Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Na čem crossíte?

Antihero (Člen)
06.02.2014 15:34:38
Offline

Na čem crossíte?

Sem myslel, že su pravověrnej silničář a ten blátivej humus mi do garáže nesmí, ale...
Vyzkoušel sem kámošovu KX 250 a KTM 350 obojí ve čtyřtaktu a asi to nutně potřebuju, takhle na podzim a zimu je to náramná sranda.
Máte někdo podobnou zkušenost, celkem se tady občas objevily zmínky ale nic konkrétního, tak hoďte do placu co kdo máte.


There's a pie in the sky when you die.
tomasNJ (Člen)
06.02.2014 16:44:58
Offline

Re: Na čem crossíte?

krosím na skutru bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
06.02.2014 17:18:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

krosím na skutru bigsmile

Vogo a nedrnca to na lavici?surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
06.02.2014 17:33:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

tož optimální to nejni no :D


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
06.02.2014 19:08:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

krosím na skutru bigsmile

máš to aspoň na špuntech??...teď jsem jednu viděl za asi 12 na netu a docela se mi to líbílo bigsmile jen se bojim těch 10" kol..i ty 12" na Neosu docela drncali.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Antihero (Člen)
06.02.2014 19:58:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

tak na lavici asi ani ne, ale na roletě to může být srandabigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Banditatom (Člen)
06.02.2014 21:36:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

No at to nejni tema vo hovne tak enduro a cros je pro moje voperovany klouby tabu tak jsme si zamyloval kymco mxu 500 akurat me nebavi to furt umejvatbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
tomasNJ (Člen)
06.02.2014 21:44:35
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:

krosím na skutru bigsmile

máš to aspoň na špuntech??...teď jsem jednu viděl za asi 12 na netu a docela se mi to líbílo bigsmile jen se bojim těch 10" kol..i ty 12" na Neosu docela drncali.

mám to na cestovních, mám přece motárdabigsmile
mám desítky, ale balony 90 profil, takže ta 120 vepředu a 130 vzadu vypadají slušně...

na louku to stačí  a na dráze sem s tím byl 2x , víc se ale teda věnuju městubigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Honza (Člen)
06.02.2014 21:54:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

...víc se ale teda věnuju městubigsmile

goodgoodgoodcool


__________________________________________
Jsem velmi nudny spolecnik, vsak seru na to
tomasNJ (Člen)
06.02.2014 23:49:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

Honza psal:
tomasNJ psal:

...víc se ale teda věnuju městubigsmile

goodgoodgoodcool

tam je to teda vetší rejsbigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2014 08:04:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:
K.a.s.y.m. psal:
tomasNJ psal:

krosím na skutru bigsmile

máš to aspoň na špuntech??...teď jsem jednu viděl za asi 12 na netu a docela se mi to líbílo bigsmile jen se bojim těch 10" kol..i ty 12" na Neosu docela drncali.

mám to na cestovních, mám přece motárdabigsmile
mám desítky, ale balony 90 profil, takže ta 120 vepředu a 130 vzadu vypadají slušně...

na louku to stačí  a na dráze sem s tím byl 2x , víc se ale teda věnuju městubigsmile

Sem si rikal ze by jsi byl docela magor to tahat na trat(i kdyz u tebe clovek nevi bigsmile ) skutr je jasna volba do meste..taky neznam nic lepsihogoodgood zvlast kdyz to mac vic koni aby to trochu jelo surprised


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
tomasNJ (Člen)
07.02.2014 18:44:01
Offline

Re: Na čem crossíte?

kurva nakonec sem tu klikovku vzdal...smile2

potřebuju klokany na ruky...good


ale loni jak sem pořídil to DR evo 70 tak s tím válcem jsem velmi spokojený... tahá velmi pěkně... tedka v zime ještě do něj trochu hrábnu, slícuju kanály a také pičovinky no a to bude asi tak všechno...

a budu v inzerci vyhlížet nějakou kliku... ti mladí sou jelita a časem něgdo za nějaký obulus ji bude nabízet...(doufám) bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
K.a.s.y.m. (Člen)
07.02.2014 19:05:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

kurva nakonec sem tu klikovku vzdal...smile2

potřebuju klokany na ruky...good


ale loni jak sem pořídil to DR evo 70 tak s tím válcem jsem velmi spokojený... tahá velmi pěkně... tedka v zime ještě do něj trochu hrábnu, slícuju kanály a také pičovinky no a to bude asi tak všechno...

a budu v inzerci vyhlížet nějakou kliku... ti mladí sou jelita a časem něgdo za nějaký obulus ji bude nabízet...(doufám) bigsmile

jo tam se dobře nakupuju...nevědi co by chtěli a pak to prodávaj za babku bigsmile taky jsem takhle pořídil pár potřebných věcí bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Tomas600N (Člen)
08.02.2014 17:22:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

já teďka EXC 250 '08 a supergood před tím jsem měl husku WR 250 ale starší,a tam šlo všechno srát,motor aj podvozek...potom jsem měl Hondici XR 400,ta mě hódně bavila, ale podvozek byl slabší na nějaký rychlejší průjezd po kořenech a šutrech to nebylo a na MX trať už vůbec neheadshake
teď jsu spokojenýgoodgood

Petr J. (Člen)
08.02.2014 21:18:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

Antihero psal:

S
Vyzkoušel sem ....a asi to nutně potřebuju, takhle na podzim a zimu je to náramná sranda.
Máte někdo podobnou zkušenost, celkem se tady občas objevily zmínky ale nic konkrétního, tak hoďte do placu co kdo máte.

...celý člověk mne bolí, dnes jsme byli na trati kousek od domu...bahno bylo pekelné, i tak jsem absolutně happy... cool

http://www.bmwgs.cz/forum/attachments/2014/01/080220147255.jpg



Máme doma Husaberg FE 450, KTM EXC 450 a Yamahu WR 250 R...

Billy (Člen)
10.02.2014 08:48:59
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tomas600N psal:

já teďka EXC 250 '08 a supergood před tím jsem měl husku WR 250 ale starší,a tam šlo všechno srát,motor aj podvozek...potom jsem měl Hondici XR 400,ta mě hódně bavila, ale podvozek byl slabší na nějaký rychlejší průjezd po kořenech a šutrech to nebylo a na MX trať už vůbec neheadshake
teď jsu spokojenýgoodgood

tu EXC mas 2T ? Co stoji tak udrzba a kolik teho naskaces za rok ? Nekdy sem to chtel nasat domu 250 ve 2T, 4T nechci kvuli udzbe a prachum.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
10.02.2014 09:22:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

4T není dramaticky dražší na provoz než 2T...servisovat musíš obojí, má-li to fungovat...

Billy (Člen)
10.02.2014 10:07:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

To jo ale u 4T nechci resit komplet go palice atd kolem vrchu. kdyz pominu nikasil tak ostatni casti motoru je  skorem podobny na udrzbu/opravy/vymeny.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Antihero (Člen)
10.02.2014 13:30:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ještě připočti olej do benzínu kterej začíná na 500/l.
Já mám pocit, že ty cvajtakty sou strašný zabijáci, čtyřtakt ti leccos odpustí.


There's a pie in the sky when you die.
tomasNJ (Člen)
10.02.2014 15:04:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

no 250 ve dvoutaktu je masakr bigsmile
gdyž zabere přívěra tak se začnou dít věci bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Kožak (Člen)
10.02.2014 15:46:18
Offline

Re: Na čem crossíte?

zkusil sem RM250 ...na štverku a porát na bejka helpse na tom nedá jet bigsmile


MRDAT!!!
Fresh Man (Člen)
10.02.2014 18:49:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pche honda 250 dvojtakt písmenka nepamatuju kamos na tom jezdil závody,  ja se na tom ucil good pohodabigsmileprvní velká motka co sem raijdovalbigsmilecool


Bandit pičo
Banditatom (Člen)
10.02.2014 18:57:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Fresh Man psal:

Pche honda 250 dvojtakt písmenka nepamatuju kamos na tom jezdil závody,  ja se na tom ucil good pohodabigsmileprvní velká motka co sem raijdovalbigsmilecool

Cr 250good taky jsem ji kdysi mel ale po stopvacatempaem karambolu jsem to radwj rozstrelil bigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fresh Man (Člen)
10.02.2014 20:18:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ja miluju ten zvuk 2 taktu! !!pussycool


Bandit pičo
VikecB12 (Člen)
10.02.2014 21:47:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

Povozil sem se na ledasčems a musím říct,že podemnou je CR250 2T celkem hodná motorka,tak akorát na normální vyblbnutí. Má to co dělat,aby šla dvojka na zadníbigsmile Zato CR500 s nějakým kitem na 570 nebo kolik,to byla jiná písnička,koně přesně na mou váhu,fšechny kvalty s kolem v luftěgoodbigsmile
Jinak mě přišla uplně supr do lesa na enduro ježdění suzuka DR400,ta vostřejší,krásně čitelná nezáludná mašina s výdrží normální cestovní motorky. A kdyby člověk neřešil prachy,tak bych si koupil EXC300 2Tgood
No a já po fšech těch DR,XT,KLR,LC4 atd sem dopadl tak,že nemám nicbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Petr J. (Člen)
10.02.2014 21:56:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

VikecB12 psal:

No a já po fšech těch DR,XT,KLR,LC4 atd sem dopadl tak,že nemám nic

...máš....kočárek přeci....bigsmile

tomasNJ (Člen)
10.02.2014 23:04:47
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
VikecB12 psal:

No a já po fšech těch DR,XT,KLR,LC4 atd sem dopadl tak,že nemám nic

...máš....kočárek přeci....bigsmile

a v něm vozí bramboru bigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Frodo89 (Člen)
10.02.2014 23:06:25
Offline

Re: Na čem crossíte?

Jawa 50 / 23 Mustang good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Tomas600N (Člen)
11.02.2014 20:50:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:
Tomas600N psal:

já teďka EXC 250 '08 a supergood před tím jsem měl husku WR 250 ale starší,a tam šlo všechno srát,motor aj podvozek...potom jsem měl Hondici XR 400,ta mě hódně bavila, ale podvozek byl slabší na nějaký rychlejší průjezd po kořenech a šutrech to nebylo a na MX trať už vůbec neheadshake
teď jsu spokojenýgoodgood

tu EXC mas 2T ? Co stoji tak udrzba a kolik teho naskaces za rok ? Nekdy sem to chtel nasat domu 250 ve 2T, 4T nechci kvuli udzbe a prachum.

jo je to 2T...Tak udržba je olej v převodovce po 12MTH+- asi 230kč/litr (motul transoil), olej do benzínu míchám 1:40 (motul 710 kolem 400kč/litr smile2 ) Vzduchač peru co 2-3 jízdu, řetěz stříkám taky tak nějak. Spotřeba při pohodovem enduru kolem 5-6 litru na 2 MTH, při palbě na trati je to asi 5 litru na 1 MTH (většinou na trati strávím 2 hodiny, z toho najezdím 1 MTH) No a potom záleží jak často a kde jezdíš, ja jezdim hodně v písku takže řetězovka jde celkem rychle srát, brzdové desky kupuji jedny z nejtvrdších, protože jsem jednou vzal měkké racing Feroda za 6 kil a sjel jsem je za 13MTH. Olej v tlumičích měním každý rok, ložiska v kolech co 2 roky a nakonec co polameš (páčky, plasty, světla a tak bigsmile )
Předtím jsem koupil XR 400 abych ušetřil oproti tomu 2T co jsem měl prvně, ale požitek z jízdy byl poloviční tak jsem přešel zpět na novější 2T, tam nejsem omezený výkonem ani podvozkem good

Tomas600N (Člen)
11.02.2014 20:56:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

zapoměl jsem na píst, po 100 MTH nechám překontrolovat, popř. vyměnit a překontrolovat i ostatní věci v motoru (píst jsem měnil jednou,zbytek jsem zatím neřešil) Jo a najezdím toho celkem málo, kolem 50ti MTH za rok.

Tomas600N (Člen)
11.02.2014 21:20:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

Á ještě jedna věc, při tom pohodovem enduru najedu za ty 2 MTH kolem 70-80km. Kolik za tu hodinu nalitam na trati nevim,někdy to musim změřit.

Billy (Člen)
12.02.2014 14:36:22
Offline

Re: Na čem crossíte?

Diky no to ja bych tak videl ze naskacu taky tak bigsmile. Bo za barakem mam vyhled na nedaleke kopce a nebo bych vzal vozejk a mazal na chatu kde jsou kopce trosku hardkór pro mě bigsmile a mučil bych to tam, sem tam když tam jedu píchat, tak tam slyším pořád nějaký 4T buchary a 2T ječáky good.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Petr J. (Člen)
12.02.2014 15:02:37
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:

Diky no to ja bych tak videl ze naskacu taky tak . Bo za barakem mam vyhled na nedaleke kopce a nebo bych vzal vozejk a mazal na chatu kde jsou kopce trosku hardkór pro mě a mučil bych to tam....

...hlavně až vyrazíš, tak zásadně ne sám...

Billy (Člen)
13.02.2014 09:03:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Billy psal:

Diky no to ja bych tak videl ze naskacu taky tak . Bo za barakem mam vyhled na nedaleke kopce a nebo bych vzal vozejk a mazal na chatu kde jsou kopce trosku hardkór pro mě a mučil bych to tam....

...hlavně až vyrazíš, tak zásadně ne sám...

Mozna bych o jednym pacientu vedel, ma jeste teda KLRo stary, ale je to pacient on to da smile1, jo nekde prilehnout a vytuhnout kvuliva temu ze sem sam a nikde nikdo by bylo spatny bad. Ale jeste na to nemam a nejakej patek met nebudu, porad smolim prachy a jeste nejakej ten patek budu. Doba je zla sick


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Kuba B12 (Člen)
06.09.2015 22:29:26
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/72_image.jpg


Prodal jsem svoje kraaasny DR 650se. A trochu odlehčil stroj. To byl hlavni duvod. A taky mi bylo líto ničit pěknou motorku.  Takže gas gas ec 300r 2009.  Na podzim se hodi dvojnasob


honda je honda
Filous (Člen)
06.09.2015 22:43:03
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … _image.jpg
Prodal jsem svoje kraaasny DR 650se. A trochu odlehčil stroj. To byl hlavni duvod. A taky mi bylo líto ničit pěknou motorku.  Takže gas gas ec 300r 2009.  Na podzim se hodi dvojnasob

...Kubo, dá se na to eště něco sehnat?


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuba B12 (Člen)
06.09.2015 22:48:59
Offline

Re: Na čem crossíte?

Doufam ze vsechno. Kluci co to dovazej maji v dilne 3stejny pro sebe a litaj jak divy.  Dily vozej z italie. Jinak spotrebak je beznej.  Ohlins, nissin, v force ,  atd.    Kurva jede to pekne.   Ale samozrejme ktm to neni


honda je honda
Petr J. (Člen)
06.09.2015 23:42:28
Offline

Re: Na čem crossíte?

...PĚKNĚ...plánuji zas po delší době vyrazit s Husabergem, počasí už je endurové...bigsmile

brady (Člen)
07.09.2015 13:06:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

Já si včera pořídit DR 650 SE. Není to na nějaké velké krosení, ale lehčí terén celkem zvládá. Je to moje první teréní motorka, tak se na ní chci trochu naučit. Snad mi bude dobře sloužit...

Kuba B12 (Člen)
07.09.2015 13:25:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

taky sem to tak měl,  to DR je perfektní. Narazíš na problém až v potoce s velkejma kamenama a až to budeš zvedat tak si mákneš. Jinak servis pohoda a polňačky super


honda je honda
Petr J. (Člen)
07.09.2015 22:07:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

brady psal:

Snad mi bude dobře sloužit...

...jen až budeš padat, snaž se nebýt pod tím...bigsmile

brady (Člen)
23.09.2015 21:31:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Já si nedávno koupil DR 650se rv 97. zatím se spolu tak sžíváme no, ale co jsem od této motorky čekal tam mi splnila na 100%... Je to moje první enduro, časem možná pořídím něco lehčího a dravějšího, ale s tím se zase nedá jen nic moc daleko no.

Petr J. (Člen)
23.09.2015 23:47:20
Offline

Re: Na čem crossíte?

brady psal:

Já si nedávno koupil DR 650se rv 97. zatím se spolu tak sžíváme no, ale co jsem od této motorky čekal tam mi splnila na 100%... Je to moje první enduro, časem možná pořídím něco lehčího a dravějšího, ale s tím se zase nedá jen nic moc daleko no.

...daleko se jet dát....bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_043-dsc_0116.jpg
Billy (Člen)
24.09.2015 06:38:31
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
brady psal:

Já si nedávno koupil DR 650se rv 97. zatím se spolu tak sžíváme no, ale co jsem od této motorky čekal tam mi splnila na 100%... Je to moje první enduro, časem možná pořídím něco lehčího a dravějšího, ale s tím se zase nedá jen nic moc daleko no.

...daleko se jet dát....bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0116.jpg

Jakoze vod tech stanu nahoru ? smile1 nebo jsi fakt na husicce jel az z CR a jak dal ?


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
K.a.s.y.m. (Člen)
24.09.2015 08:15:18
Offline

Re: Na čem crossíte?

Billy psal:
Petr J. psal:
brady psal:

Já si nedávno koupil DR 650se rv 97. zatím se spolu tak sžíváme no, ale co jsem od této motorky čekal tam mi splnila na 100%... Je to moje první enduro, časem možná pořídím něco lehčího a dravějšího, ale s tím se zase nedá jen nic moc daleko no.

...daleko se jet dát....bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0116.jpg

Jakoze vod tech stanu nahoru ? smile1 nebo jsi fakt na husicce jel az z CR a jak dal ?

to by byl docela masochysta na tom až do Maroka.to dojelo tak z garáže na podval a pak z podvalu to sundali na písek.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
24.09.2015 08:26:48
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:
Billy psal:
Petr J. psal:


...daleko se jet dát....bigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … c_0116.jpg

Jakoze vod tech stanu nahoru ? smile1 nebo jsi fakt na husicce jel az z CR a jak dal ?

to by byl docela masochysta na tom až do Maroka.to dojelo tak z garáže na podval a pak z podvalu to sundali na písek.

...a hodně to f tom písku vyváleli, páč dyš se vrátil a postavil mi to na dílnu, tag sme si pag tejden plácali bábovičky a Aleš s tym pag nahodil kus zdi na dílněbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
24.09.2015 15:15:15
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...a hodně to f tom písku vyváleli, páč dyš se vrátil a postavil mi to na dílnu, tag sme si pag tejden plácali bábovičky a Aleš s tym pag nahodil kus zdi na dílněbigsmile

...to není písek, to jsou zbytky mořských živočichů, to do malty nejde, víme? Bůh ví, co to tam máte na zdi...bigsmile bigsmile

Petr J. (Člen)
24.09.2015 15:19:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

.... na tom až do Maroka.....

...tohle je Tunis...koncem listopadu se tam do písku jedeme válet zas...good

SEM: http://www.bebaweb.cz/clanky-ainouadet.php

VikecB12 (Člen)
24.09.2015 17:24:30
Offline

Re: Na čem crossíte?

Tam je to jako u nás v pískovně v Bratčicích.... Taky vohovně,placka,písek a semtam výjezd o "patro" vejšbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
gerrik (Člen)
24.09.2015 19:52:46
Offline

Re: Na čem crossíte?

V garazi stara KTM exc 250 ctyrtakt, furt neni cas nekde vyrazit smile2

hans (Člen)
24.09.2015 20:27:34
Offline

Re: Na čem crossíte?

s lehkejma je nuda evil

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/47_big.jpg

Sapere Aude
www.gunlex.cz
gore (Člen)
25.09.2015 07:31:32
Offline

Re: Na čem crossíte?

gerrik psal:

V garazi stara KTM exc 250 ctyrtakt, furt neni cas nekde vyrazit smile2

..bohužel v současné době vim vo čem mluvíšsmile2,ale neházejme flintu do žitabigsmile,chleba to nežere a ten čas určitě přijdegoodbigsmile


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Kuba B12 (Člen)
29.10.2015 16:22:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

musím Vám pánové říct že mě ta motorka už 2 měsíce neustále baví. Luxusní povoz, jede to, šplhá to do kopce do kterýho se bojím pěšky, prostě předčila moje očekávání.  Nebo sem to čekal a naplnila to?  Asi jo.  2t mě baví. Tak já si jdu ledovat prsty a o víku zas vyrazím do lesagood


honda je honda
Kuba B12 (Člen)
29.10.2015 16:39:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/72_img_2783.jpg


akorát na vyjížďky jezdím autem,  jo a to dítě je taky mojesurprised


honda je honda
tomasNJ (Člen)
29.10.2015 17:57:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/75_img-20151024-wa0013.jpg


o víku jsem zkoušel toto... bigsmilegoodgoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
29.10.2015 18:11:11
Offline

Re: Na čem crossíte?

Dobre tygood kde jsi jezdil....


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuba B12 (Člen)
29.10.2015 18:51:15
Offline

Re: Na čem crossíte?

znáš se s kolářem? to je jeho drak, ne?


honda je honda
tomasNJ (Člen)
29.10.2015 22:52:55
Offline

Re: Na čem crossíte?

tom: v kopru


kuba: jo znám, sem mu volal, at do toho kopru dojedegoodgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Banditatom (Člen)
30.10.2015 08:31:39
Offline

Re: Na čem crossíte?

tomasNJ psal:

tom: v kopru


kuba: jo znám, sem mu volal, at do toho kopru dojedegoodgood

Kuva vikend byl pracovni smile2ale vedet to urcite bych se prijel juknoutgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
30.10.2015 12:22:44
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mate to kluci ty EXC na znackach a pojisteny, nebo skocite z domu rovnou do pole ? Kdyz se divam na motorinzerci tak malo co ma TP myslim tim EXC 250 ve 2T, prevazne novejsi stroje papiry teda maj. Tak si rikam jestli stejne budu jezdit se znackou idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
30.10.2015 12:42:22
Offline

Re: Na čem crossíte?

Já bych to bez značek už nechtěl. Sralo mě věčný převážení mašiny v autě,víc kurtuješ než jezdíš.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Billy (Člen)
30.10.2015 12:53:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Prave si porad rikam, dyt potrebujes nekde sem tam prejet, pac na jeden flek porad jezdit nechces, a nekdy proste na tu silnici par metru vlizt potrebujes, abys skocil nejak do lesa, samoze dal uz vemes vozejk. Je tam jeden co pise ze mu papiry treba propadli kvuli temu ze si nesel vyzvednout znacku a mel to dlouho asi v depozitu, tak je TP v pici. To zas udelali chujovinu s tim depozitema  vyrazenim.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
gore (Člen)
30.10.2015 13:00:29
Offline

Re: Na čem crossíte?

...spz-etku mám doma f šuplíku a nigdá sem jí tam neměl.Platim povinný ručení nebo jag se tomu dnez říká a halt přejezd kterej nejni na vozejku dávám na drsňáka bez značky.(to píšu vo tý koze co mám na zubatejch,na motárdu je samo že fše tag jag má bejt).


OOUUJEEEEEEEEE!!!!
Kuba B12 (Člen)
30.10.2015 14:30:32
Offline

Re: Na čem crossíte?

gore psal:

...spz-etku mám doma f šuplíku a nigdá sem jí tam neměl.Platim povinný ručení nebo jag se tomu dnez říká a halt přejezd kterej nejni na vozejku dávám na drsňáka bez značky.(to píšu vo tý koze co mám na zubatejch,na motárdu je samo že fše tag jag má bejt).

mám to jako GORE, značka nová doma v šupleti, povinný na ten objem do 350 je směšnejch 400kč.   blízko jezdím po polích a příkopama, dál stejně na vozejk, bo je Ti líto crossovejch gum


honda je honda
Banditatom (Člen)
30.10.2015 15:46:11
Offline

Re: Na čem crossíte?

Dnes cca 2h na čiňanoj a jsem spokojenej parchant...a proč? pač na to moje mrdání stačí bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_20151030_144524.jpg

"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
30.10.2015 17:01:05
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

Dnes cca 2h na čiňanoj a jsem spokojenej parchant...a proč? pač na to moje mrdání stačí bigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/upload … 144524.jpg

To tě uveze jó?surprisedbigsmile

Kuba B12 (Člen)
30.10.2015 18:05:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

dyk nemáte kopce?!  tak kde to mrdáš?


honda je honda
Banditatom (Člen)
30.10.2015 18:50:13
Offline

Re: Na čem crossíte?

To libor: blbecku z ustavubigsmile.... cece uveze a kupodivu je to vcelku zivegood

Kuba B12: koprivnice lezi v udoli! takze omyl vsade su kopcegood a jak jsem psal jsem mrdalbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
02.11.2015 15:39:50
Offline

Re: Na čem crossíte?

Dneska zasejcevil paradní pičasí a začíná mě to čím dál víc bavitgood i když dneska luxusní tlamabigsmile

http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_vylet.jpg



http://suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_vylet_3.jpg


a prej, že nemáme žádné kopcebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
02.11.2015 20:30:53
Offline

Re: Na čem crossíte?

...před dvěma týdny...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1378.jpg



...před týdnem...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_dsc_1435.jpg



cool

Filous (Člen)
03.11.2015 10:30:15
Offline

Re: Na čem crossíte?

...serete mi, já si snat udělam přetčasnýho Jéžiška a ňákou blátotlačku si taky pořídimsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Petr J. (Člen)
03.11.2015 15:43:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...já si snat udělam přetčasnýho Jéžiška a ňákou blátotlačku si taky pořídim

...pořiď, budu s Tebou chodit jezdit...good...ať Tě má kdo sbírat bigsmile

Banditatom (Člen)
03.11.2015 17:43:20
Offline

Re: Na čem crossíte?

Petr J. psal:
Filous psal:

...já si snat udělam přetčasnýho Jéžiška a ňákou blátotlačku si taky pořídim

...pořiď, budu s Tebou chodit jezdit...good...ať Tě má kdo sbírat bigsmile

To ja se vcera sbiral sam a dneska jsem rad ze muzu choditbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Malteco (Člen)
03.11.2015 17:55:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

Sem citlivka a tak jezdim v zimě na čtyřkolce, kde je tepleji než na moto smokin Velké plexi, vyhřívané rukojeti a může bejt třeba -20 cool

Kuba B12 (Člen)
03.11.2015 20:53:11
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kazdopadne popremejslej o 2t.  Ja jsem nadsenej


honda je honda
Banditatom (Člen)
03.11.2015 21:00:24
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

Kazdopadne popremejslej o 2t.  Ja jsem nadsenej

Vsichni kdo tu kolem me jezdi me prave od 2t odrazovali... Jak me rikaj kdo nema zkusenost s motokrosem a nejezdi na zabijaka 2t neoceni....ja se taky rozhodoval mezi kawasaki kx 125 a dalsima😆bigsmile kupodivu vyhralo to nejhorsi co by zdejsi jezdci nesedlali ani ve zlem snu ale ja su tezce spokojenejbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Koldan (Člen)
03.11.2015 21:05:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

hm, škoda, že to dělaj jen pro děcka a pro nás normálně hezky rostený kucí to nemajheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
03.11.2015 21:07:43
Offline

Re: Na čem crossíte?

Koldan psal:

hm, škoda, že to dělaj jen pro děcka a pro nás normálně hezky rostený kucí to nemajheadshake

Vole ja jsem oproti tobe hroch evropsky tak nebecbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
03.11.2015 21:41:02
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:

To ja se vcera sbiral sam ....

...na ježdění sám bacha, je to hned a když není nikdo na blízku, je to FAKT o malér...help...zásadně min. ve dvou...

Petr J. (Člen)
03.11.2015 21:42:12
Offline

Re: Na čem crossíte?

Koldan psal:

hm, škoda, že to dělaj jen pro děcka a pro nás normálně hezky rostený kucí to nemajheadshake

...co děláš, problém může mít maximálně Vorel nebo Dolínek svým vzrůstem, né taková vyžle, jak Ty...bigsmile

osiris (Člen)
03.11.2015 22:16:54
Offline

Re: Na čem crossíte?

Koldan psal:

hm, škoda, že to dělaj jen pro děcka a pro nás normálně hezky rostený kucí to nemajheadshake

...aha, viděls "šest medvědů s cibulkou" medvídku? bigsmile

http://photo3.ask.fm/278/731/577/910003011-1ri5c43-hmdqo7g706c6ne5/preview/002.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
tomasNJ (Člen)
03.11.2015 22:20:09
Offline

Re: Na čem crossíte?

Koldan psal:

hm, škoda, že to dělaj jen pro děcka a pro nás normálně hezky rostený kucí to nemajheadshake

to říká fitkař s bobulema f kapce jo? :Dbigsmilebigsmilebigsmile


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Filous (Člen)
04.11.2015 07:31:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:

Kazdopadne popremejslej o 2t.  Ja jsem nadsenej

...no Aleš mě taky tlačí do 2T, máme jednu dvjepade skladem, ale mě se do toho nechce, bo sem f blátě jelito a sem soudnej a přesvječenej, že 2T, kerý bys měl držet u huby nejsem schopnej využítidontknowsmile2 ...a vzhledem k tomu, že bych to používal spíš na enduro polety pole/louka/les, neš na ježdění po trati si řikám, že blbá a tupá 250 ve 4T by byla pro mě asi lepčíidontknow ...a nebo se na to vyseru a koupim si novej podvozek na B12bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
04.11.2015 07:56:07
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:
Kuba B12 psal:

Kazdopadne popremejslej o 2t.  Ja jsem nadsenej

...no Aleš mě taky tlačí do 2T, máme jednu dvjepade skladem, ale mě se do toho nechce, bo sem f blátě jelito a sem soudnej a přesvječenej, že 2T, kerý bys měl držet u huby nejsem schopnej využítidontknowsmile2 ...a vzhledem k tomu, že bych to používal spíš na enduro polety pole/louka/les, neš na ježdění po trati si řikám, že blbá a tupá 250 ve 4T by byla pro mě asi lepčíidontknow ...a nebo se na to vyseru a koupim si novej podvozek na B12bigsmile

...ta poslední varianta je nejlepčí good ....na výlety pole/louka/les použij paní bigsmilebigsmilebigsmile

Americkej (Člen)
04.11.2015 07:56:08
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...a nebo se na to vyseru a koupim si novej podvozek na B12bigsmile

Kerej Ti bude teď půl roku napiču. Měj rozum a ber to bláto, radost hnééét smokin


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
04.11.2015 08:36:56
Offline

Re: Na čem crossíte?

Americkej psal:
Filous psal:

...a nebo se na to vyseru a koupim si novej podvozek na B12bigsmile

Kerej Ti bude teď půl roku napiču. Měj rozum a ber to bláto, radost hnééét smokin

...čoveče bro, no vono to s rozumem ani moc nesouvisí bych řekbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
04.11.2015 08:38:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

bigsmilebigsmilebigsmile


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Banditatom (Člen)
04.11.2015 08:38:52
Offline

Re: Na čem crossíte?

Mour psal:
Filous psal:
Kuba B12 psal:

Kazdopadne popremejslej o 2t.  Ja jsem nadsenej

...no Aleš mě taky tlačí do 2T, máme jednu dvjepade skladem, ale mě se do toho nechce, bo sem f blátě jelito a sem soudnej a přesvječenej, že 2T, kerý bys měl držet u huby nejsem schopnej využítidontknowsmile2 ...a vzhledem k tomu, že bych to používal spíš na enduro polety pole/louka/les, neš na ježdění po trati si řikám, že blbá a tupá 250 ve 4T by byla pro mě asi lepčíidontknow ...a nebo se na to vyseru a koupim si novej podvozek na B12bigsmile

...ta poslední varianta je nejlepčí good ....na výlety pole/louka/les použij paní bigsmilebigsmilebigsmile

...jako ty ji osedlas a hura kobylko?surpriseda neboli ji s tebe zada?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuba B12 (Člen)
04.11.2015 09:55:58
Offline

Re: Na čem crossíte?

budu psát jen o 2T objem 250-300:   rozdíl mezi crossem a endurem je v převodovce a "nastavení " motoru.   Na enduru mám převody   jedničku pomalou,  takový šlapačkový tempo, když slezeš a tlačíš tak to na volnoběh nechcípne a jede to vedle tebe  nebo když jedeš potok a podobně, můžeš opravdu krokem. Na tý krosce musí pořád spojkovat a točit to aby se to sebralo.   A pak zas na šestku či pětku mě to jede 120 a cross jede max 90.   Na ježdění pole louky, potoky výjezdy a šlapačkový tempo je Enduro perfektní.  Crosska je na trať,  odstartuješ a už na jedničku to letí.

Kdybys byl blíš půjčim Ti toho Gase a viděl bys. A to jsem si ještě nehrál s nastavením přívěry, tam si hraješ s pružinkou a ladíš jesli to pojede odspoda nebo vejš.

4t 250 nejede,  prostě nejede, i tdyž je vostrá. Je to stejný jako s Banditem,  můžeš jet stejně rychle na 600 i na 1200, ale na 1200 se tolik nenadřeš a odpustí ti špatný řazení.
ve 4t bych chtěl aspoň 350  lépe 450


honda je honda
Filous (Člen)
04.11.2015 12:53:12
Offline

Re: Na čem crossíte?

...jendže Kubo, ty porovnáváš sebe se mnou, coš je blbost, bo na blátě mezi náma buude vobrofskej rozdíl...ty uš máš f blátě něco našajdáno, dešto já jedu jednou za rok na trať, gde sem po 10 minutách uplně na sračkybigsmile ...tym že servisujem hodně krosek, vim jakej je rozdíl mezi 250/450 ve 4T a třeba pro mý jezdecký neumění je 450 traktor, kerej furt jede a kerej prostě nemám šanci kloudně ukočírovat...a dyš 2t, tag max 80ccmbigsmile ...a co se týká rozdílů enduro/cross, tam je to daný a jasný, taky bych rači enduro, ale tag ňák mam přísun spíš tech krosekbigsmile ...no uvidim co a jag...si tag řikam, esi to má pro mě vůbec smysl, dyš nemam čas skoro na nic jinýho neš na prácismile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Pšán (Člen)
04.11.2015 12:56:17
Offline

Re: Na čem crossíte?

..jezdíval jsem 410 od Husqvarny pole/louky/les a několkráte i kotlinu v Petrovicích
  a nuda s tím určitě nebyla..je to takové hodné,v poklidu..
..když jsem si půjčil 2t,tak to byla jiná kuřba,divočárna,furt točky..
..jsem páprda,já jsem pro pole/louky/les..good


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 13:01:06
Offline

Re: Na čem crossíte?

Ochranare na vas vy pole louky les😀😀😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.11.2015 13:11:40
Offline

Re: Na čem crossíte?

Pšán psal:

..jezdíval jsem 410 od Husqvarny pole/louky/les a několkráte i kotlinu v Petrovicích
  a nuda s tím určitě nebyla..je to takové hodné,v poklidu..
..když jsem si půjčil 2t,tak to byla jiná kuřba,divočárna,furt točky..
..jsem páprda,já jsem pro pole/louky/les..good

...no dyk, uš máme taky rozum, se ví, ne?bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kuba B12 (Člen)
04.11.2015 13:16:45
Offline

Re: Na čem crossíte?

tak na toto by se mi líbila BETA ALP 4,0


honda je honda
Banditatom (Člen)
04.11.2015 13:26:41
Offline

Re: Na čem crossíte?

K.a.s.y.m. psal:

Ochranare na vas vy pole louky les😀😀😀

....kusujbigsmile zabaku zelenejbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuba B12 (Člen)
04.11.2015 13:39:21
Offline

Re: Na čem crossíte?

Filous psal:

...jendže Kubo, ty porovnáváš sebe se mnou, coš je blbost, bo na blátě mezi náma buude vobrofskej rozdíl...ty uš máš f blátě něco našajdáno, dešto já jedu jednou za rok na trať, gde sem po 10 minutách uplně na sračkybigsmile ...tym že servisujem hodně krosek, vim jakej je rozdíl mezi 250/450 ve 4T a třeba pro mý jezdecký neumění je 450 traktor, kerej furt jede a kerej prostě nemám šanci kloudně ukočírovat...a dyš 2t, tag max 80ccmbigsmile ...a co se týká rozdílů enduro/cross, tam je to daný a jasný, taky bych rači enduro, ale tag ňák mam přísun spíš tech krosekbigsmile ...no uvidim co a jag...si tag řikam, esi to má pro mě vůbec smysl, dyš nemam čas skoro na nic jinýho neš na prácismile2

I tak by si mohl jezdit pomalu a s rozumem na 250 2T  a mít rezervu na další roky a posouvání hranic.    A 250 ve 4T je nesmysl a nesmysl   dyk ti není 16


honda je honda
K.a.s.y.m. (Člen)
04.11.2015 13:40:23
Offline

Re: Na čem crossíte?

Banditatom psal:
K.a.s.y.m. psal:

Ochranare na vas vy pole louky les😀😀😀

....kusujbigsmile zabaku zelenejbigsmile

Hele to je jen cira zavist..vic v tom nehledej..Ja ted pomerne pravidelne prohanim tohle😀

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/760_2977de26d4591c860d559d8ebeb3480b--mmf250x250.jpg


K tomu teda samozrejme nastoje na rozcviceni..lopatu a krumpac😀


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Filous (Člen)
04.11.2015 14:40:00
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kuba B12 psal:
Filous psal:

...jendže Kubo, ty porovnáváš sebe se mnou, coš je blbost, bo na blátě mezi náma buude vobrofskej rozdíl...ty uš máš f blátě něco našajdáno, dešto já jedu jednou za rok na trať, gde sem po 10 minutách uplně na sračkybigsmile ...tym že servisujem hodně krosek, vim jakej je rozdíl mezi 250/450 ve 4T a třeba pro mý jezdecký neumění je 450 traktor, kerej furt jede a kerej prostě nemám šanci kloudně ukočírovat...a dyš 2t, tag max 80ccmbigsmile ...a co se týká rozdílů enduro/cross, tam je to daný a jasný, taky bych rači enduro, ale tag ňák mam přísun spíš tech krosekbigsmile ...no uvidim co a jag...si tag řikam, esi to má pro mě vůbec smysl, dyš nemam čas skoro na nic jinýho neš na prácismile2

I tak by si mohl jezdit pomalu a s rozumem na 250 2T  a mít rezervu na další roky a posouvání hranic.    A 250 ve 4T je nesmysl a nesmysl   dyk ti není 16

...nene, muj přirozenej votpor k 2T je nepřekonatelnejbigsmile ...a 250 ve 4T je i tag nad mý jezdecký schopnosti, bral bych i 125 ve 4Tcool


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
04.11.2015 14:54:14
Offline

Re: Na čem crossíte?

Kemeryd prodava namahu yz 250 a ze by me to prislo zdechle se opravdu rict neda...me to prijde az az zivebigsmile

To Filous: 125 ve 4t uz fakt neebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Kuba B12 (Člen)
04.11.2015 15:03:36
Offline

Re: Na čem crossíte?

YZ 250 je 2T ne?  60 kobyl,  to zdechlý opravdu není


honda je honda

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr