Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » kufor na moto

sniper270 (Člen)
27.12.2013 13:30:39
Offline

kufor na moto

zdarec chlapi nudim sa tak troska vymyslam chcel by som novy motokufor nejaky velky na dve prilby momentalne mam nejaky polsky smejd ktory je o nicom chcel by som aby to bolo velke a malo nosnost 10 kg minimalne good dajte nejake tipy

Kožak (Člen)
27.12.2013 14:25:15
Offline

Re: kufor na moto

sniper270 psal:

zdarec chlapi nudim sa tak troska vymyslam chcel by som novy motokufor nejaky velky na dve prilby momentalne mam nejaky polsky smejd ktory je o nicom chcel by som aby to bolo velke a malo nosnost 10 kg minimalne good dajte nejake tipy

10kg ?na 2je přilby to chce min.46l... používám tenhle ale ten má 5kg i když to překročim pokaždýsmile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1529_kappa-k-46-nt.jpg

MRDAT!!!
banda1250 (Člen)
27.12.2013 14:32:45
Offline

Re: kufor na moto

mám úplně to samý ale vod Givi a stačígood

kratas (Člen)
27.12.2013 18:48:35
Offline

Re: kufor na moto

GIVI E52 maxia a super smile1


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
kratas (Člen)
27.12.2013 18:49:58
Offline

Re: kufor na moto

..jo a 10 kg překročím naprosto vždy když jedeme na delší trasu smile1. Rekord mám myslím 15 kg smile1


" ....Až mě život omrzí a stane se mi peklem, skočím z bandasky do hajzlu a zavřu se deklem.."
VikecB12 (Člen)
27.12.2013 20:07:08
Offline

Re: kufor na moto

Pro mě nejlepší kufr byl a navždy bude první generace givi maxia 52litrů a na boky ty starý 42litůgood. Novější maxia taky dobrá,ale už taková moc kulatá a navíc má dost choulostivou tu ozdobnou lištu zvenku. Vždycky si přez kufr hodím motobundu a párkrát sem se vo tu lištu zachytil podšívkou a lišta samozřejmě praskla.bigsmile No a taky se trochu pohoršila kvalita zpracování,zámek se jeví jako aušus a slícování těch vodrazek taky žádná hitparáda. Ale pořád asi nic lepšího na silniční ježdění není.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Bedřich (Člen)
27.12.2013 21:04:29
Offline

Re: kufor na moto

mám taky tu K46 a max spokojenost, doporučuji. Vejdou se tam helmy a další krámy.  Co to všechno za nálož vydrží jsem psal v dalších diskuzích.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Libor nx (Člen)
27.12.2013 21:37:12
Offline

Re: kufor na moto

VikecB12 psal:

Ale pořád asi nic lepšího na silniční ježdění není.

Já udělal pěknou pičovinu.idontknowKoupil jsem Bandasku i s bočníma kuframa vod Krausera.Hned jsem je prodal,protože motorka byla s nima strašně široká a mě stačil jen jeden kufr a místo nich jsem koupil Givi maxii s držákem a plotnou.No kdybych to věděl jaký má Givi zpracovánísickfuck,tak bych si ho nekoupil a nechal bych si jeden kufr vod Krausera a dokupil si k němu jen držák s plotnou.Krauser má lepší zpracování a celkově bych řekl jsou takový festovnější a vychytanější.good

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/132_495606_9.jpg
VikecB12 (Člen)
27.12.2013 22:40:20
Offline

Re: kufor na moto

Taky mě ty Krausry nebo HepcoBekr napadli,sou supr,jenom nevím,jestli na bandasku nedělají nosič kerej drží jenom na madle...
Mám jedny pětadvacet let starý na starým baworáku a sou supr,pěkně nízko namontovaný,takže necítíš na mašině žádný naložení,uzký ale přitom se do nich vejde helma-mají prolis dovnitř těch rámůgood No prostě k té motorce uplně ideál. I vzhledem,vypadají jak obal na starej šicí nebo psací strojbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
28.12.2013 00:19:25
Offline

Re: kufor na moto

VikecB12 psal:

I vzhledem,vypadají jak obal na starej šicí nebo psací strojbigsmile

To je faktbigsmile,ale vše funguje a pasuje jak má.good

sniper270 (Člen)
28.12.2013 11:12:50
Offline

Re: kufor na moto

diik chlapi za info ale sadnem do auta a pojdem do nejakej motopredajne a ohmatam nazivo tie kufra aka kvalita a taak surprised daco vyberieme bigsmile

nevo7 (Člen)
29.12.2013 11:27:24
Offline

Re: kufor na moto

Keď jeden, tak čo najväčší. Mám Maxiu3 55l a keby mala 70l, tak aj to nabalím. Ale teraz by som už skôr bral 2 bočné. Bude síce motorka širšia, ale na turistiku a balenie je to pre mňa praktickejšie.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.
K.a.s.y.m. (Člen)
29.12.2013 12:14:31
Offline

Re: kufor na moto

Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Ale pořád asi nic lepšího na silniční ježdění není.

Já udělal pěknou pičovinu.idontknowKoupil jsem Bandasku i s bočníma kuframa vod Krausera.Hned jsem je prodal,protože motorka byla s nima strašně široká a mě stačil jen jeden kufr a místo nich jsem koupil Givi maxii s držákem a plotnou.No kdybych to věděl jaký má Givi zpracovánísickfuck,tak bych si ho nekoupil a nechal bych si jeden kufr vod Krausera a dokupil si k němu jen držák s plotnou.Krauser má lepší zpracování a celkově bych řekl jsou takový festovnější a vychytanější.good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5606_9.jpg

no ty pussy tohle si fakt někdo dá dobrovolně na motorku??surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Libor nx (Člen)
29.12.2013 20:00:55
Offline

Re: kufor na moto

K.a.s.y.m. psal:
Libor nx psal:
VikecB12 psal:

Ale pořád asi nic lepšího na silniční ježdění není.

Já udělal pěknou pičovinu.idontknowKoupil jsem Bandasku i s bočníma kuframa vod Krausera.Hned jsem je prodal,protože motorka byla s nima strašně široká a mě stačil jen jeden kufr a místo nich jsem koupil Givi maxii s držákem a plotnou.No kdybych to věděl jaký má Givi zpracovánísickfuck,tak bych si ho nekoupil a nechal bych si jeden kufr vod Krausera a dokupil si k němu jen držák s plotnou.Krauser má lepší zpracování a celkově bych řekl jsou takový festovnější a vychytanější.good
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 5606_9.jpg

no ty pussy tohle si fakt někdo dá dobrovolně na motorku??surprisedbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

proto to byla první věc,která šla z motorky dolůbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr