Offline

Re: onlajnovka

A nebo muzete tunit motor co ? smile1
https://www.youtube.com/user/AutomationGame


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
čočkin (Člen)
21.02.2015 19:05:54
Offline

Re: onlajnovka

WOT hraju asi skoro 3 roky, před tim jsem nikdy onlajnovky nehrál a ani jiný nehraju, ty letadla jsou dost vo hovně, seš víc v hangáru než ve vzduchusmile2 ale sem zvědavej na ty lodě, jesi to nezkunděj tak by to mohlo bejt gut
Zrovna marodim tak to mastim furt, i ted mi na pozadí běží WOT. Ale hraju pořád jen zadarmo a sám na sebe, bez klánů, týmů a jinejch píčovin, prostě jen zábava


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hlemejzd999 (Člen)
21.02.2015 19:14:02
Offline

Re: onlajnovka

čočkin psal:

WOT hraju asi skoro 3 roky, před tim jsem nikdy onlajnovky nehrál a ani jiný nehraju, ty letadla jsou dost vo hovně, seš víc v hangáru než ve vzduchusmile2 ale sem zvědavej na ty lodě, jesi to nezkunděj tak by to mohlo bejt gut
Zrovna marodim tak to mastim furt, i ted mi na pozadí běží WOT. Ale hraju pořád jen zadarmo a sám na sebe, bez klánů, týmů a jinejch píčovin, prostě jen zábava

já je měl na vojně dva roky , tak to na počítači můžu mrdat bigsmile
radši bych si zas zajezdil v reálu


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Loser (Administrator)
26.03.2015 10:50:17
Offline

Re: onlajnovka

jedno aktualni foto z Houskovi bitevni zakladny surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/51_tanks.jpg

I'm a loser baby, so why don't you kill me....
čočkin (Člen)
27.03.2015 19:30:16
Offline

Re: onlajnovka

bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Progear 650 (Člen)
27.03.2015 20:03:34
Offline

Re: onlajnovka

Loser psal:

jedno aktualni foto z Houskovi bitevni zakladny surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _tanks.jpg

To sedi... Horsi je, ze to cely dny jeste musim poslouchat v praci...sick

bigsmile


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
huskyb12 (Administrator)
28.03.2015 10:07:51
Offline

Re: onlajnovka

Progear 650 psal:
Loser psal:

jedno aktualni foto z Houskovi bitevni zakladny surprised

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _tanks.jpg

To sedi... Horsi je, ze to cely dny jeste musim poslouchat v praci...sick

bigsmile

vono ty kydy vo korbírně taky nejsou nic moc :)))

tadle se celkem povedla
https://www.youtube.com/watch?v=3zmPeHE3Res


ale di, Ty brepto ...
YvesEr (Člen)
28.03.2015 20:30:53
Offline

Re: onlajnovka

Pokud onlajnovka, tak jedině CaC Tiberium Alliances..goodgoodgood

čočkin (Člen)
29.03.2015 13:18:58
Offline

Re: onlajnovka

co to je?


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
hlemejzd999 (Člen)
29.03.2015 14:26:52
Offline

Re: onlajnovka

čočkin psal:

co to je?

píčovina bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
nicola.foxx (Člen)
30.03.2015 13:10:35
Offline

Re: onlajnovka

huskyb12 psal:

tadle se celkem povedla
https://www.youtube.com/watch?v=3zmPeHE3Res

No nevím jestli se povedla.idontknow Výsledek ok, ale to před tím???
Co tam máš za posádku? Nemáš žárovku?
Když někoho spotneš tak si zajeď tak na délku 4 tanků za křoví a pak je střílej bez toho aby jsi se spotnul.
Speciálně na rychlým tanku používej auto aim (pravé tlačítko myši), rozhodně nezastavuj a koukej kolem nich kroužit kdy jen držíš střelbu.
To zastavení před porno vekou na capu, si měl štěstí jako prase.
Když už vyjedeš z úkrytu, tak mu aspoň pošli ránu.
Tady máš http://wiki.wargaming.net/ru/Tank:GB21_Cromwell co tam máš mít za výbavu a jaký máš mít chopnosti posádky.
Jsi dřívější ročník, tak bys tu azbuku moh dát.
Já vozím na Cromwellovi nabiják, pohon děla a skládanou optiku.
Posádku tam vyrábím jak je na tom vodkazu.

Včera se stal malej zázrak a neseděl jsem u toho do půlnoci.

Co středeční kafe s tankovou tématikou?

bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
30.03.2015 14:24:32
Offline

Re: onlajnovka

...ty voe, vy to fak hrajete??? ...já na to vydržel koukat asi dvje minutysurprised ...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
nicola.foxx (Člen)
30.03.2015 15:23:57
Offline

Re: onlajnovka

Tady něco na online hraní na rychlo - http://pussywalk.com/cs


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Koldan (Člen)
01.04.2015 14:05:47
Offline

Re: onlajnovka

ci fix ve chvílích nudynebo čekáí zahraju občas něco na founu. Jednu hru jsem začal blbě a chtěl jsem začít odznovu, jenže měl jsem to registrované přes gmail účet a tím pádem i když začnu znovu, tak jak se to spojí s gmail účtem, přehraje se mi tam ta původní. Dá se někde na gmail profilu smazat historie hraní a začít tak odznovu?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
nicola.foxx (Člen)
01.04.2015 15:17:26
Offline

Re: onlajnovka

No na mobilu vjetšinou smazat appku i s uloženejma datama. Pak stahnout a nainstalit znovu.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
4Fun.cz (Člen)
02.04.2015 16:08:42
Offline

Re: onlajnovka

Koldane hraju Boom Beach.pokud by tě to chytlo vemu te do klanusmokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Koldan (Člen)
02.04.2015 21:08:42
Offline

Re: onlajnovka

4Fun.cz psal:

Koldane hraju Boom Beach.pokud by tě to chytlo vemu te do klanusmokin

já teď zkoušel clash of clans. tak se du mrknout na to tvoje:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
mr.BSE (Člen)
02.04.2015 22:14:58
Offline

Re: onlajnovka

na mobilu je super Battle Alert - kdo pamatuje CaC Red Alert, tak bude nadšenej good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
03.04.2015 16:47:45
Offline

Re: onlajnovka

Houska moh bys bejt stylovej http://www.czc.cz/razer-deathadder-worl … 17/produkt
A za myš to zase není taková raketa idontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
huskyb12 (Administrator)
03.04.2015 17:30:34
Offline

Re: onlajnovka

idontknow


ale di, Ty brepto ...
Kelly01 (Člen)
03.04.2015 17:59:58
Offline

Re: onlajnovka

Já teď jedu retro "Oddworld - New 'n' Tasty" a mimo Half Life mne ještě online nic nezaujalosmile2


God Save The Queen!
Koldan (Člen)
04.04.2015 00:33:42
Offline

Re: onlajnovka

Kelly01 psal:

Já teď jedu retro "Oddworld - New 'n' Tasty" a mimo Half Life mne ještě online nic nezaujalosmile2

ci fix Oddworld je už retro? sem se nejvíc retro cítl, dyř mňa začali zobáci ve fitku říkat místo zdar "dobrý den". Tys ňa dorazilsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Kelly01 (Člen)
04.04.2015 10:09:33
Offline

Re: onlajnovka

Je to předělávka pro PC s novou grafikou a novýma pastmagood


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
05.04.2015 03:47:25
Offline

Re: onlajnovka

Koldan psal:

ci fix Oddworld je už retro? sem se nejvíc retro cítl, dyř mňa začali zobáci ve fitku říkat místo zdar "dobrý den". Tys ňa dorazilsmile2

Ale zase... Když to jede Kelly, tak to musí bejt IN, ikdyž je to RETRO.smokin
bigsmile


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Koldan (Člen)
05.04.2015 17:54:12
Offline

Re: onlajnovka

4Fun.cz psal:

Koldane hraju Boom Beach.pokud by tě to chytlo vemu te do klanusmokin

tož hraju to. je to obdobné jako to clash of clans:o) akorát sa ně nedaří zlikvidovat jendotky druhých. také ty jednotky, za které hraje hra jsou v pohodě, ale jakmile je to reálný hráč, tož se o něj dycky rozsekámsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
4Fun.cz (Člen)
07.04.2015 22:14:04
Offline

Re: onlajnovka

Zalezi v jakem levelu máš armádu.


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Koldan (Člen)
13.04.2015 09:03:23
Offline

Re: onlajnovka

4Fun.cz psal:

Zalezi v jakem levelu máš armádu.

má smysl si nějak extra šetřit ty diamanty, které umožňují rychlejší dostavbu apod.? Třeba v Clash of Clans se díky nim dá naspořit další stavitel, na kterého normálně nedosáhneš, pokud do toho teda nesypeš love, tady mi to zatím přijde tak, že se tím dá jen urychlyt výstavba, nebo nahradit chybějící šutráky apod.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
13.04.2015 09:13:15
Offline

Re: onlajnovka

Koldan psal:
4Fun.cz psal:

Zalezi v jakem levelu máš armádu.

má smysl si nějak extra šetřit ty diamanty, které umožňují rychlejší dostavbu apod.? Třeba v Clash of Clans se díky nim dá naspořit další stavitel, na kterého normálně nedosáhneš, pokud do toho teda nesypeš love, tady mi to zatím přijde tak, že se tím dá jen urychlyt výstavba, nebo nahradit chybějící šutráky apod.

...ty se ptáš jag rychlejc dostavjet???surprisedidontknow ...neříkej, že ti ňákej miks sem tam nepřebejvá???idontknow ...prostě to vymrskni z betonu a fertigcool

bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
13.04.2015 09:40:32
Offline

Re: onlajnovka

Filous psal:
Koldan psal:
4Fun.cz psal:

Zalezi v jakem levelu máš armádu.

má smysl si nějak extra šetřit ty diamanty, které umožňují rychlejší dostavbu apod.? Třeba v Clash of Clans se díky nim dá naspořit další stavitel, na kterého normálně nedosáhneš, pokud do toho teda nesypeš love, tady mi to zatím přijde tak, že se tím dá jen urychlyt výstavba, nebo nahradit chybějící šutráky apod.

...ty se ptáš jag rychlejc dostavjet???surprisedidontknow ...neříkej, že ti ňákej miks sem tam nepřebejvá???idontknow ...prostě to vymrskni z betonu a fertigcool

bigsmile

j
Jestli má přebytek diamantu tak nic ulejvat bokem nemusí..prostě koupí celou betonárkubigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
13.04.2015 09:47:43
Offline

Re: onlajnovka

Hej ....dejte si tam kolo nebo lyže good  bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

hlemejzd999 (Člen)
13.04.2015 09:53:19
Offline

Re: onlajnovka

surprised co to hrajete ? bigsmile
já ted hraju GTA 5 a Killzone 3 s Move puškou ,  na PC obcas Far Cry 4 , BF 4, Dead Space 3 ... nikdá mi žádný diamanty nedošli ...snad jen náboje bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
13.04.2015 09:55:41
Offline

Re: onlajnovka

hlemejzd999 psal:

surprised co to hrajete ? bigsmile
já ted hraju GTA 5 a Killzone 3 s Move puškou ,  na PC obcas Far Cry 4 , BF 4, Dead Space 3 ... nikdá mi žádný diamanty nedošli ...snad jen náboje bigsmile

jo a hlavně Sniper Elite III...to je pecka good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
16.04.2015 19:23:23
Offline

Re: onlajnovka

Koldan psal:
4Fun.cz psal:

Zalezi v jakem levelu máš armádu.

má smysl si nějak extra šetřit ty diamanty, které umožňují rychlejší dostavbu apod.? Třeba v Clash of Clans se díky nim dá naspořit další stavitel, na kterého normálně nedosáhneš, pokud do toho teda nesypeš love, tady mi to zatím přijde tak, že se tím dá jen urychlyt výstavba, nebo nahradit chybějící šutráky apod.

Nešetřím.prostě je používej a stejně budeš dostávat nové


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Billy (Člen)
17.04.2015 10:17:49
Offline

Re: onlajnovka

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

surprised co to hrajete ? bigsmile
já ted hraju GTA 5 a Killzone 3 s Move puškou ,  na PC obcas Far Cry 4 , BF 4, Dead Space 3 ... nikdá mi žádný diamanty nedošli ...snad jen náboje bigsmile

jo a hlavně Sniper Elite III...to je pecka good

60 E na Steamu za GTA 5 smile2, cekam na free verzi bigsmile, pak pres Tungle to mozna pojede po LANu, uvidime smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr