Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Makita nebo Hitachi?

gerrik (Člen)
05.03.2014 18:45:51
Offline

Makita nebo Hitachi?

Chlapi, sháním akušroubovak, mám vzít Makitu nebo Hitachi? Co je lepší?

pavel dolínek (Člen)
05.03.2014 18:51:10
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

si ho půjčit


"una storia italiana"
Kelly01 (Člen)
05.03.2014 19:05:23
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Makita..


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
05.03.2014 19:09:43
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Ani u jednoho neudelas chybugood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
05.03.2014 19:17:31
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

...Hilti good bigsmilebigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
05.03.2014 19:21:30
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Hilti good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
huskyb12 (Administrator)
05.03.2014 19:43:38
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

mam Hitachi asik šest let a je supr good
v terase je 400 šroubů, dala je na dvě baterky bez převrtávání good
ale sem hobík surprised


ale di, Ty brepto ...
gerrik (Člen)
05.03.2014 19:48:27
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Hilti je super, ale nebude za dvojku jako Hitachi, ted bude v Baumaxu, s kufrem, dvěma aku, nabíječka, a to vše za dvojku, tak přemýšlím že do toho půjdu. Snad to nebude kvalita ala Baumax surprised

zrzule (Člen)
05.03.2014 20:29:55
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

dewalt a nemusíš a máš po rozhodování bigsmilebigsmile


A je to!!
Paladin86 (Člen)
05.03.2014 21:05:49
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Pokud to chceš pro hobby použití, tak Parkside z Lidlu. Mám asi 3 roky a ta nejlepší zkušenost. good

yebat (Člen)
05.03.2014 22:17:48
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

cokoliv z bauhauzu, baumaxu, obi a podobných obchodů je i po slevě drahý... koukněte radši na netu...good

yebat (Člen)
05.03.2014 22:24:53
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Paladin86 psal:

Pokud to chceš pro hobby použití, tak Parkside z Lidlu. Mám asi 3 roky a ta nejlepší zkušenost. good

a tři roky záruka...

vorel (Člen)
05.03.2014 22:32:32
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Makita, 400 šroubů na dvorku na jednu


řikám si hurikán
yebat (Člen)
05.03.2014 22:51:42
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

vorel psal:

Makita, 400 šroubů na dvorku na jednu

jak dlohý šrouby? evil

Bedřich (Člen)
06.03.2014 00:47:46
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Dělame s tímhle jako NEhobby a spokojenost. (90% TEX šrouby 4,8mm a 5,6mm do jeklů 2-4mm)

http://ryobi.eu/naradi/vrtacky/bez-prik … -sroubovak

po necelých dvou letech menší vůle na uložení hřídele, ale ok. Vrtáme s tím i 18mm vrtákem do 4 mm jeklu.

akce Bauhausu za 3500,-  5let záruka, včetně 2x baterie, nabíječka, baterka, vrtačka + brašna - myslím že ji zase mají...

Není to TOP profi řada, ale zase to nastojí 10tis jako prof utahováky.


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Baltazar (Člen)
06.03.2014 06:58:00
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

hele šroubuju denně okolo 200 -300 vrutů bez předvrtání, mám dvě makity jednu už 8 let druhou 4 roky, už jsem teda musel nechat zrepasovat jednu baterii. a na tý starý je v prdeli motorová brzda, jinak makaj furt.
Hlavně nekupuj žádný hilti a devalty v akci jsou to hrozný mrdky maj plastový střeva. Nejdřív si zkus vzít do ruky něco co je uvnitř z železa a potěžkej to a pak vyraž potěžkat ty mrdky v akci. taky nás nalákali na nízkou cenu a sračky co se hned po půl roce rozesraly


The father of the little princess of the dawn
Dado (Člen)
06.03.2014 07:19:38
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

za mě makita, ideálně s rychlonabíječkou a dvěma aku, do 30 minut nabito, a to tu první neutavimgood


blbej můžeš bejt,ale musíš si umět poradit
PALOUS (Člen)
06.03.2014 07:32:34
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

vorel psal:

Makita, 400 šroubů na dvorku na jednu

goodgood


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
06.03.2014 08:51:18
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Ja mam uz spousty le Protool a neni s zadnej problem..Na Narex nekdo mozna nadava ale ja mam jen dobry zkusenosti.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Loser (Administrator)
06.03.2014 08:57:34
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Metabo good


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Mour (Člen)
06.03.2014 09:13:24
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

...jo to Hilti v práci a doma mám Einhell good ....jinak celý plot, 420 vrutů 80x4, několikrát jsem nabíjel, i se beer  bigsmile

XJelen (Člen)
06.03.2014 09:18:56
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

dokuď jsem ještě dělal rukama, tak jsem kupoval jenom DeWalty 12V s dvouampérovejma zdrojema. Snesly neskutečně, Karlos by moh vyprávět bigsmile
Ale jestli jde o hobík, tak je úplně šumák co koupíš, kup co je nejlevnější, všechny výhody DeWaltu, Makit, Hitašek, Hiltek a podobnejch jsou ti víceméně k ničemu cool


Strýcfajtr !!!
Banditatom (Člen)
06.03.2014 09:51:56
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

XJelen psal:

dokuď jsem ještě dělal rukama, tak jsem kupoval jenom DeWalty 12V s dvouampérovejma zdrojema. Snesly neskutečně, Karlos by moh vyprávět bigsmile
Ale jestli jde o hobík, tak je úplně šumák co koupíš, kup co je nejlevnější, všechny výhody DeWaltu, Makit, Hitašek, Hiltek a podobnejch jsou ti víceméně k ničemu cool

good

a stejně je to skoro buřt vše vyráběj čínské dětibigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
karlos100 (Člen)
06.03.2014 10:51:58
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Banditatom psal:
XJelen psal:

dokuď jsem ještě dělal rukama, tak jsem kupoval jenom DeWalty 12V s dvouampérovejma zdrojema. Snesly neskutečně, Karlos by moh vyprávět bigsmile
Ale jestli jde o hobík, tak je úplně šumák co koupíš, kup co je nejlevnější, všechny výhody DeWaltu, Makit, Hitašek, Hiltek a podobnejch jsou ti víceméně k ničemu cool

good

a stejně je to skoro buřt vše vyráběj čínské dětibigsmile

no to asi jo,ale ke značkový ti pošlou malýho číňana, aby za tebe makalbigsmilebigsmilebigsmile
nebo číňanku,ale to budeš mít v práci spoustu promrdanýho časubigsmile
jinak za mě DeWalt.. good Jelen by moh vyprávětbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Fik-B6S (Člen)
06.03.2014 11:32:24
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

XJelen psal:

dokuď jsem ještě dělal rukama, tak jsem kupoval jenom DeWalty 12V s dvouampérovejma zdrojema. Snesly neskutečně, Karlos by moh vyprávět bigsmile
Ale jestli jde o hobík, tak je úplně šumák co koupíš, kup co je nejlevnější, všechny výhody DeWaltu, Makit, Hitašek, Hiltek a podobnejch jsou ti víceméně k ničemu cool

NEsouhlasím

i jako hobík ocení člověk možnost změny převodu co má makíta. Je schopná vrtat a při přehození na druhou rychlost,pokud máš dost silné pracky, ukroutí klidně desítku šroub... Jelikož jsme človíček co jdyž něco věší na zeď nebo kamkoliv tak to předimenzuje, tak se mi ta síla hodila. Bohužel to bylo firemní náčiní... Kdybybch byl schopen sehnat za rozumnou cenu tak ani neuvažuju...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
XJelen (Člen)
06.03.2014 11:56:16
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Fik-B6S psal:
XJelen psal:

dokuď jsem ještě dělal rukama, tak jsem kupoval jenom DeWalty 12V s dvouampérovejma zdrojema. Snesly neskutečně, Karlos by moh vyprávět bigsmile
Ale jestli jde o hobík, tak je úplně šumák co koupíš, kup co je nejlevnější, všechny výhody DeWaltu, Makit, Hitašek, Hiltek a podobnejch jsou ti víceméně k ničemu cool

NEsouhlasím

i jako hobík ocení člověk možnost změny převodu co má makíta. Je schopná vrtat a při přehození na druhou rychlost,pokud máš dost silné pracky, ukroutí klidně desítku šroub... Jelikož jsme človíček co jdyž něco věší na zeď nebo kamkoliv tak to předimenzuje, tak se mi ta síla hodila. Bohužel to bylo firemní náčiní... Kdybybch byl schopen sehnat za rozumnou cenu tak ani neuvažuju...

Sice jsem to taky nespecifikoval, ale říct, že makita ukroutí desítku šroub... tos trochu přepísk, ta co bude v OBI v akci bude ráda když dá 20 vrutů 8x70 do trámu v krovu. Ale už jsem šest let v kanclu, tak možná už uměj i ukroutit desítku redface

Myslel jsem to tak, až bude ta mašina makat aspoň 3 hodiny denně, pak má teprve smysl bavit se o tom jestli bude stačit Makita, DeWalt, nebo radši Hilti. Na to že jí nabiješ a odvrtáš tři díry a dáš deset vrutů a další práce bude příští měsíc, pak jsou ti profi stroje docela zbytečný evil


Strýcfajtr !!!
Fik-B6S (Člen)
06.03.2014 12:28:02
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Používali jsme je v práci na uchytávání ráhen pro projektory.držely na osmičkových šroubech a  když se blbe dala chemická kotva a zaspal jsi na vavřínech tak při dotahování se to kouslo a makita ten šrou ukroutila jak nic... měli jsme i bateriovku na vrtání do zdi (vrtací kladivo) a s tím se dla  vrtat metrová zeď je pravda že to už ale byla prasárna...

Měli jsme v i Hilti a i čínksé žďorby jako nouzovky na uchytávání lišt ale prostě makita byla to nejlepší co jsem v ruce zatím měl... na druhou  stranu jsem rád že už to do ruky brát nemusím....


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
vorel (Člen)
06.03.2014 12:32:24
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

yebat psal:
vorel psal:

Makita, 400 šroubů na dvorku na jednu

jak dlohý šrouby? evil

už nepamatuju, zbyly Huskymu z pavlače, asi nerez pavlačový kovaný štyrkyevil

chci říct, že každej máme tu svojí nejlepčí


řikám si hurikán
huskyb12 (Administrator)
06.03.2014 18:55:36
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

vorel psal:
yebat psal:
vorel psal:

Makita, 400 šroubů na dvorku na jednu

jak dlohý šrouby? evil

už nepamatuju, zbyly Huskymu z pavlače, asi nerez pavlačový kovaný štyrkyevil

chci říct, že každej máme tu svojí nejlepčí

máš recht :)
ale ta moje teda byla všecko jenom ne laciná evil


ale di, Ty brepto ...
Baltazar (Člen)
06.03.2014 19:51:52
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

však tvoje jmění je k neutaháníbigsmile

huskyb12 psal:
vorel psal:
yebat psal:


jak dlohý šrouby? evil

už nepamatuju, zbyly Huskymu z pavlače, asi nerez pavlačový kovaný štyrkyevil

chci říct, že každej máme tu svojí nejlepčí

máš recht :)
ale ta moje teda byla všecko jenom ne laciná evil


The father of the little princess of the dawn
Billy (Člen)
07.03.2014 07:42:58
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Na stavbe sem pouzival od Makity dost veci, flexu 230, velky kango, priklepovku, akucku, kompresor, nastreloval sem dreveny podbiti strechy hrebikama, vsechno si zamakalo a ne malo a beha paradne dodnes. Cena neni libova ale delas s dobrym naradim ktery se ti neroozpada v ruce a ma vykon. Nejvic me dokaze vynervovat a ja nervak sem naradi ktery je na hovno, to pak lita vsude kolem a litaj u teho kurvy a tak dal bigsmile. Tedkon sem presedlal z normalniho telefonu sony ericson K750i na samsunga S2 mini, vsechno dobry ale kurva kdyz si chces zavolat tak udelas ukon aby vytacel a ta pica nic nedela a cekas nez se ji neco nacte aby ten ukon udelala, sem z teho telefonu na prasky, sic to ma 1000 kundovin coz je dobry ale malem 2x letel o zed doma. Hajzl dotykovej


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
07.03.2014 07:45:51
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Kango je značka (jako Makita) , Kango není významem bourací kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Billy (Člen)
07.03.2014 07:52:06
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Jste jinej kraj, u nas temu rikame tak.


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Mour (Člen)
07.03.2014 07:54:03
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

OK, jo a Kango je taky pussy auto Renault bigsmilebigsmile

Banditatom (Člen)
07.03.2014 07:57:19
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Billy psal:

Na stavbe sem pouzival od Makity dost veci, flexu 230, velky kango, priklepovku, akucku, kompresor, nastreloval sem dreveny podbiti strechy hrebikama, vsechno si zamakalo a ne malo a beha paradne dodnes. Cena neni libova ale delas s dobrym naradim ktery se ti neroozpada v ruce a ma vykon. Nejvic me dokaze vynervovat a ja nervak sem naradi ktery je na hovno, to pak lita vsude kolem a litaj u teho kurvy a tak dal bigsmile. Tedkon sem presedlal z normalniho telefonu sony ericson K750i na samsunga S2 mini, vsechno dobry ale kurva kdyz si chces zavolat tak udelas ukon aby vytacel a ta pica nic nedela a cekas nez se ji neco nacte aby ten ukon udelala, sem z teho telefonu na prasky, sic to ma 1000 kundovin coz je dobry ale malem 2x letel o zed doma. Hajzl dotykovej

Ty jo voni ti dovolili delat s takovym vercajkemsurprisedevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Billy (Člen)
07.03.2014 08:07:44
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Banditatom psal:
Billy psal:

Na stavbe sem pouzival od Makity dost veci, flexu 230, velky kango, priklepovku, akucku, kompresor, nastreloval sem dreveny podbiti strechy hrebikama, vsechno si zamakalo a ne malo a beha paradne dodnes. Cena neni libova ale delas s dobrym naradim ktery se ti neroozpada v ruce a ma vykon. Nejvic me dokaze vynervovat a ja nervak sem naradi ktery je na hovno, to pak lita vsude kolem a litaj u teho kurvy a tak dal bigsmile. Tedkon sem presedlal z normalniho telefonu sony ericson K750i na samsunga S2 mini, vsechno dobry ale kurva kdyz si chces zavolat tak udelas ukon aby vytacel a ta pica nic nedela a cekas nez se ji neco nacte aby ten ukon udelala, sem z teho telefonu na prasky, sic to ma 1000 kundovin coz je dobry ale malem 2x letel o zed doma. Hajzl dotykovej

Ty jo voni ti dovolili delat s takovym vercajkemsurprisedevil

Ja nejsem lempl surprised


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
mr.BSE (Člen)
07.03.2014 08:08:43
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Mour psal:

Kango je značka (jako Makita) , Kango není významem bourací kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Není to tak i s Golou? smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Mour (Člen)
07.03.2014 09:51:47
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

mr.BSE psal:
Mour psal:

Kango je značka (jako Makita) , Kango není významem bourací kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Není to tak i s Golou? smile1

Čoveče, nevím idontknow ...jestli ty gola sady za komárů nevyráběla Tona idontknow

K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2014 09:59:34
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Mour psal:
mr.BSE psal:
Mour psal:

Kango je značka (jako Makita) , Kango není významem bourací kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Není to tak i s Golou? smile1

Čoveče, nevím idontknow ...jestli ty gola sady za komárů nevyráběla Tona idontknow

Nevim jak tenkrat ale dneska znacka Gola existuje...mam od nich monterky a nejaky naradi


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
vorel (Člen)
07.03.2014 10:40:41
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

a já mám doma zase lux


řikám si hurikán
hlemejzd999 (Člen)
07.03.2014 10:50:01
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Billy psal:

Tedkon sem presedlal z normalniho telefonu sony ericson K750i na samsunga S2 mini, vsechno dobry ale kurva kdyz si chces zavolat tak udelas ukon aby vytacel a ta pica nic nedela a cekas nez se ji neco nacte aby ten ukon udelala, sem z teho telefonu na prasky, sic to ma 1000 kundovin coz je dobry ale malem 2x letel o zed doma. Hajzl dotykovej

to ma jeden jedinej duvod ... protoze to je slabej srac ..ma jednojadrovej slabej  procesor , starou verzi androida a s tim Touchwizem to celý  dohromady proste blbe utahne bad, proto cekas , nez se to rozhodne neco udelat . To uz neni rychly ani novy s cistym androidem s fabriky bigsmile
jeden ve starsi verzi ti muzu dat , protoze sem ho svih tenkrat do supliku bigsmile
hrozne to brzdi ta graficka nastavba a malo RAM ...proste napicu no...
to se ti u ctyrjadra nestane , tam to reaguje jeste driv , nez sundam prst bigsmile a ten Touchwiz je vyladenejsi , takze to nebrzdi ....
tydle mini odvozeniny stojej vsecky za pussy
mozna tak S 3 mini , ale taky ma jen  jednogigove dvoujadro ...to je proste na tydle graficky ficury slaby ...brzdi to pak celej telefon ...dej tam cistou verzi androida a uvidis , jak to poleti svizne  good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Billy (Člen)
07.03.2014 13:15:16
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

hlemejzd999 psal:
Billy psal:

Tedkon sem presedlal z normalniho telefonu sony ericson K750i na samsunga S2 mini, vsechno dobry ale kurva kdyz si chces zavolat tak udelas ukon aby vytacel a ta pica nic nedela a cekas nez se ji neco nacte aby ten ukon udelala, sem z teho telefonu na prasky, sic to ma 1000 kundovin coz je dobry ale malem 2x letel o zed doma. Hajzl dotykovej

to ma jeden jedinej duvod ... protoze to je slabej srac ..ma jednojadrovej slabej  procesor , starou verzi androida a s tim Touchwizem to celý  dohromady proste blbe utahne bad, proto cekas , nez se to rozhodne neco udelat . To uz neni rychly ani novy s cistym androidem s fabriky bigsmile
jeden ve starsi verzi ti muzu dat , protoze sem ho svih tenkrat do supliku bigsmile
hrozne to brzdi ta graficka nastavba a malo RAM ...proste napicu no...
to se ti u ctyrjadra nestane , tam to reaguje jeste driv , nez sundam prst bigsmile a ten Touchwiz je vyladenejsi , takze to nebrzdi ....
tydle mini odvozeniny stojej vsecky za pussy
mozna tak S 3 mini , ale taky ma jen  jednogigove dvoujadro ...to je proste na tydle graficky ficury slaby ...brzdi to pak celej telefon ...dej tam cistou verzi androida a uvidis , jak to poleti svizne  good

Komp poskladam, nainstaluju, ale lustit androida a instalace jeho se me nejak nechce, dostali jsme to v praci tady ty zgarby, ze je to za 1,-, rikam kurva zadarmo drahy, skoda ze ten sony ericson uz blbne na joysticku jinak bych ho nedal do supliku. odbehano ma 8 let s druhou baterkou, prezil stavbu. Dival sem se na nejakou plechovou nokiu a uz se to neprodava, ikdyz se me net a takovy vyfikundace hodi na samsungu. Do mobilu bych nedal ani gros ze svyho, beru to tak ze firma nadeluje, ale jak si nevyberes sam a vybere to za tebe neznalec tak to tak dopadlo smile2, sonaka sem si vybral sam a byl to dobrej kup


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hlemejzd999 (Člen)
07.03.2014 17:30:19
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Billy psal:

sonaka sem si vybral sam a byl to dobrej kup

kdyz pojedes okolo , dam ti W810i  co mi lezi v supliku bigsmilegood...nejlepsi telefon , co jsem mel , ale ted uz ho nepouzivam a jen se na nej z nostalgie obcas podivam bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
07.03.2014 18:01:07
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Takže chápu to správně,že dobrou,funkční a rychlou věc měníte za pomalou,z poloviny nefunkční věc,která je kůl,pochopil sem to správně?idontknowbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hans (Člen)
07.03.2014 19:49:22
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

to máš jako přechod z advenčra na dědka..... stylovka, ne?? smile1


Sapere Aude
www.gunlex.cz
VikecB12 (Člen)
07.03.2014 20:13:07
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

No jo,ale dědek funguje v mnoha ohledech lípbigsmile Zrovna přemejšlím,kerou ludru pudu zítra trestat do políbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jimacu (Člen)
07.03.2014 22:12:28
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Banditatom psal:

Ani u jednoho neudelas chybugood

V práci jsem si objednal Makitu aku vrtačku, katalogová cena 9600,-
Když mi došla, nevěřil jsem, sicksicksick vakl na hřídeli horší než u značkový číny za 1500. Ať to zabalej a dělaj kolobrndy.

mr.BSE (Člen)
08.03.2014 09:45:23
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Mour psal:
mr.BSE psal:
Mour psal:

Kango je značka (jako Makita) , Kango není významem bourací kladivo bigsmilebigsmilebigsmile

Není to tak i s Golou? smile1

Čoveče, nevím idontknow ...jestli ty gola sady za komárů nevyráběla Tona idontknow

Máme doma jednu v oranzovo cernym "kufriku" a vsude je napis Gola... idontknow
Ale je mozny ze tam to "made by Tona" proste jenom nenapsali bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Miras (Člen)
08.03.2014 21:43:38
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Za me určitě makita. Mam od nich kde co a vše je supr. Akucku mam od nich s priklepem a překvapivě i ten priklep běžné používám - samo ne do betonu...

Každopádně makita cena / výkon good

Billy (Člen)
10.03.2014 07:36:59
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

jimacu psal:
Banditatom psal:

Ani u jednoho neudelas chybugood

V práci jsem si objednal Makitu aku vrtačku, katalogová cena 9600,-
Když mi došla, nevěřil jsem, sicksicksick vakl na hřídeli horší než u značkový číny za 1500. Ať to zabalej a dělaj kolobrndy.

Tak to vrat, vomlat jim to o hlavu, pac sem toto nikdy nevidel. Mas si zajit do obchodu, osmakat si to a koupit kus kterej mas v ruce good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Billy (Člen)
10.03.2014 07:44:43
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

Nevim kdes to kupoval, ale dneska se delaj plagiaty snad aji me prdelebigsmile,
http://www.youtube.com/watch?v=7kc86iT8m-M


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2014 14:45:51
Offline

Re: Makita nebo Hitachi?

VikecB12 psal:

Takže chápu to správně,že dobrou,funkční a rychlou věc měníte za pomalou,z poloviny nefunkční věc,která je kůl,pochopil sem to správně?idontknowbigsmile

ale piču ..ty to chápeš tak , jak to chceš chápat bigsmile
nám normálním je prostě jasný , že koupil slabej vývojářskej prototyp ve verzi mini bigsmile ... chtel proste novej telefon a koupil sráč , kterej podruhý nekoupí a je poučen . tečka
Spousta ostatních taky přešla z tech sony erricsonů na normální rychlý , funkční věci , jen se zadrhla u tech prototypů ( sráčů chcete-li) taky , aby zjistila , ze jsou na piču a pokračovala dál .
to že byly tyhle starý  telefony dobrý a funkční , neznamená , že na něm budu dosmrti ...
líbí se mi moderní elektronický píčoviny s moznostma vyuzití , který uz ty starý ericsony  treba nemaj , zejo ,  ale aby to  za něco stálo , tak do toho musim  nasypat víc peněz ... presne pripad tohodle telefonu (slabá odezva , lagy a nedoladenej system zasranej  tou jejich grafickou nadstavbou , která zere pamet ) - za ty prachy nemuzes proste ocekavat stejnou kvalitu , rychlost a funkcnost , jako u telefonu za 15 papirů . To mas stejny jak s tim naradim tady , abych se drzel tematu bigsmile
stary dobry nokie a erricsony sice byly super , ale dneska si na ne vzdechne leda tak par jedincu .
je mi uplne jedno , co je kůl a in , kdyz to nosim v batohu a vytahnu to jen v praci , nebo doma , ale to , na co vyuziju ten telefon  ,do staryho ericsona nebo nokie uz proste nedam , nehlede na displej , ze jo idontknow
dneska je takovej telefon uz spis multifunkcni zarizeni a tak ho ani nemuzes srovnavat se „ starejma ,dobrejma , rychlejma , funkcnima “ telefonama dvacatyho stoleti smokin
jestli chce jen volat a psát sms , dám mu jeden z mejch zásob v šuplíku - jestli ne , má smůlu a koupil sráč bigsmile
nazdar bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr